Mezuniyet

Mezuniyet

Son dakika mezuniyet haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan mezuniyet ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını mezuniyet haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Mezuniyet

haberleri sayfasında son dakika yaşanan mezuniyet gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.769 mezuniyet haberi bulunmuştur. Tüm mezuniyet haberleri aşağıda listelenmiştir.
Akademik uyarı nedir, AÖF akademik durum uyarı ne demek? Akademik yetersizlik uyarısı!
Akademik uyarı nedir, AÖF akademik durum uyarı ne demek? Akademik yetersizlik uyarısı! Akademik yetersizlik uyarısı, Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi'nde okuyan öğrenciler tarafından sorgulanıyor. Peki, Akademik yetersizlik uyarısı nedir, ne anlama geliyor? İşte Akademik uyarı hakkında merak edilenler…
4.10.2022Eğitim
Kamuya KPSS şartsız personel alımı yapılacak! 27 Eylül'de belli olacak
Kamuya KPSS şartsız personel alımı yapılacak! 27 Eylül'de belli olacakKamu kurumlarında çalışmak isteyenler KPSS'ye girerek memur olarak artanmak istiyor. Ancak kadrolu olarak kamu kurum ve kuruluşlarına sınav şartı olmadan atanlar da bulunuyor. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının koruması altında yetişmiş toplam 958 genç, 27 Eylül’de düzenlenecek kura töreniyle kamu kurum ve kuruluşlarına atanacak
Devlet korumasında yetişen 958 gencin kamuya ataması yapılacak
Devlet korumasında yetişen 958 gencin kamuya ataması yapılacakAile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı'nın koruması altında yetişmiş 958 genç, 27 Eylül'de düzenlenecek kura töreniyle kamu kurum ve kuruluşlarına atanacak.
22.09.2022Ekonomi
Askerlik tecil ettirme! Askerlik işlemleri e devlet nasıl yapılır, askerlik erteleme başvurusu nasıl yapılır?
Askerlik tecil ettirme! Askerlik işlemleri e devlet nasıl yapılır, askerlik erteleme başvurusu nasıl yapılır?Askerlik erteleme nasıl yapılır, askerlik tecil ettirme şartları nelerdir? Yoklama kaçağı mesajının ardından askerlik tecil ettirme sürecine ilişkin aramalar arttı. E-devlet üzerinden Giriş yaparak askerliği erteleme yani tescil başvurusu yapılabiliyor. Peki askerlik tecil başvurusu nasıl yapılır? Askerlik erteleme başvurusu ve tecil ettirme sürecine ilişkin merak edilenler…
20.09.2022Gündem
Boğaziçi Üniversitesi en az lise mezunu 140 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
Boğaziçi Üniversitesi en az lise mezunu 140 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!Boğaziçi Üniversitesi personel alımı ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı. İlana göre 140 sözleşmeli personel alınacak. Alım yapılacak kadrolar, büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, şoför, temizlik personeli ve bahçıvan olarak açıklandı. Başvurular şahsen yapılacak. Peki, Boğaziçi Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Boğaziçi Üniversitesi sözleşmeli personel alımı şartları!
Polis Akademisi akademik personel alacak! İşte başvuru şartları!
Polis Akademisi akademik personel alacak! İşte başvuru şartları!Polis Akademisi Başkanlığı duyurdu! Güvenlik Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü, Adli Bilimleri Enstitüsü Müdürlüğü ve Trafik Enstitüsüne doktor öğretim üyesi, öğretim görevlisi ve araştırma görevlisi öğretim elamanı alınacak. Peki, Polis Akademisi akademik personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Polis Akademisi personel alımı başvuru şartları!
Öğretmenlerin güvenlik soruşturması ne zaman bitecek? Öğretmenler ne zaman göreve başlayacak? Öğretmen atama tebligatı ne zaman gönderilecek?
