Haluk Levent

Haluk Levent

Son dakika haluk levent haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan haluk levent ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını haluk levent haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Haluk Levent

haberleri sayfasında son dakika yaşanan haluk levent gelişmeleri de dahil olmak üzere 752 haluk levent haberi bulunmuştur. Tüm haluk levent haberleri aşağıda listelenmiştir.
Haluk Levent'ten uyarı geldi! 'Kötülük her yerde kanmayın'
Haluk Levent'ten uyarı geldi! 'Kötülük her yerde kanmayın'AHBAP'ın kurucusu Haluk Levent, Adana’da meydana gelen 4.1 büyüklüğündeki depremin ardından uyarıda bulundu. Levent, "Bazı hesaplar 'Şu gün, şu saatte Adana yıkılacak' yazıp halkı daha da endişelendiriyor. Kötülük her yerde, kanmayın" ifadelerini kullandı.
12.03.2023Magazin
Haluk Levent, Twitter'da 'dünyanın en etkili kullanıcıları' listesinde!
Haluk Levent, Twitter'da 'dünyanın en etkili kullanıcıları' listesinde!Ahbap'ın kurucusu Haluk Levent, Twitter'da 'dünyanın en etkili kullanıcıları' listesinde yer aldı. Haluk, sosyal medya sayfasından bir paylaşım yaparak takipçilerine teşekkür etti
9.03.2023Magazin
Enkazdaki Barış Manço'lu duvar yazısı Doğukan Manço'yu duygulandırdı!
Enkazdaki Barış Manço'lu duvar yazısı Doğukan Manço'yu duygulandırdı!Kahramanmaraş merkezli depremlerin ardından en çok yıkımın olduğu illerden Hatay’a giden ve yardım çalışmalarına katılan Doğukan Manço, duygulandıran bir paylaşım yaptı. Bir enkazın üzerinde bulunan Barış Manço’lu duvar yazısı sosyal medyadan paylaşıldı.
24.02.2023Magazin
Haluk Levent, Ahbap Derneği'nin denetlenmesi için İçişleri Bakanlığı'na başvurdu!
Haluk Levent, Ahbap Derneği'nin denetlenmesi için İçişleri Bakanlığı'na başvurdu!Ahbap Derneği başkanı Haluk Levent, Twitter hesabından yeni bir paylaşım yaptı. Levent, kurucusu olduğu Ahbap Derneği'nin denetlenmesi için İçişleri Bakanlığı'na başvurduğunu açıkladı.
23.02.2023Magazin
Milyoner'de 1 milyon TL'yi kazanan Arda Ayten evinin son halini paylaştı!
Milyoner'de 1 milyon TL'yi kazanan Arda Ayten evinin son halini paylaştı!2019 yılında katıldığı 'Kim Milyoner Olmak İster' yarışmasında 1 milyon TL'lik büyük ödülün sahibi olan Arda Ayten, 6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta meydana gelen depreme Hatay'daki evinde yakalandı. Üzerinde dolap düşen ve komşularının yardımıyla kurtulan Arda Ayten, günler sonra girdiği evinin son halini Instagram hesabından paylaştı.
21.02.2023Magazin
Haluk Levent: Bazen küçücük mutluluklar her şeydir
Haluk Levent: Bazen küçücük mutluluklar her şeydirAHBAP Derneği'nin kurucusu olan ve deprem bölgesine yapılan yardımlarla adından söz ettiren Haluk Levent, Twitter hesabından yeni bir paylaşım yaptı. Deprem bölgesindeki iki kız çocuğunun gülerken çekilen bir karesini yayınlayan ünlü isme, takipçilerinden yorum gecikmedi.
20.02.2023Magazin
Oyuncu Ferdi Sancar depremzedeler için sahip olduğu tek şeyi bağışladı!
Oyuncu Ferdi Sancar depremzedeler için sahip olduğu tek şeyi bağışladı!Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6'lık depremler nedeniyle binlerce vatandaşımız hayatını kaybetti. Türkiye'nin dört bir yanından depremzedelere yardım yağıyor. Ünlüler de deprem felaketine kayıtsız kalmadı. Bu isimlerden biri de oyuncu Ferdi Sancar oldu.
19.02.2023Magazin
Gizem Karaca isyan etti: Normalleşme ayağına bu kadar saçma hikâyeler paylaşamazsınız!
Gizem Karaca isyan etti: Normalleşme ayağına bu kadar saçma hikâyeler paylaşamazsınız!Haluk Levent'in kurucusu va başkanı olduğu AHBAP ile depremzedelere yardımda bulunan ve paylaşımlarıyla afet bölgesinde yaşanan acıları yansıtmaya çalışan Gizem Karaca, hayat normale dönmüş gibi paylaşım yapanlara tepki gösterdi: Gerçekten çok mu zor bir süre daha yediğinizi, içtiğinizi, kuaförde fönlü saçlarınızı, aynada kıyafetinizi, sporunuzu göstermemeniz?
