Adil Karaismailoğlu Açıklama

Adil Karaismailoğlu Açıklama

Son dakika Adil Karaismailoğlu açıklama haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Adil Karaismailoğlu açıklama ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Adil Karaismailoğlu açıklama haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Adil Karaismailoğlu Açıklama

haberleri sayfasında son dakika yaşanan adil karaismailoğlu açıklama gelişmeleri de dahil olmak üzere 91 adil karaismailoğlu açıklama haberi bulunmuştur. Tüm adil karaismailoğlu açıklama haberleri aşağıda listelenmiştir.
Bakan Karaismailoğlu, son 2 aydaki ulaştırma yatırımlarını anlattı
Bakan Karaismailoğlu, son 2 aydaki ulaştırma yatırımlarını anlattı Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, son 2 ayda açılışı gerçekleştirilen 1915 Çanakkale Köprüsü, Tokat Havalimanı, Rize-Artvin Havalimanı gibi ulaştırma yatırımlarına ilişkin açıklamalarda bulundu.
20.05.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: Diyarbakır-Batman tren yolcuğu daha konforlu hale geliyor
Bakan Karaismailoğlu: Diyarbakır-Batman tren yolcuğu daha konforlu hale geliyorUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Diyarbakır ile Batman arasında hizmet veren bölgesel tren setlerinin yenilendiğini belirterek, yarından itibaren yolcuların daha konforlu seyahat edebileceğini açıkladı.
5.05.2022Siyaset
Bakan Karaismailoğlu: Dedikodu siyasetiyle oyalanacak vaktimiz yok
Bakan Karaismailoğlu: Dedikodu siyasetiyle oyalanacak vaktimiz yokUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “20 yıllık birikimle dünyaya yön veren bir Türkiye olarak yolumuza devam edeceğiz. Onun için basit dedikodu siyasetiyle oyalanacak vaktimiz yok. Yaptıklarımız, yapacaklarımızın teminatıdır” dedi.
4.05.2022Siyaset
Bakan Karaismailoğlu: 2 milyar 138 milyon Euro'nun teslimi için buradayız
Bakan Karaismailoğlu: 2 milyar 138 milyon Euro'nun teslimi için buradayız Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu Antalya Havalimanı Projesi, Kamu-Özel İşbirliği İhalesi Kira Peşinatı Ödeme Töreni'nde, sosyal medya üzerinden duyurduğu sürprizi açıkladı. Bakan Karaismailoğlu, "Antalya Havalimanı için hiçbir hazine garantisi yok, hiç bir yolcu garantisi yok. Bugün de yüzde 25'i olan 2 milyar 138 milyon Euro'nun teslim töreni için buradayız" dedi.
28.03.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: 1915 Çanakkale Köprüsü'nün üretime etkisi 5,3 milyar euro
Bakan Karaismailoğlu: 1915 Çanakkale Köprüsü'nün üretime etkisi 5,3 milyar euroUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 1915 Çanakkale Köprüsü ve Malkara-Çanakkale Otoyolu'nun gayrisafi yurt içi hasılaya (GSYH) 2 milyar 442 milyon euro, üretime ise 5 milyar 362 milyon euro etkisi olduğunu açıkladı.
15.03.2022Ekonomi
Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu: Yollarımız tıpkı akarsular gibi
Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu: Yollarımız tıpkı akarsular gibiUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Yollarımız tıpkı akarsular gibi. Gittikleri yerlere hayat katıyor, geçtikleri bölgelerdeki üretimi, istihdamı, ticareti, eğitimi kültürü ve sanat yaşamını canlandırıyorlar. Çok değerli halkımızın gönlüne giden yolları inşa ediyoruz" dedi.
