Kredi Kartı

Kredi Kartı

Son dakika kredi kartı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan kredi kartı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını kredi kartı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kredi Kartı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kredi kartı gelişmeleri de dahil olmak üzere 5.876 kredi kartı haberi bulunmuştur. Tüm kredi kartı haberleri aşağıda listelenmiştir.
MSÜ sınavında telefon yasak mı, MSÜ telefon serbest mi? MSÜ’de küpe, kemer, piercing, akbil, kolye, makyaj yasak mı, MSÜ sınavında yasak olan şeyler ne?
MSÜ sınavında telefon yasak mı, MSÜ telefon serbest mi? MSÜ’de küpe, kemer, piercing, akbil, kolye, makyaj yasak mı, MSÜ sınavında yasak olan şeyler ne?2023 MSÜ sınavı yarın yapılacak. Sınava saatler kala Milli Savunma Üniversitesi sınavına girecek adaylar MSÜ'de yasak olan eşyalar için araştırma yapıyor. ÖSYM tarafından açıklanan sınav giriş kılavuzunda öğrencilerin dikkat etmesi gerekenler paylaşıldı. Sınavda bazı eşyaların kullanımı yasak olacak.  Peki, MSÜ sınavında telefon yasak mı, MSÜ telefon serbest mi? MSÜ’de küpe, kemer, piercing, kolye, makyaj yasak mı, MSÜ sınavında yasak olan şeyler ne?
1.04.2023Eğitim
Kredi kartı kullanıcılarına ‘aseton’ tuzağı! Şifreleri böyle ele geçirdiler
Kredi kartı kullanıcılarına ‘aseton’ tuzağı! Şifreleri böyle ele geçirdilerDolandırıcılar bu kez kredi kartı kullanıcılarını hedeflerine koydu. İzmir'e gelen yerli ve yabancı turistlere ait banka ve kredi kartlarıyla mobil bankacılık şifrelerini çeşitli yöntemlerle ele geçiren çeteye operasyon düzenlendi. Çete üyelerinin şifreleri ele geçirmek için kullandıkları yöntem ise şoke etti.
1.04.2023Yaşam
Dolandırıcıların hedefinde bu kez seçmenler var! ‘Seçmen kaydınızı sorgulayın' tuzağı
Dolandırıcıların hedefinde bu kez seçmenler var! ‘Seçmen kaydınızı sorgulayın' tuzağıLink size ait verilerin toplanmasına sebep oluyor, sadece para ve kredi kartı bilgileri değil, kişisel bilgileriniz de toplanıyor. Seçimlere haftalar kala yeni bir dolandırıcılık yöntemi ortaya çıktı. ‘Seçmen kaydınızı sorgulayın’ yazılı mail ve SMS gönderen dolandırıcılar, linki tıklayanları tuzaklarına düşürüyor. Kişisel bilgilerin ele geçirildiğini belirten uzmanlar, alınması gereken önlemleri tek tek anlattı.
31.03.2023Gündem
Kredi kartı kullanalar için kritik 'asgari tutar' uyarısı!
Kredi kartı kullanalar için kritik 'asgari tutar' uyarısı!Kredi kartı kullanan milyonlarca tüketici için geçerli. Pek çok kişi ekstresinin sadece asgari ödeme tutarını ödüyor. Ancak bu durum faiz yükünün katlanmasına neden oluyor. İşte kredi kartı kullanalar için hayatı öneriler...
31.03.2023Ekonomi
Faizsiz ve 9 aya varan taksitle güzellik kredisi imkanı! 'Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdik'
Faizsiz ve 9 aya varan taksitle güzellik kredisi imkanı! 'Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdik'Adana'da faaliyet gösteren bir güzellik merkezi, Türkiye'de ilk defa yapılan 50 bin TL'ye kadar limitli faizsiz güzellik kredisi uygulamasıyla hizmet verince kadınlar büyük ilgi gösterdi.
30.03.2023Ekonomi
TOGG başvuru son gün tarihi ve saati! TOGG başvurusu ne zaman bitiyor, saat kaça kadar? TOGG başvuruları bitti mi, Trumore e cüzdan hatası nedir, neden para yüklenmiyor?
