Resim Sergisi

Resim Sergisi

Son dakika resim sergisi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan resim sergisi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını resim sergisi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Resim Sergisi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan resim sergisi gelişmeleri de dahil olmak üzere 350 resim sergisi haberi bulunmuştur. Tüm resim sergisi haberleri aşağıda listelenmiştir.
Kayseri Adalet Sarayı'nda 30 yıllık resim sergisi!
Kayseri Adalet Sarayı'nda 30 yıllık resim sergisi!Kayseri Adalet Sarayı’nda 25 yıldır çalışan ve mevcutta ağır ceza mahkemesi yazı işleri müdürü olan Aladdin Kargı, 30 yıl önce heves ettiği ve severek yaptığı resimleri adliyede sergiledi. Sergi ile alakalı açıklama yapan Kayseri Cumhuriyet Başsavcısı Habib Korkmaz, “Adaletin soğuk yüzünü biraz ısıtalım diye düşündük” dedi.
26.10.2022Vatan TV
Türk Mitolojisi, Mitler ve İmgeler Sergisi sanatseverlerle buluşuyor
Türk Mitolojisi, Mitler ve İmgeler Sergisi sanatseverlerle buluşuyorKültür ve Turizm Bakanlığı destekli ve Yıldız Teknik Üniversitesi bünyesinde Doç. Dr. Mehmet Emin Kahraman’ın yürüttüğü sanat projesi kapsamında düzenlenen “Türk Mitolojisi, Mitler ve İmgeler” Sergisi Küratör İrem Yücel önderliğinde 9 Eylül’de İKÜ Sanat Galerisi’nde açılıyor.
Atatürk'ün Çankırı'ya gelişinin 97. yıldönümü coşkuyla kutlandı
Atatürk'ün Çankırı'ya gelişinin 97. yıldönümü coşkuyla kutlandıMustafa Kemal Atatürk'ün Çankırı'ya gelişinin 97. yıl dönümü, Çankırı'da düzenlenen törenle kutlandı.
23.08.2022Yaşam
Civan Canova kimdir? Civan Canova kaç yaşındaydı? Civan Canova biyografisi!
Civan Canova kimdir? Civan Canova kaç yaşındaydı? Civan Canova biyografisi!Televizyon dizilerindeki rolleri ile tanınan usta oyuncu Civan Canova hayatını kaybetti. Ünlü oyuncunun yakın zamanda akciğerinde kitle tespit edilmişti. Usta oyuncunun ölümü sanat dünyasını yasa boğdu. Peki, Civan Canova kimdir? Civan Canova kaç yaşındaydı? İşte Civan Canova’nın oynadığı dizi ve filmler!
Geleceğin sanatçıları eserlerini sergiledi!
Geleceğin sanatçıları eserlerini sergiledi!Yaşları 6-17 arasında değişen 30 öğrencinin 100’den fazla eserinin yer aldığı ‘Genç Yetenekler Resim Sergisi’ sanatseverlerin beğenisine sunuldu. Çınar Uluslararası Kültür ve Sanat Derneği’nin sergi salonunda bulunan eserler, 18 Haziran’a kadar görülebilecek.
13.06.2022Gündem
Bakan Ersoy AKM'de çocuk festivaline katıldı
Bakan Ersoy AKM'de çocuk festivaline katıldıKültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Atatürk Kültür Merkezi'ndeki (AKM) 23 Nisan Çocuk Festivali Resim Sergisi ödül törenine katıldı. Dereceye giren öğrencilere ödüllerini veren Bakan Ersoy, ardından da Devlet Senfoni Orkestrası'nın verdiği konseri dinledi.
23.04.2022Siyaset
Nurgül Yeşilçay kaza ile ilgili konuştu: Panikledim, fren yerine gaza bastım!
Nurgül Yeşilçay kaza ile ilgili konuştu: Panikledim, fren yerine gaza bastım!Nurgül Yeşilçay, önceki akşam Arnavutköy'de bir balıkçıdan çıkarken objektiflere yansıdı. Geçtiğimiz haftalarda Kendi kullandığı araçla talihsiz bir kaza geçiren 45 yaşındaki oyuncu, tedavisinin devam ettiğini belirtirken, sağlık durumu hakkında bilgi verdi.
15.03.2022Magazin
Pera Palas nerede, tarihi ne? Pera Palas kimin, otel gezilebilir mi?
Pera Palas nerede, tarihi ne? Pera Palas kimin, otel gezilebilir mi?Pera Palas'ta Gece Yarısı dizisi 3 Mart Perşembe günü dijital platformdaki ekran macerasına başladı. İzleyiciyi Kurtuluş Savaşı yıllarına götürüp, İstanbul’un etkileyici atmosferini ekrana yansıtan dizi sonrası Pera Palas ile ilgili merak edilenler arttı. Peki, Pera Palas nerede, tarihi ne? Pera Palas kimin, otel gezilebilir mi?
