En Ucuz

En Ucuz

Son dakika en ucuz haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan en ucuz ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını en ucuz haber sayfamızda bulabilirsiniz.

En Ucuz

haberleri sayfasında son dakika yaşanan en ucuz gelişmeleri de dahil olmak üzere 5.437 en ucuz haberi bulunmuştur. Tüm en ucuz haberleri aşağıda listelenmiştir.
İkinci el otomobile 6 ay ve 6 bin km sınırlaması geldi fiyatlar düştü! Panik satışlar başladı ilanlar arttı...
İkinci el otomobile 6 ay ve 6 bin km sınırlaması geldi fiyatlar düştü! Panik satışlar başladı ilanlar arttı...İkinci el araba satışına 6 ay ve 6 bin km sınırlaması getirildi. Yönetmelik yürürlüğe girdikten sonra 2022 model araç ilanları büyük oranda artış gösterdi. Peki araç fiyatlarında bir gerileme oldu? Panik satışları başladı mı? İşte detaylar..
19.08.2022Ekonomi
Sigaraya zam geldi mi? Sigara fiyatları ne kadar oldu? Sigara fiyatları değişti mi? İşte güncel sigara fiyatları!
Sigaraya zam geldi mi? Sigara fiyatları ne kadar oldu? Sigara fiyatları değişti mi? İşte güncel sigara fiyatları!Sigara zammı sosyal medyada gündem oldu! Sigaraya yeni bir zam geleceği iddiaları üzerine yeni fiyat listeleri pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Tekel Bayileri Yardımlaşma Derneği (TBYD) Başkanı Erol Dündar’ın sigara ve alkollü ürünlere yeni zam beklendiğini duyurmasıyla sigaraya gelecek zammın ne kadar olacağı merak ediliyor. Peki, Sigaraya zam geldi mi? Sigara fiyatları ne kadar oldu? Sigara fiyatları değişti mi? İşte güncel sigara fiyatları!
14.08.2022Ekonomi
Lahmacun fiyatları tartışma yarattı! Bağcılar'da 15, Sultanahmet'te 40 lira
Lahmacun fiyatları tartışma yarattı! Bağcılar'da 15, Sultanahmet'te 40 liraLahmacun fiyatları tartışmaya neden oldu! Ekonomik ve dışarıda hızlıca tüketilebilecek lezzetlerden biri olması nedeniyle daha sık tercih edilen lahmacunun fiyatı İstanbul'un ilçelerinde farklılık gösteriyor. Bağcılar'da 15 liradan satılan lahmacunun fiyatı Fatih Sultanahmet'te 40 lirayı buluyor. Konuyla ilgili konuşan Emir Koca, "Hile karıştırmasa 10 liraya, 15 liraya lahmacun satamazlar. Mesela tavuk etini kıyma olarak çekip, lohusa şerbetiyle kırmızı et haline getirebilirler" dedi. Ucuza lahmacun satan Hüseyin Erdem ise, "Fiyat farkı kiradan, elemanından, giderinden kaynaklanıyor" ifadelerini kullandı.
12.08.2022Ekonomi
Doğal gaz faturasını düşürmek mümkün! Yıllık en az 2400 lira tasarruf
Doğal gaz faturasını düşürmek mümkün! Yıllık en az 2400 lira tasarrufTüm doğal gaz abonelerini doğrudan ilgilendiriyor. Vatandaşlar kendi tasarruf önlemlerini alarak faturalarında bir miktar düşüş sağlayabilir. Ancak ısı yalıtımı ile tasarruf miktarını yüzde 65'lere kadar çıkarmak mümkün. Devlet tarafından ısı yalıtımı yapmak isteyenlere kredi desteği sağlanıyor. Yüzde .99 faiz oranı ile 50 bin liraya kadar kredi kullanılabiliyor. Isı yalıtımı yapanlar yıllık en 2.400 lira tasarruf sağlıyor.
9.08.2022Ekonomi
Araba fiyatlarıyla ilgili son dakika! Liste belli oldu, sıfır ve ikinci el araçlarda ÖTV kararı sonrası...
