Akaryakıt Son Dakika

Akaryakıt Son Dakika

Son dakika Akaryakıt son dakika haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Akaryakıt son dakika ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Akaryakıt son dakika haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Akaryakıt Son Dakika

haberleri sayfasında son dakika yaşanan akaryakıt son dakika gelişmeleri de dahil olmak üzere 299 akaryakıt son dakika haberi bulunmuştur. Tüm akaryakıt son dakika haberleri aşağıda listelenmiştir.
Akaryakıt fiyatlarında son dakika! Zam ve indirim peş peşe geldi! Motorin, Benzin...
Akaryakıt fiyatlarında son dakika! Zam ve indirim peş peşe geldi! Motorin, Benzin...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Rusya-Ukrayna Savaşı petrol fiyatlarında artışa sebep olurken, döviz kurunda artış da devam ediyor. Benzine indirim, motorine zam geldi. Peki, benzin, motorin, dizel fiyatları ne kadar oldu? İşte, 18 Haziran 2022 Cumartesi güncel akaryakıt fiyatları..
18.06.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika zam açıklaması! Benzin, motorin...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika zam açıklaması! Benzin, motorin...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika! Benzin ve motorine zam geldi. Uluslararası piyasalarda petrol fiyatlarının yükselmesi ve döviz kurunun 16 liranın üzerinde seyretmesiyle akaryakıt fiyatları artmaya devam ediyor. Benzin ve motorine son 1 hafta içinde 3. kez zam geldi. Benzinin litresi 1 lira 22 kuruş, motorinin litresi ise 1 lira 49 kuruş arttı. Zammın ardından benzin ve motorin 26 lirayı aştı.
2.06.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Benzin, motorin...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Benzin, motorin...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarındaki dalgalanma devam ederken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle değişkenlik gösteriyor. Bu hafta iki kere zam gelen benzine bugünden itibaren geçerli olmak üzere 1 lira indirim geldi. İndirimle birlikte İstanbul'da benzinin litre fiyatı 22 lira 86 kuruşa, Ankara ve İzmir'de ise 22 lira 97 kuruşa düştü.
21.05.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika! Benzin, LPG, Motorin...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika! Benzin, LPG, Motorin...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Benzin ve LPG fiyatlarında flaş değişiklik. Brent petrol ve dolar kurundaki yaşanan yukarı yönlü hareketlenmenin ardından akaryakıt fiyatlarına yeniden zam geldi. Sektör kaynaklarına dayandırılan bilgiye göre; benzin 1 lira 68 kuruş, LPG ise 40 kuruş zamlandı.
17.05.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika zam açıklaması! Benzin, LPG...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika zam açıklaması! Benzin, LPG...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme. Benzin ve LPG'ye zam geliyor. Araç sahipleri tarafından araştırılan akaryakıt fiyatları için son dakika haberi geldi. Akaryakıt fiyatlarına Brent petrol ve dolar kurundaki yükselişle beraber yeni zam geliyor. Buna göre benzine 1 lira 68 kuruş, LPG'ye 40 kuruş zam bekleniyor.
16.05.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarına indirim geliyor! Bugünden itibaren pompaya yansıyacak
Akaryakıt fiyatlarına indirim geliyor! Bugünden itibaren pompaya yansıyacakAkaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Açıklama geldi. Rusya-Ukrayna savaşıyla birlikte brent petrol fiyatlarında dalgalanma sürerken, benzin ve motorin fiyatları da indirim ve zam haberleriyle gündeme geliyor. Bugün akaryakıt litre fiyatlarında indirim ya da zam var mı? 30 Mart 2022 benzin motorin (mazot) fiyatları ne kadar, güncel akaryakıt fiyatları kaç TL? Benzin litre fiyatı ve motorin litre fiyatı kaç para? gibi sorular vatandaşlar tarafından sıklıkla araştırılıyor. Petrol fiyatlarında iki gündür görülen düşüş ivmesi, Türkiye'deki akaryakıt fiyatlarına yansıdı. Bugünden geçerli olmak üzere motorine indirim yapıldı. Peki yaşanan bu düşüşün nedeni ne? İşte detaylar...
30.03.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Benzin ve motorine üst üste indirim
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Benzin ve motorine üst üste indirimBenzin ve motorin fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Akaryakıt fiyatlarına üst üste indirimler geliyor. Benzin fiyatlarına yapılan üst üste zamlar yerini indirime bıraktı. Bugün itibariyle benzin fiyatlarına 62 kuruş, motorine ise 1 lira 1 kuruşluk indirim geldi. İndirim pompa fiyatlarına yansırken, akaryakıtta 3 gün üst üste fiyat düşüşü gerçekleşmiş oldu.
