Adil Karaismailoğlu

Adil Karaismailoğlu

Son dakika Adil Karaismailoğlu haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Adil Karaismailoğlu ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Adil Karaismailoğlu haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Adil Karaismailoğlu

haberleri sayfasında son dakika yaşanan adil karaismailoğlu gelişmeleri de dahil olmak üzere 554 adil karaismailoğlu haberi bulunmuştur. Tüm adil karaismailoğlu haberleri aşağıda listelenmiştir.
Bakan Karaismailoğlu'ndan İmamoğlu'na: Önce elindeki işleri bitirsin, şov yapmasın
Bakan Karaismailoğlu'ndan İmamoğlu'na: Önce elindeki işleri bitirsin, şov yapmasınUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun bazı metro projelerine onay çıkmadığı yönündeki iddiasıyla ilgili, "Hiçbir yükümlülüğünü yerine getirmeden algı operasyonu yapıyor" dedi.
20.01.2022Gündem
Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçiç Ankara'da! Cumhurbaşkanı Erdoğan resmi törenle karşıladı...
Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçiç Ankara'da! Cumhurbaşkanı Erdoğan resmi törenle karşıladı...Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçiç, Ankara'ya resmi bir ziyaret gerçekleştiriyor. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Sırbistan Cumhurbaşkanı Aleksandar Vuçic'i resmi törenle karşıladı.
18.01.2022Siyaset
Bakan Karaismailoğlu'ndan Şile'de esnaf ziyareti
Bakan Karaismailoğlu'ndan Şile'de esnaf ziyaretiUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Şile Belediyesini ve esnafı ziyaret etti.
17.01.2022Siyaset
Bakan Karaismailoğlu: Kanal İstanbul ile yeni bir çağın kapısını aralıyoruz
Bakan Karaismailoğlu: Kanal İstanbul ile yeni bir çağın kapısını aralıyoruzUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, restore edilen Tarihi Şile Deniz Feneri'nin açılışını yaptı. Törende konuşan Bakan Karaismailoğlu, "Türkiye'nin denizlerdeki lojistik hakimiyetini artıracak Kanal İstanbul ile ulaşım sektörü ve denizcilik alanında yeni bir çağın kapısını aralıyoruz." dedi.
17.01.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında dünyaya duyurdu: Oyunlarını bozduk
Cumhurbaşkanı Erdoğan canlı yayında dünyaya duyurdu: Oyunlarını bozdukCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gökbel Barajı, 4398 Kişilik Öğrenci Yurdu, ADÜ Hastane Ek Hizmet Binası ve Yapımı Tamamlanan Diğer Projelerin Toplu Açılış Töreni'nde konuştu. Erdoğan, "Aldığımız tedbirlerle yurtdışından Türkiye'ye yapılan saldırılarda kullanılan araçları etkisiz hale getirdik. Kura endeksli Türk Lirası dedik tüm oyunları bozuldu. Başaramayacaksınız" dedi.
15.01.2022Siyaset
Bakan Karaismailoğlu: Trabzon Havalimanı full kapasitede çalışıyor
Bakan Karaismailoğlu: Trabzon Havalimanı full kapasitede çalışıyorUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Trabzon Havalimanı’nın full kapasite çalıştığını belirterek "Yeni yatırımlar ve kapasitesinin artırılmasıyla ilgili de planlamalarımız devam ediyor" dedi.
13.01.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: Geleceğin Türkiyesi’ni inşa ediyoruz
Bakan Karaismailoğlu: Geleceğin Türkiyesi’ni inşa ediyoruzUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Türkiye’ye çağ atlatan projelerimizle istihdama, ticarete, ekonomiye destek oluyor, geleceğin Türkiye'sini inşa ediyoruz. Lafla peynir gemisi yürütmeye çalışanlara inat gençlerimize iş, hanelere aş, halkımıza refah taşıyor, Türkiye’yi şaha kaldırıyoruz” dedi.
