Noter

Noter

Son dakika noter haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan noter ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını noter haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Noter

haberleri sayfasında son dakika yaşanan noter gelişmeleri de dahil olmak üzere 2.986 noter haberi bulunmuştur. Tüm noter haberleri aşağıda listelenmiştir.
Süper Loto sonuçları sorgulama: 2 Şubat Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...
Süper Loto sonuçları sorgulama: 2 Şubat Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Haftanın üç günü gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'da bu akşamın kazandıran numaraları çekilişin tamamlanmasının ardından belli oldu. Süper Loto oynayan vatandaşlar oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini Milli Piyango Online üzerinden sorgulayabilecek. İşte 2 Şubat Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...
2.02.2023Gündem
İlk Evim Arsa kampanyasında kura çekimi başlıyor! Bakan Kurum açıkladı
İlk Evim Arsa kampanyasında kura çekimi başlıyor! Bakan Kurum açıkladıİlk Evim Arsa kampanyasında kura çekimi başlıyor. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum İlk Evim Arsa kampanyası ile ilgili açıklamalarda bulundu. Kurum, "İlk Evim, İlk İş Yerim" projesinde 1 milyon konut arsa kura çekimlerinin 1 Şubat'ta başlayacağını duyurdu.
31.01.2023Ekonomi
Süper Loto sonuçları sorgulama: 31 Ocak Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...
Süper Loto sonuçları sorgulama: 31 Ocak Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Haftanın üç günü gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'da bu akşamın kazandıran numaraları çekilişin tamamlanmasının ardından belli oldu. Süper Loto oynayan vatandaşlar oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini Milli Piyango Online üzerinden sorgulayabilecek. İşte 31 Ocak Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...
31.01.2023Gündem
Söke TOKİ sonuçları! 2023 Aydın Söke TOKİ kura sonuçları açıklandı mı, Söke TOKİ kura sonuçları 2+1 3+1 2022 isim listesi ne zaman açıklanacak?
Söke TOKİ sonuçları! 2023 Aydın Söke TOKİ kura sonuçları açıklandı mı, Söke TOKİ kura sonuçları 2+1 3+1 2022 isim listesi ne zaman açıklanacak?Aydın Söke TOKİ kura sonuçları 2023 merakla takip ediliyor. TOKİ Aydın Söke çekiliş sonuçları ve çıkan isim listesi sorgulaması devam ediyor. 2+1 ve 3+1 TOKİ Aydın Söke kura çekiliş sonucu e-Devlet şifreniz ve T.C. Kimlik numarası ile kolayca sorgulanabiliyor. TOKİ kurasında ismi çıkan vatandaşlar konutlar için yüzde 10 peşinat ödeyecek ve evleri 240 ay vade ile satın almış olacak.
31.01.2023Ekonomi
MHP lideri Bahçeli'den seçim mesajı: Açık hesap sandıkta görülecek
MHP lideri Bahçeli'den seçim mesajı: Açık hesap sandıkta görülecekMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin TBMM'deki grup toplantısında açıklamalarda bulundu. Bahçeli, "Bizim tarafımız belli, destekçimiz büyük Türk milletidir. Açık hesap 14 Mayıs'ta sandıkta görülecektir" dedi. Bahçeli, seçime ilişkin mesajında "Söz milletindir, sıra milletindir, zillet ittifakı da sıfırı çekecektir. Sayın Erdoğan 14 Mayıs 2023'te yeniden ve açık ara farkla seçilecektir. MHP de milletvekili sayısını güçlü bir şekilde artıracaktır. Kriz ve kaos peşinde koşmasınlar, sadece 14 Mayıs'ı beklesinler" ifadelerini kullandı.
31.01.2023Gündem
Yatay geçiş yapmak isteyen öğrencileri ilgilendiren gelişme! Üniversite öğrencileri dikkat
Yatay geçiş yapmak isteyen öğrencileri ilgilendiren gelişme! Üniversite öğrencileri dikkatYatay geçiş online başvurularının 3 Şubat 2023 Cuma günü son bulacağını hatırlatan Eğitim Koordinatörü Celalettin Macun, “Gerekli şartları sağlayan öğrenciler yatay geçiş fırsatını değerlendirerek istediği bölüm ve üniversitede farklı avantajlarla eğitimlerine devam edebilir” dedi.
