Citroen

Citroen

Son dakika citroen haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan citroen ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını citroen haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Citroen

haberleri sayfasında son dakika yaşanan citroen gelişmeleri de dahil olmak üzere 490 citroen haberi bulunmuştur. Tüm citroen haberleri aşağıda listelenmiştir.
Faizsiz kredi fırsatı! Sıfır araba alacaklara güzel haber, 100 bin TL'ye kadar...
Faizsiz kredi fırsatı! Sıfır araba alacaklara güzel haber, 100 bin TL'ye kadar...Araba alacak milyonları ilgilendiriyor. Güzel haber geldi. Otomobil piyasasını hareketlendirecek adım. Faizsiz kredi imkanı sağlanıyor. 100 bin TL'ye kadar limit, 15 aya kadar da vade seçeneği sunuluyor. Yeni yıl ile birlikte otomotiv sektöründe yeni kampanyalar devreye alındı. Birçok marka ve modelde otomobil uygun koşullarla satışta. Uzun süredir küresel düzeyde piyasayı etkisi altına alan çip krizi üretimi durma noktasına getirmişti. Fiyatlara da olumsuz olarak yansıyan çip krizinin etkileri kampanyalar ile giderilmeye çalışılıyor. Ocak ayı itibarıyla otomotiv markaları kampanyaları açıklamaya başladı. İşte Honda, Toyota, Citroen, Kia ve çok sayıda marka ve modelde yeni yıl kampanyaları ile ilgili detaylar...
12.01.2022Otomobil
Citroen'den otonom Skate!
Citroen'den otonom Skate!Fransız marka CES fuarında yeni teknoloji araçlarını tanıttı
7.01.2022Otomobil
Citroen Ami'nin buggy'si geliyor!
Citroen Ami'nin buggy'si geliyor!My Ami Buggy Concept, kapıları olmayan gövdesi ve çok sayıda özel aksesuarı yanında özel grafikleriyle de iddialı bir görünüm sunacak.
27.12.2021Otomobil
Citroen Amie Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak? 2 kişilik elektrikli araç Citroen Ami Türkiye fiyatı ne kadar olacak, teknik özellikleri ne?
Citroen Amie Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak? 2 kişilik elektrikli araç Citroen Ami Türkiye fiyatı ne kadar olacak, teknik özellikleri ne?2 kişilik elektrikli araç Citroen Ami, 2022'de satışa çıkıyor. Citroen, şehir iç ulaşım için tasarlanmış 2 kişilik elektrikli aracı Ami'yi Türkiye'ye getirdi. Peki, Citroen Amie Türkiye’de ne zaman satışa çıkacak? 2 kişilik elektrikli araç Citroen Ami Türkiye fiyatı ne kadar olacak, teknik özellikleri ne?
Citroen’den yeni elektrikli yol arkadaşı
Citroen’den yeni elektrikli yol arkadaşıCitroen’in yüzde 100 elektriklisi ve 75 knm menzilli aracı Ami 2022 martta Türkiye’de satışa çıkacak
13.12.2021Otomobil
En ucuz sıfır araba ne kadar? 2021 yılında satılan en ucuz sıfır otomobiller listesi!
En ucuz sıfır araba ne kadar? 2021 yılında satılan en ucuz sıfır otomobiller listesi!Araç sahibi olmak isteyenler, 2021’in sonuna yaklaşırken güncel araba fiyatlarını araştırmaya başladı. Yeni yılla birlikte otomobillerde fiyat artışı beklentisi nedeniyle pek çok kişi 2022 öncesinde araç fiyatlarını merak ediyor. Otomobil firmalarından da 2022 yılı için özel araç satış kampanyaları gelmeye başladı. Peki, En ucuz sıfır araba ne kadar? Araba fiyatları düştü mü, yükseldi mi? İşte 2021 yılında satılan en ucuz sıfır otomobiller listesi!
2.12.2021Ekonomi
Faizsiz kredi imkanı! Sadece kasımda geçerli, 90 bin TL 0 faiz ile...
Faizsiz kredi imkanı! Sadece kasımda geçerli, 90 bin TL 0 faiz ile...Faizsiz kredi kullanımı sağlanıyor. 90 bin TL kredi 0 faiz ile 12 ayda ödeniyor. Kampanyanın detayları açıklandı. Nakit indirimi de bulunuyor. Citroen, kasım ayında otomobil model yelpazesine yönelik faizsiz krediler ve indirimli nakit alım seçenekleriyle uygun satın alma koşulları sunuyor.
