Silikon

Silikon

Son dakika silikon haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan silikon ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını silikon haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Silikon

haberleri sayfasında son dakika yaşanan silikon gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.014 silikon haberi bulunmuştur. Tüm silikon haberleri aşağıda listelenmiştir.
Dudak estetiği hayatını kararttı! Yemek yiyemiyor, su içemiyor
Dudak estetiği hayatını kararttı! Yemek yiyemiyor, su içemiyor28 yaşındaki Türk kadın Fransa'dan geldi, hayalindeki dudaklara kavuşmak isterken var olanları da kaybetti. Çünkü iddiaya göre Ankara'da yetkisi olmayan bir güzellik merkezinde yaptırmıştı o dudak estetiğini. Genç kadın şimdi ne yemek yiyebiliyor ne de su içebiliyor.
18.08.2022 Gündem
Türkiye için tarihi aşama! Yerli çip 'Kırmık' yola çıktı...
Türkiye için tarihi aşama! Yerli çip 'Kırmık' yola çıktı...Çip krizi koronavirüs salgınından sonra Tayvan-Çin gerilimi ile artarak devam ediyor. Son dönemde savunma sanayi başta olmak üzere birçok alanda yerli ve milli ürün ortaya koymaya başlayan Türkiye yeni bir aşamaya geçmek üzere. Yerli çip çalışmalarıyla adından söz ettiren YongaTek'in tasarladığı ve şu an test aşamasında olan 'Kırmık'ın seri üretime geçmesiyle otomotiv ve savunma sanayinde büyük bir adım atılmış olacak.
17.08.2022Ekonomi
Ornate Kozmetik Kozmetik Ürünlerde Geleneksel Güzellik Sırları Trend Oldu
Ornate Kozmetik Kozmetik Ürünlerde Geleneksel Güzellik Sırları Trend OlduCildin sağlıklı ve bakımlı görünmesi için profesyonel anlamda cilt bakım ürünleri üretimi yapılıyor. Ülkemize ve dünya ülkelerine hükmeden bu kozmetik markalarının bir bölümünün ürünlerinin ise cilde karşı herhangi bir katkı sağlamadığı hatta bazı negatif içeriklerinin bulunduğu görülüyor. Bu negatif yapı kullanıcıların, kozmetik ürünlere ödemiş oldukları yüksek meblağa nazaran hayal kırıklığına uğrayabiliyor. Uzmanlar kozmetik ürünlerin alınırken paraben ve petro kimya türevlerinin içermediğine dikkat edilmesini söylerken, dünyaca ünlü markalar bu alanda arge geliştirmelerine devam ediyor.
11.08.2022Advertorial
'15 Temmuz Demokrasi Müzesi'ni, 53 bin 860 kişi ziyaret etti
'15 Temmuz Demokrasi Müzesi'ni, 53 bin 860 kişi ziyaret ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçen yıl açılışı yapılan '15 Temmuz Demokrasi Müzesi'ni, 9 ayda 400'ü yabancı 53 bin 860 kişi ziyaret etti.
14.07.2022Gündem
Togg’dan inovasyon atağı!
Togg’dan inovasyon atağı!Togg, inovasyon platformu olan Plug and Play ile Mobilite Hızlandırma Programı başlatıyor. İş birliği kapsamında uluslararası start-up’lara mentörlükten finansal danışmanlığa pek çok konuda destek verilecek.
8.07.2022Otomobil
Google yorumu: Türkiye için emsal karardır derhal harekete geçilmeli
Google yorumu: Türkiye için emsal karardır derhal harekete geçilmeliAvrupa'daki birçok ülke ile 'telif hakkı' konusunda el sıkışan Google için Türkiye'deki sürecin de başlaması bekleniyor. Hukukçular başta olmak üzere uzmanlara göre de Avrupa için atılan imza emsal niteliğinde ve derhal Türkiye’nin de hukuken harekete geçmesi lazım.
Elon Musk kimdir? İşte Elon Musk’un hayat hikayesi!
