Hulusi Akar

Hulusi Akar

Son dakika hulusi akar haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan hulusi akar ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını hulusi akar haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Hulusi Akar

haberleri sayfasında son dakika yaşanan hulusi akar gelişmeleri de dahil olmak üzere 2.805 hulusi akar haberi bulunmuştur. Tüm hulusi akar haberleri aşağıda listelenmiştir.
Bakan Akar TSK komuta kademesiyle sınırın “sıfır noktasında”
Bakan Akar TSK komuta kademesiyle sınırın “sıfır noktasında”Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, TSK Komuta Kademesi ile Namaz Dağı’na çıktı, Suriye ve Irak sınırının kesiştiği sıfır noktasındaki Altunbey 1. Hudut Takım Komutanlığında inceleme ve denetlemelerde bulundu.
21.01.2022Gündem
Bakan Akar duyurdu! 18 terörist etkisiz hale getirildi
Bakan Akar duyurdu! 18 terörist etkisiz hale getirildiSon dakika haberi... Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Afrin merkezine yapılan ve sivil insanların hayatını kaybettiği terör saldırısına ilişkin, “Bu alçak saldırıdan sonra ilgili birlik komutanlıkları karşı operasyonları başlattı. Bilinen hedefleri yoğun şekilde ateş altına alarak şu ana kadar 18 teröristi etkisiz hale getirdiler. Operasyonlarımız devam ediyor, önümüzdeki saatlerde bu sayının artmasını bekliyoruz” dedi.
21.01.2022Gündem
Bakan Akar ve komutanlar kritik bölgede!
Bakan Akar ve komutanlar kritik bölgede!Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) Komuta Kademesi ile Irak sınırındaki birliklerde inceleme ve denetlemelerde bulundu.
21.01.2022Siyaset
Laç kentindeki yeni konutlar sahiplerine teslim edildi
Laç kentindeki yeni konutlar sahiplerine teslim edildiArnavutluk’ta 2019 yılında yaşanan depremde evleri yıkılan depremzedeler için Albayrak İnşaat tarafından TOKİ adına 13 ayda tamamlanan 522 konut, 37 ticari ünite, çocuk oyun parkları ve 375 araçlık kapalı otoparkı olan projenin teslimini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan gerçekleştirdi.
17.01.2022Gündem
Arnavutluk'ta tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yardıma koşan ilk ülke Türkiye oldu
Arnavutluk'ta tarihi gün! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yardıma koşan ilk ülke Türkiye olduCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Arnavutluk'ta deprem konutlarının teslim töreninde açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "İyi ve kötü gününde kardeşinin yanında olmak da bizim medeniyet değerlerimizin en önemlilerinden biridir. Depremden sonra bölgeye yardıma koşan ilk ülkenin Türkiye olması, aramızdaki güçlü dayanışmanın en büyük ispatıdır." dedi.
17.01.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan Arnavutluk'ta törenle karşılandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan Arnavutluk'ta törenle karşılandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yılın ilk yurt dışı ziyaretini Arnavutluk'a gerçekleştiriyor.
17.01.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk'a gitti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk'a gitti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yılın ilk yurt dışı ziyaretini Arnavutluk'a gerçekleştiriyor.
17.01.2022Siyaset
Cezalandırma operasyonu! Terör örgütüne büyük darbe! 44 terörist öldürüldü
Cezalandırma operasyonu! Terör örgütüne büyük darbe! 44 terörist öldürüldüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar cezalandırma operasyonları sonucunda 44 teröristin etkisiz hale getirildiğini açıkladı.
15.01.2022Gündem
Türkiye'nin ilk istihbarat gemisi! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bugüne kadar dışardan alıyorduk artık milli ve yerlisine sahibiz
Türkiye'nin ilk istihbarat gemisi! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bugüne kadar dışardan alıyorduk artık milli ve yerlisine sahibizCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Test ve Eğitim Gemisi TCG Ufuk’un Hizmete Giriş Töreni'nde açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Bugün hizmete sunacağımız ülkemizin ilk istihbarat gemisi Ufuk, milli mühendislik kabiliyetleriyle geliştirildi. İnşallah yeni hayırlı haberler de alacağız. Dikey atım sistemini bugüne kadar dışardan alıyorduk artık milli ve yerlisine sahibiz" dedi.
