Finlandiya Başbakanı

Finlandiya Başbakanı

Son dakika Finlandiya Başbakanı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Finlandiya Başbakanı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Finlandiya Başbakanı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Finlandiya Başbakanı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan finlandiya başbakanı gelişmeleri de dahil olmak üzere 291 finlandiya başbakanı haberi bulunmuştur. Tüm finlandiya başbakanı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Finlandiya Başbakanı Marin: Üyelik süreci Türkiye ve Macaristan’ın elinde
Finlandiya Başbakanı Marin: Üyelik süreci Türkiye ve Macaristan’ın elindeFinlandiya Başbakanı Sanna Marin, NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile SAMAK İskandinav Zirvesi öncesinde yaptığı açıklamada, "Üyelik süreci Türkiye ve Macaristan’ın elinde" dedi.
28.02.2023Dünya
Finlandiya ve İsveç, NATO'ya aynı anda katılmaya kararlı
Finlandiya ve İsveç, NATO'ya aynı anda katılmaya kararlıFinlandiya Başbakanı Sanna Marin ve İsveç Başbakanı Ulf Kristersson, düzenledikleri ortak basın toplantısında, Finlandiya ve İsveç'in aynı anda NATO'ya katılmaya kararlı olduklarını ifade etti.
2.02.2023Dünya
Macaristan, İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliği onay sürecini 2023'e erteledi
Macaristan, İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyeliği onay sürecini 2023'e ertelediMacaristan Başbakanı Viktor Orban, Finlandiya ve İsveç'in NATO'ya üyelikleri için onaylanması gereken belgelerin 2023 yılında imzalanacağını açıkladı.
24.11.2022Dünya
Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'den NATO açıklaması: Tüm gözler şimdi Türkiye'de
Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'den NATO açıklaması: Tüm gözler şimdi Türkiye'deFinlandiya Başbakanı Sanna Marin, Türkiye ve Macaristan'ı Finlandiya'nın NATO'ya üyelik başvurularını onaylamaya çağırdı.
1.11.2022Dünya
Finlandiya Başbakanı Marin: Türkiye ile sorun yaşamak istemiyoruz
Finlandiya Başbakanı Marin: Türkiye ile sorun yaşamak istemiyoruzFinlandiya Başbakanı Sanna Marin, Avrupa Parlamentosu'nda milletvekillerine hitaben yaptığı konuşmada, "Türkiye ile sorun yaşamak istemiyoruz. Finlandiya'nın NATO üyeliğinin Türkiye'de de sorunsuz gerçekleşmesini umuyoruz" dedi.
13.09.2022Dünya
ABD’den Ukrayna'nın Ruslara yönelik kapsamlı vize yasağı talebine ret
ABD’den Ukrayna'nın Ruslara yönelik kapsamlı vize yasağı talebine retUkrayna’nın talep ettiği Ruslara yönelik kapsamlı vize yasağının, Rusya'daki muhalifler veya insan hakları ihlallerine karşı savunmasız olanlar için sığınma ve güvenlik yollarının kapanmaması için ABD Başkanı Joe Biden yönetimi tarafından reddedildiği aktarıldı.
22.08.2022Dünya
Finlandiya Başbakanı Marin’in uyuşturucu testi negatif çıktı
Finlandiya Başbakanı Marin’in uyuşturucu testi negatif çıktıGeçtiğimiz günlerde arkadaşlarıyla şarkı söyleyip dans ettiği görüntülerin ortaya çıkmasının ardından uyuşturucu testi yaptıran Finlandiya Başbakanı Sanna Marin’in test sonucunun negatif çıktığı bildirildi.
22.08.2022Dünya
Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'in yeni görüntüleri ortaya çıktı! Bir erkekle sabaha kadar sarmaş dolaş...
Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'in yeni görüntüleri ortaya çıktı! Bir erkekle sabaha kadar sarmaş dolaş...Finlandiya Başbakanı Sanna Marin, dans görüntülerinin yayılmasının ardından yaptığı açıklamada, "Bu görüntülerin kamuoyu tarafından bilinmesine içerliyorum" dedi. Marin çılgın parti görüntülerinin sızdırılmasına kızarken bu kez de gece kulübünde, Finlandiya'nın ünlü pop şarkıcı ile dans ederken görüntülendi. Ülke basını ve sosyal medya başbakanı 'sorumsuzluk'la suçlarken, Marin'den yeni görüntülere ilişkin bir açıklama gelmedi.
