Ekmeğe Zam

Ekmeğe Zam

Son dakika Ekmeğe zam haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Ekmeğe zam ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Ekmeğe zam haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Ekmeğe Zam

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ekmeğe zam gelişmeleri de dahil olmak üzere 208 ekmeğe zam haberi bulunmuştur. Tüm ekmeğe zam haberleri aşağıda listelenmiştir.
Ekmeğe zam gelecek mi? Yetkili isim açıkladı
Ekmeğe zam gelecek mi? Yetkili isim açıkladıEkmek zammının şubat ayında görüşüleceği iddialarına Türkiye Fırıncılar Odası Başkanı Halil İbrahim Balcı'dan yanıt geldi. Bir yanlış anlaşılma olduğunu söyleyen Balcı, "Görüşme de zam da yok" dedi.
24.01.2023Ekonomi
Ekmek fiyatlarına zam gelecek mi?
Ekmek fiyatlarına zam gelecek mi?Ekmek fiyatları ile ilgili son dakika haberleri vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Ekmeğe zam gelecek mi? Ocak ve şubat aylarına dilkkat çeken Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı zam ile ilgili açıklamalarda bulundu.
3.01.2023Ekonomi
Bir ilde daha ekmeğe zam geldi
Bir ilde daha ekmeğe zam geldiVan'da 3,5 TL'den satılan 210 gram somun ekmeğin fiyatı 4 TL oldu.
26.12.2022Ekonomi
Ekmek Üreticileri Sendikası Başkanı Kolivar'a 9 yıl 1 aya kadar hapis istemi
Ekmek Üreticileri Sendikası Başkanı Kolivar'a 9 yıl 1 aya kadar hapis istemiEkmek Üreticileri Sendikası Başkanı Cihan Kolivar hakkında, katıldığı bir televizyon programındaki açıklamaları nedeniyle, 'Halkın bir kesimini sosyal sınıf farklılığına dayanarak alenen aşağılama', 'Cumhurbaşkanına hakaret', 'Türk milletini alenen aşağılama' suçlarından, 9 yıl 1 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.
15.12.2022Gündem
Ekmek fiyatlarına yüzde 25 zam
Ekmek fiyatlarına yüzde 25 zamİzmir Ticaret Odası (İZTO) Kasım ayı olağan meclis toplantısında, 4 TL’den satılan 210 gram ekmeğin yeni fiyat tarifesi oy birliğiyle kabul edildi. Buna göre yüzde 25 zamlanan ekmeğin fiyatı 5 TL oldu.
1.12.2022Ekonomi
Ekmek zammı var mı? Ekmeğe zam gelecek mi, ekmek ne kadar olacak?
Ekmek zammı var mı? Ekmeğe zam gelecek mi, ekmek ne kadar olacak?Son günlerde ekmek zammı ile ilgili tartışmalar gündemde. İstanbul’da ekmeğin 7.5 TL olacağı ile ilgili iddialar tepki çekti. Türkiye Fırıncılar Odası Başkanı Halil İbrahim Balcı zam ile ilgili iddialara yanıt verdi. Peki, Ekmek zammı var mı? Ekmeğe zam geldi mi, ekmek ne kadar oldu? İşte ekmek zammı ile ilgili son durum…
9.11.2022Ekonomi
Türkiye Fırıncılar Başkanı Balcı konuştu: Zam iddiaları gerçek dışıdır
Türkiye Fırıncılar Başkanı Balcı konuştu: Zam iddiaları gerçek dışıdırTürkiye Fırıncılar Başkanı Halil İbrahim Balcı, ekmeğe zam geleceğine ilişkin iddialara yönelik açıklamalarda bulundu.
9.11.2022Ekonomi
Bakan Kirişci'den 'tahıl koridoru' açıklaması: 'Cumhurbaşkanımızın arzusu bedava vermek'
Bakan Kirişci'den 'tahıl koridoru' açıklaması: 'Cumhurbaşkanımızın arzusu bedava vermek'Tahıl anlaşması ile ilgili Türkiye’nin aktif faaliyetleri devam ederken flaş bir açıklama geldi. Tahıl Koridoru kapsamında Rusya’da alınacak buğdayın işlenerek az gelişmiş ülkelere gönderileceğini belirten Bakan Kirişci, “Bedelsiz buğdayı kendi fabrikalarımızda işledikten sonra biz en az gelişmiş ülkelere göndereceğiz. Cumhurbaşkanımızın arzusu bedava aldığımız buğdayı, bulgur, un olarak bedava vermek” dedi.
