Ertesi Gün Hapı

Ertesi Gün Hapı

Son dakika Ertesi gün hapı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Ertesi gün hapı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Ertesi gün hapı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Ertesi Gün Hapı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ertesi gün hapı gelişmeleri de dahil olmak üzere 41 ertesi gün hapı haberi bulunmuştur. Tüm ertesi gün hapı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Cinsel ilişkiden kaç gün sonra hamilelik testi yapılır? Gebelik testi ne zaman yapılır? Hamilelik testi kaç gün sonra yapılmalı?
Cinsel ilişkiden kaç gün sonra hamilelik testi yapılır? Gebelik testi ne zaman yapılır? Hamilelik testi kaç gün sonra yapılmalı? Korunmasız cinsel ilişki sonrasında istenmeyen bir hamilelikten endişe duyan ya da bebek planlayan çiftler cinsel ilişkiden kaç gün sonra hamileliğin belli olduğu ve ne zaman testlerin kesin sonuç verdiğini merak ederler. Hamilelik ile ilgili en doğru sonuçların alınacağı bir süre vardır. İlk başvurulan ise genelde evde partik olarak yapılan gebelik testleridir. Ancak, ilişkinin hemen ardından veya sonraki birkaç gün içinde hamilelikle ilgili kesin sonuç alamayacağınızı bilmeniz gerekiyor. Peki, Cinsel ilişkiden kaç gün sonra hamilelik testi yapılır? Gebelik testi ne zaman yapılır? Hamilelik testi kaç gün sonra yapılmalı? İdrarda gebelik testi en erken ne zaman belli olur? Kaç günlük hamilelik kan testinde çıkar? İşte hamilelik ile ilgili ve gebelik testleri ile ilgili bilmeniz gerekenler…
28.12.2022Sağlık
Kanser pandemiye dönüşecek! Tarih verip uyardı: '4 kat artacak'
Kanser pandemiye dönüşecek! Tarih verip uyardı: '4 kat artacak'Kanser ile ilgili korkutan veriler açıklandı, 2017 yılından bu yana dünyada bir numaralı ölüm sebebi haline geldi, kritik uyarı yapıldı. Kanserin bir pandemi haline dönüşebileceğini ifade eden Türk Cerrahi Derneği Başkanı Prof. Dr. Ahmet Serdar Karaca, tarih vererek dikkat çeken bir uyarıda bulundu.
7.12.2022Ekonomi
Ertesi gün hapları fiyatları 2022! Ertes, Norlevo, Postpill, Ella ertesi gün hapı fiyatları ne kadar? İşte fiyat listesi
Ertesi gün hapları fiyatları 2022! Ertes, Norlevo, Postpill, Ella ertesi gün hapı fiyatları ne kadar? İşte fiyat listesiErtesi gün hapları bir tür acil doğum kontrolü olarak bilinir. Korunmasız cinsel ilişki sonrası doğum kontrol yöntemi olarak hamileliği önlemek için kullanılır. Ertesi gün hapları, yerleşmiş bir gebeliği sona erdirmez, ama yumurtlamayı geciktirerek önlemeye yardımcı bir yöntemdir. Ancak rutin kullanım için uygun değildir, pek çok yan etkisi bulunur. Peki, Ertesi gün hapı nedir? Ertesi gün hapı fiyatı ne kadar? Ertesi gün hapı yan etkileri ne? Ertesi gün hapı isimleri ne? Ertes, Norlevo, Postpill, Ella ertesi gün hapı fiyat listesi!
4.12.2022Sağlık
Ertesi gün hapı fiyatı ne kadar? Ertesi gün hapı markaları neler? Ertes, Norlevo, Postpill, Ella ertesi gün hapı 2022 güncel fiyatları!
Ertesi gün hapı fiyatı ne kadar? Ertesi gün hapı markaları neler? Ertes, Norlevo, Postpill, Ella ertesi gün hapı 2022 güncel fiyatları!Ertesi gün hapı fiyatı ilaç fiyatlarında gelen zamların ardından sosyal medyada gündem oldu. İlaç fiyatlarında yapılan değişikliğin ardından geçerli olan fiyatlar Avro değeri ile çarpılarak hesaplanıyor. İlaç fiyatlarına gelen zamlardan ertesi gün hapı da etkilendi. Peki, Ertesi gün hapı fiyatı ne kadar? Ertes, Norlevo, Postpill One, Ella ertesi gün hapı 2022 fiyatları ne kadar oldu? Ertesi gün hapı markaları neler? Ertesi gün hapı 2022 fiyatları!
