Kırmızı Çizgi

Kırmızı Çizgi

Son dakika kırmızı çizgi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan kırmızı çizgi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını kırmızı çizgi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kırmızı Çizgi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kırmızı çizgi gelişmeleri de dahil olmak üzere 568 kırmızı çizgi haberi bulunmuştur. Tüm kırmızı çizgi haberleri aşağıda listelenmiştir.
Af çıkacak mı? Genel af geliyor mu? Devlete karşı işlenen suçlar neler? İşte MHP’nin af açıklaması ve CHP’nin af ile ilgili görüşü!
Af çıkacak mı? Genel af geliyor mu? Devlete karşı işlenen suçlar neler? İşte MHP’nin af açıklaması ve CHP’nin af ile ilgili görüşü!Genel af mı geliyor? Milliyetçi Hareket Partisi’nin masasında kapsamlı af yasası ile ilgili yeni bir çalışma bulunuyor. Partide değerlendirmeler yapılırken af ile ilgili talepler de değerlendiriliyor. Çalışmanın çerçevesi henüz belli değil. Önce taleplere bakılıp bir değerlendirme yapılacak sonra da taleplerin haklı olup olmadığı ya da hangi taleplerin karşılabileceği müzakere edilecek. MHP'de yürütülen af çalışması konusunda CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek açıklama yaptı. 'Doğru' bir düzenleme gelirse inceleyeceklerini belirten Erkek, "Getirsinler. Bir hazırlık yapılacaksa parlamentoda birlikte çalışalım'' dedi. Peki, Af çıkacak mı? Genel af geliyor mu? Devlete karşı işlenen suçlar neler? İşte MHP’nin af açıklaması ve CHP’nin af ile ilgili görüşü!
30.08.2022Gündem
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov'dan dikkat çeken 'Türkiye' açıklaması
Rusya Dışişleri Bakanı Lavrov'dan dikkat çeken 'Türkiye' açıklamasıRusya Dışişleri Bakanı Lavrov, Batı’nın Ukrayna’ya verdiği silahlar konusunda ‘kırmızı çizgi’ uyarısı yaptı. Lavrov, Suriye'nin kuzeyinde yaşanan gelişmelere yönelik yaptığı değerlendirmede, "Türkiye Suriye'de olanlara kayıtsız kalamaz" ifadesini kullanırken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Ukrayna'daki rolüne dikkat çekerek, " Erdoğan sadece barışın sağlanmasından yanadır" dedi.
28.05.2022Dünya
Ukrayna - Rusya savaşında kritik gelişme! Yılan Adası vuruldu! Dünya gündemine oturdu! İşte o anlar...
Ukrayna - Rusya savaşında kritik gelişme! Yılan Adası vuruldu! Dünya gündemine oturdu! İşte o anlar...Rusya ve Ukrayna arasındaki savaş sürerken, Kiev'den dikkat çeken bir açıklama geldi. Ukrayna savaşın ilk günlerinden beri gündemde olan Yılan Adası'na saldırı düzenledi. Ülke basını bu gelişmeyi 'Yılan Adası'nın intikamı alındı' şeklinde yorumlarken saldırıya ait görüntüler ortaya çıktı. İşte dünya gündemine oturan o anlar...
8.05.2022Dünya
Yıllar önce sıfır aldığı araç hayatını kabusa çevirdi! 'Yaşanmaması gereken her şeyi yaşadım'
Yıllar önce sıfır aldığı araç hayatını kabusa çevirdi! 'Yaşanmaması gereken her şeyi yaşadım'Antalya’da bir vatandaşın 5 yıl önce sıfır aldığı lüks otomobil adeta hayatını kabusa çevirdi. Aracın sık sık arıza yapması sonucu firma ile davalık olan ve davayı kazanan Mustafa Aydemir, “Alırken hayallerim yüksekti ama çok hayal kırıklığı yaşadım. Benim bu yaşadıklarımı normal bir vatandaş yaşasa ben inanmazdım. Yaşanmaması gereken her şeyi yaşadım. Değiştirmemek için ellerinden geleni yaptılar” dedi.
8.05.2022Yaşam
Ukrayna ve Rusya arasında kritik gelişme! 'Kırmızı çizgi' savaşı! İşte sunulan şartlar...
Ukrayna ve Rusya arasında kritik gelişme! 'Kırmızı çizgi' savaşı! İşte sunulan şartlar...Rusya Devlet Başkanı Putin'in emri ile 24 Şubat'ta başlayan savaş son sürat devam ederken bir yandan da diplomasi savaşı veriliyor. Ülkenin doğusunda yoğunlaşan çatışmaların bitmesi için girişimler sürerken iki ülkenin tabiri caizse 'kırmızı çizgi' savaşı sürüyor. İşte Putin ve Zelenski'nin savaşa son vermek için sunduğu şartlar...
