Asgari Ücret Toplantısı

Asgari Ücret Toplantısı

Son dakika asgari ücret toplantısı haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan asgari ücret toplantısı ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını asgari ücret toplantısı haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Asgari Ücret Toplantısı

haberleri sayfasında son dakika yaşanan asgari ücret toplantısı gelişmeleri de dahil olmak üzere 254 asgari ücret toplantısı haberi bulunmuştur. Tüm asgari ücret toplantısı haberleri aşağıda listelenmiştir.
16 Aralık asgari ücret açıklaması canlı yayın izle! Cumhurbaşkanı Erdoğan asgari ücret açıklaması izle!
16 Aralık asgari ücret açıklaması canlı yayın izle! Cumhurbaşkanı Erdoğan asgari ücret açıklaması izle!16 Aralık asgari ücret toplantısı canlı izlemek isteyenler arama motorlarına yöneldi. Asgari ücret canlı izleme ekranı sorgulanıyor. Milyonlarca çalışan 2022 yılında alacağı maaş miktarını sabırsızlıkla bekliyor. Gözler 4. toplantıya çevrildi. Gelişmeyi yakından takip etmek isteyenler için asgari ücret toplantısı canlı izleme linkini haberimizde paylaşıyoruz.
16.12.2021Gündem
Asgari ücret bugün saat kaçta belli olacak? Asgari ücret toplantısı bugün mü 16 Aralık?
Asgari ücret bugün saat kaçta belli olacak? Asgari ücret toplantısı bugün mü 16 Aralık?Asgari ücret tespit komisyonunun 4. toplantıyı ne zaman yapacağı, asgari ücretin ne zaman belli olacağı merak konusuydu. Asgari ücreti belirleme çalışmalarında sona gelindi. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin’in Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesinin ardından yeni asgari ücretin ilan edilmesi öngörülürken, Hazine ve Maliye Bakanı Nurettin Nebati asgari ücret ile ilgili son dakika açıklaması yaptı. Peki, Asgari ücret toplantısı bugün mü? Asgari ücret bugün saat kaçta belli olacak?
Asgari ücret son toplantısı ne zaman? Asgari ücret ne zaman belli olacak?
Asgari ücret son toplantısı ne zaman? Asgari ücret ne zaman belli olacak? Milyonlarca çalışanı ilgilendiriyor! 2022 asgari ücret zammı için son dönemece girildi. Hükümet, işçi ve işveren temsilcilerinden oluşan Asgari Ücret Tespit Komisyonu, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda toplanıyor. Asgari Ücret son toplantısının ardından 2022 yılına ait asgari ücret zammı da belli olacak. Peki, Asgari ücret son toplantısı ne zaman? Asgari ücret ne zaman belli olacak? İşte detaylar...
Asgari ücret 4 bin TL olur mu? Asgari ücret ne zaman açıklanacak? Asgari ücret 4. toplantı ne zaman?
Asgari ücret 4 bin TL olur mu? Asgari ücret ne zaman açıklanacak? Asgari ücret 4. toplantı ne zaman? 2022 asgari ücreti tespit çalışmaları sürüyor. Asgari ücreti 4 bin liranın üstüne çıkaracak formüller üzerinde çalışılıyor. İşçi ve işveren temsilcileri, işçilerin eline geçen net ücretin arttırılabilmesi için sosyal güvenlik primi işçi payında indirim yapılmasını, asgari ücretin vergi dışı bırakılmasını talep ediyor. Gözler asgari ücrette 4. toplantıya çevrildi. Peki, Asgari ücret 4 bin TL olur mu? Asgari ücret ne zaman açıklanacak? Asgari ücret 4. toplantı ne zaman? Asgari ücret 2022 saat kaçta açıklanacak? İşte 2022 asgari ücreti ile ilgili merak edilenler...
Asgari ücrette flaş değişiklik! Yeni formül, net asgari ücret 4.000 TL ve...
