Halka Arz

Halka Arz

Son dakika halka arz haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan halka arz ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını halka arz haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Halka Arz

haberleri sayfasında son dakika yaşanan halka arz gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.812 halka arz haberi bulunmuştur. Tüm halka arz haberleri aşağıda listelenmiştir.
Seğmen Kardeşler ve Efor Çay halka arz tarihi: BIST 100'de Haziran halka arzları! Seğmen Kardeşler ve Efor Çay katılım endeksine uygun mı, hisse fiyatı nedir?
Seğmen Kardeşler ve Efor Çay halka arz tarihi: BIST 100'de Haziran halka arzları! Seğmen Kardeşler ve Efor Çay katılım endeksine uygun mı, hisse fiyatı nedir? Seğmen Kardeşler ve Efor Çay halka arz oluyor. Borsa İstanbul yatırımcısının ilgisini çekebilecek halka arz takvimine iki yeni firma eklendi. SPK onayı verdi. Bu ay içerisinde talep toplayacak olan firmalar yatırımcıların radarında. Seğmen Kardeşler ve Efor Çay hisse fiyatı nedir? Seğmen Kardeşler ve Efor Çay katılım endeksine uygun mu, talep toplama tarihleri nedir?
15.06.2024 Ekonomi
Fenerbahçe'de Ali Koç ve yönetimi ibra edildi
Fenerbahçe'de Ali Koç ve yönetimi ibra edildi Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurulu'nun ilk gününde Ali Koç yönetimi, mali ve idari açıdan ibra edildi.
8.06.2024 Fenerbahçe
Milliyet Executive ile Türkiye'nin Ekonomik ve Teknolojik Yükselişi
Milliyet Executive ile Türkiye'nin Ekonomik ve Teknolojik Yükselişi İş dünyasına dair haberleri ve yenilikleri modern bir perspektifle okurlarıyla buluşturan Milliyet Executive’in 30. sayısı, 5 Haziran tarihinde raflarda yerini alıyor.
5.06.2024 Ekonomi
YİĞİT AKÜ: Kaç lot verdi, ne zaman işlem görecek? Yiğit Akü halka arz sonuçları açıklandı
YİĞİT AKÜ: Kaç lot verdi, ne zaman işlem görecek? Yiğit Akü halka arz sonuçları açıklandı Yiğit Akü Malzemeleri Nakliyat Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin paylarının halka arzına ilişkin talep toplama işlemleri, “Sabit Fiyatla Talep Toplama” yöntemiyle, 29-30-31 Mayıs 2024 tarihlerinde gerçekleşti. Peki, Yiğit Akü halka arz ne zaman borsada işlem görecek, Yiğit Akü kaç lot verdi? İşte Yiğit Akü halka arz sonuçları ile Yiğit Akü ne zaman işlem görecek, Yiğit Akü halka arz kaç lot verdi? Sorularının yanıtı…
3.06.2024 Ekonomi
Horoz Lojistik halka arz kaç lot verdi, ne zaman işlem görecek? HOROZ LOJİSTİK HALKA ARZ SONUÇLARI: Horoz Lojistik ne zaman borsada işlem görecek?
Horoz Lojistik halka arz kaç lot verdi, ne zaman işlem görecek? HOROZ LOJİSTİK HALKA ARZ SONUÇLARI: Horoz Lojistik ne zaman borsada işlem görecek? Horoz Lojistik 29-30-31 Mayıs 2024 tarihlerinde üç gün boyunca talep topladı. 1942 yılında kurulan ve Türkiye'nin önde gelen lojistik şirketlerinden biri olarak kabul edilen Horoz Lojistik'in halka arz büyüklüğü 1,3 milyar TL olarak belirlendi. Halka açıklık oranı ise %27,18 olarak açıklandı. Peki, Peki, Horoz Lojistik halka arz sonuçları açıklandı mı, kaç lot verdi?
3.06.2024 Ekonomi
Yiğit Akü halka arz ne zaman işlem görecek? Yiğit Akü Malzemeleri halka arz kaç sonuçları açıklandı mı, Yiğit Akü kaç lot verdi?
