Nakdi Yardım

Nakdi Yardım

Son dakika nakdi yardım haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan nakdi yardım ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını nakdi yardım haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Nakdi Yardım

haberleri sayfasında son dakika yaşanan nakdi yardım gelişmeleri de dahil olmak üzere 626 nakdi yardım haberi bulunmuştur. Tüm nakdi yardım haberleri aşağıda listelenmiştir.
Vergi muafiyetinde detaylar belli oldu! Tamamı siliniyor, işte sınır tutarı
Vergi muafiyetinde detaylar belli oldu! Tamamı siliniyor, işte sınır tutarıDeprem bölgesinde çalışanlara, işverenleri tarafından yapılan yardımlara sağlanan vergi muafiyetinde detaylar belli oldu. Buna göre, kendisi, eşi, çocuğu veya anne ve babası depremden etkilenen işçiler için yardımda bulunulabilecek.
25.03.2023Ekonomi
Kızılay, ramazanda 19 milyon kişiye ulaşmayı planlıyor
Kızılay, ramazanda 19 milyon kişiye ulaşmayı planlıyor“Bu Ramazan Acımız Bir Aşımız Bir” sloganıyla Ramazan kampanyasını yürütecek olan Kızılay, 2 milyar 118 milyon TL’lik yardımla 18 milyon 966 bin 330 kişiye ulaşmayı planlıyor.
22.03.2023Gündem
Cumhurbaşkanı adayları için genelge: Mal bildirim zorunluluğu
Cumhurbaşkanı adayları için genelge: Mal bildirim zorunluluğuCumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçiminde, cumhurbaşkanı adaylarının alacağı yardımlar ile mal bildirimlerinin usul ve esaslarına ilişkin genelge Resmi Gazete’de yayımlandı.
18.03.2023Gündem
2 OHAL Kararnamesi, Meclis'te
2 OHAL Kararnamesi, Meclis'teOlağanüstü Hal (OHAL) kapsamında çıkarılan 2 Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi daha TBMM'ye sunuldu.
13.03.2023Gündem
Bakan Yanık: Afet kapsamında 1 milyar 222 milyon lira kaynak aktardık
Bakan Yanık: Afet kapsamında 1 milyar 222 milyon lira kaynak aktardıkAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Osmaniye’de Afet Acil Sosyal Yardım Ayni Bağış Kabul deposundaki incelemelerinin ardından açıklamalarda bulunuyor.
9.03.2023Ekonomi
100 bin liralık destek! Miras hukuku esas alınacak
100 bin liralık destek! Miras hukuku esas alınacakDepremden etkilenen afetzede 1 milyon 190 bin aileye 12 milyar 547 milyon lira nakdi yardım yapıldı. Depremde yaşamını yitirenler için yapılacak 100 bin liralık ödemede detaylar belli oldu. Miras hukuku esas alınacak. Bu destek depremde hayatını kaybeden vatandaşların aile yakınlarına acil temel ihtiyaçlarının karşılanması için verilecek.
8.03.2023Ekonomi
Bakan Nebati deprem bölgesi: 3,4 milyar TL'lik destek hesaplarda
Bakan Nebati deprem bölgesi: 3,4 milyar TL'lik destek hesaplardaHazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, deprem felaketine ilişkin açıklamada bulundu. Bakan Nebati ekonomiye ilişkin alınan tedbirleri açıkladı ve KGF limitinin 350 milyar liraya çıkarıldığını söyledi.
27.02.2023Gündem
Hak Sahipliği için başvuru süreci açıklandı
Hak Sahipliği için başvuru süreci açıklandı Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve 11 ili etkileyen depremlerin yaralarını sarmak için çalışılırken, hasar tespit çalışmalarından sonra başlayacak AFAD Afetzede Hak Sahipliği için başvuru sürecine ilişkin ayrıntılar da belli olmaya başladı.
23.02.2023Gündem
Bakan Kurum: Bu bölgelerde kesinlikle yapılaşma yapılmayacak
Bakan Kurum: Bu bölgelerde kesinlikle yapılaşma yapılmayacakÇevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, "Zemin kalitesi kötü, sıvılaşma olan,  fay hattına yakın yerlere kesinlikle yapılaşma yapılmayacak. Mümkün olan her ilimizde, ilçemizde ovalardan dağlara doğru yerleşeceğiz. Dolayısıyla uygun olmayan yere kesinlikle yerleşime müsaade etmeyeceğiz." dedi.
