Bakan Akar

Bakan Akar

Son dakika bakan akar haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan bakan akar ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını bakan akar haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Bakan Akar

haberleri sayfasında son dakika yaşanan bakan akar gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.336 bakan akar haberi bulunmuştur. Tüm bakan akar haberleri aşağıda listelenmiştir.
MSB acı haberi duyurdu! 1 askerimiz şehit oldu
MSB acı haberi duyurdu! 1 askerimiz şehit olduMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde, teröristlerin taciz atışıyla, Piyade Uzman Çavuş Serhat Bal'ın şehit olduğunu duyurdu.
4.07.2022Gündem
Bakan Akar, kuruluşunun yıl dönümünde Kara Kuvvetleri personelini kabul etti
Bakan Akar, kuruluşunun yıl dönümünde Kara Kuvvetleri personelini kabul ettiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kara Kuvvetleri'nin 2231'inci kuruluş yıl dönümü nedeniyle Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Musa Avsever ve beraberindeki Kara Kuvvetleri Komutanlığı personelini kabul etti.
28.06.2022Siyaset
İsveç ve Finlandiya’nın NATO üyeliği ile ilgili flaş açıklama! Bakan Akar duyurdu
İsveç ve Finlandiya’nın NATO üyeliği ile ilgili flaş açıklama! Bakan Akar duyurduMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar İsveç ve Finlandiya’nın NATO üyeliği talebine ilişkin, ''Siz bizim bu somut mücadelemize katılmayacaksınız, katılmadığınız gibi teröristlere destek vereceksiniz, bunlar için güvenli ülke olacaksınız, size sığınacaklar. Ondan sonra ‘Ben NATO’ya gireceğim.’ Niçin? ‘Bana saldırı olursa Türkiye bana yardım etsin.’ diye. NATO’ya girmenin anlamı bu. Bu konudaki bencilliğin, mantık katliamının açıkça görülmesi lazım.'' dedi.
27.06.2022Siyaset
Bakan Akar'dan 2'nci Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü'ne ziyaret
Bakan Akar'dan 2'nci Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü'ne ziyaretMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kayseri'de 2'nci Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü'nde inceleme ve denetlemelerde bulundu.
24.06.2022Siyaset
Türkiye harekete geçti! Bakan Akar 'İstanbul planı'nı açıkladı
Türkiye harekete geçti! Bakan Akar 'İstanbul planı'nı açıkladıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Rusya ile Ukrayna savaşının neden olduğu tahıl krizinin çözümü ile ilgili açıklamada bulundu. Bakan Akar, İstanbul'da harekat merkezi kurulması noktasında bir görüşün hakim olduğunu aktardı.
23.06.2022Gündem
İngiltere Savunma Bakanı Wallace, Türkiye'ye geliyor
İngiltere Savunma Bakanı Wallace, Türkiye'ye geliyorİngiltere Savunma Bakanı Ben Wallace, resmi ziyaretlerde bulunmak üzere yarın Türkiye'ye gelecek.
22.06.2022Dünya
Bakan Akar, Kosova Güvenlik Kuvveti Komutanı’nı kabul etti
Bakan Akar, Kosova Güvenlik Kuvveti Komutanı’nı kabul ettiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kosova Güvenlik Kuvveti Komutanı Korgeneral Bashkim Jashari'yi kabul etti.
21.06.2022Siyaset
Bakan Akar'dan İsveç ve Finlandiya açıklaması: Terör yuvasına dönüşmeleri NATO için tehdit
Bakan Akar'dan İsveç ve Finlandiya açıklaması: Terör yuvasına dönüşmeleri NATO için tehdit Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyelikleriyle ilgili net mesajlar verdi. Bakan Akar, İsveç ve Finlandiya'nın NATO'ya başvurusuyla ilgili, "İttifak üyesi bir ülkeye saldıran, güvenlik güçlerini şehit eden, masum insanlarını katleden teröristleri görmezden gelen bir anlayış dostluk ve ittifak ruhu ile bağdaşmaz. İsveç ve Finlandiya’nın terör örgütlerine siyasi ve finansal destek sağlaması, silah yardımı yapması, oraların terör yuvasına dönüşmesi NATO için de bir tehdit" ifadelerini kullandı. Yunanistan ile yükselen tansiyonu da değerlendiren Bakan Akar, sorunların suhuletle çözülmesi gerektiğini vurguladı.