20.08.2022Dünya
Finlandiya Başbakanı Marin: Bu görüntülerin kamuoyu tarafından bilinmesine içerliyorum
Finlandiya Başbakanı Marin: Bu görüntülerin kamuoyu tarafından bilinmesine içerliyorumFinlandiya Başbakanı Sanna Marin, dans görüntülerinin yayılmasının ardından yaptığı açıklamada, "Bu görüntülerin kamuoyu tarafından bilinmesine içerliyorum" dedi.
19.08.2022Dünya
Parti görüntüleri sızan Finlandiya Başbakanı Sanna Marin kendisini savundu: Uyuşturucu testi yapmaktan çekinmiyorum
Parti görüntüleri sızan Finlandiya Başbakanı Sanna Marin kendisini savundu: Uyuşturucu testi yapmaktan çekinmiyorumFinlandiya'nın 36 yaşındaki başbakanı Sanna Marin'in parti görüntüleri basına çıkınca ülkesinde bir numaralı gündem konusu oldu. Parti görüntülerinden dolayı tepkileri üstüne çeken Sanna Marin'den ilk açıklama geldi.
19.08.2022Dünya
Finlandiya Başbakanı Marin, bu kez dansıyla gündem oldu
Finlandiya Başbakanı Marin, bu kez dansıyla gündem olduFinlandiya Başbakanı Sanna Marin, arkadaş grubuyla şarkı söyleyip dans ettiği anların yer aldığı videoyla ülke gündemine oturdu.
18.08.2022Dünya
Sanna Marin kimdir? Finlandiya Başbakanı Sanna Marin kaç yaşında, nerede doğdu, Finlandiya’da hangi görevlerde bulundu?
Sanna Marin kimdir? Finlandiya Başbakanı Sanna Marin kaç yaşında, nerede doğdu, Finlandiya’da hangi görevlerde bulundu?Finlandiya Başbakanı Sanna Marin, katıldığı Flow Festival'inde giydiği 8 Euro'luk elbisesiyle gündem olmasının ardından son olarak arkadaşlarıyla katıldığı bir ev partisinden görüntüler sosyal medyada gündeme geldi. Peki, Sanna Marin kimdir? Finlandiya Başbakanı Sanna Marin kaç yaşında, hangi görevlerde bulundu?
18.08.2022Dünya
Finlandiya Başbakanı Sanna Marin çılgın gecelerde! Parti görüntüleri ülkede gündem oldu...
Finlandiya Başbakanı Sanna Marin çılgın gecelerde! Parti görüntüleri ülkede gündem oldu...İskandinav ülkesi Finlandiya'nın 36 yaşındaki Başbakanı Sanna Marin’in bir partideki görüntüleri ülkede gündem oldu. Sosyal medyaya düşen görüntüler kısa sürede viral haline geldi...
18.08.2022Dünya
Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'in fotoğrafı viral oldu! Müzik festivalinde çekilen fotoğrafı sosyal medyayı ikiye böldü...
Finlandiya Başbakanı Sanna Marin'in fotoğrafı viral oldu! Müzik festivalinde çekilen fotoğrafı sosyal medyayı ikiye böldü...İskandinav ülkesi Finlandiya'nın Başbakanı Sanna Marin’in festival fotoğraflarına bir yenisi daha eklendi. Tom Moylan 36 yaşındaki başbakanın Flow Müzik Festivali'nde çekilen fotoğrafı bir anda sosyal medyanın gündemine oturdu.
15.08.2022Dünya
Finlandiya Başbakanı Marin barfiks çektiği anları takipçileri ile paylaştı
Finlandiya Başbakanı Marin barfiks çektiği anları takipçileri ile paylaştıFinlandiya Başbakanı Sanna Marin, oyun parkında barfiks çektiği anları sosyal medya üzerinden takipçileri ile paylaştı.
24.04.2022Dünya
Finlandiya, NATO’ya katılıma haftalar içinde karar verecek
Finlandiya, NATO’ya katılıma haftalar içinde karar verecekFinlandiya Başbakanı Sanna Marin, gelecek haftalarda NATO’ya üye olup olmayacağına karar verileceğini söyleyerek, “Ancak süreç, oldukça hızlı olacak. Aylar değil, her şey haftalar içinde gerçekleşecek” dedi.
13.04.2022Dünya
Ukrayna - Rusya savaşında son gelişmeler...  Rus ordusunun katliamı dünyayı ayağa kaldırdı: Ekmek sırası bekleyen siviller vuruldu!
