Tediye Nedir

Tediye Nedir

Son dakika tediye nedir haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan tediye nedir ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını tediye nedir haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Tediye Nedir

haberleri sayfasında son dakika yaşanan tediye nedir gelişmeleri de dahil olmak üzere 32 tediye nedir haberi bulunmuştur. Tüm tediye nedir haberleri aşağıda listelenmiştir.
Kamu işçilerine ikramiye ödemelerinin tarihi belli oldu
Kamu işçilerine ikramiye ödemelerinin tarihi belli olduKamuda çalışan işçilere yapılacak ikramiye ödemelerinin tarihi Resmi Gazete'de yayımlandı. Cumhurbaşkanı kararına göre ikramiye ödemelerinin ilk yarısı 27 Ocak, ikinci yarısı 17 Nisan'da yapılacak.
5.01.2023Ekonomi
Paralar hesaplara yatırılacak! Kamu çalışanı yüzbinlerce kişi alacak, bayramdan önce...
Paralar hesaplara yatırılacak! Kamu çalışanı yüzbinlerce kişi alacak, bayramdan önce...Yüz binlerce işçi beklliyordu. Ödemeler ile ilgili son dakika açıklaması gedi. Ödemeler Kurban Bayramından önce yapılacak. Kamu işçileri ve 4D’li sürekli işçilere her yıl 52 günlük ücret tutarında ilave tediye yani ikramiye ödeniyor. Yılda 4 taksit halinde verilen, ilave tediyenin son taksidinin bayramdan önce ödeneceği duyuruldu.
Tediye ne demek, ilave tediye nedir? TDK’da İlave tediye ne demek, ne anlama geliyor?
Tediye ne demek, ilave tediye nedir? TDK’da İlave tediye ne demek, ne anlama geliyor?Devlete ait şirket, kurum ve belediyelerde işçi statüsünde çalışanlara ikramiye ve ek ödeme tarihleri açıklandı. İlave tediye ödemesinin ilk yarısı 4 Temmuz'da, diğer yarısı 16 Aralık'ta yapılacak. Peki, Tediye ne demek, tediye nedir? TDK’da İlave tediye ne demek, ne anlama geliyor?
24.06.2022Ekonomi
Paralar bugün hesaplarda! Ödeme tutarları 2.168 TL ile 8.233 TL arasında değişiyor
Paralar bugün hesaplarda! Ödeme tutarları 2.168 TL ile 8.233 TL arasında değişiyorYüz binlerce kişinin beklediği ödemeler bugün yapılıyor. En düşük ödeme miktarı 2.168 lira olarak. İkramiye ödemelerinde maaş miktarı belirleyici oluyor. Yüksek maaş alan yüksek ikramiye ödemesi alıyor. Ödenecek en yüksek ikramiye ise 8.233 lira. Kamu işçileri ve 4D’li sürekli işçilere her yıl 52 günlük ücret tutarında ilave tediye yani ikramiye ödeniyor. 700 bin işçiye (tediye) ikramiye ödemeleri kapsamında 13 günlük ödeme yapılacak. İkramiyeler bugün hesaplara yatacak. Kim ne kadar tediye ödemesi alacak? İşte merak edilen tüm detaylar...
Paralar cuma günü hesaplarda! En düşüğü 2.168 TL, yüz binlerce çalışan alacak
Paralar cuma günü hesaplarda! En düşüğü 2.168 TL, yüz binlerce çalışan alacakRamazan Bayramı öncesi ödemelerin hesaplara yatacağı tarih merakla bekleniyordu. Paralar cuma günü hesaplarda olacak. Ödeme miktarı 2.168 TL ile 8.233 TL arasında değişiyor. Kamu işçileri ve 4D’li sürekli işçilere her yıl 52 günlük ücret tutarında ilave tediye yani ikramiye ödeniyor. Yılda 4 taksit halinde verilen, ilave tediye 2022 ödemeleri ne zaman yapılacak? Kim ne kadar tediye ödemesi alacak? Tüm sorularyanıtını buldu.