21.11.2022Sağlık
Ertesi gün hapı fiyatı ne kadar oldu? Ertesi gün hapına zam mı geldi?
Ertesi gün hapı fiyatı ne kadar oldu? Ertesi gün hapına zam mı geldi? İlaçlara zam geldi! Türk Eczacıları Birliği duyurdu! İlaçlara uygulanan zam ile ilgili Türk Eczacılar Birliği’nin “Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu tarafından 14.02.2022 tarihinde yayımlanan “Fiyat Değerlendirme Komisyonu Toplantısı” başlıklı duyurusunda ilaç zamlarının 19 Şubat’tan itibaren uygulanacağı belirtildi. İlaçlara yapılan zammın ardından özellikle de ertesi gün hapına yapılan zam sosyal medyanın gündemine oturdu. Peki, Ertesi gün hapı fiyatı ne kadar oldu? Ertesi gün hapına zam mı geldi? İşte detaylar…
19.02.2022Sağlık
Aleyna, intihar notunu ruj kalemiyle yazmış! İş adamına yönelik 1 sayfalık yazı...
Aleyna, intihar notunu ruj kalemiyle yazmış! İş adamına yönelik 1 sayfalık yazı...Iğdır'da, 5'inci kattan atlayarak yaşamına son veren Aleyna Ağgül'ün (18) ‘Ölümünden Gökhan Argın sorumludur’ şeklindeki notu ruj kalemi ile yazdığı ortaya çıktı. Ağgül'ün evindeki not defterinde, şüpheliye hitaben yazıldığı değerlendirilen bir sayfalık yazıda ise, "Sen konuşmak nedir, insanlık nedir bilmeyen, sinir hastası birisin. Oğlunun kız arkadaşına iki kez tecavüz etmenden, arkadaşlarının karıları ile yatmandan belli" ifadelerini kullandığı bildirildi.
14.01.2022Gündem
Ertesi gün hapı ne zaman kullanılmalı? Ertesi gün hapı yan etkileri neler? Kaç gün içinde alınmalı?
Ertesi gün hapı ne zaman kullanılmalı? Ertesi gün hapı yan etkileri neler? Kaç gün içinde alınmalı? Acil kontrasepsiyon adı verilen ertesi gün hapları, hamileliği önlemeye yardımcı haplardır. Hamilelik düşünmeyen ancak korunmasız cinsel ilişkide bulunan kadınlar, ertesi gün haplarını tercih ederler. Ertesi gün hapının cinsel ilişkiden hemen sonra belli bir sürede kullanılması gerekiyor. Peki, Ertesi gün hapı ne zaman kullanılmalı? Ertesi gün hapı yan etkileri neler? Ertesi gün hap kaç gün içinde alınmalı? İşte detaylar…
2.01.2022Sağlık
Ertesi gün hapları ne zaman kullanılmalı?
Ertesi gün hapları ne zaman kullanılmalı?Özellikle cinsel ilişki konusunda ertesi gün hapı büyük bir öneme sahiptir. Pek çok kişi bu hap konusunda bilgi almaya ve nasıl kullanıldığını öğrenmeye çalışmaktadır.
31.08.2021Sağlık
Kadına kötülük: Ertesi gün hapını rutinleştirmeyin
Kadına kötülük: Ertesi gün hapını rutinleştirmeyinSadece acil durumlarda alınması gereken ertesi gün hapları (acil doğum kontrol ilacı) pek çok kadın tarafından rutin doğum kontrol yöntemi olarak kullanılıyor. Kadın hastalıkları ve doğum uzmanı Prof. Dr. Cihat Ünlü “Bunlar yüksek doz hormonlar ve bu kadar sık alınması doğru değil. Kadınlar kendilerine kötülük yapıyor” diyerek uyarıyor.
29.12.2018Sağlık
Üniversiteli kıza tecavüzden tutuklandı
Üniversiteli kıza tecavüzden tutuklandıANTALYA’da tek başına oturan üniversite öğrencisi 22 yaşındaki M.M.E.’ye tecavüz ettiği iddia edilen 24 yaşındaki Ramazan S. tutuklandı. Davanın ilk duruşmasında sanığı gören M.M.E., sinir krizi geçirince mahkeme heyeti sanığı ve salondakileri dışarı çıkardı.