11.02.2022Ekonomi
Kazakistan uçuşları ne zaman açılacak? Kazakistan Türkiye uçuşları ile ilgili detaylar
Kazakistan uçuşları ne zaman açılacak? Kazakistan Türkiye uçuşları ile ilgili detaylarCorona virüs vakaları nedeniyle 4 Temmuz'da askıya alınan Kazakistan uçuşlarına ilişkin Ulaştıma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu açıklama yaptı. Peki, Kazakistan uçuşları ne zaman açılacak? İşte Kazakistan uçuşları başlayacağı tarih...
14.08.2020Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: Bayramda 6 milyon 678 bin yolcu hava yolunu tercih etti
Bakan Karaismailoğlu: Bayramda 6 milyon 678 bin yolcu hava yolunu tercih ettiUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 9 günlük Kurban Bayramı tatilinde 6 milyon 678 bin yolcunun hava yolunu tercih ettiğini bildirdi.
21.07.2022Siyaset
Kanal İstanbul'un ihalesiyle ilgili Bakan Karaismailoğlu'ndan açıklama
Kanal İstanbul'un ihalesiyle ilgili Bakan Karaismailoğlu'ndan açıklamaUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kanal İstanbul’un ana ihalesi ile ilgili yaptığı açıklamada, “Dünyanın bu işte tecrübeli en büyük altyapıları, deniz yapıları yapmış firmalarla da görüşmelerimiz devam ediyor” dedi.
20.07.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: Limanlarda elleçlenen yük miktarı yüzde 6,6 arttı
Bakan Karaismailoğlu: Limanlarda elleçlenen yük miktarı yüzde 6,6 arttıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, yılın ilk yarısında limanlarda elleçlenen yük miktarının geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 6,6 artarak 273 milyon 479 bin tona yükseldiğini, aynı dönemde elleçlenen konteyner miktarının da yüzde 2,7 artışla 6 milyon 387 bin TEU olduğunu duyurdu.
18.07.2022Siyaset
Bakan Karaismailoğlu'dan Osmangazi Köprüsü ve İzmir-İstanbul Otoyolu açıklaması
Bakan Karaismailoğlu'dan Osmangazi Köprüsü ve İzmir-İstanbul Otoyolu açıklamasıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İstanbul-İzmir arasını 3,5 saate düşüren Osmangazi Köprüsü ve İzmir-İstanbul Otoyolu ile 5 Temmuz-11 Temmuz tarihleri arasında toplam 2,5 milyon saat tasarruf sağlandığını duyurdu.
13.07.2022Ekonomi
TBMM Başkanı Şentop, bayram namazını Ayasofya Camii'nde kıldı
TBMM Başkanı Şentop, bayram namazını Ayasofya Camii'nde kıldı TBMM Başkanı Mustafa Şentop, bayram namazını Ayasofya Camii'nde kıldı. Namazın ardından açıklama yapan Şentop, “Bu bayramın bereketli günlerin İslam Dünyası için, dirilişe vesile olmasını, bütün insanlık içinde hayırlar getirmesini Cenabıhak’tan niyaz ediyoruz" dedi.
9.07.2022Siyaset
Bayramda otobüsler bedava mı, Kurban Bayramı’nda toplu taşıma ücretsiz mi?
Bayramda otobüsler bedava mı, Kurban Bayramı’nda toplu taşıma ücretsiz mi?Kurban Bayramı bu sene 9-12 Temmuz tarihleri arasında kutlanacak. Bayrama az bir süre kala otobüslerin ücretsiz olup olmadığı vatandaşlar tarafından sorgulanmaya başlandı. Peki, bayramda toplu taşıma ücretli mi, Kurban Bayramı’nda otobüsler, metro, Marmaray bedava mı? İstanbul’da Kurban bayramında toplu taşıma bedava mı?
