Hulusi Akar

Hulusi Akar

Son dakika hulusi akar haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan hulusi akar ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını hulusi akar haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Hulusi Akar

haberleri sayfasında son dakika yaşanan hulusi akar gelişmeleri de dahil olmak üzere 3.008 hulusi akar haberi bulunmuştur. Tüm hulusi akar haberleri aşağıda listelenmiştir.
Bakan Akar'dan 2'nci Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü'ne ziyaret
Bakan Akar'dan 2'nci Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü'ne ziyaretMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kayseri'de 2'nci Ana Bakım Fabrika Müdürlüğü'nde inceleme ve denetlemelerde bulundu.
24.06.2022Siyaset
Türkiye harekete geçti! Bakan Akar 'İstanbul planı'nı açıkladı
Türkiye harekete geçti! Bakan Akar 'İstanbul planı'nı açıkladıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Rusya ile Ukrayna savaşının neden olduğu tahıl krizinin çözümü ile ilgili açıklamada bulundu. Bakan Akar, İstanbul'da harekat merkezi kurulması noktasında bir görüşün hakim olduğunu aktardı.
23.06.2022Gündem
Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, Suudi Arabistan yetkilileriyle görüştü
Hazine ve Maliye Bakanı Nebati, Suudi Arabistan yetkilileriyle görüştüHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, Ticaret ve Enformasyon Bakanı Majid Abdullah Al Qasabi ve Yatırım Bakanı Sn. Khalid Bin Abdulaziz Al Falih ile bir araya geldi.
22.06.2022Ekonomi
Veliaht Prens Muhammed bin Selman Ankara’da!
Veliaht Prens Muhammed bin Selman Ankara’da!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'ye resmi ziyarette bulunan Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman'ı resmi törenle karşıladı.
22.06.2022Siyaset
Rusya'da tahıl koridoru zirvesi! Türk ve Rus heyetler Moskova'da görüştü, Türk gemileri Ukrayna'dan ayrılıyor
Rusya'da tahıl koridoru zirvesi! Türk ve Rus heyetler Moskova'da görüştü, Türk gemileri Ukrayna'dan ayrılıyorGIDA krizinin çözümü ve Ukrayna limanlarında bekleyen tahıl yüklü gemilerin tahliyesine yönelik Türk ve Rus askeri heyetlerinin toplantısı, dün Moskova'da gerçekleştirildi. Yapıcı ve olumlu havada geçtiği bildirilen toplantıda; Türkiye, Rusya, Ukrayna ve Birleşmiş Milletler (BM) arasında görüşmeler yapılmasına yönelik anlayış oluştuğu öğrenildi.
22.06.2022Dünya
Bakan Akar, Kosova Güvenlik Kuvveti Komutanı’nı kabul etti
Bakan Akar, Kosova Güvenlik Kuvveti Komutanı’nı kabul ettiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kosova Güvenlik Kuvveti Komutanı Korgeneral Bashkim Jashari'yi kabul etti.
21.06.2022Siyaset
Bakan Akar'dan İsveç ve Finlandiya açıklaması: Terör yuvasına dönüşmeleri NATO için tehdit
Bakan Akar'dan İsveç ve Finlandiya açıklaması: Terör yuvasına dönüşmeleri NATO için tehditMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İsveç ve Finlandiya'nın NATO üyelikleriyle ilgili net mesajlar verdi. Bakan Akar, İsveç ve Finlandiya'nın NATO'ya başvurusuyla ilgili, "İttifak üyesi bir ülkeye saldıran, güvenlik güçlerini şehit eden, masum insanlarını katleden teröristleri görmezden gelen bir anlayış dostluk ve ittifak ruhu ile bağdaşmaz. İsveç ve Finlandiya’nın terör örgütlerine siyasi ve finansal destek sağlaması, silah yardımı yapması, oraların terör yuvasına dönüşmesi NATO için de bir tehdit" ifadelerini kullandı. Yunanistan ile yükselen tansiyonu da değerlendiren Bakan Akar, sorunların suhuletle çözülmesi gerektiğini vurguladı.
17.06.2022Siyaset
Türkiye-Yunanistan geriliminin ardından flaş gelişme! Bu kare damga vurdu
Türkiye-Yunanistan geriliminin ardından flaş gelişme! Bu kare damga vurduMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Brüksel'deki NATO Karargahı’nda Yunanistan Savunma Bakanı Nikos Panagiotopoulos ile görüştü. Son günlerde zirveye çıkan Türk-Yunan gerilimi sonrası Bakan Akar ve Panagiotopoulos'un görüşmesi Yunan medyasında da geniş yer aldı.