26.11.2015Yaşam
'Oyunu biz kazanacağız'
'Oyunu biz kazanacağız''Duran Adam' Erdem Gündüz: 'Benim için CIA ajanı dediler'
29.09.2021Gündem
'Biz niye bu kadar hakaret işittik?'
'Biz niye bu kadar hakaret işittik?'Akil İnsanlar Akdeniz Bölgesi Heyeti Üyesi sanatçı Lale Mansur'dan 'Gezi' yorumu
29.09.2021Gündem
'Ertesi gün hapı'nda iyi haber!
'Ertesi gün hapı'nda iyi haber!Türk Eczacıları Birliği açıkladı...
29.09.2021Gündem
'Ertesi gün hapı' artık reçete ile satılacak!
'Ertesi gün hapı' artık reçete ile satılacak!"Ertesi gün hapı" düzenlemesi alkol yasaklarının görüşüldüğü torba yasada sessiz sedasız geçirildi.
29.09.2021Gündem
Yasaklandı mı?
Yasaklandı mı?Doğum kontrol İlacı Norlevo'nun yasaklandığı iddiaları ortalığı karıştırdı..
25.05.2013Siyaset
‘Ertesi gün’ patladı!
‘Ertesi gün’ patladı!Türkiye’de doğum kontrolü azalıyor
23.01.2013Sağlık
‘Düşük hapı’yla çözüm!
‘Düşük hapı’yla çözüm!Sağlık Bakanlığı'ndan kürtaj çözümü
29.09.2021Gündem
Bakanlıktan bedava 'ertesi gün hapı'
Bakanlıktan bedava 'ertesi gün hapı'Kürtaj taslağının ayrıntıları ortaya çıktı...
29.09.2021Gündem
Ertesi gün hapı Gırgır'da
Ertesi gün hapı Gırgır'daGırgır, ertesi gün hapı kullananların Sağlık Bakanlığı tarafından belirlenmesini kapağına taşıdı
3.07.2012Televizyon
Bakanlık 'ertesi gün hapı' ile ilgili çalışma başlattı
Bakanlık 'ertesi gün hapı' ile ilgili çalışma başlattıCumhuriyet gazetesinin haberine göre Sağlık Bakanlığı kadınların cinsel ilişki sonrasında kullandığı 'ertesi gün hapları' için çalışma başlattı...
29.09.2021Gündem
Sıradışı bir gelenek: Aşk kulübeleri
Sıradışı bir gelenek: Aşk kulübeleriEvlilik öncesinde burada ilişkiye giriyorlar...
20.03.2011Dünya
Kondom nedir bilmeyiz
Kondom nedir bilmeyizKadınların yarısı doğum kontrol yöntemlerini kullanmazken, erkekler ise prezervatif yerine 'geri çekilme' yöntemini tercih ediyor
14.07.2007Sağlık
Yanlış korunuyoruz!
Yanlış korunuyoruz!Her yıl milyonlarca çocuğun dünyaya geldiği Türkiye'de kadınların yarısı doğum kontrol yöntemlerini kullanmıyor YENİ
18.06.2007Sağlık
Müslüman eczacıdan doğum kontrolü yasağı
Müslüman eczacıdan doğum kontrolü yasağıİngiltere’de Rotherham kentinde bir Müslüman eczacının, iki İngiliz kadına “ertesi gün hapı” satmayı reddetmesi ülkeyi karıştırdı
14.10.2006Dünya
Doğum kontrol hapları 'Yumurtalık Kanseri'ne engel oluyor
Doğum kontrol hapları 'Yumurtalık Kanseri'ne engel oluyorAntalya Anadolu Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Oya Ünsal Erbay, "İstenmeyen gebelikleri önlemek için en çok tercih edilen korunma yöntemlerinden biri de doğum kontrol hapı. Doğum kontrol hapı yumurtalık kanserine engel olurken kistlerin de azalmasını sağlıyor" dedi.
22.09.2020Sağlık

Benzer Haber Etiketleri

Ertesi Gün Hapı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ertesi gün hapı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.