Korkutan Deprem

Korkutan Deprem

Son dakika Korkutan deprem haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Korkutan deprem ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Korkutan deprem haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Korkutan Deprem

haberleri sayfasında son dakika yaşanan korkutan deprem gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.115 korkutan deprem haberi bulunmuştur. Tüm korkutan deprem haberleri aşağıda listelenmiştir.
Bolu'da 4.8 büyüklüğünde deprem!
Bolu'da 4.8 büyüklüğünde deprem!Deprem saat 13.55'te Bolu merkezde meydana geldi. Depremin İstanbul ve Ankara'da da hissedildiği gelen bilgiler arasında. AFAD Başkanı açıklamasında; "An itibarıyla olumsuz bir durum bulunmuyor" dedi
16.03.2023Vatan TV
İzmir açıklarında korkutan deprem
İzmir açıklarında korkutan depremEge Denizi’nde İzmir’in Foça ilçesi açıklarında 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
27.02.2023Gündem
Malatya'da 5.6 büyüklüğünde deprem! Boş bina yıkıldı
Malatya'da 5.6 büyüklüğünde deprem! Boş bina yıkıldıAfet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, Malatya'nın Yeşilyurt ilçesinde saat 12.04'te 5,6 büyüklüğünde deprem kaydedildi.
27.02.2023Vatan TV
Adıyaman'da korkutan deprem!
Adıyaman'da korkutan deprem!Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde saat 05:51'de 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
27.02.2023Gündem
Depremin güvenlik kamerasından yeni görüntüleri!
Depremin güvenlik kamerasından yeni görüntüleri!Türkiye'yi yasa boğan Kahramanmaraş merkezli 7,7 büyüklüğündeki depremin Diyarbakır'da kent güvenliği kameralarına yansıyan görüntüleri dehşetin boyutunu gözler önüne serdi. Depremde dışarıya çıkan yüzlerce kişi Yusuf İslam Caddesi'nde 12 dakika sonra yıkılan binanın enkazından kaçmaya çalışırken ortaya çok acı görüntüler çıktı.
13.02.2023Vatan TV
Görür'den korkutan deprem uyarısı!
Görür'den korkutan deprem uyarısı!BİLİM Akademisi Üyesi Yer Bilimci Prof. Dr. Naci Görür, "Bunu ilk kez söylüyorum bunu bütün Türkiye duysun, Türkiye'de en fazla deprem üreten iki fay var. Biri Kuzey Anadolu fayı, diğeri Doğu Anadolu fayı. Her iki fay enerjisinin büyük bir kısmını boşalttı. Bu demektir ki önümüzdeki birkaç yüz sene içerisinde Türkiye'de çok büyük bir deprem olmayacak, en azından bu iki fay kuşağı boyunca. Ancak bizim yine de endişe ettiğimiz yerler Bingöl ile Karlıova arasında" dedi. Beklenen İstanbul depremi ile ilgili de açıklamalarda bulunan Görür, "İstanbul'da durum hiç iyi değil. Nasıl 3 gün önce 'Maraş'tan endişe ediyoruz' diye yazdıysam aynı şekilde İstanbul'dan endişe ediyorum. Bilimsel bütün araştırmalar, İstanbul'da zamanın gelmekte olduğunu gösteriyor." dedi.
9.02.2023Gündem
Marmara Denizi'nde korkutan deprem!
Marmara Denizi'nde korkutan deprem!AFAD verilerine göre Marmara Denizi'nde 3.5 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
5.02.2023Gündem
İstanbul'da korkutan deprem!
İstanbul'da korkutan deprem!Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından yapılan açıklamaya göre İstanbul Kağıthane'de 3.0 büyüklüğünde deprem oldu.
5.02.2023Gündem
5 milyar dolarlık arazi davasında gerçek mirasçılar belirlendi
5 milyar dolarlık arazi davasında gerçek mirasçılar belirlendiAntalya kent merkezinde 5 milyar dolar değerinde 4 bin dönüme yakın arazinin üçte bir hisse sahibi Arap Süleyman'ın mirasına ilişkin dava kapsamında hazırlanan bilirkişi raporunda, kendini hak sahibi gösteren 2 bin 500 kişiden 700 kadarının gerçek mirasçı olduğu belirlendi.
19.01.2023Yaşam
Türkiye-İran sınırında korkutan deprem
Türkiye-İran sınırında korkutan depremİran'ın Khoy şehrinde meydana gelen deprem Van'da da hissedildi. Depreme ilişkin verileri AFAD ve Kandilli Rasathanesi paylaştı.
19.01.2023Gündem
Osmaniye'de korkutan deprem
Osmaniye'de korkutan depremOsmaniye’de Richter ölçeğine göre 3.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. İlk belirlemelere göre depremde herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.
18.01.2023Gündem
İsveç'ten skandal üstüne skandal! Savcı teröristlere sahip çıktı
İsveç'ten skandal üstüne skandal! Savcı teröristlere sahip çıktıİsveç'te bir grup terör örgütü PKK/YPG destekçisi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı hedef aldı. Skandal görüntülere Türkiye'den tepki yağarken İsveç'ten skandal bir karar geldi.
16.01.2023Dünya
İtalya’nın en çok aranan mafya lideri 30 yıl sonra yakalandı
İtalya’nın en çok aranan mafya lideri 30 yıl sonra yakalandıİtalya’da 30 yıldır kaçak konumda bulunan ve ülkenin en çok aranan mafya lideri Matteo Messina Denaro, Sicilya’da yakalandı.