Araba fiyatlarıyla ilgili son dakika! Liste belli oldu, sıfır ve ikinci el araçlarda ÖTV kararı sonrası...Araba fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Araba almak isteyen milyonları ilgilendiriyor. Otomobil alacaklar dikkat. Temmuz ayında resmen belli oldu. Otomobil ve hafif ticari araç satışları, geçen ay 2021'in aynı dönemine kıyasla yüzde 9,1 arttı. Öte yandan İkinci el otomobil piyasasında hareketlilik yaşanıyor. Geçtiğimiz günlerde ÖTV'deki düzenleme yetkisinin cumhurbaşkanına geçirilmesi, otomobil piyasasında olumlu etki yaptı. ÖTV'de yapılması beklenen indirim söylentisi şimdiden ikinci el piyasasında fiyatların düşmesine neden oldu. Öte yandan otomobil markalarının liste ve kampanyalı fiyatlarına göre, Ağustos ayı itibarıyla Türkiye'de satılan en ucuz sıfır otomobiller belli oldu. İşte son dakika haberinin detayları...
3.08.2022Ekonomi
Kira fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması! Ev sahibi ve kiracı milyonlar merak ediyordu, vergi ve indirim...
Kira fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması! Ev sahibi ve kiracı milyonlar merak ediyordu, vergi ve indirim...Ev fiyatları ve kira fiyatları ile ilgili son dakika uyarısı! Milyonlarca ev sahibi bu sorunun cevabını merak ediyordu, ve açıklama geldi. Kiralar yüzde 100’ün üzerinde zamlandı, ev sahipleri artışa gittiğine bin pişman. Bazı kiracılar fahiş zamlar sonrası ödemeleri aksatmaya başladı. Mülk sahipleri ise ‘Tahsil edemediğim kira gelirinin vergisini ödemek zorunda mıyım?’ diye sorusuna cevap arıyor. Emlakçılar ve ev sahipleri ise kira artışına yüzde 25 sınırı gelmesine rağmen zam yapmaya devam ederken, flaş bir indirim haberi de geldi. Ev sahiplerinin pişman olduğunu belirten İstanbul Emlakçılar Odası Başkanı Nizamettin Aşa, tarih vererek kira fiyatlarının “en az yüzde 20-25 düşüş bekliyorum" dedi. İşte kira fiyatları ile ilgili son gelişmeler...
2.08.2022Ekonomi
Et fiyatlarına zam geldi mi, en ucuz kırmızı et ne kadar oldu? İstanbul’da kıyma, kuşbaşı et fiyatları…
Et fiyatlarına zam geldi mi, en ucuz kırmızı et ne kadar oldu? İstanbul’da kıyma, kuşbaşı et fiyatları…Et fiyatlarına zam geldi mi, kırmızı etin kilosu ne kadar oldu? Zamlardan en çok etkilenen besin ürünlerinden ete bayramdan sonraki hafta zam geldi. Et fiyatlarına Kurban Bayramı'ndan hemen sonraki hafta, ortalama 10 lira zam geldi. Sektör temsilcileri, bayramdan sonra durgunluk beklediklerini, ancak zammın devam ettiğini belirtti. Peki, En ucuz kırmızı et ne kadar oldu? İstanbul’da kıyma, kuşbaşı et fiyatları kaç TL, ete ne kadar zam geldi?
2.08.2022Ekonomi
Zam geldi! Kırmızı et fiyatları arttı, en düşük kilo fiyatı 150 TL
Zam geldi! Kırmızı et fiyatları arttı, en düşük kilo fiyatı 150 TLKırmızı et fiyatlarına zam gelmeye devam ediyor. Et fiyatlarında, Kurban Bayramı'ndan hemen sonraki hafta, ortalama 10 lira zam geldi. Sektör temsilcileri, bayramdan sonra durgunluk beklediklerini, ancak zammın devam ettiğini belirtiler. Fiyatlardaki artış nedeniyle vatandaşın kırmızı ete olan talebi azaldı. Bu nedenle kasaplar kepenk kapatıyor. Haziran ayında İstanbul'da 17 kasap kapandı.