17.06.2022Siyaset
Türkiye-Yunanistan geriliminin ardından flaş gelişme! Bu kare damga vurdu
Türkiye-Yunanistan geriliminin ardından flaş gelişme! Bu kare damga vurduMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Brüksel'deki NATO Karargahı’nda Yunanistan Savunma Bakanı Nikos Panagiotopoulos ile görüştü. Son günlerde zirveye çıkan Türk-Yunan gerilimi sonrası Bakan Akar ve Panagiotopoulos'un görüşmesi Yunan medyasında da geniş yer aldı.
16.06.2022Dünya
Bakar Akar, NATO Savunma Bakanları ile aile fotoğrafı çektirdi
Bakar Akar, NATO Savunma Bakanları ile aile fotoğrafı çektirdiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Savunma Bakanları Toplantısı’na katılmak üzere geldiği Belçika’nın başkenti Brüksel'de NATO Savunma Bakanları ile aile fotoğrafı çektirdi.
16.06.2022Dünya
Piyade Uzman Çavuş Kadir Kemik şehit oldu! MSB acı haberi duyurdu
Piyade Uzman Çavuş Kadir Kemik şehit oldu! MSB acı haberi duyurduMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Pençe-Kilit operasyon bölgesinde, terör örgütü mensuplarınca üs bölgesine açılan taciz ateşi sonucu yaralanan Piyade Uzman Çavuş Kadir Kemik'in kurtarılamayarak şehit olduğunu duyurdu.
16.06.2022Gündem
Bakan Akar NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile görüştü
Bakan Akar NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Brüksel'deki NATO Karargahı'nda NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile görüştü.
15.06.2022Siyaset
Türkiye devreye girdi! Tahıl krizi için flaş 'kırmızı hat' adımı
Türkiye devreye girdi! Tahıl krizi için flaş 'kırmızı hat' adımıMilli Savunma Bakanlığı, Rusya ile Ukrayna savaşının neden olduğu tahıl krizinin çözümü için "kırmızı hat" diplomasisini hayata geçirdi.
15.06.2022Gündem
Milli Savunma Bakanı Akar, NATO Karargahı'na geldi
Milli Savunma Bakanı Akar, NATO Karargahı'na geldiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Savunma Bakanları Toplantısı'na katılmak üzere NATO Karargahı'na geldi. Akar, NATO Daimi Temsilciliği ile Türk Askeri Temsilciliğini ziyaret etti.
15.06.2022Siyaset
Bakan Akar, Brüksel'e gidecek
Bakan Akar, Brüksel'e gidecek Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Savunma Bakanları Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e gidecek.
14.06.2022Siyaset
İstanbul'da NATO toplantısı! Bakan Akar'dan Yunan parlamentere sert yanıt
İstanbul'da NATO toplantısı! Bakan Akar'dan Yunan parlamentere sert yanıtMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İstanbul'da düzenlenen NATO toplantısında 'adalar' gerilimi yaşandı.
14.06.2022Gündem
Bakan Akar, Polonyalı mevkidaşıyla görüştü
Bakan Akar, Polonyalı mevkidaşıyla görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Polonya Savunma Bakanı Mariusz Blaszczak ile telefonda görüştü.
13.06.2022Siyaset
Bakan Akar'dan Yunanistan mesajı! 'Saldırgan eylemlerine karşılık verdik, vereceğiz'
Bakan Akar'dan Yunanistan mesajı! 'Saldırgan eylemlerine karşılık verdik, vereceğiz'Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, “Yunanistan’ın haksız ve hukuksuz saldırgan eylemlerinin her birine gerekli karşılığı verdik, vermeye devam edeceğiz. Herhangi bir şekilde bu konularda susmamız, hakkımızı ve hukukumuzu çiğnetmemiz, bazı oldubittilere ‘evet’ dememiz asla söz konusu değildir. Bunu herkesin bilmesi lazım” dedi.
