Öğretmenlik Meslek Kanunu

Öğretmenlik Meslek Kanunu

Son dakika Öğretmenlik Meslek Kanunu haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Öğretmenlik Meslek Kanunu ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Öğretmenlik Meslek Kanunu haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Öğretmenlik Meslek Kanunu

haberleri sayfasında son dakika yaşanan öğretmenlik meslek kanunu gelişmeleri de dahil olmak üzere 101 öğretmenlik meslek kanunu haberi bulunmuştur. Tüm öğretmenlik meslek kanunu haberleri aşağıda listelenmiştir.
Memur ve emekliye ek zam ne zaman Meclis’e geliyor? Öğretmenlik Meslek Kanunu Teklifi ne zaman yasalaşacak? İşte Meclis gündemi!
Memur ve emekliye ek zam ne zaman Meclis’e geliyor? Öğretmenlik Meslek Kanunu Teklifi ne zaman yasalaşacak? İşte Meclis gündemi!Memura verilen yüzde 2.5 ek zam için gözler Meclis’e çevrildi. Memur ve emekli zammı, Öğretmenlik Meslek Kanunu Teklifi, Bireysel Emeklilik Sistemi'nde devlet katkısının yükseltilmesi TBMM’de görüşülecek. Meclis, bu hafta memur ve emekliye ek zammı da içeren kanun teklifini yasalaştırmak için mesaisini sürdürecek. Peki, Memur ve emekliye ek zam ne zaman Meclis’e geliyor? Öğretmenlik Meslek Kanunu Teklifi ne zaman yasalaşacak? İşte Meclis gündemi!
16.01.2022Gündem
HDP'li Güzel hakkında flaş gelişme! Hazırlanan fezlekeler perşembe görüşülecek
HDP'li Güzel hakkında flaş gelişme! Hazırlanan fezlekeler perşembe görüşülecekTBMM Genel Kurulu'nda bu hafta memur ve emekliye ek zammı da içeren kanun teklifinin görüşmelerine devam edilecek. Adalet-Anayasa Karma Komisyonu ise öldürülen PKK'lı teröristle fotoğrafları çıkan HDP Diyarbakır Milletvekili Semra Güzel'in milletvekili dokunulmazlığının kaldırılmasına ilişkin iki ayrı fezlekeyi görüşecek.
16.01.2022Siyaset
Maaşlar 2.000 TL artacak! MEB harekete geçti, Meclis'te kabul edildi, tamamen değişiyor
Maaşlar 2.000 TL artacak! MEB harekete geçti, Meclis'te kabul edildi, tamamen değişiyorMaaşlarda 1.000 ile 2.000 lira arasında artış olacak. TBMM'de kabul edildi. Detaylar belli oldu. Binlerce kişi bekliyordu. MEB harekete geçti. Tüm öğretmenleri çok yakından ilgilendiriyor. Tamamen değişiyor. Meclis Komisyonu’ndan geçen Öğretmenlik Meslek Kanunu Teklifi’ne göre öğretmenlik, öğretmen, uzman ve başöğretmen olmak üzere üç kariyer basamağına ayrılacak. Her unvan için ayrı ayrı derece verilecek.
Öğretmenleri ilgilendiren kanun teklifi resmen kabul edildi! Maaşları artacak!
Öğretmenleri ilgilendiren kanun teklifi resmen kabul edildi! Maaşları artacak!Öğretmenliği kariyer meslek haline getiren, “Öğretmenlik Meslek Kanunu” TBMM Milli Eğitim Komisyonu’nda kabul edildi.
10.01.2022Gündem
MEB'den son dakika açıklaması! Öğretmenlerle ilgili flaş gelişme! Ve başladı, değişiyor
MEB'den son dakika açıklaması! Öğretmenlerle ilgili flaş gelişme! Ve başladı, değişiyorMEB'den son dakika açıklaması! Milyonlarca öğretmeni kapsıyor. Öğretmenlerin özlük haklarıyla ilgili flaş gelişme. TBMM Milli Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Komisyonu'nda 'Öğretmenlik Meslek Kanunu Teklifi'nin görüşmeleri başladı. Teklifte öğretmen haklarıyla ilgili birçok madde bulunuyor.