Kamudaki 700 bin işçiye müjde! İkramiye (tediye) ödemesi yapılacak! Kim, ne kadar ikramiye alacak?
Kamudaki 700 bin işçiye müjde! İkramiye (tediye) ödemesi yapılacak! Kim, ne kadar ikramiye alacak? 700 bin işçiye ikramiye ödemesi! 13 günlük ilave tediye ödemesi yapılacak! Kamuda çalışan işçilere yılda 4 taksit şeklinde tediye ödemesi gerçekleşiyor. İlk taksiti Ocak’ta ödenen tediyelerin ikinci kısmı Nisan ayı sonunda hesaplara yatırılacak. Peki, İşçi ikramiyeleri (tediye) ne zaman yatacak? işçiye ikramiye (tediye) ödemesinde kim, ne kadar alacak? İşte İşçi tediye tarihleri 2022!
Hesaplara yarın en az 2.168 lira yatırılacak! Yüz binlerce çalışan alacak, ek zam ve ikramiye...
Hesaplara yarın en az 2.168 lira yatırılacak! Yüz binlerce çalışan alacak, ek zam ve ikramiye...Yüz binlerce çalışan bekliyordu. Müjdeler peş peşe duyuruldu. Maaşlara ilave zam yapıldı. Resmi açıklama geldi. Maaşlar yeniden hesaplanıyor. Net maaşlar değişti. Ayrıca çok sayıda çalışanın beklediği ödemelerin yarın yapılacağı duyuruldu. Hesaplara en az 2.168 lira yatırılacak. Kuruşu kuruşuna hesaplandı. 2022 itibarı ile ödeme miktarları arttı. Çalışanlar ilk kez zamlı olarak alacaklar. Kamu işçilerinin 2022 tediye ödemelerinin ilki yarın yapılacak. Banka hesaplarına en az 2 bin 168 lira yatırılacak. Bu tutar maaşa göre değişiyor. Yüksek aylık alan daha fazla ödeme alacak. Öte yandan kamu işçilerinin ek zam talepleri gerçekleşti. Zam açıklamaları art arda geldi. Önce Türk-İş ek zammın yolda olduğunu açıkladı. Ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan ek zam müjdesini duyurdu. Erdoğan, katıldığı canlı yayında, "Bir müjde de işçilerimizin toplu sözleşmede aldıkları zammın üzerine ortaya çıkan enflasyon farkı zaten eklenecektir. Buna memur sözleşmesinde yaptığımız gibi yüzde 2,5 ilave ediyoruz" diye konuştu.
İkramiye ödemelerinde flaş karar! Tarihler belli oldu, ikramiye hesabı değişti, en az 1.552,68 TL ödenecek
İkramiye ödemelerinde flaş karar! Tarihler belli oldu, ikramiye hesabı değişti, en az 1.552,68 TL ödenecekYüz binlerce kişi bekliyordu. İkramiye ödemeleri ile ilgili flaş gelişme! Tarihler belli oldu. Ödeme miktarı yükseldi. Asgari ücretteki değişiklik ikramiye tutarlarını da etkiledi. Bu yıl asgari ücretten gelir ve damga vergisinin kaldırıldı. Aynı zamanda tüm maaşlardaki asgari ücret kadar kısımda gelir vergisinden istisna tutuldu. Böylece vergisiz olarak hesaplanan ikramiyelerde 52 günlük toplam net rakamda 1.161 TL daha fazla ödeme yapılacak. 13 günlük taksit ödemelerinde ise fazla ödeme 290 lirayı geçmiş olacak. Kamu işçilerinin 2022 tediye ödeme tarihleri belli oldu. 2021'de kamuda çalışan işçilerin ikramiyeleri primler düşüldükten sonra yüzde 15'lik gelir vergisi düşüldükten sonra hesaplanıyordu. Bu yıl hesaplar değişti. Ödeme miktarları arttı. Peki kim ne kadar tediye alacak? İşte merak edilen tüm detaylar...