Elon Musk kimdir? İşte Elon Musk’un hayat hikayesi!SpaceX ve Tesla'nın CEO'su Elon Musk, ABD merkezli sosyal medya platformu Twitter’ı 44 milyar dolara satın almak için anlaştı. Uzun süredir Twitter ile gündemde olan Elon Musk’ın Twittter hamlesi sonrası hayat hikayesi merak ediliyor. Peki, Elon Musk kimdir, kaç yaşında ve nereli? İşte Elon Musk’ın hayat hikayesi…
26.04.2022Dünya
28 Nisan A101 kataloğu 2022! A101 motor 28 Nisan aktüel ürünler kataloğunda mı, A101’e hangi ürünler gelecek? A101 aktüel ürünler kataloğu!
28 Nisan A101 kataloğu 2022! A101 motor 28 Nisan aktüel ürünler kataloğunda mı, A101’e hangi ürünler gelecek? A101 aktüel ürünler kataloğu!28 Nisan a101 aktüel ürünler kataloğu araştırması başladı. A101 marketlerde Züccaciye, oyuncak, elektronik, tekstil gibi ürünlerde bu hafta da büyük indirimler var. A101 aktüel 28 Nisan 2022 aktüel ürünler kataloğu yayınlandı. Türkiye'nin en büyük perakende alışveriş mağazalarından biri olan A101’de motor satışı olacak.
22.04.2022Ekonomi
Getir, Türkiye ve bulunduğu 8 ülkede operasyonel ağını genişletecek
Getir, Türkiye ve bulunduğu 8 ülkede operasyonel ağını genişletecek11,8 milyar dolar değerleme ile hızlı market ürünleri teslimatı sektöründe Avrupa’nın ilk decacorn’u olan Getir, son bir yılda yaklaşık 2 milyar dolar yatırım aldı ve yurt dışında 8 ülkeye ulaştı. 90 farklı uyruktan çalışanıyla global şirket haline gelen marka, bu yıl bulunduğu ülkelerde büyümeye odaklanacak. Getir Kurucu Ortağı Tuncay Tütek, “Avrupa’da sektörümüzün ilk decacorn’u olarak büyük bir başarıya imza attık. Önümüzdeki dönemde Türkiye ve bulunduğumuz 8 ülkedeki operasyonel ağımızı genişletecek ve şehir sayımızı artıracağız” dedi.
14.04.2022Ekonomi
14 Nisan A101 kataloğu 2022! A101 aktüel 14 Nisan ürünler kataloğu ile indirimli ürünler neler, perşembe günü A101’de neler var?
14 Nisan A101 kataloğu 2022! A101 aktüel 14 Nisan ürünler kataloğu ile indirimli ürünler neler, perşembe günü A101’de neler var?14 Nisan A101 kataloğu 2022 ile ilgili aramalar arttı. 14 Nisan A101 kataloğu içeriği merak ediliyor ve “Peşembe günü A101’de neler var?” sorusunun yanıtı sorgulanıyor. Türkiye'nin en büyük perakende market zincirlerinden biri olan A101 Aldın Aldın katalog listesinden indirimli ürünleri kaçırmamak için haberimize bakabilirsiniz. 14 Nisan 2022 Aldın Aldın kataloğunda hangi ürünler indirimli? A101 aktüel 14 Nisan ürünler kataloğu…
14.04.2022Ekonomi
Meme biyopsisiyle ameliyatsız tanı
Meme biyopsisiyle ameliyatsız tanıRadyoloji Uzmanı Dr. Recep Özgür, memede görülen kitlelerin iyi veya kötü huylu olduğunu anlamak için yapılan meme biyopsisi yöntemiyle genellikle ameliyata gerek kalmadan tanı konulabildiğini söyledi. Dr. Özgür, böylece yanlış tanı ihtimalinin son derece düştüğünü dile getirdi.
12.04.2022Sağlık
Silikon taktıran Danla Bilic'ten bikinili poz!
Silikon taktıran Danla Bilic'ten bikinili poz!Mide küçültme ameliyatı ve estetikleriyle değişen Danla Bilic göğüslerine silikon taktırıp yeni halini daha net göstermek istediğini söylemişti. Danla Bilic güneşi görünce bikinisini giyip ayna önüne geçti.
31.03.2022Magazin
A101 aktüel ürünler kataloğu! A101 aktüel 31 Mart 2022 indirimli ürünler neler, perşembe günü A101’de neler var?