Öğretmenlerin güvenlik soruşturması ne zaman bitecek? Öğretmenler ne zaman göreve başlayacak? Öğretmen atama tebligatı ne zaman gönderilecek? Milli Eğitim Bakanlığı tarafından atanan 20 bin öğretmenin güvenlik soruşturması devam ediyor. Öğretmenler güvenlik soruşturması tamamlandıktan sonra resmen göreve başlayacak. Bakan Soylu Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması’nın tamamlanacağı tarihi açıkladı. Peki, Öğretmenlerin güvenlik soruşturması ne zaman bitecek? Öğretmenler ne zaman göreve başlayacak? İşte atanan öğretmenlerin göreve başlama süreci ile ilgili detaylar…
11.09.2022Eğitim
İSKİ sonuçları açıklandı mı, İSKİ personel alımı sonuçları isim listesi belli oldu mu? İSKİ KPSS şartsız 223 personel alımı başvuru sonuçları
İSKİ sonuçları açıklandı mı, İSKİ personel alımı sonuçları isim listesi belli oldu mu? İSKİ KPSS şartsız 223 personel alımı başvuru sonuçlarıİSKİ personel alımı başvuru sonuçları için yapılan aramalar arttı. İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (İSKİ) personel alımı başvuruları 19 Ağustos tarihinde sona erdi. Başvuruların sona ermesinin ardından gözler KPSS şartsız personel alımı sonuç gününe çevrildi. Peki, İSKİ sonuçları açıklandı mı, İSKİ personel alımı sonuçları isim listesi belli oldu mu? İSKİ KPSS şartsız 223 personel alımı başvuru sonuçları hakkında merak edilenler…
Orman Genel Müdürlüğü personel alımı! OGM personel alımı başvuru şartları nelerdir, son başvuru tarihi ne zaman? Avukat, güvenlik ve temizlik görevlisi, şoför alımı
Orman Genel Müdürlüğü personel alımı! OGM personel alımı başvuru şartları nelerdir, son başvuru tarihi ne zaman? Avukat, güvenlik ve temizlik görevlisi, şoför alımıOrman Genel Müdürlüğü başvuru şartları ve süreci için araştırmalar hızlandı. Orman Genel Müdürlüğü 338 sözleşmeli personel alımı yapacağının duyurmasının adından OGM personel alımı başvuruları yoğun ilgi gördü. Avukat, güvenlik ve temizlik görevlisi, şoför alımının yapılacağı OGM personel alımı hakkında merak edilenler…
Üniversite kayıtları ne zaman bitiyor? Üniversite kayıtları saat kaça kadar alınacak? İşte üniversite kayıtları için son tarih ve üniversitelere teslim edilmesi gereken belgeler!
Üniversite kayıtları ne zaman bitiyor? Üniversite kayıtları saat kaça kadar alınacak? İşte üniversite kayıtları için son tarih ve üniversitelere teslim edilmesi gereken belgeler!Üniversite kayıt işlemlerinde sona gelindi! Milyonlarca öğrenci kayıtlarını büyük oranda tamamladı. Belgelerini temin edemeyen adaylar da kayıt işlemlerini son güne bıraktı. Üniversiteli olma yolunda son adım olan kayıt takvimi pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Peki, Üniversite kayıtları ne zaman bitiyor? Üniversite kayıtları saat kaça kadar alınacak? İşte üniversite kayıtları için son tarih!
25.08.2022Eğitim
Dicle Üniversitesi 58 personel alacak! İşte sözleşmeli personel alımı şartları!
Dicle Üniversitesi 58 personel alacak! İşte sözleşmeli personel alımı şartları!Dicle Üniversitesi duyurdu! 58 sözleşmeli personel alınacak. İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. İlana göre, Dicle Üniversitesi’ne hemşire, laborant, ebe, eczacı, sağlık tekniker, sağlık personeli, veteriner hekim, koruma ve güvenlik görevlisi, tekniker, teknisyen, büro personeli, mühendis ve destek personeli alınacak. Peki, Dicle Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Dicle Üniversitesi personel alımı şartları!
Bakan Soylu: “Cumhuriyet'in 100'üncü yılı, inanıyoruz ki kahramanlarımız sayesinde Gabar, Cudi, Ağrı, Van tertemiz olacak”
Bakan Soylu: “Cumhuriyet'in 100'üncü yılı, inanıyoruz ki kahramanlarımız sayesinde Gabar, Cudi, Ağrı, Van tertemiz olacak”İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, “Cumhuriyet'in 100'üncü yılı, inanıyoruz ki kahramanlarımız sayesinde Gabar, Cudi, Ağrı, Van tertemiz olacak” dedi.
23.08.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklama: Komşularımıza sırtımızı dönemeyiz
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş açıklama: Komşularımıza sırtımızı dönemeyizCumhurbaşkanı Erdoğan, Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi Başkanlığı Subay ve Astsubay Öğrencileri Mezuniyet Töreni'nde açıklamalar bulundu. Erdoğan, "Türkiye stratejik önemi yüksek coğrafi konuma sahiptir. Geniş bir bölgede yaşanan her olay bizi etkilemektedir. Afganistan'da devam eden iç karışıklıkların, Yemen'de çatışmaların, Suriye'de zulüm ve saldırıların, Balkanlarda alevlenen gerilimlerin, komşuların yanı sıra geniş alandaki krizlerin yansımalarını hisseden ülke Türkiye'dir. Birileri ne derse desin, ülkemizin buralara sırtını dönme lüksü yoktur. Kapıları kapatıp banane diyemeyiz. Bize ne Kudüs'ten bize Ne Irak'tan, Yemen'den Suriye'den diyemeyiz. Hele batılılar gibi 'banane' hiç diyemeyiz. Biz büyük bir devletiz. Zorluklara aldanmadan gereğini yerine getirmek, vicdani görevimizdir. Bölgenin halkları birbirlerinin kardeşi, akrabalarıdır." dedi.