10.06.2022Siyaset
Bakan Akar, Pakistan Genelkurmay Başkanı Raza'yı kabul etti
Bakan Akar, Pakistan Genelkurmay Başkanı Raza'yı kabul ettiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İzmir'de Pakistan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Nadeem Raza'yı kabul etti.
9.06.2022Ekonomi
Bakan Akar Azerbaycan ve Kosova Savunma Bakanları ile görüştü
Bakan Akar Azerbaycan ve Kosova Savunma Bakanları ile görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Efes 2022 kapsamında Türkiye'ye gelen Azerbaycan Savunma Bakanı Orgeneral Zakir Hasanov ve Kosova Savunma Bakanı Armend Mehaj ile ayrı ayrı görüştü.
8.06.2022Siyaset
Bakan Akar Libya, Kamerun, Kırgızistan ve Ruandalı mevkidaşlarıyla görüştü
Bakan Akar Libya, Kamerun, Kırgızistan ve Ruandalı mevkidaşlarıyla görüştü Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İzmir'de Libya Başbakanı ve Savunma Bakanı Abdulhamid Dibeybe, Kamerun Savunma Bakanı Joseph Beti Assomo, Kırgızistan Savunma Bakanı Tümgeneral Baktibek Bekbolotov ve Ruanda Savunma Bakanı Tümgeneral Albert Murasıra ile ayrı ayrı görüştü.
8.06.2022Siyaset
Milli Savunma Bakanı Akar, Rus Mevkidaşı Şoygu ile görüştü
Milli Savunma Bakanı Akar, Rus Mevkidaşı Şoygu ile görüştüMillî Savunma Bakanı Hulusi Akar, Rusya Savunma Bakanı Sergey Şoygu ile telefonda görüştü. Görüşmede Ukrayna ve Suriye başta olmak üzere ikili ve bölgesel savunma, güvenlik konuları ele alındı.
7.06.2022Siyaset
Yunanistan'a çok sert tepki! Bakan Çavuşoğlu: Adaların egemenliği tartışılacaktır
Yunanistan'a çok sert tepki! Bakan Çavuşoğlu: Adaların egemenliği tartışılacaktırYunanistan ile Türkiye gerilimi ile ilgili son dakika gelişmesi! Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, "Yunanistan bizim yazdığımız mektuplara adam gibi cevap versin. Silahsızlandırılmış bu adaların statüsünü ihlal etmediğini söylesin. Elimde belgeler var. İhlal gerekçelerinin hiçbiri geçerli değil. Bu ihlalleri sonlandırmazsa adaların egemenlik tartışmasını başlattık zaten, egemenliği tartışılır" dedi.
7.06.2022Siyaset
Suriye'nin kuzeyine operasyon sinyali! Bakan Akar duyurdu
Suriye'nin kuzeyine operasyon sinyali! Bakan Akar duyurduSuriye’nin kuzeyine operasyonla ilgili son dakika açıklaması! Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, "Milletimizi 40 yıldan beri başına musallat olan terör belasından kurtaracağız. Bununla ilgili azimliyiz, kararlıyız ve buna da muktediriz. Bu konuda kimse karşımıza çıkmasın, bize engel olmaya kalkmasın. Bizim tek hedefimiz teröristler" dedi. Akar, olası operasyonun zamanlamasına yönelik "Yeri ve zamanı geldiğinde gereken neyse yapılacaktır" dedi.
7.06.2022Siyaset
Bakan Akar, Ukraynalı mevkidaşı ile görüştü
Bakan Akar, Ukraynalı mevkidaşı ile görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ukraynalı mevkidaşı Oleksii Reznikov ile telefonda görüştü.
6.06.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Bakan Akar ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki bakan akar haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.