Kredi Kararı

Kredi Kararı

Son dakika kredi kararı haberleri ile ilgili Gazete Vatan'a eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kredi kararı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kredi kararı haber sayfamızda...

Kredi Kararı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 2.576 kredi karari haberi bulunmuştur.
Kredi müjdesi! 50 bin TL anında hesaplarda, kefilsiz, teminatsız, kolay başvuru...
Kredi müjdesi! 50 bin TL anında hesaplarda, kefilsiz, teminatsız, kolay başvuru...Yeni kredi kararı! 50.000 TL'ye kadar kredi kullanımı mümkün. Nakit ihtiyacı olanlar için kolay, kefilsiz, teminatsız başvuru imkanı bulunuyor. Kredi başvuruları hemen değerlendirilip onaylananların paraları anında hesaplarına yatırılıyor. İş Bankası tarafından yeni kredi paketinin detayları paylaşıldı. Çiftçilerin dijital kanallar üzerinden finansman ihtiyaçları “Anında Tarım Kredisi” ile karşılanıyor.
25.11.2021Ekonomi
Kredi fırsatı! Hemen hesaplara geçiyor, 50 bin TL kefilsiz ve teminatsız...
Kredi fırsatı! Hemen hesaplara geçiyor, 50 bin TL kefilsiz ve teminatsız...Kredi kararı! 50 bin liraya ve 36 ay vadeye kadar kredi verilecek. Onaylandıktan sonra hemen hesaplara geçiyor. İş Bankası resmen duyurdu ve kullanıma sunuldu. Çiftçilere yönelik dijital kanallar üzerinden sunulan 'Anında Tarım Kredisi' kefilsiz ve teminatsız olarak veriliyor. Başvurular şubeye gitmeden bankanın İşCep veya İnternet Şubesi üzerinden yapılıyor.
15.11.2021Ekonomi
Akbank resmen duyurdu! Flaş kredi kararı, imzalar atıldı...
Akbank resmen duyurdu! Flaş kredi kararı, imzalar atıldı...Akbank harekete geçti ve resmen duyurdu. Kredi açıklaması geldi. Hesabı olan müşterileri ilgilendiriyor. İmzalar atıldı. KOBİ’lere yönelik iki yeni kredi anlaşması yapıldığı belirtildi. Bu anlaşmanın yanı sıra dış ticaret işlemleri ve orta ölçekli işletmelerini finansman ihtiyacını destekleyecek 4 yeni anlaşma imzaladı. İşte Akbank'tan yapılan kredi anlaşması duyurusu ve detayları...
11.11.2021Ekonomi
Akbank'tan kredi açıklaması! Resmen duyurdu, faiz oranları...
Akbank'tan kredi açıklaması! Resmen duyurdu, faiz oranları...Akbank'tan flaş kredi kararı! Resmen duyuruldu. Kredi kullanacak müşterileri yakından ilgilendiriyor. Faiz oranları yüzde 1,48’den başlıyor. Akbank, çevre dostu hibrit ve elektrikli araç almak isteyenlere yönelik avantajlı fiyatlama seçenekleriyle Çevre Dostu Taşıt Kredisi’ni kullanıma sundu. 1,48'den başlayan faiz oranlarının yanı sıra kredi tahsis ücretinde de yüzde 50 indirim sağlanıyor.
6.11.2021Ekonomi
Kredi kararı resmen başladı 650, 1.300 ve 1.950  lira! e-Devlet'ten başvuru yapılıyor, son tarih 8 Kasım…
Kredi kararı resmen başladı 650, 1.300 ve 1.950 lira! e-Devlet'ten başvuru yapılıyor, son tarih 8 Kasım…Yüz binlerce kişi bekliyordu. Resmen açıklandı ve başladı. Ödemeler aylık 650, 1.300 ve 1.950 lira arasında değişiyor. Öğrencilerin kredi ve burs başvuruları e-Devlet üzerinden yapılıyor. Şehit çocukları, gazi çocukları, sağlık kurulu raporu ile yüzde 40 ve üzerinde engelli olduğu tespit edilen öğrenciler, anne ve babası vefat etmiş olanlara öncelik veriliyor. Burs alan öğrenciye kredi; kredi alan öğrenciye ise burs ödemesi yapılmıyor. İlk defa burs ve kredi alacak öğrencilere, müracaat ettikleri öğretim yılı başı itibarıyla normal öğrenim süresince ödeme yapılacak.