Asgari ücrette flaş değişiklik! Yeni formül, net asgari ücret 4.000 TL ve...Asgari ücret ile ilgili son dakika gelişmeleri yakından takip ediliyor. 8 milyona yakın çalışanı doğrudan ilgilendiren asgari ücret görüşmelerinde sona gelindi. Rakamlar netleşiyor. 2022 asgari ücret artışı tüm çalışanları ilgilendiriyor. Zam oranları özel sektörde referans alınıyor. Net asgari ücret zammında enflasyon belirleyici oluyor. İşçi ve işveren tarafları kendi taleplerini masaya koydu. Asgari Ücret Tespit Komisyonu toplantıları sonrası TİSK, asgari ücret için en az 3 bin 500 lira önerdiklerini açıklarken, Türk-İş de 4 bin liranın kırmızı çizgileri olduğunu duyurdu. Bu talepler doğrultusunda net asgari ücretin 4.000 lira seviyelerine çekilmesi bekleniyor. Ancak bu artış işveren tarafını olumsuz etkileyebilecek. 4 bin liralık net ücret seçeneğinde işverenin maliyet artışının bir kısmı hazineden karşılanacak. Öte yandan Asgari ücret zammı için dördüncü toplantının bu hafta yapılması ve 2022 yılından itibaren geçerli olacak yeni asgari ücret rakamının kamuoyuna duyurulması bekleniyor.
Asgari ücret açıklandı mı? 2022 asgari ücret (net ve brüt) ne kadar oldu? Asgari ücret zam toplantısında son durum!
Asgari ücret açıklandı mı? 2022 asgari ücret (net ve brüt) ne kadar oldu? Asgari ücret zam toplantısında son durum!Asgari ücret açıklandı mı, asgari ücret ne kadar oldu 2022? Asgari ücret toplantısının ilki 1 Aralık’ta başladı, 7 Aralık'ta Türk-İş ev sahipliğinde gerçekleşen asgari ücret belirleme toplantısı 9 Aralık’ta TİSK'te gerçekleştirildi. Asgari ücret için bu sene 30 oranında artış beklenirken, gözler karar için 4. Toplantıya çevrildi. Peki, asgari ücret belli oldu mu, ne zaman belli olacak?
Asgari ücret 4. toplantı ne zaman? Asgari ücretli çalışan ne kadar zam alacak, asgari ücret 2022 ne kadar olacak, ücret zammı belli oldu mu?
Asgari ücret 4. toplantı ne zaman? Asgari ücretli çalışan ne kadar zam alacak, asgari ücret 2022 ne kadar olacak, ücret zammı belli oldu mu?Asgari ücret 3. toplantı sona erdi. Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun üçüncü toplantısında, işçi ve işveren tarafının pazarlık süreci devam etti.  İlk toplantısını 1 Aralık'ta Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda, ikinci toplantısını 7 Aralık'ta Türk-İş'in ev sahipliğinde yapan Komisyon, üçüncü toplantısını saat 10.00'da Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonunda (TİSK) gerçekleştirdi. Peki, asgari ücret belli oldu mu, asgari ücret zammı ne zaman belli olacak? Asgari ücret 4. toplantı ne zaman?
9.12.2021Gündem
Asgari ücret 3. toplantısı ne zaman, saat kaçta? 2022 asgari ücret toplantısı!
Asgari ücret 3. toplantısı ne zaman, saat kaçta? 2022 asgari ücret toplantısı!Asgari ücret 3. toplantı ne zaman? İşçi ve işverenin gözü kulağı askeri ücret görüşmelerinden çıkacak sonuçta. Çıkacak kararın ardından yeni asgari ücret tutarı netleşecek. Komisyon, üçüncü kez TİSK'in ev sahipliğinde toplanacak. 4'üncü ve son toplantı ise Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı'nda gerçekleştirilecek. Peki, asgari ücret 3. toplantı ne zaman? 2022 asgari ücret son toplantı ne zaman? İşte cevaplar...
Son dakika zam, emekli ikramiyesi ve 3600 ek gösterge açıklaması!