16.06.2022Dünya
Bakar Akar, NATO Savunma Bakanları ile aile fotoğrafı çektirdi
Bakar Akar, NATO Savunma Bakanları ile aile fotoğrafı çektirdiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Savunma Bakanları Toplantısı’na katılmak üzere geldiği Belçika’nın başkenti Brüksel'de NATO Savunma Bakanları ile aile fotoğrafı çektirdi.
16.06.2022Dünya
Piyade Uzman Çavuş Kadir Kemik şehit oldu! MSB acı haberi duyurdu
Piyade Uzman Çavuş Kadir Kemik şehit oldu! MSB acı haberi duyurduMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Pençe-Kilit operasyon bölgesinde, terör örgütü mensuplarınca üs bölgesine açılan taciz ateşi sonucu yaralanan Piyade Uzman Çavuş Kadir Kemik'in kurtarılamayarak şehit olduğunu duyurdu.
16.06.2022Gündem
Bakan Akar NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile görüştü
Bakan Akar NATO Genel Sekreteri Stoltenberg ile görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Brüksel'deki NATO Karargahı'nda NATO Genel Sekreteri Jens Stoltenberg ile görüştü.
15.06.2022Siyaset
Türkiye devreye girdi! Tahıl krizi için flaş 'kırmızı hat' adımı
Türkiye devreye girdi! Tahıl krizi için flaş 'kırmızı hat' adımıMilli Savunma Bakanlığı, Rusya ile Ukrayna savaşının neden olduğu tahıl krizinin çözümü için "kırmızı hat" diplomasisini hayata geçirdi.
15.06.2022Gündem
Milli Savunma Bakanı Akar, NATO Karargahı'na geldi
Milli Savunma Bakanı Akar, NATO Karargahı'na geldiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Savunma Bakanları Toplantısı'na katılmak üzere NATO Karargahı'na geldi. Akar, NATO Daimi Temsilciliği ile Türk Askeri Temsilciliğini ziyaret etti.
15.06.2022Siyaset
Doğal gaz fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme! Bakan açıkladı: Olağan dışı tedbirler gerekiyor
Doğal gaz fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme! Bakan açıkladı: Olağan dışı tedbirler gerekiyorDoğal gaz fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama geldi. Milyonlarca aboneyi yakından ilgilendiriyor. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez enerji sektöründeki fiyat artışlarının olağan dışı olduğunu söyleyerek bu dönemin atlatılması için olağan dışı tedbirler alınması gerektiğini vurguladı. Sektördeki fiyat dalgalanmalarının, karşılarına zorluk çıkardığını belirten Bakan Dönmez olası tedbirlerin alınması durumunda geçici olarak uygulanacağını belirtti. Nisan ayında zamlanan doğal gaz fiyatları Mayıs'ta sabit kalırken Haziran'da da yüzde 30 artmıştı. İşte son dakika haberinin detayları...
14.06.2022Ekonomi
Bakan Akar, Brüksel'e gidecek
Bakan Akar, Brüksel'e gidecekMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, NATO Savunma Bakanları Toplantısı'na katılmak üzere Brüksel'e gidecek.
14.06.2022Siyaset
İstanbul'da NATO toplantısı! Bakan Akar'dan Yunan parlamentere sert yanıt
İstanbul'da NATO toplantısı! Bakan Akar'dan Yunan parlamentere sert yanıtMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İstanbul'da düzenlenen NATO toplantısında 'adalar' gerilimi yaşandı.
14.06.2022Gündem
MSB acı haberi duyurdu! Bir asker şehit oldu
MSB acı haberi duyurdu! Bir asker şehit olduMilli Savunma Bakanlığı, Pençe-Kilit Operasyonu bölgesinde, Piyade Uzman Çavuş Ramazan Gök'ün taciz ateşi sonucu şehit olduğunu açıkladı.
13.06.2022Gündem
Bakan Akar, Polonyalı mevkidaşıyla görüştü
Bakan Akar, Polonyalı mevkidaşıyla görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Polonya Savunma Bakanı Mariusz Blaszczak ile telefonda görüştü.
