Psikolojik

Psikolojik

Son dakika psikolojik haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan psikolojik ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını psikolojik haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Psikolojik

haberleri sayfasında son dakika yaşanan psikolojik gelişmeleri de dahil olmak üzere 13.490 psikolojik haberi bulunmuştur. Tüm psikolojik haberleri aşağıda listelenmiştir.
Gaziantep'te cinnet getiren şahıs 4 arkadaşını katlederek intihar etti
Gaziantep'te cinnet getiren şahıs 4 arkadaşını katlederek intihar etti Gaziantep'te bilinmeyen bir nedenle cinnet getiren yabancı uyruklu şahıs, 4 arkadaşını öldürüp 2 kişiyi de yaraladıktan sonra intihar etti. Hayatını kaybedenlerin cenazeleri yapılan işlemlerin ardından yakınlarına teslim edildi.
16.06.2024 Gaziantep
Psikoloğunuz sahte olabilir! Denetimsizlik ve yasal boşluk sahte psikolog sayısını artırıyor! Pandemiden sonra artışa geçti
Psikoloğunuz sahte olabilir! Denetimsizlik ve yasal boşluk sahte psikolog sayısını artırıyor! Pandemiden sonra artışa geçti Son yıllarda özellikle sosyal medyanın etkisiyle sahte psikologların sayısında ciddi artış yaşanıyor. Uzmanlar bu alanda yeterli denetimin olmadığını ve meslek yasasının olmamasının fırsat bilindiğini açıklarken konu ile ilgili toplum ruh sağlığını koruyan yeni bir yasanın hayata geçirilmesini atılması gereken en önemli adımlardan birisi olduğunu dile getiriyor.
16.06.2024 Gündem
Yusuf Atala tutuklandı! Ünlü oyuncu pazarlama direktörü çıktı, haftada 4,5 milyon dolandırıyorlardı
Yusuf Atala tutuklandı! Ünlü oyuncu pazarlama direktörü çıktı, haftada 4,5 milyon dolandırıyorlardı Yalova merkezli Adana, Aydın, İstanbul ve Kütahya illerinde eş zamanlı düzenlenen ve 11 kişinin tutuklandığı devre mülk dolandırıcılığı operasyonunda çetenin 8-10 milyar değerinde haksız kazanç elde ettiği ortaya çıktı. Örgüt liderliğini Karaderili Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Karadereli'nin yaptığı yapıda, tutuklular arasında yer alan ünlü oyuncu Yusuf Atala'nın, “line manager” olarak adlandırıldığı ve yapının pazarlama ekiplerinin başı olduğu öğrenildi. Öte yandan örgütün şikayet sitelerine para vererek şikayetleri sildirdiği de öğrenildi.
15.06.2024 Gündem
Devre mülk dolandırıcılığında yeni gelişme: Ünlü oyuncu Yusuf Atala gözaltına alındı
Devre mülk dolandırıcılığında yeni gelişme: Ünlü oyuncu Yusuf Atala gözaltına alındı Yalova merkezli Adana, Aydın, İstanbul ve Kütahya illerinde eş zamanlı düzenlenen devre mülk dolandırıcılığı operasyonuyla ilgili detaylar ortaya çıkarken, gözaltındaki bir isim dikkat çekti.
13.06.2024 Gündem
Altında düşüş trendi bitiyor! Uzman isim açıkladı: Rekorlar peş peşe gelecek
Altında düşüş trendi bitiyor! Uzman isim açıkladı: Rekorlar peş peşe gelecek Altın fiyatlarında son dakika... Altın fiyatları ile ilgili son dakika gelişmeleri yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor. Altın fiyatları, ABD'den gelen kritik veriyle düşüş trendine girdi. Ons altın ve gram altın psikolojik destekleri çevresinde fiyatlanıyor. Altın ibresinin aşağı kırılması sonrası İslam Memiş, rakam ve tarih vererek dikkat çeken bir yorumda bulundu. Piyasalar fed kararına kilitlendi. Fed faiz kararı sonrası altın nasıl etkilenir? Altın fiyatları düşecek mi yükselecek mi? İşte altın fiyatları ile ilgili son dakika gelişmeleri...
