Nöbetçi Eczane

Nöbetçi Eczane

Son dakika nöbetçi eczane haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan nöbetçi eczane ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını nöbetçi eczane haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Nöbetçi Eczane

haberleri sayfasında son dakika yaşanan nöbetçi eczane gelişmeleri de dahil olmak üzere 370 nöbetçi eczane haberi bulunmuştur. Tüm nöbetçi eczane haberleri aşağıda listelenmiştir.
Adli tatil ne zaman başlıyor, hangi gün ve tarihte bitiyor?
Adli tatil ne zaman başlıyor, hangi gün ve tarihte bitiyor?Adli tatil merak ediliyor. Temmuz ayının gelmesiyle adli tatilin ne zaman başlayacağı mahkemede işi olanlar tarafından sorgulanıyor. Peki, Adli tatil ne zaman başlıyor, hangi gün ve tarihte bitiyor?
4.07.2022Gündem
Ereğli'de yaklaşık 250 kişi hastanelik oldu
Ereğli'de yaklaşık 250 kişi hastanelik olduKonya'nın Ereğli ilçesinde yaklaşık 250 kişi, bulantı, kusma ve ishal şikayetleriyle hastaneye başvurdu.
15.05.2022Gündem
4 Mayıs nöbetçi eczaneler! Bayramda eczaneler açık mı, bayramın 3. Günü eczaneler kapalı mı? Nöbetçi eczane sorgulama
4 Mayıs nöbetçi eczaneler! Bayramda eczaneler açık mı, bayramın 3. Günü eczaneler kapalı mı? Nöbetçi eczane sorgulamaBayramda eczaneler açık mı, bayramın 3. Günü eczaneler çalışıyor mu? sorusuna yanıt aranırken Nöbetçi eczane listesi için de aramalar yoğunlaştı. Eczanelerde işleri olan vatandaşlar bulundukları ilçelerdeki nöbetçi eczaneleri araştırıyor. Peki, 4 Mayıs eczaneler açık mı, nöbetçi eczaneler nasıl öğrenilir? İşte 4 Mayıs nöbetçi eczaneler listesi...
4.05.2022Gündem
Avcılar'da nöbetçi eczane kuyruğu
Avcılar'da nöbetçi eczane kuyruğuAvcılar'da kendileri veya hasta yakınları için ilaç almak isteyenler, yeni yılın ilk gününün resmi tatil olması ve nöbetçi eczane sayısının yetersizliğini dile getirerek uzun süre kuyrukta beklemekten yakındı.
2.01.2022Yaşam
Nöbetçi eczane kuyruğu! Sonu görünmedi
Nöbetçi eczane kuyruğu! Sonu görünmediAvcılar'da kendileri veya hasta yakınları için ilaç almak isteyenler, yeni yılın ilk gününün resmi tatil olması ve nöbetçi eczane sayısının yetersizliğini dile getirerek uzun süre kuyrukta beklemekten yakındı.
2.01.2022Yaşam
Türkiye'nin ilaç kullanım haritası belli oldu! Resmen patlama yaşanıyor! O ilimiz ilk sırada yer aldı, işte en çok reçeteye yazdırılan ilaçlar...
Türkiye'nin ilaç kullanım haritası belli oldu! Resmen patlama yaşanıyor! O ilimiz ilk sırada yer aldı, işte en çok reçeteye yazdırılan ilaçlar...Tüm Türkiye'de belli oldu. Bakanlık resmen açıkladı. O illerde en çok bu ilaçlar yazıldı. Antibiyotik kullanımı yazdırılma oranı değişti. Reçeteye en az ve en çok ilaç yazdıran iller de belli oldu. İşte Türkiye'nin ilaç kullanım haritasının detayları...
20.11.2021Gündem
Yarın bankalar açık mı? Perşembe bankalar çalışıyor mu, bankalar 28 Ekim saat kaça kadar açık?
Yarın bankalar açık mı? Perşembe bankalar çalışıyor mu, bankalar 28 Ekim saat kaça kadar açık?Bankalar perşembe günü açık mı, Bankalar 28 Ekim Perşembe günü çalışıyor mu? Bankalarda işlem yapacak olan vatandaşlar 29 Ekim Cuma gününün resmi tatil olması nedeniyle, bayram arifesinde bankaların açık olup olmadığını sorguluyor. Peki, Bankalar 28 Ekim’e açık mı, perşembe bankalar çalışıyor mu? Perşembe günü bankalar kaça kadar açık?