10.01.2022Eğitim
Eğitim-Bir-Sen memura ek zammı yetersiz buldu
Eğitim-Bir-Sen memura ek zammı yetersiz bulduEğitim-Bir-Sen Adana Şube Başkanı Mehmet Sezer, memura verilen yüzde 2,5 ek zammı yeterli bulmadıklarını ifade ederek, “Bu oran belki ateşi alır ancak közü söndürmez” dedi.
9.01.2022Memur
MEB'den okullarla ilgili flaş karar! Resmen belli oldu, yüz yüze eğitim ve yarıyıl tatili...
MEB'den okullarla ilgili flaş karar! Resmen belli oldu, yüz yüze eğitim ve yarıyıl tatili...Milli Eğitim Bakanlığı harekete geçti. MEB yeni kararı resmen duyurdu. Yüz yüze eğitim ve yarıyıl tatiliyle ilgili flaş gelişme. Resmen belli oldu. Okullar kapanacak mı? Uzaktan eğitim yeniden mi başlayacak? Milyonlarca öğrenci bu soruların yanıtını merak ediyordu. Açıklamalar peş peşe geldi. Milli Eğitim Bakanlığı yüz yüze eğitim ile ilgili kararı açıkladı. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, katıldığı canlı yayında yarıyıl tatilinin öne alınıp alınmayacağı ve yüz yüze eğitim konularında açıklama yaptı. Bakan Özer, konuyla ilgili şu ifadeleri kullandı: Yüz yüze eğitme ara verip uzaktan eğitim en üst teknoloji ile devam etsek bile diğer bahsetmiş olduğum kayıpları telafi etmemiz mümkün değil. Sık sık illerimiz geziyorum. Her sınıfta öğrencilerimize soruyorum, ‘okulları kapatalım mı?’ herkes ‘hayır’ diyor. Omicrona karşı duyarsız olduğumuz anlamına gelmiyor bu. İki hafta sonra tatil devreye girecek. Ara tatili bir hafta öne almak gibi bir plan yok. Öte yandan Sağlık Bakanı Koca da koronavirüs salgınında son durumu paylaşarak yüz yüz yüze eğitim ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Koca, "Okullarımızda maske kullanımı, hijyen kurallarına uyum ve ortam havalandırma kurallarına tam uyum gerekmektedir. Okullarımızda yüz yüze eğitim devam edecektir." ifadelerini kullandı. İşte haberin detayları...
6.01.2022Gündem
Yüz yüze eğitimle ilgili flaş açıklama! Milli Eğitim Bakanı Özer resmen duyurdu
Yüz yüze eğitimle ilgili flaş açıklama! Milli Eğitim Bakanı Özer resmen duyurduMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, CNN TÜRK ekranlarında Hande Fırat ile Gece görüşü programında eğitime dair güncel gelişmeleri değerlendirdi. Bakan Özer'in açıklamaları ile herkesin merak ettiği 'yüze yüze eğitime ara verilecek mi?' sorusu da cevap buldu.