12.06.2024 Ekonomi
Altın için kader günü! Altın yatırımcısı beklemede, uzman isim yükselişin başlayacağı tarihi açıkladı
Altın için kader günü! Altın yatırımcısı beklemede, uzman isim yükselişin başlayacağı tarihi açıkladı Altın fiyatları ile ilgili son dakika gelişmeleri yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor. Altın fiyatları, ABD'den gelen kritik veriyle düşüş trendine girdi. Ons altın ve gram altın psikolojik destekleri çevresinde fiyatlanıyor. Altın ibresinin aşağı kırılması sonrası İslam Memiş, rakam ve tarih vererek dikkat çeken bir yorumda bulundu. Piyasalar fed kararına kilitlendi. Fed faiz kararı sonrası altın nasıl etkilenir? Altın fiyatları düşecek mi yükselecek mi? İşte altın fiyatları ile ilgili son dakika gelişmeleri...
12.06.2024 Ekonomi
Kızılcık Şerbeti dizisinden kimler ayrılıyor, Kızılcık Şerbeti dizisinde kim ölüyor? Show TV Kızılcık Şerbeti dizisinden hangi oyuncular ayrılıyor?
Kızılcık Şerbeti dizisinden kimler ayrılıyor, Kızılcık Şerbeti dizisinde kim ölüyor? Show TV Kızılcık Şerbeti dizisinden hangi oyuncular ayrılıyor? Kızılcık Şerbeti'nde yaşanan ayrılıklar gündemde. Sıla Türkoğlu, Doğukan Güngör, Evrim Alasya, Müjde Uzman ve Ahmet Mümtaz Taylan'ın yer aldığı Kızılcık Şerbeti'nde yeni sezon öncesi ayrılık için birçok ismin adı geçiyor. Peki, Kızılcık Şerbeti dizisinden kimler ayrılıyor, Kızılcık Şerbeti dizisinde kim ölüyor? Show TV Kızılcık Şerbeti dizisinden hangi oyuncular ayrılıyor?
6.06.2024 Magazin
Aile içi şiddet, sürekli onaylanan ve cezalandırılan çocuklar zorbalık yapmaya daha yatkın
Aile içi şiddet, sürekli onaylanan ve cezalandırılan çocuklar zorbalık yapmaya daha yatkın Son zamanlarda ilkokul, ortaokul çağlarındaki çocukların diğer yaşıtları tarafından fiziksel ve sözlü şiddete maruz kaldığı gündeme geliyor. Yaşanan bu olayların fazla meydana gelmesinin çocukların hem sosyal hayatta hem de eğitiminde yaşanacak problemlere davetiye çıkardığını belirten uzmanlar bu durumun toplumsal yankılarının olacağını da dile getirerek okullarda acil önlem alınması gerektiğini ifade etti.
6.06.2024 Gaziantep
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hakkari kararı kimseyi rahatsız etmesin
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hakkari kararı kimseyi rahatsız etmesin Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde “Anadolu Medya Ödülleri Töreni”nde konuştu. Hakkari Belediye Başkanı'nın görevden alınmasıyla ilgili olarak Erdoğan, "Terörle sivil siyaset yan yana durmaz. Terörle demokrasi bir arada bulunmaz. Sırtını elinde kaleşnikof olana, molotof olana, bomba olana dayanarak meşru siyaset yapılmaz. Biz de bugüne kadar meşru siyasete söz söylemedik. Yargının Hakkari ile ilgili verdiği karar kimseyi rahatsız etmesin. Yargı kanunu değil hukuku konuşturmuş ve kararını da buna göre vermiştir. " dedi.
