Myk Toplantısı

Myk Toplantısı

Son dakika MYK toplantısı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan MYK toplantısı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını MYK toplantısı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Myk Toplantısı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan myk toplantısı gelişmeleri de dahil olmak üzere 267 myk toplantısı haberi bulunmuştur. Tüm myk toplantısı haberleri aşağıda listelenmiştir.
AK Parti MYK toplantısı bitti mi, MYK toplantısı bugün saat kaçta başladı?
AK Parti MYK toplantısı bitti mi, MYK toplantısı bugün saat kaçta başladı?AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) Toplantısı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde AK Parti Genel Merkezi'nde başladı. Peki, AK Parti MYK toplantısı bitti mi, MYK toplantısı bugün saat kaçta başladı?
14.06.2022Siyaset
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten Pençe-Kilit harekatı ile ilgili açıklama: Operasyonu buna dayanarak yapıyoruz!!
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten Pençe-Kilit harekatı ile ilgili açıklama: Operasyonu buna dayanarak yapıyoruz!!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, MYK toplantısıyla ilgili açıklama yaptı. Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırılarla ilgili açıklama yapan Ömer Çelik, "Bu saldırganlığı kınadığımızı, Kudüs'ün kırmızı çizgimiz olduğunu bir kere daha hatırlatıyoruz." dedi. Pençe - Kilit operasyonuyla ilgili olarak da "Operasyonu BM'nin 51. maddesine dayanarak yapıyoruz. Mehmetçiğin hedefine ulaşacağından şüphemiz yok." açıklamasında bulundu.
18.04.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında MYK toplantısı sona erdi!
Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında MYK toplantısı sona erdi!Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında AK Parti MYK toplantısı sona erdi.
7.03.2022Siyaset
AK Parti MKYK toplantısı ne zaman? AK Parti MYK ve MKYK toplantısı!
AK Parti MKYK toplantısı ne zaman? AK Parti MYK ve MKYK toplantısı!Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında bir araya gelecek olan AK Parti MKYK ve MYK toplantılarında, merakla beklenen asgari ücret konusu gündeme alınacak. Toplantılarda yeni yılda asgari ücretle ilgili hem işverenlerin hem de çalışanların beklentileri Cumhurbaşkanı Erdoğan'a iletilecek.
15.11.2021Siyaset
AK Parti MYK toplantısı sona erdi
AK Parti MYK toplantısı sona erdiCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında yapılan AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sona erdi.
28.06.2021Gündem
Hayvan hakları yasası ne zaman çıkacak? Hayvan hakları yasası 2021 ne zaman Meclis’e sunulacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan talimat verdi!
Hayvan hakları yasası ne zaman çıkacak? Hayvan hakları yasası 2021 ne zaman Meclis’e sunulacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan talimat verdi!Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan hayvan hakları yasasıyla ilgili talimat verdiği belirtildi. Önceki gün Cumhurbaşkanı Erdoğan başkanlığında yapılan MYK toplantısının ana gündem maddesi hayvan hakları yasasıydı. Yasa ile artık hayvanlar "eşya" olmaktan kurtulup "canlı" gibi korunacak. Cumhuriyet Savcıları hayvana eziyette şikâyete gerek kalmaksızın resen soruşturma açabilecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kurmaylarına "Meclis kapanmadan bu kanunu çıkarın" talimatını verdiği öğrenildi. Peki, Hayvan hakları yasası ne zaman çıkacak?
9.06.2021Gündem
MYK toplantısı ne zaman 2021? AK Parti MYK toplantısı bugün saat kaçta?
MYK toplantısı ne zaman 2021? AK Parti MYK toplantısı bugün saat kaçta?AK Parti MYK bugün 'bildiri' gündemiyle toplanacak. AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), emekli amirallerin bildirisi üzerine bugün toplanıyor. AK Parti MYK toplantısı bugün saat kaçta?
5.04.2021Gündem
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar!
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik MYK toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu. Çelik açıklamalarında "Birtakım devletlerin Türkiye ile bilek güreşi yapmak için Yunanistan'ı yanına almasını, kalıcı bir ittifak zannetmesinler. Yarın onlar gider, Yunanistan yine Türkiye ile baş başa kalır bu bölgede." ifadelerini kullandı.
9.03.2021Siyaset
MYK toplantısı ne zaman, bugün saat kaçta? AK Parti MYK toplantısı gündeminde 4 madde var!
MYK toplantısı ne zaman, bugün saat kaçta? AK Parti MYK toplantısı gündeminde 4 madde var!AK Parti MYK toplantısı ne zaman? Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki MYK toplantısı bugün saat 16.00'da yapılacak. MYK toplantısındaAzerbaycan'ın Şuşa zaferi, Biden'in ABD başkanı seçilmesi, İzmir depremi sonrasındaki inşa çalışmaları ve ekonomideki gelişmeler değerlendirilecek.
9.11.2020Gündem
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar
AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik'ten önemli açıklamalarCumhurbaşkanı Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki AK Parti Merkez Karar ve Yönetim Kurulu (MKYK) toplantısı sona erdi. Toplantı sonrası AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. Çelik, CHP'nin Joe Biden'in Türkiye ile ilgili söylediği sözleri çarpıtıp Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı hedef alan açıklamalarına "Bunun kadar kurulmuş ahlaksız bir cümle duymadım" sözleriyle tepki gösterdi.
