Halka Arz Takvimi

Halka Arz Takvimi

Son dakika halka arz takvimi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan halka arz takvimi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını halka arz takvimi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Halka Arz Takvimi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan halka arz takvimi gelişmeleri de dahil olmak üzere 17 halka arz takvimi haberi bulunmuştur. Tüm halka arz takvimi haberleri aşağıda listelenmiştir.
Halka arz edilecek hisseler 2022! Sanica Isı halka arz ediliyor! Sanica halka arz ne zaman, hisse fiyatı ne?
Halka arz edilecek hisseler 2022! Sanica Isı halka arz ediliyor! Sanica halka arz ne zaman, hisse fiyatı ne? Yeni halka arzlar belli oldu. Sanica Isı halka arz ediliyor. Panel radyatör, kombi, üstyapı ve altyapı boru grubu ile halka arz edilecek Sanica Isı’nın talep toplama tarihleri belli oldu. Peki, Sanica halka arz ne zaman, hisse fiyatı ne? Sanica halka arz hisse kodu ne? Sanica halka arz hangi banka üzerinden yapılacak? Sanica halka arz takvimi!
13.11.2022Ekonomi
Halka arz takvimi! Hidropar halka arz ne zaman? Hidropar halka arz hisse fiyatı ne?
Halka arz takvimi! Hidropar halka arz ne zaman? Hidropar halka arz hisse fiyatı ne? Halka arz takvimi belli oldu. Ağustos ayı halka arz listesinde yer alan Hidropar Hareket Kontrol Teknolojileri Merkezi (HKTM) talep toplama tarihleri belli oldu. Peki, Hidropar Hareket Kontrol (HKTM) halka arz ne zaman? Hidropar halka arz eşit mi? Hidropar halka arz hisse fiyatı ne? Hidropar halka arz hangi banka üzerinden yapılacak? İşte detaylar…
8.08.2022Ekonomi
Rubenis halka arz ne zaman? Rubns hisse fiyatı ne, hangi bankadan alınacak? Rubenis halka arz eşit mi?
Rubenis halka arz ne zaman? Rubns hisse fiyatı ne, hangi bankadan alınacak? Rubenis halka arz eşit mi? Yatırımcı, halka arz edilecek hisseleri araştırıyor. Halka arz takviminde yer alan Rubenis Tekstil halka arz ediliyor! Yatırımcı, Rubns hisse fiyatını araştırıken, Rubenis Tekstil halka arzının hangi banka üzerinden alınacağını, eşit mi yoksa oransal mı olduğunu araştırıyor. Peki, Rubenis halka arz ne zaman? Rubns hisse fiyatı ne, hangi bankadan alınacak? Rubenis halka arz eşit mi? İşte Rubenis halka arz talep toplama tarihleri!
29.06.2022Ekonomi
Şeker GYO halka açılıyor! Şeker GYO halka arz ne zaman? Şeker GYO halka arz hisse fiyatı ne? Şeker GYO eşit mi?
Şeker GYO halka açılıyor! Şeker GYO halka arz ne zaman? Şeker GYO halka arz hisse fiyatı ne? Şeker GYO eşit mi? Haziran ayında halka arz edilecek hisseler belli oldu! Şeker GYO halka arz edilecek! 1,6 milyar TL aktif büyüklüğü ve geniş gayrimenkul portföyü ile Şeker GYO’nun halka arz başvurusu Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından onaylandı. Şeker Yatırım’ın aracılık ettiği Şeker GYO’nun halka arzı haziran ayında eşit dağıtım yöntemiyle gerçekleştirilecek. Peki, Şeker GYO halka arz ne zaman? Şeker GYO halka arz hisse fiyatı ne? Şeker GYO eşit mi? Şeker GYO halka arz talep toplama tarihi belli oldu mu? Şeker GYO halka arz hangi banka? Halka arz 2022 listesi!
1.06.2022Ekonomi
Yeni halka arzlar 2022! Balsu Gıda halka arz ne zaman? Balsu Gıda halka arz hisse fiyatı ne? İşte Balsu Gıda halka arz talep toplama tarihi!