13.01.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu'ndan heyecanlandıran Rize-Artvin Havalimanı paylaşımı!
Bakan Karaismailoğlu'ndan heyecanlandıran Rize-Artvin Havalimanı paylaşımı!Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, sosyal medya hesabından Rize-Artvin Havalimanı ile ilgili heyecanlandıran bir paylaşım yaptı.
12.01.2022Ekonomi
İstanbul'da yeni metro projeleri için Bakan Karaismailoğlu tarih verdi
İstanbul'da yeni metro projeleri için Bakan Karaismailoğlu tarih verdiUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, katıldığı programda İstanbul'da yeni metro projeleri ile ilgili tarih verdi. Karaismailoğlu, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun iddialarına da sert tepki göstererek, "Yargıya hesabını vereceklerdir. Böyle bir iftira attığınız da tabi ki en üst perdeden cevap vereceğiz" ifadelerini kullandı. Bakan Karaismailoğlu İstanbul'daki metro projeleri ile ilgili de tarih verdi.
10.01.2022Gündem
Bakan Karaismailoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na 250 bin TL'lik manevi tazminat davası
Bakan Karaismailoğlu'ndan Kılıçdaroğlu'na 250 bin TL'lik manevi tazminat davası Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, CHP Meclis Grup Toplantısında yaptığı konuşmada "İBB'de görev yaptığı sırada yolsuzluk yaptığını" iddia eden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na 250 bin TL'lik manevi tazminat davası açtı.
9.01.2022Siyaset
Osmangazi Köprüsü'ndeki skandal olay! Bakanlık olaya el attı
Osmangazi Köprüsü'ndeki skandal olay! Bakanlık olaya el attıYeni yıla tam 5 dakika kala Osmangazi Köprüsü'nde gişeler kapandı. İşletmeci firma "teknik arıza" dedi. Ama sosyal medyada "zamlı tarife için gişeler kapatıldı" iddiaları ortaya atılınca bakanlık devreye girdi. Hem paralar iade edildi. Hem de firmaya ceza kesildi.
8.01.2022Yaşam
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tabipler Birliği'ne TURKOVAC tepkisi: Yahu Siz ne sahtekar, ne yalancısınız
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Tabipler Birliği'ne TURKOVAC tepkisi: Yahu Siz ne sahtekar, ne yalancısınızCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Konya'da Karaman-Konya hızlı tren hattı açılışının ardından Karaman'a geçti. Cumhurbaşkanı Erdoğan buradaki toplu açılış töreninde Tabipler Birliği'ne TURKOVAC tepkisinde bulundu ve "Böyle bir muhalefet ve siyaset anlayışı hala var. Yalansa yalan dolansa dolan hepsi bunlarda. Bunların Tabipler Birliği var. Bunlar ne kadar yalancı, ne kadar cambazsınız. Erciyes Üniversitesi büyük bir kadroyla TURKOVAC aşısını üretiyor icat ediyor. Adamlar diyor ki böyle bir şey yok. Ya siz ne sahtekarsınız ne yalancısınız" dedi.
8.01.2022Siyaset
Bakan Karaismailoğlu müjdeli haberi verdi! İki şehir arası kısalıyor
Bakan Karaismailoğlu müjdeli haberi verdi! İki şehir arası kısalıyorAntalya-Manavgat ayrımı ile Taşağıl-İbradi ayrımı yolu üzerindeki Demirkapı Tüneli’nde incelemelerde bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, tünelde ışığın göründüğünü belirterek, projenin bu yılsonunda tamamlamayı hedeflediklerini bildirdi. Bakan Karaismailoğlu, projenin tamamlanmasıyla birlikte Antalya-Konya arasındaki mesafenin 30 kilometre daha kısalacağını ve bu sayede yıllık 36,5 milyon TL tasarruf sağlanacağına vurgu yaptı.
