Gölyaka

Gölyaka

Son dakika Gölyaka haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Gölyaka ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Gölyaka haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Gölyaka

haberleri sayfasında son dakika yaşanan gölyaka gelişmeleri de dahil olmak üzere 167 gölyaka haberi bulunmuştur. Tüm gölyaka haberleri aşağıda listelenmiştir.
Düzce depremi sonrası 10 kat arttı
Düzce depremi sonrası 10 kat arttıDüzce'de meydana gelen 5,9 büyüklüğündeki depremden etkilenen Sakaryalılar sigortacıların yolunu tuttu. Meydana gelen deprem sonrasında evlerini sigortalatmak isteyenlerin sayısı ise bir günde yaklaşık 10 kat arttı.
12.12.2022Gündem
Depremin üstünden 10 gün geçti, korkusu hala sürüyor
Depremin üstünden 10 gün geçti, korkusu hala sürüyorGeçtiğimiz 23 Kasım'da 5,9 büyüklüğündeki depremin meydana geldiği Düzce'de, son günlerde artçı sarsıntılar yaşanıyor. 10 gündür evlerine girmeye korkan depremzedeler, yaşamlarına çadırlarda devam ediyor. Bazı depremzedeler yemeklerini çadırda yapıyor.
4.12.2022Yaşam
Düzce TOKİ kura sonuçları nihai isim listesi 2022! Düzce TOKİ kura sonuçları sorgulama (2+1 ve 3+1 ilçe 3 Aralık Düzce TOKİ kura çekimi)
Düzce TOKİ kura sonuçları nihai isim listesi 2022! Düzce TOKİ kura sonuçları sorgulama (2+1 ve 3+1 ilçe 3 Aralık Düzce TOKİ kura çekimi)Düzce TOKİ kura sonuçları isim listesi için yapılan aramalar arttı. TOKİ 250 bin sosyal konut projesinde Düzce ili kurasının devamı bugün yapılacak. Saat 10.00'da başlayan TOKİ Düzce kura çekiminin ardından hak sahipleri kendi isimlerinin çıkıp çıkmadığını araştırıyor. Peki, Düzce TOKİ kura sonuçları nihai isim listesi açıklandı mı, Düzce TOKİ kura sonuçları nasıl sorgulanır?
3.12.2022Ekonomi
Düzce'de 4,1 büyüklüğünde deprem
Düzce'de 4,1 büyüklüğünde depremDüzce'nin Gümüşova ilçesinde 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
3.12.2022Gündem
TOKİ Düzce kura sonuçları | 2 Aralık Düzce TOKİ kura sonuçları isim listesi açıklandı mı? Akçakoca, Kaynaşlı, Merkez Düzce çekiliş sonuçları sorgulama…
TOKİ Düzce kura sonuçları | 2 Aralık Düzce TOKİ kura sonuçları isim listesi açıklandı mı? Akçakoca, Kaynaşlı, Merkez Düzce çekiliş sonuçları sorgulama…TOKİ kura çekimi bugün Düzce için yapılacak. Toplamda 1100 konut Akçakoca, Kaynaşlı, Merkez, Cumayeri, Çilimli, Gölyaka, Gümüşova, Merkez - Beyköy, Merkez - Boğaziçi, Yığılca ilçeleri için yapılacak TOKİ Düzce kura çekimi ile sahiplerini bulacak. Düzce için başvuru yapan adaylar Düzce TOKİ kura sonuçlarını canlı yayın ile öğrenilebilecek. 2-3 Aralık tarihleri arasında gerçekleştirilecek Düzce TOKİ kura çekilişi sonuçları isim listesi nasıl sorgulanır, Düzce TOKİ kura sonuçları açıklandı mı? İşte, TOKİ Düzce kura sonuçları isim listesi 2+1 3+1 başvuru sonuçları sorgulama hakkında merak edilen detaylar…
2.12.2022Ekonomi
Depremden sonra oldu! Su yanmaya ve köpüklenmeye başladı, gören şaşkına dönüyor
Depremden sonra oldu! Su yanmaya ve köpüklenmeye başladı, gören şaşkına dönüyorDüzce'nin Gölyaka ilçesinde bulunan artezyen su kuyusu, 23 Kasım'da meydana gelen depremin ardından çakmak çakıldığında yanmaya başladı.