18.02.2023Magazin
Haluk Levent enkazdan çıkarılan bebeğe isim vermişti, Hande Erçel'den yorum gecikmedi!
Haluk Levent enkazdan çıkarılan bebeğe isim vermişti, Hande Erçel'den yorum gecikmedi!Haluk Levent, AHBAP çadır kentinde kalan ve enkazdan kurtarılan 10 günlük bebeğin isim babası olduğunu duyurmuştu. Depremin ilk gününden beri desteğini sürdüren AHBAP'ın kurucusu Haluk Levent, enkazdan çıkarılan bir bebeğe isim verdi. Bu isim karşısında güzel oyuncu Hande Erçel kayıtsız kalamadı.
18.02.2023Magazin
Ece Erken: Herkes neden köylere yerleşiyor şimdi çok iyi anlıyorum
Ece Erken: Herkes neden köylere yerleşiyor şimdi çok iyi anlıyorumGeçtiğimiz yıl Yeşilköy'de sahibi olduğu balık restoranında uğradığı silahlı saldırı sonucu eşi Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nu kaybeden Ece Erken, tüm Türkiye'yi yasa boğan depremin ardından bir paylaşım yaparak, "Herkes neden köylere yerleşiyor, daha iyi anlıyorum" diye yazdı.
18.02.2023Magazin
Nusret Gökçe'den AFAD'a büyük bağış! 'Birlik ve beraberlik zamanı'
Nusret Gökçe'den AFAD'a büyük bağış! 'Birlik ve beraberlik zamanı'Kahramanmaraş'ta aynı gün meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki depremler sonrası ünlü isimler, depremzedelere yardım götürmek için canla başla çalışıyor. 'Tuz serpme' hareketiyle dünya çapında ün yakalayan Nusret Gökçe de, afet bölgesine götürdüğü yemek yardımlarının yanı sıra AFAD'a bağış yaptığını paylaştı.
17.02.2023Magazin
Haluk Levent enkazdan çıkarılan 10 günlük bebeğe isim verdi
Haluk Levent enkazdan çıkarılan 10 günlük bebeğe isim verdiKurucusu ve başkanı olduğu Ahbap Derneği aracılığıyla deprem bölgesine yapılan yardımlarla adından söz ettiren Haluk Levent, enkazdan çıkarılan henüz 10 günlük bebek ile fotoğrafını paylaştı. Ünlü sanatçı, derneğe yapılan bağışlarla kurulan Ahbap Çadırkent'te kalan ve henüz adının verilmediğini öğrendiği bebeğin isim babası oldu. Levent ayrıca, 1999 yılında yaşanan Düzce depreminde ekibiyle birlikte kurtardığı Taha Bakıcı ile de tekrar bir araya geldi.
16.02.2023Magazin
Hakan Hatipoğlu: Kötüyüm, kötüyüz çok kötü durumdayız
Hakan Hatipoğlu: Kötüyüm, kötüyüz çok kötü durumdayızSurvivor yarışmasıyla ünlenen sunucu Hakan Hatipoğlu büyük yıkıma uğrayan Antakya sokaklarını sosyal medya hesabından paylaştı. Eski ve yeni hallerini gösterdiği sokaklarla dikkat çeken Hatipoğlu "Aklımdan gitmeyen görüntüler ve burnumdan gitmeyen kokular var" açıklamasını yaptı.
16.02.2023Magazin
Haluk Levent, 500 bin TL bağış yaptığını açıkladı!
Haluk Levent, 500 bin TL bağış yaptığını açıkladı!Başkanı olduğu AHBAP Derneği ile birlikte depremin ilk gününden bu yana bölgede çalışma yapan Haluk Levent, sosyal medya hesabından açıklamalar yaptı. "Yarın akşam 22.00 de önemli bir açıklama yapacağım" diyen Haluk Levent, 'Türkiye Tek Yürek' kampanyasına da 500 bin TL bağış yaptığını duyurdu.
16.02.2023Magazin
Kıvanç Tatlıtuğ'dan birlik beraberlik mesajı: Birbirimize sımsıkı sarılalım olur mu?
Kıvanç Tatlıtuğ'dan birlik beraberlik mesajı: Birbirimize sımsıkı sarılalım olur mu?Türkiye depremin yaralarını sarmaya devam ediyor. Ünlüler dünyası da 10 ilimizde büyük yıkıma yol açan depremlerin ardından tek yürek halinde hareket ediyor. Afet bölgesinde maddi ve manevi desteğiyle dikkat çeken ünlülerden olan Kıvanç Tatlıtuğ, uzun süre sonra Twitter hesabından yaptığı paylaşım ile birlik beraberlik mesajı verdi.
16.02.2023Magazin
Mahsun Kırmızıgül Adıyaman'daki son durumu paylaştı!
Mahsun Kırmızıgül Adıyaman'daki son durumu paylaştı!Şarkıcı ve yönetmen Mahsun Kırmızıgül, Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki yıkıcı depremlerin ardından afet bölgesine gitti. Ahbap Derneği ile koordineli şekilde çalışan Kırmızıgül, depremin en çok etkilediği illerden olan Adıyaman'daki son durumu paylaştı.
15.02.2023Magazin