6.01.2022Eğitim
Milli Eğitim Bakanlığı harekete geçti! MEB'den flaş karar, binlerce öğrenci alacak, 2.125 TL
Milli Eğitim Bakanlığı harekete geçti! MEB'den flaş karar, binlerce öğrenci alacak, 2.125 TLMilli Eğitim Bakanlığı resmen duyurdu. MEB harekete geçti. Bakan Özer güzel haberin detaylarını paylaştı. Binlerce öğrenci alacak. Asgari ücret zammı ile birlikte artış oldu. Bu sene 2.125 TL ödenecek. Milli Eğitim Bakanı Özer yüz yüze eğitim süreci ile ilgili gelinen son durumu açıkladı. Okul öncesi eğitimden meslek liselerine, öğretmenlik kanunundan okullar arası eşitliğe kadar pek çok konuda bilgi veren Özer meslek liseleri ile ilgili, "Mesleki eğitim merkezleri hem işveren hem de öğrenciler için çok cazip hale geldi. Artık mesleki eğitim merkezindeki öğrenciler ilk üç yılda yeni asgari ücrete göre yaklaşık 1.400 TL, son yıl ise 2.125 TL civarı ücret alacaklar. Her yıl asgari ücret arttığında bu ücret de artacak. Ayrıca tüm öğrencilerin iş kazalarına ve meslek hastalıklarına karşı sigortalanmasına devam edilecek. Bu düzenlemeyle artık aradığım elemanı bulamıyorum mazereti işveren açısından kalmadı. Bu dönüşüm mesleki eğitim merkezlerindeki öğrenci sayılarına da yansıdı. Mesleki eğitim merkezlerinde iki ay önce öğrenci sayısı 159 bin iken şu an itibariyle 235 bine yükseldi. Yani çok kısa sürede öğrenci sayısı yaklaşık yüzde 50 arttı. Yeni düzenlemeyle sağlanan bu imkânlar duyuldukça bu sayının çok daha yükseleceğine inanıyorum." diye konuştu.
4.01.2022Eğitim
Kabine Toplantısı kararları 3 Ocak! Kabine Toplantısında hangi kararlar alındı, okullar kapanacak mı 2022?
Kabine Toplantısı kararları 3 Ocak! Kabine Toplantısında hangi kararlar alındı, okullar kapanacak mı 2022?Cumhurbaşkanı Erdoğan, kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamalarda memurlara ek zammı yüzde 7.5 olarak açıkladı. Erdoğan, en düşük emekli maaşını ise 2500 lira olarak duyurdu. Peki, Kabine Toplantısında hangi kararlar alındı, okullar kapanacak mı 2022? İşte 3 Ocak Kabine Toplantısı kararları…
3.01.2022Gündem
Emeklilere, memurlara zam müjdesi! Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında duyurdu...
Emeklilere, memurlara zam müjdesi! Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında duyurdu...Emeklilere, memurlara zam müjdesini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası canlı yayında tek tek açıkladı. Erdoğan, "Memurlarımızın maaşlarında Temmuz-Aralık ayı farkı ve toplu sözleşme gereği olarak toplamda %28 oranında bir artış yaptık. Böylece memurlarımızın maaş artış oranını %30,5'a çıkartarak onlara ilave destek sağlamış oluyoruz. Emeklilerimizi maaşında ise genel olarak enflasyon oranı kadar artış zaten yapıyoruz. Hiçbir emeklimiz 2500 liranın altında maaş almayacak." dedi.
3.01.2022Gündem
MEB resmen duyurdu! Milli Eğitim Bakanlığı'ndan son dakika açıklaması, uzaktan eğitim...
MEB resmen duyurdu! Milli Eğitim Bakanlığı'ndan son dakika açıklaması, uzaktan eğitim...Milli Eğitim Bakanlığı'ndan uzaktan eğitim ile ilgili yeni açıklama geldi. MEB resmen duyurdu. Bakan Özer milyonlarca öğrenciyi ilgilendiren gelişmeleri tek tek sıraladı. Koronavirüs salgınında yeni varyantların ortaya çıkmasının ardından birçok üniversite belirli bir süre için online eğitim kararı almıştı. Benzer bir uygulamanın ilkokul, ortaokul ve liseler içinde uygulanıp uygulanmayacağı merak ediliyordu. Milli Eğitim Bakanı Özer yüz yüze eğitim ile ilgili merak edilen detaylara açıklık getirdi. Özer şu anda okullarda yüz yüze eğitime ara verilip yeniden uzaktan eğitime geçilmesinin gündemde olmadığını açıkladı. Öte yandan yardımcı kaynak sorunun çözüldüğünün altını çizen Özer, "Sadece öğrenme kayıpları değil, öğrenci, öğretmen ve velilerimize yönelik kapsamlı psikososyal eğitim destek programlarını da hayata geçirdik. Türkçe, matematik ve fen bilimleri alanlarında öğrenme kayıplarını telafi edebilmek için ücretsiz destekleme ve yetiştirme kurslarını aktif hale getirdik. Ortaokul 6, 7 ve 8. sınıflara ve lise 10, 11 ve 12. sınıflara yönelik bu kurslar başarılı bir şekilde devam ediyor. Diğer taraftan ilkokul 3 ve 4. sınıflara yönelik telafi destek programı İYEP’i başlattık. İnşallah ikinci dönemde bu kapsama ilkokul ikinci sınıfları da almayı planlıyoruz. Ve en önemlisi yardımcı kaynak destek programı başlattık." diye konuştu.
