Ekmeğe Zam

Ekmeğe Zam

Son dakika Ekmeğe zam haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Ekmeğe zam ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Ekmeğe zam haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Ekmeğe Zam

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ekmeğe zam gelişmeleri de dahil olmak üzere 145 ekmeğe zam haberi bulunmuştur. Tüm ekmeğe zam haberleri aşağıda listelenmiştir.
Samsun'da ekmeğe yüzde 25 zam
Samsun'da ekmeğe yüzde 25 zamSamsun'da ekmek fiyatına yüzde 25 zam yapıldı. 2 TL'den satılan 200 gram ekmek, yeni tarifeyle birlikte 2,5 TL oldu. 23 Kasım 2021 tarihinde 2 TL’den satılan 230 gram ekmeğin gramı 30 gram düşürülmüş, 200 gramı 2 TL’den satılmaya başlanmıştı. Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Yönetim Kurulu ve Samsun Fırıncılar Odası tarafından yapılan son toplantıdan yeni bir zam kararı çıktı. Alınan karara göre Samsun’da 200 gram ekmeğin fiyatının 2,5 TL olması kararlaştırıldı.
21.01.2022Ekonomi
Ekmek ne kadar? Ekmeğe zam mı gelecek? 2022 ekmek fiyatları ne kadar olacak?
Ekmek ne kadar? Ekmeğe zam mı gelecek? 2022 ekmek fiyatları ne kadar olacak? Elektrik, doğal gaz ve ulaşım zamlarının ardından buğday fiyatlarına gelen zam “Ekmek fiyatlarına zam gelir mi?” sorusunu akıllara getiriyordu. Ekmek fiyaları ile ilgili açıklama Türkiye Fırıncılar Federasyonu'ndan geldi. Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, fırıncıların işletme giderlerine elektrik ve doğal gazda yapılan zammın fiyatlara yansıyabileceğini söyledi. Peki, Ekmek ne kadar? Ekmeğe zam mı gelecek? 2022 ekmek fiyatları ne kadar olacak? İşte 2022 ekmek fiyatları ve ekmeğe yapılacak zam ile ilgili detaylar…
3.01.2022Ekonomi
Ekmek fiyatı ile ilgili yeni açıklama! Zam mı geliyor?
Ekmek fiyatı ile ilgili yeni açıklama! Zam mı geliyor?Türkiye Fırıncılar Federasyonu'ndan ekmek fiyatları ile ilgili flaş açıklama! Elektrik, doğal gaz ve ulaşım zamlarının ardından, pek çok kişi, 'Ekmek fiyatlarına zam gelecek mi?' diye merak ediyordu. Ekmek zammı ile ilgili açıklama geldi. Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, "İşletme giderlerimizde, elektrikte, doğal gazda zam var. Buna paralel olarak yine esnafımızın ayakta durabilmesi için ekmekte makul bir fiyat artışı mutlaka gündeme gelecektir ama bu demek değildir ki hemen ocak ayının içerisinde ekmek fiyatları ciddi anlamda artacak. Böyle bir algının kamuoyunda yer almasını doğru bulmuyoruz" dedi.
3.01.2022Ekonomi
Ekmek fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması! 'Yılbaşında zam bekliyoruz!
Ekmek fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması! 'Yılbaşında zam bekliyoruz!Ekmek fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması! İstanbul'da 230 gram ekmek 2,5 liradan satılırken, bazı fırınlar fiyatları yükseltti. Fiyat artışı yapan fırınlar ekmeği 3,5 liradan satıyor. Ekmeği 2,5 liradan satan fırınlar ise, yılbaşında zam bekliyor.
14.12.2021Ekonomi
Ekmeğe zam geldi mi? Ekmek fiyatı kaç lira oldu? İstanbul’da ekmek fiyatı ne kadar?
Ekmeğe zam geldi mi? Ekmek fiyatı kaç lira oldu? İstanbul’da ekmek fiyatı ne kadar?Yaklaşık 1 ay önce ekmeğe zam yapılmış, kamuoyunda gündem olmuştu. Fırınlar, aradan 1 ay geçmesine rağmen zam üzerine zam yapmaya devam ediyor. Ekmeğe yapılan zammın gerekçesi ise geçen sene 106 liraya alınan unun bu sene 320 lira olması. Gramajı 210'a düşürülüp 3 liraya satılan ekmeğe yine zam geldi. Peki, Ekmek fiyatı kaç lira oldu? İstanbul’da ekmek fiyatı ne kadar? Normal ekmek kaç gram? İşte tüm detaylar…
11.12.2021Ekonomi
Ekmek fiyatlarına büyük zam!