Ukrayna - Rusya savaşında son gelişmeler... Rus ordusunun katliamı dünyayı ayağa kaldırdı: Ekmek sırası bekleyen siviller vuruldu!Rusya'nın Ukrayna işgalinde 22. güne çatışmalar ve bombalamalarla girildi. Rusya'nın Ukrayna’nın Çernihiv kentinde ekmek kuyruğunda bekleyen sivilleri hedef almasının yankıları sürüyor. Dün yapılan saldırı sonucunda ölenlerin sayısının 13'e yükseldiği açıklandı. Harkiv ve Chernihiv'deki hasar uydu görüntülerine yansıdı. Maxar iki kentin uzaydan çekilmiş görüntülerini kamuoyu ile paylaştı. Ukrayna Devlet Başkanı Zelenski, müzakerelerde önceliklerinin çatışmanın sona ermesi, güvenlik garantileri, egemenlik ve toprak bütünlüğünün yeniden sağlanması olduğunu belirtti.
18.03.2022Dünya
İsveç ve Finlandiya'dan flaş NATO kararı! Daha da artacak
İsveç ve Finlandiya'dan flaş NATO kararı! Daha da artacakİsveç ve Finlandiya’nın, Rusya’nın Ukrayna’ya devam eden saldırıları nedeniyle NATO ile güvenlik iş birliğini daha da güçlendirecekleri bildirildi.
5.03.2022Dünya
Ukrayna'dan sonra sıra o ülkere gelebilir! Diken üstündeler
Ukrayna'dan sonra sıra o ülkere gelebilir! Diken üstündelerRusya’nın Ukrayna’ya saldırması, eski doğu bloku üyesi olan NATO ülkelerinde olduğu gibi askeri açıdan bağlantısız olan Rusya’ya komşu Finlandiya ve İsveç’i tedirgin etti. Rusya’nın bu ülkelere yönelik NATO uyarısı yapması dikkat çekiyor.
27.02.2022Dünya
İsveç askeri gücü ve ordusu! İsveç haritada nerede, Rusya ve Ukrayna’ya yakın mı? İsveç’in nüfusu kaç, başbakanı kim?
İsveç askeri gücü ve ordusu! İsveç haritada nerede, Rusya ve Ukrayna’ya yakın mı? İsveç’in nüfusu kaç, başbakanı kim?Finlandiya ve İsveç NATO üyesi olmamalarına rağmen Rusya'nın Ukrayna'ya yönelik askeri müdahalesinin ele alındığı dünkü NATO Olağanüstü Zirvesi'ne katılmıştı. RUSYA, Finlandiya ve İsveç'i NATO'ya katılmaları durumunda vurmakla tehdit etti. Finlandiya ve İsveç'ten ise yanıt gecikmedi. Söz konusu gelişmelerin ardından İsveç askeri gücü ve ordusu hakkında yapılan aramalar artarken “İsveç haritada nerede, Rusya ve Ukrayna’ya yakın mı? İsveç’in nüfusu kaç, başbakanı kim?” gibi sorulara da yanıt arandı.
26.02.2022Dünya
Rusya ile Ukrayna arasında tansiyon yükseliyor! Askerler cephe hattında görüldüler
Rusya ile Ukrayna arasında tansiyon yükseliyor! Askerler cephe hattında görüldülerKaradeniz'in kuzeyinde savaş çıkması an meselesi. Finlandiya Başbakanı Marin'in NATO üyeliği mesajı bir dönüm noktası niteliği taşıyor, Rusya 1340 kilometre sınırı bulunan batı komşusundan gelen haberle sarsıldı. Rus basını ise Ukrayna askerlerini cephe hattına taşıyan zırhlı araçların görüldüğünü ve Kiev yönetiminin bölgeye su akışını kestiğini yazdı.
3.01.2022Dünya
Finlandiya Başbakanı Marin de AB Liderler Zirvesi'ni terk etti!
Finlandiya Başbakanı Marin de AB Liderler Zirvesi'ni terk etti!Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Ursula von der Leyen'in ardından Finlandiya Başbakanı Sanna Marin de AB Liderler Zirvesi'nden ayrıldığını duyurdu.
16.10.2020Dünya
Genç başbakanın sütyensiz pozu ülkeyi ikiye böldü!
Genç başbakanın sütyensiz pozu ülkeyi ikiye böldü!Finlandiya 34 yaşındaki Başbakan Sanna Marin'in, sütyensiz göğüs dekolteli sosyal medya paylaşımını konuşuyor. Marin'in dergiye verdiği bu pozdan sonra sosyal medya ikiye bölündü. Destekleyen de var, yakıştıramayan da...
14.10.2020Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Finlandiya Başbakanı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki finlandiya başbakanı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.