6.11.2021Eğitim
Akbank'tan kredi kararı! Resmen açıklandı, 3 farklı paket...
Akbank'tan kredi kararı! Resmen açıklandı, 3 farklı paket...Akbank harekete geçti. Yeni karar resmen duyuruldu. Akbank 3 farklı kredi paketini müşterilerinin kullanımına sunuyor. Akbank, sürdürülebilir turizmin geliştirilmesi, deniz turizmi, liman ve denizcilik faaliyetlerinde çevresel ayak izinin azaltılması ve denizlerin korunması için "Mavi Finansman Ürün Paketi"ni hayata geçirdi.
2.11.2021Ekonomi
Kredi kullanımı ile ilgili flaş gelişme! Harekete geçildi, maliyet düşecek, kefalet...
Kredi kullanımı ile ilgili flaş gelişme! Harekete geçildi, maliyet düşecek, kefalet...Kredi kullanımı ile ilgili önemli bir adım atılıyor. Harekete geçildi. Maliyet düşürülecek. Kefalet sorunu ortadan kaldırılacak. Ucuz krediye erişim sağlanacak.
31.10.2021Ekonomi
Garanti BBVA resmen duyurdu! Flaş kredi kararı, faizler düşürüldü
Garanti BBVA resmen duyurdu! Flaş kredi kararı, faizler düşürüldüGaranti BBVA harekete geçti. Kamu bankalarının ardından bir faiz kararı da Garanti Bankası'ndan geldi. Garanti BBVA faizleri düşürdüğünü duyurdu. Garanti BBVA rotatif kredi faizini yüzde 18'in üstündeki seviyelerden yüzde 16.75'e çekti.
27.10.2021Ekonomi
Kredi ile ilgili yeni açıklama! BDDK duyurdu, ve belli oldu
Kredi ile ilgili yeni açıklama! BDDK duyurdu, ve belli olduKredi ile ilgili son dakika açıklaması geldi. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu tarafından açıklandı. BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben, "Bankacılık sektörümüz hem sermaye yeterliliği hem kur hem de aktif kalitesi bakımından gayet sağlam bir durumdadır. Bankalarımız salgının başlangıcından itibaren 940 milyar lira civarında yeni kredi kullandırımı gerçekleştirmiştir." ifadelerini kullandı.
26.10.2021Ekonomi
Kredi faiz oranları tamamen değişti! Bankalar resmen duyurdu, flaş kredi kararı...
Kredi faiz oranları tamamen değişti! Bankalar resmen duyurdu, flaş kredi kararı...Merkez Bankası'nın faiz indirimi kararı sonrası bankaların yeni kredi faizleri de belli oldu. Bankalar tek tek açıkladı. İhtiyaç, konut, taşıt kredilerinin faiz oranları değişti. Kredi çekmek isteyen herkesi ilgilendiriyor. İhtiyaç, konut ve taşıt kredilerinde güncel faiz oranları sıklıkla merak ediliyor. Ziraat Bankası, İş Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Garanti BBVA, ING, Akbank ve diğer bankalar güncel kredi faiz oranlarını açıkladı. İşte güncel kredi faiz oranları
22.10.2021Ekonomi
Akbank resmen duyurdu! Flaş karar, müşterilere...
Akbank resmen duyurdu! Flaş karar, müşterilere...Akbank harekete geçti ve kararı resmen açıkladı. Müşterileri ilgilendiriyor. Flaş kredi kararı. Çalışmalar devam ediyor. Dev banka müşterilerine duyurdu. Akbank, "Çatı GES Yatırım Kredisi" ürününü sürdürülebilirlik odaklı ürünleri arasına ekledi. Akbank Ticari Bankacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Tugal, "Bankacılık sektöründe sürdürülebilir finansman alanında somut hedef veren ilk mevduat bankası olarak 2030 yılına kadar ülkemize 200 milyar TL sürdürülebilir kredi finansmanı sağlama çalışmalarımızı sürdürüyoruz." dedi.