16.01.2023Gündem
Amasra'daki maden faciasında ses kaydı ortaya çıktı
Amasra'daki maden faciasında ses kaydı ortaya çıktıBartın'ın Amasra ilçesinde 42 kişinin hayatını kaybettiği maden faciasında, işçilere, "Ayağı boşaltın, boşaltın komple" talimatının iletildiği ses kaydı ortaya çıktı.
16.01.2023Gündem
Uzman isimden korkutan deprem uyarısı: Büyüklüğü 8'in üzerinde olabilir
Uzman isimden korkutan deprem uyarısı: Büyüklüğü 8'in üzerinde olabilirSon günlerde peş peşe yaşanan depremler gündemdeki sıcaklığını koruyor. Farklı illerde meydana gelen sarsıntıların başka depremlerin habercisi olup olmayacağı merak edilirken uzman isimden kritik bir uyarı geldi. Türkiye'de tsunami tehlikesinin yaşanabileceği en yüksek riskli yeri açıklayan uzman isim, 8’in üzerinde gerçekleşme ihtimali olan depremlere işaret etti. İşte son dakika haberinin detayları...
16.01.2023Gündem
İzmir'de korkutan deprem! Vatandaşlar panik yaşadı
İzmir'de korkutan deprem! Vatandaşlar panik yaşadıMerkez üssü İzmir'in Buca ilçesi olan 3,5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremi hisseden vatandaşlar kısa süreli panik yaşadı
15.01.2023Gündem
Ege Denizi'nde korkutan deprem! Üç ilde hissedildi, büyüklüğü açıklandı
Ege Denizi'nde korkutan deprem! Üç ilde hissedildi, büyüklüğü açıklandıSon dakika haberi... Ege Denizi, Midilli Adası açıklarında 5 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem İzmir, Çanakkale ve Balıkesir'de hissedildi.
10.01.2023Gündem
Son dakika! Ege'de korkutan deprem! İzmir ve Çanakkale'de de hissedildi
Son dakika! Ege'de korkutan deprem! İzmir ve Çanakkale'de de hissedildiEge Denizi'ndeki 5 büyüklüğünde deprem oldu. Merkez üssü Midilli Adası olan depremin ardından 3,9, 4 ve 4,8 büyüklüğünde artçı sarsıntılar oldu.
7.01.2023Gündem
Muğla'da korkutan deprem!
Muğla'da korkutan deprem!Muğla'nın Ula ilçesinde 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
11.12.2022Gündem
Kuşadası Körfezi'nde korkutan deprem
Kuşadası Körfezi'nde korkutan depremAFAD'ın verilerine göre saat 01:35'te, Kuşadası Körfezi'nde 4.0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Deprem; İzmir, Aydın ve çevre illerden hissedildi.
8.12.2022Gündem
Düzce'de korkutan deprem!
Düzce'de korkutan deprem!Düzce'nin Paşakonağı ilçesinde 3.6 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
2.12.2022Gündem
Düzce'de korkutan deprem! İstanbul, Sakarya ve çevresinde de hissedildi
Düzce'de korkutan deprem! İstanbul, Sakarya ve çevresinde de hissedildi Düzce’de bugün sabah saatlerinde Richter ölçeğine göre, 4.3 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Çevre illerden de hissedilen depremde herhangi bir olumsuzluk yaşanmadı.
27.11.2022Gündem
Uzman isim korkutan haberi verdi: Deprem fırtınasına dönüşebilir
Uzman isim korkutan haberi verdi: Deprem fırtınasına dönüşebilirSon günlerde yaşanan peş peşe depremlerin ardından korkutan açıklama geldi. Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Deprem Araştırma ve Uygulama Merkezi (DAUM) Müdürü ve Jeoloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Hasan Sözbilir, İzmir'de meydana gelen 3.2'lik depremin, 4 Kasım'daki 4.9 büyüklüğündeki depremin artçısı olduğunu belirterek, "4 büyüklüğüne kadar artçılar olabilir. Olası depremler komşu Dağkızılca fayını tetiklerse bu hareketlilik deprem fırtınasına dönüşebilir. Bu fayın 6.8 büyüklüğünde deprem kapasitesi üretme potansiyeli var" dedi.
26.11.2022Gündem
İzmir'de korkutan deprem!
İzmir'de korkutan deprem!Merkez üssü İzmir'in Gaziemir ilçesi olan 3.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremi hisseden vatandaşlar büyük korku yaşayarak uykularından uyandı. Kandilli depremin büyüklüğünü 3,3 olarak açıkladı.
26.11.2022Gündem
İşte Düzce'deki deprem sırasında İstanbul'da balkondan atlayan Nijeryalı!
İşte Düzce'deki deprem sırasında İstanbul'da balkondan atlayan Nijeryalı!Sabaha karşı Düzce'de meydana gelen, İstanbul, Ankara, Bursa ve Sakarya başta olmak üzere pek çok ilde hissedilen deprem tüm Türkiye'de büyük panik yarattı. Depremden sonra sarsıntıyı şiddetli hisseden illerden ürküten haberler de geldi. Bolu'da deprem olduğu sırada oturduğu apartmanın üçüncü katından atlayan bir gencin yaralandığı öğrenildi. Gencin balkondan düşme anı kameralara yansıdı. Öte yandan Düzce depreminde İstanbul'da paniğe kapılarak balkondan atlayan Nijeryalı da yaralandı.
23.11.2022Vatan TV

Benzer Haber Etiketleri

Korkutan Deprem ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki korkutan deprem haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.