Tdp

Tdp

Son dakika TDP haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan TDP ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını TDP haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Tdp

haberleri sayfasında son dakika yaşanan tdp gelişmeleri de dahil olmak üzere 113 tdp haberi bulunmuştur. Tüm tdp haberleri aşağıda listelenmiştir.
Mustafa Sarıgül: Çok masalar kurulur, çok masalar dağılır
Mustafa Sarıgül: Çok masalar kurulur, çok masalar dağılırTürkiye Değişim Partisi (DTP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, seçimlere 10 ay kaldığını hatırlatarak, "Çok masalar kurulur, çok masalar dağılır. Erken kurulan masaların çok fazla faydası olmaz. Masalar ilkeler, prensipler etrafında olmalı. Kim nereye, ne zaman, nasıl seçilecek? Türkiye Değişim Partisi olarak bizim tarzımız olan bir anlayış değildir" dedi.
4.08.2022Siyaset
Mustafa Sarıgül: Tüm kamuda TOGG kullanılmalı, ben de kullanacağım
Mustafa Sarıgül: Tüm kamuda TOGG kullanılmalı, ben de kullanacağımTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, "Özellikle kamu kurum ve kuruluşlarında bütün arabalar iptal edilmeli ve artık herkes TOGG'u kullanmalı. Kendim de TOGG'u kullanacağım" dedi.
26.07.2022Siyaset
Mustafa Sarıgül'den 'genel af' çağrısı
Mustafa Sarıgül'den 'genel af' çağrısıTürkiye Değişim Hareketi Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, pandemi koşullarında aceleci yargılamalar olduğunu iddia ederek 'genel af' çağrısı yaptı. Sarıgül, "Af çağrımız, siyasi bir çağrı değildir. Çağrımız, vicdanı bir çağrıdır" dedi.
19.07.2022Siyaset
Sarıgül: İngiltere başbakan adayının söylediği asla kabul edilemez
Sarıgül: İngiltere başbakan adayının söylediği asla kabul edilemezTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, İngiltere'de başbakanlık için yarışan Dışişleri Bakanı Liz Truss'ın Başbakan olması halinde Ruanda'yla yapılan sığınma alanındaki iş birliği anlaşmasının bir benzerinin Türkiye ile de yapılmasını talep edeceği yönünde çıkan iddialara tepki göstererek, "Başbakan adayının söylediği asla kabul edilemez. Bizim atalarımızın, dedelerimizin, ecdatlarımızın bize bıraktığı bayrağımıza, toprağımıza, ulusumuzun birliğine, beraberliğine İngiltere'deki başbakan adayı asla dil uzatamaz. Bu sözünü derhal geri almasını talep ediyorum" dedi.
17.07.2022Siyaset
Dodurga seçiminin kesin sonuçları açıklandı! İşte kazanan isim ve aldığı oy sayısı...
Dodurga seçiminin kesin sonuçları açıklandı! İşte kazanan isim ve aldığı oy sayısı...Çankırı'nın Orta ilçesine bağlı Dodurga beldesinde 3 Temmuz'da gerçekleştirilen belediye başkanlığı seçiminin kesin sonuçları açıklandı.
6.07.2022Siyaset
Mustafa Sarıgül: Biz Yunanistan’a barış için gittik
Mustafa Sarıgül: Biz Yunanistan’a barış için gittikTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Yunanistan Parlamentosu'nun önünde Türk bayrağı açarak yaptığı basın açıklamasına ilişkin, "Yunanistan Parlamentosu önünde bir grup Türk düşmanı, açıklama yapmamızı engellemek istedi. Biz Yunanistan’a barış için gittik" dedi.
26.06.2022Siyaset
Mustafa Sarıgül: Siyasi partiler, hükümete NATO görüşmelerinde tam yetki versin
Mustafa Sarıgül: Siyasi partiler, hükümete NATO görüşmelerinde tam yetki versinTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, NATO görüşmelerinin başlayacağını belirterek, "Siyasi partiler, bu konuda hükümete tam yetki versin ki; hükümet NATO'da rahat etsin. Hükümete vereceğimiz tam yetki görüşmeler esnasında hükümetin elini güçlendirecektir" dedi.
24.06.2022Siyaset
Sarıgül: Libya'daki Mehmetçiğimizin görev süresinin uzatılmasını doğru buluyoruz