14.10.2021Ekonomi
Kredi ile ilgili son dakika kararı! Yeni dönem başlıyor, artık...
Kredi ile ilgili son dakika kararı! Yeni dönem başlıyor, artık...Kredi kararı! Bakanlık harekete geçti. Kredi kullanacaklar için önemli değişiklikler olacak. Çalışmada sona gelindi. İhracatçıları güçlendirmek, teminat mektubu ve kredi konusunda yaşadıkları sorunları çözmek için yeni bir yapı kuruluyor. İhracat Kefalet Sistemi’ni (İKS) yeni kurulan anonim şirket yönetecek. İhracatçıların kredi talepleri bu yapı üzerinden sonuçlandırılacak. Kredibilitesi olan firmalara, hazine garantili kefalet verilecek. Bankalarda zaman ve para kaybettiren işlemler olmadan kredi talep edilebilecek.
14.10.2021Ekonomi
Kredi müjdesi! Sıfır faizle 20.000 TL, başvuran alıyor
Kredi müjdesi! Sıfır faizle 20.000 TL, başvuran alıyorFaizsiz kredi fırsatı! 20.000 TL'ye kadar kredi kullanımı mümkün. Sözüne Bedava Kredi kampanyası ile nakit ihtiyacı olanlara faizsiz çözüm imkanı sağlanıyor. QNB Finansbank önemli bir kredi paketini devreye aldı. KOBİ’lerin ihtiyaçları doğrultusunda hayata geçiren kampanyada 12 ay vade seçeneği sunuluyor.
3.10.2021Ekonomi
Faiz oranları değişti! Resmen açıklandı, flaş kredi kararı, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ve...
Faiz oranları değişti! Resmen açıklandı, flaş kredi kararı, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ve...Kredi çekecekler dikkat! Faiz oranları değişti. Bankalar art arda duyurdu. Nakit ihtiyacı olan ev ya da araba almak isteyenleri çok yakından ilgilendiriyor. Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank ve diğer bankalar kredi faiz oranlarını vatandaşlara duyurdu. İşte Bankaların ihtiyaç, konut ve taşıt kredisi faizleri...
3.10.2021Ekonomi
Kredi fırsatı! 2 yıl ödemesiz, 500 bin TL'ye kadar... Faiz desteği verilecek
Kredi fırsatı! 2 yıl ödemesiz, 500 bin TL'ye kadar... Faiz desteği verilecekAvantajlı koşullarda kredi imkanı sağlanıyor. Ödemeler 6 aydan 24 aya kadar ötelenebiliyor. Kredi kullanımında üst limit 500 bin TL olarak belirlendi. KOBİ'lere istihdam, imalat sanayiine 5 ve 6. bölgede yatırım odaklı, 23 milyar liralık ucuz kredi paketi oluşturuldu. İşte detaylar...
30.09.2021Ekonomi
Faiz oranları değişti! Bankalar resmen duyurdu, flaş kredi kararı...
Faiz oranları değişti! Bankalar resmen duyurdu, flaş kredi kararı...Faiz oranları değişti! Bankalar resmen duyurdu. Kredi çekmek isteyen herkesi ilgilendiriyor. İhtiyaç, konut ve taşıt kredilerinde güncel faiz oranları merak ediliyor. Ziraat Bankası, , Halkbank, İş Bankası, Vakıfbank, Garanti BBVA, Akbank, ING ve diğer bankalar kredi faiz oranlarını açıkladı. Çeşitli ihtiyaçları için kredi çekmek isteyenler kendilerine en uygun faiz oranlarını araştırıyor. İşte güncel kredi faiz oranları
25.09.2021Ekonomi
İş Bankası resmen duyurdu! Flaş kredi kararı, faiz oranları...