A101 aktüel ürünler kataloğu! A101 aktüel 31 Mart 2022 indirimli ürünler neler, perşembe günü A101’de neler var?31 Mart A101 aktüel 2022 ürünler kataloğu ile ilgili aramalar arttı. 31 Mart A101 kataloğu içeriği merak ediliyor, “Perşembe günü A101’de neler var?” sorusuna yanıt aranıyor. Türkiye'nin en büyük perakende market zincirlerinden biri olan A101 Aldın Aldın katalog listesinden indirimli ürünleri kaçırmamak için haberimize göz atabilirsiniz. 31 Mart 2022 Aldın Aldın kataloğunda hangi ürünler indirimli? İşte A101 aktüel ürünler kataloğu…
31.03.2022Ekonomi
Smart enerji halka arz sonuçları açıklandı mı, Smart Güneş Enerji halka arz ne zaman işlem görecek?
Smart enerji halka arz sonuçları açıklandı mı, Smart Güneş Enerji halka arz ne zaman işlem görecek?Smart Enerji halka arz sonuçları ve borsada ne zaman işlem göreceği merak ediliyor. Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri Ar-Ge Üretim San. ve Tic. A.Ş. halka arz edildi. SPK’nın haftalık bülteni doğrultusunda Smart Güneş Enerjisi Teknolojileri 16-17-18 Mart 2022 tarihinde halka arz edildi. Peki, Smart Güneş Enerjisi halka arz sonuçları açıklandı mı? Smart Güneş Enerji halka arz ne zaman işlem görecek?
22.03.2022Ekonomi
Ev sahibi olmak isteyenler dikkat! Talep dörde katlandı, uygun fiyat ve...
Ev sahibi olmak isteyenler dikkat! Talep dörde katlandı, uygun fiyat ve...Ev fiyatlarında görülen astronomik artış vatandaşların farklı alternatiflere yönelmesine neden oldu. Yüksek fiyatlar ve pandemiyle birlikte prefabrik evlere talep arttı. 20-25 günde depreme dayanıklı ve uygun fiyata sıfırdan ev sahibi olmak mümkün sloganıyla satılıyor fakat gerçekten göründüğü kadar avantajlı mı? Prefabrik ev yapan ve kullananlar deneyimlerini anlattı.
22.03.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan "Bu siyasette bir ilk" diyerek duyurdu! AK Parti'den Metaverse için ilk adım...
Cumhurbaşkanı Erdoğan "Bu siyasette bir ilk" diyerek duyurdu! AK Parti'den Metaverse için ilk adım...Cunhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ATO'daki Metaverse Forumu'nda açıklamalar yaptı. Erdoğan, "Dünya dijital teknolojiler üzerinde inşa edilen yeni bir döneme doğru dolu dizgin gidiyor. Bizlere de düşen kendi insanlarımızı, bu kaçınılmaz geleceğe en doğru, güvenli, güçlü, donanımlı şekilde hazırlamaktır" dedi
21.03.2022Siyaset
YTÜ Yıldız Teknoparktan 3 milyar dolarlık ihracat hedefi
YTÜ Yıldız Teknoparktan 3 milyar dolarlık ihracat hedefiGirişimcileri ve yatırımcıları destekleyen altyapısı ile 1 milyar dolarlık Ar-Ge ihracat rakamına ulaşan YTÜ Yıldız Teknopark’ın 2025 yılı hedeflerini açıklayan YTÜ Yıldız Teknopark Genel Müdürü Orhan Tanışman, “Hedefimiz en kısa sürede ihracat rakamını 3 milyar dolar seviyesine çıkarmak” dedi.
Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer: Parasız adam gereksiz adamdır!
Mahmut Tuncer'in kızı Gizem Tuncer: Parasız adam gereksiz adamdır!Mahmut Tuncer'in kendisi gibi müzisyen kızı Gizem Tuncer, "Parasız adam gereksiz adamdır yani. Ben kimseye bakmam kimse de bana bakmasın" sözleriyle gündeme geldi. Gizem Tuncer silikon itirafında da bulundu.
20.02.2022Magazin
Danla Bilic'in bikini üstüne yorum yağdı!
Danla Bilic'in bikini üstüne yorum yağdı!Geçtiğimiz günlerde pembe bikinili pozlarıyla olay yaratan Danla Bilic'ten yeni paylaşım geldi. Tatiline hız kesmeden devam eden Bilic'in bikini üstüne yorum yağdı.
14.02.2022Magazin
Gülben Ergen 'silikon' yorumuna sessiz kalmadı: Sanki birlikte gittik!
