Sarıgül

Sarıgül

Son dakika sarıgül haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan sarıgül ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını sarıgül haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Sarıgül

haberleri sayfasında son dakika yaşanan sarıgül gelişmeleri de dahil olmak üzere 2.222 sarıgül haberi bulunmuştur. Tüm sarıgül haberleri aşağıda listelenmiştir.
Millet İttifakı'nda adaylık krizi! HDP detayı hesapları karıştırdı!
Millet İttifakı'nda adaylık krizi! HDP detayı hesapları karıştırdı!Millet İttifakı'nda adaylık sürece iyice kızıştı. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu gerilemişten adaylığı ilan etmek istiyor. Ancak 6’lı ittifakın cumhurbaşkanı adayı henüz belirlenemedi. Öte yandan İmamoğlu'ndan adaylık için peş peşe hamleler geliyor. Bunun yanında yarışa yeni bir isim de dahil olduğunu açıkladı. İşte Millet İttifakı'nda adaylık krizi ile ilgili son dakika tüm detaylar...
30.06.2022Siyaset
Mustafa Sarıgül: Biz Yunanistan’a barış için gittik
Mustafa Sarıgül: Biz Yunanistan’a barış için gittikTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Yunanistan Parlamentosu'nun önünde Türk bayrağı açarak yaptığı basın açıklamasına ilişkin, "Yunanistan Parlamentosu önünde bir grup Türk düşmanı, açıklama yapmamızı engellemek istedi. Biz Yunanistan’a barış için gittik" dedi.
26.06.2022Siyaset
Mustafa Sarıgül: Siyasi partiler, hükümete NATO görüşmelerinde tam yetki versin
Mustafa Sarıgül: Siyasi partiler, hükümete NATO görüşmelerinde tam yetki versinTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, NATO görüşmelerinin başlayacağını belirterek, "Siyasi partiler, bu konuda hükümete tam yetki versin ki; hükümet NATO'da rahat etsin. Hükümete vereceğimiz tam yetki görüşmeler esnasında hükümetin elini güçlendirecektir" dedi.
24.06.2022Siyaset
Sarıgül: Libya'daki Mehmetçiğimizin görev süresinin uzatılmasını doğru buluyoruz
Sarıgül: Libya'daki Mehmetçiğimizin görev süresinin uzatılmasını doğru buluyoruzTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP'nin Libya tezkeresine karşı çıkmasını değerlendirerek, "Mehmetçiğimize gittiği yerden 'geriye gel' asla diyemeyiz. Biz Mehmetçiğimize geriye gel dersek şehitlerimizin kanı yerde kalır. Türkiye Değişim Partisi olarak parlamentonun almış olduğu Libya'daki Mehmetçiğimizin görev süresinin uzatılmasını doğru buluyoruz" dedi.
22.06.2022Siyaset
TDP Genel Başkanı Sarıgül: Yunanistan’ın bu girişimleri derhal durdurulmalıdır
TDP Genel Başkanı Sarıgül: Yunanistan’ın bu girişimleri derhal durdurulmalıdırTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Ege adalarını silahlandıran, ABD’ye üsler kurduran Yunanistan’ın bu girişimleri derhal durdurulmalıdır” dedi.
13.06.2022Siyaset
Karısını öldürüp intihar süsü vermişti! 1,5 yıl sonra abisinin kimliğiyle yakalandı!
Karısını öldürüp intihar süsü vermişti! 1,5 yıl sonra abisinin kimliğiyle yakalandı!İstanbul Silivri'de eşi Sarıgül Hamarat'ı öldürüp intihar görüntüsü veren, hakkında açılan davada hapis cezası alınca ortadan kaybolan Yunus Hamarat (41), ağabeyi İmam Hamarat'ın kimliğiyle 1,5 yıl sonra Muğla'nın Bodrum ilçesinde yakalandı.
18.05.2022Yaşam
Bakan Akar, Kosovalı mevkidaşıyla görüştü
Bakan Akar, Kosovalı mevkidaşıyla görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kosova Savunma Bakanı Armend Mehaj ile görüştü.
18.05.2022Siyaset
Mustafa Sarıgül: Miçotakis bilsin ki ecdatlarımızın kanıyla Kıbrıs bize aittir
Mustafa Sarıgül: Miçotakis bilsin ki ecdatlarımızın kanıyla Kıbrıs bize aittirTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Yunanistan Başbakanı Kiriakos Miçotakis’in ABD Kongresi’ndeki konuşmasına tepki göstererek, "Miçotakis bilsin ki atalarımızın, dedelerimizin, ecdatlarımızın kanıyla o Kıbrıs bize aittir. Kıbrıs'taki Kıbrıs Rumlarının da Kıbrıs Türklerinin de barış içinde yaşamasını her zaman arzu eden Türkiye Cumhuriyeti’dir" dedi.