Son dakika zam, emekli ikramiyesi ve 3600 ek gösterge açıklaması!Zam, 3600 ek gösterge, emekli ikramiyesi, kamuda çalışan sözleşmelilerin durumuna ilişkin son dakika açıklaması geldi. Memur-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın çok önemli değerlendirmelerde bulundu. Asgari ücret belli olduktan sonra rakam konuşulacağını belirten Yalçın, memura bir refah düzeyinin yapılmasına ve ek zamma ihtiyaç olduğunu söyledi. Yalçın, "Ocak 15'te maaşlara yansıyacak şekilde bu düzenlemeyi tamamlayacağız. Biz son bitirdiğimiz sözleşmede karar aldık. 3600 ek gösterge ve bu göstergeler 2022’de yetkililer tarafından tamamlanacak." dedi.
Asgari ücret görüşmesinde son durum ne? Asgari ücret görüşmesinde 3. toplantı ne zaman? Asgari ücret açıklandı mı?
Asgari ücret görüşmesinde son durum ne? Asgari ücret görüşmesinde 3. toplantı ne zaman? Asgari ücret açıklandı mı?Asgari ücret zam pazarlığı devam ediyor. Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nda yer alan işçi, işveren ve hükümet temsilcileri ikinci toplantısını gerçekleştirdi. Milyonlar 2022 asgari ücret ile ilgili son durumu merak ederken, resmi sürecin nasıl işleyeceği, asgari ücretin ne kadar olacağı merakla bekleniyor. Peki, Asgari ücret görüşmesinde son durum ne? Asgari ücret görüşmesinde 3. toplantı ne zaman? Asgari ücret açıklandı mı? Asgari ücret zammı için tarafların teklifi ne? İşte son asgari ücret toplantısı ile ilgili tüm detaylar...
Asgari ücrette son dakika gelişmesi! 'Beklentimizin altında bir rakama katılmayız'
Asgari ücrette son dakika gelişmesi! 'Beklentimizin altında bir rakama katılmayız'Asgari ücret ile ilgili son dakika gelişmesi! Milyonlarca çalışan bekliyordu. Tüm Türkiye'nin gözü asgari ücret zammında. Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 2'nci toplantısını Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (Türk-İş) ev sahipliğinde gerçekleştirdi. Türk İş Genel Başkanı Ergün Atalay yaptığı açıklamada, "Toplumun beklentisi yüksek. İnsanların tebessüm edeceği bir rakamla buradan kalkmak istiyoruz. Zorda olan iş yerleri ile ilgili katkı sağlanması gerekiyor mu gerekiyor. Vergi ile ilgili bir düzenleme yapılırsa. Ocak ayında aldığımız ücreti aralık ayına geldiğimizde alamıyoruz. Bunu kamu çalışanı da asgari ücretli de alamıyor. Kamuoyunda oluşan rakamlar ortada. Bu rakamların altında bir anlaşma yapmamız mümkün değil. İnşallah umduğumuz gibi olur ve hep beraber zevkle imzalarız." dedi.
Asgari ücret ne kadar olacak? İşte asgari ücrette son dakika gelişmeleri, kritik günün detayları...
Asgari ücret ne kadar olacak? İşte asgari ücrette son dakika gelişmeleri, kritik günün detayları..."Asgari ücret ne kadar olacak?" Günün en çok araştırılan konularından biri asgari ücret zammı. 8 milyon kişiyi doğrudan, dolaylı olarak da milyonlarca çalışanı ilgilendiren asgari ücret görüşmelerinde kritik viraja girildi. Zam oranları netleşmeye başlıyor. Asgari ücret zammı ile ilgili gelen açıklamalar 'görülmemiş zam' beklentisini arttırdı. İşte asgari ücret ile ilgili son dakika gelişmeleri, işçi sendikaları, işveren ve hükümet kanadından gelen açıklamaların detayları...
2. asgari ücret toplantısı ne zaman, canlı yayınlanacak mı? Asgari ücret görüşmelerinde 2. toplantı saat kaçta? Asgari ücret son dakika haberleri!