27.10.2021Gündem
Eczaneler bugün açık mı? 30 Ağustos eczaneler açık mı, kapalı mı? 30 Ağustos 2021 nöbetçi eczane!
Eczaneler bugün açık mı? 30 Ağustos eczaneler açık mı, kapalı mı? 30 Ağustos 2021 nöbetçi eczane!Eczaneler açık mı 30 Ağustos, eczaneler bugün çalışıyor mu? 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle bugün resmi tatil olunca eczane işi olan vatandaşların aramaları da arttı. Kamu kurum ve kuruluşların tatil yapması, “Eczaneler bugün açık mı? 30 Ağustos eczaneler açık mı, kapalı mı?” sorularının sorulmasına neden oldu.
30.08.2021Gündem
Mustafa Cengiz'den zehir zemberek sözler! 'Fatih Terim ile çalışmayı düşünmüyorum'
Mustafa Cengiz'den zehir zemberek sözler! 'Fatih Terim ile çalışmayı düşünmüyorum'Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz, aday olmayacağını açıkladı ve sözü Fatih Terim'e getirerek olay yaratan ifadeler kullandı. Cengiz, Terim'le çalışmayı düşünmediğini bildirdi.
21.05.2021Galatasaray
Nöbetçi eczane uygulamasında değişiklik! İşte İstanbul'da eczanelerin çalışma saatleri!
Nöbetçi eczane uygulamasında değişiklik! İşte İstanbul'da eczanelerin çalışma saatleri!İstanbul'da 5 Aralık 2020'den bu yana cumartesi günleri uygulanan eczane nöbet sistemi sona erdi. Pazar ve resmi tatil günlerinde nöbetçi eczaneler, bunların dışında kalan günlerde tüm eczaneler 09.00-19.00 saatleri arasında hizmet verecek.
2.03.2021Gündem
Yasakta eczaneler açık mı? Bugün eczaneler açık mı?
Yasakta eczaneler açık mı? Bugün eczaneler açık mı?İçişleri Bakanlığı tarafından uygulanan sokağa çıkma yasağında vatandaşlar eczanelerin açık olup olmadığını merak ediyor. Peki, 12-13 Aralık sokağa çıkma kısıtlamasında eczaneler açık mı? Bugün eczaneler açık mı? İşte nöbetçi eczane listesi...
12.12.2020Gündem
İstanbul için flaş eczane kararı! 3 kat artırılacak
İstanbul için flaş eczane kararı! 3 kat artırılacakİstanbul Eczacı Odası, Kovid-19 nedeniyle sokağa çıkma kısıtlamasının uygulanacağı 5 Aralık Cumartesi günü kentte nöbetçi eczane sayısının üç kat artırılarak hizmet verileceğini bildirdi.
2.12.2020Gündem
'Bilinmeyen numaralara' 8,3 milyon lira harcandı
'Bilinmeyen numaralara' 8,3 milyon lira harcandıTelefonda rehberlik hizmetleri veren işletmecilerin geliri, bu yılın mart ayı sonu itibarıyla 8,3 milyon lira olarak gerçekleşti.
30.09.2020Ekonomi
Ankara’daki eczanelere hafta sonu düzenlemesi
Ankara’daki eczanelere hafta sonu düzenlemesiİstanbul’un ardından Ankara’da da sokağa çıkmanın yasak olacağı hafta sonunda eczanelerle ilgili yeni düzenleme yapıldı. Başkent’te cumartesi günü açık olacak nöbetçi eczane sayısı iki katına çıkartıldı.
17.04.2020Gündem
İstanbul'da eczanelere cumartesi düzenlemesi
İstanbul'da eczanelere cumartesi düzenlemesiİstanbul'da sokağa çıkmanın yasak olacağı hafta sonu eczanelerle ilgili yeni düzenleme yapıldı.
15.04.2020Gündem
Navigasyonda aramalar değişiyor
Navigasyonda aramalar değişiyorTürkiye’de corona virüs COVID-19 salgınının yaygınlaşmasıyla insanlar evlerine kapanırken, yollardaki trafik yoğunluğunda da büyük oranda azalma meydana geldi.
