Ekmeğe Zam

Ekmeğe Zam

Son dakika Ekmeğe zam haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Ekmeğe zam ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Ekmeğe zam haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Ekmeğe Zam

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ekmeğe zam gelişmeleri de dahil olmak üzere 189 ekmeğe zam haberi bulunmuştur. Tüm ekmeğe zam haberleri aşağıda listelenmiştir.
Kayseri'de ekmeğe zam geldi, yüzde 40 arttı
Kayseri'de ekmeğe zam geldi, yüzde 40 arttıKayseri'de 200 gram ekmeğin fiyatı yüzde 40 artarak 2.5 TL'den 3.5 TL'ye yükseldi.
23.06.2022Ekonomi
Ekmek fiyatlarına zam geldi mi? 3 TL'nin üzerindeki satışlar...
Ekmek fiyatlarına zam geldi mi? 3 TL'nin üzerindeki satışlar...Ekmek fiyatları, bir süredir gündemin öne çıkan haber başlıkları arasında bulunuyor. İstanbul’da ekmek fiyatında tam bir karmaşa yaşanıyor. Fiyatı belirleyen komisyonun üyeleri İstanbul Fırıncılar Odası ve İstanbul Ticaret Odası ekmeğin 3 TL olduğunu söylüyor. Ancak birçok ilçede fiyat 4-5 TL’ye çıktı bile... Ticaret Bakanlığı denetime başladı, 3 TL’nin üzeri ekmek satan fırına ceza gelecek
23.06.2022Ekonomi
İstanbul ekmek fiyatı ne kadar oldu? Ekmeğe zam mı geldi?
İstanbul ekmek fiyatı ne kadar oldu? Ekmeğe zam mı geldi? İstanbul’da bazı fırıncıların ekmeği 5 liraya çıkardığı iddiası sosyal medyada gündem oldu. İddialar üzerine Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, ekmek zammı ile ilgili açıklama yaptı. Peki, İstanbul’da ekmeğe zam mı gelecek? İstanbul ekmek fiyatı ne kadar? Ekmek 5 lira mı oldu? Ekmeğe zam var mı? İşte Fırıncılar Federasyonu Başkanı Balcı’dan zam açıklaması!
21.06.2022Ekonomi
Ekmek fiyatları ile ilgili yeni açıklama! '210 gram ekmek 3 TL'
Ekmek fiyatları ile ilgili yeni açıklama! '210 gram ekmek 3 TL'Ekmeğe zam yapıldığına dair ileri sürülen iddialar ile ilgili yeni açıklama geldi. İstanbul’da ekmek fiyatının bazı fırınlarda 5 lira olduğu açıklanmıştı. İTO'dan ekmek zammı ile ilgili açıklama geldi. İTO Başkanı Avdagiç, "İstanbul'da İTO’ya bağlı fırınlarda 210 gram ekmeğin satış fiyatı halen 3 TL'dir" açıklamasını yaptı.
21.06.2022Ekonomi
İstanbul'da ekmeğin fiyatı 5 TL mi oldu, İstanbul'da ekmeğe zam var mı? 21 Haziran 2022 ekmek fiyatları ne kadar?
İstanbul'da ekmeğin fiyatı 5 TL mi oldu, İstanbul'da ekmeğe zam var mı? 21 Haziran 2022 ekmek fiyatları ne kadar? İstanbul'da ekmeğe zam var mı, İstanbul'da ekmek 5 TL mi, ne kadar? Ekmek fiyatları başta Rize olmak üzere farklı illerde artış gösterince, ekmek zammının İstanbul'da olup olmayacağı sorgulanmaya başlandı. İTO 12 No’lu Ekmek Un ve Unlu Mamuller Meslek Komitesi Başkanı Hasan Demir, konuyla ilgili yaptığı açıklamada merak edilen “İstanbul'da ekmek 5 TL mi olacak, 21 Haziran 2022 ekmek fiyatları ne kadar?” sorularına yanıt verdi.
21.06.2022Ekonomi
Kestel Belediye başkanı hangi partiden, Kestel Belediye başkanı kimdir? Kestel Belediyesi hangi parti, Önder Tanır kimdir, aslen nereli?