8.05.2022Dünya
Sosyal medya düzenlemesi geliyor! Bunu yapan yandı, Dezenformasyona ceza getirilecek
Sosyal medya düzenlemesi geliyor! Bunu yapan yandı, Dezenformasyona ceza getirilecekSosyal medya düzenlemesi geliyor. Dezenformasyonla mücadele yasası hazırlıkları kapsamında, sosyal medyaya yönelik düzenlemelerin 3 ana başlıktan oluşması bekleniyor. Sosyal medyadaki dezenformasyona ilk kez ceza getirileceği aktarılırken, "Dezenformasyon, terör kadar tehlikeli." ifadesini kullanan AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal konuyla alakalı 7-8 aydır çalışmaların devam ettiğini belirtti.
15.04.2022Gündem
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Altımız da demokrasi konusunda birbirimize benziyoruz
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: Altımız da demokrasi konusunda birbirimize benziyoruzCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bazen, '6 benzemez bir araya geldiniz' diye kızıyorlar. Altımız da demokrasi konusunda birbirimize benziyoruz. Hepimiz demokrasi, insan hakları istiyoruz" dedi.
24.03.2022Siyaset
Rusya-Ukrayna savaşında son dakika gelişmesi! Dünyaya duyurdular, savaş bitiyor mu? Müzakerelerle ilgili flaş açıklama...
Rusya-Ukrayna savaşında son dakika gelişmesi! Dünyaya duyurdular, savaş bitiyor mu? Müzakerelerle ilgili flaş açıklama...Rusya-Ukrayna savaşında bölgeden çatışma haberleri gelmeye devam ediyor. Rus işgalciler, bu sabah Polonya sınırının dibindeki bir Ukrayna askeri üssüne füzeler ateşledi. Polonya sınırına yalnızca 10 kilometre mesafedeki üste NATO tarafından Ukraynalılara eğitim verilen Uluslararası Barış ve Güvenlik Merkezi bulunuyordu. Ukraynalı yetkililer NATO'nun kullandığı eğitim üssünün vurulduğunu doğruladı, yerel yöneticiler can kaybının 35'e yükseldiğini bildiriyor. Savaşı durdurmak için masaya oturan Kiev ve Moskova yönetimlerinden gün içinde arka arkaya açıklamalar geldi. ABD ise yaptığı açıklamada Rusya'ya uyarıda bulundu ve NATO'nun 5’inci maddesini hatırlattı. İşte Rusya-Ukrayna savaşında son dakika gelişmeleri...
13.03.2022Dünya
Rusya-Ukrayna savaşında dünyayı şok eden gelişme! Adım adım dünya savaşına: Putin'in hamlesine NATO müdahil olur...
Rusya-Ukrayna savaşında dünyayı şok eden gelişme! Adım adım dünya savaşına: Putin'in hamlesine NATO müdahil olur...Ukrayna ile Rusya arasındaki savaşın kaderini tamamen değiştirecek ve çok tehlikeli boyutlara taşıyacak iddia iki gündür dünya gündeminde manşetlerde yer alırken İngiltere'nin Savunmadan Sorumlu Devlet Bakanı James Heappey bu durumun kırmızı çizgi olduğuna dikkat çekti ve böyle bir durumda NATO'nun tavrının değişebileceğini iddia etti. Beyaz Saray Sözcüsü Jen Psaki, Rusya'nın yeni hamlesine yönelik uyarıda bulunurken, "ABD, gerginliği tırmandıracak adımlar atmaktan kaçınıyor. Uluslararası bir savaşa yol açmayacağız." şeklinde konuştu. Savaşa katılmayacağını ısrarla belirten NATO çatışmaya müdahil olmak zorunda kalırsa savaşta tüm dengeler değişebilir. Yaptırımlara karşı Putin'in yeni kararı bugün uygulamaya geçecek. Rusya'nın radikal kararı dünyada deprem etkisi yaratacak cinsten...
11.03.2022Dünya
Türkler bulmuş olabilir! Rus araştırmacı Sofi Tram Semen açıkladı: Zaman döngüsü ve gelecek...
Türkler bulmuş olabilir! Rus araştırmacı Sofi Tram Semen açıkladı: Zaman döngüsü ve gelecek...Antik çağlarda insanlar gökyüzünü Tanrısal bölge olarak kabul etti ve gezegenlerin, yıldızların hareketlerini Tanrıların eylemleri olarak saydı. Hatta, 'Eğer yıldızlar görünmeseydi uygarlıklar kurulamazdı' diyen bilim insanları da oldu. Yıldızlar tüm kavimlerde olduğu gibi Türkler için de büyük bir yer ve öneme sahipti. Hatta Rus araştırmacı Sofi Tram Semen, ilk astroloji sistemini Türklerin bulduğunu iddia etti.