2. asgari ücret toplantısı ne zaman, canlı yayınlanacak mı? Asgari ücret görüşmelerinde 2. toplantı saat kaçta? Asgari ücret son dakika haberleri!Asgari ücret 2. Toplantı ne zaman yapılacak? Sorusuna yanıt aranıyor. İşçi, işveren ve hükümet temsilcilerinden oluşan Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 2022'de geçerli olacak asgari ücreti belirleme çalışmaları kapsamındaki ikinci toplantısını bugün ekonomi gündemiyle Türk-İş'in ev sahipliğinde yapacak. Peki, Asgari ücret görüşmelerinde 2 toplantı saat kaçta? İşte asgari ücret son dakika haberleri…
Asgari ücret 2022 ne kadar olacak, 4 bin TL olur mu? 2022 asgari ücret tahmini…
Asgari ücret 2022 ne kadar olacak, 4 bin TL olur mu? 2022 asgari ücret tahmini…Asgari ücret 2022 ne zaman belli olacak? Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 2022 asgari ücret görüşmelerinin ilkini dün yaptı. 7 milyona yakın çalışanı etkileyecek yeni asgari ücreti belirleme çalışmaları dün başladı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığının ev sahipliğinde yapılan toplantıda işveren tarafını Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK), işçi tarafını ise en fazla üyeye sahip konfederasyon olduğu için Türk-İş temsil etti. Aralık ayı boyunca yapılacak görüşmelerin sona ermesiyle 2022 yılı için uygulanacak olan zam miktarı belli olacak. Peki, 2022 yılında asgari ücret ne kadar olacak, 4 bin TL mi, kaç para olacak? Asgari ücret hangi tarihte açıklanacak? İşte Asgari ücret görüşmeleri, 2022 asgari ücret tahmini ve yıllara göre asgari ücret...
Asgari ücret toplantısı başladı mı? Asgari ücret ne kadar olacak, son dakika gelişmeleri…
Asgari ücret toplantısı başladı mı? Asgari ücret ne kadar olacak, son dakika gelişmeleri…Asgari ücret toplantısı, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin başkanlığında bugün saat 14:00'de başladı. Asgari ücret zammının yüzde 20’nin üzerinde olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Peki, Asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret zammı ne zaman belli olacak? Asgari ücret tespit komisyonu toplantısı…
2022 Asgari ücret ne zaman açıklanacak? Asgari ücret toplantısı ne zaman?
2022 Asgari ücret ne zaman açıklanacak? Asgari ücret toplantısı ne zaman? Milyonlarca çalışanın gözü kritik toplantıya çevrildi. 2022 asgari ücret zammı için tarafları ilk toplantısını bugün yapacak. Hükümet, işçi ve işveren temsilcilerinin 2022 yılından itibaren geçerli olacak yeni asgari ücreti belirlemek için bir araya gelecek. Peki, 2022 Asgari ücret ne zaman açıklanacak? Asgari ücret toplantısı ne zaman? İşte asgari ücret ile ilgili son durum…
Asgari ücrette son dakika gelişmesi! Zam pazarlığı başlıyor, en düşüğü 3.532 lira...
Asgari ücrette son dakika gelişmesi! Zam pazarlığı başlıyor, en düşüğü 3.532 lira...Asgari ücret ile ilgili flaş zam gelişmesi! Zam pazarlığı başlıyor. Milyonlarca çalışanın gözü oraya çevrildi. Asgari Ücret Tespit Komisyonu yarın toplanıyor. Çalışanlar yeni asgari ücretin ne kadar olacağını merakla bekliyor. 2022 asgari ücret, AGİ, işsizlik maaşı gibi birçok kaleme de etki ediyor. Asgari ücretin 3.500 ile 3.750 lira arasında olacağı tahmin ediliyor. DİSK, TÜRK-İŞ ve HAK-İŞ’ten asgari ücret açıklaması geldi. Hak-İş, Türk-İş ve DİSK tarafından yapılan ortak açıklamada talep ve beklentiler sıralandı. 2022 asgari ücret zammı ne kadar olacak? Asgari ücret zam pazarlığında neler öne çıkacak? İşte 2022 asgari ücret ile ilgili son gelişmeler ve öne çıkan zamlı rakamlar...
