Mehmet Özhaseki

Mehmet Özhaseki

Son dakika mehmet özhaseki haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan mehmet özhaseki ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını mehmet özhaseki haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Mehmet Özhaseki

haberleri sayfasında son dakika yaşanan mehmet özhaseki gelişmeleri de dahil olmak üzere 731 mehmet özhaseki haberi bulunmuştur. Tüm mehmet özhaseki haberleri aşağıda listelenmiştir.
Mehmet Özhaseki: En iyi belediyeciliği AK Parti yapar
Mehmet Özhaseki: En iyi belediyeciliği AK Parti yaparAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Türkiye’de belediyeciliği en iyi Ak Parti'nin yaptığını söyledi. Özhaseki, “Bizim belediyecilik anlayışımız, hizmet belediyeciliğidir, eser belediyeciliğidir. İdeolojik noktasında yapılan belediyecilikten geçmişte ülke çok çekti. Özellikle 1994 öncesinde İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlere hakim olan aşırı sol kafaların o dönemde ortaya koymuş oldukları belediyecilik yapısı, hepimizi çok rahatsız etmişti" dedi.
23.03.2022Siyaset
AK Parti'li Özhaseki: Kültür, bağımsızlığın anahtarı ve teminatı
AK Parti'li Özhaseki: Kültür, bağımsızlığın anahtarı ve teminatıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Bir milletin bağımsızlığının bir yolu da kültürden geçer. Kültür, bağımsızlığın hem anahtarı hem de teminatıdır" dedi.
21.03.2022Son Dakika
AK Partili Özhaseki: Bildiğimiz en iyi iş hizmet
AK Partili Özhaseki: Bildiğimiz en iyi iş hizmetAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Bildiğimiz en iyi iş hizmet” dedi.
13.01.2022Siyaset
Özhaseki: Hızlı tren sözleşmesi haftaya imzalanacak
Özhaseki: Hızlı tren sözleşmesi haftaya imzalanacakAK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, düzenlenen 2021 yılı değerlendirme toplantısında yaptığı konuşmada, 2022’nin Kayseri’de daha fazla hizmetin sunulacağı bir yıl olacağını söyleyerek, ““Hızlı tren sözleşmesi haftaya imzalanacak” dedi.
2.01.2022Siyaset
AK Parti'li Özhaseki: Yüzde 1'ini yapmışlarsa sözlerimi geri alacağım
AK Parti'li Özhaseki: Yüzde 1'ini yapmışlarsa sözlerimi geri alacağımAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayseri'deki temel atma töreninde CHP'li belediyeleri eleştirerek, "Ankara, İstanbul, İzmir, Adana ve Mersin'de seçim vaatlerinin hepsinin dosyası, bende var. Eğer CHP'li belediyeler söyledikleri vaatlerin yüzde 1'ini yapmışlarsa sözlerimin hepsini geri alacağım ancak yok" dedi.
31.12.2021Siyaset
Bakan Kurum: Yerel yönetimler bizim işimiz
Bakan Kurum: Yerel yönetimler bizim işimizÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, AK Parti'nin seçim zaferlerinin başlangıcının yerel yönetimlerden geldiğini belirterek, "Yerel yönetimler bizim işimizdir. Belediyecilik AK Parti'nin sanatıdır" dedi.
23.12.2021Gündem
AK Parti'li Özhaseki: Kemal bey biraz sabrederse 1,5 yıl sonra seçim var
AK Parti'li Özhaseki: Kemal bey biraz sabrederse 1,5 yıl sonra seçim varAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun erken seçim çağrısıyla ilgili, "Yenilen pehlivan güreşe bir türlü doymazmış. Kaçıncı kere yenildi, ben sayısını unuttum. Kemal bey biraz sabrederse 1- 1,5 yıl sonra seçim var. O zaman bir kez daha tıraşı gözünün önüne iner" dedi.
18.12.2021Siyaset
Bakan Karaismailoğlu'dan hızlı tren müjdesi! İki şehir arası 2 saate inecek
Bakan Karaismailoğlu'dan hızlı tren müjdesi! İki şehir arası 2 saate inecekUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu; Yerköy-Kayseri Yüksek Hızlı Tren projesinin ihalesine başladıklarını ve Ankara-Yerköy-Kayseri hızlı tren projesini 4 yılda tamamlamayı hedeflediklerini söyledi. Projenin tamamlanmasının ardından mevcut konvansiyonel demiryoluyla 7 saatte sağlanan Ankara-Kayseri ulaşım süresi 2 de saate inecek.
