Porsche

Porsche

Son dakika porsche haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan porsche ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını porsche haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Porsche

haberleri sayfasında son dakika yaşanan porsche gelişmeleri de dahil olmak üzere 841 porsche haberi bulunmuştur. Tüm porsche haberleri aşağıda listelenmiştir.
Porsche sahiplerine tazminat
Porsche sahiplerine tazminat ABD’deki Porsche davasında yargı ödemeye onay verdi.
11.11.2022Otomobil
Thodex nedir, Thodex dolandırıcılık olayı nasıl oldu?
Thodex nedir, Thodex dolandırıcılık olayı nasıl oldu?Kripto para borsası Thodex hakkında yürütülen soruşturma kapsamında aranan Thodex'in kurucusu Fatih Özer Arnavutluk'un Vlora kentinde yakalandı. Thodex kurucusunun yakalanmasının ardından “Thodex nedir, Thodex dolandırıcılık olayı nasıl oldu?” sorularına yanıt aranmaya başlandı.
30.08.2022Gündem
Porsche üretimi “farlara” takıldı
Porsche üretimi “farlara” takıldı  Far sıkıntısı, Leipzig'de Panamera'nın üretimini vurdu.
17.08.2022Otomobil
Elektrikli araçlara özel lastik
Elektrikli araçlara özel lastikYuvarlanma direnci, kilometre performansı ve araç içi gürültüyü merkezine alan e-mobilite, lastik üreticilerinin lastik geliştirme faaliyetlerini de dönüştürüyor.
20.07.2022Otomobil
Araba satışında yeni dönem! Sınırlı seçenek
Araba satışında yeni dönem! Sınırlı seçenekAraba satışında yeni dönem. Dev araba firmaları çip krizini aşmak için sınırlı seçenek uygulamasına geçti. Avrupa Otomobil Üreticileri Birliği (ACEA) tarafından yayımlanan verilere göre, Avrupa’da binek otomobil satışları Haziran ayında yüzde 17 düşüşle 1 milyon düzeyine indi. Söz konusu rakamın, 1996’dan bu yana aylık bazda en düşük satış seviyesi olduğuna dikkat çeken uzmanlar, bunda tedarik problemlerinin yanı sıra Avrupa genelinde artan enflasyonun da rol oynadığını belirtiyor. Uzmanlar, bu yıl Avrupa genelinde satışların 10 milyon düzeyinde kalmasının söz konusu olabileceğine dikkat çekiyor. Öte yandan dev araba firmaları müşterilerine kısıtlı seçenekte araba özellikleri sunarak çip krizinin etkisini azaltmayı planlıyor. İşte konuyla ilgili tüm detaylar...
18.07.2022Ekonomi
Araba alacaklara güzel haber! Fiyatlar düşüyor, 380 bin TL'ye varan indirim...
Araba alacaklara güzel haber! Fiyatlar düşüyor, 380 bin TL'ye varan indirim...Araba alma planı yapanları yakından ilgilendiriyor. Çip krizi nedeniyle tedarik sorunlarının yaşandığı otomobil piyasası ile ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. Fiyatların yüksek olması sebebi ile tercih edilmeyen elektrikli otomobillerde fiyatlar düşüyor. Elektrikli otomobillerde ÖTV oranlarının değişmesi Togg C-SUV’un da yer alacağı orta sınıftaki modelleri fiyat açısından daha rekabetçi hale getirecek. Satışa çıkacak yeni modellerle orta sınıftaki elektrikli modellerin önemli bölümü yüzde 10’luk ÖTV dilimine girecek. Düzenlemeden ilk etapta Türkiye’de satılan 18 modelin 5’i faydalanabilecek. Bu modellerin bazılarında indirim oranı yüzde 30’u aşarken, 380 bin TL’yi bulan fiyat düşüşleri görülebilecek.