31.01.2023Eğitim
Kiracı-ev sahibi milyonları ilgilendiriyor! Kritik 1 ay detayı
Kiracı-ev sahibi milyonları ilgilendiriyor! Kritik 1 ay detayıKiralardaki fahiş artış gündemdeki yerini koruyor. Mülk sahipleri hükümet tarafından devreye alınan yüzde 25'lik artış sınırını aşmak için her yolu deniyor. Pek çok ev sahibi ise mevcut kiracısını çıkararak evini yüksek bedeller ile yeniden kiraya vermek istiyor. Kiracı-ev sahibi arasındaki davanlar hiç olmadığı kadar artarken kiracılar sahip oldukları hakları merak ediyor.
30.01.2023Ekonomi
TOKİ Balıkesir kura sonuçları 30 Ocak Balıkesir kura çekimi canlı yayın ekranı! Balıkesir TOKİ kura sonuçları açıklandı mı? Balıkesir kura sonuçları isim listesi sorgula
TOKİ Balıkesir kura sonuçları 30 Ocak Balıkesir kura çekimi canlı yayın ekranı! Balıkesir TOKİ kura sonuçları açıklandı mı? Balıkesir kura sonuçları isim listesi sorgulaTOKİ heyecanı Balıkesir için devam ediyor. 29 Ocak Pazar günü başlayan TOKİ Balıkesir kura çekilişinin ikinci günü 30 Ocak Pazartesi yani bugün devam ediyor. 3 bin 975 konutun belli olacağı çekiliş 31 Ocak Salı gününe kadar sürecek. Peki, Balıkesir TOKİ kura sonuçları açıklandı mı? İşte TOKİ Balıkesir kura sonuçları 30 Ocak Balıkesir kura çekimi canlı yayın ekranı…
30.01.2023Ekonomi
Kimse bilmiyor ama hepsi kimlik sayılıyor! İşlem yapılmazsa tazminat hakkı doğuyor
Kimse bilmiyor ama hepsi kimlik sayılıyor! İşlem yapılmazsa tazminat hakkı doğuyorTapu işlemlerinden noter işlemlerine, okul kayıtlarından banka işlemlerine kadar pek çok işlem, nüfus cüzdanı olmadan da hallediliyor ama kimse bu detayları bilmiyor. Resmi işlemlerde görevliler kabul edilmiyor dese de mevzuata göre üzerinde TC kimlik numarası bulunan pek çok resmi belge nüfus cüzdanı olarak kullanılabiliyor. İlgili yönetmelik ve tüzüklerde hangi belgelerin kimlik yerine geçtiğini tek tek anlatan Avukat Cansen Erdoğan, Danıştay kararını hatırlatarak, “Belirtilen belgelerden biri ile resmi işlem yapılmaması durumunda tazminat hakkı doğuyor” dedi.
29.01.2023Gündem
TOKİ Bursa Mustafakemalpaşa sonuçları! Bursa TOKİ sonuçları listesi açıklandı mı, Bursa Karacabey, Taşlık, Yenişehir Taşlık TOKİ kura sonuçları 2023 ne zaman açıklanacak?
TOKİ Bursa Mustafakemalpaşa sonuçları! Bursa TOKİ sonuçları listesi açıklandı mı, Bursa Karacabey, Taşlık, Yenişehir Taşlık TOKİ kura sonuçları 2023 ne zaman açıklanacak?TOKİ Bursa Karacabey Taşlık, Mustafakemalpaşa, Yenişehir kura sonuçları isim listesi sorgulaması başladı. Bursa TOKİ kura çekilişi bugün de devam etti. TOKİ Bursa kura çekilişi noter huzurunda çekilerek tüm hak sahipleri belirlendi. Bursa TOKİ kura çekişinin tamamlanmasıyla 2+1 ve 3+1 Bursa TOKİ Karacabey Taşlık, Mustafakemalpaşa, Yenişehir kura çekiliş sonuçlarının açıklanıp açıklanmadığı sorgulanıyor. Peki, Bursa TOKİ kura sonuçları açıklandı mı, çekiliş sonuçları nasıl sorgulanır? İşte Bursa TOKİ sonuçları listesi…
28.01.2023Ekonomi
Süper Loto sonuçları sorgulama: 26 Ocak Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...