17.03.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatları ile ilgili kritik gelişme! Bugün saat 15.00'te..
Akaryakıt fiyatları ile ilgili kritik gelişme! Bugün saat 15.00'te..Akaryakıt fiyatlarına gelen zamlar uzun süredir vatandaşın gündemindeki yerini koruyordu. Zamların ardından bugün benzin ve motorine indirim yapıldı. Akaryakıt fiyatları ile ilgili bugün önemli bir gelişme yaşanacak. EPDK, akaryakıt sektörü temsilcileriyle bugün bir araya geliyor. Toplantıda sektörün sorunları dinlenecek, çözüm önerileri ele alınacak.
16.03.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika indirim açıklaması! Kötü haber geldi! Benzin, motorin...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika indirim açıklaması! Kötü haber geldi! Benzin, motorin...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Petrol fiyatlarının düşmesiyle beklenen benzin ve motorin indirimine dolar darbesi geldi. Brent petrolün varil fiyatı dünkü işlemlerde 110 doların altına geriledi. Ancak doların 15 TL'ye yaklaşması, pompadaki indirimlerin de önüne geçti.
12.03.2022Ekonomi
Akaryakıt zammı ile ilgili flaş açıklama! EPDK tek tek duyurdu! Benzin ve motorin fiyatları...
Akaryakıt zammı ile ilgili flaş açıklama! EPDK tek tek duyurdu! Benzin ve motorin fiyatları...EPDK'dan son dakika açıklaması! Benzin ve motorin fiyatlarıyla ilgili kritik duyuru geldi. Benzin ve motorin fiyatı zammı son günlerin en çok konuşulan konuları arasında yer almaya devam ederken EPDK’dan son dakika açıklaması geldi. Türkiye’de akaryakıt pompa satış fiyatlarının, uluslararası piyasalardaki fiyat oluşumu ile kur hareketlerine bağlı şekilde oluştuğunu hatırlatan kurum, tüketicinin ödediği fiyatın içinde ÖTV olduğu gibi onun KDV’sinin de olduğunu kaydetti. İşte akaryakıt zammı için son dakika açıklaması…
11.03.2022Ekonomi
Benzin ve motorine zam geldi, EPGİS resmen duyurdu! Son dakika akaryakıt açıklaması...
Benzin ve motorine zam geldi, EPGİS resmen duyurdu! Son dakika akaryakıt açıklaması...Benzin ve motorin fiyatları ile ilgili son dakika açıklaması. EPGİS resmen duyurdu. Benzin ve motorine zam geldi. Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası’nın açıklamasına göre benzinin litre satış fiyatında 57 kuruş, motorinde 1 lira 44 kuruş artış oldu.
7.03.2022Ekonomi
Son dakika akaryakıt açıklaması! EPDK duyurdu ve belli oldu...
Son dakika akaryakıt açıklaması! EPDK duyurdu ve belli oldu...Son dakika akaryakıt açıklaması! Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) duyurdu. Açıklanan rapora göre Türkiye’de en fazla tüketilen yakıt cinsi dizel oldu. 2021 yılı Kasım ayında Türkiye’de 2 milyar 657 bin 320 ton yakıt kullanıldı. Bunların 282 bin 953 tonu benzin olurken 2 milyar 257 bin tonu dizel oldu.
24.02.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması! Benzin, motorin, LPG...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması! Benzin, motorin, LPG...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması! Benzin, motorin ve LPG ile ilgili flaş gelişme. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın hükümetin akaryakıt fiyatlarıyla ilgili harekete geçtiğini duyurarak, “Mevcut iktidar, akaryakıt fiyatlarındaki artışların bir sarmala dönüşmemesi ve tüketici yararına kontrol altına alınması için çalışmalara başlamıştır” ifadelerini kullandı. Öte yandan Rusya ve Ukrayna arasında artan gerilim petrol fiyatlarına zirve getirdi. Petrol fiyatları 2014 sonundan bu yana en yüksek seviyeye ulaştı. Uluslararası Enerji Ajansı (IEA) 2022 yılında petrol talebinin artacağı öngörüsünde bulunurken uzmanlardan da petrol fiyatlarına ilişkin yeni tahminler geldi. Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş 2022 yılı için 107 dolar tahmininde bulunarak Türkiye’de akaryakıt ve ulaşım fiyatlarına yıl boyunca zam yapılabileceğinin işaretini verdi. İşte akaryakıt fiyatlarıyla ilgili tüm gelişmeler...
