Zayıflama

Zayıflama

Son dakika zayıflama haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan zayıflama ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını zayıflama haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Zayıflama

haberleri sayfasında son dakika yaşanan zayıflama gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.443 zayıflama haberi bulunmuştur. Tüm zayıflama haberleri aşağıda listelenmiştir.
Demet Akalın önce 10 kilo verdi sonra imaj değiştirdi
Demet Akalın önce 10 kilo verdi sonra imaj değiştirdi Demet Akalın verdiği kilolarla çok konuşulmuştu. Herkes ünlü ismin kısa sürede nasıl zayıfladığını merak ederken Akalın'dan açıklama geldi. Demet Akalın, sunucusu olduğu 'Gel Konuşalım' programında fit bir görüntüye kavuşabilmek için operasyon geçirdiğini itiraf etmişti.. Şimdilerde tatilin tadını çıkaran ünlü isim, imaj değişikliğine gitti.
13.06.2024 Magazin
Merkez Bankası faiz kararını açıkladı
Merkez Bankası faiz kararını açıkladı Piyasalarda gözler Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası'nın (TCMB) faiz kararını merakla bekliyordu. Para Politikası Kurulu yılın 5'inci faiz kararını açıkladı. Merkez Bankası, politika faizini beklentilere paralel yüzde 50'de sabit tuttu.
23.05.2024 Ekonomi
Merkez Bankası Başkanı Karahan'dan enflasyon mesajı: Kalıcı bozulmaya izin vermeyeceğiz
Merkez Bankası Başkanı Karahan'dan enflasyon mesajı: Kalıcı bozulmaya izin vermeyeceğiz Yılın ikinci enflasyon raporu bugün Merkez Bankası Başkanı Fatih Karahan tarafından açıklanıyor. Karahan, "Enflasyon, hedeflerimizle uyumlu seviyelere gerileyene kadar sıkı para politikası duruşumuzu korumakta kararlıyız." dedi. Öte yandan 2024 sonu enflasyon tahmini yüzde 38 olarak güncellendi.
9.05.2024 Ekonomi
Merkez Bankası'ndan enflasyon açıklaması!
Merkez Bankası'ndan enflasyon açıklaması! Merkez Bankası fiyat gelişmeleri raporunda yıllık enflasyonun gıda alt grubunda gerilerken temel mal ve hizmetlerde daha belirgin olmak üzere diğer gruplarda yükseldiği ifade edildi. Aylık bazda hizmet, gıda ve temel mallar fiyat artışları ile öne çıkan gruplar olduğu bildirildi.
4.04.2024 Ekonomi
Zara 9 kilo verdi! Sırlarını tek tek anlattı
Zara 9 kilo verdi! Sırlarını tek tek anlattı Zara, 9 kilo verdiğini açıkladı. Ünlü şarkıcı, sosyal medya hesabından kilo verme sürecini şu sözlerle anlattı:
27.03.2024 Magazin
Emel Müftüoğlu, Sezen Aksu'nun yemek yediği anları paylaştı! Bileğindeki hastane künyesi korkuttu
Emel Müftüoğlu, Sezen Aksu'nun yemek yediği anları paylaştı! Bileğindeki hastane künyesi korkuttu Emel Müftüoğlu, "Yiyerek zayiflama metotlarını öğretiyor" diyerek Sezen Aksu'nun iki ekmeği bir anda yemeğe çalıştığı anları yayınladı. Fotoğrafta Aksu'nun bileğindeki hastane bandı ise dikkat çekti.
19.03.2024 Magazin
Resmen yağları paramparça ediyor! Zayıflamak isteyenler tercih ediyor
Resmen yağları paramparça ediyor! Zayıflamak isteyenler tercih ediyor Kilo vermek isteyenler çeşitli diyet listelerini uygulasa da ek tavsiyelere dikkat ediyor. Kilo vermeye yardımcı besin destekleri diyetisyenler tarafından açıklanıyor. )- Günümüzün en yaygın sağlık problemlerinden olan yağlı karaciğer hastalığının Türkiye’de her 2 kişiden birinde görüldüğünü belirten Beslenme ve Diyetetik Uzmanı Dr. Öğr. Üyesi Merve Bayram, “Kızılcık meyvesiyle yaptığımız 8 haftalık çalışma sonucunda, kızılcık meyvesinin tüketiminin vücut ağırlığını, vücut yağ oranını ve bel çevresindeki yağlanmayı azalttığını gördük” dedi.
25.01.2024 Yaşam
Kilo vermek için hasta olmayın: Yoğurda bir kaşık ekleyince omega 3, lignan, lif kaynağını vücuda yayıyor! Direnç yüzde 100'e çıkıyor
Kilo vermek için hasta olmayın: Yoğurda bir kaşık ekleyince omega 3, lignan, lif kaynağını vücuda yayıyor! Direnç yüzde 100'e çıkıyor Sağlıklı besinlerle kilo verme sürecini hızlandırmak isteyenlerin işini kolaylaştıran bazı karışımlar mevcut. Yapmanız gereken ise bir kaseye yoğurda bir kaşık bu besinden eklemek. İşte Kilo verirken sağlığınızı da koruyan o karışım ve detaylar...
15.01.2024 Yaşam
Protein İçeren Besinler Nelerdir? En Çok Protein Barındıran Gıdalar Listesi...
Protein İçeren Besinler Nelerdir? En Çok Protein Barındıran Gıdalar Listesi... Vücudun oldukça önemli yapı taşlarından biri olan protein pek çok gıda içerisinde bulunabilir. Ancak bazı gıdalarda diğerlerine oranla daha yüksek protein içermektedirler. .
12.01.2024 Sağlık
Yaşam Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...yaşam Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır?