TOGG başvuru son gün tarihi ve saati! TOGG başvurusu ne zaman bitiyor, saat kaça kadar? TOGG başvuruları bitti mi, Trumore e cüzdan hatası nedir, neden para yüklenmiyor?Türkiye’nin yerli otomobili ilk modeliyle görücüye çıkmaya hazırlanırken, TOGG ön sipariş başvuruları 100 bini geçti. TOGG siparişi verebilmek için öncelikle bir profil (Tru.ID) oluşturulacak. Profillerini oluşturan kullanıcılar üç farklı versiyonda satışa sunulan Togg T10X'in tercih ettiği versiyonunu, donanımını, rengini ve jantlarını aynı alan üzerinden belirleyebilecek. Daha sonra kullanıcılar burada bir e-cüzdan da açarak ön siparişe katılmak için gerekli olan 60 bin TL'lik kaporayı kredi kartı ya da banka hesapları üzerinden dijital cüzdana aktaracak. Satın alınmak istenilen versiyon ve donanım özellikleri oluşturulduktan sonra e-cüzdanda yeterli bakiye (60 bin TL) bulunuyorsa ön sipariş süreci tamamlanacak. Başvuru yapmak isteyenler başvuru sürecinin geçirmemek için TOGG başvuru son gün için araştırmalarını hızlandırdı. TOGG başvurusu ne zaman bitiyor, saat kaça kadar? TOGG başvuruları bitti mi, Trumore e cüzdan hatası nedir, neden para yüklenmiyor?
Togg'da yeni gelişme! Yoğun ilgi sonrası değişti, işte yeni tarih ve araç sayısı
Togg'da yeni gelişme! Yoğun ilgi sonrası değişti, işte yeni tarih ve araç sayısıYerli otomobil Togg ile ilgili yeni gelişme. Yoğun ilgi sonrası resmen değişti. Togg, çekilişle teslim edilecek T10X adedini yükseltti. Öte yandan Togg çekiliş tarihi de değişti. İşte detaylar...
25.03.2023Ekonomi
Togg için ön sipariş sayısı 100 bine ulaştı
Togg için ön sipariş sayısı 100 bine ulaştıTürkiye'nin otomobili Togg için verilen ön sipariş sayısı 7 günde 100 bine ulaştı. Ön siparişler 27 Mart'a kadar sürecek. Çekiliş ise 28 Mart'ta yapılacak.
24.03.2023Ekonomi
Cezaevinden inanılmaz firar! Mahkumların kaçış yöntemi şaşkınlık yarattı...
Cezaevinden inanılmaz firar! Mahkumların kaçış yöntemi şaşkınlık yarattı...ABD'de gerçekleşen firar olayı polisi şaşkına çevirdi. Virginia eyaletinde bulunan bir hapishanede iki mahkum firar etti. Kaçan mahkumların yöntemi polisi şaşkına çevirirken kaçaklar için insan avı başlatıldı.
23.03.2023Dünya
Borçlar siliniyor! Tarih belli oldu, faiz ve ödeme limiti belli oldu
Borçlar siliniyor! Tarih belli oldu, faiz ve ödeme limiti belli olduVergi Affı düzenlemesine ilişkin düzenleme Meclis Genel Kurulu'nda kabul edildikten sonra Resmi Gazete'de yayımlanarak resmen yasalaştı. Cumhuriyet tarihinin en kapsamlı borç yapılandırması olarak tanımlanan paket, belirli borçların da iptal edilmesini içeriyor. Teklifin yasalaşması ardından vergi affı başvurusunun ne zaman ve nasıl yapılacağı merak ediliyor. Peki borç yapılandırması nasıl olacak? Başvuru ve ödemeler ne zaman yapılacak? Hangi borçlar yapılandırma kapsamında olacak? İşte haberin detayları...
