Bıçak

Bıçak

Son dakika bıçak haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan bıçak ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını bıçak haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Bıçak

haberleri sayfasında son dakika yaşanan bıçak gelişmeleri de dahil olmak üzere 7.341 bıçak haberi bulunmuştur. Tüm bıçak haberleri aşağıda listelenmiştir.
Üniversite hastanesinde rezalet! Doktorları odaya kilitledi sonrası kabus
Üniversite hastanesinde rezalet! Doktorları odaya kilitledi sonrası kabusDenizli'de Pamukkale Üniversitesi Hastanesi'nde hasta yakınlarının kartını kullanarak çocuk pediatri servisine çıkan ve sağlık çalışanlarına parfüm satmak isteyen Uğur Çalışkan (35), servisi terk etmesini isteyen 2 asistan doktoru kapıyı kilitleyerek rehin aldı. Tehditler de savuran Çalışkan'a engel olmak isteyen doktorlardan biri kolundan yaralandı. Yaralanan doktorun anahtarı alıp kapıyı açması üzerine saldırgan, özel güvenlik görevlilerince etkisiz hale getirildi.
16.01.2022Gündem
Çekiçli dehşet! 'Annesine kötü davrandığını gördüm'
Çekiçli dehşet! 'Annesine kötü davrandığını gördüm'Ankara'da Volkan Aydın, annesine kötü davrandığını iddia ettiği arkadaşı Hasan Hüseyin Akkuş'u, başına çekiçle vurarak öldürdü. Soruşturma kapsamında gözaltına alınan Aydın ile Ö.C.A. ile E.D. tutuklandı. Aydın, ifadesinde, "Daha önceki zamanda kendi annesine kötü davrandığını ve kadının ağladığını gördüm. Olay anında Akkuş'u uyandırıp annesine yaptığı bu davranışı konuşmak istediğimi belirttim. Akkuş tepki gösterince iş yerindeki çekiçle yüzüne ve kafasına vurarak öldürdüm" dedi.
15.01.2022Gündem
Arkadaşını, 'annesine kötü davranıyor' diye çekiçle öldürdü
Arkadaşını, 'annesine kötü davranıyor' diye çekiçle öldürdüAnkara'da Volkan Aydın, annesine kötü davrandığını iddia ettiği arkadaşı Hasan Hüseyin Akkuş'u, başına çekiçle vurarak öldürdü. Soruşturma kapsamında gözaltına alınan Aydın ile Ö.C.A. ile E.D. tutuklandı. Aydın, ifadesinde, "Daha önceki zamanda kendi annesine kötü davrandığını ve kadının ağladığını gördüm. Olay anında Akkuş'u uyandırıp annesine yaptığı bu davranışı konuşmak istediğimi belirttim. Akkuş tepki gösterince iş yerindeki çekiçle yüzüne ve kafasına vurarak öldürdüm" dedi.
15.01.2022Yaşam
Mesaj dehşeti! Hamile eşini öldüresiye dövdü
Mesaj dehşeti! Hamile eşini öldüresiye dövdüAdana’da Suriye uyruklu Muhammed Rıza el-Mahmud (26), cep telefonuna gelen mesajı göstermediği gerekçesiyle 7 aylık hamile eşi Tebarek Arbeş’i (20) ellerini bağlayarak dövüp, vücudunda sigara söndürdü. El-Mahmud, 4 gün boyunca işkence yaptığı eşini, tekrar tartışınca yine öldüresiye dövüp, yüzünü tanınmaz hale getirdi. Bilinci kapanınca eşini hastaneye götüren el-Mahmud, gözaltına alınıp, mahkemece tutuklandı.
15.01.2022Gündem
Ev temizletmek için çağırıp istismarda bulundu!
Ev temizletmek için çağırıp istismarda bulundu!Sultangazi'de ev temizliği için çağırdığı Özbekistan uyruklu B.K'ye bıçak zoruyla cinsel saldırıda bulunduktan sonra cep telefonunu aldığı iddiasıyla tutuklanan inşaat işçisi Ö.E. hakkında "Konutta silahlı yağma" suçundan 15 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Şüpheli hakkındaki "Nitelikli cinsel saldırı" suçundan soruşturmanın ise halen devam ettiği öğrenildi.