13.06.2022Siyaset
Bakan Akar'dan Yunanistan mesajı! 'Saldırgan eylemlerine karşılık verdik, vereceğiz'
Bakan Akar'dan Yunanistan mesajı! 'Saldırgan eylemlerine karşılık verdik, vereceğiz'Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, “Yunanistan’ın haksız ve hukuksuz saldırgan eylemlerinin her birine gerekli karşılığı verdik, vermeye devam edeceğiz. Herhangi bir şekilde bu konularda susmamız, hakkımızı ve hukukumuzu çiğnetmemiz, bazı oldubittilere ‘evet’ dememiz asla söz konusu değildir. Bunu herkesin bilmesi lazım” dedi.
10.06.2022Siyaset
Bakan Akar, Pakistan Genelkurmay Başkanı Raza'yı kabul etti
Bakan Akar, Pakistan Genelkurmay Başkanı Raza'yı kabul ettiMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İzmir'de Pakistan Genelkurmay Başkanı Orgeneral Nadeem Raza'yı kabul etti.
9.06.2022Ekonomi
Efes-2022 tatbikatı Yunanistan'ın ödünü kopardı: Türklerin Yunan adalarına çıkarmasını izleyecekler!
Efes-2022 tatbikatı Yunanistan'ın ödünü kopardı: Türklerin Yunan adalarına çıkarmasını izleyecekler!Yunanistan'ı panikleten Efes-2022 tatbikatını Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP lideri Devlet Bahçeli ve Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar'ın yanı sıra 10'u aşkın ülkenin savunma bakanı, genelkurmay başkanı da yerinde izledi. Dev tatbikat Atina'da depreme neden olurken, Yunan medyasında da ilk haber oldu. 'Türk provokasyonu bugün doruğa çıkıyor' ve 'Gerçek mermilerle atış ve adalara çıkarma' manşetleri atıldı.
9.06.2022Dünya
EFES-2022 Tatbikatı nefes kesti! Hedefler tam isabet vuruldu! Cumhurbaşkanı Erdoğan da izliyor
EFES-2022 Tatbikatı nefes kesti! Hedefler tam isabet vuruldu! Cumhurbaşkanı Erdoğan da izliyorEFES-2022 Tatbikatı Seçkin Gözlemci Günü'nün gündüz safhası başladı. İzmir’de 37 ülkeden 11 bin personelin katılımıyla devam eden tatbikatı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de izliyor. Özellikle Yunanistan’da tedirginlik yaratan ve TSK’nın en büyük planlı tatbikatı olan Efes-2022 Birleşik Müşterek Fiili Atışlı Tatbikatı’nın gündüz safhasında nefes kesen görüntüler ortaya çıktı.
9.06.2022Gündem
Türk Silahlı Kuvvetleri'nden nefes kesen EFES 2022 Tatbikatı!
Türk Silahlı Kuvvetleri'nden nefes kesen EFES 2022 Tatbikatı!37 ülkeden binden fazla yabancı personelin katıldığı EFES 2022 Tatbikatı’na ilişkin görüntüler gelmeye devam ediyor. Tüm tatbikat hava kara ve denizden canlı olarak yayınlandı. Hulusi Akar ve yabancı konuklar tatbikatları saniye saniye takip etti.
8.06.2022Gündem
Bakan Akar Azerbaycan ve Kosova Savunma Bakanları ile görüştü
Bakan Akar Azerbaycan ve Kosova Savunma Bakanları ile görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Efes 2022 kapsamında Türkiye'ye gelen Azerbaycan Savunma Bakanı Orgeneral Zakir Hasanov ve Kosova Savunma Bakanı Armend Mehaj ile ayrı ayrı görüştü.
8.06.2022Siyaset
Bakan Akar Libya, Kamerun, Kırgızistan ve Ruandalı mevkidaşlarıyla görüştü
Bakan Akar Libya, Kamerun, Kırgızistan ve Ruandalı mevkidaşlarıyla görüştü Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, İzmir'de Libya Başbakanı ve Savunma Bakanı Abdulhamid Dibeybe, Kamerun Savunma Bakanı Joseph Beti Assomo, Kırgızistan Savunma Bakanı Tümgeneral Baktibek Bekbolotov ve Ruanda Savunma Bakanı Tümgeneral Albert Murasıra ile ayrı ayrı görüştü.
8.06.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Hulusi Akar ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki hulusi akar haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.