29.11.2022Yaşam
Düzce’de eğitim-öğretim 5 Aralık'ta başlayacak
Düzce’de eğitim-öğretim 5 Aralık'ta başlayacak Merkez üssü Düzce’nin Gölyaka ilçesi olan 5,9 büyüklüğündeki depremin ardından eğitim öğretime ara verilen Düzce Üniversitesi’nde eğitim öğretim 5 Aralık’ta başlayacak.
28.11.2022Gündem
Bolu'da deprem olacak iddialarına açıklama geldi
Bolu'da deprem olacak iddialarına açıklama geldiDüzce, Gölyaka’da meydana gelen 5.9’luk depremin ardından ağır hasarlı binalar yıkılmaya başlandı. Uzmanlar, sosyal medyadaki iddiaların aksine Bolu’yu etkileyecek 6 ve üzeri deprem riski olmadığını söyledi.
28.11.2022Gündem
Pazartesi Düzce'de okullar tatil mi, Düzce'de okullar ne zaman açılacak? Bakan açıkladı!
Pazartesi Düzce'de okullar tatil mi, Düzce'de okullar ne zaman açılacak? Bakan açıkladı!28 Kasım Pazartesi Düzce’de okullar tatil mi, Düzce'de okullar ne zaman açılacak? Düzce'de yaşanan 5,9'luk depremin ardından okullar 2 gün tatil edilmişti. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer açıklama yaparak okullarda tatil süresinin uzatıldığını duyurdu.
26.11.2022Eğitim
Düzce'de okullar tatil mi? Bu hafta Düzce’de okul var mı, kaç gün tatil edildi, okullar neden tatil edildi?
Düzce'de okullar tatil mi? Bu hafta Düzce’de okul var mı, kaç gün tatil edildi, okullar neden tatil edildi?Düzce'de 23 Kasım meydana gelen 5,9 şiddetindeki depremin ardından okullar iki gün tatil edilmişti. Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer de yaptığı son dakika açıklamasıyla tatil süresinin uzatıldığını açıkladı. Söz konusu açıklamanın ardından öğrenciler ve veliler Düzce'de okul tatil mi? Düzce'de bu hafta okul var mı, okullar ne zaman açılacak? sorularına yanıt aramaya başladı.
26.11.2022Eğitim
Düzce'de eğitime bir hafta ara verildi!
Düzce'de eğitime bir hafta ara verildi!Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, Düzce'de okulların bir hafta tatil edildiğini belirterek, "Okullar 5 Aralık'ta eğitime başlayacak" dedi.
26.11.2022Eğitim
Bakan Kurum'dan Düzce depremi açıklaması: Ağır hasarlı 181 yapı yıkılacak
Bakan Kurum'dan Düzce depremi açıklaması: Ağır hasarlı 181 yapı yıkılacakÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "13 bin 185 binada 39 bin 822 bağımsız bölümü inceledik. 181 yapımız ağır hasarlı. Hepsini hızla yıkacağız. Yerlerine çok daha güvenli ve sağlıklı konutlarımızı inşa edip en kısa sürede vatandaşlarımıza teslim edeceğiz" dedi.
26.11.2022Gündem
Deprem mi oldu? Az önce nerede deprem oldu, kaç şiddetinde? 26 Kasım AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi…
Deprem mi oldu? Az önce nerede deprem oldu, kaç şiddetinde? 26 Kasım AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi…Son depremler listesi vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresindeki depremleri sitesinden listeliyor. Yaşadığı il ve ilçe de deprem olup olmadığını merak edenler ya da deprem olduğunu zannedenler sık sık arama motorları aracılığıyla nerede, kaç şiddetinde deprem olduğunu kontrol edebiliyor. Peki, 26 Kasım deprem oldu mu? AFAD Kandilli Rasathanesi 26 Kasım son depremler...