Paralar yarın hesaplarda! En az 1.108 TL yatırılacak
Paralar yarın hesaplarda! En az 1.108 TL yatırılacakParalar vatandaşların banka hesaplarına yatırılacak. Ödeme miktarı en az 1.108 lira olacak. Yüz binlerce kişi bekliyordu. Bu yıl son kez hesaplara yatırılacak. Kamu işçilerini yakından ilgilendiren tediye ödeme tarihleri netlik kazandı. ilk üç taksit ödemelerini alan 1 milyona yakın kamu işçileri yılın son taksitini de yarın alacaklar. Peki bu ödemeden kimler yararlanabiliyor? İşte merak edilen detaylar...
Hesaplara en az 1.108 TL yatırılıyor! 5 gün kaldı, ödemeler...
Hesaplara en az 1.108 TL yatırılıyor! 5 gün kaldı, ödemeler...Yüz binlerce kişi alacak. En düşük ödeme miktarı 1.108 lira. Paralar vatandaşların banka hesaplarına yatırılacak. Tarih netleşti. Ödemeler 17 Aralık Cuma günü yapılacak. İlk 3 taksit ödemelerini alan işçiler yılın son taksitini de haftaya alacak. Kamu işçilerine her yıl 4 taksit şeklide ek tediye ödemesi yapılıyor. Devlete ait olan şirket, kurumlar veya belediyelerde işçi statüsünde çalışan personele verilen ek ödemeye tediye olan tediye ile ilgili merak edilen tüm detaylar...
Tediye ödemeleri ne zaman yatacak? Taşeron 4D kamu işçisi ikramiyeleri yattı mı? İşte İlave tediye ödeme tarihi...
Tediye ödemeleri ne zaman yatacak? Taşeron 4D kamu işçisi ikramiyeleri yattı mı? İşte İlave tediye ödeme tarihi...Milyonlarca kamu işçisinin gözü 2021 yılı tediye ödemelerine çevrildi. Kurban Bayramı öncesi ödenmesi beklenen Taşeron 4D kamu işçisi ikramiyeleri diğer bir adıyla ilave tediye ödemelerinden tüm kamu işçileri faydalanıyor. Tediye ödemeleri ne zaman? Tediye ödemesi ne zaman yapılacak? Taşeron 4D kamu işçisi ikramiyeleri yattı mı? İşte İlave tediye ödeme tarihi...
16.07.2021Ekonomi
Paralar bugün hesaba yatırılıyor!  Bin 108 lira...
Paralar bugün hesaba yatırılıyor! Bin 108 lira...Yüz binleri ilgilendiriyor. Paralar bugün hesaba yatıyor. Vatandaşların banka hesaplarına en az 1.108 lira yatırılıyor. Kamu işçilerine 2021'de yapılacak ek ödemenin ilk yarısı bugün, diğer yarısı ise 17 Aralık'ta ödeniyor.
16.07.2021 Ekonomi
Paralar yarın hesaplarda! En düşüğü 1.108 TL...
Paralar yarın hesaplarda! En düşüğü 1.108 TL...Yüz binlerce kişi bekliyordu. Tarih netleşti. Ödemeler yarın yapılıyor. Vatandaşların banka hesaplarına en az 1.108 lira yatırılıyor. Kamu işçilerine 2021'de yapılacak ek ödemenin ilk yarısı yarın, diğer yarısı ise 17 Aralık'ta ödenecek.
15.07.2021Ekonomi
Paralar hesaplara yatırılıyor! En düşüğü 1.108 TL...
Paralar hesaplara yatırılıyor! En düşüğü 1.108 TL...Binlerce kişi bekliyordu. Ve belli oldu. Resmi Gazete'de yayımlandı. Tarih netleşti. Vatandaşların banka hesaplarına yatırılacak. 1.108 TL'lik ödeme 16 Temmuz'da yapılacak. Kamu işçilerine 2021'de yapılacak ek ödemenin ilk yarısı 16 Temmuz'da, diğer yarısı ise 17 Aralık'ta verilecek.
