İmha

İmha

Son dakika imha haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan imha ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını imha haber sayfamızda bulabilirsiniz.

İmha

haberleri sayfasında son dakika yaşanan imha gelişmeleri de dahil olmak üzere 10.262 imha haberi bulunmuştur. Tüm imha haberleri aşağıda listelenmiştir.
TBMM Başkanı Şentop: Bizim muhatabımız kuklalar değil
TBMM Başkanı Şentop: Bizim muhatabımız kuklalar değilİstanbul Teknopark'ta ARMELSAN AR-GE Merkezi'nin açılış törenine katılan TBMM Başkanı Mustafa Şentop “Biz kimseyle düşman olmak istemeyiz ama bize düşman olacaklardan daha güçlü, teknolojik olarak onlara daha donanımlı olmak mecburiyetindeyiz. Özellikle başkalarının rüzgarıyla yelken açan Yunanistan gibi, lokomotif değil vagon devletler için söylenecek bir tek sözümüz vardır; 'Bizim muhatabımız esasen kuklalar değil, onları idare eden kuklacılardır" dedi.
24.09.2022Siyaset
23 Eylül 2022 Cuma mesajları ve yeni, yazılı, ayetli, anlamlı, dualı güzel sözler! Instagram, Facebook, Twitter ve Whatsapp için Cuma mesajları 2022
23 Eylül 2022 Cuma mesajları ve yeni, yazılı, ayetli, anlamlı, dualı güzel sözler! Instagram, Facebook, Twitter ve Whatsapp için Cuma mesajları 20222022 yeni, yazılı, ayetli, anlamlı, dualı güzel sözler ve Cuma mesajları için yapılan aramalar arttı. Kuran’da geçen “Cum‘a”, 18 ayetinde “Güneşin doğduğu en hayırlı gün Cumadır; Âdem o gün yaratılmış, o gün cennete girmiş ve o gün cennetten çıkmıştır. Kıyamet de Cuma günü kopacaktır” sözleriyle anlatılan Cuma günü bir kez daha geldi. Cuma gününü, namazlarla, dualarla geçirecek olan vatandaşlar cemaati namaza çağırmak ya da onların cumalarını kutlamak için Cuma günü mesajları sorgulamasına başladı. Bizde 23 Eylül Cuma mesajları 2022 ile yeni, yazılı, ayetli, anlamlı, dualı güzel sözler derledik.
23.09.2022Gündem
Borrell: Putin Ukrayna'yı yok etmek istiyor ve askeri olarak başarılı olamıyor’
Borrell: Putin Ukrayna'yı yok etmek istiyor ve askeri olarak başarılı olamıyor’AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borrell, Birleşmiş Milletler (BM) Güvenlik Konseyi’nde yaptığı konuşma sonrasında düzenlediği basın toplantısında, “Putin Ukrayna'yı yok etmek istiyor ve askeri olarak başarılı olamıyor’’ dedi.
22.09.2022Dünya
Rusya’nın seferberlik kararı sonrası AB Dışişleri Bakanlarından acil toplantı
Rusya’nın seferberlik kararı sonrası AB Dışişleri Bakanlarından acil toplantıAB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borrell'in ofisi tarafından yapılan açıklamada, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in ilan ettiği kısmi seferberliğin ardından Avrupa Birliği (AB) Dışişleri Bakanlarının ABD’nin New York kentinde acil toplantı yapacağı bildirildi.
21.09.2022Dünya
Terör örgütüne 'Pençe Kilit' darbesi! Kritik nokta Mehmetçik'in kontrolünde
Terör örgütüne 'Pençe Kilit' darbesi! Kritik nokta Mehmetçik'in kontrolündePençe-Kilit Operasyonu'nda terör örgütü PKK'ya büyük bir darbe daha vuruldu. Komandolar, Zap Vadisi'ndeki Mehmetçik Tepe'yi büyük ölçüde kontrol altına aldı. Mehmetçik Tepe, teröristlerin tahkimat yaptığı önemli bir lojistik merkezdi
20.09.2022Gündem
Sağlık Bakanlığı sivrisinek rehberi! Sivrisinekten nasıl korunulur? Sivrisinek ısırıkları nasıl geçer?