6.07.2022Yaşam
Bakan Karaismailoğlu: Ülkemizin ulaşım ve haberleşmesi için 1 trilyon 600 milyar liranın üzerinde yatırım yaptık
Bakan Karaismailoğlu: Ülkemizin ulaşım ve haberleşmesi için 1 trilyon 600 milyar liranın üzerinde yatırım yaptık Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kazlıçeşme-Sirkeci Raylı Sistem ve Yaya Odaklı Yeni Nesil Ulaşım projesinin 2023 yılının ilk çeyreğinde tamamlanacağını belirtti. Karaismailoğlu "Ülkemizin ulaşım ve haberleşmesi için 1 trilyon 600 milyar liranın üzerinde yatırım yaptık. Bu miktarın, 328 milyar lirasını demiryollarına ayırdık. Türkiye, son 20 yılda yaptığı büyük altyapı atılımı sayesinde dünyada en üst lige çıktı"dedi.
18.06.2022Siyaset
Aydın-Denizli ulaşımı 70 dakikaya düşecek! Bakan Karaismailoğlu açıkladı
Aydın-Denizli ulaşımı 70 dakikaya düşecek! Bakan Karaismailoğlu açıkladıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, bugün Denizli'ye gelerek Aydın-Denizli otobanı şantiyesi ve Çevre Yolu Honaz tüneli inşaatlarında incelemelerde bulundu. Bakan Karaismailoğlu, Kapıkule'den Akdeniz'e kesintisiz otoyol ağının tesis edildiğini belirterek, "Aydın-Denizli arasında 2 saati bulan ulaşım süresi Aydın-Denizli otoyolumuz ile 70 dakikaya düşecek. Yıllık toplam 731 milyon lira da tasarruf edilecek" dedi.
2.06.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: Avrasya Tüneli'ni 21 bin motosikletli kullandı
Bakan Karaismailoğlu: Avrasya Tüneli'ni 21 bin motosikletli kullandıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 1 Mayıs'ta motosiklet geçişine açılan Avrasya Tüneli'nden günlük 704, toplamda ise 21 bin motosikletlinin geçtiğini açıkladı.
1.06.2022Ekonomi
Dünyanın ikinci, Avrupa'da ilk! Karadeniz’de ulaşımı 40 dakikaya düşürecek
Dünyanın ikinci, Avrupa'da ilk! Karadeniz’de ulaşımı 40 dakikaya düşürecekTamamlandığında dünyanın ikinci, Avrupa'nın ve Türkiye'nin en uzun çift tüplü karayolu tüneli olacak olan 14,5 kilometrelik yeni Zigana Tüneli inşaatının yıl sonunda tamamlanması için çalışmalar gece gündüz sürüyor. İnşaatın hızlı bir şekilde devam ettiğini belirten Bakan Karaismailoğlu, "14,5 kilometre çift tüp tünel inşaatı ve birlikte bağlantı yolu ile projemiz toplamda 15 kilometreyi geçecek. Bu yılın sonunda tamamlamayı hedeflediğimiz projemizin hizmete girmesiyle birlikte, mevcut yol tam 8 kilometre daha kısalacak" dedi.
26.05.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: Türkiye, pek çok alanda AB için stratejik bir öneme sahip
Bakan Karaismailoğlu: Türkiye, pek çok alanda AB için stratejik bir öneme sahipUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Türkiye’nin sabırla ve kararlılıkla sürdürdüğü Avrupa Birliği’ne tam üyelik sürecinin, yapıcı bir yaklaşımla teşvik edilmesi gerektiğine inanıyoruz” dedi.
24.05.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: 700 milyon kişi, Marmaray'la seyahat etti
Bakan Karaismailoğlu: 700 milyon kişi, Marmaray'la seyahat ettiUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Marmaray'ın İstanbul kent içi yolcu taşımacılığının bel kemiği olduğunu belirterek, "700 milyon kişi, Marmaray ile seyahat etti. Açıldığı günden bu yana Marmaray, 28 milyon kilometre yol katederek, dünyanın çevresinde 700 tur atmış oldu" dedi.
22.05.2022Siyaset
Öğrencileri taşıyan otobüs devrildi: 3 ölü, 41 yaralı
Öğrencileri taşıyan otobüs devrildi: 3 ölü, 41 yaralıNiğde'de Selçuk Üniversitesi öğrencilerini taşıyan otobüsün devrilmesi sonucu 3 kişi hayatını kaybetti, 41 kişi yaralandı. AK Parti'li yetkililer ve kabineden bakanlar, kazada yaşamını yitirenler için sosyal medya hesaplarından taziye ve geçmiş olsun mesajları yayımladı.