Asgari ücret toplantısı ne zaman başlıyor? Asgari ücret ne zaman belli olacak?
Asgari ücret toplantısı ne zaman başlıyor? Asgari ücret ne zaman belli olacak? Milyonlarca çalışanı ilgilendiriyor. Merakla beklenen asgari ücret zammı pazarlığı için süreç başlıyor. İlk toplantıya kısa bir süre kala hem hükümet hem işçi konfederasyonları ve işveren cephesinden açıklamalar peş peşe gelmeye devam ediyor. Peki, Asgari ücret toplantısı ne zaman başlıyor? Asgari ücret ne zaman belli olacak? İşte 2022 asgari ücret belirleme süreci ve detayları…
28.11.2021Ekonomi
Asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret toplantısı ne zaman?
Asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret toplantısı ne zaman? Milyonlarca çalışan ve işvereni ilgilendiriyor! Asgari Ücret Tespit Komisyonu aralık ayında çalışmalarına başlayacak. Toplantıya 2 hafta kala hareketli süreç başladı. Üç işçi konferedasyonunun genel başkanı bir araya geliyor. Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun çalışmaları başlamadan önce ortak tutum belirlemek için işçi konferedasyonları çalışma yürütecek. Türkiye'de 7 milyonun üzerindeki çalışan asgari ücret alıyor. Peki, Asgari Ücret Tespit Komisyonu ne zaman toplanacak? Asgari ücret ne kadar olacak? Asgari ücret toplantısı ne zaman? İşte detaylar...
2022 asgari ücret zammı ne kadar olur? Asgari ücret zammı toplantısı ne zaman? İşte 2022 asgari ücret tahminleri!
2022 asgari ücret zammı ne kadar olur? Asgari ücret zammı toplantısı ne zaman? İşte 2022 asgari ücret tahminleri!Asgari ücretlinin merakla beklediği asgari ücret zammının belirleneceği toplantının ne zaman yapılacağı merak ediliyor. Asgari ücreti, yasa gereği 5’er işçi, işveren ve devlet temsilcisi olmak üzere 15 kişiden oluşan Asgari Ücret Tespit Komisyonu belirliyor. 2022 yılı için asgari ücret de yıl sonunda yapılacak toplantıyla belirlenecek. Peki, Asgari ücret zammı görüşmeleri ne zaman başlıyor? Asgari ücret zammı ne zaman belli olacak? Asgari ücret toplantısı ne zaman? İşte asgari ücret zammı ile ilgili tüm detaylar…
Asgari ücret 4. toplantı ne zaman? 2021 Asgari ücret zammı ne kadar olacak?
Asgari ücret 4. toplantı ne zaman? 2021 Asgari ücret zammı ne kadar olacak?2021 yılı yeni asgari ücret tutarının açıklanacağı tarih belli oldu. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun son toplantısını yarın yapacağını açıkladı. 2021 asgari ücreti, yarın 10.30'da yapılacak toplantının ardından belli olacak. Öte yandan işçi tarafını temsil eden Türk-İş'ten de asgari ücret ile ilgili flaş açıklama geldi. Türk İş "3 bin liranın altındaki teklif, insanları mutlu edecek bir teklif olmaz, çalışanları mutlu edecek bir teklif olmaz. Asgari Ücret Tespit Komisyonu'na 3 bin liranın üzerinde bir teklif getirilmelidir" önerisinde bulundu.
27.12.2020Ekonomi
Asgari ücret 2021 ne kadar olacak? Asgari ücret belli oldu mu? İşte 2021 asgari ücret zammı!
