Mehmet Özhaseki

Mehmet Özhaseki

Son dakika mehmet özhaseki haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan mehmet özhaseki ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını mehmet özhaseki haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Mehmet Özhaseki

haberleri sayfasında son dakika yaşanan mehmet özhaseki gelişmeleri de dahil olmak üzere 750 mehmet özhaseki haberi bulunmuştur. Tüm mehmet özhaseki haberleri aşağıda listelenmiştir.
AK Parti'den art arda tepkiler: Kılıçdaroğlu'nun iflas açıklaması
AK Parti'den art arda tepkiler: Kılıçdaroğlu'nun iflas açıklamasıZafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ın, Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin ikinci turunda Millet İttifakı adayı Kemal Kılıçdaroğlu'na destek vereceğini açıklamasının ardından AK Parti kurmaylarından arka arkaya eleştiriler geldi. Özdağ'ın seçimlerden önce 'Kılıçdaroğlu seçilirse iç savaş çıkar' sözlerini hatırlatan AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, 'Bu açıklama Kılıçdaroğlu açısından siyasi iflastır.' dedi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ise 'Bunların milliyetçilikleri kırmızı plaka kadar, koltukları kadar. Aziz milletimiz bu sahte milliyetçilere gereken cevabı sandıkta verecektir.' diyerek tepki gösterdi.
24.05.2023Gündem
Bakan Akar: Son 5 yılda 3 milyondan fazla kişi yasa dışı geçiş yapmaya çalışırken engellendi
Bakan Akar: Son 5 yılda 3 milyondan fazla kişi yasa dışı geçiş yapmaya çalışırken engellendiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, sosyal medyada yer alan ve Türkiye sınırında çekildiği iddia edilen yasa dışı sınır geçişi görüntülerin gerçeği yansıtmadığını söyleyerek, "Son 5 sene içinde 3 milyondan fazla kişi yasa dışı geçiş yapmaya çalışırken engellendi. Bu gerçekler ortadayken bazıları çıkıp, karşıt söylemlerde bulundu. İtibarını da inanılırlığını da kaybediyor" dedi.
20.05.2023Gündem
Akar: Mehmetçik, 24 Temmuz 2015'den itibaren 37 bin 732 teröristi etkisiz hale getirdi
Akar: Mehmetçik, 24 Temmuz 2015'den itibaren 37 bin 732 teröristi etkisiz hale getirdiMİLLİ Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Mehmetçik, 24 Temmuz 2015'den itibaren 37 bin 732 teröristi etkisiz hale getirdi. Getirmeye de devam ediyor. Sadece terörle mücadele değil arkadaşlar, bütün denizlerimizde, bütün semalarımızda, ülkemiz ve milletimizin hak ve menfaatini korumak için şu anda dahi Mehmetçik gözünü kırpmadan, ölürsem şehit, kalırsam gazi anlayışıyla mücadelesini sürdürüyor" dedi.
15.04.2023Gündem
Bakan Akar: Terörle arasına mesafe koyamayanlara karşıyız
Bakan Akar: Terörle arasına mesafe koyamayanlara karşıyızMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Terörle arasına mesafe koyamayanlara karşıyız. Onların bizimle alakası yok. Dolayısıyla asil milletimizin, halkımızın bunu değerlendireceğine inanıyorum" dedi.
13.04.2023Gündem
AK Parti'de liste mesaisi! 3 dönem kuralına takılanlar arasında dikkat çeken isimler var
AK Parti'de liste mesaisi! 3 dönem kuralına takılanlar arasında dikkat çeken isimler varAK Parti’de milletvekili adayları için yapılan temayül yoklamasının ardından 27 Mart’ta başlatılan mülakat süreci bugün sona erecek. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki üst komisyon ise çalışmalarına pazartesi günü başlayacak ve milletvekili listelerine son şeklini verecek.