15.01.2022Yaşam
Fiyatlara zam kararı! Ücretlendirme değişti: İlkokul, ortaokul ve liselerde...
Fiyatlara zam kararı! Ücretlendirme değişti: İlkokul, ortaokul ve liselerde...Fiyatlara zam kararı. Son dakika duyurdular. İlkokul, ortaokul ve liseleri kapsıyor. Milyonlarca öğrenci ve veliyi yakından ilgilendiriyor. Zam oranı belli oldu. Özel okulların zam oranı yüzde 36 olarak netleşti. Bu oran sadece eğitim ücretini kapsıyor. Yemek, kırtasiye gibi hizmetlerde ücret artışının ne olacağı henüz belli değil ve veliler bu konuda tedirginler. Bu yılı “fedakârlık yılı” olarak kabul eden özel okullar, velilerin bütçesinin rahatlaması için KDV indirimi yapılmasını talep ediyor. Kolejlerde en fazla yüzde 36 zam yapılabilecek. Ancak yüzde 25-30 oranında zam yapmayı düşünen okullar da var. Yine pek çok özel okul, burs ve indirimlerle velilere avantajlar sunmaya da devam edecek. Mevcut ücrete yüzde 36 zam olursa nasıl rakamlar ortaya çıkar diye bir hesaplama yaptık. Özel okullarda eğitim ücretleri, eğitim kademesine, bulunduğu il ve ilçeye göre değişiyor. İlkokulda rakamlar ortalama 50 bin TL’den başlıyor. Yüzde 36 zam gelirse bu okulların ücreti 68 bin TL’ye çıkacak. Ortaokul ve liselerde de ise eğitim ücreti 60 bin TL’den başlıyor. Zamla rakam 81 bin 600 TL’ye ulaşacak. Yabancı kolejler başta olmak üzere sınavla öğrenci alan okullarda ise rakamlar daha yüksek. Öyle ki bu konuda her yıl rekoru elinde tutan Robert Kolej’de bu yıl eğitim ücreti 130 bin TL’den başlıyordu, 7 gece pansiyonlu ve 10 taksit olması durumunda 215 bin 900 TL’ye kadar çıkıyordu. Şimdi okul yüzde 36 zam yaparsa eğitim ücreti 176 bin 800 TL’den başlayacak, 293 bin 624 TL’ye kadar ulaşabilecek.
14.01.2022Ekonomi
Kadıköy'deki bıçaklı saldırıda yeni görüntü! Metroya bıçakla nasıl girdiği belli oldu
Kadıköy'deki bıçaklı saldırıda yeni görüntü! Metroya bıçakla nasıl girdiği belli oldu18 yıl 3 aya kadar hapsi istenen saldırgan Emrah Yılmaz'ın metro istasyonuna giriş anına ait görüntüler ortaya çıktı. İşte 23 ayrı suç kaydı bulunan ve metroda bıçakla dehşet saçan saldırganın yeni görüntüleri...