2.08.2022Ekonomi
Çim sulamak yasaklandı! Dünyada büyük kriz
Çim sulamak yasaklandı! Dünyada büyük krizAvrupa’dan ABD’ye Afrika’dan Ortadoğu’ya dünya son yılların en kötü kuraklığını yaşıyor. Kuraklığın tarım rekoltesini de vurması beklenirken birçok ülkede su tüketimini azaltmak için önlem alınıyor.
28.07.2022Dünya
Sigara fiyatlarına yeni zam geldi mi 27 Temmuz 2022? Güncel sigara fiyatları ne kadar?
Sigara fiyatlarına yeni zam geldi mi 27 Temmuz 2022? Güncel sigara fiyatları ne kadar?Sigara fiyatları güncel liste gündem olmaya devam ediyor. Sigaraya uygulanan %10 oranındaki ÖTV zammı ile birlikte 1 paket sigaradan alınan asgari maktu vergi tutarı 0,71'den 0,79'a yükselmiş ve Tekel Bayileri Platformu Başkanı Özgür Aybaş, JTİ grubuna uygulanan zammın ardından Philip Morris, BAT ve İmperial gruplarına da zam yapıldığını duyurmuştu. Sosyal medyada “sigaraya zam geldi” iddialarının ardından 27 Temmuz 2022 sigara zammı var mı, sigaraya zam geldi mi? sorularına yanıt aranmaya başlandı. Peki, güncel sigara fiyatları ne kadar?
27.07.2022Ekonomi
Rus pilotun aşırı güzel sevgilisi gizli planı deşifre etti! İşte tüm zamanların en tuhaf istihbarat operasyonu...
Rus pilotun aşırı güzel sevgilisi gizli planı deşifre etti! İşte tüm zamanların en tuhaf istihbarat operasyonu...Ukrayna ile Rusya arasında çıkan savaş sonrası Avrupa ile Rusya'nın birbirlerine oynadıkları istihbarat oyunu, bir Rus pilotun kendisine göre 'fazla güzel' sevgilisi sayesinde ortaya çıktı. Bulgar gazeteci Christo Grozev 'Tüm zamanların en tuhaf istihbarat operasyonlarından biri' olarak tanımladığı olayın detaylarını Twitter hesabında paylaştı.
26.07.2022Dünya
Zelenski ile birlikte sahneye çıkan Ukraynalı Lady Gaga Putin’e karşı!
Zelenski ile birlikte sahneye çıkan Ukraynalı Lady Gaga Putin’e karşı!Rusya'nın Ukrayna'ya girmesiyle başlayan savaş milyonlarca insanın hayatını etkiledi. Pop yıldızı ve Ukrayna’nın ‘Lady Gaga’sı olarak anılan Kamaliya Zahoor da savaşın başlamasıyla birlikte hayatı değişen milyonlarca insandan biri oldu. Ancak Kamaliya Zahoor’un ülkesinin terk etmek zorunda kalan milyonlarca mülteci Ukraynalıdan bir farkı var: O, Putin’e karşı verdiği savaşı Londra’nın en lüks semtindeki malikânesinden yürütüyor…
26.07.2022Dünya
Rusya en büyük silahını devreye sokuyor! Avrupa'da büyük panik: AB bloğu çatladı...
Rusya en büyük silahını devreye sokuyor! Avrupa'da büyük panik: AB bloğu çatladı...Rusya Avrupa'ya karşı en büyük silahını devreye sokuyor. Rus enerji devi Gazprom, Avrupa Birliği’ne gaz akışını ‘önemli ölçüde’ kısacağını açıkladı. Yapılan açıklamalarda oldukça ‘sert’ bir kesintiden bahsediliyor. Rus Gazprom, kesinti ile ilgili açıklama yaptı ancak gerekçeler inandırıcı olmadı. Peki dünyayı önümüzdeki günlerde neler bekliyor?
26.07.2022Dünya
En ucuz ve en iyi tatil yerleri belirlendi! Listede çarpıcı Türkiye detayı...
En ucuz ve en iyi tatil yerleri belirlendi! Listede çarpıcı Türkiye detayı...En ucuz tatil yerlerini belirleyen araştırma sonuçları açıklandı. Birleşik Krallık’ın postane servislerinden ‘Post Office’, İngilizlerin gidebileceği en ucuz 13 tatil yerini sıraldı.