Yiğit Akü halka arz ne zaman işlem görecek? Yiğit Akü Malzemeleri halka arz kaç sonuçları açıklandı mı, Yiğit Akü kaç lot verdi? Yiğit Akü halka arzı 3 gün sürecek. Yiğit Akü, halka arz ile 50.500.000 TL nominal değerli pay satışı gerçekleştirerek. 250.000.000 TL olan mevcut sermayesini 300.500.000 TL’ye çıkaracak. Talep toplama işlemi sona ermesinin ardından Yiğit Akü halka arz sonuçları açıklanacak, borsa işlem belli olacak. Peki, Yiğit Akü halka arz ne zaman bitiyor, Yiğit Akü halka arz ne zaman işlem görecek? Yiğit Akü Malzemeleri halka arz kaç sonuçları açıklandı mı, Yiğit Akü kaç lot verdi?
31.05.2024 Ekonomi
Yiğit Akü katılım endeksine uygun mu? Yiğit Akü halka arz kaç lot verir, hangi bankalarda var? Yiğit Akü’nün halka arz fiyatı
Yiğit Akü katılım endeksine uygun mu? Yiğit Akü halka arz kaç lot verir, hangi bankalarda var? Yiğit Akü’nün halka arz fiyatı Yiğit Akü halka arzı SPK tarafından onaylandı. Türkiye'de otomotiv ve enerji alanlarında faaliyet gösteren ve 5 kıtada 100'den fazla ülkeye ihracat yapan Yiğit Akü’nün halka arzına dair araştırmalar arttı. Peki, Yiğit Akü katılım endeksine uygun mu? Yiğit Akü halka arz kaç lot verir, hangi bankalarda var? Yiğit Akü’nün halka arz fiyatı
30.05.2024 Ekonomi
Aramco halka arz ne zaman, Saudi Aramco ne zaman talep toplamaya başlayacak? Aramco halka arz kaç lot verir, hangi bankalarda var, katılım endeksine uygun mu?
Aramco halka arz ne zaman, Saudi Aramco ne zaman talep toplamaya başlayacak? Aramco halka arz kaç lot verir, hangi bankalarda var, katılım endeksine uygun mu? Suudi petrol devi Saudi Aramco dev halka arza hazırlanıyor. Suudi Arabistan, Aramco'nun hisselerinin ikinci arzını pazar günü resmen başlatmaya hazırlanıyor. İkinci halka arzında Ortadoğu ve Avrupa'daki yatırımcılardan 10 milyar doların üzerinde talep görmesi bekleniyor. Peki, Aramco halka arz ne zaman, Saudi Aramco ne zaman talep toplamaya başlayacak? Aramco halka arz kaç lot verir, hangi bankalarda var, katılım endeksine uygun mu?
30.05.2024 Ekonomi
Horoz Lojistik halka arz oluyor
Horoz Lojistik halka arz oluyor Lojistik şirketi Horoz Lojistik’in halka arzı SPK tarafından onaylandı. Planlanan halka arz ile şirketin ek satış dahil yüzde 27,19’nun halka açık paylardan oluşmasının beklendiği açıklandı. Talep toplama tarihlerinin ise 29-30-31 Mayıs 2024 olarak belirlendiği duyuruldu.
29.05.2024 Ekonomi
Horoz Lojistik halka arz kaç lot verir, hangi bankalarda var, katılım endeksine uygun mu? Horoz Lojistik kimin?
Horoz Lojistik halka arz kaç lot verir, hangi bankalarda var, katılım endeksine uygun mu? Horoz Lojistik kimin? Horoz Lojitik halka arz oluyor. Horoz Lojistik Kargo Hizmetleri eşit dağıtım usulü ile talep toplama sürecine girmeye hazırlanırken Horoz Lojistik halka arzına ilişkin detaylar sorgulanmaya başlandı. Peki, Horoz Lojistik halka arz kaç lot verir, hangi bankalarda var, katılım endeksine uygun mu? Horoz Lojistik kimin?
28.05.2024 Ekonomi
Yiğit Akü halka arz ne zaman? Katılım endeksine uygun mu? Yiğit Akü kaç lot verir? Borsa İstanbul'da Yiğit Akü halka arz hisse fiyatı ne kadar?
