Mustafa Sarıgül

Mustafa Sarıgül

Son dakika mustafa sarıgül haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan mustafa sarıgül ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını mustafa sarıgül haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Mustafa Sarıgül

haberleri sayfasında son dakika yaşanan mustafa sarıgül gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.811 mustafa sarıgül haberi bulunmuştur. Tüm mustafa sarıgül haberleri aşağıda listelenmiştir.
Millet İttifakı'nda adaylık krizi! HDP detayı hesapları karıştırdı!
Millet İttifakı'nda adaylık krizi! HDP detayı hesapları karıştırdı!Millet İttifakı'nda adaylık sürece iyice kızıştı. CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu gerilemişten adaylığı ilan etmek istiyor. Ancak 6’lı ittifakın cumhurbaşkanı adayı henüz belirlenemedi. Öte yandan İmamoğlu'ndan adaylık için peş peşe hamleler geliyor. Bunun yanında yarışa yeni bir isim de dahil olduğunu açıkladı. İşte Millet İttifakı'nda adaylık krizi ile ilgili son dakika tüm detaylar...
30.06.2022Siyaset
Mustafa Sarıgül: Biz Yunanistan’a barış için gittik
Mustafa Sarıgül: Biz Yunanistan’a barış için gittikTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Yunanistan Parlamentosu'nun önünde Türk bayrağı açarak yaptığı basın açıklamasına ilişkin, "Yunanistan Parlamentosu önünde bir grup Türk düşmanı, açıklama yapmamızı engellemek istedi. Biz Yunanistan’a barış için gittik" dedi.
26.06.2022Siyaset
Mustafa Sarıgül: Siyasi partiler, hükümete NATO görüşmelerinde tam yetki versin
Mustafa Sarıgül: Siyasi partiler, hükümete NATO görüşmelerinde tam yetki versinTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, NATO görüşmelerinin başlayacağını belirterek, "Siyasi partiler, bu konuda hükümete tam yetki versin ki; hükümet NATO'da rahat etsin. Hükümete vereceğimiz tam yetki görüşmeler esnasında hükümetin elini güçlendirecektir" dedi.
24.06.2022Siyaset
Sarıgül: Libya'daki Mehmetçiğimizin görev süresinin uzatılmasını doğru buluyoruz
Sarıgül: Libya'daki Mehmetçiğimizin görev süresinin uzatılmasını doğru buluyoruzTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, CHP'nin Libya tezkeresine karşı çıkmasını değerlendirerek, "Mehmetçiğimize gittiği yerden 'geriye gel' asla diyemeyiz. Biz Mehmetçiğimize geriye gel dersek şehitlerimizin kanı yerde kalır. Türkiye Değişim Partisi olarak parlamentonun almış olduğu Libya'daki Mehmetçiğimizin görev süresinin uzatılmasını doğru buluyoruz" dedi.
22.06.2022Siyaset
TDP Genel Başkanı Sarıgül: Yunanistan’ın bu girişimleri derhal durdurulmalıdır
TDP Genel Başkanı Sarıgül: Yunanistan’ın bu girişimleri derhal durdurulmalıdırTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Ege adalarını silahlandıran, ABD’ye üsler kurduran Yunanistan’ın bu girişimleri derhal durdurulmalıdır” dedi.
13.06.2022Siyaset
Bakan Akar, Kosovalı mevkidaşıyla görüştü
Bakan Akar, Kosovalı mevkidaşıyla görüştüMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Kosova Savunma Bakanı Armend Mehaj ile görüştü.
18.05.2022Siyaset
Mustafa Sarıgül: Miçotakis bilsin ki ecdatlarımızın kanıyla Kıbrıs bize aittir
Mustafa Sarıgül: Miçotakis bilsin ki ecdatlarımızın kanıyla Kıbrıs bize aittirTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Yunanistan Başbakanı Kiriakos Miçotakis’in ABD Kongresi’ndeki konuşmasına tepki göstererek, "Miçotakis bilsin ki atalarımızın, dedelerimizin, ecdatlarımızın kanıyla o Kıbrıs bize aittir. Kıbrıs'taki Kıbrıs Rumlarının da Kıbrıs Türklerinin de barış içinde yaşamasını her zaman arzu eden Türkiye Cumhuriyeti’dir" dedi.
18.05.2022Siyaset
Oy oranları belli oldu, son seçim anketinde ilginç sonuç! Fark açıldı: Erdoğan, Yavaş, İmamoğlu, Kılıçdaroğlu, Akşener...
Oy oranları belli oldu, son seçim anketinde ilginç sonuç! Fark açıldı: Erdoğan, Yavaş, İmamoğlu, Kılıçdaroğlu, Akşener...Son dönemde cumhurbaşkanlığı seçimi ile ilgili yapılan anketler öne çıkıyor. Son seçim anketi Hakan Bayrakçı'nın başkanı olduğu Sonar'dan geldi. Geçtiğimiz haftalarda 2840 kişi ile, yüz yüze görüşme yöntemiyle araştırma yapıldı. Ankete katılanlara ‘Yapılacak ilk seçimde kimi cumhurbaşkanı olarak görmek istiyorsunuz?’ sorusu soruldu. Çıkan sonuçlar ise dikkat çekti.