9.11.2022Ekonomi
Ekmek fiyatlarına zam gelecek mi? Açıklama geldi
Ekmek fiyatlarına zam gelecek mi? Açıklama geldiİstanbul’da 5 liraya satılan ekmek fiyatının 7.5 liraya yükseleceği iddialarına yanıt veren Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, 7.5 liralık fiyatın gündemlerinde olmadığını söyledi.
8.11.2022Ekonomi
Ekmek fiyatlarına zam! 8 Ağustos itibarıyla...
Ekmek fiyatlarına zam! 8 Ağustos itibarıyla...Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), Ankara Halk Ekmek Fabrikası’nda üretilen 250 gram ekmeğin perakende satış fiyatının, 8 Ağustos 2022 tarihi itibarıyla 3 TL olarak belirlendiğini açıkladı.
5.08.2022Ekonomi
Samsun'da ekmeğe zam! Bugünden itibaren 4 TL'ye satılıyor
Samsun'da ekmeğe zam! Bugünden itibaren 4 TL'ye satılıyorSamsun'da zamlı ekmek tarifesi bugün hayata geçti. Fırınlara giden vatandaşlar 200 gram ekmeği 4 TL’den almaya başladı.
30.07.2022Ekonomi
Eskişehir'de ekmeğin 200 gramı 4, 250 gramı 5 lira oldu
Eskişehir'de ekmeğin 200 gramı 4, 250 gramı 5 lira olduEskişehir İç Anadolu Fırın İşletmecileri Sendikası'nın, 200 gram ekmeğin 4 liraya, 250 gramın ise 5 liraya çıkarılması talebi onaylandı. Sendika başkanı Musa Kazım Mülazımoğlu, zamlı ekmek fiyatının Kurban Bayramı’nın ardından uygulanacağını açıkladı.
30.06.2022Ekonomi
Fiyatlara zam geldi! Resmen değişti, 4 liradan satılacak
Fiyatlara zam geldi! Resmen değişti, 4 liradan satılacakFiyatlarla ilgili son dakika kararı. Zam geldi. Resmen değişti. Eskişehir ve İzmir'den sonra Denizli'de de artan maliyetleri gerekçe gösteren fırıncıların talebi üzerine ekmek fiyatı zamlandı. Yarından itibaren 200 gram ekmek 4 liradan satılacak. En son üç ay önce zam gören ekmeğin 210 gramı 3 liradan satılıyordu. İşte son dakika haberinin detayları...
29.06.2022Ekonomi
Kayseri'de ekmeğe zam geldi, yüzde 40 arttı
Kayseri'de ekmeğe zam geldi, yüzde 40 arttıKayseri'de 200 gram ekmeğin fiyatı yüzde 40 artarak 2.5 TL'den 3.5 TL'ye yükseldi.
23.06.2022Ekonomi
Ekmek fiyatlarına zam geldi mi? 3 TL'nin üzerindeki satışlar...
Ekmek fiyatlarına zam geldi mi? 3 TL'nin üzerindeki satışlar... Ekmek fiyatları, bir süredir gündemin öne çıkan haber başlıkları arasında bulunuyor. İstanbul’da ekmek fiyatında tam bir karmaşa yaşanıyor. Fiyatı belirleyen komisyonun üyeleri İstanbul Fırıncılar Odası ve İstanbul Ticaret Odası ekmeğin 3 TL olduğunu söylüyor. Ancak birçok ilçede fiyat 4-5 TL’ye çıktı bile... Ticaret Bakanlığı denetime başladı, 3 TL’nin üzeri ekmek satan fırına ceza gelecek
23.06.2022Ekonomi
İstanbul ekmek fiyatı ne kadar oldu? Ekmeğe zam mı geldi?