Yiğit Akü halka arz ne zaman? Katılım endeksine uygun mu? Yiğit Akü kaç lot verir? Borsa İstanbul'da Yiğit Akü halka arz hisse fiyatı ne kadar? Yiğit Akü Malzemeleri halka arz oluyor. Borsa İstanbul'da halka arzlar devam ediyor. SPK tarafından onaylanan halka arzlar arasında bu hafta Yiğit Akü var. Eşit Dağıtım yöntemi ile 75 milyon hisse dağıtmaya hazırlanan firma Yıldız Pazar'da işlem görecek. Lityum batarya fabrikası için kullanılacak gelir sonrası yatırımcının ilgisi de buraya kaydı. Peki Yiğit Akü Malzemeleri kaç lot verir? Yiğit Akü halka arz ne zaman, hisse fiyatı ne kadar?
27.05.2024 Ekonomi
Altınkılıç halka arz ne zaman (tarihi)? Altınkılıç Gıda halka arz katılım endeksine uygun mu, hangi bankalarda var?
Altınkılıç halka arz ne zaman (tarihi)? Altınkılıç Gıda halka arz katılım endeksine uygun mu, hangi bankalarda var? Sermaye Piyasası Kurulu (SPK), Altınkılıç Gıda ve Süt Sanayi Ticaret AŞ'nin ilk halka arzına onay verdi. Altınkılıç Gıda ve Süt Sanayi Ticaret AŞ halka arzının onaylanmasıyla hakkında yapılan araştırmalar da arttı. Altınkılıç Gıda hisse fiyatı 22,98 TL olarak belirlendi. Peki, Altınkılıç halka arz ne zaman (tarihi)? Altınkılıç Gıda halka arz katılım endeksine uygun mu, hangi bankalarda var?
25.05.2024 Ekonomi
Yiğit Akü halka arz katılım endeksine uygun mu, kaç lot verir? Yiğit Akü halka arz ne zaman, fiyatı nedir?
Yiğit Akü halka arz katılım endeksine uygun mu, kaç lot verir? Yiğit Akü halka arz ne zaman, fiyatı nedir? SPK onayı alan Yiğit Akü Malzemeleri Nakliyat Turizm İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ halka arz tarihi merak ediliyor. Yatırım yapacak olan vatandaşlar Yiğit Akü Malzemelerinin halka arzına ilişkin detayları sorguluyor. Peki, Yiğit Akü halka arz ne zaman? Yiğit Akü Malzemeleri halka arz katılım endeksine uygun mu? Yiğit Akü kaç lot verir?
25.05.2024 Ekonomi
3 şirket daha halka arz oluyor
3 şirket daha halka arz oluyor Sermaye Piyasası Kurulu Horoz Lojistik, Yiğit Akü ve Altınkılıç Gıda'nın halka arzına onay verdi.
25.05.2024 Ekonomi
Onur Yüksek Teknoloji kaç lot verdi? Onur Yüksek Teknoloji halka arz sonuçları açıklandı: Onur yüksek teknoloji ne zaman borsada işlem görecek?
Onur Yüksek Teknoloji kaç lot verdi? Onur Yüksek Teknoloji halka arz sonuçları açıklandı: Onur yüksek teknoloji ne zaman borsada işlem görecek? Onur Yüksek Teknoloji halka arz resmi sonuçları açıklandı. Toplamda 1,5 milyon yatırımcı katıldı. Onur Yüksek Teknoloji A.Ş. halka arzı kapsamında yurt içi gerçek ve tüzel kişi olarak 1.534.483 yatırımcı, 3.353 yabancı gerçek ve tüzel kişi yatırımcı, 50 yerli kurumsal yatırımcı ve 2 yabancı kurumsal yatırımcı olmak üzere toplam 1.537.888 yatırımcıya 19.730.000 TL nominal değerli paylar dağıtıldı.
24.05.2024 Ekonomi
Özyaşar Tel katılım endeksine uygun mu, Özyaşar Tel halka arz kaç lot verir? Özyaşar Tel ve Galvanizleme San AŞ halka arz hangi bankalarda var? Özyaşar Tel ne iş yapar?