Kestel Belediye başkanı hangi partiden, Kestel Belediye başkanı kimdir? Kestel Belediyesi hangi parti, Önder Tanır kimdir, aslen nereli?Kestel Belediye başkanı Önder Tanır kimdir, Kestel Belediye başkanı hangi partiden? Bursa'da 3 yıldır 400 gram ekmeği 1 TL’den satan Kestel Belediyesi, önümüzdeki 2 yılda ekmeğe zam yapmamak için kendi buğdayını ekecek. Bin 300 dönümlük alanda çalışmalara başladıklarını belirten Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, hem dar gelirli vatandaşların hem de boş ve atıl arazilerin değerlendirilmesi ile çiftçilerin kazanacağını söyledi. Söz konusu gelişmenin ardından Kestel Belediye başkanı hangi partiden, Kestel Belediye başkanı kimdir? Kestel Belediyesi hangi parti, önder tanır kimdir, aslen nereli? sorularına yanıt aranmaya başlandı.
17.06.2022Gündem
Ekmeğe zam yapmayıp indirime gittiler! Ucuz ekmek formülünü buldular...
Ekmeğe zam yapmayıp indirime gittiler! Ucuz ekmek formülünü buldular...Ekmek fiyatlarına gelen zamlardan sonra Bursa’da harekete geçildi. 3 yıldır 400 gram ekmeği 1 TL’den satan Kestel Belediyesi, önümüzdeki 2 yılda ekmeğe zam yapmamak için kendi buğdayını ekecek. Bin 300 dönümlük alanda çalışmalara başladıklarını belirten Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, hem dar gelirli vatandaşların hem de boş ve atıl arazilerin değerlendirilmesi ile çiftçilerin kazanacağını söyledi.
17.06.2022Ekonomi
Akşener: Talana yol verenden de altına imza atandan da hesap soracağız
Akşener: Talana yol verenden de altına imza atandan da hesap soracağızİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Milletimizin çalınan ve yağmalanan her bir karış toprağının, kopartılan her bir çiçeğinin, ağacının hesabını soracağız. Talana yol verenden de altına imza atandan da çanta taşıyandan da hesap soracağız. İhaleyi alandan da şantiye kurandan da ranttan beslenip semirenden de hesap soracağız" dedi.
8.06.2022Siyaset
Un fiyatları- TMO un zammı Un fiyatlarına zam mı geldi, gelecek mi? Un fiyatları ne kadar olacak, artacak mı?
Un fiyatları- TMO un zammı Un fiyatlarına zam mı geldi, gelecek mi? Un fiyatları ne kadar olacak, artacak mı?Un fiyatlarına zam mı gelecek, un fiyatları ne kadar olacak? Uluslararası Un Sanayicileri ve Hububatçılar Birliği Avrasya Başkanı Dr. Eren Günhan Ulusoy un fiyatlarına zam geleceğini açıkladı. Un fiyatlarına gelecek zammın 31 Mayıs sonrası geleceği öngörülüyor. İşte TMO un zammı açıklaması ve Un fiyatları hakkında merak edilenler…
1.06.2022Ekonomi
Ekmek fiyatı 1 Haziran 2022! Ekmeğe zam mı geldi, ekmek zammı gelecek mi? İstanbul, Ankara, İzmir güncel ekmek fiyatları...
Ekmek fiyatı 1 Haziran 2022! Ekmeğe zam mı geldi, ekmek zammı gelecek mi? İstanbul, Ankara, İzmir güncel ekmek fiyatları...Uluslararası Un Sanayicileri ve Hububatçılar Birliği Avrasya Başkanı Dr. Eren Günhan Ulusoy, un fiyatları üzerindeki TMO'nun sınırlamasının yarından itibaren kalkacağını ve çuvalı 260 TL olan unun artık mevcut piyasa fiyatları göz önüne bulundurulduğunda kaba bir hesapla 400 TL civarında satılacağını açıkladı. Söz konusu açıklamanın ardından “Ekmeğe zam mı geldi, ekmek zammı gelecek mi?” sorularına yanıt aranmaya başlandı. İşte Ekmek fiyatı 1 Haziran 2022…
1.06.2022Ekonomi
Ekmek fiyatlarına gayriresmi zam! Onay beklemeden fiyatları artırdılar
Ekmek fiyatlarına gayriresmi zam! Onay beklemeden fiyatları artırdılarEkmek fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Ekmeğe yeni zam yapıldı. Fırıncılar maliyetlerini gerekçe göstererek ekmeğe zam yapılmasını istedi. Ancak henüz onay gelmeden fiyat artışlarına da başladı. Bazı ilçelerde ekmeğin fiyatı 4 buçuk liraya kadar çıktı
24.05.2022Ekonomi
Ekmeğe zam geldi mi? Ekmek ne kadar oldu? İşte ekmek fiyatları!