18.08.2020Siyaset
Ömer Çelik'ten: En büyük düşmanımız rehavettir
Ömer Çelik'ten: En büyük düşmanımız rehavettirAK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK), toplantısı sonrası AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik açıklamalarda bulundu. Çelik, ''En büyük düşmanımız rehavettir. Normalleşmenin daha da devam etmesi için maske mesafe temizlik üçgenine ne kadar dikkat ederse elimiz o kadar güçlü olur. Bir takım rakamların artışı üzüntü verici bir durumdur.'' dedi. Çelik ayrıca, "(Sultanahmet Camisi'ni müze yapalım) gibi bir yaklaşım, şimdiye kadar gördüğümüz en İslamofobik yaklaşımdır." ifadelerini kullandı.
15.06.2020Siyaset
AK Parti Sözcüsü Çelik: Türkiye'nin takvimi kısaldı!
AK Parti Sözcüsü Çelik: Türkiye'nin takvimi kısaldı!AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Türkiye'nin takviminin kısaldığını söylemeliyim. Fırat'ın doğusu ile ilgili harekat basit bir polemikle geçiştirilmemeli. Müttefiklerimizden olumlu bir yaklaşım bekliyoruz." dedi.
6.08.2019Siyaset
AK Parti MYK toplantısı sona erdi
AK Parti MYK toplantısı sona erdiCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan başkanlığında yapılan toplantı, 2 saat 40 dakika sürdü
19.03.2018Siyaset
CHP Sine-i milleti tartıştı
CHP Sine-i milleti tartıştıCHP sözcüsü Böke, Meclis’ten çekilmek dahil, birçok seçeneğin masada olduğunu söyledi. MYK toplantısı sonrası çekilme olmayacağı açıklandı
29.09.2021Gündem
AK Parti MYK toplantısı sona erdi
AK Parti MYK toplantısı sona erdiAK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Yıldırım başkanlığındaki toplantı, yaklaşık 2 saat 20 dakika sürdü
29.09.2021Gündem
AK Parti MYK toplandı
AK Parti MYK toplandıAK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplandı
29.09.2021Gündem
CHP lideri Kılıçdaroğlu: Adaylara tepki göstermeyin
CHP lideri Kılıçdaroğlu: Adaylara tepki göstermeyinCHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'ndan kendisine rakip olan isimlerle ilgili ilk değerlendirme geldi. MYK toplantısında konuşan CHP lideri, "çok sayıda aday çıkması bu partinin farkı" dedi. Kurmaylarından hiç bir adaya tepki göstermemelerini isteyen Kılıçdaroğlu, "Bu kurultaydan CHP'nin güçlenerek çıkması yarışın eşit olmasına bağlı" dedi.
29.09.2021Gündem
Gül: Şüphesiz partiye döneceğim
Gül: Şüphesiz partiye döneceğimCumhurbaşkanı Gül: "Cumhurbaşkanlığım bittikten sonra şüphesiz ki partime döneceğim. Benim için tabii ki doğal olan şeydir. İnanıyorum ki Türkiye çok güçlü bir şekilde her anlamda yoluna devam edecektir"
29.09.2021Gündem
Başbakan son noktayı koydu!
Başbakan son noktayı koydu!Başbakan Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı adaylığı sonrası AK Parti’nin geleceği tartışılırken, Erdoğan’ın geçen hafta düzenlenen MYK toplantısında, partinin başına kongreye kadar emanetçi bir ismin gelmeyeceğini söylediği öğrenildi...
29.09.2021Gündem
'Hoca Efendi’ye yanlış bilgi verilmiş'
'Hoca Efendi’ye yanlış bilgi verilmiş'AKP MYK yaklaşık 4 saat sürdü
29.09.2021Gündem
Anayasa buluşması perşembeye!
Anayasa buluşması perşembeye!Tuzak endişesi ağırlıklı olarak tartışıldı
3.11.2013Siyaset
Gül'den kritik istek!
Gül'den kritik istek!CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, MYK toplantısının ardından saat 03...
29.09.2021Gündem
AK Parti'li Turan: Seçime ilişkin sorun varmış gibi değerlendirme yapmak zarar verir
AK Parti'li Turan: Seçime ilişkin sorun varmış gibi değerlendirme yapmak zarar verirAK Parti Grup Başkan Vekili Bülent Turan, muhalefetin seçim güvenliğine ilişkin açıklamaları ile ilgili, "Hiçbir mazerete gerek yok; oy namustur, seçim namustur, herkes sandığa sahip çıkmak durumundadır. Ancak buradan bir kötü polemik çıkarıp, Türkiye’de seçimlere ilişkin sorun varmış gibi değerlendirmenin herkese, ülkemize zarar vereceği kanaatindeyim" dedi.
6.06.2022Siyaset
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı!
Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplandı!Cumhurbaşkanlığı Kabinesi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe'de toplandı.
23.05.2022Siyaset
Asgari ücret ve emeklilerin bayram ikramiyelerine zam ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklama!
Asgari ücret ve emeklilerin bayram ikramiyelerine zam ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklama!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan asgari ücret ve emeklilerin bayram ikramiyelerine zam ile ilgili konuştu. Yılın ortasını işaret eden Erdoğan "Şu anda daha üçüncü aydayız. Yıl ortasına geldiğimiz zaman zaten Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanım da önüme mevcut durumu getirir. Zaten Vedat Bey sendikalarla bugüne kadar samimi görüş alışverişinde bulunmuştur. Yapılacak görüşmeler neticesinde de yıl ortasında böyle bir değerlendirme gerektiğinde biz kesinlikle vatandaşımızdan, hele hele işçimizden böyle bir şeyi esirgemeyiz. Veren el alan elden hayırlıdır" dedi.
25.03.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Myk Toplantısı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki myk toplantısı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.