5.06.2024 Gündem
Altın fiyatlarında son durum! Yatırımcıların gözü kritik açıklamada
Altın fiyatlarında son durum! Yatırımcıların gözü kritik açıklamada Altın fiyatlarında inişli-çıkışlı hareketlilik devam ediyor. Ekonomi piyasalarının gözü cuma günü açıklanacak kritik verilerde olacak. Ons altın 2350 dolar psikolojik desteğinden geri çekildi, altın gram fiyatı 2430 TL seviyesine düştü. Altın fiyatlarındaki aşağı yönlü seyir yatırımcılar için alım fırsatı yaratırken gözler ABD'den gelecek olan kritik açıklamada olacak. Düşüşlerin her zaman yatırımcı için bir alım fırsatı olduğunu ifade eden Altın ve Para Piyasaları Uzmanı İslam Memiş dikkat çeken açıklamalarda bulunurken altın piyasasında fiyatların yükseleceği tarihi açıkladı.
4.06.2024 Ekonomi
‘Çöp ev’ davasında karar çıktı... O teyzeye 15 yıl hapis
‘Çöp ev’ davasında karar çıktı... O teyzeye 15 yıl hapis Bursa Nilüfer’de yaşayan Kamuran Pınar A.’nın (46), 2 yıl önce 9 yaşında olan yeğeni Cem Muhammet A.’yı çöp ev haline gelen dairedeki kilitli bir odada alıkoyduğu ortaya çıkmıştı.
4.06.2024 Gündem
Efe Önbilgin Deniz Akkaya'ya velayet davası açtı! Uyuşturucu tespiti istedi
Efe Önbilgin Deniz Akkaya'ya velayet davası açtı! Uyuşturucu tespiti istedi Deniz Akkaya hakkında 1 ay konuşmama kararı aldıran iş insanı Efe Önbilgin, bu defa çocuğunun velayetinin kendisine verilmesi için dava açtı. Önbilgin, Deniz Akkaya’nın kendi zevkleri uğruna velayet hakkını kötüye kullanarak kızının psikolojik ve fiziksel bütünlüğünü tehlikeye attığını öne sürdü.
1.06.2024 Magazin
Altın kritik seviyeye geriledi! Gram altın alacaklar için alım fırsatını açıkladı: 3.000 TL olacak
Altın kritik seviyeye geriledi! Gram altın alacaklar için alım fırsatını açıkladı: 3.000 TL olacak Altın fiyatlarında son dakika gelişmeleri yaşanıyor. Altın fiyatları tarafında düşüş hız kazandı. Yaklaşık yüzde 1 gerileyen ons altın 2350 dolar psikolojik bandı altında seyrediyor. Buradan esen ters rüzgar ile altın gram fiyatı düşüş kaydetti. Altın piyasasındaki dalgalı seyri değerlendiren İslam Memiş, çok konuşulacak altın yorumu yaptı. Memiş, altın için destek seviyelerini duyurdu. İşte son dakika detayları...
31.05.2024 Ekonomi
Altın fiyatlarında son durak! Rekor öncesi yeni alım fırsatı
Altın fiyatlarında son durak! Rekor öncesi yeni alım fırsatı Altın fiyatlarında son dakika gelişmesi... Hızlı yükselişlerin yaşanması için enflasyon verisine odaklanan ons altın ABD'de açıklanacak yeni verilere odaklandı. Altın fiyatları tarafında düşüş hız kazandı. Yaklaşık yüzde 1 gerileyen ons altın 2350 dolar psikolojik bandı altında seyrediyor. Buradan esen ters rüzgar ile altın gram fiyatı düşüş kaydetti. Altın piyasasındaki dalgalı seyri değerlendiren İslam Memiş, çok konuşulacak altın yorumu yaptı. Memiş, altın için destek seviyelerini duyurdu. İşte son dakika detayları...