Yaşam Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...yaşam Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır? Yaşam kürü ile zayıflamak isteyenler kendi damak zevkine göre tarif denemektedir. Yapılan her bir tarif hem lezzetli hem de vücut için oldukça faydalıdır. Metabolizma hızlandırıcı etkisi bulunan maydanoz ve limon kürü en sık tüketilen ve hazırlaması pratik olan kür çeşitlerinden biridir.
25.12.2023 Sağlık
Yağ Yakan Yoğurt Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...yağ Yakan Yoğurt Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır?
Yağ Yakan Yoğurt Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...yağ Yakan Yoğurt Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır? Zayıf ve fit görünüme sahip olmak isteyen kişiler için kısa sürede yağ eriten kür tarifleri bulunmaktadır. Özellikle göbek bölgesinden şikayetçi olan kişilere önerilen yoğurt kürü kısa sürede yağları parçalamaktadır. Göbek yağlarından kurtulmak isteyen kişiler için 1 kase yoğurt içerisinde pul biber ve limon eklenir.
25.12.2023 Sağlık
Tırnak Uzatma Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...tırnak Uzatma Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır?
Tırnak Uzatma Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...tırnak Uzatma Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır? Tırnak uzatma kürleri pek çok kişi tarafından uygulanan tarifler arasında yer alır. Tırnakların hızlı ve sağlıklı bir biçimde uzamasını isteyen kişiler için önerilen bu kür tarifleri tamamen doğal ürünler kullanılarak yapılmaktadır. Uzun tırnak hayali olan kişiler genellikle hindistancevizi ve limon kullanmaktadır.
21.12.2023 Sağlık
Sarımsak Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...sarımsak Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır?
Sarımsak Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...sarımsak Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır? Sarımsak kürü antibiyotik etkili en sağlıklı besinlerden biridir. Pek çok hastalığı tedavi eden sarımsak kilo vermek isteyen kişiler için de ideal bir seçimdir. Yapılan sarımsak kürü vücuttaki tüm ödemi atmaya yardımcı olur. Limon ve sarımsak ile yapılan bu tarif kısa sürede istenen kiloya ulaşımı sağlar.
20.12.2023 Sağlık
Safra Kesesi Temizleme Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...safra Kesesi Temizleme Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır?
Safra Kesesi Temizleme Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...safra Kesesi Temizleme Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır? Safra kesesi temizleme kürü ile daha sağlıklı vücut sistemi oluşturmak mümkündür. Tüketilen her bir yiyecek içerisinde besin değerleri ve vitaminleri bulunmaktadır. Kilo vermek isteyen fakat bir türlü istediği kiloya ulaşamayan kişiler için safra kesesinde çeşitli sorunlar fark edilmektedir.
20.12.2023 Sağlık
Saç İçin Karanfil Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...saç İçin Karanfil Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır?
Saç İçin Karanfil Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...saç İçin Karanfil Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır? Saç için geliştirilen karanfil kürü tarifleri tüm saç tipleri için uygundur. Bu kürü kullanan kişiler kısa bir süre içerisinde daha sağlıklı ve uzun saçlara sahip olmaktadır. Karanfil kürü saçları dolgunlaştırmaya ve güçlü hale getirmeye yardımcı olur. Bakımsız saç görünümünü tamamen ortadan kaldırarak daha uzun ve gür saçlar oluşturmaktadır.
20.12.2023 Sağlık
Maydanoz Limon Sarımsak Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...maydanoz Limon Sarımsak Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır?
Maydanoz Limon Sarımsak Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...maydanoz Limon Sarımsak Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır? Sağlıklı beslenme adına tüketilen kürler kilo vermeye de yardımcı olmaktadır. Hazırlanan her bir kür farklı alanlara fayda sağlamaktadır. Vücudunda biriken ödemi atmak ve kilo vermek isteyen kişiler maydanoz, sarımsak ve limon kürünü tercih etmektedir.
18.12.2023 Sağlık
Maydanoz Limon Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...maydanoz Limon Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır?
Maydanoz Limon Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...maydanoz Limon Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır? Günümüzde internette bulduğunuz kilo kaybına iyi gelen meyve sularının çoğu oldukça farklı içeriklere sahip olmaktadır. Elbette öne çıkan iki bileşeni içerirler ve genellikle başka hiçbir şey içermezler. Sağlam bir kilo verme içeceği olarak karşımıza çıkarlar. 