18.05.2022Siyaset
Maltepe'de EYT mitingi
Maltepe'de EYT mitingiEmeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) Maltepe miting alanında toplandı. EYT Federasyonu Başkanı Gönül Boran Özüpak, "Bizim tek meselemiz EYT'dir. Haklı mücadelemizde bizler herhangi bir siyasi partiye değil haklarımızın gasp edilmesine muhalifiz" dedi.
Fatih Erbakan’dan Sarıgül’e ziyaret
Fatih Erbakan’dan Sarıgül’e ziyaretYeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül’ü ziyaret etti.
11.05.2022Gündem
Mustafa Sarıgül: Af siyasi değil vicdani konudur
Mustafa Sarıgül: Af siyasi değil vicdani konudurTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, "Af siyasi değil, vicdani bir konudur. Yaraları sarmak, gönülleri almak için mutlaka bir af çıkmasını arzu ediyoruz" dedi.
10.05.2022Siyaset
Sarıgül: Buradaki göçmenler AB ülkelerine eşit olarak dağıtılmalı
Sarıgül: Buradaki göçmenler AB ülkelerine eşit olarak dağıtılmalıTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, göçmen tartışmalarıyla ilgili olarak, "Bu vatandaşlarımız kendi topraklarından isteyerek gelmemiştir. Doğrusu bütün Avrupa Birliği ülkelerine buradaki göçmenlerin eşit olarak dağıtılmasıdır. Yani biz, 6 milyon göçmenimize ev sahipliği yapamayız” dedi.
6.05.2022Siyaset
Sarıgül: Dargınlıkları, kırgınlıkları geride bırakalım, affedelim ve helalleşelim
Sarıgül: Dargınlıkları, kırgınlıkları geride bırakalım, affedelim ve helalleşelimTürkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, ''Bu bayram gününde bütün yurttaşlarımı sevgiyle, muhabbetle kucaklaşmaya çağırıyorum. Dargınlıkları, kırgınlıkları geride bırakalım, birbirimizi affedelim ve helalleşelim. Onun için, affet Türkiye'm, diyorum" dedi.
4.05.2022Siyaset
Sarıgül: Türkiye'm 250 bin üzerindeki kader mahkumlarına kucak açmalı
Sarıgül: Türkiye'm 250 bin üzerindeki kader mahkumlarına kucak açmalıTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, “Türkiye Cumhuriyeti Devleti güçlü, adil ve şefkatlidir. 4,5 milyon Suriyeliye bakan benim Türkiye’m, 250 binin üzerindeki kader mahkumlarına da kucak açmalıdır” dedi.
3.05.2022Siyaset
Mustafa Sarıgül partililerle bayramlaştı
Mustafa Sarıgül partililerle bayramlaştıTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, İstanbul'da partililerle bayramlaştı.
2.05.2022Siyaset
Sarıgül: CHP’yi kimse geri alamaz
Sarıgül: CHP’yi kimse geri alamazTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, cezaevindeki hükümlüler için genel af çağrısında bulundu. Sarıgül, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin söylediği iddia edilen 'CHPyi geri alacağım' sözleriyle ilgili, "Cumhuriyet Halk Partisi bizim için son derece kıymetlidir, CHP’yi kimse geri alamaz. Türkiye Değişim Partisi olarak bizim CHP’ye, Cumhuriyet Halk Partililere saygımız ve sevgimiz sonsuzdur" dedi.
30.04.2022Siyaset
Meclis Başkanı Şentop: Gücünüzün gölgesi masaya yansımazsa hakkınızı savunmazsınız
Meclis Başkanı Şentop: Gücünüzün gölgesi masaya yansımazsa hakkınızı savunmazsınızTBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa Şentop ve beraberindeki heyet, Bosna Hersek'in Travnik şehrindeki Travnik Kültür Merkezi’nde verilen iftara katıldı. İftarda konuşan Meclis Başkanı Şentop, “Türkiye’yi şu anda herkes takdir ediyor. Bugün BM Genel Sekreteri, Putin ile görüşmeden önce Sayın Cumhurbaşkanımızla görüştü. Bunun sebebi nedir? Siz doğru politikalar izlerseniz ve bunun arkasında durursanız sonuca varırsınız. Bir Amerikalı diplomatın sözü var; ‘Gücünüzün gölgesi masaya yansımazsa hakkınızı savunmazsınız’. 50 sene öncesinin 20 sene öncesinin Türkiye’si yok” ifadelerini kullandı.