14.01.2022Gündem
Milyonlarca öğrenci ve veliyi kapsıyor! Zam oranı netleşti
Milyonlarca öğrenci ve veliyi kapsıyor! Zam oranı netleştiMilyonlarca öğrenciyi kapsıyor. Zam oranı belli oldu. Özel okulların zam oranı yüzde 36 olarak netleşti. Bu oran sadece eğitim ücretini kapsıyor. Yemek, kırtasiye gibi hizmetlerde ücret artışının ne olacağı henüz belli değil ve veliler bu konuda tedirginler. Bu yılı “fedakârlık yılı” olarak kabul eden özel okullar, velilerin bütçesinin rahatlaması için KDV indirimi yapılmasını talep ediyor. Kolejlerde en fazla yüzde 36 zam yapılabilecek. Ancak yüzde 25-30 oranında zam yapmayı düşünen okullar da var. Yine pek çok özel okul, burs ve indirimlerle velilere avantajlar sunmaya da devam edecek. Mevcut ücrete yüzde 36 zam olursa nasıl rakamlar ortaya çıkar diye bir hesaplama yaptık. Özel okullarda eğitim ücretleri, eğitim kademesine, bulunduğu il ve ilçeye göre değişiyor. İlkokulda rakamlar ortalama 50 bin TL’den başlıyor. Yüzde 36 zam gelirse bu okulların ücreti 68 bin TL’ye çıkacak. Ortaokul ve liselerde de ise eğitim ücreti 60 bin TL’den başlıyor. Zamla rakam 81 bin 600 TL’ye ulaşacak. Yabancı kolejler başta olmak üzere sınavla öğrenci alan okullarda ise rakamlar daha yüksek. Öyle ki bu konuda her yıl rekoru elinde tutan Robert Kolej’de bu yıl eğitim ücreti 130 bin TL’den başlıyordu, 7 gece pansiyonlu ve 10 taksit olması durumunda 215 bin 900 TL’ye kadar çıkıyordu. Şimdi okul yüzde 36 zam yaparsa eğitim ücreti 176 bin 800 TL’den başlayacak, 293 bin 624 TL’ye kadar ulaşabilecek.
14.01.2022Eğitim
HDP'li Semra Güzel 'sözlüm' demişti! Terörist Volkan Bora, 2 asker ve 1 korucuyu şehit etmiş!
HDP'li Semra Güzel 'sözlüm' demişti! Terörist Volkan Bora, 2 asker ve 1 korucuyu şehit etmiş!Adıyaman'da güvenlik güçlerinin düzenlediği operasyonla etkisiz hale getirilen ve HDP Milletvekili Semra Güzel ile birlikte samimi fotoğrafları ortaya çıkan 'Koçero Meleti' kod adlı PKK'lı terörist Volkan Bora'nın, 2015 ve 2016 yılında 2 asker ile 1 güvenlik korucusunun şehit edildiği saldırının faillerinden olduğu belirtildi. HDP'li Semra Güzel, terörist Volkan Bora ile üniversite yıllarında tanıştıklarını ve sözlendiklerini, görüşmenin çözüm sürecinde olduğunu ve örgütün yönlendirmesi ile söz konusu kıyafetleri giydiğini ifade ederek kendisini savundu
11.01.2022Gündem
Bodrum'da 'sosyal medya' tartışması cinayetinde 5 tutuklama
Bodrum'da 'sosyal medya' tartışması cinayetinde 5 tutuklamaMuğla'nın Bodrum ilçesinde, sosyal medya üzerinden tartıştıktan sonra sokakta buluşan ve Günay Durmaz'ın yaşamını yitirdiği, 1 kişinin de yaralandığı olayda gözaltına alınan 5 şüpheli, çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.
7.01.2022Gündem
128 gündür haber alınmayan Sally'nin ailesi yürekleri dağladı!
128 gündür haber alınmayan Sally'nin ailesi yürekleri dağladı!Eskişehir’de 2 Eylül 2021’de ortadan kaybolan Irak uyruklu Sally Ali Challab Al-Abbood’dan 128 gündür hiçbir haber alınamıyor. Polisin çalışmaları sürerken, ailesinin üzüntü içindeki bekleyişi sürüyor.
7.01.2022Yaşam
Toptancı halleri ve pazar yerleriyle ilgili flaş karar! Bakanlık duyurdu
Toptancı halleri ve pazar yerleriyle ilgili flaş karar! Bakanlık duyurduSon dakika haberi... Toptancı halleri ve pazar yerleriyle ilgili flaş gelişme! Bakanlık resmen duyurdu, tamamen değişiyor! Kurallar belli oldu, artık zorunlu olacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan start vermişti, hayata geçiyor. Düzenleme ile tek kullanımlık bardak, tabak, çatal, kaşık, bıçak gibi ürünler ile pipet ve ıslak mendil kullanımının azaltılması, kargo ve mesafeli satışlarda gereğinden fazla ambalaj kullanımının engellenmesi, plastik kullanımının azaltılması, gıda ve tekstil atıklarının önlenmesi ve kaynağında ayrı biriktirilmesi amaçlanıyor. İşte detaylar...