26.11.2022Gündem
Deprem anında ortaya çıkmıştı! Gizemli ışıkların sırrı çözüldü
Deprem anında ortaya çıkmıştı! Gizemli ışıkların sırrı çözüldüDüzce'de meydana gelen 5.9 büyüklüğündeki depremde ortaya çıkan gizemli görüntüler gündem olmuştu. Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Ali Pınar, gizemli ışıklarla ilgili olarak "Bunun kaynağı tamamen faylanmayla alakalı. Görülen o ışıklar yüzde 90’lık kısım dediğimiz sismik enerjinin ısıya dönüşme olayıdır" dedi.
25.11.2022Gündem
Bakan Soylu'dan düzce depremi açıklaması: Ağır hasarlı konutlara eşya yardımı yapılacak
Bakan Soylu'dan düzce depremi açıklaması: Ağır hasarlı konutlara eşya yardımı yapılacakDüzce’de meydana gelen 5.9 büyüklüğündeki depremin ardından Düzce Valiliğinde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum’un katılımıyla afet koordinasyon toplantısı gerçekleştirildi. Toplantının ardından açıklamalarda bulunan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "90 bin liraya kadar eşya yardımı yapacağız. Aynı zamanda 30 bin liraya kira ve taşınma yardımı gerçekleştireceğiz. Ağır hasarlı binalarda kiracılar varsa bunlara da 15 bin lira kadar taşınma yardımı gerçekleştireceğiz" dedi.
24.11.2022Gündem
Prof. Dr. Pınar: Işık olarak gördüğümüz kısım ortaya çıkan ısı
Prof. Dr. Pınar: Işık olarak gördüğümüz kısım ortaya çıkan ısıDüzce'deki depremde gökyüzünde ortaya çıkan ışık hakkında konuşan Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Ali Pınar, "Bunun kaynağı tamamen faylanmayla alakalı. Fayın hareketiyle biriken enerjinin yüzde 90'ı ısıyla ortaya çıkması çok faydalı bir olay. Sadece yüzde 10'luk kısmı deprem dalgası olarak yayılmaktadır. Görülen o ışıklar yüzde 90'lık kısım dediğimiz sismik enerjinin ısıya dönüşme olayıdır" dedi.
24.11.2022Gündem
AFAD: Düzce'de 219 artçı meydana geldi
AFAD: Düzce'de 219 artçı meydana geldiİçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'nca (AFAD), Düzce'nin Gölyaka ilçesi merkezli 5.9 büyüklüğündeki depremin ardından, en büyüğü 4.3 olmak üzere, toplam 219 artçı meydana geldiği, 93 kişinin de yaralandığı açıklandı.
24.11.2022Gündem
Düzce'de depremde evleri hasar görenler, yeni güne çadırlarda uyandı
Düzce'de depremde evleri hasar görenler, yeni güne çadırlarda uyandıDüzce'nin Gölyaka ilçesinde meydana gelen 5.9 büyüklüğündeki depremde evleri hasarı gören ya da korku yaşayan vatandaşlar, güne kaldıkları çadırlarda uyandı. Kentin 10 farklı noktasında çadır kurulduğunu belirten Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan, "Gençlerde bir tedirginlik var. Özellikle 17 Ağustos ve 12 Kasım depremlerini görmeyen vatandaşlarımızda tedirginlik var. Ama herkes tedirginliğini attı" dedi.
24.11.2022Yaşam
Uzman isimden dikkat çeken açıklama: 7’den daha büyük bir deprem olacak!
Uzman isimden dikkat çeken açıklama: 7’den daha büyük bir deprem olacak!Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Jeofizik Mühendisliği Bölümü Sismoloji Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Yusuf Bayrak, Düzce’de önceki gün yaşanan 5.9'luk depremde 1999 Düzce depreminde 5-6 kilometrelik kırılmayan kısmın kırıldığını ve enerji boşalımı yaşandığını belirterek "Kalan enerji ise artçı şoklarla boşalacak. Yani bu artçı şoklar büyüklüğü ve sayısı zamanla azalarak birkaç ay içerisinde fay dengeye oturacaktır. Bundan sonra bu bölgede Kuzey Anadolu fayının İzmit ile Düzce arasında çok yakın zamanda büyük bir deprem beklemek doğru değil" dedi.