13.02.2022Ekonomi
Akaryakıta zam! Pompaya yarından itibaren yansıyacak, benzin ve motorin litre fiyatı...
Akaryakıta zam! Pompaya yarından itibaren yansıyacak, benzin ve motorin litre fiyatı...Akaryakıta zam! Benzin ve motorine yeni zam geliyor. Resmen duyuruldu. Yarından itibaren pompaya yansıyacak. EPGİS benzinin litresine 39 kuruş, motorine 32 kuruş zam yapıldığını duyurdu.
1.02.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika kararı! Bir zam daha geldi, benzin, motorin ve LPG'de...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika kararı! Bir zam daha geldi, benzin, motorin ve LPG'de...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Resmen açıklandı. Bir zam daha geldi. Milyonlarca araç sahibini yakından ilgilendiriyor. Akaryakıt ve LPG fiyatlarına gece yarısından geçerli olmak üzere zam yapıldı. Benzinin litre fiyatı 61 kuruş, motorinin litre fiyatı 1 lira 29 kuruş ve LPG'nin litre fiyatı 78 kuruş arttırıldı. Zam 1 Ocak 2022 itibariyle geçerli olacak.
31.12.2021Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarında indirim müjdesi! Benzin, motorin, LPG...
Akaryakıt fiyatlarında indirim müjdesi! Benzin, motorin, LPG...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! Benzin, motorin ve LPG'ye indirim geliyor. EPGİS Başkanı Fesih Aktaş, dolarda yaşanan sert düşüşün akaryakıt fiyatlarını da etkileyeceğini belirterek "Cumhurbaşkanımızın açıklamalarının ardından hesaplamalarımıza göre akaryakıt fiyatlarına kısa zamanda yansıyacak ciddi bir düşüş bekliyoruz." dedi.
21.12.2021Ekonomi
Akaryakıt zammı ile ilgili EPDK'dan flaş açıklama! Benzin, motorin, LPG...
Akaryakıt zammı ile ilgili EPDK'dan flaş açıklama! Benzin, motorin, LPG...Akaryakıt zamlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Benzin, motorin ve LPG fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! EPDK'dan yapılan açıklamada, "Dövizde yaşanan düşüş sebebiyle akaryakıt fiyatlarına bu geceden itibaren yapılacak artışlar, sektörümüzün desteğiyle durdurulmuştur." ifadeleri kullanıldı.
20.12.2021Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika kararı! Yeni zam geldi, işte son fiyatlar...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika kararı! Yeni zam geldi, işte son fiyatlar...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Benzin, motorin ve otogaza zam geldi. Aracı olan herkesi ilgilendiriyor. Gece yarısından itibaren geçerli olacak. EPGİS'in açıklamasına göre benzine 1.02 TL, motorine 1.06 TL, LPG'ye 65 kuruş zam geldi. Ankara'da ortalama 8,72 liradan satılan benzinin litre fiyatı 9,74 lira olacak. Benzinin litresi İstanbul'da 8,67 liradan 9,69 liraya, İzmir'de 8,74 liradan 9,76 liraya çıkacak. Ankara'da ortalama 8,77 liradan satılan motorinin litre fiyatı 9,83 lira olacak. Motorinin litresi İstanbul'da 8,71 liradan 9,77 liraya, İzmir'de 8,79 liradan 9,85 liraya çıkacak.
24.11.2021Ekonomi
Akaryakıt ile ilgili son dakika gelişmesi! Değişti ve belli oldu, yeni düzenleme...
Akaryakıt ile ilgili son dakika gelişmesi! Değişti ve belli oldu, yeni düzenleme...Akaryakıt ile ilgili flaş düzenleme! Harekete geçildi ve tamamen değişiyor, yeni düzenleme geliyor. Detaylar tek tek açıklandı. Akaryakıtta kaçakçılığı engelleyecek yeni bir sistem kurulacak. Ticaret Bakanlığı, Akaryakıt Kaçakçılığı ile Mücadele Eylem Planı hazırladı. Buna göre, akaryakıtı, dağıtıcılar arası satışlar ve akaryakıt taşıma araçlarının hareketleri dahil, ürün ve belge hareketleri üzerinden anlık izleyebilecek sistem kurulacak. Bu sistem, çeşitli kurumların kullanımına açılacak. İşte tüm detaylar...