22.05.2022Yaşam
Bakan Karaismailoğlu: Keşke herkes üzerine vazife olan işleri yapsa
Bakan Karaismailoğlu: Keşke herkes üzerine vazife olan işleri yapsaUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu Çatalcada düzenlenen programda konuştu. Bakan Karaismailoğlu "Çatalca bizim en kıymetli yerlerimizden bir tanesi. Burada Büyükşehir Belediyesinin de bazı sorumlulukları var ama maalesef, bu sorumlulukları yerine getiremediği için vatandaşımızı da mağdur edecek halimiz yok. Biz de Bakanlık olarak Çatalca Belediyesi ile birlikte ortak vatandaşın yaşantısını kolaylaştıracak, konfor sağlayacak projeleri yerine getirip, işlerimizi yapacağız. Keşke herkes üzerine vazife olan işleri yapsa da vatandaşın hayatı kolaylaşsa" dedi.
6.05.2022Yaşam
Bakan müjdeyi verdi! Seferler başladı
Bakan müjdeyi verdi! Seferler başladıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Diyarbakır ile Batman arasında hizmet veren bölgesel tren setlerinin yenilendiğini belirtti. Yolcuların daha konforlu seyahat edebilecek tren ile ilk seyahati başladı.
6.05.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu açıkladı: 20 binden 88 milyona ulaştı
Bakan Karaismailoğlu açıkladı: 20 binden 88 milyona ulaştıUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türkiye’nin siber alanda ciddi büyüme gerçekleştirdiğini belirterek, “Genişbant abone sayımızı 20 binden, 88 milyona ulaştırdık. Mobil abone sayımız da 28 milyondan, 87 milyona yükseldi. Ülkemizin ulaşım ve haberleşme yatırımları için son yirmi yılda, 1 trilyon 337 milyar 240 milyon liranın üzerinde harcama yaptık” dedi.
29.04.2022Siyaset
Bakan Karaismailoğlu: Bu yılın sonuna doğru Ankara- Sivas YHT hattını hizmete açacağız
Bakan Karaismailoğlu: Bu yılın sonuna doğru Ankara- Sivas YHT hattını hizmete açacağızUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, demir yolu ağırlıklı yatırım programını uygulayacaklarını belirterek, "Bu yılın sonuna doğru Ankara- Sivas yüksek hızlı tren (YHT) hattını hizmete açacağız. Karaman- Ulukışla, Aksaray- Ulukışla, Mersin- Adana- Gaziantep için çalışmalarımız hızlı bir şekilde devam ediyor. Ankara- İzmir hattında çalışmalarımız hızlı bir şekilde tekrar başladı" dedi.
14.04.2022Siyaset
Karayollarında yeni dönem! Bakan resmen duyurdu, artık değişiyor...
Karayollarında yeni dönem! Bakan resmen duyurdu, artık değişiyor...Karayollarında yeni dönem. Bakan Karaismailoğlu resmen duyurdu. Motorsikletli ölümlerin önüne geçilecek. Ulaştırma ve ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Kuzey Marmara Otoyolu Kınalı mevkiine takılan ve motorcu dostu bariyer olarak bilinen oto-korkulukların takıldığı yerde açıklama yaptı. Bakanlık olarak trafik seyrinde can ve mal güvenliğini en üst seviyeye çıkarmak için büyük bir mücadele sergilediklerini belirten Karaismailoğlu, "Bu kapsamda karayollarımızın üzerinde motosiklet koruyucu oto-korkuluk sitemlerini kuruyor, mevkii sayısını ve uzunluklarını da artırıyoruz" dedi.
10.04.2022Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Adil Karaismailoğlu Açıklama ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki adil karaismailoğlu açıklama haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.