30.05.2024 Ekonomi
Rabia Çataklı kimdir, annesini 116 parçaya ayıran Rabia Çatalı olayı nedir? Rabia Çataklı’nın hastalığı ne?
Rabia Çataklı kimdir, annesini 116 parçaya ayıran Rabia Çatalı olayı nedir? Rabia Çataklı’nın hastalığı ne? Dilan Polat'ın oda arkadaşının Rabia Çataklı iddiaları ardından Rabia Çataklı olayı bir kez daha gündeme geldi. Annesini 116 parçaya, anneannesini altı parçaya ayıran Rabia Çataklı olayı Türkiye’de günlerce konuşulmuştu. Peki, Rabia Çataklı kimdir, annesini ve anneannesini parçalara ayıran Rabia Çatalı olayı nedir?
30.05.2024 Yaşam
Altın fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması geldi! 3 bin lira öncesi alım fırsatı verdi, kritik tarih açıklandı
Altın fiyatlarıyla ilgili son dakika açıklaması geldi! 3 bin lira öncesi alım fırsatı verdi, kritik tarih açıklandı Altın fiyatları sakin seyre devam ediyor. Hızlı yükselişlerin yaşanması için enflasyon verisine odaklanan ons altın ABD'de açıklanacak yeni verilere odaklandı. Altın fiyatları tarafında düşüş hız kazandı. Yaklaşık yüzde 1 gerileyen ons altın 2350 dolar psikolojik bandı altında seyrediyor. Buradan esen ters rüzgar ile altın gram fiyatı düşüş kaydetti. Altın piyasasındaki dalgalı seyri değerlendiren İslam Memiş, çok konuşulacak altın yorumu yaptı. Memiş, altın için destek seviyelerini duyurdu.
30.05.2024 Ekonomi
Bakan Koca'dan BM oturumunda Gazze mesajı: Trajedilerin en büyüklerinden bir tanesi
Bakan Koca'dan BM oturumunda Gazze mesajı: Trajedilerin en büyüklerinden bir tanesi Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, Birleşmiş Milletler 77. Dünya Sağlık Asamblesi Genel Kurulu'nda yaptığı konuşmada, Gazze'deki sağlık sisteminin çöküşüne ve yaşanan insani trajediye dikkat çekerek, "İnsanlık onurumuz, Gazze'deki trajedinin son bulmasına bağlıdır" dedi.
29.05.2024 Gündem
Altın fiyatlarındaki düşüş için kritik yorum uzman isimden geldi! İşte altın için destek seviyesi...
Altın fiyatlarındaki düşüş için kritik yorum uzman isimden geldi! İşte altın için destek seviyesi... Altın fiyatlarında hızlı düşüş yaşandı. Yaklaşık yüzde 1 gerileyen ons altın 2350 dolar psikolojik bandı altında seyrediyor. Buradan esen ters rüzgar ile altın gram fiyatı düşüş kaydetti. Altın piyasasındaki dalgalı seyri değerlendiren İslam Memiş, çok konuşulacak altın yorumu yaptı. Memiş, altın için destek seviyelerini duyurdu.
29.05.2024 Ekonomi
Altın fiyatlarında çarpıcı tahmin geldi! Çeyrek, gram ve yarım altın fiyatları bugün ne kadar? İşte tüm detaylar...
Altın fiyatlarında çarpıcı tahmin geldi! Çeyrek, gram ve yarım altın fiyatları bugün ne kadar? İşte tüm detaylar... Altın fiyatları düşüşler sonrası kısmi olarak tepki yükselişleri gösterdi. Ons altın 2350 dolar psikolojik bandı üzerinde seyrediyor. Altın gram fiyatı ise 2450 TL'ye dayandı. Altın piyasasındaki dalgalı seyri değerlendiren İslam Memiş, çok konuşulacak altın yorumu yaptı. İslam Memiş altın için destek seviyelerini duyurdu. Peki, çeyrek altın fiyatları bugün ne kadar oldu? Yarım altın bugün kaç lira? İşte 29 Mayıs 2024 çeyrek, ons, gram ve yarım altın satış fiyatları...