7.01.2022Ekonomi
Karaismailoğlu: 2021'de 128 milyon 565 bin yolcu hava yolu ile seyahat etti
Karaismailoğlu: 2021'de 128 milyon 565 bin yolcu hava yolu ile seyahat ettiUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 2021'de, hava yolu ile seyahat edenlerin bir önceki yıla göre yüzde 57,4 artarak 128 milyon 565 bin 706'ya ulaştığını açıkladı. Türkiye’nin salgın sonrasında havacılıkta en hızlı normalleşme sağlayan ülkeler arasında yer aldığına belirten Karaismailoğlu, "Yeni yılda da aynı yolda kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz" dedi
6.01.2022Ekonomi
Karaismailoğlu: Elektronik ihracatta lider ülkeler arasına girmek için yeni stratejiler üretiyoruz
Karaismailoğlu: Elektronik ihracatta lider ülkeler arasına girmek için yeni stratejiler üretiyoruzUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "Ülkemizi elektronik ihracatta lider ülkeler arasına taşımak için yeni stratejiler üretiyoruz. Böyle bir çağda teknolojik bağımsızlık, milli bağımsızlığımızın da teminatıdır" dedi.
5.01.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: Tarihi köprülerimiz bu topraklardaki tapu senetlerimizdir
Bakan Karaismailoğlu: Tarihi köprülerimiz bu topraklardaki tapu senetlerimizdirUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Ata yadigarı tarihi köprülerimizin restorasyonunu yapıyoruz. Aslına uygun olarak korunmasını sağlıyoruz. Yol ve köprülerimiz bizim bu topraklardaki tapu senetlerimizdir” dedi.
2.01.2022Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: Kanal İstanbul Projesi, 2022 yılında en önemli gündemlerimizden biri olacak
Bakan Karaismailoğlu: Kanal İstanbul Projesi, 2022 yılında en önemli gündemlerimizden biri olacakUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, 2022 yılının mevcut projelerin bitirilip, yeni projeleri hayata geçirileceği yoğun bir sene olacağını belirterek, "2021de startını verdiğimiz Kanal İstanbul Projesi, 2022 yılında projenin ilerleme hızına hız katacağımız en önemli gündemlerimizden biri olacak dedi.
30.12.2021Ekonomi
Pirinkayalar Tüneli açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu tünel uluslararası bağlantıların parçası olacak
Pirinkayalar Tüneli açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bu tünel uluslararası bağlantıların parçası olacakCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu'yu Karadeniz'e bağlayacak Pirinkayalar Tüneli'nin açılışına video konferansla katıldı. Erdoğan "Her ikisi de yüksek Turizm potansiyeline sahip Erzurum ve Artvin arasındaki yol beraberinde yeni fırsatları getirecektir. Her iki şehir üzerinden Kafkasya'ya yönelen transit trafiği de rahatlayacaktır. Bu tünel uluslararası bağlantıların parçası olacak" dedi.
29.12.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Zorbalara karşı açılmış bir bayraktır
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Zorbalara karşı açılmış bir bayraktırCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Necip Fazıl Ödülleri töreninde açıklamalarda bulundu. "Bu ödüller fikir ve sanat dünyamızın zorbalarına karşı açılmış bir bayraktır" diyen Erdoğan şunları söyledi: İlim ve fikir yoksunu bu yoksunları ilk günden itibaren ödülleri dillerine dolamalarının sebebi budur. Yıllardır al gülüm ver gülüm işlettikleri tezgahları dağılmıştır. Sadece AKM'nin inşa sürecinde sergilenen rezillikler bu zihniyetin gerçek yüzünün görülmesini sağlamıştır.
26.12.2021Siyaset
Bakan Karaismailoğlu'ndan açıklama: Yüzde 19 büyüdü!
Bakan Karaismailoğlu'ndan açıklama: Yüzde 19 büyüdü!Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, salgın sonrasında dünya ekonomisinde yaşanan daralmaya rağmen haberleşme sektöründeki ivmenin hız kesmediğine dikkati çekti ve üçüncü çeyrekte sektörün yüzde 19 büyüdüğünü açıkladı.