Ekmeğe zam geldi mi? Ekmek ne kadar oldu? İşte ekmek fiyatları!Un ve maya fiyatlarına gelen zamlar sonrası fırıncılar ekmeğe zam yapmaya başladı. İstanbul Ticaret Odası’na (İTO) zam talebinde bulunan fırıncılar, meclis toplantısını beklemeden ekmeğe zam yaptı. 6 ayda 3 kez zamlanan ekmeğin fiyatı 4,5 TL’ye kadar çıktı. İstanbul’da zam her yerde uygulanmasa da bazı fırıncılar ekmeği zamlı fiyattan satmaya başladı. Peki, Ekmeğe zam geldi mi? Ekmek ne kadar oldu? İşte ekmek fiyatları!
16.05.2022Ekonomi
Sahte zeytinyağı ile ilgili son dakika uyarısı! Tehlike saçıyor, ölüme neden oluyor...
Sahte zeytinyağı ile ilgili son dakika uyarısı! Tehlike saçıyor, ölüme neden oluyor...Zeytinyağı ile ilgili son dakika uyarısı! Merdiven altı zeytinyağları tehlike saçıyor. İçerisinde yeşil boya, zeytin esansı, pamuk yağı ve birçok tehlikeli madde tespit edilen sahte yağlar, ölümcül sonuçlara yol açabiliyor. Zeytinyağı uzmanı Ümmühan Tibet, ‘Yeşil zeytinyağı daha faydalıdır’ ve ‘Saf zeytinyağı donar, donmuyorsa karışıktır’ algıları yanlış. Zeytinyağı hiçbir bitkisel yağla karıştırılamaz” dedi.
7.05.2022Gündem
Ankara’da ekmeğe zam mı geldi? Ankara zamlı ekmek fiyatı…
Ankara’da ekmeğe zam mı geldi? Ankara zamlı ekmek fiyatı…ANKARA'da ekmek fiyatlarına Mart ayında gelen zammın ardından bir zam daha geldi. İşte Ankara’da zamlı ekmek fiyatı…
7.05.2022Ekonomi
Ekmeğe yüzde 20 zam! Fiyatlara yansıtılmaya başladı
Ekmeğe yüzde 20 zam! Fiyatlara yansıtılmaya başladıSamsun'da Ramazan ayında ekmeğe yüzde 20 zam yapılması vatandaşların tepkisine yol açtı.
26.04.2022Ekonomi
Bakan Dönmez: Hayallerine heyecanla koşan bütün kadınlarımızın yanındayız
Bakan Dönmez: Hayallerine heyecanla koşan bütün kadınlarımızın yanındayızEnerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, hayallerinin peşinden koşan kadınların destekçisi olduklarını belirterek, “Hayallerine büyük bir heyecanla koşan bütün kadınlarımızın yanındayız” dedi.
25.03.2022Ekonomi
Fasulye, domates, patlıcan, biber, salatalık fiyatlarında flaş gelişme! 100 liradan satılıyor
Fasulye, domates, patlıcan, biber, salatalık fiyatlarında flaş gelişme! 100 liradan satılıyorFasulye, domates, patlıcan, biber, salatalık fiyatlarında flaş gelişme! Kış döneminde sadece Antalya'da bazı seralarda az miktarda üretimi olan ayşekadın fasulyenin pazardaki kilogram fiyatı 80 lira ile 100 arasında değişiyor. Üretici ve pazarcılar, mevsimi olmayan fasulyenin çok az miktarda üretiliyor olması nedeniyle fiyatının bu kadar yüksek olduğunu söyledi. Fiyatlar hakkında açıklama yapan esnaf, “Bize gelişi 21 TL, masrafları hariç, hal çıkış ücreti, mazot parası, poşetin kilosu 50 TL. Patlıcan 25 TL, salatalık 20-25 TL, biberler 50 TL, kırmızı kapya 25 TL. Cin biber 80 lira, o da olmadığından. Pazarda şu an bir tek bende var" dedi.