22.08.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyon için tedbirler alıyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Enflasyon için tedbirler alıyoruzKabine toplantısı sona erdi. Beştepe'deki toplantıda, Rusya-Ukrayna Savaşı ve 'tahıl koridoru' görüşüldü. Ekonomideki gelişmeler ile terörle mücadele operasyonlarındaki son durum da ele alındı. Cumhurbaşkanı Erdoğan alınan yeni kararları canlı yayında açıkladı. Erdoğan, "Gaziantep ve Mardin'de meydan gelen kazalarda hayatını kaybedenlere başsağlığı diliyorum. Kazalar tüm boyutlarıyla soruşturulmaktadır. Soruşturmalar neticesinde, failler hakkındaki işlemler yapılacaktır." dedi. "Vatandaşlarımızı TL mevduatına dönmeye davet ediyorum" diyen Erdoğan, "Enflasyon için tedbirler alıyoruz" ifadelerini kullandı.
22.08.2022Gündem
Erciyes Üniversitesi personel alımı ilanı yayınlandı! 63 akademik personel alınacak!
Erciyes Üniversitesi personel alımı ilanı yayınlandı! 63 akademik personel alınacak!Erciyes Üniversitesi duyurdu! 63 öğretim üyesi alacak. Yayımlanan ilana göre, Erciyes Üniversitesi profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi kadrolarına alım yapacak. Peki, Erciyes Üniversitesi öğretim üyesi alımı başvurusu nasıl yapılır? Erciyes Üniversitesi personel alımı şartları ne? İşte akademik personel ilanları ve personel alımı 2022 şartları!
Üniversiteye elektronik kayıt yeterli mi, e kayıt yaptıktan sonra üniversiteye gitmeye gerek var mı?
Üniversiteye elektronik kayıt yeterli mi, e kayıt yaptıktan sonra üniversiteye gitmeye gerek var mı?Üniversite tercih sonuçlarının açıklanmasının ardından gözler üniversite kayıtlarına çevrildi. Üniversite öğrencilerinin kayıtlarla ilgili aramaları devam ediyor. Peki, internet üzerinden üniversiteye kayıt yeterli mi? e kayıt yaptıktan sonra üniversiteye gitmeye gerek var mı?
22.08.2022Eğitim
2022 Üniversite kayıtları başladı! Üniversite kayıtları nasıl yapılır? e-Devlet Üniversite kayıt ekranı!
2022 Üniversite kayıtları başladı! Üniversite kayıtları nasıl yapılır? e-Devlet Üniversite kayıt ekranı!Milyonlarca aday bekliyordu! Bugün başlıyor! YKS tercih sonuçlarının açıklanmasının ardından gözler üniversite kayıtlarının başlayacağı tarihe çevrilmişti. ÖSYM tarafından paylaşılan takvimde üniversite kayıtları elektronik ortamda alınacak. Öğrenciler, kayıt işlemleri ile ilgili detaylar da merak ediliyor. Peki, Üniversite kayıtları ne zaman, saat kaçta başlıyor? Üniversite kayıtları nasıl yapılır? e-Devlet Üniversite kayıt ekranı ve kayıt için gerekenler…
22.08.2022Eğitim
Üniversite kayıtları ne zaman başlıyor? Üniversite e-Kayıt nasıl yapılır? İşte 2022 üniversite kayıt tarihleri ve kayıt için gerekli belgeler!
Üniversite kayıtları ne zaman başlıyor? Üniversite e-Kayıt nasıl yapılır? İşte 2022 üniversite kayıt tarihleri ve kayıt için gerekli belgeler!YKS tercih sonuçlarının açıklanmasının ardından üniversiteye yerleşen adayların gözü kayıt tarihlerine çevrilmişti. Öğrenciler için üniversite kayıtları başlıyor. Kayıtlara kısa bir süre kalırken üniversite kayıt işlemleri ile ilgili detaylar da merak ediliyor. Peki, Üniversite kayıtları ne zaman başlıyor? Üniversite kayıtları için gerekli belgeler neler? İşte 2022 üniversite kayıt tarihleri!
20.08.2022Eğitim
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) 97 personel alacak! İşte başvuru şartları!
Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı (SSB) 97 personel alacak! İşte başvuru şartları!Cumhurbaşkanlığı Savunma Sanayii Başkanlığı duyurdu! 97 personel alınacak. Savunma Sanayi Başkanlığı personel alımı ilanı yayınlandı. İlana göre, mühendis kadrolarına sözleşmeli personel alınacak. Peki, Savunma Sanayi Başkanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Savunma Sanayi Başkanlığı personel alımı başvuru şartları!
Üniversite kayıtları ne zaman? 2022-2023 üniversite kayıtları ne zaman başlıyor ve bitiyor? Kayıt için gerekli evraklar ve tarihleri!
Üniversite kayıtları ne zaman? 2022-2023 üniversite kayıtları ne zaman başlıyor ve bitiyor? Kayıt için gerekli evraklar ve tarihleri!Üniversite kayıtları ne zaman başlıyor, bitiyor? YKS tercih sonuçları açıklanınca, öğrenciler üniversite kayıt tarihleri için araştırma yapmaya başladı. YKS tercihlerini 27 Temmuz - 5 Ağustos tarihleri arasında tamamlayan üniversite adayları YKS tercih sonucunu öğrendi. Peki, Üniversite kayıtları nasıl yapılır, üniversite kayıt için gerekli belgeler nelerdir, elektronik kayıt nasıl yapılır, üniversite kayıtları online yapılır mı?
15.08.2022Eğitim
Savunma Sanayii Başkanlığı, 97 sözleşmeli personel alacak
Savunma Sanayii Başkanlığı, 97 sözleşmeli personel alacakSavunma Sanayii Başkanlığı (SSB) tarafından Resmi Gazete'de yayımlanan "Proji Bazlı Sözleşmeli Personel Alımı" ilanına göre, kuruma 97 sözleşmeli personel alımı yapılacak.
Üniversite yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak? YKS tercih sonuçları ne zaman açıklanır? Üniversite kayıtları ne zaman?
Üniversite yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak? YKS tercih sonuçları ne zaman açıklanır? Üniversite kayıtları ne zaman? Milyonlarca üniversite adayının merakla beklediği tercih sonuçları için gözler ÖSYM’den gelecek açıklamaya çevrildi. YKS tercih süreci 5 Ağustos’ta tamamlandı. Üniversite kayıtları da Ağustos ayında başlayacak. Süre daralırken üniversite yerleştirme sonuçlarının açıklanacağı tarih merak konusu oldu. Peki, Üniversite yerleştirme sonuçları ne zaman açıklanacak? YKS tercih sonuçları ne zaman açıklanır? Üniversite kayıtları ne zaman? Üniversiteler ne zaman açılacak? İşte detaylar…
14.08.2022Eğitim
Bakanlık 6 ilde 130 sözleşmeli personel alacak! Kentsel dönüşüm müdürlüklerinde istihdam edilecek!
Bakanlık 6 ilde 130 sözleşmeli personel alacak! Kentsel dönüşüm müdürlüklerinde istihdam edilecek!Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı 130 personel alacak! Yayımlanan ilana göre, Bakanlık, Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Uygulamalarında görevlendirilmek üzere başta mühendis olmak üzere çok sayıda personel alacak. Peki, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı personel alımı başvuruları nasıl yapılır? Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personel alımı şartları!
Dokuz Eylül Üniversitesi personel alacak! İşte başvuru şartları!
Dokuz Eylül Üniversitesi personel alacak! İşte başvuru şartları!Dokuz Eylül Üniversitesi duyurdu! Sözleşmeli personel alınacak. Yayımlanan ilana göre, üniversite birimlerinde istihdam edilmek üzere büro personeli, koruma ve güvenlik görevlisi, hemşire, sağlık teknikeri ve destek personeli alınacak. Başvurular 24 Ağustos’ta sona erecek. Peki, Dokuz Eylül Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? 9 Eylül Üniversitesi personel alımı şartları!
Bursa Büyükşehir Belediyesi en az lise mezunu itfaiye eri alacak! İşte başvuru şartları!
Bursa Büyükşehir Belediyesi en az lise mezunu itfaiye eri alacak! İşte başvuru şartları!Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı duyurdu! KPSS’den en az 60 puanla lise ve önlisans mezunu itfaiye eri alınacak. İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. Başvurular, 19-23 Eylül 2022 tarihleri arasında alınacak. Peki, Bursa Büyükşehir Belediyesi itfaiye eri alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Bursa Büyükşehir Belediyesi personel alımı şartları!

Benzer Haber Etiketleri

Mezuniyet ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki mezuniyet haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.