Süper Loto sonuçları sorgulama: 26 Ocak Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Haftanın üç günü gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'da bu akşamın kazandıran numaraları çekilişin tamamlanmasının ardından belli oldu. Süper Loto oynayan vatandaşlar oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini Milli Piyango Online üzerinden sorgulayabilecek. İşte 26 Ocak Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...
26.01.2023Gündem
TOKİ Denizli kura sonuçları 2023 isim listesi! Denizli TOKİ kura çekilişi canlı izle ile Denizli TOKİ kura sonuçları nasıl sorgulanır, Denizli TOKİ kura sonuçları açıklandı mı?
TOKİ Denizli kura sonuçları 2023 isim listesi! Denizli TOKİ kura çekilişi canlı izle ile Denizli TOKİ kura sonuçları nasıl sorgulanır, Denizli TOKİ kura sonuçları açıklandı mı?Denizli TOKİ kura sonuçları günün en çok araştırılan konulardan biri oldu. 26 Ocak 2023 Acıpayam, Çivril, Honaz, Merkez, Sarayköy ilçelerinde yapılacak TOKİ kuralarıyla hak sahipleri belli olacak. 1646 Sosyal Konut TOKİ Denizli kura çekimi canlı izle ekranı üzerinden takip edilecek kura çekilişi saat 10.00’da EGS Kongre ve Kültür Merkezi'nde çekilen kuralar noter huzurunda başladı. Peki, TOKİ Denizli kura sonuçları isim listesi belli oldu mu, Denizli TOKİ kura sonuçları açıklandı mı?
26.01.2023Ekonomi
Bursa TOKİ kura sonuçları 2023! Bursa Karacabey TOKİ sonuçları açıklandı mı, Bursa TOKİ kura sonuçları isim listesi nasıl sorgulanır? Bursa TOKİ canlı yayın kura çekilişi!
Bursa TOKİ kura sonuçları 2023! Bursa Karacabey TOKİ sonuçları açıklandı mı, Bursa TOKİ kura sonuçları isim listesi nasıl sorgulanır? Bursa TOKİ canlı yayın kura çekilişi!TOKİ Bursa kura sonuçları için araştırmalar hızlandı. Bursa'da inşa edilecek bin 550 konut için kuralar bugün başladı, 28 Ocak'a kadar devam edecek. TOKİ sonuçları noter huzurunda canlı yayını www.toki.tv adresinden takip edebilecek. Projeye başvuran 9 şehit yakını da kurasız hak sahibi oldu. Peki, Bursa Karacabey TOKİ sonuçları açıklandı mı, Bursa TOKİ kura sonuçları isim listesi nasıl sorgulanır? Bursa TOKİ kura sonuçları ile Bursa TOKİ canlı yayın kura çekilişi…
25.01.2023Ekonomi
Burdur TOKİ sonuçları 2023! Ağlasun, Bucak, Çavdır, Gölhisar, Merkez www.toki.gov.tr Burdur çekiliş sonuçları isim listesi nasıl sorgulanır, TOKİ Burdur kura sonuçları 2023 açıklandı mı?
Burdur TOKİ sonuçları 2023! Ağlasun, Bucak, Çavdır, Gölhisar, Merkez www.toki.gov.tr Burdur çekiliş sonuçları isim listesi nasıl sorgulanır, TOKİ Burdur kura sonuçları 2023 açıklandı mı?Burdur TOKİ kura sonuçları aramaları yoğunlaştı. Cumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut projesi olan TOKİ'nin İlk Evim İlk İş Yerim projesi kapsamında, kura çekilişleri Burdur için devam ediyor. Burdur'un Ağlasun, Bucak, Çavdır, Gölhisar, Merkez ve Tefenni ilçelerinde 1+1, 2+1, 3+1 ev sahibi olmak isteyen vatandaşlar “Burdur TOKİ sonuçları ne zaman açıklanacak?”, “Burdur TOKİ çekilişi kura sonuçları isim listesi nasıl sorgulanır?” sorularına yanıt arıyor. İşte Burdur TOKİ çekilişi canlı yayın akranı ve Burdur TOKİ kura sonuçları…
25.01.2023Ekonomi
Ev sahibi kiracıya kabusu yaşattı! 'Senin karını çıplak çektim'
Ev sahibi kiracıya kabusu yaşattı! 'Senin karını çıplak çektim'İstanbul Sarıyer'de bir ev sahibi, kiracısı olan aileye hayatlarının en zor zamanlarını yaşattı. Kiracılarının evden çıkmasını isteyen ev sahibi Nebahat T., alt katlarında oturan ailenin balkonuna kıl ve çöp atmaya başladı, saksıları devirdi. Çöp atma kavgası büyürken olaylar bunlarla sınırlı kalmadı. Ev sahipleri ailenin üzerine kapıyı kilitleyip anahtarı aldı. Sonrası ise tam bir kabus...
