Malatya Deprem

Malatya Deprem

Son dakika Malatya deprem haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Malatya deprem ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Malatya deprem haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Malatya Deprem

haberleri sayfasında son dakika yaşanan malatya deprem gelişmeleri de dahil olmak üzere 942 malatya deprem haberi bulunmuştur. Tüm malatya deprem haberleri aşağıda listelenmiştir.
Malatya Yeşilyurt deprem konutları ne zaman teslim edilecek? Malatya deprem evleri nereye yapılacak? Malatya deprem konutları son durum!
Malatya Yeşilyurt deprem konutları ne zaman teslim edilecek? Malatya deprem evleri nereye yapılacak? Malatya deprem konutları son durum!Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, saha tarama çalışmalarının başladığı açıkladı. Söz konusu gelişmenin ardından “Malatya deprem konutları ne zaman teslim edilecek?” sorusuna yanıt aramaya başlandı. Peki, Malatya deprem evleri ne zaman teslim edilecek, Malatya deprem konutları nereye yapılacak? İşte Malatya deprem konutları örnek daire, ödeme planı ile ilgili merak edilenler…
24.08.2023Gündem
Malatya'da deprem mi oldu? 10 Ağustos Malatya depremi büyüklüğü kaç, merkez üssü nerede?
Malatya'da deprem mi oldu? 10 Ağustos Malatya depremi büyüklüğü kaç, merkez üssü nerede?Malatya'da deprem mi oldu sorusunun yanıtı merak ediliyor. "10 Ağustos Malatya depremi büyüklüğü kaç, merkez üssü neresi" sorusu da gündem oldu. Gündüz saatlerinde Diyarbakır'da bir deprem daha meydana gelmişti. Peki bugün deprem oldu mu? İşte Kandilli Rasathanesi ve AFAD deprem verileri...
10.08.2023Gündem
Malatya Pütürge'de saat 07.56'da 4,3'lük deprem meydana geldi
Malatya Pütürge'de saat 07.56'da 4,3'lük deprem meydana geldiAFAD verilerine göre, Malatya'nın Pütürge ilçesinde saat 7.56'da 4.3 büyüklüğünde ve yerin 7.04 km derinliğinde deprem meydana geldi. Saat 07.15'te de Hatay'da merkez üssü Samandağ olan 3.9 büyüklüğünde bir deprem meydana gelmişti.
3.08.2023Vatan TV
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seçim açıklaması: 14 Mayıs gelecek yarım asrı belirleyecek
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seçim açıklaması: 14 Mayıs gelecek yarım asrı belirleyecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malatya Deprem Konutları Temel Atma ve 1442 Konut, 250 Köy Evi ile 47 Dükkan Anahtar Teslim Töreni'nde önemli açıklamalarda bulundu. "Bu seçimler gelecek 5 seneyi değil, gelecek yarım asrını belirleyecek" diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Biz durmadık çalıştık. Eğitimde çalıştık, sağlıkta çalıştık, 6 bin 100 km ile ulaşımı aldık, 28 bin 500 km'ye uzattık" ifadelerini kullandı.
13.04.2023Gündem
Malatya'da 4.3 ve 4.2 büyüklüğünde 2 deprem
Malatya'da 4.3 ve 4.2 büyüklüğünde 2 depremMalatya'nın Doğanşehir ilçesinde Richter ölçeğine göre 4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
3.04.2023Gündem
2 katlı bina çöktü, vatandaşlar o anları böyle kaydetti
2 katlı bina çöktü, vatandaşlar o anları böyle kaydettiMalatya'nın Yeşilyurt ilçesinde 5.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem Kahramanmaraş, Adıyaman, Elazığ ve çevre illerde hissedildi. AFAD'dan yapılan açıklamada, "Deprem sonrasında, saha tarama çalışmaları sonucunda yıkılan binalar olduğu tespit edilmiş olup, arama kurtarma ekiplerimiz bölgeye hızlıca sevk edilmiş ve çalışmaya başlamışlardır." ifadelerine yer verildi.
27.02.2023Vatan TV
Malatya'da 5.6'lık deprem anı kamerada!
Malatya'da 5.6'lık deprem anı kamerada!Malatya'da ilk bilgilere göre 22 ağır hasarlı binanın yıkımına neden olan 5.6'lık deprem anları, güvenlik kameralarına yansıdı.
27.02.2023Gündem
Malatya'da 5.6'lık deprem anı kamerada!
Malatya'da 5.6'lık deprem anı kamerada!Malatya'da ilk bilgilere göre 22 ağır hasarlı binanın yıkımına neden olan 5.6'lık deprem anları, güvenlik kameralarına yansıdı.