29.05.2024 Ekonomi
Devlet koruması altında olmak ne demek? Devlet koruması altında olanlar kimler, devlet koruması nedir, nasıl olunur?
Devlet koruması altında olmak ne demek? Devlet koruması altında olanlar kimler, devlet koruması nedir, nasıl olunur? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, eski manken Deniz Akkaya'nın kızını koruma altına aldı ve psikolojik destek sağlamaya başladı. Söz konusu gelişmenin ardından “Devlet koruması altında olmak ne demek, devlet koruması nedir, nasıl olunur? Kimler devlet koruması altına alınır?” sorusuna yanıt aranmaya başlandı.
28.05.2024 Gündem
Gaziantep'te lenfoma hastası Eymen Çakmak, Galatasaray forması hayaline kavuştu
Gaziantep'te lenfoma hastası Eymen Çakmak, Galatasaray forması hayaline kavuştu Burkit Lenfoma tanısıyla hastaneye başvuran 6 yaşındaki Kaan Eymen Çakmak’a hayali olan Galatasaray forması hediye edildi.
27.05.2024 Gaziantep
Yoğun bakımdaki hastaya cinsel saldırıda bulunmuştu! İndirime itiraz eden hakimin sözleri mahkemeye damga vurdu
Yoğun bakımdaki hastaya cinsel saldırıda bulunmuştu! İndirime itiraz eden hakimin sözleri mahkemeye damga vurdu İzmir'de Ege Üniversitesi (EÜ) Hastanesi'nde yoğun bakımda tedavi gören kanser hastası N.C.'ye (63) cinsel saldırıda bulunan erkek hemşire Emre Kale'ye (30) takdiri indirim uygulanarak verilen 25 yıl hapis cezasının gerekçeli kararı açıklandı. Kararda, sanığın beden ve ruh bakımdan kendisini savunamayacak durumdaki mağdura kamu görevinin ve hizmet ilişkisinin sağladığı nüfuzu kötüye kullandığına yer verildi. Mahkeme heyetinde yer alan kadın hakimin 'iyi hal' indirimine şerh koyup itiraz etmesinin gerekçesi ise sanığın pişmanlık yaşamadığının açıkça anlaşıldığı, hal ve tavırlarında hiçbir pişmanlık emaresi gözlemlenmemesi olarak açıklandı.
26.05.2024 Gündem
Gülsün Bor neden öldü? Kiraz Gülsün Bor Güner kimdir, kaç yaşında, nereli?
Gülsün Bor neden öldü? Kiraz Gülsün Bor Güner kimdir, kaç yaşında, nereli? Ankara'da eski Çankaya Belediye Başkan Yardımcısı Kiraz Gülsün Bor Güner, 12. kattaki evinin balkonundan düşerek hayatını kaybetti. Polis ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı. Peki, Gülsün Bor neden öldü? Kiraz Gülsün Bor Güner kimdir, kaç yaşında, nereli?
24.05.2024 Gündem
Bursa'da evi havaya uçuran kiracı yoğun bakımdan çıktı
Bursa'da evi havaya uçuran kiracı yoğun bakımdan çıktı Bursa'da kirada oturduğu evi doğal gaz borularını spiralle keserek havaya uçuran kiracı yoğun bakımdan çıktı. Normal odaya alınan kiracının psikolojik sorunlarının olduğu bildirildi.
24.05.2024 Gündem
Küçük Yasin engel tanımadı
Küçük Yasin engel tanımadı Adana'nın Kozan ilçesinde SMA ve skolyoz hastası Yasin Arda Boz, kalem tutamadığı halde girdiği bursluluk sınavında 490 puan ile ilçenin gururu oldu.
22.05.2024 Adana

Benzer Haber Etiketleri

Psikolojik ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki psikolojik haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.