Ekmek Zammı

Ekmek Zammı

Son dakika ekmek zammı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan ekmek zammı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını ekmek zammı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Ekmek Zammı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ekmek zammı gelişmeleri de dahil olmak üzere 85 ekmek zammı haberi bulunmuştur. Tüm ekmek zammı haberleri aşağıda listelenmiştir.
Samsun'da ekmeğe yüzde 25 zam
Samsun'da ekmeğe yüzde 25 zamSamsun'da ekmek fiyatına yüzde 25 zam yapıldı. 2 TL'den satılan 200 gram ekmek, yeni tarifeyle birlikte 2,5 TL oldu. 23 Kasım 2021 tarihinde 2 TL’den satılan 230 gram ekmeğin gramı 30 gram düşürülmüş, 200 gramı 2 TL’den satılmaya başlanmıştı. Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (SESOB) Yönetim Kurulu ve Samsun Fırıncılar Odası tarafından yapılan son toplantıdan yeni bir zam kararı çıktı. Alınan karara göre Samsun’da 200 gram ekmeğin fiyatının 2,5 TL olması kararlaştırıldı.
21.01.2022Ekonomi
Ekmek ne kadar? Ekmeğe zam mı gelecek? 2022 ekmek fiyatları ne kadar olacak?
Ekmek ne kadar? Ekmeğe zam mı gelecek? 2022 ekmek fiyatları ne kadar olacak? Elektrik, doğal gaz ve ulaşım zamlarının ardından buğday fiyatlarına gelen zam “Ekmek fiyatlarına zam gelir mi?” sorusunu akıllara getiriyordu. Ekmek fiyaları ile ilgili açıklama Türkiye Fırıncılar Federasyonu'ndan geldi. Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, fırıncıların işletme giderlerine elektrik ve doğal gazda yapılan zammın fiyatlara yansıyabileceğini söyledi. Peki, Ekmek ne kadar? Ekmeğe zam mı gelecek? 2022 ekmek fiyatları ne kadar olacak? İşte 2022 ekmek fiyatları ve ekmeğe yapılacak zam ile ilgili detaylar…
3.01.2022Ekonomi
Ekmek fiyatı ile ilgili yeni açıklama! Zam mı geliyor?
Ekmek fiyatı ile ilgili yeni açıklama! Zam mı geliyor?Türkiye Fırıncılar Federasyonu'ndan ekmek fiyatları ile ilgili flaş açıklama! Elektrik, doğal gaz ve ulaşım zamlarının ardından, pek çok kişi, 'Ekmek fiyatlarına zam gelecek mi?' diye merak ediyordu. Ekmek zammı ile ilgili açıklama geldi. Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, "İşletme giderlerimizde, elektrikte, doğal gazda zam var. Buna paralel olarak yine esnafımızın ayakta durabilmesi için ekmekte makul bir fiyat artışı mutlaka gündeme gelecektir ama bu demek değildir ki hemen ocak ayının içerisinde ekmek fiyatları ciddi anlamda artacak. Böyle bir algının kamuoyunda yer almasını doğru bulmuyoruz" dedi.
3.01.2022Ekonomi
Ekmeğe zam geldi mi? Ekmek fiyatı kaç lira oldu? İstanbul’da ekmek fiyatı ne kadar?
Ekmeğe zam geldi mi? Ekmek fiyatı kaç lira oldu? İstanbul’da ekmek fiyatı ne kadar?Yaklaşık 1 ay önce ekmeğe zam yapılmış, kamuoyunda gündem olmuştu. Fırınlar, aradan 1 ay geçmesine rağmen zam üzerine zam yapmaya devam ediyor. Ekmeğe yapılan zammın gerekçesi ise geçen sene 106 liraya alınan unun bu sene 320 lira olması. Gramajı 210'a düşürülüp 3 liraya satılan ekmeğe yine zam geldi. Peki, Ekmek fiyatı kaç lira oldu? İstanbul’da ekmek fiyatı ne kadar? Normal ekmek kaç gram? İşte tüm detaylar…
11.12.2021Ekonomi
Ekmek fiyatlarıyla ilgili yeni açıklama! 2,50 TL'ye çıkarılmıştı...
Ekmek fiyatlarıyla ilgili yeni açıklama! 2,50 TL'ye çıkarılmıştı...Son dakika haberi... Ekmek fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! İzmir Ticaret Odası Meclisi'nce yapılan oylama sonucu 200 gram ekmeğin gramajı 230 grama, fiyatı da 2 TL'den 2,50 TL'ye çıkarıldı. İZTO'ya bağlı 450 kişilik fırıncı esnafı, yeni tarifeye geçerken, İzmir Fırıncılar Odası'na üye işletmelerde ise hala 200 gram ekmek 1,80 TL'den satılıyor. İzmir Fırıncılar Odası Başkanı Nejdet Durmuş, "Bugün oda olarak kendi aramızda toplanacağız. Yapacağımız toplantının ardından komisyonun aldığı karara uyup uymayacağımız belli olacak" dedi.