26.07.2022Dünya
Tavuk fiyatları dibi gördü! Yüzde 70 düşüş...
Tavuk fiyatları dibi gördü! Yüzde 70 düşüş...Tavuk fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme. Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği Başkanı Abdullah Koç, beyaz ette toptan fiyatların 23-24 liraya kadar düştüğünü belirterek “Fiyatlar tepe taklak aşağı gidiyor. Yüzde 60-70 düşüş var. Eğer iflaslar olursa bunun önünde kimse duramaz” dedİ.
26.07.2022Ekonomi
Sigara fiyatları ne kadar oldu, sigaraya YENİ zam geldi mi? Sigara zammı sonrası 21 Temmuz güncel sigara fiyatları listesi
Sigara fiyatları ne kadar oldu, sigaraya YENİ zam geldi mi? Sigara zammı sonrası 21 Temmuz güncel sigara fiyatları listesiSigara fiyatları gündemdeki yerini koruyor. Temmuz ayının başında JTİ grubun uygulanan zammın ardından Philip Morris, BAT ve İmperial grubu sigaralara da zam yapıldığı duyurulmuştu. Sigara gruplarının peş peşe zam yapmasıyla güncel sigara fiyatları araştırılıyor. Peki, sigara zamlarından sonra en ucuz ve en pahalı sigara fiyatı ne oldu, sigara fiyatları ne kadar? 21 Temmuz 2022 güncel sigara fiyatları...
21.07.2022Ekonomi
TESK Genel Başkanı Palandöken: Bu perakende yasası düzenleme, fiyatlara istikrar yasası
TESK Genel Başkanı Palandöken: Bu perakende yasası düzenleme, fiyatlara istikrar yasasıTürkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Genel Başkanı Bendevi Palandöken, “Bu perakende yasası düzenleme, fiyatlara istikrar yasası. Bu olmazsa olmaz. Bunun yapılması, ihmal edilmeden hayata geçirilmesi lazım” dedi.
19.07.2022Ekonomi
Ucuz doğal gaz açıklaması! GAZ-BİR duyurdu
Ucuz doğal gaz açıklaması! GAZ-BİR duyurduGAZ-BİR’in Avrupa ülkelerini kapsayan sektör raporuna göre Avrupa başkentlerinde en pahalı doğalgazı kullanan şehir Amsterdam oldu. Aynı raporda en ucuz doğalgazı kullanan başkent ise Ankara olarak kayıtlara geçti.
19.07.2022Ekonomi
En ucuz sıfır araba fiyatları resmen açıklandı! İşte Temmuz 2022 güncel listesi...
En ucuz sıfır araba fiyatları resmen açıklandı! İşte Temmuz 2022 güncel listesi...En ucuz sıfır otomobil ve binek araba fiyat listesi açıklandı. 2022 yılında sıfır otomobil sahibi olmak isteyenlerin en çok aradıkları konu güncel fiyatlar. Temmuz ayında fiyat listeleri güncellendi. Sizin için Türkiye'de satılan en uygun fiyatlı 2022 model otomobilleri derledik. Listemizde 700 bin TL'ye kadar olan modellere yer verdik. İşte marka marka güncel fiyatlar...
18.07.2022Otomobil
Baklavanın fiyatını duyan oraya akın etti!
Baklavanın fiyatını duyan oraya akın etti!Şirinevler’de ucuz baklava satan tatlıcıda bu bayram öncesi manzara değişmedi. Sabahın erken saatlerinden itibaren baklava almak isteyen vatandaşlar uzun kuyruklar oluşturdu.
8.07.2022Ekonomi
Sıfır araç alacakları kara kara düşündürecek gelişme! Zam geldi, 400 bin liranın altında... İşte marka marka araba fiyatları
Sıfır araç alacakları kara kara düşündürecek gelişme! Zam geldi, 400 bin liranın altında... İşte marka marka araba fiyatlarıSıfır araçlar zamlanıyor. Sıfır araçlara yeni zam geldi. Rusya - Ukrayna savaşı, çip krizi ve tedarik sorunu gibi problemlerin devam ettiği şu günlerde sıfır araçlarda büyük bir sıkıntı yaşanıyor. Sıfır araç fiyatları son 2 ayda ortalama 150 bin liradan fazla artı. Piyasada ise son zamlardan sonra 400 bin liranın altında sadece birkaç model kaldı. İşte marka marka Temmuz ayında Türkiye'de satılan en ucuz sıfır otomobiller...