Sağlık Bakanlığı sivrisinek rehberi! Sivrisinekten nasıl korunulur? Sivrisinek ısırıkları nasıl geçer?Sağlık Bakanlığı sivrisinekten korunma rehberi yayınladı. İstanbul’da hastaneye başvuru oranlarını artıran sivrisineklere karşı hazırlanan rehberde, Batı Nil Virüsü gibi farklı virüslerin yayılımından korunmak için alınabilecek önlemler anlatıldı. Peki, Sivrisinekten nasıl korunulur? Sivrisinek ısırıkları nasıl geçer? İşte detaylar…
20.09.2022Sağlık
MSB: 17 terörist etkisiz hale getirildi, 80'e yakın hedef imha edildi
MSB: 17 terörist etkisiz hale getirildi, 80'e yakın hedef imha edildi Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Şanlıurfa'nın Suruç ilçesindeki hudut karakoluna roketatar tacizinin ardından yapılan cezalandırma atışları sonucu, 17 teröristin etkisiz hale getirildiğini, 80'e yakın terör hedefinin imha edildiğini açıkladı.
19.09.2022Gündem
16 Eylül 2022 Cuma mesajları ve yeni, yazılı, ayetli, anlamlı, dualı güzel sözler! Instagram, Facebook, Twitter ve Whatsapp için Cuma mesajları 2022
16 Eylül 2022 Cuma mesajları ve yeni, yazılı, ayetli, anlamlı, dualı güzel sözler! Instagram, Facebook, Twitter ve Whatsapp için Cuma mesajları 20222022 yeni, yazılı, ayetli, anlamlı, dualı güzel sözler ve Cuma mesajları aramaları arttı.  Kuran’da geçen “Cum‘a”, 18 ayetinde “Güneşin doğduğu en hayırlı gün Cumadır; Âdem o gün yaratılmış, o gün cennete girmiş ve o gün cennetten çıkmıştır. Kıyamet de Cuma günü kopacaktır” sözleriyle anlatılan Cuma günü bu hafta da geldi. Cuma gününü, namazlarla, dualarla geçirecek olan vatandaşlar cemaati namaza çağırmak ya da onların cumalarını kutlamak için Cuma günü mesajları sorgulamasına başladı. Bizde 16 Eylül Cuma mesajları 2022 ile yeni, yazılı, ayetli, anlamlı, dualı güzel sözler derledik.
16.09.2022Gündem
Eren Abluka-37 başlatıldı! İçişleri duyurdu
Eren Abluka-37 başlatıldı! İçişleri duyurduİçişleri Bakanlığınca Hakkari Kazan Vadisi’nde 610 personelin katılımıyla ‘Eren Abluka-37 Operasyonu' başlatıldı.
15.09.2022Gündem
Bakan Akar'dan, Pençe Kilit Operasyonu açıklaması
Bakan Akar'dan, Pençe Kilit Operasyonu açıklamasıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar'dan, Pençe Kilit Operasyonu açıklaması geldi. Bakan Akar yaptığı açıklamada, "371 terörist etkisiz hale getirildi. 400'den mağara ve sığınak temizlendi. Mehmetçik, çok şükür bütün girilemez denilen yerlere girdi. Mehmetçiğin nefesi teröristlerin ensesinde. 85 milyon vatandaşımızı bu terör belasından kurtarmakta kararlıyız." ifadelerini kullandı.
12.09.2022Gündem
İçişleri: Bingöl'de 3 milyon 257 bin kök kenevir ele geçirildi
İçişleri: Bingöl'de 3 milyon 257 bin kök kenevir ele geçirildiİçişleri Bakanlığı, Bingöl'de devam eden 'Eren Abluka-9 Operasyonu'nda 20 farklı noktada 3 milyon 257 bin kök kenevir ele geçirildiğini duyurdu.