25.11.2021Ekonomi
Ekmeğe zam tartışması! Beşiktaş'ta 5 lira, Bayrampaşa'da 4 lira...
Ekmeğe zam tartışması! Beşiktaş'ta 5 lira, Bayrampaşa'da 4 lira...Ekmek Üreticileri İşverenleri Sendikası Genel Başkanı Cihan Kolivar, ekmeğin ilçeden ilçeye değişerek 4-5 lira arasında satılacağını söyledi. İstanbul Ticaret Odası 12 No'lu Ekmek Un ve Unlu Mamuller Meslek Komitesi Başkanı Hasan Demir ise son yapılan zammın yetersiz olduğunu belirterek ekmeğin 3 lira olması gerektiğini belirtti. Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, "Ekmeğin 4-5 TL olacağı şeklindeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır" açıklamasında bulundu.
23.11.2021Ekonomi
Ekmek kaç TL, 4 TL mi olacak? Ekmeğe zam geldi mi 2021? Fırıncılar Federasyonu Başkanı açıkladı!
Ekmek kaç TL, 4 TL mi olacak? Ekmeğe zam geldi mi 2021? Fırıncılar Federasyonu Başkanı açıkladı!Türkiye Ekmek Üreticileri İşverenleri Sendikası Genel Başkanı Cihan Kolivar 2 hafta içerisinde unun çuvalının 200 TL'den 360 liraya kadar yükseldiğini mevcut durumda ekmeğin 3 - 4 TL'ye kadar zamlanması gerektiğini belirtirken, Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı’dan yazılı bir açıklama geldi. Peki, Ekmek kaç TL? Ekmek 4 TL mi olacak? Ekmeğe zam geldi mi?
23.11.2021Ekonomi
Ekmek 5 lira olacak mı? Flaş zam açıklaması
Ekmek 5 lira olacak mı? Flaş zam açıklamasıEkmek fiyatlarıyla ilgili flaş zam açıklaması! Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, "Ekmeğin 4-5 TL olacağı şeklindeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır" dedi.
22.11.2021Ekonomi
Ekmek zammı ile ilgili flaş açıklama! İzmir, Ankara, İstanbul...
Ekmek zammı ile ilgili flaş açıklama! İzmir, Ankara, İstanbul...İstanbul ve Ankara'nın ardından İzmir'de de ekmek fiyatlarında artış talebi gündeme geldi. Ticaret Bakanlığı'nın onay vermesi halinde 230 gram ekmek İzmir'de 2,5 liradan satılacak. İzmir Ticaret Odası (İZTO) Ekmek ve Unlu Mamuller Grubu Meclis Üyesi Hüseyin Sağır, "Eğer bu fiyat artışını yapamazsak, istediğimiz kalitede ürün çıkaramayız. Çalıştırdığımız insanlara paralarını veremeyiz" dedi.
11.11.2021Ekonomi
Ekmeğe zam! 2.5 lira...
Ekmeğe zam! 2.5 lira...Ekmek fiyatlarına zam geldi. İstanbul'da uzun süredir konuşulan ekmek zammı dün itibarıyla uygulanmaya başlandı. Ekmek artık her yerde 2,5 liraya satılıyor.
28.10.2021Ekonomi
Denizli'de ekmeğe zam geldi! Yeni fiyatı...
Denizli'de ekmeğe zam geldi! Yeni fiyatı...Denizli'de, 1 lira 50 kuruştan satılan 200 gram ekmeğin fiyatı, 25 kuruş zam yapılarak 1 lira 75 kuruşa yükseltildi.
15.07.2021Ekonomi
Zonguldak'ta ekmeğe zam geldi
Zonguldak'ta ekmeğe zam geldiZonguldak'ta mahkeme kararıyla iptal edilen ekmek zammı, fırıncıların talebinin ardından tekrar uygulandı. Daha önce 1,5 TL’ye satılan ekmek, 200 gramdan 230 grama çıkarılarak 2 TL'den satışa sunuldu.
2.04.2021Ekonomi
Ekmeğe zam geldi! İstanbul'da zamlı ekmek fiyatları kaç lira oldu
Ekmeğe zam geldi! İstanbul'da zamlı ekmek fiyatları kaç lira olduİstanbul'da ekmeğe yüzde 20 zam geldi. İstanbul Ticaret Odası (İTO) komisyonunda kabul edilen zam kararına göre, İstanbul'da 200 gram ekmek 1.50 liraya, 240 gram ekmek ise 1.75 liraya çıktı.