18.05.2022Siyaset
Oy oranları belli oldu, son seçim anketinde ilginç sonuç! Fark açıldı: Erdoğan, Yavaş, İmamoğlu, Kılıçdaroğlu, Akşener...
Oy oranları belli oldu, son seçim anketinde ilginç sonuç! Fark açıldı: Erdoğan, Yavaş, İmamoğlu, Kılıçdaroğlu, Akşener...Son dönemde cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili yapılan anketler öne çıkıyor. Son seçim anketi Hakan Bayrakçı'nın başkanı olduğu Sonar'dan geldi. Geçtiğimiz haftalarda 2840 kişi ile, yüz yüze görüşme yöntemiyle araştırma yapıldı. Ankete katılanlara ‘Yapılacak ilk seçimde kimi cumhurbaşkanı olarak görmek istiyorsunuz?’ sorusu soruldu. Çıkan sonuçlar ise dikkat çekti.
18.05.2022Siyaset
Maltepe'de EYT mitingi
Maltepe'de EYT mitingiEmeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Maltepe miting alanında toplandı. EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak, "Bizim tek meselemiz EYT'dir. Haklı mücadelemizde bizler herhangi bir siyasi partiye değil haklarımızın gasp edilmesine muhalifiz" dedi.
MSB duyurdu, 3 PKK’lı terörist öldürüldü! Sayı 76’ya yükseldi
MSB duyurdu, 3 PKK’lı terörist öldürüldü! Sayı 76’ya yükseldiPençe-Kilit Operasyon bölgesinde tespit edilen 3 PKK’lı terörist ateş destek vasıtaları ile etkisiz hale getirildi. Pençe-Kilit Operasyonu’nda etkisiz hale getirilen terörist sayısı 76’ya yükseldi.
11.05.2022Gündem
Şırnak'ta toprağa gömülü C4 ve TNT patlayıcılar bulundu! İçişleri Bakanlığı'ndan açıklama
Şırnak'ta toprağa gömülü C4 ve TNT patlayıcılar bulundu! İçişleri Bakanlığı'ndan açıklamaŞırnak'ta icra edilen operasyonda, toprağa gömülü C4 ve TNT patlayıcıların ele geçirildiği bildirildi. Konuyla ilgili İçişleri Bakanlığı'ndan açıklama yapıldı.
11.05.2022Gündem
Fatih Erbakan’dan Sarıgül’e ziyaret
Fatih Erbakan’dan Sarıgül’e ziyaretYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ü ziyaret etti.
11.05.2022Gündem
Mustafa Sarıgül: Af siyasi değil vicdani konudur
Mustafa Sarıgül: Af siyasi değil vicdani konudurTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, "Af siyasi değil, vicdani bir konudur. Yaraları sarmak, gönülleri almak için mutlaka bir af çıkmasını arzu ediyoruz" dedi.
10.05.2022Siyaset
Sarıgül: Buradaki göçmenler AB ülkelerine eşit olarak dağıtılmalı
Sarıgül: Buradaki göçmenler AB ülkelerine eşit olarak dağıtılmalıTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, göçmen tartışmalarıyla ilgili olarak, "Bu vatandaşlarımız kendi topraklarından isteyerek gelmemiştir. Doğrusu bütün Avrupa Birliği ülkelerine buradaki göçmenlerin eşit olarak dağıtılmasıdır. Yani biz, 6 milyon göçmenimize ev sahipliği yapamayız” dedi.
6.05.2022Siyaset
Sarıgül: Dargınlıkları, kırgınlıkları geride bırakalım, affedelim ve helalleşelim
Sarıgül: Dargınlıkları, kırgınlıkları geride bırakalım, affedelim ve helalleşelimTürkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, ''Bu bayram gününde bütün yurttaşlarımı sevgiyle, muhabbetle kucaklaşmaya çağırıyorum. Dargınlıkları, kırgınlıkları geride bırakalım, birbirimizi affedelim ve helalleşelim. Onun için, affet Türkiye'm, diyorum" dedi.
4.05.2022Siyaset
Sarıgül: Türkiye'm 250 bin üzerindeki kader mahkumlarına kucak açmalı
Sarıgül: Türkiye'm 250 bin üzerindeki kader mahkumlarına kucak açmalıTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, “Türkiye Cumhuriyeti Devleti güçlü, adil ve şefkatlidir. 4,5 milyon Suriyeliye bakan benim Türkiye’m, 250 binin üzerindeki kader mahkumlarına da kucak açmalıdır” dedi.