Yeni halka arzlar 2022! Balsu Gıda halka arz ne zaman? Balsu Gıda halka arz hisse fiyatı ne? İşte Balsu Gıda halka arz talep toplama tarihi!Balsu Gıda halka arz ediliyor. Fındık sanayi ve ihracat kuruluşu Balsu Gıda Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi (Balsu Gıda), şirket paylarının halka arzı kapsamında izahname onayı için Sermaye Piyasası Kurulu’na (SPK) başvurdu. Halka arzda lider aracı kurum olarak Ak Yatırım Menkul Değerler A.Ş. (Ak Yatırım) yetkilendirildi. Peki, Balsu Gıda halka arz ne zaman? Balsu Gıda halka arz hisse fiyatı ne? Balsu Gıda halka arz eşit mi, oransal mı? Balsu Gıda halka arz hangi banka üzerinden? İşte Balsu Gıda halka arz talep toplama tarihi!
14.05.2022Ekonomi
Yeni halka arz! Sun Tekstil halka arz ediliyor! Sun Tekstil halka arz ne zaman? Sun Tekstil halka arz hisse fiyatı ne?
Yeni halka arz! Sun Tekstil halka arz ediliyor! Sun Tekstil halka arz ne zaman? Sun Tekstil halka arz hisse fiyatı ne? Yeni halka arzlar gelmeye devam ediyor. 2022 yılı halka arz takvimininde yer alacak Sun Tekstil’ın başvurusu Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından onaylandı. Sun Tekstil’in hisselerinin %17,26’sı halka arz edilecek. Sun Tekstil halka arzında hisseler için talep toplama işlemlerinin yapılacağı tarih de belli oldu. Peki, Sun Tekstil halka arz ne zaman? Sun Tekstil halka arz hisse fiyatı ne? Sun Tekstil halka arz eşit mi, oransal mı? Sun Tekstil halka arz hisse ne zaman işlem görecek? İşte Sun Tekstil halka arz talep toplama tarihleri ve halka arz künyesi!
4.05.2022 Ekonomi
KİMPUR halka arz ne zaman, hisse fiyatı ne? İşte KİMPUR halka arz talep toplama tarihi!
KİMPUR halka arz ne zaman, hisse fiyatı ne? İşte KİMPUR halka arz talep toplama tarihi!Kimya sanayi şirketi Kimteks Poliüretan Sanayi ve Ticaret A.Ş. (KİMPUR)’nin, halka arz için yaptığı başvuru Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından onaylandı. Hisselerinin yüzde 27,15’i halka arz edilecek olan KİMPUR, fazla talep gelmesi durumunda halka arz edilecek toplam payların yüzde 15’i kadar daha ek satış yapılabilecek. Peki, KİMPUR halka arz ne zaman? KİMPUR halka arz hisse fiyatı ne? KİMPUR halka arz hangi banka üzerinden yapılacak? İşte KİMPUR halka arz talep toplama tarihi!
19.04.2022Ekonomi
Suwen halka arz ne zaman? Suwen halka arz hisse fiyatı ne?
Suwen halka arz ne zaman? Suwen halka arz hisse fiyatı ne? Suwen halka arz ediliyor. Halka arz başvurusu SPK tarafından onaylanan Suwen hisselerinin %41,1’i halka arz edilecek. Kadın iç giyim, ev giyim, plaj giyim ve çorap sektöründe yurt içi ve yurt dışı pazarlarda büyüme hedefi olan Suwen payları için, talep toplanacak. Peki, Suwen halka arz ne zaman? Suwen halka arz hisse fiyatı ne? Suwen halka arz hangi banka üzerinden yapılacak? İşte Suwen halka arz talep toplama tarihleri
10.04.2022Ekonomi
Lider Filo halka arz ne zaman? Lider Filo borsa kodu ne? Lider Filo hisse satış fiyatı belli oldu mu?
Lider Filo halka arz ne zaman? Lider Filo borsa kodu ne? Lider Filo hisse satış fiyatı belli oldu mu? Lider Filo halka arz oluyor! Lider Filo (LDR Turizm A.Ş.) Halka Arzı, sermaye artırımı ve ortak satışı yoluyla halka arz ediliyor. Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) tarafından halka arz süreci onaylanan Lider Filo (LDR Turizm A.Ş.) operasyonel araç kiralama sektöründe faaliyet gösteriyor. Yatırımcı 2022 halka arz takviminde yer alan Lider Filo halka arzı için talep toplama tarihlerini merak ediyor. Peki, Lider Filo kimin? Lider Filo halka arz ne zaman? Lider Filo borsa kodu ne? Lider Filo hisse satış fiyatı belli oldu mu? Lider Filo halka arz hangi banka üzerinden yapılacak? İşte Lider Filo halka arz süreci ile ilgili merak edilenler…
28.03.2022Ekonomi
Mobiltel halka arz ne zaman? Mobiltel halka arz talep toplama tarihi ne zaman?