25.03.2022Ekonomi
Adana’da ekmeğe zam geldi
Adana’da ekmeğe zam geldiAdana’da ekmeğe zam yapılarak 3 liradan satılmaya başlandı.
25.03.2022Ekonomi
Su fiyatlarına ikinci kez indirim yapıldı!
Su fiyatlarına ikinci kez indirim yapıldı!Geçen ay su tüketim bedelindeki KDV oranını yüzde 8'den yüzde 1'e düşürüldüğünü açıklayan Adıyaman Belediyesi, bu indirimin üzerine bir indirim daha yaparak 2 ayda suya toplamda yüzde 14'lük bir indirim yapmış oldu.
15.03.2022Ekonomi
Ekmeğe zam geldi mi? Ankara’da ekmek ne kadar oldu?
Ekmeğe zam geldi mi? Ankara’da ekmek ne kadar oldu? Türkiye Fırıncılar Federasyonu açıkladı! Ankara’da ekmek fiyatlarına zam geldi. Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, Türkiye'de ekmeğin kilogram fiyatının en fazla 15 lira olduğunu söyledi. Peki, Ekmeğe zam geldi mi? Ankara’da ekmek ne kadar oldu? Ankara halk ekmek fiyatları 2022!
15.03.2022Ekonomi
Ekmek krizi büyüyor! Buğday fiyatları 1 haftada yüzde 40 arttı, 14 yılın rekorunu kırdı, yeni zam...
Ekmek krizi büyüyor! Buğday fiyatları 1 haftada yüzde 40 arttı, 14 yılın rekorunu kırdı, yeni zam...Ekmek fiyatlarına yeni zam mı geliyor? Gıda fiyatlarındaki artış vatandaşın alım gücünü zorluyor. Buğday fiyatlarındaki arış ekmeğe zam olarak yansıyacak mı? Ukrayna ve Rusya arasında devam eden savaş buğday piyasasında sert yükselişe neden oldu. Buğday fiyatları, 1959’dan sonra ilk kez haftalık bazda yüzde 40’ın üzerinde artarak 12 doları aştı. Fiyatların son 14 yılın zirvesine ulaşması sonrası en fazla buğday tüketen ülke olan Çin Tarım Bakanı gelişmeyi, “Tarihin en kötü dönemini yaşıyoruz” sözleriyle özetledi.
6.03.2022Ekonomi
Antalya'ya şubatta gelen turist sayısında yüzde 211 artış
Antalya'ya şubatta gelen turist sayısında yüzde 211 artışAntalya'ya 2022'nin Şubat ayında gelen turist sayısı, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 211 artışla 150 bin 386 oldu.
1.03.2022Ekonomi
THY'den 225 milyon dolar kâr
THY'den 225 milyon dolar kârTürk Hava Yolları (THY) koronavirüs salgını kaynaklı krizin etkilerine rağmen, 2021 yılının dördüncü çeyreğini 619 milyon dolar esas faaliyet kârı ve 225 milyon dolar net kâr ile tamamladığını açıkladı.
1.03.2022Ekonomi
Ankara halk ekmek fiyatı 2022! Ankara’da halk ekmeğe zam mı geldi, halk ekmek Ankara’da kaç TL oldu?
Ankara halk ekmek fiyatı 2022! Ankara’da halk ekmeğe zam mı geldi, halk ekmek Ankara’da kaç TL oldu?Ankara halk ekmek fiyatı merak ediliyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi, halk ekmeğin yarından itibaren 2 liradan satılacağını duyurdu.
1.03.2022Ekonomi
Çiftçilere gelir kaynağı oldu! Tıpta, kozmetikte, sanayide kullanılıyor, en çok satışı yapılan ürün...
Çiftçilere gelir kaynağı oldu! Tıpta, kozmetikte, sanayide kullanılıyor, en çok satışı yapılan ürün...Her yıl üretim alanı genişleyen ve aromatik bitkiler içerisinde en çok tarımı yapılan ürün olan lavanta, çiftçiler için alternatif gelir kaynağı oldu. Kozmetik, sağlık ve temizlik sektörlerinde yoğun bir şekilde talep görüyor. Önemli tarım ve hayvancılık şehirlerinden Manisa'da da lavanta yetiştiriciliğinin popüler olduğu şehirlerden birisi durumda.
1.03.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Ekmeğe Zam ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ekmeğe zam haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.