Benzin

Benzin

Son dakika benzin haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan benzin ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını benzin haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Benzin

haberleri sayfasında son dakika yaşanan benzin gelişmeleri de dahil olmak üzere 4.139 benzin haberi bulunmuştur. Tüm benzin haberleri aşağıda listelenmiştir.
Otomobil pazarında en çok satan modeller belli oldu! 2021 yılında hangi araç markası kaç adet sattı?
Otomobil pazarında en çok satan modeller belli oldu! 2021 yılında hangi araç markası kaç adet sattı?Araç pazarında en çok satan otomobil ve hafif ticari araçlar belli oldu. Otomotiv Distribütörleri Derneği (ODD) verilerine göre, Türkiye otomobil ve hafif ticari araç toplam pazarı, 2021 yılında, bir önceki yıla göre %4,6 oranında azalarak 737.350 adet olarak gerçekleşti. 2021 yılı Aralık ayında otomobil satışları bir önceki yılın aynı ayına göre %46,0 azalarak 43.559 adet olurken, hafif ticari araç pazarı %20,7 azalarak 18.684 adet oldu. Ayrıca hibrit ve elektrikli araçların da yükselişi sürüyor. 2021'de 2.846 adet elektrikli ve 49.493 adet hibrit otomobil satışı gerçekleşti. 2020 yılında 24.131 adet hibrit ve 844 adet elektrikli otomobil satışı gerçekleşmişti. Peki kullanıcılar otomatik mi manuel mi, dizel mi benzin mi tercih ediyor. İşte 2021 yılında Türkiye'nin en çok satılan otomobil marka ve modelleri...
11.01.2022Otomobil
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika kararı! Zam geldi, Benzin ve motorin...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika kararı! Zam geldi, Benzin ve motorin...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Resmen duyurdular. Zam geldi. Motorin ve benzinde fiyatlar değişti. Milyonlarca araç sahibini ilgilendiriyor. Benzinin litre fiyatında gece yarısından itibaren 63 kuruş, motorinin litre fiyatında ise 94 kuruş artış olacak.
7.01.2022Ekonomi
Benzin fiyatı ne kadar? Benzine zam var mı, benzinin güncel litre fiyatı kaç para?
Benzin fiyatı ne kadar? Benzine zam var mı, benzinin güncel litre fiyatı kaç para?Benzine zam yapılacağı haberleri günün en çok sorgulanan konu başlıklarından biri oldu. Benzine ve motorine yapılan son zammın ardından yeni bir yapılacağı iddia edildi. Peki, benzin fiyatı bugün ne kadar? Benzine zam yapılacak mı, güncel benzin fiyatı kaç para?
7.01.2022Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! Benzin, motorin, LPG...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! Benzin, motorin, LPG...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama. Akaryakıt ve akaryakıt istasyonlarına ilişkin bilgiler sunan mobil uygulama “2021 Akaryakıt Alma Alışkanlıkları” konulu araştırmanın sonuçlarını yayınladı. Araştırmaya göre, 2021 yılında akaryakıt fiyatlarında 46’sı zam olmak üzere 58 farklı değişiklik yaşandı; akaryakıt fiyat değişiklikleri 27 milyondan fazla kez görüntüledi.
7.01.2022Ekonomi
Sevgilisinin babasına kızdı! 60 bin liralık zarar verdi
Sevgilisinin babasına kızdı! 60 bin liralık zarar verdiDenizli’de sevgilisinin babasına kızan genç, gece saatlerinde 1400 adet saman balyasını benzin dökerek ateşe verdi. Sevgilisinin babasını 60 bin TL’lik zarara uğratan genç, JASAT tarafından 1 hafta boyunca izlenen kameralar sonrası yakalandı. Çılgın genç yapılan işlemlerin ardından çıkartıldığı nöbetçi mahkeme tarafından tutuklandı.
2.01.2022Yaşam
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika kararı! Bir zam daha geldi, benzin, motorin ve LPG'de...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika kararı! Bir zam daha geldi, benzin, motorin ve LPG'de...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika gelişmesi. Resmen açıklandı. Bir zam daha geldi. Milyonlarca araç sahibini yakından ilgilendiriyor. Akaryakıt ve LPG fiyatlarına gece yarısından geçerli olmak üzere zam yapıldı. Benzinin litre fiyatı 61 kuruş, motorinin litre fiyatı 1 lira 29 kuruş ve LPG'nin litre fiyatı 78 kuruş arttırıldı. Zam 1 Ocak 2022 itibariyle geçerli olacak.