14.01.2022Siyaset
Milli Savunma Bakanı Akar'dan 'NATO' açıklaması
Milli Savunma Bakanı Akar'dan 'NATO' açıklamasıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar NATO Hızlı İntikal Edebilir Kolordu-Türkiye (NRDC-T) görevini 2021'de başarıyla yerine getiren 3. Kolordu Komutanlığı'na bir kutlama ziyaretinde bulundu.
14.01.2022Siyaset
Bakan Akar, Mehmetçik Vakfı'na 150 bin TL bağışlayan Haluk Levent'i kabul etti
Bakan Akar, Mehmetçik Vakfı'na 150 bin TL bağışlayan Haluk Levent'i kabul ettiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kızılordu Korosu ile gerçekleştirdiği Anadolu turnesi gelirinin yarısını Mehmetçik Vakfı'na bağışlayan sanatçı Haluk Levent'i Bakanlık'ta kabul etti.
13.01.2022Gündem
Bakan Akar, Azerbaycanlı mevkidaşı ile görüştü
Bakan Akar, Azerbaycanlı mevkidaşı ile görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Azerbaycan Savunma Bakanı Orgeneral Zakir Hasanov'u telefonla arayarak Ermenistan ordusu tarafından açılan ateşte 1 Azerbaycan askerinin şehit düşmesinden duyduğu üzüntüyü ifade etti, taziyelerini bildirdi.
12.01.2022Gündem
Bakan Akar: Operasyonlarımız artan şiddet ve tempoda devam edecek
Bakan Akar: Operasyonlarımız artan şiddet ve tempoda devam edecekMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Şanlıurfa Akçakale'de 3 askerin şehit olduğu terör saldırısına ilişkin, "Sınırlarımızın ötesinde planlı yapılan bu saldırılar tahammül sınırımızı zorlar hale gelmiştir. Cezalandırma operasyonlarımız artan bir şiddet ve tempoda devam edecek" dedi.
11.01.2022Gündem
Bakan Akar, Azerbaycanlı mevkidaşı ile görüştü
Bakan Akar, Azerbaycanlı mevkidaşı ile görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Azerbaycan Savunma Bakanı Zakir Hasanov ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
10.01.2022Siyaset
Bakan Akar'dan 'Sarıkamış' mesajı
Bakan Akar'dan 'Sarıkamış' mesajı  Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Sarıkamış Harekatı'nın 107'nci yıl dönümü nedeniyle yayımladığı mesajda, "Mehmetçiklerimizin Allahuekber Dağlarında gösterdiği kahramanlık ve fedakarlık, nesiller boyu saygı ve minnet duygularıyla hatırlanacak, aziz hatıraları sonsuza kadar yaşatılacaktır" dedi.
9.01.2022Gündem
Bedelli askerlik ücreti belli oldu
Bedelli askerlik ücreti belli oldu Bedelli askerlik ücreti ne kadar oldu sorusu yanıt buldu. Yeni yılın gelmesi ve asgari ücret, memur ve emekli maaşlarının belli olmasıyla gözler 2022 bedelli askerlik ücretlerinin ne kadar olacağına çevrilmişti. Bedelli askerlik ücreti 2018'de 15 bin TL olarak ödeniyordu. Bedelli askerlik ücreti, çıkartılan yasa ile 6 ayda bir güncelleniyor. Merakla beklenen açıklama Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'dan geldi.
8.01.2022Ekonomi
Bakan Akar'dan Kazakistan mesajı: 'Her türlü yardıma hazırız'
Bakan Akar'dan Kazakistan mesajı: 'Her türlü yardıma hazırız'Son dakika haberi... Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, 24 Temmuz 2015’ten bugüne kadar 33 bin 275 teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu. Kazakistan'daki son gelişmeleri yakından takip ettiklerini belirten Bakan Akar, “Bizim inancımız Kazakistan, oradaki kardeşlerimiz kendi imkan ve kabiliyetleriyle oradaki bütün zorlukları aşacaktır. Biz Kazakistan'ın her zaman olduğu gibi bugün de yanındayız. Herhangi bir talep geldiğinde, istek olduğunda, bize emir, talimat verildiğinde biz de Kazakistanlı kardeşlerimize her türlü yardımı yapmaya, elimizden gelen desteği sağlamaya hazır olduğumuzu ifade ediyoruz" dedi.
8.01.2022Gündem
Bakan Akar'dan Yunanistan tepkisi: 'Kuzu postuna bürünerek mağdur imajı veriyor'
Bakan Akar'dan Yunanistan tepkisi: 'Kuzu postuna bürünerek mağdur imajı veriyor'Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, “Tüm iyi niyetli diyalog çağrılarımıza rağmen Yunanistan, her türlü gerçeği çarpıtarak ve adeta kuzu postuna bürünerek mağdur bir ülke olduğu imajını vermeye çalışmakta” dedi.