Mobiltel halka arz ne zaman? Mobiltel halka arz talep toplama tarihi ne zaman? Mobil telefon ve akıllı cihazlar şirketi Mobiltel, halka arz için talep toplayacak. SPK’dan onay alan Mobiltel payları, şirket paylarının yüzde 20,29’luk bölümünü halka arz edecek. Peki, Mobiltel halka arz ne zaman? Mobiltel halka arz talep toplama tarihi ne zaman? Mobiltel halka arz hisse fiyatı ne? Mobiltel halka arz eşit mi? İşte Mobiltel halka arz takvimi!
13.11.2021Ekonomi
ATP halka arz tarihi belli oldu mu? ATP halka arz hisse fiyatı ne kadar? ATP halka arz talep toplama tarihi!
ATP halka arz tarihi belli oldu mu? ATP halka arz hisse fiyatı ne kadar? ATP halka arz talep toplama tarihi!2021 halka arz takvimi dolu dolu geçiyor. Halka arz edilecek hisseler yatırımcı tarafından büyük ilgi görüyor. 2021 yılının ilk 5 ayında halka arz edilen hisseler büyük talep gördü. Yatırımcı bundan sonra halka arz edilecek hisseleri araştırıyor. Sermaye Piyasası Kurulu'na başvuru yapan firmalardan biri de ATP oldu. Halka arz başvurusu kabul edilen ATP Ticari Bilgisayar Ağı ve Elektrik Güç Kaynakları Üretim Pazarlama ve Ticaret A.Ş (ATP)'nin talep toplama tarihleri ve hisse fiyatları yatırımcının takip ettiği konuların başında geliyor. Peki, ATP halka arz tarihi belli oldu mu? ATP halka arz hisse fiyatı ne kadar? ATP halka arz talep toplama tarihi ne zaman? ATP halka arz hangi banka üzerinden yapılacak? ATP ne zaman borsada işlem görecek? İşte ATP bilgisayar halka arz tarihi ve merak edilenler...
23.05.2021Ekonomi
Matriks halka arz ne zaman? Matriks halka arz hangi bankalar üzerinden yapılacak?
Matriks halka arz ne zaman? Matriks halka arz hangi bankalar üzerinden yapılacak?Finansal teknoloji şirketi Matriks halka arz ediliyor. Finansal teknoloji şirketi Matriks Bilgi Dağıtım Hizmetleri AŞ’nin şirket paylarının halka arzı için yaptığı başvuru, Sermaye Piyasası Kurulu tarafından onaylandı. Yatırımcı, "Matriks ne zaman borsada işlem görecek? Matriks talep toplama tarihi ne zaman?" sorularını araştırıyor. Peki, Matriks halka arz ne zaman? Matriks halka arz hangi bankalar üzerinden yapılacak? İşte Matriks halka arz takvimi, hisse kodu ve Matriks halka arz hisse fiyatı
28.03.2021Ekonomi
Son dakika asgari ücret 2020 zam açıklaması! Cumhurbaşkanı ‘’Tarafları memnun edecek bir adımı atarız’’
Son dakika asgari ücret 2020 zam açıklaması! Cumhurbaşkanı ‘’Tarafları memnun edecek bir adımı atarız’’Cumhurbaşkanı Erdoğan, asgari ücret 2020 zammıyla ilgili açıklama yaptı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Jestimizi yapar, memnun edecek adımı atarız" ifadesini kullandı. İşte Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika asgari ücret açıklaması!
20.12.2019Gündem
Topbaş'ın sinirlendiği an!
Topbaş'ın sinirlendiği an!Salonda bulunanların kendi aralarında konuşmaları Topbaş'ı sinirlendirdi
29.09.2021Gündem
Foreks piyasalarına denetim geliyor
Foreks piyasalarına denetim geliyor3 milyar dolarlık denetimsiz para, Ocak’ta radara giriyor
22.12.2009Ekonomi
Kamu bankaları satılıyor
Kamu bankaları satılıyorKaynak arayışlarını hızlandıran hükümet, önümüzdeki sene Ziraat Bankası, Halk Bankası ve Vakıfbank'ı satacak.
2.11.2007Ekonomi
Babacan: 'Basel-2'ye gidiyoruz
Babacan: 'Basel-2'ye gidiyoruzBakan Babacan, Ziraat Bankası'nın 4 yıllık faaliyetleriyle ilgili düzenlenen basın toplantısının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı
29.09.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Halka Arz Takvimi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki halka arz takvimi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.