1.04.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 14 Mayıs'ın sloganını duyurdu: Doğru adımlarla yola devam
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 14 Mayıs'ın sloganını duyurdu: Doğru adımlarla yola devamCumhurbaşkanı Erdoğan katıldığı canlı yayında gündeme dair merak edilen soruları yanıtladı. Seçim kampanyasındaki sloganlarını 'Doğru adımlarla yola devam' olarak belirlediklerini açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Hem şahsım, hem teşkilat olarak seçim kampanyamızı yüz yüze yürüteceğiz. Siyasette, 'Erdoğan stili' olarak kabul edilen bir tarz var. Nedir o? Yüz yüze, gönül gönüle ilişki" dedi. Deprem bölgesinde 27 bin 949 konutun inşasına başlandığını belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan, muhalefete tepki göstererek, "Hayatında inşaat nedir görmemiş, kalkmış bizi eleştiriyor, temele çukur diyor" ifadelerini kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan kentsel dönüşümle ilgili olarak ise "Biz hocalarımızla beraber çalışıyoruz, yeni dönemde daha detaylı bir şekilde ele alıp yasal çerçevelerde de bir adımı atabiliriz. Artık imar affı düşünemeyiz. Düşünme vakti yok" dedi.
29.03.2023Gündem
AK Parti grubu 'deprem' gündemiyle toplandı
AK Parti grubu 'deprem' gündemiyle toplandıAK Parti grubu, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) deprem gündemiyle bir araya geldi.
7.03.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan kritik kabul
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan kritik kabulCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 11 Büyükşehir Belediye Meclisinin AK Parti Grup Başkanvekillerini kabul etti.
6.12.2022Siyaset
Tam Bana Göre Festival Ankara 2022! Gençlik festivali ücretli mi, Tam Bana Göre Festival nerede, konser programı ne?
Tam Bana Göre Festival Ankara 2022! Gençlik festivali ücretli mi, Tam Bana Göre Festival nerede, konser programı ne?Tam Bana Göre Gençlik Festivali'nin 2'ncisi bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla başladı. Peki, Tam Bana Göre Festivali ücretli mi, Tam Bana Göre Gençlik Festivali nerede, festival programı ne?
Milli Savunma Bakanı Akar: TSK, Kuzey Irak'a 140 kilometre girdi
Milli Savunma Bakanı Akar: TSK, Kuzey Irak'a 140 kilometre girdiMilli Savunma Bakanı Hulusi, "Kürt kardeşlerimizi hiçbir zaman PKK’nın peşinde değildir. DEAŞ hiçbir zaman Müslümanların temsilcisi olmadığı, olamadığı gibi PKK'da, YGP'de adı ne olursa olsun Kürt kardeşlerimizin temsilcisi değildir olamaz" dedi.
29.09.2022Gündem
Bakan Akar beraberindeki TSK komuta kademesi ile Şırnak’ta
Bakan Akar beraberindeki TSK komuta kademesi ile Şırnak’taMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberindeki TSK komuta kademesi ile Şırnak'ta valilik ve belediye binasında yetkilerle bir araya geldi.
29.09.2022Gündem
Mehmet Özhaseki: Eğer Sayıştay kararında köprüye 15 milyon TL verdiğim çıkarsa, milletvekilliğinden istifa ederim
Mehmet Özhaseki: Eğer Sayıştay kararında köprüye 15 milyon TL verdiğim çıkarsa, milletvekilliğinden istifa ederimAK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Yukatel Kayserispor tesislerini ziyaret etti. Özhaseki ziyareti sırasında CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık’ın Mehmet Özhaseki’nin belediye başkanlığı döneminde 15 milyon TL köprü parası verdiği iddialarına karşılık yaptığı açıklamasında, “Eğer Sayıştay kararında köprüye 15 milyon TL verdiğim çıkarsa, milletvekilliğinden istifa ederim” dedi.