16.12.2021Gündem
Bakanlar Karaismailoğlu ve Akar, tramvay hattı ilk ray kaynak törenine katıldı
Bakanlar Karaismailoğlu ve Akar, tramvay hattı ilk ray kaynak törenine katıldıUlaştırma, Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu ile Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kayseri Anafartalar-Şehir Hastanesi tramvay hattı ilk ray kaynak törenine katıldı. Karaismailoğlu buradaki konuşmasında, "Sözleşmeye göre gelecek yıl ekim ayında bitmesi gereken hattımızı en geç yaz sonunda hizmete açmayı planlıyoruz. Okullar açılmadan, sizlerle birlikte hattın açılışında beraber olacağız" dedi.
16.12.2021Ekonomi
Özhaseki’den asgari ücret açıklaması: Biraz sabır, sonu selamet
Özhaseki’den asgari ücret açıklaması: Biraz sabır, sonu selametAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Ufak tefek ekonomik sıkıntılar varsa, yakında asgari ücretinde emeklinin de, dar gelirlinin de ücretlerinin nasıl arttığını, nasıl rahatladığını herkes görecek” dedi.
4.12.2021Siyaset
Asgari ücretle ilgili son dakika gelişmesi! Detaylar belli oldu, Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacak
Asgari ücretle ilgili son dakika gelişmesi! Detaylar belli oldu, Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklayacakAsgari ücretle ilgili son dakika gelişmesi. Milyonlarca çalışan bu haberi bekliyor. Detaylar belli oluyor. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın süresi gelmeden asgari ücretin ne olacağını açıklayacağını kaydederek, “Cumhurbaşkanımız hiçbir çalışanı, sabit ücretliyi, dar gelirliyi enflasyon karşısında zor durumda bırakmayacak. Daha süresi gelmeden Cumhurbaşkanımız asgari ücretin ne olacağını ilan edecektir. Bu konuda bizler de bekliyoruz” dedi.
Bakan Akar: Halkımızı terör belasından kurtarmakta kararlıyız
Bakan Akar: Halkımızı terör belasından kurtarmakta kararlıyızMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Erciyes Üniversitesi (ERÜ) akademik yılı açılış törenine katıldı. Fahri doktora unvanı verilen Bakar Akar, "Halkımızı terör belasından kurtarmakta azimliyiz ve kararlıyız. Bunu dağdaki mağaradaki hainler anladı. Bunların hamileri de anlayacak" dedi.
18.11.2021Siyaset
AK Parti Genel Başkanvekili sert açıklama! 'Şerefsizliktir'
AK Parti Genel Başkanvekili sert açıklama! 'Şerefsizliktir'AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın sağlık durumuyla ilgili sosyal medyadan yapılan paylaşımlara tepki göstererek, "Kendisi gençlerle basketbol oynadı. Son derece sağlıklı. Bir insanın hiç olmayan sağlık sorunları üzerinden konuşup, hiç olmayan vefat haberinden gündem yapmak açıkçası şerefsizliktir. Böyle bir şey olmaz" dedi.
7.11.2021Siyaset
Zam geliyor! Tazminat ücretleri artıyor, 10 bin liraya yükseliyor
Zam geliyor! Tazminat ücretleri artıyor, 10 bin liraya yükseliyorKıdem tazminatı aynı işyerinde bir yıl ve üzeri çalışanların iş akdinin sonlandırılması durumunda aldıkları ücrettir. Özellikle uzun yıllar aynı işyerinde çalışanlar için güvence niteliğinde. Bu nedenle kıdem tazminatı tüm çalışanlar için büyük önem taşıyor. Kıdem tazminatında alt limit ve üst limit söz konusu. Tazminat taban ücreti asgari ücrete yapılan zam oranına göre artış gösterirken, tazminatta tavan ücreti memur maaşına yapılan zamla senede iki kez değişiyor. Memur maaşlarına ocak ayında yapılacak zam ile birlikte kıdem tazminatında tavan ücretin 10 bin lira civarına yükselmesi bekleniyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ilk 4 madde tepkisi: CHP'nin iradesi midir, Kılıçdaroğlu'nun kişisel işi midir?
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan ilk 4 madde tepkisi: CHP'nin iradesi midir, Kılıçdaroğlu'nun kişisel işi midir?Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM'de partisinin grup toplantısında gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Biz yeni anayasa diyoruz, birileri de çıkıyor 'Gerekirse ilk 4 maddeyi de değiştiririz.' diyerek hemen PKK güdümündeki siyasi yapıya göz kırpmaya çalışıyor. İlk 4 maddeyi değiştirme fikri CHP ve tüm CHP'lilerin iradesi midir, yoksa Kılıçdaroğlu'nun kişisel işi midir?" dedi.
6.10.2021Siyaset
Öğrenci yurtlarıyla ilgili flaş açıklama! Seferberlik...