7.07.2021Ekonomi
Hesaba en az 930 lira yatıyor! Yüz binlerce çalışana güzel haber...
Hesaba en az 930 lira yatıyor! Yüz binlerce çalışana güzel haber...Yüz binlerce çalışan bekliyordu. Güzel haber duyuruldu. Kamu işçilerine 13 günlük ikramiye ödemesi bugün yapılacak. İşçilerin hesabına en az 930 lira ödeme yatırılacak.
Hesaplara en az 911 lira yatırılacak! Yüz binlerce çalışana güzel haber...
Hesaplara en az 911 lira yatırılacak! Yüz binlerce çalışana güzel haber...Yüz binlerce çalışanı kapsayan güzel haber geldi. Hesaplara en az 911 lira yatırılacak. Pazartesi günü paralar ödenmeye başlıyor. Kamu işçilerine 13 günlük ikramiye ödemesi yapılacak. Yılın ilk 6 ayında 26 günlük ikramiye ödemesi yapılıyor. Yılın ikinci yarısında da yine 26 günlük ücret daha ödeniyor. Kalan son 13 günlük ödeme işçilerin hesabına 14 Aralık Pazartesi günü yapılacak.
4D'li taşeron ve kamu işçileri tediye ödemesi! 4. ilave tediye ödemeleri ne zaman?
4D'li taşeron ve kamu işçileri tediye ödemesi! 4. ilave tediye ödemeleri ne zaman?Yüz binlerce işçi tediye ödemeleri tarihleri hakkında araştırmalarını sürdürüyor. Her yıl düzenli olarak kamu işçilerine ödenen ve ilave tediye olarak da adlandırılan ikramiyeler için yaklaşık 500 bin kamu işçisinin gözü ödemenin yapılacağı tarihte. Kamuda çalışan işçi statüsündeki kişilere devlet her yıl 52 günlük ilave tediye (ikramiye) ödemesi yapıyor. Bu ödeme de dört taksit halinde yapılıyor. Bu yıla ait ilave tediyelerinin ilk taksiti 31 Ocak'ta, ikinci taksiti 22 Mayıs'ta, üçüncü taksiti ise 27 Temmuz'da ödendi. Kamudaki taşeron işçiye ödenen ilave tediye ödemesinin son taksitinin ne zaman yapılacağı merak ediliyor. Peki, Taşeron ve kamu işçileri tediye ödemesi ne zaman? 4. ilave tediye ödemeleri için tarih belli oldu mu? İşte 4D'li taşeron ve kamu işçileri tediye ödemesi!
Kamu işçisine tediye ödemeleri ne zaman? 4. tediye ödemesi ne zaman yapılacak?
Kamu işçisine tediye ödemeleri ne zaman? 4. tediye ödemesi ne zaman yapılacak?Milyonlarca işçinin gözü 4. tediye ödemelerinde. Devlete ait olan şirket ve kurumlar ve Belediyelerde işçi statüsünde çalışan işçilere verilen tediye ödemeleri internette merak edilen konular arasında geliyor. 3. tediye ödemeleri Kurban Bayramı öncesinde yapılmıştı. Peki, Tediye ödemeleri ne zaman? 4. tediye ödemesi ne zaman yapılacak? İşte 2020 son tediye tarihi...
23.08.2020Ekonomi
İlave tediye ödemeleri ne zaman? Kimlere tediye ödemesi yapılır?
İlave tediye ödemeleri ne zaman? Kimlere tediye ödemesi yapılır?Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, kamuda istihdam edilen işçilere verilecek ilave tediye ödemeleri ile ilgili açıklama yaptı. Peki, Tediye ne demek? Kimlere tediye ödemesi yapılır? İlave tediye ödemeleri ne zaman? Kamu işçileri tediye ödemeleri başladı mı? İlave tediye ödemeleri yattı mı? İşte tediye ödemeleri ile ilgili merak edilenler...
