Japonlar'dan şaşırtan 10 tuhaf hizmet! 11 January, 9:40'de eklendi

Çok şaşıracağınız tuhaf Japon hizmetlerini sizler için derledik.

1. Uyku kafe
Birlikte uyuma anlamına gelen Soine-ya, genç bir kadınla sarılarak uyuma hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetin saati 77 dolar.
2. Arkadaşlık servisi
Arkadaşınız mı yok? Kendinizi yalnız mı hissediyorsunuz? Arkadaşlık servisi bu sorununuzu ortadan kaldıracak. İstediğiniz zaman 30 dolar karşılığında arkadaşlık servisinden kendinize bir arkadaş edinebilirsiniz. 
3. Kulak temizleme salonu
Mimikaki adı verilen kulak temizleme çubukları ile 32 dolar karşılığında kulak temizliği yapılmaktadır
4. Yaz ödevi servisi
Yaz ödevinizi yapmak istemiyorsanız bu servis tam size göre. Sayfa başına 4,75 dolar, 400 karakterli kitap için 28,47 dolar, araştırma projesi için 47,75 dolar ücretle ödevlerinizi sorunsuz yaptırabilirsiniz.
5. Düğün misafiri hizmeti
Düğünlerde düğüne katılan misafirlerin yokluğunda yada eksikliğinde bu servis bu eksikliği karşılamakta. Kişi başına 200 dolar karşılığında bu hizmetten yararlanılıyor.
6. Solo düğün hizmeti
Evlenecek çiftler eğer yoğun bir hayat yaşıyorlarsa yada keyfine çok düşkünlerse solo düğün hizmetine başvuruyorlar. Her hizmet ayaklarına kadar geliyor. Elbise, çiçek, saç, makyaj ve daha fazlası şirket tarafından organize ediliyor. Ama pahalı bir hizmet. En ucuz paket 2800 dolar.
7. Yabancı uyruklu arkadaş servisi
İngilizcesi zayıf olanlar ingilizcelerini güçlendirmek için 42 dolar karşılığında yabancı bir arkadaş kiralayabiliyor.
8. Bacak ve göğüs reklam servisi
Günde 8 saatlik bir süre bacak ve göğüs reklamı alabilmek için en az 18 yaşında olmak ve sosyal medya ortamında en az 20 arkadaşının bulunması gerekiyor.
9. Eski sevgilinin eşyalarını teslim etme servisi
30 ürünlük karton kutu için 2,45 dolar ödemek koşuluyla eski sevgilinize ait hediyeler, fotoğraflar, aşk mektupları veya kişisel eşyaları her ne varsa eski sevgilinize teslim edebilirsiniz.
 
10. Özür dileme servisi
Birinden özür dilemek isteyenler bu servise başvuruyor. Yüz yüze özür dilemek için 240 dolar, telefon ile özür dilemek için 96 dolar ödemeleri gerekiyor.