4.07.2022Ekonomi
BDDK düğmeye basmıştı! Flaş detaylar ortaya çıktı
BDDK düğmeye basmıştı! Flaş detaylar ortaya çıktıKüçük birikimleri ile ev veya otomobil sahibi olmak isteyen kişilerin yatırdıkları paralarla çok sayıda lüks otomobil alındığı ortaya çıktı. Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF), kamuoyunda ‘evim şirketi’ olarak da bilinen firmaların ‘kendi üzerine’ kayıtlı 37 otomobili satışa çıkardı. 28 milyon TL değerindeki otomobiller arasında çok sayıda Mercedes-Benz ve Audi’nin yanı sıra Porsche ve Bentley gibi lüks segmentteki otomobiller de yer aldı. Tasfiye sürecindeki şirketlerin varlıkları satılarak, tasarruf sahiplerinin birikimleri ödenmeye çalışılıyor.
4.04.2022Gündem
Volkswagen'den flaş karar! Askıya alındı
Volkswagen'den flaş karar! Askıya alındıVolkswagen'den yeni karar! Dev otomotiv firması üretimi resmen durdurdu. Slovakya'daki Volkswagen fabrikası, Ukrayna'daki ihtilaf nedeniyle arz sıkıntısı yaşıyor. Üretimin askıya alındığı açıklandı.
23.03.2022Otomobil
Türkiye’de yılın otomobili adayları belli oldu
Türkiye’de yılın otomobili adayları belli olduOtomotiv Gazetecileri Derneği (OGD), tarafından bu yıl yedinci kez düzenlenecek olan “Türkiye’de Yılın Otomobili” seçimi için aday modeller açıklandı.
13.03.2022Otomobil
Starbucks, Pizza Hut, Mcdonald’s, IKEA,  Apple ve onlarca firma tek tek duyurdu! Dünya devleri çekiliyor
Starbucks, Pizza Hut, Mcdonald’s, IKEA, Apple ve onlarca firma tek tek duyurdu! Dünya devleri çekiliyorOnlarca firma tek tek açıkladı. Dünya devleri birer birer çekiliyor. Rusya’ya uygulanan yaptırımlar ülkeyi adeta bir zaman tünelinden geçirerek 32 yıl geriye taşıdı. İlk kez 31 Aralık 1990’da Moskova’da Rus halkına kapılarını açan McDonald’s ülkedeki 850 şubesini kapatma kararı aldı. Rusya’ya yaptırım uygulayan şirketler arasında Starbucks, Pizza Hut ve KFC gibi birçok dünyaca ünlü zincir restoran ile Coca Cola ve Pepsi gibi sembolik markalar da bulunuyor.
10.03.2022Ekonomi
Rekabet Kurumu, 5 Alman otomotiv devine idari para cezası vermedi
Rekabet Kurumu, 5 Alman otomotiv devine idari para cezası vermediRekabet Kurulu tarafından Alman otomotiv devleri Audi, Porsche, Volkswagen, Mercedes-Benz ve BMW hakkında yürütülen soruşturmanın kararına göre, rekabete aykırı hareket etmedikleri gerekçesiyle idari para cezası verilmedi.
2.02.2022Ekonomi
Transferde dolandırılmıştı! Parayı Empoli'ye yatıracağına alım - satım şirketine göndermişti...
Transferde dolandırılmıştı! Parayı Empoli'ye yatıracağına alım - satım şirketine göndermişti...Zajc transferinde ödenecek tutarı Empoli kulübüne göndereceğine parayı Hollanda'da bir araba alım-satım şirketi hesabına yatıran Ali Koç parayı almaya hak kazandı ama...
21.01.2022Fenerbahçe
Elektrikli Taycan'a yeni versiyon!
Elektrikli Taycan'a yeni versiyon!Porsche tamamen elektrikli spor otomobil Taycan model yelpazesini genişletiyor.
20.01.2022Otomobil
Genç modelin ölümü İngiltere'yi sarstı! Yanlış teşhis sonu oldu: Koronavirüs dediler ama...