Gülben Ergen 'silikon' yorumuna sessiz kalmadı: Sanki birlikte gittik!Son dönemde giydiği sahne kıyafetleri takipçileri tarafından beğenilmeyen Gülben Ergen yeni bir paylaşım yaptı. Gülben Ergen'e bir takipçisi "Silikonları yenilemişsin" yazınca ünlü isim bu yoruma yanıt vermeden geçmedi.
3.02.2022Magazin
Meme kanserinde artık meme kaybı yaşanmıyor!
Meme kanserinde artık meme kaybı yaşanmıyor!Her 8 kadından birinde görülen meme kanseri, kanser türleri arasında, tedaviye en iyi cevap veren kanserlerden biri. Tıp biliminin gelişimiyle birlikte, hali hazırda var olan yöntemlerden daha güçlü ve avantajlı olan birçok yöntem, meme cerrahisinde de uygulanıyor. Genel Cerrahi ve Cerrahi Onkoloji Uzmanı Prof. Dr. Gürkan Yetkin meme kanserinde tedavisi ile ilgili son gelişmeleri değerlendirdi ve uygulanan tedavi yöntemlerini anlattı.
1.02.2022Sağlık
Kalçasına yaptırdığı botoks sonrası hayatını kaybetmişti! Vücudundan çıkanlar şok etti
Kalçasına yaptırdığı botoks sonrası hayatını kaybetmişti! Vücudundan çıkanlar şok ettiBeylikdüzü'nde rezidansta bulunan güzellik merkezinde kalçasına botoks yaptırdıktan sonra yaşamını yitiren Kübra Boyraz Solmazgül'ün (38) ölümüyle ilgili Adli Tıp Kurumu raporu mahkemeye sunuldu. Adli Tıp Kurumundan gelen raporda otopsi sonrası yapılan patolojik incelemede kanda ve dokuda yüksek düzeyde silisyuma rastlandı. Kübra Boyraz’a yapılan müdahale sonrasında hastaneye götürülmesi gerekirken su ve şeker verilerek eve götürülmesinden dolayı organ yetmezliğinden öldüğü raporda yer aldı.
1.02.2022Yaşam
Chloe Loughnan silikon itirafı sonrası paylaştı! 'Serdar abim görmesin'
Chloe Loughnan silikon itirafı sonrası paylaştı! 'Serdar abim görmesin'Serdar Ortaç'ın eski eşi Chloe Loughnan sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor. Türkiye'ye gelip ardından yeniden ülkesine dönen Chloe Loughnan yatak odasından ve banyodan verdiği pozlarla olay oldu. Ünlü modelin göğüslerini sergilediği pozlara yorum yağdı.
9.01.2022Magazin
Genç milyarderin inanılmaz düşüşü! Silikon Vadisi'nin yıldızlığından dolandırıcılığa...
Genç milyarderin inanılmaz düşüşü! Silikon Vadisi'nin yıldızlığından dolandırıcılığa...'Servetini kendi başına yaratan en genç kadın milyarder' ünvanına sahip ve bir zamanlar Silikon Vadisi'nin gözdesi olan Theranos'un kurucusu Elizabeth Holmes, ABD'de görülen davada kendisine yöneltilen 11 suçlamanın dördünden suçlu bulundu. Holmes'un hastalıkları birkaç damla kanla tespit edebileceğini söylediği teknoloji hakkında, bilerek yalan söylediğine karar verildi. Holmes, medya imparatoru Rupert Murdoch ve teknoloji kralı Larry Ellison gibi milyarderlerden 900 milyon dolardan fazla para toplamayı başarmıştı.
4.01.2022Dünya
Türk Telekom 2021 verilerini açıkladı
Türk Telekom 2021 verilerini açıkladıTürk Telekom teknoloji, girişimcilik, kültür sanat ve sosyal sorumluluk alanındaki iş birlikleri ve yatırımlarıyla 2021 yılı verilerini paylaştı. Dünyanın sayılı teknoloji şirketlerinden Juniper Networks ve Net Insight iş birliğinde Türk mühendislerin 5G alanındaki başarısını dünyaya kanıtlayan Türk Telekom, aynı zamanda geleceğin ‘Unicorn’ları olan girişimleri yurt dışına açtı ve Atatürk Kültür Merkezi’nin 7 yıl boyunca ana destekçiliğini üstlendi.

Benzer Haber Etiketleri

Silikon ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki silikon haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.