Ekmek fiyatlarına büyük zam!Ekmek fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması! Zam geldi. Fırıncılar Odası'nın 230 gram olan ekmek fiyatının 2 TL'den 2,5 liraya çıkarılmasını içeren talebi İstanbul Ticaret Odası'nca (İTO) 10 Kasım'da kabul edildi. Ancak fırınlar aradan 1 ay geçmesine rağmen zam üzerine zam yaptı. Geçtiğimiz hafta gramajı 210'a düşürülüp 3 liraya satılan ekmeğe yine zam geldi. Kentte birçok fırın gramajını düşürdüğü ekmeği 3,5 liraya satmaya başladı. Kadıköy'de fırın işleten Vedat Yılmaz, "Geçen sene 106 liraya aldığım un bu sene 320 lira. Şu anda ekmeğin 5-6 lira olması gerekiyor" dedi.
11.12.2021Ekonomi
Ekmek fiyatlarıyla ilgili yeni açıklama! 2,50 TL'ye çıkarılmıştı...
Ekmek fiyatlarıyla ilgili yeni açıklama! 2,50 TL'ye çıkarılmıştı...Son dakika haberi... Ekmek fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! İzmir Ticaret Odası Meclisi'nce yapılan oylama sonucu 200 gram ekmeğin gramajı 230 grama, fiyatı da 2 TL'den 2,50 TL'ye çıkarıldı. İZTO'ya bağlı 450 kişilik fırıncı esnafı, yeni tarifeye geçerken, İzmir Fırıncılar Odası'na üye işletmelerde ise hala 200 gram ekmek 1,80 TL'den satılıyor. İzmir Fırıncılar Odası Başkanı Nejdet Durmuş, "Bugün oda olarak kendi aramızda toplanacağız. Yapacağımız toplantının ardından komisyonun aldığı karara uyup uymayacağımız belli olacak" dedi.
25.11.2021Ekonomi
Ekmeğe zam tartışması! Beşiktaş'ta 5 lira, Bayrampaşa'da 4 lira...
Ekmeğe zam tartışması! Beşiktaş'ta 5 lira, Bayrampaşa'da 4 lira...Ekmek Üreticileri İşverenleri Sendikası Genel Başkanı Cihan Kolivar, ekmeğin ilçeden ilçeye değişerek 4-5 lira arasında satılacağını söyledi. İstanbul Ticaret Odası 12 No'lu Ekmek Un ve Unlu Mamuller Meslek Komitesi Başkanı Hasan Demir ise son yapılan zammın yetersiz olduğunu belirterek ekmeğin 3 lira olması gerektiğini belirtti. Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, "Ekmeğin 4-5 TL olacağı şeklindeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır" açıklamasında bulundu.
23.11.2021Ekonomi
Ekmeğe gizli zam! Gramaj düşürüldü, 10 liraya...
Ekmeğe gizli zam! Gramaj düşürüldü, 10 liraya...Edirne'de fırıncılar ekmeğin girdi maliyetinin artması gerekçe gösterip, 2 liradan sattıkları 250 gram ekmeğin gramajını 200 grama düşürüp satmaya başladı. Ekmeğin fiyatını belirleyen Edirne Esnaf ve Sanatkar Odası Başkanı Kemal Cingöz,  8 lira 70 kuruştan satılan ekmeğin kilosunu 10 liraya çıkardıklarını bu yüzden fırıncıların ekmeğin gramajını düşürüp satmalarını uygun bulduklarını söyledi. Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Recep Zıpkınkurt, kendilerine bağlı fırınlarda  ekmeğe zam kararı çıkmadığını gramajı düşürülüp gizli zam yaparak ekmek satan fırıncıların denetlenip cezalandırılmasını istedi.
23.11.2021Ekonomi
Ekmek kaç TL, 4 TL mi olacak? Ekmeğe zam geldi mi 2021? Fırıncılar Federasyonu Başkanı açıkladı!