13.10.2020Ekonomi
Ankara'da yarından itibaren ekmeğe zam!
Ankara'da yarından itibaren ekmeğe zam!Ankara'da ekmeğe yüzde 20'lik zam geldi. Ekmek zammı yarından itibaren geçerli olacak.
4.09.2020Gündem
Tunç Soyer '12 Eylül' tartışmalarına bu yanıtı verdi
Tunç Soyer '12 Eylül' tartışmalarına bu yanıtı verdiCHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayı Tunç Soyer, CNN TÜRK'te yayımlanan 40 programında Buket Aydın'ın sorularını yanıtladı.
13.02.2019Televizyon
Bursa'da ekmek zammı iptal edildi
Bursa'da ekmek zammı iptal edildiBursa'da 250 gram ekmeğe bir ay önce yapılan 25 kuruşluk zammın iptal edilmesi, vatandaşları memnun etti.
5.10.2018Ekonomi
400 gram ekmek 1 liraya satılıyor!
400 gram ekmek 1 liraya satılıyor!Türkiye'de son günlerde ekmek zammı konuşulurken, Bursa'da bir fırıncı 400 gram ekmeği hâlâ 1 liradan satıyor.
5.10.2018Yaşam
Ankara’daki ekmek zammı iptal edildi
Ankara’daki ekmek zammı iptal edildiAnkara'da ekmeğe yapılan 25 kuruşluk zam iptal edildi.
2.10.2018Ekonomi
Ankara'daki ekmek zammı durduruldu
Ankara'daki ekmek zammı durdurulduTicaret Bakanlığı Ankara'daki ekmek zammını durdurdu.
1.10.2018Gündem
Ekmek kavgası
Ekmek kavgasıFırıncılar Federasyonu’nun yüzde 15 zam açıklaması ekmek kavgası başlattı. Esnaf ve sanatkâr odaları zamma izin vermeyeceklerini açıklarken, Ticaret Bakanlığı da “Fırıncılar Federasyonu’nun fiyat belirleme yetkisi yoktur, zam iddiaları gerçeği yansıtmamaktadır” diyerek son sözü söyledi.
27.07.2018Ekonomi
Ticaret Bakanlığı'ndan son dakika ekmek zammı açıklaması
Ticaret Bakanlığı'ndan son dakika ekmek zammı açıklamasıTicaret Bakanlığı, "Türkiye Fırıncılar Federasyonu'nun ne ülke genelinde ne de herhangi bir il için tek başına ekmek fiyatı belirleme yetkisi bulunmamaktadır. Bu doğrultuda ekmeğe yüzde 15 zam yapıldığı yönündeki iddialar gerçeği yansıtmamaktadır" açıklaması yaptı.
27.07.2018Ekonomi
Ekmek zammı fırına verildi
Ekmek zammı fırına verildiYaşanan zamlar nedeniyle ekmek fiyatlarında da artışın zorunlu olduğunu belirten Türkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Balcı, “Yapılacak zam enflasyon rakamlarından yüksek olmayacak” dedi
5.07.2018Ekonomi
Ekmek zammıyla ilgili flaş açıklama
Ekmek zammıyla ilgili flaş açıklamaTürkiye Fırıncılar Federasyonu Başkanı Halil İbrahim Balcı, ekmekte fiyat tartışmalarına noktayı koyarak, yeni bir fiyat artışının söz konusu olmadığını ifade etti. Ekmeğin kilogram fiyatının 5 lira olacağını kaydeden Balcı, fiyatın asla değişmeyeceğini dile getirdi. Balcı, 200 gram ekmeğin 1 liradan satılacağını duyurarak, ekmekte gizli zammın söz konusu olmadığını söyledi.
16.11.2017Ekonomi
Yıldırım İzmir'de kadınlarla buluştu: Evet'te bereket var
Yıldırım İzmir'de kadınlarla buluştu: Evet'te bereket varBaşbakan Binali Yıldırım İzmir'de Kadınlar Günü Buluşması'nda gündeme dair önemli açıklamalarda bulundu
7.03.2017Siyaset
Açlık ve yoksulluk sınırı açıklandı
Açlık ve yoksulluk sınırı açıklandıTÜRK-İŞ'in açıkladığı açlık ve yoksulluk sınırı rakamlarına göre, bir kişinin geçim maliyeti 85 lira artarak bin 847 liraya ulaştı.
27.01.2017Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

ekmek zammıekmekEkmeğe zamekmek fiyatlarızam

Ekmek Zammı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ekmek zammı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.