İş Bankası resmen duyurdu! Flaş kredi kararı, faiz oranları...İş Bankası harekete geçti ve yeni kararı resmen duyurdu! Flaş kredi hamlesi. Uygun faiz oranlı, geri ödemesiz dönemli, esnek ödeme planıyla kredi kullandırılacak. Dev bankadan işletmelere yönelik açıklama geldi. Deniz kirliliğinin azaltılması, önlenmesi ve denizlerimizin korunmasına yönelik işletmelere avantajlı fırsatlarla kredi verilecek.
24.09.2021Ekonomi
Son dakika kredi kararı! Resmen duyuruldu, değişti ve artık...
Son dakika kredi kararı! Resmen duyuruldu, değişti ve artık...Kredi ile ilgili son dakika kararı açıklandı. Resmi açıklama BDDK tarafından yapıldı. Yeni düzenleme ile taksit sayısında değişikliğe gidiliyor. 50 bin TL'nin üzerinde olan krediler için taksit sayısı 36'dan 24'e düşürüldü.
17.09.2021Ekonomi
Kredi müjdesi! Resmen açıklandı, 3 ay ertelemeli, 250 bin TL'ye kadar...
Kredi müjdesi! Resmen açıklandı, 3 ay ertelemeli, 250 bin TL'ye kadar...Kredi kullanmayı planlayanlar için dev banka harekete geçti. 3 ay ötelemeli kredi imkanı sağlanıyor. Kredi limiti 250 bin lira olarak belirlendi. Şekerbank tarafından yapılan açıklamada kredi paketinin detayları paylaşıldı. Şekerbank, 13-17 Eylül tarihlerinde Ahilik Haftası kapsamında esnafa özel fırsatlar sunduğu kampanya ile esnafın 250 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarını uygun koşullarla karşılıyor.
14.09.2021Ekonomi
Kredi ile ilgili flaş karar! Merkez Bankası...
Kredi ile ilgili flaş karar! Merkez Bankası...Merkez Bankası'ndan flaş kredi kararı! Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) Başkanı İsmail Gülle, ihracatçıların Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) kaynaklarıyla kullandığı reeskont kredilerinin miktarını 30 milyar dolara çıkarılmasıyla ilgili, "Hem finansmana ulaşmada hem de daha düşük maliyetli kredi kullanmada iyi bir destek olacak. İhracatımıza önümüzdeki dönemlerde çok ciddi katkı sağlayacağına inanıyorum." dedi.
3.09.2021Ekonomi
Kredi müjdesi! Faizler düşürüldü, yüzde 50 indirim...
Kredi müjdesi! Faizler düşürüldü, yüzde 50 indirim...Avantajlı koşullarda kredi kullanım imkanı sunuluyor. Yüzde 10 faiz ve yüzde 50 masraf indirimi uygulanıyor. İmzalar atıldı. Kredi kararı netleşti. Şekerbank kredi kullanmak isteyenler için harekete geçti. Şekerbank, çiftçilerin hasat ettikleri ürünlerin lisanslı depolarda sağlıklı ve güvenli bir şekilde depolanması için oluşturulan elektronik ürün senetlerinin işlem gördüğü Türkiye Ürün İhtisas Borsası AŞ (TÜRİB) ile iş birliğine gitti. Çiftçilerin yararlanabileceği kredi kampanyasının detayları...
24.08.2021Ekonomi
Faizsiz 20.000 TL! Başvuran alıyor, geri ödeme...
Faizsiz 20.000 TL! Başvuran alıyor, geri ödeme...Dev banka harekete geçti. Acil nakit ihtiyacı olanlar için faizsiz 20 bin TL veriliyor. 12 ay vade seçeneği sunuluyor. Faizsiz para kullanımı için internetten başvuru yapılması mümkün. QNB Finansbank'tan kredi hamlesi geldi. Sözüne Bedava Kredi kampanyası, sıfır faizli ve 12 ay aylık taksitli olarak KOBİ’lerin ihtiyaçları doğrultusunda hayata geçirildi.
16.08.2021Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

kredikredi kararıakbankbanka krediihtiyaç kredisi

Kredi Kararı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.