3.01.2022Eğitim
Öğretmenlik Meslek Kanunu ne zaman yürürlüğe girecek? Öğretmen meslek kanunu teklifi içeriği nedir, taslağı?
Öğretmenlik Meslek Kanunu ne zaman yürürlüğe girecek? Öğretmen meslek kanunu teklifi içeriği nedir, taslağı?Öğretmenlik Meslek Kanunu'na ilişkin yasa teklifi Meclis Başkanlığı'na sunuldu. Öğretmenlik Meslek Kanunu teklifi ne içeriyor, meslek kanunun içeriği ne? Öğretmenlik Meslek Kanunu nedir, ne zaman çıkar?
31.12.2021Memur
Öğretmen maaşlarına zam geliyor! 2 bin lira...
Öğretmen maaşlarına zam geliyor! 2 bin lira...Öğretmen milyonları kapsıyor. Öğretmen maaşlarına zam geliyor. AK Parti,12 maddelik "Öğretmenlik Meslek Kanunu'na" ilişkin yasa teklifini TBMM Başkanlığı'na sundu. Teklifle; öğretmenliği kariyer haline getiren düzenleme, uzman, başöğretmenlik ünvanı da vererek maaşlarına bin ve 2 bin TL artış vermeyi öngörüyor.
31.12.2021Eğitim
Öğretmenlik Meslek Kanunu nedir? Meclis’e sunulan kanunun içeriği ve taslağı ne, öğretmen meslek kanunu ne zaman çıkacak?
Öğretmenlik Meslek Kanunu nedir? Meclis’e sunulan kanunun içeriği ve taslağı ne, öğretmen meslek kanunu ne zaman çıkacak?Öğretmenlik Meslek Kanunun içeriği ve taslağı merak ediliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, öğretmenlerin merakla beklediği teklifle ilgili "Öğretmenlerimizin hak ettiği birçok yeniliği içeren bu yasal düzenleme inşallah en kısa sürede yürürlüğe girecektir" sözlerine yer vererek kanunun Meclis’e geldiğini aktardı. Söz konusu gelişmenin ardından öğretmen meslek kanunu nedir, ne demek? Öğretmenlik Meslek Kanunu ne zaman çıkacak? gibi sorulara yanıt aranmaya başlandı. İşte TBMM’ye sunulan Öğretmenlik Meslek Kanunu içeriği ve taslağı ile yeni öğretmenlik kararları…
30.12.2021Eğitim
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan öğretmenlere müjde: Yeni kanun teklifi TBMM'ye sunuldu!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan öğretmenlere müjde: Yeni kanun teklifi TBMM'ye sunuldu!Cumhurbaşkanı Erdoğan resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımda milyonlarca öğretmene müjdeli haberi verdi.
29.12.2021Gündem
Öğretmenlik Meslek Kanunu ne zaman Meclis'e gelecek? Öğretmenlik Meslek Kanunu'nda neler var?