26.12.2021Ekonomi
Bakan Karaismailoğlu: 19 yılda 1 trilyon 145 milyar lira yatırım yaptık
Bakan Karaismailoğlu: 19 yılda 1 trilyon 145 milyar lira yatırım yaptıkUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, "19 yılda Türkiye'nin ulaşım ve iletişim altyapısına bakanlığımızca yaklaşık 1 trilyon 145 milyar lira yatırım yaptık. Bugün, 2003 yılındaki bölünmüş yol uzunluğumuzu 6 bin 101 kilometreden 28 bin 530 kilometrenin üzerine çıkardık" dedi.
23.12.2021Ekonomi
Köprü geçiş ücretlerine yılbaşında zam mı yapılacak? Köprü ve otoyol geçiş ücretleri zamlandı mı?
Köprü geçiş ücretlerine yılbaşında zam mı yapılacak? Köprü ve otoyol geçiş ücretleri zamlandı mı?Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, yeni yılda köprü ve otoyollarına yapılacak zam hakkında yaptığı açıklama yaptı. Peki, Köprü geçiş ücretlerine yılbaşında zam mı yapılacak?
23.12.2021Gündem
Köprü, otoyol ve uçak bileti fiyatlarına ilişkin flaş açıklama! Bir kısmını devlet karşılayacak
Köprü, otoyol ve uçak bileti fiyatlarına ilişkin flaş açıklama! Bir kısmını devlet karşılayacakKöprü, otoyol ve uçak bileti fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması! Arabası olan milyonlara güzel haber geldi. Ücretlerin bir kısmını devlet karşılayacak. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, köprü, otoyol geçiş ücretleri ve uçak bileti fiyatlarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Bakan Karaismailoğlu yılbaşında yenilenecek olan köprü ve otoyol geçiş ücretlerine ilişkin olarak, "Vatandaşa yük gelmeyecek şekilde bir kısmını bütçeden bir kısmını da vatandaştan almak şekilde sübvanse edebiliriz. " ifadelerini kullanırken, uçak bileti fiyatlarına ilişkin ise ,"Tavan fiyat konusunda havayolu şirketlerimizin bir artış talebi var. O da değerlendirildi ve kendilerine bildirildi." dedi.
23.12.2021Ekonomi
Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu: Dünyada YHT hattı üzerine ilk ekolojik köprüyü inşa ettik
Ulaştırma Bakanı Karaismailoğlu: Dünyada YHT hattı üzerine ilk ekolojik köprüyü inşa ettikUlaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, “Yaban hayvan popülasyonuna destek olmak için Yüksek Hızlı Tren hattına dünyada ilk demiryolu ekolojik köprüsünü inşa ettik. Köprüye kurulan fotokapanlar sayesinde yabani hayvanların ortama uyum sağladıklarını da tespit ettik” dedi.
22.12.2021Ekonomi
SpaceX canlı yayınladı! Türksat 5B'nin uzay yolculuğu başladı
SpaceX canlı yayınladı! Türksat 5B'nin uzay yolculuğu başladıTürksat 5B uydusu, ABD'nin Florida eyaletinde bulunan Cape Canaveral Üssü'nden uzaya fırlatıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan Türksat 5B'nin uzaya gönderildiği dakikalarda yaptığı paylaşımda "42 derece doğu yörüngesinde ülkemize 35 yıl boyunca hizmet etmek üzere uzay yolculuğuna başlıyor." ifadelerini kullandı. Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Türksat 5B uydusunun iletişim kapasitesini 15 kat arttıracağını söyledi. Erdoğan törene video mesaj gönderdi.

Benzer Haber Etiketleri

Bakan KaraismailoğluAdil KaraismailoğluCumhurbaşkanıerdoğanKaraismailoğlu

Adil Karaismailoğlu ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki adil karaismailoğlu haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.