3.05.2022Siyaset
Mustafa Sarıgül partililerle bayramlaştı
Mustafa Sarıgül partililerle bayramlaştıTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, İstanbul'da partililerle bayramlaştı.
2.05.2022Siyaset
Bakan Soylu'dan uyarı! 'Araç kullanırken telefonla konuşmayın, emniyet kemerinizi takın'
Bakan Soylu'dan uyarı! 'Araç kullanırken telefonla konuşmayın, emniyet kemerinizi takın'İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde Ramazan Bayramı nedeniyle yapılan denetimlere katılarak, "Buradan rica ediyoruz, hatta yalvarıyoruz. Lütfen araç kullanırken cep telefonu kullanmayınız. Bunun çok büyük facialarını, aileler içerisinde, trafik kazasında yaralanıp hayata engelli olarak devam etmek zorunda kalan insanlarımızda görüyoruz" dedi.
30.04.2022Siyaset
Sarıgül: CHP’yi kimse geri alamaz
Sarıgül: CHP’yi kimse geri alamazTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, cezaevindeki hükümlüler için genel af çağrısında bulundu. Sarıgül, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin söylediği iddia edilen 'CHPyi geri alacağım' sözleriyle ilgili, "Cumhuriyet Halk Partisi bizim için son derece kıymetlidir, CHP’yi kimse geri alamaz. Türkiye Değişim Partisi olarak bizim CHP’ye, Cumhuriyet Halk Partililere saygımız ve sevgimiz sonsuzdur" dedi.
30.04.2022Siyaset
Meclis Başkanı Şentop: Gücünüzün gölgesi masaya yansımazsa hakkınızı savunmazsınız
Meclis Başkanı Şentop: Gücünüzün gölgesi masaya yansımazsa hakkınızı savunmazsınızTBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop ve beraberindeki heyet, Bosna Hersek'in Travnik şehrindeki Travnik Kültür Merkezi’nde verilen iftara katıldı. İftarda konuşan Meclis Başkanı Şentop, “Türkiye’yi şu anda herkes takdir ediyor. Bugün BM Genel Sekreteri, Putin ile görüşmeden önce Sayın Cumhurbaşkanımızla görüştü. Bunun sebebi nedir? Siz doğru politikalar izlerseniz ve bunun arkasında durursanız sonuca varırsınız. Bir Amerikalı diplomatın sözü var; ‘Gücünüzün gölgesi masaya yansımazsa hakkınızı savunmazsınız’. 50 sene öncesinin 20 sene öncesinin Türkiye’si yok” ifadelerini kullandı.
27.04.2022Siyaset
Mustafa Sarıgül: Devletimiz, 250 bin kader mahkûmuna da kucak açmalı
Mustafa Sarıgül: Devletimiz, 250 bin kader mahkûmuna da kucak açmalıTürkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, “5 milyon Suriyeli yurttaşımıza kucak açan devletimiz, 250 bin kader mahkûmuna da kucak açmalı ve onlar cezaevinden çıktıktan sonra mutlaka onlara gerekli destek yapılmalı" dedi.
26.04.2022Siyaset
Bursa'da düşen eğitim uçağıyla ilgili yeni gelişme! Gözaltılar var
Bursa'da düşen eğitim uçağıyla ilgili yeni gelişme! Gözaltılar varBursa'da tek motorlu eğitim uçağının düşmesi sonucu pilot ve öğrenci pilotun hayatını kaybettiği olayla ilgili 3 kişi gözaltına alındı.
25.04.2022Gündem
Bursa'da tek motorlu uçak evlerin arasına düştü! 2 pilot hayatını kaybetti
Bursa'da tek motorlu uçak evlerin arasına düştü! 2 pilot hayatını kaybettiAlınan son dakika haberine göre Bursa'da merkez Osmangazi ilçesinde, Yunuseli havaalanına yakın bir bölgede tek motorlu uçağın evlerin arasına düştüğü bildirildi. Çok sayıda ekip sevk edildi. Bursa'da tek motorlu çağın düşmesi sonucu pilot Furkan Otkum ve eğitim alan Murat Avşa hayatını kaybetti. Düşen uçağın çevresinde bulunan araçlar ve bazı evler hasar gördü.
25.04.2022Yaşam
Sarıgül'den Maltepe Cezaevi önünde genel af çağrısı
Sarıgül'den Maltepe Cezaevi önünde genel af çağrısıMaltepe Ceza İnfaz Kurumu önüne gelen Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, tüm siyasi partilere seslenerek genel af çağrısında bulundu.
20.04.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Sarıgül ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki sarıgül haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.