Türk Telekom 2021 verilerini açıkladı
Türk Telekom 2021 verilerini açıkladıTürk Telekom teknoloji, girişimcilik, kültür sanat ve sosyal sorumluluk alanındaki iş birlikleri ve yatırımlarıyla 2021 yılı verilerini paylaştı. Dünyanın sayılı teknoloji şirketlerinden Juniper Networks ve Net Insight iş birliğinde Türk mühendislerin 5G alanındaki başarısını dünyaya kanıtlayan Türk Telekom, aynı zamanda geleceğin ‘Unicorn’ları olan girişimleri yurt dışına açtı ve Atatürk Kültür Merkezi’nin 7 yıl boyunca ana destekçiliğini üstlendi.
Görme engelliler için erişilebilir dijital yaşam
Görme engelliler için erişilebilir dijital yaşamTürk Telekom’un, 15 Ekim Dünya Beyaz Baston Günü öncesinde yaptığı açıklamada görme engelliler için farkındalık oluşturacak, teknolojiyi iyilik ve faydaya dönüştüren projelerini sürdürmeye devam ettiği belirtildi. Açıklamada, ‘değerli hissettirmek’ misyonu ve hayatın merkezine insanı alan yaklaşımıyla öncelikli ihtiyaç alanlarına odaklanan Türk Telekom’un, projeler geliştirdiği ve bu çalışmaları kullanıcıların yararına sunduğu ifade edildi.
Görme engelliler için erişilebilir dijital yaşam
Görme engelliler için erişilebilir dijital yaşamTürk Telekom’un, 15 Ekim Dünya Beyaz Baston Günü öncesinde yaptığı açıklamada görme engelliler için farkındalık oluşturacak, teknolojiyi iyilik ve faydaya dönüştüren projelerini sürdürmeye devam ettiği belirtildi. Açıklamada, ‘değerli hissettirmek’ misyonu ve hayatın merkezine insanı alan yaklaşımıyla öncelikli ihtiyaç alanlarına odaklanan Türk Telekom’un, projeler geliştirdiği ve bu çalışmaları kullanıcıların yararına sunduğu ifade edildi.
Afrika'dan dikkat çeken Türkiye hamlesi! Nijer, Kongo, Kenya...
Afrika'dan dikkat çeken Türkiye hamlesi! Nijer, Kongo, Kenya...Son dakika haberi... Türkiye’nin en büyük tekstil pazarlama organizasyonu olan Dosso Dossi Fashion Show, İstanbul’da başladı. 23–25 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen etkinlik, 100 tekstil markasıyla çoğunluğu Rusya, Ukrayna, Azerbaycan, Kazakistan ve Orta Doğu ülkelerinden gelen yaklaşık bin alıcının buluşmasına ev sahipliği yaptı. Ancak bu yıl dikkat çeken şekilde Afrika ülkelerinden gelen alım heyetleri öne çıktı.
25.08.2021Ekonomi
Türksat 5A nedir, kapsama alanı ve özellikleri nelerdir, frekanslar değişecek mi? Türksat 5A ne zaman yayına başlayacak, aktif olacak?
Türksat 5A nedir, kapsama alanı ve özellikleri nelerdir, frekanslar değişecek mi? Türksat 5A ne zaman yayına başlayacak, aktif olacak?Türksat 5A, ABD'nin Florida eyaletinde bulunan Cape Canaveral Üssü'nden 8 Ocak tarihinde uzaya fırlatıldı. Dört ay süren yolculuğunun ardından 31 derece doğu yörüngesine oturdu. Bir buçuk aylık test süreci de başarı ile tamamlandı. Peki, Türksat 5 a nedir, ne işe yarar? Türksat 5a ne zaman yayına başlayacak, özellikleri, kapsama alanı ve frekansları hakkında merak edilen her şey…
28.06.2021Gündem
Emine Erdoğan, Millet Kütüphanesi'nde dijital resim sergisini açtı
Emine Erdoğan, Millet Kütüphanesi'nde dijital resim sergisini açtıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesi'nde görme engelli sanatseverler için düzenlenen 'Tablolar Konuşuyor Dijital Resim Sergisi'nin açılışını yaptı.
31.05.2021Gündem
Franco Battiato hayatını kaybetti
Franco Battiato hayatını kaybettiİtalyan şarkıcı Franco Battiato 76 yaşında hayatını kaybetti. Ünlü isim Türkiye hayranlığı ve Mevlana’ya düşkünlüğüyle biliniyor.