11.09.2022Yaşam
9 Eylül Cuma mesajları 2022 ve yeni, yazılı, ayetli, anlamlı, dualı, güzel sözler! Instagram, Facebook, Twitter ve Whatsapp için en güzel Cuma mesajları 2022
9 Eylül Cuma mesajları 2022 ve yeni, yazılı, ayetli, anlamlı, dualı, güzel sözler! Instagram, Facebook, Twitter ve Whatsapp için en güzel Cuma mesajları 2022Cuma mesajları 2022 yeni, yazılı, ayetli, anlamlı, dualı ve güzel seçenekleriyle sorgulanıyor. Kuran’da “Cum‘a”, 18 ayetinde “Güneşin doğduğu en hayırlı gün Cumadır; Âdem o gün yaratılmış, o gün cennete girmiş ve o gün cennetten çıkmıştır. Kıyamet de Cuma günü kopacaktır” sözleriyle anlatılan Cuma gününün kudreti bir kez daha cemaatle buluşacak. Cuma gününü, namazlarla, dualarla geçirecek olan vatandaşlar cemaati namaza çağırmak için Cuma günü mesajları ve sözlerini sorgulamaya başladı. Biz de 9 Eylül Cuma mesajları 2022 ile yeni, yazılı, ayetli, anlamlı, dualı güzel sözler derledik.
9.09.2022Gündem
Gizlilik kaldırıldı, İsrail gerçeği açıkladı: Suriye'de 15 yıl önce bugün bir nükleer reaktörü vurduk
Gizlilik kaldırıldı, İsrail gerçeği açıkladı: Suriye'de 15 yıl önce bugün bir nükleer reaktörü vurdukİsrail ordusu, 15 yıl önce bugün Suriye'de bir nükleer reaktörü vurarak imha ettiğini duyurdu.
6.09.2022Dünya
Bakanlık açıkladı! 82 terörist etkisiz hale getirildi
Bakanlık açıkladı! 82 terörist etkisiz hale getirildiEren Operasyonlarıyla PKK/KCK terör örgütüne ağır darbe vuruluyor. Şehit Eren Bülbül'ün anısına başlatılan Eren operasyonda bu yıl; 82 terörist etkisiz hale getirildi. 720 mağara/sığına/dpor imha edildi, 144 mayın/EYP, 275 uzun namlulu silah, 548 el bombası ve 62 bin adet mühhimmat ele geçirildi.
6.09.2022Gündem
2 Eylül Cuma mesajları 2022 ve yeni, yazılı, ayetli, anlamlı, dualı güzel sözler! Instagram, Facebook, Twitter ve Whatsapp için Cuma mesajları 2022
2 Eylül Cuma mesajları 2022 ve yeni, yazılı, ayetli, anlamlı, dualı güzel sözler! Instagram, Facebook, Twitter ve Whatsapp için Cuma mesajları 20222022 yeni, yazılı, ayetli, anlamlı, dualı güzel sözler ve Cuma mesajları aramaları arttı.  Kuran’da geçen “Cum‘a”, 18 ayetinde “Güneşin doğduğu en hayırlı gün Cumadır; Âdem o gün yaratılmış, o gün cennete girmiş ve o gün cennetten çıkmıştır. Kıyamet de Cuma günü kopacaktır” sözleriyle anlatılan Cuma günü bu hafta da geldi. Cuma gününü, namazlarla, dualarla geçirecek olan vatandaşlar cemaati namaza çağırmak ya da onların cumalarını kutlamak için Cuma günü mesajları sorgulamasına başladı. Bizde 2 Eylül Cuma mesajları 2022 ile yeni, yazılı, ayetli, anlamlı, dualı güzel sözler derledik.