31.12.2021Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş karar! Zam geldi, Pompa satış fiyatına yansıyacak
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş karar! Zam geldi, Pompa satış fiyatına yansıyacakAkaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması. Fiyatlara zam geldi. Resmen açıklandı. Akaryakıt ürünlerine zam geldi. EPGİS'ten yapılan açıklamaya göre, benzine 68 kuruş zam geldi. Zam pompa fiyatlarına yansıyacak.
30.12.2021Ekonomi
Elektrik faturası ve doğal gaz faturasıyla ilgili son dakika açıklaması! Devlet ödüyor
Elektrik faturası ve doğal gaz faturasıyla ilgili son dakika açıklaması! Devlet ödüyorElektrik faturası ve doğal gaz faturası ile ilgili flaş açıklama! 400 liralık faturanın 300 lirasını devlet ödüyor. Faturalarla ilgili dikkat çeken detayları ortaya çıktı. Son dönemde doğalgaz, petrol ve kömür maliyetlerinin 8-10 kat arttığını söyleyen Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, “Özellikle doğalgazdaki maliyetin büyük bölümü devlet tarafından ödeniyor. 400 liralık bir faturanın 300 lirasını devlet, vatandaş adına ödüyor. Bu elektrikte yarı yarıya” diye konuştu.
27.12.2021Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarında flaş gelişme! Benzin, motorin ve LPG'ye indirim...
Akaryakıt fiyatlarında flaş gelişme! Benzin, motorin ve LPG'ye indirim...Son dakika haberi... Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! Benzin, motorin ve LPG'ye indirim geldi. EPGİS duyurdu, pompaya da yansıyacak. Açıklamaya göre; motorinde 40 kuruş ile LPG'deki 1 lira ve benzine gelecek 41 kuruşluk indirimin tamamı ÖTV'nin yerine konulmasında kullanılacak. EPDK’dan akaryakıt fiyatlarına ilişkin yapılan açıklamada, “Dövizde yaşanan düşüş en kısa süre içerisinde pompa fiyatlarına da yansıyacaktır. Sayın Cumhurbaşkanımızın açıkladığı ekonomik tedbirlere destek veren tüm sektör temsilcilerimize kurum olarak teşekkür ederiz" denilmişti.
24.12.2021Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarında son dakika gelişmesi! Benzin ve motorine indirim geldi
Akaryakıt fiyatlarında son dakika gelişmesi! Benzin ve motorine indirim geldiSon dakika haberi... Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili kritik açıklama! Benzin ve motorine indirim geldi. EPGİS duyurdu, ÖTV düzenlemesi kapsamında fiyatlar güncelledi. Benzinde 1.63 TL, motorinde 1.65 TL indirim yapıldığı belirtilen açıklamada, “İndirim oranı kadar ÖTV’de artış gerçekleştiğinden pompa fiyatlarında değişiklik olmayacaktır” denildi.
25.12.2021Ekonomi
Akaryakıtta yeni dönem! Resmen belli oldu, fiyatların düşüşü kadar...
Akaryakıtta yeni dönem! Resmen belli oldu, fiyatların düşüşü kadar...Akaryakıtta sıfırlanan Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) bugünden itibaren her bir malın fiyatında uluslararası petrol fiyatları veya döviz kurlarına bağlı olarak gerçekleşen azalış tutan kadar artırılacak.
22.12.2021Ekonomi
Akaryakıt fiyatlarında indirim müjdesi! Benzin, motorin, LPG...
Akaryakıt fiyatlarında indirim müjdesi! Benzin, motorin, LPG...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! Benzin, motorin ve LPG'ye indirim geliyor. EPGİS Başkanı Fesih Aktaş, dolarda yaşanan sert düşüşün akaryakıt fiyatlarını da etkileyeceğini belirterek "Cumhurbaşkanımızın açıklamalarının ardından hesaplamalarımıza göre akaryakıt fiyatlarına kısa zamanda yansıyacak ciddi bir düşüş bekliyoruz." dedi.
21.12.2021Ekonomi
Akaryakıt zammı ile ilgili EPDK'dan flaş açıklama! Benzin, motorin, LPG...