Öğretmenlik Meslek Kanunu ne zaman Meclis'e gelecek? Öğretmenlik Meslek Kanunu'nda neler var? Öğretmenlik Meslek Kanunu Meclis'e geliyor! Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer açıkladı! Öğretmenlerin mesleki gelişimlerini destekleyecek. Bakan Özer, TBMM Genel Kurulu'nda yaptığı açıklamada eğitimde pek çok yeniliğin ve öğretmenlere destekleri de içeren Öğretmenlik Meslek Kanunu Teklifi ile Türkiye eğitim tarihinde öğretmenlerin, ilk kez kapsamlı ve bütüncül bir meslek kanununa kavuşacağını dile getirdi. Peki, Öğretmenlik Meslek Kanunu nedir? Öğretmenlik Meslek Kanunu ne zaman Meclis'e gelecek? Öğretmenlik Meslek Kanunu'nda neler var? Öğretmenlik Meslek Kanunu ne getirecek? Öğretmenlik Meslek Kanunu içeriği!
13.12.2021Eğitim
Öğretmen Meslek Kanunu ne zaman çıkacak, son durum?
Öğretmen Meslek Kanunu ne zaman çıkacak, son durum?Öğretmen Meslek Kanunu ne zaman çıkacak? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Haliç Kongre Merkezi'nde düzenlenen "Engelli Öğretmen Ataması ve Engelsiz Vizyon 2030 Tanıtım Toplantısı"ndaki konuşmasında, Öğretmen Meslek Kanunu ile ilgili de açıklama yaptı.
3.12.2021Eğitim
Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında duyurdu! Öğretmenlere güzel haber...
Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında duyurdu! Öğretmenlere güzel haber...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Engelli Öğretmen Ataması ve Engelsiz Vizyon 2030 Tanıtım Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu... Erdoğan, "Hazırlıklarını tamamladığımız öğretmenlik meslek kanununu çok kısa sürede Meclis'e sunacağız. Düzenleme öğretmenlerimizin tüm kazanımlarını korurken onlara yeni sosyal özlük hakları da getiriyor." dedi.
3.12.2021Siyaset
Öğretmenlik meslek kanunu nedir, ne işe yarar, içeriği ve taslağı hazır mı? Kanun ne getirecek, ne zaman çıkacak?
Öğretmenlik meslek kanunu nedir, ne işe yarar, içeriği ve taslağı hazır mı? Kanun ne getirecek, ne zaman çıkacak?Cumhurbaşkanı Erdoğan, 7 yıl sonra düzenlenen Milli Eğitim Şurası'nın açılışında, çalışmaları tamamlanan Öğretmenlik Meslek Kanunu'nu kısa sürede Meclis'e sunacağını aktararak, “Sözleşmeli öğretmen ile kadrolu öğretmen ayrımı ortadan kalkacak. 10 yıllık uzman öğretmenler, eğitimlerini tamamlayıp sınavda başarılı oldukları takdirde başöğretmen unvanıyla görev yapacaklardır'' dedi. Yapılan açıklamanın ardından öğretmenlik meslek kanununun detayları sorgulanmaya başlandı. Öğretmenleri, Öğretmenlik meslek kanunu nedir, ne işe yarar, içeriği ve taslağı hazır mı? Öğretmenlik meslek kanunu ne getirecek, öğretmenlik meslek kanunu ne zaman çıkacak? gibi soruların yanıtlarını sorguluyor.
2.12.2021Eğitim
Sözleşmeli öğretmen kadrolu öğretmen farkı ortadan kalkacak mı? Sözleşmeli öğretmenlere kadro verilecek mi, ne zaman?
Sözleşmeli öğretmen kadrolu öğretmen farkı ortadan kalkacak mı? Sözleşmeli öğretmenlere kadro verilecek mi, ne zaman?Sözleşmeli öğretmenlik kalkıyor mu, sözleşmeli öğretmenlere kadro gelecek mi? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan dün Milli Eğitim Şurası’nda yaptığı açıklamada  çalışmaları tamamlanan Öğretmenlik Meslek Kanunu'nu kısa sürede Meclis'e sunacaklarını söyleyerek, Sözleşmeli ile kadrolu öğretmenlik ayrımına ilişkin de yeni bir açıklama yaptı. İşte detaylar…
2.12.2021Eğitim
Öğretmenlik Meslek Kanunu ne zaman çıkacak? Sözleşmeli öğretmenlik kalkıyor mu?