2.09.2022Gündem
İsrail'den Suriye'ye 2’nci hava saldırısı
İsrail'den Suriye'ye 2’nci hava saldırısıİsrail’in Suriye’nin Halep kentinde bulunan Halep Uluslararası Havalimanı’nın ardından başkent Şam’ın güneydoğusuna hava saldırısı düzenlediği bildirildi.
31.08.2022Dünya
Kırtasiye raflarındaki tehlike; erken ergenlik ve kanser riski
Kırtasiye raflarındaki tehlike; erken ergenlik ve kanser riskiOkulların açılmasına günler kala kırtasiye ürünlerinde denetimler arttı. Çocuklara sağlıklı ürünler ulaştırılmak için kırtasiyelerden alınan ürünler Ticaret Bakanlığı'nın laboratuvarlarında testlerden geçiriliyor. Testlerden geçemeyen ürünler toplatılıyor. Kriterlere uygun olmayan kırtasiye ürünlerinde oluşabilecek tehlikelere dikkat çeken Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinolojisi Uzmanı Doktor  Zümrüt Kocabey Sütçü,"Özellikle renkli kokulu silgiler, kalemler olsun çocukların elle teması, koklaması bile tehlikeli. Alerji ve hormonal bozukluklar da yapabiliyor.  Bunlar endokrin bozucu olarak bildiğimiz kanıtlanmış yapılan çok sayıda çalışmayla hem kanserojen olduğu hem endokrin bozucular olarak bizim çok iyi bildiğimiz ürünler" dedi.
31.08.2022Yaşam
Mihail Gorbaçov kimdir? SSCB'nin son lideri Mihail Sergeyeviç Gorbaçov hayatını kaybetti!
Mihail Gorbaçov kimdir? SSCB'nin son lideri Mihail Sergeyeviç Gorbaçov hayatını kaybetti!Dünya siyasetine yön veren devlet adamlarından Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği’nin (SSCB) son lideri Mihail Gorbaçov 91 yaşında hayata gözlerini yumdu. Gorbaçov, Soğuk Savaş'ın sona ermesindeki rolü nedeniyle Nobel Barış Ödülü'ne layık görülmüştü. Peki, Mihail Sergeyeviç Gorbaçov neden öldü? Mihail Gorbaçov kimdir, kaç yaşında? İşte Mihail Gorbaçov biyografisi!
31.08.2022Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Dengimiz ve muhatabımız değil’ diyerek uyardı: Yunanistan düşmanca davrandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, ‘Dengimiz ve muhatabımız değil’ diyerek uyardı: Yunanistan düşmanca davrandıCumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde “30 Ağustos - Büyük Zafer’in 100. Yılı Özel Programı”nda açıklamalarda bulundu. Erdoğan, “Bir asır önce kendi halklarını ve ülkelerini felakete sürükleyen Yunanistanlı siyasetçilerin bugünde aynı yanlışta ısrar ettiklerini görüyoruz. Yunanistan bizim ne siyasi, ne ekonomik, ne de askeri olarak dengimiz ve muhatabımız değildir. Yunanistan’ın hava sahamızı ihlal, uçaklarımızı tacizle başlayan hasmane tavırlarını S-300 radar kilidi atma seviyesine çıkararak aslında bize değil NATO’ya ve müttefiklere meydan okumuştur” dedi.
30.08.2022Gündem
Kılıçdaroğlu'ndan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajı
Kılıçdaroğlu'ndan 30 Ağustos Zafer Bayramı mesajıCHP Genel Başkanı Kemal Kılılçdaroğlu, “Bilinmelidir ki 30 Ağustos, bir dehanın askerî zaferi olmasının da ötesinde, milletimizin hürriyete, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün de millet egemenliğine bağlılığının en büyük nişanesidir” dedi.