10.11.2021Ekonomi
Akaryakıt ile ilgili flaş karar! Bugün resmen değişti
Akaryakıt ile ilgili flaş karar! Bugün resmen değiştiAkaryakıt ile ilgili flaş açıklama. Bugün itibariyle resmen değişti. Akaryakıt kaçakçılığıyla mücadeleye ilişkin yeni kararlar tek tek açıklandı. Bakanlık, 7 günlük fatura düzenleme süresini indirme ya da faturanın malın teslim edildiği veya hizmetin yapıldığı anda düzenlenmesi zorunluluğu getirmekle mükellef olacak. Fatura düzenlenme sürelerinin ayrıntıları da belirlendi. Dağıtıcı veya LPG otogaz bayilik lisansı bulunanlar teminat uygulaması kapsamına alındı. Teminat verme zamanı ve yeri, alınacak teminat, alınan teminatın iadesine ilişkin detaylar belirlendi. Tebliğin fatura düzenlemesine ilişkin maddesi 1 Ocak 2022'de yürürlüğe girecek; diğer maddeler ise bugün itibarıyla yürürlükte.
2.09.2021Ekonomi
Akaryakıt ile ilgili flaş açıklama! Yarın değişiyor, fiyatlar...
Akaryakıt ile ilgili flaş açıklama! Yarın değişiyor, fiyatlar...Akaryakıt ile ilgili flaş açıklama! Yarın gece değişiyor. Aracı olan herkes için geçerli. EPDK kararıyla 2 aydır devam eden 'tavan fiyat uygulaması' 19 Mayıs saat 00.00 itibarıyla sona erecek. Fiyatlar yeniden serbest piyasa koşullarında belirlenecek. Tavan fiyat kararıyla akaryakıtta 17 ila 20 kuruş arasında indirim gerçekleşmiş, bazı şehirlerde indirimler 40 kuruşu bulmuştu.
17.05.2021Ekonomi
Brent petrol kritik sınırın altına geriledi! Akaryakıta indirim yolu göründü
Brent petrol kritik sınırın altına geriledi! Akaryakıta indirim yolu göründüPetrol fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Önceki 114 dolar seviyesinde olan brent petrolün varili bugün akşam saatlerinde 107 dolara kadar düştü. Böylece Türkiye'de benzine gelmesi beklenen 96 kuruşluk zam da kaynağından iptal edildi. Brent petroldeki düşüş bununla kalmayarak 99 dolara kadar düştü. Yüzde 11 değer kaybeden brent petrolün 99 dolara gerilemesi Türkiye'deki akaryakıt fiyatlarına indirim olarak yansıyacağı beklentisini artırdı. İndirimle ilgili de henüz bir açıklama gelmedi.
5.07.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme! Geri çekildi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş gelişme! Geri çekildiAkaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Akaryakıt fiyatlarına zam bekleniyordu. 7 Temmuz Çarşamba gününden geçerli olmak üzere benzinde 96 kuruş fiyat artışı meydana geldiği ve artışın pompa satış fiyatlarına yansıyacağı belirtilmişti. Ancak son dakika gelişmesine göre; 96 kuruşluk benzin zammı kaynağından iptal edildi. İşte tüm detaylar...
5.07.2022Ekonomi
Kiralık arabalarla ilgili flaş açıklama! Fiyatlar uçtu, 10 bin lira...
Kiralık arabalarla ilgili flaş açıklama! Fiyatlar uçtu, 10 bin lira...Kiralık arabalarla ilgili açıklama geldi. Kurban Bayramı’na sayılı günler kala kiralık araçlara talep arttı. Artan talep fiyat artışlarını da beraberinde getirdi. Geçen yıl 10 günlüğü 3 bin 500 olan kiralık araç fiyatları şu anda 10 bin liraya kadar yükseldi.
5.07.2022Ekonomi
İçişleri Bakanlığı'ndan 'Kurban Bayramı' genelgesi! 81 il valiliğine gönderildi, 18 Temmuz’a kadar...
İçişleri Bakanlığı'ndan 'Kurban Bayramı' genelgesi! 81 il valiliğine gönderildi, 18 Temmuz’a kadar...İçişleri Bakanlığı 9 günlük Kurban Bayramı tatili öncesi 81 İl Valiliğine, karayollarında alınacak trafik tedbirleri ile ilgili genelge gönderdi. Genelgede, Kurban Bayramı tatili dolayısıyla karayollarında trafik denetimlerinin 07 Temmuz’da başlayacağı ve 18 Temmuz’a kadar devam edeceği belirtildi. Bu tarihler arasında ülke genelinde emniyet ve jandarma sorumluluk bölgesinde günlük 9.580 ekip/tim, 17.529 personel olmak üzere toplam 114.960 ekip/tim, 210.352 personel görev alacak.
5.07.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Akaryakıt Son Dakika ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki akaryakıt son dakika haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.