Öğretmenlik Meslek Kanunu ne zaman çıkacak? Sözleşmeli öğretmenlik kalkıyor mu?Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 20. Milli Eğitim Şûrası'nda yaptığı konuşmada “Kadrolu öğretmen ile sözleşmeli öğretmen ayrımını ortadan kalkmış olacak” ifadeleri sonrası Öğretmenlik Meslek Kanunu ne zaman çıkacak? Sözleşmeli öğretmenlik kalkıyor mu? sorularına yanıt aranmaya başlandı.
1.12.2021Eğitim
MEB harekete geçti ve resmen duyurdu, değişiyor! Tarihte bir ilk, 2000 lira fark...
MEB harekete geçti ve resmen duyurdu, değişiyor! Tarihte bir ilk, 2000 lira fark...Yüz binler merakla bekliyordu Milli Eğitim Bakanlığı harekete geçti ve güzel haber geldi. Müjdeyi Cumhurbaşkanı Erdoğan duyurdu. Tarihte bir ilk olacak. Meclis'e geliyor. 10 yıl çalışan öğretmenler uzman olacak ve 1000 TL maaşlarında artış olacak. Uzman öğretmenler sınava girerek başöğretmen olabilecek. Bu durumda da maaşları 2 bin TL artacak. Kadrolu, sözleşmeli öğretmen ayrımını da ortadan kaldırılıyor...
1.12.2021Eğitim
Uzman öğretmen nasıl olunur, Başöğretmen nedir? Uzman öğretmen maaşları ne kadar olacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!
Uzman öğretmen nasıl olunur, Başöğretmen nedir? Uzman öğretmen maaşları ne kadar olacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!Öğretmenlere müjde! Maaşlar artıyor! Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Öğretmenlik Meslek Kanunu Meclis’e geliyor! Sözleşmeli öğretmen ile kadrolu öğretmen ayrımı kalkıyor. Uzman öğretmen ve başöğretmen unvanı geliyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 7 yıl sonra ilk kez düzenlenen Milli Eğitim Şurası'nın açılışında müjdeyi peş peşe sıraladı. Düzenleme Meclis’ten geçerse uzman öğretmenlerin maaşlarında bin lira, başöğretmenlerin maaşlarında da 2 bin lira artış olacak. Peki, Öğretmen maaşları ne kadar olacak? Uzman öğretmen nasıl olunur? Başöğretmen nasıl olunur? Öğretmenlikte adaylık kaldırma sınavı kalktı mı? İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan’in açıklamaları…
1.12.2021Eğitim
3600 ek gösterge, zam... Cumhurbaşkanı Erdoğan yüz binleri ilgilendiren müjdeleri tek tek açıkladı...
3600 ek gösterge, zam... Cumhurbaşkanı Erdoğan yüz binleri ilgilendiren müjdeleri tek tek açıkladı...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beştepe Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki Millet Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenen 20. Milli Eğitim Şûrası'nda açıklamalarda bulundu. Erdoğan, 'Öğretmen Meslek Kanunu' ile ilgili ise, "Kısa sürede Meclis'e gelecek. 10 yıl çalışan öğretmenlerimiz uzman olacak ve 1000 TL maaşlarında artış olacak. Uzman öğretmenlerimiz sınava girerek baş öğretmen olabilecek. Bu durumda da maaşları 2 bin TL artacak. Ek göstergeleri söz verdiğimiz gibi 3600'e çıkaracağız. Kadrolu, sözleşmeli öğretmen ayrımını da ortadan kaldıracağız. Sözleşmeli öğretmenler kadrolular ile aynı şartlara sahip olacaklar" dedi.
1.12.2021Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Öğretmenöğretmenlik meslek kanunuMEB açıklamaöğretmenlik meslek kanunu nedirmeb son dakika

Öğretmenlik Meslek Kanunu ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki öğretmenlik meslek kanunu haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.