Akaryakıt zammı ile ilgili EPDK'dan flaş açıklama! Benzin, motorin, LPG...Akaryakıt zamlarıyla ilgili son dakika gelişmesi! Benzin, motorin ve LPG fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! EPDK'dan yapılan açıklamada, "Dövizde yaşanan düşüş sebebiyle akaryakıt fiyatlarına bu geceden itibaren yapılacak artışlar, sektörümüzün desteğiyle durdurulmuştur." ifadeleri kullanıldı.
20.12.2021Ekonomi
Benzin, motorin ve LPG'ye zam! Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak
Benzin, motorin ve LPG'ye zam! Bu gece yarısından itibaren geçerli olacakAkaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması! Benzin, motorin ve LGP fiyatlarına zam geldi. Benzinde 62 kuruş, Motorinde 55 kuruş ve otogazda 57 kuruş fiyat artışı yaşandı. Zamlar bu gece yarısından itibaren geçerli olacak.
20.12.2021Ekonomi
Araba fiyatlarına zam geliyor! Tarih verildi, geri dönüşü yok, şu anki fiyatlar tarih olacak, hem sıfır hem de ikinci el...
Araba fiyatlarına zam geliyor! Tarih verildi, geri dönüşü yok, şu anki fiyatlar tarih olacak, hem sıfır hem de ikinci el...Araba almayı planlayan herkesi ilgilendiriyor. Uzun süredir devam eden çip krizi nedeni ile yaşanan tedarik sorunu fiyatlara da yansıdı. Sıfır ve ikinci el araba fiyatları yükselişini sürdürüyor. Yüksek fiyatlarla araba alacaklar ise istedikleri marka ve modeli bulmakta zorlanıyor. Otomobilde de stokçular devrede. Al-satçılar ucuza aldıkları arabaları ikinci el orak sıfırdan daha yüksek fiyatlara satmaya başladı. Stokçuluk sadece kişisel düzeyde kalmadı. Otomobil piyasasında yabancı sermaye grupları da devreye girdi. Otomotivde çip ve kur bahanesiyle oluşturulan krizde, ikinci el piyasasında faaliyet gösteren dev sermayeli yabancı şirketler de büyük rol oynuyor. Bu firmalar Türkiye’nin dört bir yanından TIR’larla topladıkları araçları, sıfırından bile pahalıya satıyor. Araba fiyatları yeni yılla birlikte nasıl bir seyir izleyecek? Sıfır ve ikinci el araba almak isteyenlere kötü haber geldi. Önümüzdeki sürecekte fiyatların düşmeyeceği, sıfır araçlarda ocak ayı itibarı ile yapılacak zammın ikinci ele de yansıyacağı açıklandı. Araba fiyatları için kritik tarih verildi. Bu tarih sonrası hem sıfır hem de ikinci el araba fiyatlarında çok ciddi artış yaşanacak.
19.12.2021Ekonomi
Benzin, motorin ve LPG'ye son dakika zam kararı!
Benzin, motorin ve LPG'ye son dakika zam kararı!Benzin, motorin ve LPG'ye zam kararı! Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak. Benzine 69 kuruş, motorine 1 lira 14 kuruş, otogaza da 70 kuruş pompaya yansıyacak şekilde zam yapıldı. Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası (EPGİS) duyurdu.
17.12.2021Ekonomi
Asgari ücretle ilgili flaş açıklama: '4 bin 250 lira net olarak uygulanacaktır'
Asgari ücretle ilgili flaş açıklama: '4 bin 250 lira net olarak uygulanacaktır'Asgari ücretle ilgili art arda açıklamalar geliyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yeni rakamları duyurmasının ardından Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’den de açıklama geldi. "Asgari ücret hayırlı uğurlu olsun” diyen Bakan Nebati, “Asgari ücretliyi enflasyona ezdirmeyeceğiz dedik. 19 yıldır ezdirmedik şimdi de ezdirmiyoruz. Enflasyonun üzerinde değil çok çok üstünde yüzde 50'lik net artışla asgari ücreti açıkladı Sayın Cumhurbaşkanı... 2022 yılında 4.250 lira net olarak uygulanacaktır” dedi.
16.12.2021Ekonomi
Benzine zam geldi
Benzine zam geldiEPGİS'den yapılan duyuruya göre bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 56 kuruş zam geldi
16.12.2021Ekonomi
Aynı aileden 7 kişiyi katletmişti! İfadesi kan dondurdu
Aynı aileden 7 kişiyi katletmişti! İfadesi kan dondurduKonya'da aynı aileden 7 kişiyi tabancayla öldüren ve ardından evi yakan hakkında 7 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istenen Mehmet Altun (33) ile diğer sanıkların yargılanmasına başlandı. Mahkemede söz alan sanık Altun'un sözleri ise isyan ettirdi.