Özyaşar Tel katılım endeksine uygun mu, Özyaşar Tel halka arz kaç lot verir? Özyaşar Tel ve Galvanizleme San AŞ halka arz hangi bankalarda var? Özyaşar Tel ne iş yapar? Özyaşar Tel talep toplamaya başladı. Sermaye Piyasası Kurulu, Özyaşar Tel ve Galvanizleme şirketinin halka arzını onayladı. Şirket lot başına 28 liradan halka arz oldu. Çokyaşar Holding AŞ'nin sahip olduğu 6.240.000 TL, Derviş Ali ÇOKYAŞAR'ın sahip olduğu 780.000 TL ve Ömer ÇOKYAŞAR'ın sahip olduğu 780.000 TL nominal değerli olmak üzere toplam 7.800.000 TL nominal değerli (B) grubu pay halka arz edilecek. Peki, Özyaşar Tel ve Galvanizleme San AŞ kaç lot verir, Özyaşar Tel katılım endeksine uygun mu? Özyaşar Tel ve Galvanizleme halka arz hangi bankalarda var, Özyaşar Tel ne iş yapar?
23.05.2024 Ekonomi
Onur Yüksek Teknoloji katılım endeksine uygun mu (helal ml), kaç lot verir, ne zaman? Onur Yüksek Teknoloji kimin, ne iş yapar?
Onur Yüksek Teknoloji katılım endeksine uygun mu (helal ml), kaç lot verir, ne zaman? Onur Yüksek Teknoloji kimin, ne iş yapar? Onur Yüksek Teknoloji’nin halka arzında talep toplama başladı. Onur Yüksek Teknoloji Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Dede, yaptığı açıklamada, şirketin 1980’de kurulduğunu ve ilk 20 yılda çeşitli askeri projelerde çalıştıklarını söyledi. Onur Yüksek Teknoloji A.Ş. , halka arz büyüklüğü 976 milyon TL, halka arz açıklık oranı %31,40 olarak belirlendi. Peki, Onur Yüksek Teknoloji katılım endeksine uygun mu (helal ml), kaç lot verir, ne zaman? Onur Yüksek teknoloji kimin, ne iş yapar?
22.05.2024 Ekonomi
Hareket Proje işlem tarihi: Hareket halka arz ne zaman işlem görecek, kaç lot verdi, Hareket Proje halka arz borsada ne zaman işlem görecek?
Hareket Proje işlem tarihi: Hareket halka arz ne zaman işlem görecek, kaç lot verdi, Hareket Proje halka arz borsada ne zaman işlem görecek? Hareket Proje şirketinin talep toplama süreci 17 Mayıs’ta sona erdi, sonuçları açıklandı. Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş. (HRKET) kodu ile işlem görecek. Peki, Hareket Proje halka arzı kaç lot verdi, Hareket halka arz ne zaman işlem görecek?
21.05.2024 Ekonomi
Altınay ne zaman işlem görecek? Altınay Savunma halka arzında gong töreni yapıldı
Altınay ne zaman işlem görecek? Altınay Savunma halka arzında gong töreni yapıldı 8-9-10 Mayıs tarihlerinde talep toplayan Altınay Sanayi için “gong töreni” Borsa İstanbul’da yapıldı. 3,6 milyon bireysel başvurunun yapıldığı Altınay Savunma Teknolojileri halka arzında işlem günü geldi çattı. Altınay Savunma Teknolojileri Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Altınay, Borsa İstanbul Genel Müdürü Korkmaz Ergun, Altınay Yönetim Kurulu Üyesi ve Letven Capital Genel Müdürü Kamil Kılıç, TSKB ve Ziraat Yatırım yöneticileri katıldı.
17.05.2024 Ekonomi
Hareket Proje halka arz kaç lot verir, hangi bankalarda var, Hareket Proje Taşımacılığı halka arz katılım endeksine uygun mu? Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş kimin?
Hareket Proje halka arz kaç lot verir, hangi bankalarda var, Hareket Proje Taşımacılığı halka arz katılım endeksine uygun mu? Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği A.Ş kimin? Hareket Proje Taşımacılık halka arz talebi toplamaya başladı. Hareket Proje Taşımacılığı ve Yük Mühendisliği AŞ, 15 Mayıs, 16 Mayıs ve 17 Mayıs'ta talep toplayacak. Hareket Proje Taşımacılığı halka arz fiyatı 70 liradan sunulacak olup 2 milyon kişinin katılması halinde 10 lot vermesi, 3 milyon 500 bin kişinin katılması halinde ise 6 lot vermesi bekleniyor. Peki, Hareket Proje halka arz kaç lot verir, hangi bankalarda var, Hareket Proje Taşımacılığı halka arz katılım endeksine uygun mu?