Ekmek kaç TL, 4 TL mi olacak? Ekmeğe zam geldi mi 2021? Fırıncılar Federasyonu Başkanı açıkladı!Türkiye Ekmek Üreticileri İşverenleri Sendikası Genel Başkanı Cihan Kolivar 2 hafta içerisinde unun çuvalının 200 TL'den 360 liraya kadar yükseldiğini mevcut durumda ekmeğin 3 - 4 TL'ye kadar zamlanması gerektiğini belirtirken, Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı’dan yazılı bir açıklama geldi. Peki, Ekmek kaç TL? Ekmek 4 TL mi olacak? Ekmeğe zam geldi mi?
23.11.2021Ekonomi
Ekmek fiyatı ne kadar oldu? İstanbul'da Halk Ekmek kaç lira? Ekmeğe zam geldi mi?
Ekmek fiyatı ne kadar oldu? İstanbul'da Halk Ekmek kaç lira? Ekmeğe zam geldi mi? İstanbul'da Halk Ekmek ürünlerine zam geldi. İBB iştiraklerinden İstanbul Halk Ekmek A.Ş, 250 gramlık normal ekmek dışındaki ambalajlı ürünlere yüzde 47’ye varan oranlarda zam yaptı. Peki, Ekmek fiyatı ne kadar oldu? İstanbul'da Halk Ekmek kaç lira? Ekmeğe ne kadar zam yapıldı? İşte ekmek fiyatları!
17.11.2021Gündem
Ekmeğe zam geldi! Bugün itibarıyla...
Ekmeğe zam geldi! Bugün itibarıyla...İstanbul Ticaret Odası (İTO) Meclisi'nin dün akşam aldığı kararla 230 gram ekmek 2.5 lira oldu.
12.11.2021Ekonomi
Ekmek fiyatları ne kadar, ekmeğe zam gelecek mi? Ekmek fiyatlarını kim belirliyor? Güncel ekmek fiyatları 2021
Ekmek fiyatları ne kadar, ekmeğe zam gelecek mi? Ekmek fiyatlarını kim belirliyor? Güncel ekmek fiyatları 2021Ekmek fiyatları 2021 ne kadar, ekmeğe zam gelecek mi? Ekmek fiyatlarına ilişkin açıklamalar merakla takip ediliyor. Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, düzenlenen basın toplantısında ekmek fiyatlarına dair değerlendirme yaptı.
6.11.2021Gündem
Ekmeğe zamla ilgili flaş açıklama! Fiyat artışları...
Ekmeğe zamla ilgili flaş açıklama! Fiyat artışları...Ekmek fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! Zam gelmişti, fiyatlarla ilgili kritik bir uyarı geldi. İstanbul Fırıncılar Odası Başkanı Erdoğan Çetin isyan etti, kaçak fırınlara tepki gösterdi. Çetin, "İstanbul’daki vatandaşlarımızın pahalı ekmek yememesi için kapasite kullanım oranlarının dolması gerekiyor. Bu da sürekli fırın açılmasıyla olmuyor. Bir şekilde kaçak fırın açılması en azından bundan sonra durdurulmalı, yönetmeliğe göre fırın açılmalı" dedi.
5.11.2021Ekonomi
Ekmeğe zam! 2.5 lira...
Ekmeğe zam! 2.5 lira...Ekmek fiyatlarına zam geldi. İstanbul'da uzun süredir konuşulan ekmek zammı dün itibarıyla uygulanmaya başlandı. Ekmek artık her yerde 2,5 liraya satılıyor.
28.10.2021Ekonomi
Ekmeğe zam! Fiyatlar kuruş kuruş artıyor
Ekmeğe zam! Fiyatlar kuruş kuruş artıyorEkmek fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! İstanbul’da fırıncılar ekmeğe yine zam talep ediyor. Şu an ekmeğin gramajı neredeyse her sokaktaki fırında farklı farklı. Bu nedenle zam gelse bile adeta ‘gizli’ kalıyor. İstanbul’un bazı ilçelerinde ise fırıncılar, ‘maliyet’ bahanesine sığınarak Valilik ve İstanbul Ticaret Odası’nın kararını beklemeden ekmeği 2.5 liradan satmaya başladı.