19.08.2022Siyaset
Mehmet Özhaseki: Bir araya geldikleri 7'li grup, sokakta birbirlerini görseler selam vermezler
Mehmet Özhaseki: Bir araya geldikleri 7'li grup, sokakta birbirlerini görseler selam vermezlerAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, muhalefetin hiçbir stratejisi olmadığını belirterek, "Bir araya geldikleri 7'li grup sokakta görseler birbirlerine selam vermezler. Hiçbir gün olsun eşlerini yanına alıp öbürüne çay içmeye gitmemişlerdir. Dünya görüşleri birbirine benzemez. Sosyal olaylara bakışları birbirine benzemez ama Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti düşmanlığı var ya bunların hepsini bir araya getiriyor" dedi.
5.08.2022Siyaset
Özhaseki: 20 yıllık AK Parti iktidarında her alanda çok güzel işler başardık
Özhaseki: 20 yıllık AK Parti iktidarında her alanda çok güzel işler başardıkAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Uşak'ta bir otelde düzenlenen 'Yerel Yönetimler İstişare Toplantısı'na katıldı. Özhaseki, 20 yıllık AK Parti iktidarında her alanda çok güzel işler başardıklarını söyledi.
3.08.2022Siyaset
AK Partili Özhaseki: CHP Belediyesi denilince akla; çöp, çamur ve yolsuzluk gelir
AK Partili Özhaseki: CHP Belediyesi denilince akla; çöp, çamur ve yolsuzluk gelirUşak’ta açıklamalarda bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki; “CHP’liler gibi ajanslara trilyonlar aktarmıyoruz. CHP Belediyesi denilince akla; çöp, çamur ve yolsuzluk gelir. Biz, AK Partili belediyeler olarak 20 yıldır çalışkanlığımızla ve dürüstlüğümüzle iftihar ediyoruz” dedi.
3.08.2022Siyaset
Heyecanla bekleniyor! 30 milyar liralık dev yatırım
Heyecanla bekleniyor! 30 milyar liralık dev yatırımAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayseri'de düzenlediği basın toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın cumartesi günü Kayseri'ye geleceğini belirterek, "Cumartesi günü yaklaşık 30 milyar TL'lik açılış yapılmış olacak. Bir taraftan da Kayseri-Ankara arasındaki hızlı trenin temel atma töreni yapılmış olacak" dedi.
21.07.2022Ekonomi
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: Ya Kılıçdaroğlu’nun iktidarda olduğu bir dönemde pandemiye yakalansaydık?
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki: Ya Kılıçdaroğlu’nun iktidarda olduğu bir dönemde pandemiye yakalansaydık?AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “AK Parti’nin olduğu bir dönemde pandemiye yakalandık. Ya Kılıçdaroğlu’nun iktidarda olduğu bir dönemde pandemiye yakalansaydık halimiz ne olurdu? Bunu bir düşünün” dedi.
20.06.2022Siyaset
Asgari ücrete zam, EYT düzenlemesi ve sözleşmeli personelin kadroya alınması ile ilgili yeni gelişme!
Asgari ücrete zam, EYT düzenlemesi ve sözleşmeli personelin kadroya alınması ile ilgili yeni gelişme!Milyonları ilgilendiriyor. 3600 ek gösterge düzenlemesinin tamamlanmasının ardından gözler ara zam ve EYT kararına çevrildi. Vatandaşların gündemindeki iki konu ile ilgili de harekete geçiliyor. Hükümet 1 Ekim’de başlayacak yeni yasama döneminde her iki konuyu da yasalaştırmayı hedefliyor.
Net asgari ücret artacak mı? Asgari ücrete ek zam yapılacak mı? İlk rakamlar ortaya çıktı, 5.940,72 TL...