25.01.2023Yaşam
Süper Loto sonuçları sorgulama: 24 Ocak Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...
Süper Loto sonuçları sorgulama: 24 Ocak Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Haftanın üç günü gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'da bu akşamın kazandıran numaraları çekilişin tamamlanmasının ardından belli oldu. Süper Loto oynayan vatandaşlar oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini Milli Piyango Online üzerinden sorgulayabilecek. İşte 24 Ocak Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...
24.01.2023Gündem
Ocak ayı aile destek ödemeleri ne zaman yatacak? Aile destek parasına zam geldi mi, ne kadar?
Ocak ayı aile destek ödemeleri ne zaman yatacak? Aile destek parasına zam geldi mi, ne kadar?Aile destek parasına zam geldi mi 2023, aile destek paketi ne zaman yatacak 2023? Aile destek paketi Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından ihtiyaç sahiplerine veriliyor. Yeni yıla girilmesiyle aile destek ödemelerine zam gelip gelmeyeceği merak edilirken ocak ayı aile destek ödemelerinin ne zaman yatacağı da merak konusu oldu.
24.01.2023Ekonomi
Araba satışında büyük oyun! 300 bin lira fiyat farkı koyuyorlar
Araba satışında büyük oyun! 300 bin lira fiyat farkı koyuyorlarYeni yılla birlikte ilan sitelerine konulan ikinci el görünümlü sıfır araçların sayısı arttı. Bayilerde bulunamayan birçok sıfır otomobil ‘1001 kilometre’ bilgisi ile ederinin 200-300 bin TL üzerine ilan sitelerinde yer buldu. Şahısların yılda 3 adet olan ikinci el satış limitinin 1 Ocak’ta yenilendiğini hatırlatan uzmanlar, söz konusu artışta bu işi ticaret haline getiren kişilerin etkili olduğunu vurguladı. Galerilerin de şahıslar üzerinden satış yaptığı iddialar arasında.
23.01.2023Ekonomi
Süper Loto sonuçları sorgulama: 22 Ocak Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...
Süper Loto sonuçları sorgulama: 22 Ocak Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Haftanın üç günü gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'da bu akşamın kazandıran numaraları çekilişin tamamlanmasının ardından belli oldu. Süper Loto oynayan vatandaşlar oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini Milli Piyango Online üzerinden sorgulayabilecek. İşte 22 Ocak Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...
22.01.2023Gündem
'İlk Evim İlk İş Yerim' projesinde 64 ilin kuraları tamamlandı
'İlk Evim İlk İş Yerim' projesinde 64 ilin kuraları tamamlandıCumhuriyet tarihinin en büyük sosyal konut hamlesi “İlk Evim, İlk İş Yerim” projesinde 76 günde 64 ilin kura çekimi tamamlandı. 7’nci etap sosyal konut kura çekilişi 23 Ocak-8 Şubat 2023 tarihleri arasında 12 ilde 36 bin 568 konut için yapılacak.
22.01.2023Ekonomi
Antalya TOKİ kura sonuçları listesi! 2023 TOKİ Gazipaşa, Kaş, Kemer kura sonuçları açıklandı mı, www.toki.gov.tr Antalya çekiliş sonuçları isim listesi nasıl sorgulanır?