Genç modelin ölümü İngiltere'yi sarstı! Yanlış teşhis sonu oldu: Koronavirüs dediler ama...İngiltere'deki sağlık sistemindeki aksaklıklar ve doktorların yanlış teşhisi genç modelin trajik bir şekilde hayatını kaybetmesine neden oldu...
8.01.2022Dünya
Porsche Taycan’a yeni kasalar yolda
Porsche Taycan’a yeni kasalar yoldaPorsche, elektrikli Taycan ailesini GTS ve GTS Sport Turismo ile genişletiyor. WLTP’ye göre 500 km’den fazla menzil sunan GTS modelleri, sıfırdan 100 km/sa hıza her iki gövde seçeneğinde de 3,7 saniye içinde ulaşıyor.
16.12.2021Otomobil
Elektrikli otomobilde 2023 dönüm noktası!
Elektrikli otomobilde 2023 dönüm noktası!Ülkemizdeki elektrikli araç sayısının 2023 yılı sonuna kadar 3 katına ulaşması öngörülüyor.
1.11.2021Otomobil
Magnum çekiliş sonucu sorgulama! Magnum çekiliş sonuçları ne zaman ve nereden açıklanacak? Magnum Porsche çekiliş sonuçları açıklanıyor!
Magnum çekiliş sonucu sorgulama! Magnum çekiliş sonuçları ne zaman ve nereden açıklanacak? Magnum Porsche çekiliş sonuçları açıklanıyor!Magnum Porsche çekiliş sonuçları belli oluyor. Magnum çubuklarından çıkan şifreleri SMS veya resmi internet sitesi üzerinden göndererek kayıt olanlar merak içinde çekiliş tarihini bekliyordu. Magnum Porsche 2021 çekilişi saat 11.00’de başladı. Peki 2021 Magnum Porsche çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak, çekiliş sonuçları nereden öğrenilecek? İşte Magnum çekiliş sonucu hakkındaki detaylar…
13.10.2021Gündem
Magnum çekilişi yapıldı mı? Magnum çekiliş 2021 sonuçları ne zaman açıklanacak? Magnum çekiliş sonucu sorgulama!
Magnum çekilişi yapıldı mı? Magnum çekiliş 2021 sonuçları ne zaman açıklanacak? Magnum çekiliş sonucu sorgulama!Magnum çekilişi ve sonuçları için heyecanlı bekleyiş sona eriyor. Magnum Porsche çekilişi kampanyası 30 Eylül 2021 23.59 tarihinde sona erdi. Kampanyaya katılanlar çekiliş tarihini bekliyordu. Beklenen gün geldi, Magnum Porsche çekilişi bugün yapılacak. Peki, Magnum çekilişi yapıldı mı, Magnum çekilişi 2021 sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte Magnum çekiliş sonucu sorgulama…
13.10.2021Gündem
Magnum çekilişi canlı yayın ile takip edilebilecek mi? Magnum çekilişi nereden yayınlanacak, çekiliş sonucu ne zaman açıklanacak?
Magnum çekilişi canlı yayın ile takip edilebilecek mi? Magnum çekilişi nereden yayınlanacak, çekiliş sonucu ne zaman açıklanacak?Magnum çekilişi canlı olarak takip edilebilecek mi? Magnum Porsche Taycan 4S Elektrikli 2020 Model otomobil çekilişi bugün gerçekleştirilecek. Porsche ödülüne saatler kala heyecanlı bekleyiş arttı. Magnum çekilişini canlı olarak takip etmek isteyenler arama motorları üzerinden Magnum Porsche çekilişi nereden yayınlanacak? Magnum çekilişi canlı yayın ile takip edilebilecek mi? gibi sorulara yanıt arıyor.
13.10.2021Gündem
Magnum Porsche çekiliş sonuçları sorgulama! 2021 Magnum çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak, saat kaçta, isim listesi nereden öğrenilir?