Asgari ücret 2021 ne kadar olacak? Asgari ücret belli oldu mu? İşte 2021 asgari ücret zammı!Milyonlar yeni yılda "Asgari ücret ne kadar olacak?" sorusunun merak ederken ikinci toplantı da Asgari Ücret Tespit Komisyonu'nun beş kişilik işçi heyetinde bu yıl asgari ücretle çalışan bir engelli kadın işçi de katılacak. Gözler 15 Aralık'ta yapılacak toplantıya çevrildi. Peki, 2021 yılı asgari ücret zammı ile ilgili tahminler neler? 2021 Asgari ücret ne kadar olacak? İşte 2021 asgari ücret ile ilgili olası senaryolar...
14.12.2020Ekonomi
Asgari ücret 2021 tahmini ne kadar olacak? Asgari ücret 2. toplantı ne zaman?
Asgari ücret 2021 tahmini ne kadar olacak? Asgari ücret 2. toplantı ne zaman?Asgari ücret 2021 toplantısının ilki dün 4 Aralık’ta gerçekleştirildi. Koronavirüs salgınından dolayı asgari ücret toplantısı ilk kez zoom üzerinden online yapıldı. 7 milyona yakın asgari ücretli çalışan ve asgari ücretin etkileyeceği birçok kaleme ne kadar zam geleceğini bekleyenler asgari ücret toplantısından sonra ne karar alındığını, asgari ücret ile ilgili nelerin konuşulduğunu merak ediliyor. Yasa gereği 5'er işçi, işveren ve devlet temsilcisi olmak üzere 15 kişiden oluşan Asgari Ücret Tespit Komisyonu, ayrı ayrı 4 toplantı yapılmasının ardından bir sonraki senenin asgari ücretine karar veriyor. Peki, asgari ücret 2021 ne kadar olacak? Asgari ücret 2. toplantı ne zaman?
Asgari ücret toplantısı canlı izle! Asgari ücret toplantısı hangi kanal üzerinden canlı yayınlanıyor?
Asgari ücret toplantısı canlı izle! Asgari ücret toplantısı hangi kanal üzerinden canlı yayınlanıyor?Asgari ücret toplantısı başladı. İşçi, işveren ve hükümet temsilcilerinden oluşan Asgari Ücret Tespit Komisyonu, 2021’de geçerli olacak asgari ücreti belirlemek üzere ilk toplantısını gerçekleştiriyor. Yasa gereği 5'er işçi, işveren ve devlet temsilcisi olmak üzere 15 kişiden oluşan Asgari Ücret Tespit Komisyonu bugün ilk toplantısının ardından işçi ve işverenin ev sahipliğinde de ayrı ayrı toplanacak. 2021 yılında geçerli olacak asgari ücretin açıklanması ise Asgari Ücret Tespit Komisyonu’nun 4. Kez toplanmasının ardından oluyor. Asgari ücret toplantısı canlı izle linki...
Asgari ücrete zam! Bir ilk ve belli oldu, 2 bin 673 lira...
Asgari ücrete zam! Bir ilk ve belli oldu, 2 bin 673 lira...Milyonların beklediği gün geldi. 2021 yılı asgari ücreti için ilk toplantı yapıldı. İkinci ve üçüncü toplantıların da tarihi belli oldu. Korona nedeniyle ilk toplantı Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk Başkanlığında internet ortamında gerçekleştirildi. Bakan Selçuk, "Bakanlık olarak bu süreçte bir hakem rolü üstlenerek işçi ve işverenlerimizin mutabakatıyla asgari ücreti tespit etmeyi hedefliyoruz." dedi.Türk-İş'ten asgari ücret zammına ilişkin ilk açıklama geldi. Asgari ücret için 5 senaryo konuşuluyor. Merkez Bankası'nın (TCMB) 2020 senesine ilişkin enflasyon hedefine (yüzde 12.1) 3 puan refah payı ilave edilmesi halinde yüzde 15 oranında bir artış gerçekleşecek. Yani brüt asgari ücret 3 bin 384 lira olacak. Net asgari ücret ise 2 bin 673 olarak belirlenecek. İşte asgari ücret için konuşulan rakamlar...

Benzer Haber Etiketleri

Asgari Ücret Toplantısı ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki asgari ücret toplantısı haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.