8.01.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan 'vurucu güç olarak yerini alacak' dedi ve tarihi resmen açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan 'vurucu güç olarak yerini alacak' dedi ve tarihi resmen açıkladıCumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Teknolojiler ve Yeni Yatırımlar Toplu Açılış ve Tanıtım Töreni'nde açıklamalarda bulundu. Erdoğan burada yaptığı konuşmada, "Milli Muharip Uçağımızı 2023 yılında hangardan çıkarıp, bütün dünyaya göstereceğiz. 2025'te ilk uçuşunu gerçekleştireceğimiz uçağımız testlerinin ardından 2029'da TSK'da vurucu güç olarak yerini alacaktır." ifadelerini kullandı.
6.01.2022Siyaset
Yunanistan'da büyük panik! Bakan Akar açıkladı Atina çıldırdı: Eyvah Türkler yüzerek geliyor...
Yunanistan'da büyük panik! Bakan Akar açıkladı Atina çıldırdı: Eyvah Türkler yüzerek geliyor...Doğu Akdeniz ve Ege'de her fırsatta Türkiye'yi kışkırtan adımlar atan ve düşmanca ittifaklar kuran Yunanistan, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar’ın, ‘Türkiye’ye 1950 metre mesafede Meis Adası var. Normalde, Harp Okulu öğrencileri yüzerek gider oraya’ sözleriyle Tuzla’da yüzme eğitimi yapan harbiyelilerin görüntülerinin paylaşılması ile büyük bir paniğe kapıldı...
5.01.2022Dünya
Bakan Akar'dan Yunanistan'a Ege'de 12 mil uyarısı!
Bakan Akar'dan Yunanistan'a Ege'de 12 mil uyarısı!Millî Savunma Bakanı Hulusi Akar, ve komuta kademesi yılın son gününde Foça Deniz Üs Komutanlığı, 2. Ana Jet Üs Komutanlığı ve Kara Kuvvetleri Komutanlığı İleri Müşterek Harekat Merkezi'ni ziyaret ederek yıllık değerlendirme toplantıları gerçekleştirdi.
1.01.2022Gündem
Bakan Akar sınırın sıfır noktasında incelemelerde bulundu
Bakan Akar sınırın sıfır noktasında incelemelerde bulunduMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberinde TSK komuta kademesi ile Suriye sınır hattındaki birliklerde inceleme ve denetlemelerde bulundu.
31.12.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 33 bin fitte Mehmetçiğin yeni yılını kutladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, 33 bin fitte Mehmetçiğin yeni yılını kutladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 33 bin fitte Havadan İhbar Kontrol (HİK) uçağında bulunan Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ile telsiz telefondan görüşerek Ege ve Doğu Akdeniz'de seyir halindeki gemilerin personeli ve havadaki uçakların pilotların yeni yılını kutladı.
31.12.2021Siyaset
Şehit DSİ operatörü, Balıkesir’de toprağa verildi
Şehit DSİ operatörü, Balıkesir’de toprağa verildiŞanlıurfa’nın Ceylanpınar ilçesinin karşısındaki Suriye’nin Resulayn kentinde, PKK/YPG’li teröristlerce düzenlenen havanlı saldırıda şehit olan Devlet Su İşleri (DSİ) operatörü Cihan Gökkaya (37), memleketi Balıkesir’de toprağa verildi.
31.12.2021Gündem
Bakan Akar: 2015'ten bu yana 33 bin 259 terörist öldürüldü
Bakan Akar: 2015'ten bu yana 33 bin 259 terörist öldürüldüSon dakika haberi... Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, 24 Temmuz 2015'ten bugüne kadar; yurt içinde, Irak'ın ve Suriye'nin kuzeyinde toplam 33 bin 259, bu yılın başından itibaren ise 2 bin 779 teröristin etkisiz hale getirildiğini duyurdu. Bakan Akar, "Kıbrıslı kardeşlerimizin yanındayız. Ege'de ve Doğu Akdeniz’de hem kendimizin hem de Kıbrıslı kardeşlerimizin hak, alaka ve menfaatlerini korumakta azimliyiz, kararlıyız ve buna muktediriz" dedi.
31.12.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Hulusi AkarMilli Savunma Bakanıbakan akarerdoğanArnavutluk

Hulusi Akar ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki hulusi akar haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.