10.04.2020Otomobil
Eczaneler saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Eczane açılış ve kapanış saatleri
Eczaneler saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? Eczane açılış ve kapanış saatleriEczanelerden ücretsiz maske dağıtımının yapılacağının açıklanmasının ardından vatandaşlar da ücretsiz maske almak için eczanelere koştu. Çoğu vatandaş internetten eczanelerin çalışma saatlerinde değişiklik olup olmadığını merak ediyor. Peki, Eczaneler saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? İşte eczanelerin çalışma saatleri...
13.04.2020Gündem
Sevgiliye nöbetçi eczane aradı
Sevgiliye nöbetçi eczane aradıOyuncu ve stilist Ece Sükan, bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Uğur Güven ile beraber önceki gece Akatlar’da nöbetçi eczanede objektiflere yansıdı.Uğur Güven, sevgilisi Ece Sükan’a göz damlası aldı.
10.08.2019Magazin
Yandex, şimdi de nöbetçi eczaneleri gösterecek
Yandex, şimdi de nöbetçi eczaneleri gösterecekYandex Navigasyon’a daha önce nöbetçi eczaneler özelliğini ekleyen Yandex, bu kez nöbetçi eczaneler hizmetinin kapsamını genişletiyor. Şirket, ilgi gören bu özelliği navigasyon dışına da taşıyarak bir internet sitesi oluşturdu.
Milyonlara müjde! Bundan sonra hafta sonları açık...
Milyonlara müjde! Bundan sonra hafta sonları açık...Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Vatandaşlarımız cumartesi notere gidebilecek, pazar notere gidebilecek. Nöbetçi eczane gibi nöbetçi noterlikte işlemini yapacak, tespitini yapacak, vekaletini verecek, sözleşmesini yapacak." dedi.
31.01.2019Gündem
Türkiye’nin yerli ve milli uygulamaları tek adreste
Türkiye’nin yerli ve milli uygulamaları tek adresteTurkcell’in milli ve yerli uygulamalarına artık tek bir adresten erişilebiliyor. Tamamı Türk mühendisler tarafından geliştirilen BiP, fizy, lifebox, Dergilik, TV+, Yaani, Upcall ve Paycell gibi benzersiz 19 uygulama www.turkiyeninuygulamalari.com’da. Bu sayede kullanıcılar bilgi servislerinden müzik uygulamasına, bulut depolamadan bilgi ve eğlence platformuna kadar günlük hayatta ihtiyaç duydukları tüm uygulamaları bir arada buluyor.
Eczanede dehşeti yaşadı!
Eczanede dehşeti yaşadı!Antalya'da üniversite öğrencisi Oğuzcan Dalcı (21), 'Eczanede sistem çalışmıyor' diyerek ilaç vermeyen eczacıya, başka bir eczaneden ilaçlarını aldıktan sonra gidip, "Sistem arızası yokmuş, ilaçlarımı aldım, sizi şikayet edeceğim" deyince dövüldüğü iddiasıyla şikayetçi oldu.
26.10.2018Gündem
Yandex Navigasyon'a nöbetçi eczaneler özelliği
Yandex Navigasyon'a nöbetçi eczaneler özelliğiYandex Navigasyon,"Nöbetçi Eczaneler" özelliğini devreye aldı.İstanbul, Antalya, Ankara, Bursa ve Kocaeli'nde başlayan uygulamanın kısa sürede 20'den fazla şehre yayılması planlanıyor
Arayanı görmek için bu tehlikeye girmeye gerek yok
Arayanı görmek için bu tehlikeye girmeye gerek yokYeni nesil arama ve rehber uygulaması UpCall, yeni özellikleri ve güvenli alt yapısıyla akıllı telefonla arama yapmaya yeni boyut kazandırıyor. Turkcell tarafından yasal izinler çerçevesinde kişinin rehberinde kayıtlı olmayan numaralardan gelen çağrıların kime veya hangi kuruma ait olduğunu gösteren UpCall uygulaması, kişisel verilerinizi tehlikeye atmadan arayanı görmenizi sağlıyor.
Esenyurt'ta eczane soygunu
Esenyurt'ta eczane soygunuMaskeli ve silahlı 2 şüpheli ezcaneyi soyarak kayıplara karıştı
10.03.2017Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Nöbetçi Eczane ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki nöbetçi eczane haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.