6.01.2022Ekonomi
Sosyal medyadaki tartışma sokağa taştı: 1 ölü, 1 yaralı
Sosyal medyadaki tartışma sokağa taştı: 1 ölü, 1 yaralıMuğla'nın Bodrum ilçesinde sosyal medya üzerinden tartıştıktan sonra sokakta buluşan iki grubun kavgasında 1 kişi öldü, 1 kişi de yaralandı.
6.01.2022Yaşam
Kadıköy’de cinnet getiren kadın kocasını bıçakladı kızını rehin aldı
Kadıköy’de cinnet getiren kadın kocasını bıçakladı kızını rehin aldıKadıköy’de eşiyle tartışan kadın cinnet getirdi. Kocasını bıçaklayan kadın daha sonra apartmanın girişinde kızını rehin aldı. Cinnet getiren kadın, polis ekipleri tarafından ikna edilince gözaltına alınarak polis merkezine götürüldü. Yaralanan koca hastaneye kaldırılırken durumunun ağır olduğu öğrenildi.
4.01.2022Yaşam
İğrenç istismar! Spor salonundan çıkan kıza kabusu yaşattı
İğrenç istismar! Spor salonundan çıkan kıza kabusu yaşattıBüyükçekmece'de, spor salonundan çıktıktan sonra evine giden Ege Özel (25), bıçaklı kişinin tacizine uğradı. Özel, başından geçenleri anlatırken, mahalle sakinleri olayın benzerinin 4'üncü kez yaşandığını söyledi. Yaşananlar güvenlik kamerasına yansıdı.
3.01.2022Yaşam
Başak Cengiz cinayetiyle ilgili flaş gelişme!
Başak Cengiz cinayetiyle ilgili flaş gelişme!Ataşehir’de geçtiğimiz Kasım ayında hiç tanımadığı Başak Cengiz’i (28) yolda yürürken samuray kılıcıyla öldüren Can Göktuğ Boz (27) hakkında 3 ayrı suçtan ağırlaştırılmış müebbet ve 7 yıla kadar hapis cezası istemiyle hazırlanan iddianame gönderildiği Ağır Ceza Mahkemesi’nce kabul edildi. Tutuklu şüpheli 25 Şubat’ta hakim karşısına çıkacak.
30.12.2021Yaşam
Başak Cengiz'i samuray kılıcıyla öldüren Can Göktuğ Boz için istenen ceza belli oldu
Başak Cengiz'i samuray kılıcıyla öldüren Can Göktuğ Boz için istenen ceza belli olduAtaşehir'de geçtiğimiz Kasım ayında hiç tanımadığı Başak Cengiz'i (28) yolda yürürken samuray kılıcıyla öldüren Can Göktuğ Boz (27) hakkında 3 ayrı suçtan ağırlaştırılmış müebbet ve 7 yıla kadar hapis cezası istemiyle iddianame hazırlandı.
29.12.2021Gündem
Pendik'te 'yan baktın' kavgası cinayetle sonuçlandı
Pendik'te 'yan baktın' kavgası cinayetle sonuçlandıPendik'te 27 yaşındaki Emre Candan, iki arkadaşıyla ATM'den para çekerken bir grupla girdikleri 'yan baktın' kavgası sırasında bıçaklanarak öldürüldü. Olayla ilgili 3 kişi gözaltına alınırken, kavga anı güvenlik kamerasına yansıdı.
29.12.2021Gündem
Apartman Whatsapp grubunda başlayan restleşmede kan aktı!
Apartman Whatsapp grubunda başlayan restleşmede kan aktı!Küçükçekmece’de ev sahibinin avukatıyla aynı apartmanda oturan Murat Y., avukat Osman Karakuş’a husumet beslemeye başladı. Avukat Osman Karakuş’un tahliye davası açtığını öğrenen Murat Y. iddiaya göre avukatı önce tehdit etti sonra ise beyzbol sopasıyla darp etti. Başından ciddi şekilde yaralanan avukat Karakuş, Murat Y.'nin daha önce de kardeşini yaraladığını ve kardeşinin bu yüzden sakat kaldığını söyledi. Olayın ardından gözaltına alınan Murat Y. ise ifadesinin ardından serbest bırakıldı.