24.11.2022Gündem
Düzceliler evlerine giremedi, geceyi sokakta geçirdi
Düzceliler evlerine giremedi, geceyi sokakta geçirdiMerkez üssü Düzce’nin Gölyaka ilçesi olan 5.9 büyüklüğündeki depremin üstünden tam 24 saat geçti. Vatandaşlar korkudan evlere giremezken kimisi çadırlarda, kimisi de parkta yatarak sabah olmasını bekledi. Depremi ilk kez yaşayan genç kız gözyaşlarına boğulurken, bir diğer vatandaş da panik atak hastası olması sebebiyle eve girmeye korktuğunu söyledi.
24.11.2022Yaşam
Bakan Soylu: Birileri egzajere edebilir, birileri viral videolar hazırlayabilir ama biz 3 kişinin zihnine bunu sokalım yeter
Bakan Soylu: Birileri egzajere edebilir, birileri viral videolar hazırlayabilir ama biz 3 kişinin zihnine bunu sokalım yeterİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, 'çök-kapan-tutun' ve tahliye tatbikatlarının önemine değinerek, "Birileri egzajere edebilir, birileri viral videolar hazırlayabilir, bunlar yapılabilir ama biz 3 kişinin zihnine bunu sokalım yeter" dedi. Gençlik ve Spor Bakanı Kasapoğlu ise 12 Kasım'da yapılan çök-kapan-tutun tatbikatının faydasının, Düzce depreminde görüldüğünü kaydetti.
23.11.2022Gündem
Bakan Koca: Düzce merkezli depremde yaralı sayısı 93
Bakan Koca: Düzce merkezli depremde yaralı sayısı 93Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, “Düzce merkezli depremde yaralı sayımız son belirlemelere göre 93” dedi.
23.11.2022Gündem
Bakanlık duyurdu: Vergilerin ödeme süreleri 1 ay ertelendi
Bakanlık duyurdu: Vergilerin ödeme süreleri 1 ay ertelendiHazine ve Maliye Bakanlığı Düzce ilinde faaliyet gösteren mükelleflerin Kasım ayının sonuna kadar vermeleri gereken beyanname ve bildirimleri ile ilgili açıklama yaptı.
23.11.2022Ekonomi
Düzce'deki deprem sırasında İstanbul'da balkondan atladı, işte o Nijeryalı
Düzce'deki deprem sırasında İstanbul'da balkondan atladı, işte o NijeryalıSabaha karşı Düzce'de meydana gelen, İstanbul, Ankara, Bursa ve Sakarya başta olmak üzere pek çok ilde hissedilen deprem tüm Türkiye'de büyük panik yarattı. Depremden sonra sarsıntıyı şiddetli hisseden illerden ürküten haberler de geldi. Bolu'da deprem olduğu sırada oturduğu apartmanın üçüncü katından atlayan bir gencin yaralandığı öğrenildi. Gencin balkondan düşme anı kameralara yansıdı. Öte yandan Düzce depreminde İstanbul'da paniğe kapılarak balkondan atlayan Nijeryalı da yaralandı.
23.11.2022Yaşam
Düzce depreminde ölen ve yaralanan var mı, 23 Kasım Düzce'de 5.9 büyüklüğünde depremde son durum nedir? Bakan Koca açıkladı!
Düzce depreminde ölen ve yaralanan var mı, 23 Kasım Düzce'de 5.9 büyüklüğünde depremde son durum nedir? Bakan Koca açıkladı!Düzce Gölyaka'da 5,9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. 23 Kasım saat 04:08'de meydana gelen Düzce depreminde son durum ise merak ediliyor. Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ise yaralıların sayısını açıkladı. Peki, Düzce depreminde can kaybı var mı, kaç kişi öldü, kaç kişi yaralandı? İşte 5.9 büyüklüğünde depremde son durum…
23.11.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Gölyaka ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki gölyaka haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.