İstanbul ekmek fiyatı ne kadar oldu? Ekmeğe zam mı geldi? İstanbul’da bazı fırıncıların ekmeği 5 liraya çıkardığı iddiası sosyal medyada gündem oldu. İddialar üzerine Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, ekmek zammı ile ilgili açıklama yaptı. Peki, İstanbul’da ekmeğe zam mı gelecek? İstanbul ekmek fiyatı ne kadar? Ekmek 5 lira mı oldu? Ekmeğe zam var mı? İşte Fırıncılar Federasyonu Başkanı Balcı’dan zam açıklaması!
21.06.2022Ekonomi
Ekmek fiyatları ile ilgili yeni açıklama! '210 gram ekmek 3 TL'
Ekmek fiyatları ile ilgili yeni açıklama! '210 gram ekmek 3 TL'Ekmeğe zam yapıldığına dair ileri sürülen iddialar ile ilgili yeni açıklama geldi. İstanbul’da ekmek fiyatının bazı fırınlarda 5 lira olduğu açıklanmıştı. İTO'dan ekmek zammı ile ilgili açıklama geldi. İTO Başkanı Avdagiç, "İstanbul'da İTO’ya bağlı fırınlarda 210 gram ekmeğin satış fiyatı halen 3 TL'dir" açıklamasını yaptı.
21.06.2022Ekonomi
İstanbul'da ekmeğin fiyatı 5 TL mi oldu, İstanbul'da ekmeğe zam var mı? 21 Haziran 2022 ekmek fiyatları ne kadar?
İstanbul'da ekmeğin fiyatı 5 TL mi oldu, İstanbul'da ekmeğe zam var mı? 21 Haziran 2022 ekmek fiyatları ne kadar? İstanbul'da ekmeğe zam var mı, İstanbul'da ekmek 5 TL mi, ne kadar? Ekmek fiyatları başta Rize olmak üzere farklı illerde artış gösterince, ekmek zammının İstanbul'da olup olmayacağı sorgulanmaya başlandı. İTO 12 No’lu Ekmek Un ve Unlu Mamuller Meslek Komitesi Başkanı Hasan Demir, konuyla ilgili yaptığı açıklamada merak edilen “İstanbul'da ekmek 5 TL mi olacak, 21 Haziran 2022 ekmek fiyatları ne kadar?” sorularına yanıt verdi.
21.06.2022Ekonomi
Kestel Belediye başkanı hangi partiden, Kestel Belediye başkanı kimdir? Kestel Belediyesi hangi parti, Önder Tanır kimdir, aslen nereli?
Kestel Belediye başkanı hangi partiden, Kestel Belediye başkanı kimdir? Kestel Belediyesi hangi parti, Önder Tanır kimdir, aslen nereli?Kestel Belediye başkanı Önder Tanır kimdir, Kestel Belediye başkanı hangi partiden? Bursa'da 3 yıldır 400 gram ekmeği 1 TL’den satan Kestel Belediyesi, önümüzdeki 2 yılda ekmeğe zam yapmamak için kendi buğdayını ekecek. Bin 300 dönümlük alanda çalışmalara başladıklarını belirten Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, hem dar gelirli vatandaşların hem de boş ve atıl arazilerin değerlendirilmesi ile çiftçilerin kazanacağını söyledi. Söz konusu gelişmenin ardından Kestel Belediye başkanı hangi partiden, Kestel Belediye başkanı kimdir? Kestel Belediyesi hangi parti, önder tanır kimdir, aslen nereli? sorularına yanıt aranmaya başlandı.
17.06.2022Gündem
Ekmeğe zam yapmayıp indirime gittiler! Ucuz ekmek formülünü buldular...
Ekmeğe zam yapmayıp indirime gittiler! Ucuz ekmek formülünü buldular...Ekmek fiyatlarına gelen zamlardan sonra Bursa’da harekete geçildi. 3 yıldır 400 gram ekmeği 1 TL’den satan Kestel Belediyesi, önümüzdeki 2 yılda ekmeğe zam yapmamak için kendi buğdayını ekecek. Bin 300 dönümlük alanda çalışmalara başladıklarını belirten Kestel Belediye Başkanı Önder Tanır, hem dar gelirli vatandaşların hem de boş ve atıl arazilerin değerlendirilmesi ile çiftçilerin kazanacağını söyledi.