Kıvanç Tatlıtuğ'dan depremzedeler için yeni hamle!
Kıvanç Tatlıtuğ'dan depremzedeler için yeni hamle!Haluk Levent ile birlikte toplanan yardımlarla ucuza malzeme alınması için üreticilerle direkt kendisi konuşan Kıvanç Tatlıtuğ, yeni bir bağışta bulundu.
15.02.2023Magazin
Madonna'dan AHBAP Derneği'ne bağış çağrısı!
Madonna'dan AHBAP Derneği'ne bağış çağrısı!Türkiye, Kahramanmaraş'ta yaşanan 7,8 ve 7,6’lık depremler 10 kentte yıkıma neden oldu. Bölgede arama kurtarma çalışmaları devam ederken birçok dünyaca ünlü sanatçı da taziye mesajları yayınladı. Bu isimlerden biri de Madonna oldu. Deprem bölgesinde çekilen fotoğrafları paylaşan Madonna "Sevdiklerini söylemiyorum bile. Tüm şehirler silindi. Kalp kırıcı" diyerek AHBAP Derneği'ne bağış çağrısı yaptı.
15.02.2023Magazin
Işın Karaca depremzedeler için limonata sattı!
Işın Karaca depremzedeler için limonata sattı!Şarkıcı Işın Karaca'nın (Işın Funda Büyükkaraca) 11 yaşındaki kızı Mia ve kuzeni Jazz Büyükkaraca, depremzede çocuklar için evlerinin yakında bulunan parkta 5 TL'ye limonata sattılar.
14.02.2023Magazin
Haluk Levent kaza mı geçirdi? Haluk Levent’in sağlık durumu nasıl?
Haluk Levent kaza mı geçirdi? Haluk Levent’in sağlık durumu nasıl? Haluk Levent kaza mı geçirdi, Haluk Levent’in sağlık durumu nasıl? AHBAP Derneği'nin kurucusu müzisyen Haluk Levent Hatay'dan depremin merkez üssü Pazarcık'a yardım götürürken trafik kazası geçirdi.
14.02.2023Gündem
Haluk Levent kaza geçirdi
Haluk Levent kaza geçirdiHaluk Levent depremin merkez üssü Pazarcık'a giderken trafik kazası geçirdi. Hastaneye kaldırılan Levent, boyun bölgesinden yaralanırken genel durumunun iyi olduğu öğrenildi. Levent kaza sonrası yaptığı açıklamada sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi.
14.02.2023Magazin
Kıvanç Tatlıtuğ'dan yeni bir yardım daha geldi!
Kıvanç Tatlıtuğ'dan yeni bir yardım daha geldi!Merkez üssü Kahramanmaraş olan ve 10 ilimizde yıkıcı etkiye sahip iki depremde yaşanan binlerce can kaybı ülkemizi yasa boğdu. Kıvanç Tatlıtuğ da büyük yıkım sonrası hemen harekete geçmişti. Başarılı oyuncu geçtiğimiz hafta yaptığı bağıştan sonra bir bağış daha yaptı.
14.02.2023Magazin
Deprem bölgesinde yemek yapan Mehmet Şef o yoruma tepki gösterdi!
Deprem bölgesinde yemek yapan Mehmet Şef o yoruma tepki gösterdi!Kahramanmaraş'ta 6 Şubat'ta meydana gelen depremler 10 ilde büyük yıkıma sebep oldu. Deprem felaketi sonrası ünlüler de tek yürek oldu, afet bölgesine yardım ulaştırmak için harekete geçti. 'MasterChef Türkiye' yarışması jüri üyesi Mehmet Yalçınkaya da ekibini toplayıp, sahra mutfağı kurdu. Günlerdir afet bölgesinde olan Mehmet Şef, kendisi hakkında yapılan bir yoruma tepki gösterdi.
14.02.2023Magazin
Haluk Levent: İşi gücü bıraktık bazı eşyaları çöpe göndermekle meşgulüz
Haluk Levent: İşi gücü bıraktık bazı eşyaları çöpe göndermekle meşgulüz6 Şubat Pazartesi günü meydana gelen 7.7 ve 7.6 şiddetindeki iki büyük deprem sonrası tüm Türkiye'de yardım seferberliği başladı. Depremden etkilenen bölgelere yardım göndermek için herkes seferber oldu. Deprem bölgesine ihtiyaçları götürmeye çabalayan Haluk Levent de gelen yardım kolilerinin bazılarını paylaştı ve "İşimizi gücümüzü bıraktık, bazı eşyaları çöpe göndermekle meşgulüz" dedi.
14.02.2023Magazin
Mahsun Kırmızıgül'ü duygulandıran not!
Mahsun Kırmızıgül'ü duygulandıran not!Yönetmen ve şarkıcı Mahsun Kırmızıgül, 6 Şubat Pazartesi günü 10 ilimizde yıkıma neden olan Kahramanmaraş merkezli 7.7 ve 7.6 büyüklüğündeki iki depremin ardından afet bölgesine gitti. Ahbap Derneği ile koordineli olarak depremzedelere yardımda bulunan sanatçı, Adıyaman'da yaşadığı duygusal anı paylaştı.
13.02.2023Magazin

Benzer Haber Etiketleri

Haluk Levent ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki haluk levent haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.