19.05.2021Magazin
Lütfü Kaplanoğlu'nun yeni sergisi Kodlar sanatseverlerle buluşuyor
Lütfü Kaplanoğlu'nun yeni sergisi Kodlar sanatseverlerle buluşuyorLütfü Kaplanoğlu'nun Kodlar/Codes Sergisi Mehmet Emin Kahraman’ın küratörlüğünde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü Tarihi Hamam binasında açılıyor. Sergi aynı zamanda Türkiye'nin ilk uluslar arası online sanat platformu olan Mekartprojects bünyesinde online olarak da izlenebilecek.
TBMM Başkanı Şentop: Mücadelemizi sürdüreceğiz
TBMM Başkanı Şentop: Mücadelemizi sürdüreceğizTBMM Başkanı Mustafa Şentop, Hocalı Katliamı'na ilişkin, "Bu vahşeti meşrulaştırmaya çalışan eli kanlı katiller, hukuk ve tarih önünde hesap verene kadar mücadelemizi sürdüreceğiz." dedi.
25.02.2021Siyaset
TBMM Başkanı Şentop'tan dokunulmazlık fezlekeleri ile ilgili flaş açıklama
TBMM Başkanı Şentop'tan dokunulmazlık fezlekeleri ile ilgili flaş açıklamaTBMM Başkanı Mustafa Şentop dokunulmazlık fezlekeleri ile ilgili, "Karma Komisyon, dosyanın içeriklerine bakarak karar verecektir." dedi.
25.02.2021Siyaset
Dijital sergi ünlü ressamların gözünden yorumlandı
Dijital sergi ünlü ressamların gözünden yorumlandı"Türksat-5A'nın Yolculuğu" resim sergisi yapay zekayla ünlü ressamların gözünden yeniden yorumlandı.
Yüz yüze eğitim ile ilgili flaş karar Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı...
Yüz yüze eğitim ile ilgili flaş karar Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı...Kabine toplantısı sonrası açıklama yapan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "Köy okullarında 15 Şubat'ta eğitim öğretimin başlamasını kararlaştırdık.8 ve 12. sınıflar ile ilkokul ve özel eğitim okullarındaki eğitim-öğretimin 1 Mart'ta başlaması için hazırlıklara başlanacak" dedi. Türkiye'nin yeni anayasa yapmasının vakti geldiğini dile getiren Erdoğan "Yakında reform paketlerimizin felsefesini, amaçlarını, hedeflerini ve faaliyet başlıklarını içeren kapsamlı çalışmayı kamuoyuyla paylaşacağız. Belki de vakti geldi. Ülkemizde yeni bir anayasa tartışması başlamalıdır. Cumhur İttifakı'ndaki ortağımızla bir anlayış birliğine varmamız halinde önümüzdeki dönemde yeni anayasa için harekete geçebiliriz" dedi.
1.02.2021Gündem
Bakan Soylu: Bulacağız ve onları imha edeceğiz!
Bakan Soylu: Bulacağız ve onları imha edeceğiz!İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Bugün Türkiye'de terör örgütü PKK'nın sayısını 320'nin altına kadar düşürdük. Yaz-kış operasyonlarımız devam ediyor. Eren-5'e başladık, mağara mağara giriyoruz. Bulacağız ve onları imha edeceğiz. Burada hiçbir tedirginliğimiz söz konusu değildir." dedi.
27.01.2021Siyaset
Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi'nden çocuklara dijital sergi
Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi'nden çocuklara dijital sergiCumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi (CBDDO), 'TÜRKSAT-5A'nın yolculuğu' temasıyla çocuklara özel dijital resim sergisi düzenleneceğini açıkladı. 4-12 yaş arası çocukların katılımına açık olan sergi için son başvuru tarihi 27 Aralık olarak belirlendi.
18.12.2020Yaşam
Hematoloji hastaları "ÇABA"larını resimle buluşturdu
Hematoloji hastaları "ÇABA"larını resimle buluşturduİstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Hematoloji Bilim Dalı servisinde yatan hastaların yaptığı resimler "ÇABA" isimli "Karma Resim Sergisi"nde buluştu.
30.12.2019Sağlık
Cumhurbaşkanı Erdoğan resim sergisinde konuştu
Cumhurbaşkanı Erdoğan resim sergisinde konuştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Selahattin Kara Resim Sergisi açılışında açıklamalarda bulundu.
29.11.2019Siyaset
Brad Pitt yeni aşkını buldu mu? Alia Shawkat kimdir?
Brad Pitt yeni aşkını buldu mu? Alia Shawkat kimdir?Angelia Jolie’den ayrıldıktan sonra Brad Pitt’in adı Alia Shawkat ile anılıyor. Tiyatro izlerken, resim sergisi gezerken birlikte görülen ikili arasında aşk söylentileri güçlendi. Peki, adı Brad Pitt ile anılan Alia Shawkat kimdir?
20.11.2019Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Resim Sergisi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki resim sergisi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.