14.12.2021Gündem
Doğal gaz ve elektrik fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması! Bakan Dönmez canlı yayında duyurdu
Doğal gaz ve elektrik fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması! Bakan Dönmez canlı yayında duyurduDoğal gaz ve elektrik fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması geldi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, CNN Türk'te Tarafsız Bölge programında Ahmet Hakan'ın sorularını cevapladı. Bakan Dönmez, doğalgaz tedariğinde sıkıntı olmayacağını belirterek, "Elimizde doğalgaz var. Teknik olarak bir sorun yok, kontratlarımız var. Her yılın sonunda bir sonraki yılın planlamasını yaparız. Geçtiğimiz yılda bu dönem için planlama yapıldı. 50-51 milyar metreküp bir talep yapıldı. Biz de yaklaşık 10 milyar metreküplük bir ilave oldu" ifadelerini kullandı. Öte yandan Bakan Dönmez, enerji fiyatlarındaki maliyetinin büyük kısmının devlet tarafından karşılandığını belirterek, "Enerji fiyatındaki artışın hepsini tüketiciye yansıtmıyoruz. Devlet 160 milyar TL'lik fedakarlık yaptı" dedi. Karadeniz'deki keşfedilen gazın üretime geçeceği tarihi açıklayan Bakan Dönmez, "İlk üretime 2023'te geçeceğiz. Karadeniz'deki gaz 2023'te ulusal sisteme bağlanacağız için gelecek. Orada ürettiğimiz gazla da konutlarımızın tükettiği gazı karşılayacağız" dedi.
13.12.2021Ekonomi
ABD enflasyonu kaç oldu? Dolarda son durum ne? Dolar ne kadar oldu?
ABD enflasyonu kaç oldu? Dolarda son durum ne? Dolar ne kadar oldu? ABD Kasım ayı enflasyon verileri açıklandı! ABD enflasyon rakamları FED faiz kararına yön verecek. Açıklamaya göre, ABD'de enflasyon analistlerin beklediği gibi yüksek açıklandı. Açıklanan enflasyon rakamları 39 yılın zirvesi olarak yorumlandı. Peki, ABD enflasyonu kaç oldu? Dolarda son durum ne? Dolar ne kadar oldu? İşte detaylar…
10.12.2021Ekonomi
Kiralamada ekonomik araç tercih sebebi
Kiralamada ekonomik araç tercih sebebiAraştırmaya göre ortalama günlük araç fiyatı 245 TL olduğu belirlendi.
10.12.2021Otomobil
Türkiye’de elektrikli ve hibrit araç satışları arttı! Yüzde 325...
Türkiye’de elektrikli ve hibrit araç satışları arttı! Yüzde 325...Türkiye’de 2021 yılı Ocak-Kasım döneminde elektrikli otomobil satışları yüzde 325 artışla 2 bin 415’e, hibrit otomobil satışları yüzde 121,8 artışla 45 bin 190'a ulaştı.
10.12.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya net mesaj: Asla kabul etmiyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dünyaya net mesaj: Asla kabul etmiyoruzCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İSİPAB 16. Konferansı Açılış Oturumu'nda konuştu... Erdoğan, "Filistin'i nefessiz bırakan bu politikalar Filistinli kardeşlerimizin şanlı direnişi sayesinde şimdiye kadar hedefine ulaşamamıştır. Biz asla acılar ve ölümler arasında ayrım yapmadık, yapmıyoruz. Ne suretle olursa olsun bir halkın ötekileştirilmesini asla kabul etmiyoruz." dedi.
10.12.2021Siyaset
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! Benzin, motorin, LPG...
Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili flaş açıklama! Benzin, motorin, LPG...Akaryakıt fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması! Benzin, motorin, LPG fiyatlarındaki artışın geçici olduğu ifade edildi. ABD’de yerleşik Enerji Uzmanı Nihat Övütmen, petrol fiyatlarında son aylarda yaşanan yüksek oranlı artışların “geçici” olduğunu ve önümüzdeki aylarda normale döneceğini vurguladı. İşte akaryakıt fiyatlarıyla ilgili tüm detaylar...
9.12.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

benzinmotorinlpgakaryakıtzam

Benzin ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki benzin haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.