5.07.2022Ekonomi
Kurbanlık fiyatlarında il il son durum! En ucuz büyükbaş ve küçükbaş rakamları: 2022 Kurban kesim yerleri nerede?
Kurbanlık fiyatlarında il il son durum! En ucuz büyükbaş ve küçükbaş rakamları: 2022 Kurban kesim yerleri nerede?Türkiye'nin dört bir yanındaki kurban pazarlarında hareketlilik sürüyor. Kurbanlık fiyatlarında son durum nedir? Küçükbaş ve büyükbaş kurbanlıklar hangi fiyattan alıcı buluyor? İşte pazarlardaki dana, koç, koyun ve keçi kurbanlık fiyatları...
4.07.2022Ekonomi
Otobüs biletleriyle ilgili flaş gelişme! Biletler tükendi! Gidiş var dönüş yok
Otobüs biletleriyle ilgili flaş gelişme! Biletler tükendi! Gidiş var dönüş yokOkullar tatil oldu, 3 hafta sonra da Kurban Bayramı, gözler otogarlarda. Memleketine gitmek isteyenler dönüş biletini şimdiden alamıyor. Birçok firma kısa süreli yani bir haftaya kadar bilet kesiyor. Daha uzun süreler için bilet kesilememesinin nedeni ise akaryakıt fiyatlarındaki öngörülemeyen zamlar. Öte yandan Kurban Bayramı için otobüs biletleri bu yıl erken tükendi. Bayram dönemi için ek sefer koyan firmalar bayram haftası biletlerini yüzde 30 ila 50 arasında daha pahalı satıyor. Uçaklarda ise satışlar devam ediyor. Bu yıl paylaşımlı araçlara yönelik talepte artış var.
17.06.2022Ekonomi
Ekmeğe zam yapmayıp indirime gittiler! Ucuz ekmek formülünü buldular...
Ekmeğe zam yapmayıp indirime gittiler! Ucuz ekmek formülünü buldular...Ekmek fiyatlarına gelen zamlardan sonra Bursa’da harekete geçildi. 3 yıldır 400 gram ekmeği 1 TL’den satan Kestel Belediyesi, önümüzdeki 2 yılda ekmeğe zam yapmamak için kendi buğdayını ekecek. Bin 300 dönümlük alanda çalışmalara başladıklarını belirten Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, hem dar gelirli vatandaşların hem de boş ve atıl arazilerin değerlendirilmesi ile çiftçilerin kazanacağını söyledi.
17.06.2022Ekonomi
İl il büyükbaş ve küçükbaş kurbanlık fiyatları belli oldu! Ücretler şehirden şehire göre değişiyor: İşte kurban kesim bedelleri...
İl il büyükbaş ve küçükbaş kurbanlık fiyatları belli oldu! Ücretler şehirden şehire göre değişiyor: İşte kurban kesim bedelleri... Büyükbaş ve küçükbaş kurbanlık fiyatları il il belli oldu. Trabzon'da yeni kurulan kurbanlık pazarlarında kurbanlık hayvanlar yerlerini almaya başladı. Hayvan besicilerinin artan maliyetlerinin bu yıl kurbanlık fiyatlarına ciddi oranda yansıdığı gözlendi. Peki kurbanlık fiyatları kaç para oldu? Büyükbaş ve küçükbaş kurban bedeli ne kadar, kaç para? Kurbanlıklar ile ilgili son dakika tüm ayrıntılar haberimizde... Kurbanlık fiyatları 2022: Küçükbaş - Büyükbaş ne kadar? İstanbul ve diğer illerde kurbanlık fiyatları ve kurban kesim fiyatı kaç para?
17.06.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

En Ucuz ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki en ucuz haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.