27.02.2023Vatan TV
Malatya deprem haritası ve riski! 27 Şubat Malatya'da deprem mi oldu, Malatya'da büyük deprem bekleniyor mu? Malatya fayı nereden geçiyor?
Malatya deprem haritası ve riski! 27 Şubat Malatya'da deprem mi oldu, Malatya'da büyük deprem bekleniyor mu? Malatya fayı nereden geçiyor? Merkez üssü Malatya'nın Yeşilyurt ilçesi olan saat 12.04'te 5.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Peki, Malatya'da büyük deprem bekleniyor mu? Malatya fayı nereden geçiyor? İşte Malatya deprem haritası ve riski ile Malatya fay hattı haritası...
27.02.2023Gündem
Malatya fay hattı haritası! Malatya fayı nerelerden geçiyor? Malatya fayı kırıldı mı, aktif mi, en son ne zaman kırıldı?
Malatya fay hattı haritası! Malatya fayı nerelerden geçiyor? Malatya fayı kırıldı mı, aktif mi, en son ne zaman kırıldı? Malatya deprem fay hattı haritası için yapılan aramalar Prof. Dr. Naci Görür, "Malatya çevresindeki Malatya, Ovacık ve Nazimiye-Karakoçan fayları üzerinde dikkatli olmalıyız. Yetkililerimizin ve halkımızın dikkatli olmasında yarar var" ifadelerinin kullanılmasıyla sorgulanmaya başlandı. Peki, Malatya fayı nerelerden geçiyor? Malatya fayı kırıldı mı, aktif mi, en son ne zaman kırıldı? Malatya’da deprem riski olan ilçeler hangileri, Malatya’da zemini sağlam ilçeler hangileri?
21.02.2023Gündem
Malatya'da korkutan artçı depremler!
Malatya'da korkutan artçı depremler!Deprem bölgesindeki Malatya'da önce 5.3 ardından 4.8 büyüklüğünde iki sarsıntı daha meydana geldi.
8.02.2023Gündem
Deprem geçmiş olsun mesajları 2023 ve deprem sözleri! Dualı, resimli Kahramanmaraş depremi için geçmiş olsun Türkiyem mesajları, paylaşımları!
Deprem geçmiş olsun mesajları 2023 ve deprem sözleri! Dualı, resimli Kahramanmaraş depremi için geçmiş olsun Türkiyem mesajları, paylaşımları!Deprem geçmiş olsun mesajları ve sözleri aramalar arttı. Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde 7,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem Gaziantep, Sivas, Hatay, Şanlıurfa, Mersin, Samsun, Trabzon başta olmak üzere birçok kentte hissedildi. Çok sayıda ölü ve yaralı var. En büyüğü 6.6 olmak üzere 66 artçı deprem meydan geldi. Depremin ardından geçmiş olsun mesajları yayınlamak, depremzedelere umut olmak, sabır dilemek, yanlarında olduğunu göstermek için deprem mesajları ve sözleri araştırılıyor. İşte Kahramanmaraş, Adana, Gaziantep, Diyarbakır, Adıyaman, Osmaniye, Malatya deprem geçmiş olsun sözleri…
8.02.2023Gündem
Malatya depremi sonrası son dakika açıklaması! Deprem uzmanı 'tehlike var' dedi ve duyurdu
Malatya depremi sonrası son dakika açıklaması! Deprem uzmanı 'tehlike var' dedi ve duyurduMalatya depremi sonrası son dakika açıklaması geldi. Deprem uzmanı duyurdu. Malatya'nın Pütürge ilçesinde 17:02'de meydana gelen 5.2'lik deprem tedirginlik yarattı. Deprem uzmanı Prof. Dr. Okan Tüysüz katıldığı canlı yayında depremle ilgili açıklamalarda bulundu. 'Artçı deprem olur mu' sorusunu yanıtlandıran Tüysüz, Doğu Anadolu fay hattına ilişkin tehlikeyi açıklarken deprem bölgesindeki vatandaşlara uyarıda bulundu. İşte son dakika haberinin detayları...
9.04.2022Gündem
Malatya'da 5.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi
Malatya'da 5.2 büyüklüğünde deprem meydana geldiMalatya’nın Pütürge ilçesinde da meydana gelen 5.2 büyüklüğündeki deprem Elazığ’da da hissedildi. Deprem nedeni ile sallanan lambalar cep telefonu kameralarına yansıdı.
9.04.2022Gündem
Malatya'da deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi 9 Nisan 2022!
Malatya'da deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi 9 Nisan 2022!Malatya'nın Pütürge ilçesinde 5,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD ve Kandilli Rasathanesi bugün meydana gelen son depremler listesi 9 Nisan 2022.. En son nerede deprem oldu?