21.03.2023Ekonomi
Dolandırıcıların yeni hedefi çocuklar! Akılalmaz yöntem
Dolandırıcıların yeni hedefi çocuklar! Akılalmaz yöntemAile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’nın, ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen ailelere karşılıksız olarak verdiği 1.611 TL’lik yardımı dolandırıcılar fırsata çevirdi.
21.03.2023Gündem
Fırsatçılar Togg için devrede! İnternet adreslerini alıp, satışa çıkardılar
Fırsatçılar Togg için devrede! İnternet adreslerini alıp, satışa çıkardılarYerli otomobil Togg’un fiyatının açıklanmasıyla birlikte bazı kişiler, Togg uzantılı internet adreslerinin telif haklarını satın alarak e-ticaret siteleri üzerinden satışa çıkardı. toggbayi.com, toggyedekparca.com gibi benzeri alan adlarının (domain) yer aldığı ilanlarda fiyatlar 100 bin lira ile 7,5 milyon lira arasında değişiyor. İşte haberin detayları...
18.03.2023Gündem
Bakan Varank duyurdu: 24 saat dolmadan Togg'a 17 bin 275 sipariş
Bakan Varank duyurdu: 24 saat dolmadan Togg'a 17 bin 275 siparişSanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, 24 saat dolmadan Türkiye'nin yerli otomobili TOGG'a 17 bin 275 sipariş geldiğini açıkladı.
17.03.2023Ekonomi
Togg satın alımı için çekiliş tarihi açıklandı! İşte yapılması gerekenler
Togg satın alımı için çekiliş tarihi açıklandı! İşte yapılması gerekenlerYerli otomobil Togg’un ilk sahipleri noter huzurunda yapılacak dijital çekilişle belirlenecek. Trumore uygulamasını indiren veya Togg websitesi üzerinden Tru.ID oluşturan her bir tekil kullanıcı, nakit ya da kredi kartı aracılığıyla cüzdanlarına aktardıkları 60 bin TL ön ödemeyi yaparak, çekiliş sürecine katılmaya hak kazanacak. İşte tüm detaylar...
15.03.2023Ekonomi
Togg CEO’su Karakaş'dan sipariş açıklaması! İlk sahibi onlar olacak
Togg CEO’su Karakaş'dan sipariş açıklaması! İlk sahibi onlar olacakTürkiye'nin otomobili Togg'un fiyatı 953 bin TL olarak açıklandı. Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş ilk teslimatlar için "Siparişleri bireysel kullanıcılar öncelikli olmak üzere 2023 boyunca teslim edeceğiz." dedi.
14.03.2023Ekonomi
Dolandırıcılardan inanılmaz tuzak! Tüm hesapları boşalttılar
Dolandırıcılardan inanılmaz tuzak! Tüm hesapları boşalttılarVatandaşları ‘kredin bitti. Ancak hayat sigortasında paran kaldı. Onu iade edeceğiz’ diye kandırıp tüm bilgilerini ele geçirdiler. Akılalmaz dolandırıcılığın detayları polis operasyonu ile ortaya çıktı.
10.03.2023Yaşam
Sadece TYT’ye girip tercih yapılabilir mi? TYT ile alan bölümler ve puanlar: Sadece YKS’nin 1. oturumu TYT ile girilebilecek bölümler neler, TYT ile üniversiteye gidilir mi?
Sadece TYT’ye girip tercih yapılabilir mi? TYT ile alan bölümler ve puanlar: Sadece YKS’nin 1. oturumu TYT ile girilebilecek bölümler neler, TYT ile üniversiteye gidilir mi?Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) için başvurular başladı. Sınav az bir süre kala adaylar başvurularını yapmadan önce sadece Temel Yeterlilik Testi (TYT)’ye girip tercih yapılıp yapılamayacağını sorguluyor. Peki, Sadece YKS’nin 1. oturumu (TYT)’ye girip tercih yapılabilir mi, Sadece YKS’nin 1. oturumu TYT ile girilebilecek bölümler neler? TYT ile üniversiteye gidilir mi? İşte TYT ile alan bölümler ve puanlar…
8.03.2023Eğitim
Kartla yapılan kamu-vergi ödemeleri katlandı
Kartla yapılan kamu-vergi ödemeleri katlandıMotorlu Taşıtlar Vergisi’ni de içeren kartlarla yapılan kamu-vergi ödemeleri, geçen yılın yaklaşık 2 katına ulaşarak 19,3 milyar TL tutarında gerçekleşti.