Sarıgül: Libya'daki Mehmetçiğimizin görev süresinin uzatılmasını doğru buluyoruzTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP'nin Libya tezkeresine karşı çıkmasını değerlendirerek, "Mehmetçiğimize gittiği yerden 'geriye gel' asla diyemeyiz. Biz Mehmetçiğimize geriye gel dersek şehitlerimizin kanı yerde kalır. Türkiye Değişim Partisi olarak parlamentonun almış olduğu Libya'daki Mehmetçiğimizin görev süresinin uzatılmasını doğru buluyoruz" dedi.
22.06.2022Siyaset
TDP Genel Başkanı Sarıgül: Yunanistan’ın bu girişimleri derhal durdurulmalıdır
TDP Genel Başkanı Sarıgül: Yunanistan’ın bu girişimleri derhal durdurulmalıdırTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Ege adalarını silahlandıran, ABD’ye üsler kurduran Yunanistan’ın bu girişimleri derhal durdurulmalıdır” dedi.
13.06.2022Siyaset
Mustafa Sarıgül: Miçotakis bilsin ki ecdatlarımızın kanıyla Kıbrıs bize aittir
Mustafa Sarıgül: Miçotakis bilsin ki ecdatlarımızın kanıyla Kıbrıs bize aittirTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Yunanistan Başbakanı Kiriakos Miçotakis’in ABD Kongresi’ndeki konuşmasına tepki göstererek, "Miçotakis bilsin ki atalarımızın, dedelerimizin, ecdatlarımızın kanıyla o Kıbrıs bize aittir. Kıbrıs'taki Kıbrıs Rumlarının da Kıbrıs Türklerinin de barış içinde yaşamasını her zaman arzu eden Türkiye Cumhuriyeti’dir" dedi.
18.05.2022Siyaset
Oy oranları belli oldu, son seçim anketinde ilginç sonuç! Fark açıldı: Erdoğan, Yavaş, İmamoğlu, Kılıçdaroğlu, Akşener...
Oy oranları belli oldu, son seçim anketinde ilginç sonuç! Fark açıldı: Erdoğan, Yavaş, İmamoğlu, Kılıçdaroğlu, Akşener...Son dönemde cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili yapılan anketler öne çıkıyor. Son seçim anketi Hakan Bayrakçı'nın başkanı olduğu Sonar'dan geldi. Geçtiğimiz haftalarda 2840 kişi ile, yüz yüze görüşme yöntemiyle araştırma yapıldı. Ankete katılanlara ‘Yapılacak ilk seçimde kimi cumhurbaşkanı olarak görmek istiyorsunuz?’ sorusu soruldu. Çıkan sonuçlar ise dikkat çekti.
18.05.2022Siyaset
Mustafa Sarıgül: Af siyasi değil vicdani konudur
Mustafa Sarıgül: Af siyasi değil vicdani konudurTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, "Af siyasi değil, vicdani bir konudur. Yaraları sarmak, gönülleri almak için mutlaka bir af çıkmasını arzu ediyoruz" dedi.
10.05.2022Siyaset
Sarıgül: Buradaki göçmenler AB ülkelerine eşit olarak dağıtılmalı
Sarıgül: Buradaki göçmenler AB ülkelerine eşit olarak dağıtılmalıTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, göçmen tartışmalarıyla ilgili olarak, "Bu vatandaşlarımız kendi topraklarından isteyerek gelmemiştir. Doğrusu bütün Avrupa Birliği ülkelerine buradaki göçmenlerin eşit olarak dağıtılmasıdır. Yani biz, 6 milyon göçmenimize ev sahipliği yapamayız” dedi.
6.05.2022Siyaset
Sarıgül: Türkiye'm 250 bin üzerindeki kader mahkumlarına kucak açmalı
Sarıgül: Türkiye'm 250 bin üzerindeki kader mahkumlarına kucak açmalıTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, “Türkiye Cumhuriyeti Devleti güçlü, adil ve şefkatlidir. 4,5 milyon Suriyeliye bakan benim Türkiye’m, 250 binin üzerindeki kader mahkumlarına da kucak açmalıdır” dedi.
3.05.2022Siyaset
Mustafa Sarıgül partililerle bayramlaştı
Mustafa Sarıgül partililerle bayramlaştıTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, İstanbul'da partililerle bayramlaştı.
2.05.2022Siyaset
Sarıgül: CHP’yi kimse geri alamaz
Sarıgül: CHP’yi kimse geri alamazTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, cezaevindeki hükümlüler için genel af çağrısında bulundu. Sarıgül, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin söylediği iddia edilen 'CHPyi geri alacağım' sözleriyle ilgili, "Cumhuriyet Halk Partisi bizim için son derece kıymetlidir, CHP’yi kimse geri alamaz. Türkiye Değişim Partisi olarak bizim CHP’ye, Cumhuriyet Halk Partililere saygımız ve sevgimiz sonsuzdur" dedi.
30.04.2022Siyaset
Sarıgül'den Maltepe Cezaevi önünde genel af çağrısı