4.01.2022Gündem
Asgari ücret zammı ile ilgili son dakika gelişmesi! Ve sona gelindi! 4 bin lira...
Asgari ücret zammı ile ilgili son dakika gelişmesi! Ve sona gelindi! 4 bin lira...Asgari ücret zammı ile ilgili flaş gelişme! Asgari ücret zammı ile ilgili açıklamalar peş peşe yapıldı. Asgari ücrete ne kadar zam gelecek? Asgari ücrete ne kadar olacak? Asgari ücret 2022 yılında kaç para olacak? sorularının cevabı pazartesi günü cevabını buluyor. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'la işçi ve işverenden gelen önerileri paylaşırken, 2022 yılında asgari ücretin pazartesi günü yapılacak toplantı sonrası netleşmesi bekleniyor. TİSK, asgari ücret için en az 3 bin 500 lira önerdiklerini açıklarken, Türk-İş de 4 bin liranın kırmızı çizgileri olduğunu açıkladı. İşte asgari ücret zammı ile ilgili tüm detaylar...
Fatih Erbakan'dan üçüncü ittifak mesajı: 'Alternatiflerin ortaya çıkması mümkün'
Fatih Erbakan'dan üçüncü ittifak mesajı: 'Alternatiflerin ortaya çıkması mümkün'Cumhur İttifakı ve Millet İttifakı’ndan sonra siyaset kulisleri yeni bir sağ ittifak haberleriyle hareketlendi. Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, seçime tek başına girmek istediklerini ama ittifaka da kırmızı çizgi çekmediklerini belirterek, "Yeni ittifak alternatiflerinin ortaya çıkması mümkün" dedi.
28.11.2021Siyaset
Mahir Ünal CNN TÜRK'te açıkladı: Adeta içine düştük kullanım patladı
Mahir Ünal CNN TÜRK'te açıkladı: Adeta içine düştük kullanım patladıAK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, Hande Fırat'ın moderatörlüğündeki Gece Görüşü programında soruları yanıtladı. Ünal, "Dezenformasyon bu yönüyle bir terör biçimi. İnsanları sabote ediyorsunuz." ifadelerine yer verirken, "Sosyal medya düzenlemesinde amaç kişilerin temel haklarını korumak ve dezenformasyonu engellemek' bilgisini paylaştı.
11.11.2021Siyaset
Kızlarının iddialı pozlarına ilişkin Defne Samyeli'den 'kırmızı çizgi' açıklaması!
Kızlarının iddialı pozlarına ilişkin Defne Samyeli'den 'kırmızı çizgi' açıklaması!Defne Samyeli aşk hayatı, dekolteli giyim, kızlarının iddialı paylaşımları ve sosyal medya üzerinden gelen arkadaşlık teklifleri hakkında samimi açıklamalarda bulundu.
16.10.2021Magazin
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP lideri Kılıçdaroğlu'na ters kroşe
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan CHP lideri Kılıçdaroğlu'na ters kroşeCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu CHP’nin kırmızı çizgisi olan Anayasa’nın değişmez, değiştirilmesi teklif dahi edilemez olan ilk dört maddesi üzerinden hedef aldı.
8.10.2021Siyaset
MHP lideri Devlet Bahçeli'den Kabil açıklaması
MHP lideri Devlet Bahçeli'den Kabil açıklamasıMilliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Anadolu'nun savunması, Anadolu'da yapılmaz, bu hattın stratejik noktalarından birisi olan Kabil'e kadar uzanır. Kabil emniyetli değilse Ankara güvende olamaz. Hızla değişen ve tehdit saçan şartlar karşısında askerimizin tahliyesi doğru bir tercih, yerinde bir karardır. Ancak ihtiyaç hasıl olursa, Türkiye'nin karşılıklı mutabakat çerçevesinde Afganistan'da bulunması tarihin, kültürün ve inancımızın gereğidir" dedi.
29.08.2021Siyaset
Böcek ısırması sonrası görülüyor! Hayati risklere neden oluyor!
Böcek ısırması sonrası görülüyor! Hayati risklere neden oluyor!Anafilaksinin hayati risklere neden olabileceğini belirten İç Hastalıkları Uzmanı, Uzm. Dr. Taner Has, yaşanabilecek tehlikeli durumlara karşı zaman kaybetmeden bir sağlık kuruluşuna başvurulması gerektiğini söyledi.