1.03.2023Ekonomi
Hak Sahipliği için başvuru süreci açıklandı
Hak Sahipliği için başvuru süreci açıklandı Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ili etkileyen depremlerin yaralarını sarmak için çalışılırken, hasar tespit çalışmalarından sonra başlayacak AFAD Afetzede Hak Sahipliği için başvuru sürecine ilişkin ayrıntılar da belli olmaya başladı.
23.02.2023Gündem
BDDK'dan yeni düzenlemeler! Kredi, kredi kartı, borç ve limitlerle ilgili açıklama
BDDK'dan yeni düzenlemeler! Kredi, kredi kartı, borç ve limitlerle ilgili açıklamaBDDK'nın deprem nedeniyle attığı adımlar paylaşıldı. Hazine ve Maliye Bakanlığı'nın sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, deprem bölgesinde yaşayan vatandaşların borçlarına esneklik tanımak amacıyla çeşitli düzenlemeler gerçekleştirildiği belirtildi.
23.02.2023Ekonomi
Kira komisyonu alınmıyor! Emlakçılar depremzedeler için harekete geçti
Kira komisyonu alınmıyor! Emlakçılar depremzedeler için harekete geçtiKahramanmaraş merkezli depremlerde yıkımın meydana geldiği Adana'da emlakçılar, evi yıkılan ya da ağır hasar alan ve barınmak için yeni ev arayışında olan depremzedelerden kira komisyonu almayacak. Adana Emlakçılar Esnaf Odası Başkanı Ülkü Uçar, "Üyelerin ortak kararı sonucu afet illerinden olan Adana'da depremin 3’üncü gününden itibaren komisyon almıyoruz" dedi.
18.02.2023Ekonomi
10 ilde yeni yerleşim yerleri belirlendi! Konutlar kaç katlı olacak?
10 ilde yeni yerleşim yerleri belirlendi! Konutlar kaç katlı olacak?Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Kurum, 'depremden etkilenen illerimizde yerleşim alanlarına ilişkin yerler belirlendi.' dedi.
18.02.2023Ekonomi
Kredi kartı kullanan herkes için geçerli! Müşterilere SMS gitti, yeni uygulama
Kredi kartı kullanan herkes için geçerli! Müşterilere SMS gitti, yeni uygulamaBankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK), temassız kartların kullanımına ilişkin yeni şifre kararı aldı ve bankalara da talimatı verdi. Buna göre temassız ödemelerde şifre kullanılacak. Bu kartların müşteri bilgisi dışında kullanımının engellenmesi amaçlanıyor. Vatandaşlar bu karardan sonra ‘Kredi kartında temassız ödeme kalktı mı? Kredi kartında temassız ödeme sırasında neden şifre istiyor?’ sorularını araştırmaya başladı. Uzman isimler konuya ilişkin önemli bilgiler verdi.
18.02.2023Ekonomi
Temassız ödeme için yeni karar! Kredi kartı kullananlar dikkat
Temassız ödeme için yeni karar! Kredi kartı kullananlar dikkatKredi kartı ve banka kartı kullanan herkesi yakından ilgilendiriyor. Yeni karar verildi. BDDK, temassız kartların kullanımına ilişkin yeni bir karar aldı. Kurul, temassız kartların müşteri bilgisi dışında kullanımının engellenmesi için ilk işlemlerde şifre girilmesinin sağlanması yönünde bankalara talimat verdi.
15.02.2023Ekonomi
BDDK'dan depremzedeler için yeni karar: 6 ay ertelendi
BDDK'dan depremzedeler için yeni karar: 6 ay ertelendiBankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, depremzedelere yönelik kredi kartı limitlerinin artırılması, asgari borçların ve kredi vadelerinin ötelenmesi dahil birçok ilave karar aldı.
11.02.2023Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Kredi Kartı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kredi kartı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.