22.10.2021Ekonomi
Ekmeğe zam geldi mi 2021? İstanbul'da ekmeğe zam 2021!
Ekmeğe zam geldi mi 2021? İstanbul'da ekmeğe zam 2021!İstanbul’da ekmeğe zam mı geldi? İstanbul Fırıncılar Odası, ekmeğin 2.5 lira olması isin başvuruda bulundu. İstanbul Valiliği ve İstanbul Ticaret Odası talebi değerlendirirken kararı beklemeyen fırınlar ekmeğe erkenden zam yapmaya başladı.
21.10.2021Gündem
Ekmek fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme! Zam geldi, yeni fiyat...
Ekmek fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme! Zam geldi, yeni fiyat...Ekmek fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Zam geldi, yeni fiyat belli oldu. İstanbul Fırıncılar Odası, ekmek fiyatlarının artırılması için başvuruda bulundu. İstanbul Valiliği ve İstanbul Ticaret Odası talebi değerlendirirken kararı beklemeyen fırınlar bir bir zam yapmaya başladı.
21.10.2021Ekonomi
Ekmeğe zam! 2.5 lira...
Ekmeğe zam! 2.5 lira...Ekmeğe zam yapıldı. İstanbul'da bazı ilçelerdeki fırınlar ekmeği 2.5 TL'den satmaya başlayınca zam tartışması başladı. Ancak İstanbul Ticaret Odası (İTO) 12 No'lu Ekmek Un ve Unlu Mamuller Meslek Komitesi Başkanı Hasan Demir, 5 ilçede fırınların gramajı 270'e çıkarak ücreti 2,5 lira yaptığını açıkladı.
3.09.2021Ekonomi
Denizli'de ekmeğe zam geldi! Yeni fiyatı...
Denizli'de ekmeğe zam geldi! Yeni fiyatı...Denizli'de, 1 lira 50 kuruştan satılan 200 gram ekmeğin fiyatı, 25 kuruş zam yapılarak 1 lira 75 kuruşa yükseltildi.
15.07.2021Ekonomi
Zonguldak'ta ekmeğe zam geldi
Zonguldak'ta ekmeğe zam geldiZonguldak'ta mahkeme kararıyla iptal edilen ekmek zammı, fırıncıların talebinin ardından tekrar uygulandı. Daha önce 1,5 TL’ye satılan ekmek, 200 gramdan 230 grama çıkarılarak 2 TL'den satışa sunuldu.
2.04.2021Ekonomi
Ekmeğe zam yapılacak mı? İptal kararı geldi
Ekmeğe zam yapılacak mı? İptal kararı geldiAnkara Valiliği, ekmek ve pide fiyatlarına yapılmak istenen zam oranına itirazın komisyonda değerlendirildiğini ve Ankara Ticaret Odasının (ATO) tarifesinin iptal edildiğini bildirdi.
5.03.2021Ekonomi
Edirne'de ekmek fiyatı belirsizliği vatandaşın kafasını karıştırdı
Edirne'de ekmek fiyatı belirsizliği vatandaşın kafasını karıştırdıEDİRNE'de Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'ne (EDESOB) üye fırınlarda 230 gram ekmek 2 liradan, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası'na (ETSO) üye fırınlarda ise 210 gram ekmeğin 1,5 liradan satılması vatandaşların tepkisine neden oldu.
27.02.2021Gündem
İstanbul'da ekmeğe zam var mı? Açıklama geldi
İstanbul'da ekmeğe zam var mı? Açıklama geldiİstanbul Ekmek Fırıncıları Sanatkarları ve Ekmek Satıcıları Esnaf Odası, ekmek fiyatlarına ilişkin başka bir tarife düzenledikleri iddiasının asılsız olduğunu bildirdi.
21.11.2020Gündem
İstanbul'da ekmeğe zam
İstanbul'da ekmeğe zamİstanbul'da yarından itibaren geçerli olacak yeni ekmek tarifesi belli oldu. Ekmeğin bin gram (1 kilo) azami satış fiyatı 7,5 TL olacak. Buna göre 200 gr. ekmeğin fiyatı 1,25 TL'den 1,5 TL'ye yükseltildi.
15.10.2020Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

ekmekEkmeğe zamzamekmek fiyatlarıekmek zammı

Ekmeğe Zam ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ekmeğe zam haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.