4.11.2021Ekonomi
Geleceğin otonom ulaşımı keşfediliyor!
Geleceğin otonom ulaşımı keşfediliyor!Citroen, Accor ve JCDecaux geleceğin otonom ulaşım sistemlerini yansıtan "Urban Collectif" isimli ortaklık, gelecekteki ulaşım sistemlerinin güvenlik ve rahatlık esasıyla ele alınması gerektiği inancıyla devrim niteliğinde bir ulaşım konsepti yaratıyor.
24.10.2021Otomobil
Araçlarda en çok şikayet edilen konular beli oldu!
Araçlarda en çok şikayet edilen konular beli oldu!İstatistiklere göre otomobillerde yaşanan bağlantı sorunları en çok karşılaşılan konu oldu.
15.10.2021Otomobil
Sıfır bulamayan 2. el araç aldı!
Sıfır bulamayan 2. el araç aldı!Geçtiğimiz ağustos ayında yapılan ÖTV indirimi sonrasında fiyatların düşmesi pazarı canlandırmıştı. Ancak tedarik sorunu ve çip krizinin dünya çapında devam etmesi sebebiyle yeterli stoklar bulunamıyor ve talepler karşılanamadığı için tüketici ya beklemek durumunda kalıyor ya da ikinci ele yöneliyor.
1.09.2021Otomobil
2.elde 150 bin TL’lik araçlar revaçta
2.elde 150 bin TL’lik araçlar revaçtaAğustos itibarıyla sıfır kilometre ve ikinci el araçlarda hareketlilik yaşanması bekleniyor. Özellikle ikinci el araç piyasasında satışların artacağı düşünülüyor.
5.08.2021Otomobil
Yeni C3 Aircross 300 bin TL’den geliyor
Yeni C3 Aircross 300 bin TL’den geliyorCitroën’in 2017’da satışa sunduğu C3 Aircross SUV, yenilenerek Türkiye’de yollara iniyor.
20.07.2021Otomobil
İkinci el otomobilde en çok onlar tercih edildi
İkinci el otomobilde en çok onlar tercih edildiİkinci el online binek ve hafif ticari araç pazarında geçen ay en çok tercih edilen otomotiv markası 19 bin 766 satışla Volkswagen oldu.
14.07.2021Ekonomi
Türkiye Tırmanma Şampiyonası İzmir’de başladı
Türkiye Tırmanma Şampiyonası İzmir’de başladıAVIS 2021 Türkiye Tırmanma Şampiyonası ilk yarışı olan İzmir Salados Tırmanma Yarışı, kısa adı İMOK olan İzmir Motorsporları Kulübü tarafından 26-27 Haziran tarihlerinde düzenlendi.
28.06.2021Otomobil
Citroen'in elektrikli ticarileri 2.yarıda satışta!
Citroen'in elektrikli ticarileri 2.yarıda satışta!Citroën, elektrikliye geçiş stratejisini hafif ticari araç pazarında da devam ettiriyor.
18.06.2021Otomobil
Lüks otoya Türk malı gövde parçası!
Lüks otoya Türk malı gövde parçası!Coşkunöz Holding, Rusya’nın prestij projelerinden biri olan Aurus otomobillerinin üretiminde ana üreticiler arasında yer aldı.
11.06.2021Otomobil
Oto servislerine ilgi artıyor!
Oto servislerine ilgi artıyor!Kısıtlamaların kademeli olarak kaldırılmasıyla birlikte özellikle mekanik bakım hizmeti veren özel oto servislerinde gözle görülür hareketlilik yaşanmaya başladı.
14.06.2021Otomobil
İkinci el araba piyasası ile ilgili flaş açıklama! Belli oldu, yüzde...
İkinci el araba piyasası ile ilgili flaş açıklama! Belli oldu, yüzde...Sıfır araçlarda yaşanan çip krizi gözleri ikinci el araba piyasasına çevirdi. Araba almak isteyenler ikinci ele yönelse de fiyatlarda yaşanan artış satışların düşmesine neden oldu. İkinci el araba satışları nisan ayında bir önceki aya göre yüzde 23 düştü.
16.05.2021Ekonomi
Citroen Türkiye’den elektrikli hamle
Citroen Türkiye’den elektrikli hamleCitroen bu yıl Türkiye’ye elektrikli C4 ve minik Ami’yi getirmek için çalışma yapıyor.
13.05.2021Otomobil

Benzer Haber Etiketleri

arabaCitroenaraba fiyatlarıfaizsizaraba kampanya

Citroen ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki citroen haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.