Net asgari ücret artacak mı? Asgari ücrete ek zam yapılacak mı? İlk rakamlar ortaya çıktı, 5.940,72 TL... Asgari ücrete yapılması beklenen ek zam hem asgari ücretliler hem de diğer özel sektör çalışanları tarafından yakından takip ediliyor. Yüksek enflasyon nedeni ile yılın ikinci yarısı için asgari ücrete zam yapılması gündeme geldi. Hükümet kanadından art arda yapılan açıklamalar vatandaşın enflasyona ezdirilmeyeceği yönündeydi. Son olarak Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kabine toplantısının ardından yaptığı konuşmada, "petrol fiyatlarının 2-3 kat arttığı bir dönemde, dünyada neyin nereye geldiğini takip ediyorsunuz. Ücretliler başta olmak üzere her kesimden vatandaşımızın gelirlerini artırarak aradaki farkı kapatacak programları hazırlıyoruz." ifadelerini kullanması asgari ücrete ek zam yapılacağı sinyali olarak yorumlandı. Peki asgari ücrete ne kadar zam yapılacak? Ek zammın işveren için maliyeti ne olacak? İşte asgari ücret zammı ile ilgili merak edilen tüm detaylar...
Mehmet Özhaseki: En iyi belediyeciliği AK Parti yapar
Mehmet Özhaseki: En iyi belediyeciliği AK Parti yaparAK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Yerel Yönetimler Başkanı Mehmet Özhaseki, Türkiye’de belediyeciliği en iyi Ak Parti'nin yaptığını söyledi. Özhaseki, “Bizim belediyecilik anlayışımız, hizmet belediyeciliğidir, eser belediyeciliğidir. İdeolojik noktasında yapılan belediyecilikten geçmişte ülke çok çekti. Özellikle 1994 öncesinde İstanbul, Ankara gibi büyük şehirlere hakim olan aşırı sol kafaların o dönemde ortaya koymuş oldukları belediyecilik yapısı, hepimizi çok rahatsız etmişti" dedi.
23.03.2022Siyaset
AK Parti'li Özhaseki: Kültür, bağımsızlığın anahtarı ve teminatı
AK Parti'li Özhaseki: Kültür, bağımsızlığın anahtarı ve teminatıAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, "Bir milletin bağımsızlığının bir yolu da kültürden geçer. Kültür, bağımsızlığın hem anahtarı hem de teminatıdır" dedi.
21.03.2022Son Dakika
AK Partili Özhaseki: Bildiğimiz en iyi iş hizmet
AK Partili Özhaseki: Bildiğimiz en iyi iş hizmetAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Bildiğimiz en iyi iş hizmet” dedi.
13.01.2022Siyaset
Özhaseki: Hızlı tren sözleşmesi haftaya imzalanacak
Özhaseki: Hızlı tren sözleşmesi haftaya imzalanacakAK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, düzenlenen 2021 yılı değerlendirme toplantısında yaptığı konuşmada, 2022’nin Kayseri’de daha fazla hizmetin sunulacağı bir yıl olacağını söyleyerek, ““Hızlı tren sözleşmesi haftaya imzalanacak” dedi.
2.01.2022Siyaset
AK Parti'li Özhaseki: Yüzde 1'ini yapmışlarsa sözlerimi geri alacağım
AK Parti'li Özhaseki: Yüzde 1'ini yapmışlarsa sözlerimi geri alacağımAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Kayseri'deki temel atma töreninde CHP'li belediyeleri eleştirerek, "Ankara, İstanbul, İzmir, Adana ve Mersin'de seçim vaatlerinin hepsinin dosyası, bende var. Eğer CHP'li belediyeler söyledikleri vaatlerin yüzde 1'ini yapmışlarsa sözlerimin hepsini geri alacağım ancak yok" dedi.
31.12.2021Siyaset
Bakan Kurum: Yerel yönetimler bizim işimiz
Bakan Kurum: Yerel yönetimler bizim işimizÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, AK Parti'nin seçim zaferlerinin başlangıcının yerel yönetimlerden geldiğini belirterek, "Yerel yönetimler bizim işimizdir. Belediyecilik AK Parti'nin sanatıdır" dedi.
23.12.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Mehmet Özhaseki ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki mehmet özhaseki haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.