18.12.2023 Sağlık
Limon Sarımsak Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...limon Sarımsak Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır?
Limon Sarımsak Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...limon Sarımsak Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır? Limon sarımsak kürü son zamanların en sık tüketilen kürlerinden biridir. Bu kür tarifi sayesinde hızlı kilo vermek mümkün hale gelmektedir. Bağışıklık sistemini güçlendiren yapısı ile beraber sindirim sistemini de çalıştırmaktadır. Vücutta biriken toksinlerin atılmasında etkilidir.
18.12.2023 Sağlık
Limon Maydanoz Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...limon Maydanoz Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır?
Limon Maydanoz Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...limon Maydanoz Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır? Limon ve maydanoz kürü en etkili kilo verdiren tariflerden biridir. Özellikle göbek yağlarından hızlı bir şekilde kurtulmak isteyen kişiler bu tarifi denemektedir. Yapımı kolay olan bu tarif vücuttaki ödemi atmaya yardımcıdır. Karaciğer yenilenmesini sağlayan maydanoz kürü yağların vücuttan atılmasına da yardımcı olur.
18.12.2023 Sağlık
Limon Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...limon Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır?
Limon Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...limon Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır? Kilo kaybı için limon suyu, kilo vermek için yaygın olarak kullanılan bir içecektir. Aynı zamanda kilo sorunu yaşayanlar için de muazzam sonuçlar verir. Limonun bir narenciye meyvesi olmasından dolayı C Vitamini bakımından yüksektir.
18.12.2023 Sağlık
Karanfil Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...karanfil Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır?
Karanfil Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...karanfil Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır? Karanfil kürü son dönemin en popüler kürlerinden biridir. Çok fazla kişinin hazırladığı ve içtiği bu kür ödemin hızla atılmasına yardımcı olur. Ağız kokusu ve bademcik iltihabı gibi durumları tamamen gideren bu kür aynı zamanda sindirimi çalıştırma üzerinde etki sağlar.
17.12.2023 Sağlık
Karaciğer Temizleme Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...karaciğer Temizleme Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır?
Karaciğer Temizleme Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...karaciğer Temizleme Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır? Karaciğer vücudunuzdaki en büyük organlardan biridir. Temel işlevi yerine getirmek ve vücudunuzdaki toksinleri kolayca atmak için günün her saati çalışır. Bu da sağlık açısından çeşitli faydalar sağlar.
17.12.2023 Sağlık
Kahve Limon Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...kahve Limon Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır?
Kahve Limon Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...kahve Limon Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır? Kahve limon kürü son zamanların zayıflama adına en faydalı besinlerinden biridir. Bu iki karışımı tüketen kişilerin sindirim problemleri giderilmektedir. Kilo verme sürecini hızlandırmak isteyen kişiler bu tarifi deneyerek farklı görmektedir. Kilo verdiren kahve ile sindirim sistemini çalıştıran limon sağlık açısından da oldukça faydalıdır.
17.12.2023 Yaşam
İncir Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...incir Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır?
İncir Kürü Tarifi İle Zayıflama Önerileri...incir Kürü Nasıl Yapılır, Nasıl Kullanılır? İncir kürü çok fazla kişinin tercih ettiği ve tükettiği kürlerden biridir. Hazırlaması kolay olan bu kürün ana malzemesi incirdir. Sindirim sisteminin anında çalışmasını sağlayan incir aç karnına tüketilerek mide enzimini de arttırmaktadır. En faydalı besinlerden biri olan incir ile yapılan kürler vitamin desteği de sağlamaktadır.
17.12.2023 Sağlık
Haşlanmış Mısır Kaç Kalori? Haşlanmış Mısır Besin Değerleri Ve Kalorisi...
Haşlanmış Mısır Kaç Kalori? Haşlanmış Mısır Besin Değerleri Ve Kalorisi... Haşlanmış mısır uzun süre tok tutan bir besin olduğu için aşırıya kaçılmadığı sürece kilo yapmaz. Haşlanmış mısırın 100 gramı 96 kaloridir. 
17.12.2023 Sağlık

Benzer Haber Etiketleri

Zayıflama ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki zayıflama haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.