Milyonlarca kamu işçisine müjde! Hesaplara yatıyor
Milyonlarca kamu işçisine müjde! Hesaplara yatıyorMilyonlarca kamu işçisinin beklediği haber geldi. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmet Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, kamu işçilerine verilecek ilave tediyelerin bugün ödeneceğini söyledi.
27.07.2020Memur
Kamu işçilerinin ilave tediyeleri yattı mı? Tediye ödemeleri ne zaman ödenecek? 2020 tediye ödeme tarihleri...
Kamu işçilerinin ilave tediyeleri yattı mı? Tediye ödemeleri ne zaman ödenecek? 2020 tediye ödeme tarihleri...Kamu işçilerinin ilave tediyelerinin ödeme tarihi belli oldu. Peki, Kamu işçilerinin ilave tediyeleri yattı mı? Tediye ödemeleri ne zaman ödenecek? İlave tediye ne kadar? 2020 tediye ödeme tarihleri...
12.07.2020Ekonomi
Kamu işçilerine ikramiye ödeme tarihleri belli oldu
Kamu işçilerine ikramiye ödeme tarihleri belli olduKamuda çalışan yüz binlerce işçiyi ilgilendiriyor. Tediye ödemelerinin tarihi belli oldu. Cumhurbaşkanı kararına göre kamuda çalışan işçilere ikramiye ödemesinin ilk taksiti 27 Temmuz'da yapılacak. İkramiyenin ikinci taksiti ise 14 Aralık'ta ödenecek.
Tediye ödemeleri ne zaman? Tediye ödemeleri bayram öncesi verilecek mi? Gözler ilave tediye ödemelerinde!
Tediye ödemeleri ne zaman? Tediye ödemeleri bayram öncesi verilecek mi? Gözler ilave tediye ödemelerinde!Taşeron şirketlerden kadroya geçen işçilere tediye tarihleri daha önce açıklanmıştı. Kadroya geçen taşeronlar ikramiyelerinin ne zaman yatırılacağını araştırıyor. Peki, Tediye ödemeleri ne zaman? İlave tediye ödemeleri ne zaman yapılacak? Tediye ödemeleri bayram öncesi verilecek mi? İşte tediye ödemelerinin yapılacağı tarih...
10.07.2020Ekonomi
Tediye ödemeleri başladı! (İlk tediye ödemesi bugün yatıyor, 2020 ikinci tediye ödemesi ne zaman?)
Tediye ödemeleri başladı! (İlk tediye ödemesi bugün yatıyor, 2020 ikinci tediye ödemesi ne zaman?)Tediye ödemeleri başlıyor. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Cumhurbaşkanlığı kararı ile resmî gazete yayımlanan kamuda çalışan işçilere ilave tediye ödeme tarihlerine ilişkin açıklama yaptı. Bakan Ziya Selçuk tarafından yapılan açıklamada, ilave tediye ödemelerinin bugün yapılacağını duyurdu. Birinci ilave tediyenin 13 günlük ilk taksiti bugün, İkinci taksit ise 22 Mayıs 2020 tarihinde hesaplara yatırılacak. Kamu işçileri ikramiyelerini dört gözle bekliyor.
31.01.2020Gündem
Taşeron işçiye tediye ödemesi ne zaman yapılacak?
Taşeron işçiye tediye ödemesi ne zaman yapılacak?Milyonlarca çalışanın merakla beklediği tarih belli oldu. 4D sürekli işçi statüsüne geçen işçilere önemli haklar tanınıyor. Bunların en önemlilerinden biri tediye ödemeleri. Taşeron işçiye tediye ikramiye ödemeleri 13 Aralık tarihinde yapılacak.
12.11.2019Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Tediye Nedir ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki tediye nedir haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.