Sarıgül'den Maltepe Cezaevi önünde genel af çağrısıMaltepe Ceza İnfaz Kurumu önüne gelen Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, tüm siyasi partilere seslenerek genel af çağrısında bulundu.
20.04.2022Siyaset
TDP Genel Başkanı Sarıgül: Seçim barajı yüzde 1 olmalı, 7 milyon oy boşa gidecek
TDP Genel Başkanı Sarıgül: Seçim barajı yüzde 1 olmalı, 7 milyon oy boşa gidecekTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, yüzde 7 seçim barajının demokratik olmadığını belirterek, “Biz, demokratik dünyadan bahsediyorsak, demokratik dünyadaki barajlar yüzde 1’dir ve orada dar bölge tercihli oy vardır. Bizim önerimiz, barajların sıfıra inmesi, yüzde 1 olmasıdır. Her bir oyun bile değeri vardır. Bu sistemde aşağı yukarı 7 milyon oy boşa gidecektir” dedi.
9.04.2022Siyaset
Sarıgül Diyarbakır’da; evlat nöbetindeki aileleri ziyaret etti
Sarıgül Diyarbakır’da; evlat nöbetindeki aileleri ziyaret ettiTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Rusya’nın Ukrayna saldırısıyla ilgili olarak, "Putin ve Biden yüzünden masum siviller, çocuklar ölüyor, bir ülke mahvoluyor. TDP; Amerikacı, NATO’cu, Avrasyacı, şucu, bucu değildir. TDP, vicdanın ve halkın sesidir. TDP, 'silahlar gitmeli, barış gelmeli' diyen bir partidir. TDP, silah tüccarlarının yanında değil, halkın yanındadır" dedi.
13.03.2022Siyaset
Mustafa Sarıgül: Uluslararası toplum, Rusya'yı yalnız bırakmalı
Mustafa Sarıgül: Uluslararası toplum, Rusya'yı yalnız bırakmalıTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, "Uluslararası toplum, Rusya'yı yalnız bırakmalı ve Ukrayna'nın yanında yer almalıdır. Rusya, harekatı durdurmaya zorlanmalıdır" dedi.
25.02.2022Siyaset
Eski Bakan Onur Kumbaracıbaşı için Meclis'te tören
Eski Bakan Onur Kumbaracıbaşı için Meclis'te törenAnkara'da koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybeden eski Bayındırlık ve İskan Bakanı Onur Kumbaracıbaşı (83) için TBMM'de tören düzenlendi.
17.02.2022Gündem
Mustafa Sarıgül: Siyaseti yuvarlak masalarda değil, halkın içinde yapmaya devam edeceğiz
Mustafa Sarıgül: Siyaseti yuvarlak masalarda değil, halkın içinde yapmaya devam edeceğizTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, “Bizim hiçbir ittifakla yakınlığımız, temasımız yok. Biz milletimizle ittifak yapmaya devam edeceğiz. Siyaseti kulislerde, lobilerde, yuvarlak masalarda değil, sokakta ve halkın içinde yapmaya devam edeceğiz” dedi.
16.02.2022Siyaset
TDP Başkanı Sarıgül: Mazeret üretme şansı yok sorun çözme şansı var
TDP Başkanı Sarıgül: Mazeret üretme şansı yok sorun çözme şansı varTürkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Sarıgül enerji maliyetlerinin artmasına dikkat çekerek “Yirmi yıldır iktidarda olan bir partinin mazeret üretme şansı yok sorun çözme şansı var” dedi.
14.02.2022Siyaset
Mustafa Sarıgül: Yunanistan'ın yaptığı caniliktir, zalimliktir
Mustafa Sarıgül: Yunanistan'ın yaptığı caniliktir, zalimliktirYunanistan unsurlarınca geri itilmelerinin ardından 19 göçmenin soğuktan donarak ölmesiyle ilgili Edirne'deki Lozan Anıtı önünde açıklama yapan Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, "Yunanistan’ın yaptığı zalimliktir, caniliktir. Dünya, bu zalimliğe, bu barbarlığa 'dur' demeli" dedi.
4.02.2022Siyaset
KKTC’de oy sayım işlemi başladı! İlk sonuçlar geldi...
KKTC’de oy sayım işlemi başladı! İlk sonuçlar geldi...Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) erken genel seçimde oy verme işleminin sona ermesinin ardından oy sayımı başlarken, resmi olmayan ilk sonuçlara göre Ulusal Birlik Partisi (UBP), oyların yüzde 39,35’ini alarak seçimi önde götürüyor.
23.01.2022Dünya

Benzer Haber Etiketleri

Tdp ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki tdp haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.