27.04.2022Siyaset
Mustafa Sarıgül: Devletimiz, 250 bin kader mahkûmuna da kucak açmalı
Mustafa Sarıgül: Devletimiz, 250 bin kader mahkûmuna da kucak açmalıTürkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, “5 milyon Suriyeli yurttaşımıza kucak açan devletimiz, 250 bin kader mahkûmuna da kucak açmalı ve onlar cezaevinden çıktıktan sonra mutlaka onlara gerekli destek yapılmalı" dedi.
26.04.2022Siyaset
Sarıgül'den Maltepe Cezaevi önünde genel af çağrısı
Sarıgül'den Maltepe Cezaevi önünde genel af çağrısıMaltepe Ceza İnfaz Kurumu önüne gelen Türkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, tüm siyasi partilere seslenerek genel af çağrısında bulundu.
20.04.2022Siyaset
TDP Genel Başkanı Sarıgül: Seçim barajı yüzde 1 olmalı, 7 milyon oy boşa gidecek
TDP Genel Başkanı Sarıgül: Seçim barajı yüzde 1 olmalı, 7 milyon oy boşa gidecekTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, yüzde 7 seçim barajının demokratik olmadığını belirterek, “Biz, demokratik dünyadan bahsediyorsak, demokratik dünyadaki barajlar yüzde 1’dir ve orada dar bölge tercihli oy vardır. Bizim önerimiz, barajların sıfıra inmesi, yüzde 1 olmasıdır. Her bir oyun bile değeri vardır. Bu sistemde aşağı yukarı 7 milyon oy boşa gidecektir” dedi.
9.04.2022Siyaset
Oy oranlarıyla ilgili flaş sonuç! Erdoğan, Kılıçdaroğlu, Akşener, İmamoğlu, Yavaş...
Oy oranlarıyla ilgili flaş sonuç! Erdoğan, Kılıçdaroğlu, Akşener, İmamoğlu, Yavaş...Oy oranlarıyla ilgili son dakika açıklaması geldi. Son anket sonuçları ortaya çıktı. Optimar'ın anket sonuçlarına göre son oy oranları belli oldu. ‘En beğenilen siyasetçiler’ sorusuna yanıt verenlerin yüzde 32.9’u Cumhurbaşkanı Erdoğan dedi. Son dönemlerde yaptığı atakla ikinci sıraya yükselen Kılıçdaroğlu’na destek ise yüzde 11.3 çıktı. İşte oy oranlarıyla ilgili tüm detaylar...
24.03.2022Siyaset
Sarıgül Diyarbakır’da; evlat nöbetindeki aileleri ziyaret etti
Sarıgül Diyarbakır’da; evlat nöbetindeki aileleri ziyaret ettiTürkiye Değişim Partisi (TDP) Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Rusya’nın Ukrayna saldırısıyla ilgili olarak, "Putin ve Biden yüzünden masum siviller, çocuklar ölüyor, bir ülke mahvoluyor. TDP; Amerikacı, NATO’cu, Avrasyacı, şucu, bucu değildir. TDP, vicdanın ve halkın sesidir. TDP, 'silahlar gitmeli, barış gelmeli' diyen bir partidir. TDP, silah tüccarlarının yanında değil, halkın yanındadır" dedi.
13.03.2022Siyaset
CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan güçlendirilmiş parlamenter sistem açıklaması
CHP lideri Kılıçdaroğlu'ndan güçlendirilmiş parlamenter sistem açıklamasıCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, güçlendirilmiş parlamenter sistem modelinde yasalaştıracak organ ile sorunu çözülecek organın bir arada olmasını sağlayacaklarını söyledi.
5.03.2022Siyaset
Seçim yasası haftaya TBMM'nin gündeminde! Yeni düzenlemede 'son bir yıl' ikamet şartı
Seçim yasası haftaya TBMM'nin gündeminde! Yeni düzenlemede 'son bir yıl' ikamet şartıSeçim ve Siyasi Partiler Yasası haftaya TBMM'nin gündeminde olacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a sunulan 15 maddelik düzenlemede seçmen göçünün önüne geçecek bir madde de yer alıyor. Buna göre seçimlere kısa bir süre kala seçmen kütüklerinin yer değiştirilmesinin önüne geçilecek. Seçmenin son bir yıl içinde sürekli bulunduğu adresi dikkate alınacak.
4.03.2022Siyaset
Mustafa Sarıgül: Türkiye Değişim Partisi olmadan kurulan masalar hikayedir
Mustafa Sarıgül: Türkiye Değişim Partisi olmadan kurulan masalar hikayedirTürkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, 6 siyasi parti genel başkanının 'Güçlendirilmiş Parlamenter Sistem Mutabakat Metni'ni imzalanmasına ilişkin "Türkiye Değişim Partisi olmadan kurulan masalar hikayedir. Gerçek masayı biz kuracağız" dedi.
4.03.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Mustafa Sarıgül ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki mustafa sarıgül haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.