22.08.2021Sağlık
RTÜK: Mescid-i Aksa'da yapılan insanlık dışı saldırıları kınıyor ve telin ediyoruz
RTÜK: Mescid-i Aksa'da yapılan insanlık dışı saldırıları kınıyor ve telin ediyoruzRadyo ve Televizyon Üst Kurulu'ndan (RTÜK) yapılan açıklamada, ramazan ayının son günlerinde İsrail'in Mescid-i Aksa'ya yönelik saldırısına ilişkin, "Mescid-i Aksa'da yapılan insanlık dışı saldırıları kınıyor ve telin ediyoruz." denildi.
10.05.2021Gündem
Yaya geçitlerinde 'kırmızı çizgi' dönemi
Yaya geçitlerinde 'kırmızı çizgi' dönemiİçişleri Bakanlığı'nın trafikte yayaların geçiş üstünlüğüne yönelik 'Yayalar Kırmızı Çizgimiz' uygulaması hayata geçirildi. Ankara'daki etkinliğe katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Sürücülere sesleniyorum, yaya öncelikli trafik kurallarına riayet edilirse bu çocuklarımız büyüyecek, ülkemiz için çok daha iyi bir noktaya gelecek" dedi.
30.03.2021Gündem
Validen flaş açıklama! 'Vaka sayıları bu şekilde giderse...'
Validen flaş açıklama! 'Vaka sayıları bu şekilde giderse...'Zonguldak Valisi Mustafa Tutulmaz vaka sayılarının endişe duyulacak seviyeye geldiğini belirterek, “Bugün 200'ün üzerinde bir rakam gördük. Eğer bu şekilde giderse yeniden eski kasımdaki piklere doğru yaklaşabiliriz” dedi.
30.03.2021Gündem
30 Mart Kırmızı çizgimizi çekiyoruz nedir? İçişleri Bakanlığı açıkladı!
30 Mart Kırmızı çizgimizi çekiyoruz nedir? İçişleri Bakanlığı açıkladı!İçişleri Bakanlığı sitesinde yer alan ve Bakan Süleyman Soylu'nun sosyal medya hesabından yaptığı "30 Mart'ta kırmızı çizgimizi çekiyoruz" paylaşımı pek çok kişi tarafından merak ediliyor. İçişleri Bakanlığı ve valiliklerin sitelerinde ekrana gelen '30 Mart'ta Kırmızı çizgimizi çekiyoruz' uyarısı sonrasında vatandaşlar 30 Mart kırmızı çizgi ne demek? Kırmızı çizgimizi çekiyoruz ne anlama geliyor? sorularını araştırıyor. İşte İçişleri Bakanlığı'nın '30 Mart Kırmızı çizgimizi çekiyoruz' ile ilgili açıklaması...
29.03.2021Gündem
Bakan Soylu’dan merak uyandıran paylaşım: 30 Mart’ta kırmızı çizgimizi çekiyoruz
Bakan Soylu’dan merak uyandıran paylaşım: 30 Mart’ta kırmızı çizgimizi çekiyoruzİçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun sosyal medya hesabından yaptığı “30 Mart’ta kırmızı çizgimizi çekiyoruz” paylaşımı merak uyandırdı.Paylaşımların trafikte yayalara öncelik verilmesi için yapılacak kampanyaya vurgu için yapıldığı öğrenildi.
27.03.2021Gündem
30 Mart kırmızı çizgi nedir? İçişleri Bakanı Soylu’dan "30 Mart'ta kırmızı çizgimizi çekiyoruz" paylaşımı!
30 Mart kırmızı çizgi nedir? İçişleri Bakanı Soylu’dan "30 Mart'ta kırmızı çizgimizi çekiyoruz" paylaşımı!30 Mart kırmızı çizgi ne demek? İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İçişleri Bakanlığı ve Emniyet Genel Müdürlüğü'nün sosyal medya hesaplarından yapılan "30 Mart'ta kırmızı çizgimizi çekiyoruz" paylaşımı merak uyandırdı. Paylaşımların trafikte yayalara öncelik verilmesi için yapılacak kampanyaya vurgu için yapıldığı öğrenildi.
27.03.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kulisleri sallayan MHP lideri Bahçeli ziyareti!
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kulisleri sallayan MHP lideri Bahçeli ziyareti!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Lideri Devlet Bahçeli’ye sürpriz bir ziyarette bulununca Ankara’da senaryolar havada uçuşmaya başladı. İki lider iki gün önce bir araya gelmişlerdi.
5.03.2021Siyaset
Yeni anayasa önerisinin detayları belli oldu! İki kırmızı çizgi...
Yeni anayasa önerisinin detayları belli oldu! İki kırmızı çizgi...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kabine toplantısın ardından yaptığı yeni anayasa açıklaması gündeme bomba gibi düştü. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yeni anayasa önerisinin perde arkası ve tüm detayları...
2.02.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Kırmızı Çizgi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kırmızı çizgi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.