20.02.2023Gündem
Deprem destekleri ile ilgili merak edilenler! Hesaplara yatacak, işte 7 soru, 7 yanıt
Deprem destekleri ile ilgili merak edilenler! Hesaplara yatacak, işte 7 soru, 7 yanıtAFAD dün yaptığı açıklamada “Afetzede Barınma Desteği” başvurularının e-Devlet üzerinden başladığı bilgisini paylaşmıştı. Peki barınma desteği ile ilgili detaylar neler? Depremzedelere taşınma desteği ve nakdi yardım yapılacak mı? İşte merak edilen 7 soru, 7 yanıt.
20.02.2023Ekonomi
Yargıtay, depremzedeler için 1,4 milyon TL bağış topladı
Yargıtay, depremzedeler için 1,4 milyon TL bağış topladıYargıtay Başkanlığı'nca başlatılan nakdi yardım kampanyasında toplanan 1 milyon 400 bin TL, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı'na (AFAD) aktarıldı.
17.02.2023Gündem
Yargıtay Başkanlığı'ndan nakdi yardım seferberliği!
Yargıtay Başkanlığı'ndan nakdi yardım seferberliği!Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen depremin ardından Yargıtay Başkanlığınca başlatılan nakdi yardım kampanyası kapsamında toplanan 1 milyon 400 bin Türk Lirası bağış AFAD’a aktarıldı.
17.02.2023Gündem
10 bin TL yardım başvurusu nasıl yapılır? Deprem yardımı nasıl alınır, depremzedelere 10 bin TL nakdi destek hesaplara yattı mı? Afetzedelere 10 bin TL yardım
10 bin TL yardım başvurusu nasıl yapılır? Deprem yardımı nasıl alınır, depremzedelere 10 bin TL nakdi destek hesaplara yattı mı? Afetzedelere 10 bin TL yardımKahramanmaraş merkezli 7,7 ve 7,6 büyüklüklerindeki iki deprem 10 ilimizde büyük bir yıkıma neden oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan depremzedelere 10 bin TL yardım parası verileceğini duyurmasının ardından 10 TL deprem yardım parasının nasıl alınacağı merak konusu olmuştu, vatandaşlar “deprem yardımı nasıl alabilirim?” sorusuna yanıt aramaya başlamıştı. Beklenen açıklama AFAD’tan geldi. Peki, 10 bin TL deprem yardım başvurusu nasıl yapılır, depremzedelere 10 bin TL nakdi yardım ne zaman ödenecek, deprem yardımı nasıl alınır, 10 bin TL yardım hesaplara yattı mı?
17.02.2023Gündem
Depremzede işçi ve işverenleri ilgilendiriyor! Gelir testi belirleyecek
Depremzede işçi ve işverenleri ilgilendiriyor! Gelir testi belirleyecekKahramanmaraş merkezli asrın felaketi sonrası tüm Türkiye yardım ve destek için harekete geçti. Bir yandan yaralar sarılırken, hükümet destek paketlerini art arda açıkladı. Şimdi ise depremden etkilenen vatandaşların hangi haklara sahip olduğu merak ediliyor. Bazı durumlarda çift maaş hakkı dahi ortaya çıktığı belirtiliyor. Uzmanlar depremzedelerin haklarını kalem kalem açıkladı.
Bahçeli'den 'Türkiye Tek Yürek' paylaşımı: 10 ilden 10 çocuğa destek
Bahçeli'den 'Türkiye Tek Yürek' paylaşımı: 10 ilden 10 çocuğa destekMHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dün akşam 'Türkiye Tek Yürek' yardım kampanyasıyla ilgili katılımcılara teşekkür etti.
16.02.2023Gündem
Türkiye Tek Yürek oldu! Rekor bağışlar 115 milyar 146 milyon 528 bin TL'ye ulaştı
Türkiye Tek Yürek oldu! Rekor bağışlar 115 milyar 146 milyon 528 bin TL'ye ulaştıTürkiye’nin yüreğinde derin yaralar açan, son yüzyılın en büyük deprem felaketinin yaşandığı günlerde, televizyon kanalları yardım için ortak yayında bir araya geldi. Sekiz kanalın katıldığı yayında 115 milyar 146 milyon 528 bin lirayı aşan nakdi yardım toplanırken, 9 milyonu aşan SMS gönderildi.
16.02.2023Gündem
Baykar’dan deprem bölgesine 655 milyon TL’lik yardım
Baykar’dan deprem bölgesine 655 milyon TL’lik yardımBaykar, deprem bölgesinde ilk günden itibaren toplam 655 milyon 771 bin 721 TL'lik yardım gerçekleştirildi.
10.02.2023Gündem
Deprem felaketinde 6. gün! Son durum açıklandı
Deprem felaketinde 6. gün! Son durum açıklandıKahramanmaraş'ta 7,7 ve 7,6 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. Deprem; Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay'da büyük yıkıma yol açtı. 10 ilde toplam can kaybı 20 bin 213'e yükseldi. Öte yandan deprem bölgelerindeki arama kurtarma çalışmalarından peş peşe mucize haberleri geliyor. İşte haberin detayları...