Öğrenci yurtlarıyla ilgili flaş açıklama! Seferberlik...Üniversite öğrencilerinin barınma sorununu çözmek için valilikler, belediyeler, eğitim dernekleri ve sivil toplum kuruluşları tam anlamıyla seferber oldu. Belediyeler bir taraftan yurt kapasitelerini artırırken, Sakarya’dan Gaziantep’e Türkiye’nin dört bir yanında oteller, kapılarını öğrencilere açıyor.
24.09.2021Gündem
Öğrenci yurtlarıyla ilgili son dakika açıklaması!
Öğrenci yurtlarıyla ilgili son dakika açıklaması!Öğrenci yurtalarıyla ilgili son dakika flaş açıklama! AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, öğrenci yurtlarına ilişkin "Bütün AK Partili belediyeler sonuna kadar öğrencilerimize yardımcı olacaklar." dedi.
23.09.2021Eğitim
AK Parti bölge toplantıları Balıkesir'de başlayacak
AK Parti bölge toplantıları Balıkesir'de başlayacakAK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Bölge Toplantıları, 17 Eylül'de Balıkesir'de başlayacak. Toplantılarda belediye başkanları ile diğer katılımcılara çeşitli eğitimler verilmesi planlanıyor.
14.09.2021Siyaset
Bakan Akar'dan flaş Afganistan açıklaması: Mehmetçik dünya barışına hizmet ediyor
Bakan Akar'dan flaş Afganistan açıklaması: Mehmetçik dünya barışına hizmet ediyorMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Afganistan tahliyesini başarıyla yerine getiren uçuş ekipleri için düzenlenen törende konuştu. Komşu ülkelerle diyalog mesajı veren Bakan Akar, “Mehmetçik, bugüne kadar görev aldığı tüm coğrafyalarda olduğu gibi Afganistan’da da ecdadına, şanlı tarihine yaraşır şekilde, görevlerini başarıyla icra ederek, Afgan halkının gönlünü kazanarak ve dünya barışına hizmet etmenin gururuyla sağ salim ülkesine dönmüştür" dedi.
1.09.2021Gündem
Özhaseki: Burası göçmen kampı değil
Özhaseki: Burası göçmen kampı değilAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Afgan göçmen tartışmaları için, "Ülkeye gelmemesi hususunda elimizden geleni yapıyoruz. Bu konuda Batı'nın kendine has birtakım iç siyasi dengeleri ile yaptıkları konuşmaları da kınıyoruz ve kendilerine geri iade ediyoruz. Burası göçmen kampı değil" dedi.
26.08.2021Siyaset
Mehmet Özhaseki: Burası göçmen kampı değil
Mehmet Özhaseki: Burası göçmen kampı değilAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Afgan göçmen tartışmaları için, "Ülkeye gelmemesi hususunda elimizden geleni yapıyoruz. Bu konuda Batı'nın kendine has birtakım iç siyasi dengeleri ile yaptıkları konuşmaları da kınıyoruz ve kendilerine geri iade ediyoruz. Burası göçmen kampı değil" dedi.
26.08.2021Siyaset
Bakan Soylu'nun amcası Hüseyin Soylu son yolculuğuna uğurlandı
Bakan Soylu'nun amcası Hüseyin Soylu son yolculuğuna uğurlandıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, kanser tedavisi gördüğü hastanede 75 yaşında hayatını kaybeden amcası Hüseyin Soylu, son yolculuğuna uğurlandı.
8.08.2021Siyaset
2 belediye başkanı AK Parti'ye geçti
2 belediye başkanı AK Parti'ye geçtiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti grup toplantısında partililere hitap etti. Konuşma sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan, Saadet Partisi'nden istifa ederek AK Parti'ye katılan Elazığ Yazıkonak Belediye Başkanı Hatif Çadırcı ve Çüngüş Belediye Başkanı Ali Suat Akmeşe'ye rozetini taktı.
14.07.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert tepki: Başlarına geçireceğiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan sert tepki: Başlarına geçireceğizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti grup toplantısında konuştu.Erdoğan, "CHP yalan ve iftira çıtasını sürekli yükseltiyor. Bunların gerçek yüzünü milletimize göstermek boynumuzun borcudur. Sadece hakikati göstererek sergilenen oyunu bozacağız.CHP'nin içinde saklanamaz hale gelen, taciz, tecavüz, istismar skandallarını saklamak için başlattığı karalama kampanyalarını bunların başlarına geçireceğiz." dedi.
14.07.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kayseri'deki hastane açılış törenine katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kayseri'deki hastane açılış törenine katıldıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kayseri'deki KANKA Çocuk Hematoloji ve Onkoloji Hastanesinin açılış törenine telefonla bağlandı.
3.07.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Mehmet Özhaseki ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki mehmet özhaseki haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.