28.12.2021Yaşam
Kızlarını istismar eden eşinden şikayetçi oldu! Ölüm tehdidi sebebiyle evden çıkamıyor
Kızlarını istismar eden eşinden şikayetçi oldu! Ölüm tehdidi sebebiyle evden çıkamıyorDiyarbakır'da kızlarına cinsel istismarda bulunduğu eşi M.K.'den (47) boşanmak isteyince şiddete maruz kalan H.K. (38), aldığı tehditler nedeniyle 9 aydır evinden çıkamıyor. Adalet istediğini belirten H.K., “Şikayet ediyorum, uzaklaştırma veriyorlar. Sonra eve gidip, oturuyorum. Nereye kadar evde oturacağım? Nasıl çocuklarıma bakacağım? Ya açlıktan ya da şiddetten öleceğiz" dedi.
28.12.2021Yaşam
Metro saldırganıyla ilgili flaş karar!
Metro saldırganıyla ilgili flaş karar!Kadıköy-Tavşantepe metrosunda Senanur Damgacı'ya bıçak çekip tehdit ve hakaret eden şüpheli Emrah Y. hakkında yapılan aylık tutukluluk incelemesinde tutukluluk halinin devamına karar verildi.
27.12.2021Yaşam
Kadıköy'de 23 yaşındaki genç yan baktın kavgasında bıçaklanarak öldürüldü!
Kadıköy'de 23 yaşındaki genç yan baktın kavgasında bıçaklanarak öldürüldü!Kadıköy’de 23 yaşındaki bir genç yan baktın kavgası sonucu bıçaklanarak öldürüldü. Aynı gün içinde yakalanan katil zanlıları emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Şüphelilerin cinayette kullandıkları bıçağı bir dönerciden aldıkları ortaya çıktı.
27.12.2021Gündem
Seren Serengil'den yeni hamle! Sosyal medyadan duyurdu, Mustafa Rahman Tohma...
Seren Serengil'den yeni hamle! Sosyal medyadan duyurdu, Mustafa Rahman Tohma...Ünlü sunucu Seren Serengil, zayıflık uğruna bıçak altına yattığından beri sağlık sorunlarıyla boğuşuyor. Serengil'i zor günlerinde bir an bile yalnız bırakmayan sevgilisi Mustafa Rahman Tohma'nın ailesi Hatay'dan İstanbul'a gelerek ünlü sunucuyu ziyaret etti. Serengil mutlu aile tablosunu Instagram'dan paylaşarak 'Aileye girdik pozu' notunu düştü.
27.12.2021Magazin
Kadın kurye dehşeti yaşadı! "Gözlerimi kapattığım zaman..."
Kadın kurye dehşeti yaşadı! "Gözlerimi kapattığım zaman..." Kocaeli'nin Darıca ilçesinde kuryelik yapan 22 yaşındaki Elvin Danışmaz, trafikte tanımadığı şüphelilerin saldırısına uğradı. Kolu alçıya alınan ve aldığı darbeler sonrasında yürümekte güçlük çeken genç kadın, kendisine bunu yaşatanların bir an önce yakalanmasını istiyor.
26.12.2021Yaşam
Otobüste skandal görüntü! İETT şoförü yolcuya bıçak çekti
Otobüste skandal görüntü! İETT şoförü yolcuya bıçak çektiİstanbul Ataşehir'de İETT otobüsü şoförü tartıştığı yolcunun üstüne yürüyerek, bıçak çekti. Başka bir yolcu tarafından cep telefonunu kamerasına kaydedilen görüntüler sosyal medyada paylaşılarak tepki çekti.
23.12.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Ankaracinayetkadınözel okulkadıköy

Bıçak ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki bıçak haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.