16.05.2024 Ekonomi
Borsa yatırımcısına dikkat çeken uyarı! Halka arzlarla ilgili flaş detay
Borsa yatırımcısına dikkat çeken uyarı! Halka arzlarla ilgili flaş detay Borsadaki yatırımcı sayısının 8.5 milyonun üzerine taşınmasında etkili olan halka arz furyasında rüzgâr tersine döndü. Son dönemdeki halka arzların beklenen getiriyi sağlamadığı; alışkın olunan tavan serilerinin görülemediği hatta halka arz fiyatının altına sarkmalar olması dikkat çekiyor. Bu kapsamda uzmanların ‘hisse seçerken seçici olun, izahnameyi mutlaka okuyun’ uyarıları yeniden gündeme geldi. Peki son halka arzlardaki düşüşün nedenleri ne? İşte borsa ile ilgili dikkat çeken detaylar...
16.05.2024 Ekonomi
Altınay Savunma borsada ne zaman işlem görecek, halka arz sonucuna göre halka arz kaç lot verdi? İşte Altınay Savunma (ALTNY) halka arz sonuçları ve borsa işlem tarihi
Altınay Savunma borsada ne zaman işlem görecek, halka arz sonucuna göre halka arz kaç lot verdi? İşte Altınay Savunma (ALTNY) halka arz sonuçları ve borsa işlem tarihi Altınay Savunma halka arz talep toplaması sona erdi, pay başına 32 TL fiyattan gerçekleştirilen halka arzda verilen lot sayısı ise 12 lot oldu. Altınay Savunma halka arzının büyüklüğü 1.8 milyar TL olarak açıklandı. Firmanın halka arzı katılım endeksine uygun olarak açıklandı. ALTNY hissesinin borsada işlem göreceği tarih merak ediliyor. Peki, Altınay ne zaman işlem görecek? Altınay Savunma kaç lot verdi, Altınay halka arz sonuçları açıklandı mı? Altınay Savunma ne zaman işlem görecek?
15.05.2024 Ekonomi
Halka arzlar neden düşüyor? Yeni halka arz hisseleri neden düşüyor?
Halka arzlar neden düşüyor? Yeni halka arz hisseleri neden düşüyor? Halka arzının 4.gününde gerileme yaşayan Lila Kağıt hisse fiyatı 36,40 liraya kadar geriledi. 37,39 liradan arz olmuştu. Peki, Halka arzlar neden düşüyor? Yeni halka arz hisseleri neden düşüyor?
14.05.2024 Ekonomi
Halka arz bu hafta: 13-17 Mayıs Borsa'da hangi şirketler halka arz olacak?
Halka arz bu hafta: 13-17 Mayıs Borsa'da hangi şirketler halka arz olacak? Halka arz takvimi Mayıs 2024 Sermaye Piyasası Kurulu bülteni ile kontrol ediliyor. SPK onayı sonrası şirketler arz oluyor. Son olarak Lila Kağıt, Koton Mağazacılık, Altınay Savunma Teknolojileri ve Koç Metalurji halka arz oldu. Peki, bu hafta yeni halka arz var mı?
13.05.2024 Ekonomi
Altınay Savunma halka arz ne zaman işlem görecek? Altınay Savunma halka arz sonuçları açıklandı mı, kaç lot verdi?
Altınay Savunma halka arz ne zaman işlem görecek? Altınay Savunma halka arz sonuçları açıklandı mı, kaç lot verdi? Sermaye Piyasası Kurulu tarafından başvurusu onaylanan şirket talep toplamaya son gününde de devam ediyor. 10 Mayıs itibarıyla taleplerini kapatacak Altınay Savunma halka arza yönelik ayrıntılar sorgulanmaya devam ediyor. Peki, Altınay Savunma halka arz ne zaman işlem görecek? Altınay Savunma halka arz sonuçları açıklandı mı, kaç lot verdi?
10.05.2024 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Halka Arz ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki halka arz haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.