Antalya TOKİ kura sonuçları listesi! 2023 TOKİ Gazipaşa, Kaş, Kemer kura sonuçları açıklandı mı, www.toki.gov.tr Antalya çekiliş sonuçları isim listesi nasıl sorgulanır?Antalya TOKİ kura sonuçları isim listesi sorgulaması başladı. 250 bin sosyal konut projesinde kura sırası Antalya’ya geldi. Antalya Alanya 500 konut, Manavgat 350 konut ve Serik 350 konut çekilişi 20 Ocak günü tamamlandı. Gazipaşa 300 konut, Kaş 200 konut ve Kemer 200 konut için hak sahipleri 21 Ocak günü belirlenecek. Peki, 2023 TOKİ Gazipaşa, Kaş, Kemer kura sonuçları açıklandı mı, www.toki.gov.tr Antalya çekiliş sonuçları isim listesi nasıl sorgulanır? İşte Antalya TOKİ kura sonuçları listesi…
21.01.2023Ekonomi
Süper Loto sonuçları sorgulama: 19 Ocak Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...
Süper Loto sonuçları sorgulama: 19 Ocak Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...Süper Loto çekiliş sonuçları açıklandı. Haftanın üç günü gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'da bu akşamın kazandıran numaraları çekilişin tamamlanmasının ardından belli oldu. Süper Loto oynayan vatandaşlar oynadıkları biletlere ne kadar ikramiye isabet ettiğini Milli Piyango Online üzerinden sorgulayabilecek. İşte 19 Ocak Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar...
19.01.2023Gündem
Bursa TOKİ kura sonuçları ne zaman belli olacak? TOKİ Bursa çekilişi ne zaman, Bursa TOKİ kura çekimi isim listesi ve sonuçları nasıl sorgulanır?
Bursa TOKİ kura sonuçları ne zaman belli olacak? TOKİ Bursa çekilişi ne zaman, Bursa TOKİ kura çekimi isim listesi ve sonuçları nasıl sorgulanır?Bursa TOKİ kura çekimi ve sonuçları için aramalar arttı. 6 gün boyunca sürecek olan TOKİ Bursa kura çekimiyle Bursa'da 8650 Sosyal Konut hak sahiplerini bulacak. Noter huzurunda çekilecek kuralar Karacabey, Nilüfer, Orhangazi, Gürsu, İnegöl, Kestel, Mustafakemalpaşa, Yenişehir, Büyükorhan, Harmancık, Keles ve Orhaneli ilçeleri için yapılacak. Peki, TOKİ Bursa kura çekimi sonuçları ne zaman belli olacak, isim listesi belli oldu mu? TOKİ Bursa çekilişi ne zaman?
19.01.2023Ekonomi
Kocaeli TOKİ kura sonuçları! TOKİ Kocaeli kura çekilişi sonuçları canlı yayında çekildi: TOKİ İzmit Kocaeli kura çekimi sonuçları nasıl sorgulanır?
Kocaeli TOKİ kura sonuçları! TOKİ Kocaeli kura çekilişi sonuçları canlı yayında çekildi: TOKİ İzmit Kocaeli kura çekimi sonuçları nasıl sorgulanır?Kocaeli TOKİ kura sonuçları ve isim listesi için sorgulamalar başladı. TOKİ kura tarihlerinde 6. etap kura çekilişlerinde sıra Kocaeli’de. 18 - 21 Ocak tarihleri kapsamında TOKİ kuraları Kocaeli'de gerçekleştirilecek. İzmit Atatürk Kapalı Spor Salonunda düzenlenen Kocaeli TOKİ kura çekilişlerinde hak sahipleri sorgulanıyor. Peki, TOKİ İzmit Kocaeli kura çekimi sonuçları nasıl sorgulanır? Kocaeli TOKİ kura sonuçları ne zaman açıklandı? İşte TOKİ Kocaeli kura çekilişi sonuçları detayları…
18.01.2023Ekonomi
'2 ayda teslim edilecek' dediler, evleri onlarca kişiye sattılar! 'Emlakçılar da işin içinde'
'2 ayda teslim edilecek' dediler, evleri onlarca kişiye sattılar! 'Emlakçılar da işin içinde'Antalya'da ev almak isteyen onlarca kişi, iddiaya göre emlakçıların yönlendirmesiyle ulaştıkları kooperatif tarafından dolandırıldı. Ev almak için evini satan, borç alan ve daire başı 500 ila 700 bin lira arası ödeme yapan kişiler, '2 ayda teslim edilecek' denilen evlerin 1 yıldır teslim edilmemesi üzerine suç duyurusunda bulundu.
18.01.2023Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Noter ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki noter haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.