29.08.2022Siyaset
Türk SİHA'larına büyük övgü: Durdurulamıyor
Türk SİHA'larına büyük övgü: DurdurulamıyorBirleşik Krallık merkezli yayın kuruluşu BBC'nin Rusça servisi, yerli ve milli SİHA'ların mucidi Haluk ve Selçuk Bayraktar ile bir röportaj gerçekleştirdi. Analiz haberde, Türk SİHA'larının başarısından, "Bayraktar TB2'lerin dünyada en popüler drone: Doğru zamanda doğru yerde olmayı başarıyorlar." ifadeleriyle söz edildi. Haberde görüşlerine başvurulan BBC Rusça Savunma Muhabiri Pavel Aksyonov, "Piyasada yüksek taktik ve teknik özellikleri olan pek çok rakibi bulunsa da Bayraktar TB2, orta menzilli ve uzun ömürlü İHA'lar arasında en popüleri. Burada Bayraktar'ın geçmişinin başarılarla dolu olmasının etkisi var: Bu model aynı anda birden fazla cephede kullanıldı ve durdurulamadı. Ukrayna öncesinde Azerbaycan tarafından Dağlık Karabağ'da, Türkiye tarafından Şubat 2020'deki Suriye operasyonunda ve Libya'da Halife Hafter'e karşı başarıyla kullanılmıştı." dedi.
27.08.2022Ekonomi
Cuma mesajları 2022 yeni resimli sözler indir! Dualı, anlamlı, kısa, yazılı ayetli Cuma mesajları seçenekleri ile en güzel Cuma mesajları sözleri
Cuma mesajları 2022 yeni resimli sözler indir! Dualı, anlamlı, kısa, yazılı ayetli Cuma mesajları seçenekleri ile en güzel Cuma mesajları sözleriCuma mesajları 2022 resimli, yeni, ayetli, dualı, yazılı seçenekleriyle sorgulanıyor. “Güneşin doğduğu en hayırlı gün Cumadır; Âdem o gün yaratılmış, o gün cennete girmiş ve o gün cennetten çıkmıştır. Kıyamet de Cuma günü kopacaktır” (Müslim, “Cum‘a”, 18) hadisiyle anlatılan Cuma günü, namazlarla, dualarla eda edilirken cemaati namaza çağırmak, cumalarını tebrik etmek isteyenlerin Cuma günü mesajları aramaları da arttı. SMS göndermek ve sosyal medya platformlarından Cuma mesajları ve sözleri paylaşmak isteyenler için biz de Cuma mesajları ile Peygamberimizin Cuma sözlerini derledik. İşte 26 Ağustos Cuma mesajları ile peygamber efendimizin Cuma sözleri…
26.08.2022Gündem
Üst geçitteki şüpheli valizden kurabiye çıktı
Üst geçitteki şüpheli valizden kurabiye çıktıAntalya'da üst geçitte bırakılan şüpheli valiz, tedirginliğe yol açtı. Polis önlem alırken, bazıları tüm uyarılara karşın üst geçidi kullanıp koşarak karşıya geçti. Bomba uzmanı ekipler tarafından açılan valizden 3 kutu kurabiye çıktı.
25.08.2022Yaşam
Rus turist Kırım'da konum paylaştı Ukrayna füze yağdırdı! Hepsi teker teker imha edildi...
Rus turist Kırım'da konum paylaştı Ukrayna füze yağdırdı! Hepsi teker teker imha edildi...Rusya ile Ukrayna arasındaki savaş 24 Şubat'tan beri tüm şiddetiyle devam ediyor. Ukrayna'nın doğusunda yoğunlaşan çatışmalar Kırım'a doğru kayıyor. Bölgeye bir dizi saldırı düzenleyen Ukrayna hedefleri bir turistin paylaşımı ile belirlediğini duyurdu. Rus turistin o fotoğrafı kısa sürede viral oldu. İşte Ukrayna savaşından son gelişmeler...
23.08.2022Dünya
Pençe-Kilit bölgesinde teröristlerin silah ve mühimmatı imha edildi
Pençe-Kilit bölgesinde teröristlerin silah ve mühimmatı imha edildiMilli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde tespit edilen teröristlere ait silah ve mühimmatın imha edildiğini duyurdu.
22.08.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

İmha ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki imha haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.