9.04.2022Yaşam
Adıyaman'da korkutan deprem! Büyüklüğü...
Adıyaman'da korkutan deprem! Büyüklüğü...Adıyaman'da saat 15.38'de, 4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İlk belirlemelere göre depremde herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmazken, sarsıntı Malatya ve Gaziantep'te de hissedildi.
14.03.2022Gündem
En son deprem ne zaman, nerede oldu? AFAD ve Kandilli son depremler ve hissedilen iller
En son deprem ne zaman, nerede oldu? AFAD ve Kandilli son depremler ve hissedilen illerAfet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Malatya'nın Pütürge ilçesinde 4,7 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini bildirdi. Malatya depreminin ardından Adıyaman, Şanlıurfa, Gaziantep ve Kahramanmaraş'ta yaşayan pek çok kişi de 'Deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu? Deprem hangi illerde hissedildi?' sorularını araştırıyor. Peki, En son deprem ne zaman oldu? İşte Kandilli Rasathanesi ve AFAD bilgilerine göre yaşanan son depremler...
27.11.2020Gündem
Malatya'da şiddetli deprem! İşte ilk görüntüler
Malatya'da şiddetli deprem! İşte ilk görüntülerAvrupa Sismoloji Merkezi'nin verilerine göre Türkiye'nin doğusunda 5,4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem Malatya, Adıyaman, Diyarbakır ve çevresindeki illerde de hissedildi. Depremin şiddetini Kandilli 5,7 AFAD ise 5,2 olarak ölçtü. İşte ilk görüntüler...
4.08.2020Gündem
AFAD'dan deprem açıklaması! Son bilanço...
AFAD'dan deprem açıklaması! Son bilanço...Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), Elazığ merkezli meydana gelen depremde bin 607 kişinin yaralandığını ve depremin ardından toplam 640 artçı sarsıntının olduğunu bildirdi.Depremde hayatını kaybedenlerin sayısı 35'e yükseldi.
26.01.2020Gündem
Malatya'da korkutan deprem!
Malatya'da korkutan deprem!Malatya'nın Pütürge ilçesinde 4,3 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
26.01.2020Gündem
Bakan Kasapoğlu talimatı verdi! Vatandaşların hizmetine açıldı
Bakan Kasapoğlu talimatı verdi! Vatandaşların hizmetine açıldıGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun talimatıyla Elazığ ve Malatya'daki KYK yurtları, Gençlik Merkezleri ve spor salonları vatandaşların hizmetine açıldı.
24.01.2020Gündem
Elazığ'da deprem! Çok sayıda ölü ve yaralı var, Hatun Teyze de kurtarıldı...
Elazığ'da deprem! Çok sayıda ölü ve yaralı var, Hatun Teyze de kurtarıldı...Elazığ'ın Sivrice ilçesi merkezli 6.8 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem Malaya, Tunceli dahil çok sayıda ilde hissedildi. Gelen son dakika haberine göre Kandilli Rasathanesi daha sonra depremin büyüklüğünü 6.5 olarak güncelledi. AFAD ise depremin büyüklüğünü 6.8 olarak açıkladı. Elazığ'da , Malatya'da 22 kişi hayatını kaybetti. Depremde 1243 kişi de yaralandı.Türkiye'nin dört bir yanından deprem bölgesine yardım yağarken arama kurtarma ekipleri tüm hızıyla çalışmalarını sürdürüyor. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom, Elazığ'daki deprem sonrasında bölgede yaşayan vatandaşlara ücretsiz internet ve konuşma tanımladıklarını duyurdu. Elazığ'da bir kurtarma görevlisi, enkaz altındaki Hatun Yamış adlı kadına yardım elini uzatma anı görüntülendi.
25.01.2020Gündem
Malatya'da 3.8 büyüklüğünde deprem!
Malatya'da 3.8 büyüklüğünde deprem!Malatya'nın Pütürge ilçesinde 3.8 büyüklüğünde deprem oldu.
29.09.2023Gündem
YÖK'ten kritik karar! Değişliğe gidildi, Resmi Gazete'de yayımlandı
YÖK'ten kritik karar! Değişliğe gidildi, Resmi Gazete'de yayımlandıYükseköğretim Kurulu (YÖK) Başkanlığı özel öğrencilik ve çift anadal programlarının işleyişinde değişikliğe gitti.
27.09.2023Eğitim
Malatya'da 3,7 büyüklüğünde deprem
Malatya'da 3,7 büyüklüğünde depremAFAD'ın verilerine göre saat 08.32'de Malatya'nın Pütürge ilçesinde 3,7 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
26.09.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Malatya Deprem ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki malatya deprem haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.