Magnum Porsche çekiliş sonuçları sorgulama! 2021 Magnum çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak, saat kaçta, isim listesi nereden öğrenilir?Magnum Porsche çekilişi saat kaçta? Magnum çekilişi için heyecanlı arayış başladı. Magnum tarafından yapılan açıklamaya göre çekiliş 13 Ekim'de bugün gerçekleştirilecek. Çekilişin saat kaçta başlayacağını merak eden katılımcılar, Magnum çekiliş sonuçları hakkında da sorgulama yapıyor? Peki, Magnum Porsche çekilişi ne zaman? Magnum çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak?
13.10.2021 Gündem
Dev uyuşturucu operasyonunda detaylar ortaya çıktı! 'Türk baron' 2 ay rehin kaldı
Dev uyuşturucu operasyonunda detaylar ortaya çıktı! 'Türk baron' 2 ay rehin kaldıAnkara merkezli uyuşturucu operasyonu, Kolombiya’daki Cali Karteli’nden Türkiye’ye uzanan kokain rotasını ortaya çıkardı. Kokain, çiçek, muz ve kahve kolileri arasında uçakla Kolombiya, ABD ve Hollanda rotasını izleyerek Türkiye’ye getiriliyordu. Gemilerle sevkiyatı yapılan kokain ise İtalya üzerinden Mersin Limanı’na ulaşıyordu. İşte şok detaylar...
3.10.2021Gündem
Magnum çekiliş sonuçları 2021 ne zaman açıklanacak? Magnum Pocsche çekilişi hangi gün, saat kaçta kazananlar açıklanacak?
Magnum çekiliş sonuçları 2021 ne zaman açıklanacak? Magnum Pocsche çekilişi hangi gün, saat kaçta kazananlar açıklanacak?Magnum Porsche çekiliş tarihi ve sonuçları başvuru yapanlar tarafından sorgulanıyor. 1 Nisan'da başlayan Magnum Porsche çekiliş kampanyası, 30 Eylül 2021 bugün sona erecek. Magnum çubuklarından çıkan şifre ile çekilişe katılanlardan 2 talihliye bu sene de Porsche marka araba hediye edilecek. Peki, Magnum çekilişi ne zaman yapılacak, Magnum Porsche çekiliş sonuçları açıklandı mı, sonuçları ne zaman açıklanacak?
30.09.2021Gündem
Magnum çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak 2021? Magnum Porsche çekilişi sonuçları merak ediliyor!
Magnum çekiliş sonuçları ne zaman açıklanacak 2021? Magnum Porsche çekilişi sonuçları merak ediliyor!Magnum çekiliş sonuçları 2021 açıklandı mı, ne zaman açıklanacak? Magnum çekilişi merakla bekleniyor. Porche sahibi olmak isteyenler Magnum çekilişe katılmaya çalışırken, çekiliş için katılım sağlayanlar da sonuçların ne zaman açıklanacağını sorguluyor. Magnum kura çekiliş noter huzurunda ve isteyen herkesin katılımına açık olarak gerçekleştirilecek. İşte Magnum çekiliş sonuçları 2021 hakkında merak edilenler…
21.09.2021Gündem
Yeni Porsche Macan fiyatı belli oldu!
Yeni Porsche Macan fiyatı belli oldu!Yeni Macan’ı dünya lansmanından çok kısa bir süre sonra tüketicilerle buluşturduklarını söyleyen Porsche Satış ve Pazarlama Müdürü Selim Eskinazi, Macan, Macan S ve Macan GTS olmak üzere üç farklı versiyonun bulunduğunu belirtti. Araç 1.6 milyon TL’den başlayacak.
20.09.2021Otomobil
Fren mesafesini yüzde 8 kısaltıyor!
Fren mesafesini yüzde 8 kısaltıyor!Araçta fren mesafesini ıslak zeminde yüzde 8 azaltan binek lastik son çeyrekte Türkiye’de satışa çıkıyor.
10.09.2021Otomobil

Benzer Haber Etiketleri

Porsche ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki porsche haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.