11.02.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan deprem bölgesinde son durumu açıkladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan deprem bölgesinde son durumu açıkladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen Gaziantep'te son durumu aktardı. Erdoğan, "Hayatını kaybeden vatandaşlarımızın sayısı 14 bin 14'e ulaştı. Yaralılarımızın sayısı ise 63 bin 794" dedi. Erdoğan, "Bazı yerlerde maalesef marketlere yağmalama çalışmaları oluyor. Bu yağmalamalara da OHAL ile devlet Parlamentodan yetkiyi alarak müdahale edecek" ifadelerini kullandı.
9.02.2023Gündem
Depremin yaşandığı 10 şehre 250 milyon lira maddi yardım aktarıldı
Depremin yaşandığı 10 şehre 250 milyon lira maddi yardım aktarıldıAile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, depremin yaşandığı ve depremden etkilenen 10 şehre 250 milyon lira maddi yardım aktarıldığını duyurdu.
6.02.2023Gündem
Kahramanmaraş merkezli 7.7 büyüklüğünde deprem; 5 bölge sallandı, çok sayıda il etkilendi
Kahramanmaraş merkezli 7.7 büyüklüğünde deprem; 5 bölge sallandı, çok sayıda il etkilendi Kahramanmaraş'ta sabah saat 04.17'de 7,7; saat 13.24'te 7,6 büyüklüğünde iki deprem meydana geldi. AFAD'dan yapılan son açıklamaya göre depremler; Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay'da büyük yıkıma yol açtı. 10 ilde toplam can kaybı 2 bin 921'e yükseldi.
7.02.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seçim mesajı: Önümüzde 5 ay var
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan seçim mesajı: Önümüzde 5 ay varCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kumluca'da açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan "Karşımızda kendimiz ve evlatlarımız için geleceğimize umutla bakabileceğimiz bir Türkiye tablosu olduğuna inanıyorum. İnşallah yeni dönemin adına da Türkiye Yüzyılı diyoruz. Kumluca Türkiye Yüzyılı'nın evelallah önemli bir adımı olacak, Finike, Manavgat öyle olacak. 19 ilçesiyle Antalya öyle olacak." diye konuştu. Antalya'da toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, muhalefeti eleştirerek, “Milletimizi vesayetin cenderesinden kurtarmış olmakla övünüyoruz. Bunlar kendi vesayetlerini inşa etmeye çalışıyorlar. Bu defaki vesayetin adı ne biliyor musunuz, 6'lı masadaki vesayetin adı, siyasi vesayet" dedi. "Türkiye'nin her meselesini çözdük, sadece işte bu muhalefet sorununu halledemedik" diyen Erdoğan, "Maşallah şu anda bugün karşımda gördüğüm muhteşem katılım Antalya'nın nereye doğru yürüdüğünü gösteriyor, fazla değil, 5 ayımız var. 5 ay durmak yok, sandıkları gümbür gümbür patlatmaya hazır mıyız?" diye konuştu.
7.01.2023Gündem
Lise üniversite 5500 TL yardım başvurusu nasıl yapılır, şartları neler? Öğrenci başarı teşviğini kimler alabilir? e devlet 5500 TL başvuru ekranı açıldı mı?
Lise üniversite 5500 TL yardım başvurusu nasıl yapılır, şartları neler? Öğrenci başarı teşviğini kimler alabilir? e devlet 5500 TL başvuru ekranı açıldı mı?Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan lise üniversite 5500 TL yardım başvurusu müjdesini verdi. İlkokul, lise ve üniversite öğrencileri 5500 TL yardım başvurusunda bulunabilecek. Peki, Lise üniversite 5500 TL yardım başvurusu nasıl yapılır? İşte Öğrenci teşvik programı başvurusu hakkında merak edilenler…
14.12.2022Eğitim
Maden işçileri için yeni yasa ve maddi destek hazırlığı
Maden işçileri için yeni yasa ve maddi destek hazırlığıBartın'da 41 kişinin hayatını kaybettiği maden kazasının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla maden işçileri için hem yeni yasa hazırlanacak hem de madenci yakınlarına destek paketi torba teklife eklenecek.
18.10.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan talimatı verdi! Madenci ailelerine mali destek paketi
Cumhurbaşkanı Erdoğan talimatı verdi! Madenci ailelerine mali destek paketiCumhurbaşkanı Erdoğan ölen madencilerin eş veya çocuklarına kıdemlerine bakılmaksızın aylık bağlanması konusunda yasal düzenleme yapılması için talimat verdi. Ailelere 1 milyon 500 bin TL’yi aşacak yardım yapılacağı ifade edildi.
18.10.2022Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Nakdi Yardım ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki nakdi yardım haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.