17.06.2022Ekonomi
Akşener: Talana yol verenden de altına imza atandan da hesap soracağız
Akşener: Talana yol verenden de altına imza atandan da hesap soracağızİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "Milletimizin çalınan ve yağmalanan her bir karış toprağının, kopartılan her bir çiçeğinin, ağacının hesabını soracağız. Talana yol verenden de altına imza atandan da çanta taşıyandan da hesap soracağız. İhaleyi alandan da şantiye kurandan da ranttan beslenip semirenden de hesap soracağız" dedi.
8.06.2022Siyaset
Un fiyatları- TMO un zammı Un fiyatlarına zam mı geldi, gelecek mi? Un fiyatları ne kadar olacak, artacak mı?
Un fiyatları- TMO un zammı Un fiyatlarına zam mı geldi, gelecek mi? Un fiyatları ne kadar olacak, artacak mı?Un fiyatlarına zam mı gelecek, un fiyatları ne kadar olacak? Uluslararası Un Sanayicileri ve Hububatçılar Birliği Avrasya Başkanı Dr. Eren Günhan Ulusoy un fiyatlarına zam geleceğini açıkladı. Un fiyatlarına gelecek zammın 31 Mayıs sonrası geleceği öngörülüyor. İşte TMO un zammı açıklaması ve Un fiyatları hakkında merak edilenler…
1.06.2022Ekonomi
Ekmek fiyatı 1 Haziran 2022! Ekmeğe zam mı geldi, ekmek zammı gelecek mi? İstanbul, Ankara, İzmir güncel ekmek fiyatları...
Ekmek fiyatı 1 Haziran 2022! Ekmeğe zam mı geldi, ekmek zammı gelecek mi? İstanbul, Ankara, İzmir güncel ekmek fiyatları...Uluslararası Un Sanayicileri ve Hububatçılar Birliği Avrasya Başkanı Dr. Eren Günhan Ulusoy, un fiyatları üzerindeki TMO'nun sınırlamasının yarından itibaren kalkacağını ve çuvalı 260 TL olan unun artık mevcut piyasa fiyatları göz önüne bulundurulduğunda kaba bir hesapla 400 TL civarında satılacağını açıkladı. Söz konusu açıklamanın ardından “Ekmeğe zam mı geldi, ekmek zammı gelecek mi?” sorularına yanıt aranmaya başlandı. İşte Ekmek fiyatı 1 Haziran 2022…
1.06.2022Ekonomi
Ekmek fiyatlarına gayriresmi zam! Onay beklemeden fiyatları artırdılar
Ekmek fiyatlarına gayriresmi zam! Onay beklemeden fiyatları artırdılarEkmek fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Ekmeğe yeni zam yapıldı. Fırıncılar maliyetlerini gerekçe göstererek ekmeğe zam yapılmasını istedi. Ancak henüz onay gelmeden fiyat artışlarına da başladı. Bazı ilçelerde ekmeğin fiyatı 4 buçuk liraya kadar çıktı
24.05.2022Ekonomi
Ekmeğe zam geldi mi? Ekmek ne kadar oldu? İşte ekmek fiyatları!
Ekmeğe zam geldi mi? Ekmek ne kadar oldu? İşte ekmek fiyatları!Un ve maya fiyatlarına gelen zamlar sonrası fırıncılar ekmeğe zam yapmaya başladı. İstanbul Ticaret Odası’na (İTO) zam talebinde bulunan fırıncılar, meclis toplantısını beklemeden ekmeğe zam yaptı. 6 ayda 3 kez zamlanan ekmeğin fiyatı 4,5 TL’ye kadar çıktı. İstanbul’da zam her yerde uygulanmasa da bazı fırıncılar ekmeği zamlı fiyattan satmaya başladı. Peki, Ekmeğe zam geldi mi? Ekmek ne kadar oldu? İşte ekmek fiyatları!
16.05.2022Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Ekmeğe Zam ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ekmeğe zam haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.