Kredi Banka

Kredi Banka

Son dakika kredi banka haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan kredi banka ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını kredi banka haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kredi Banka

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kredi banka gelişmeleri de dahil olmak üzere 6.540 kredi banka haberi bulunmuştur. Tüm kredi banka haberleri aşağıda listelenmiştir.
Kredi çekmek isteyenlere müjde! Ucuz kredi geliyor, resmen belli oldu! 0,89 ve 0,99 faizli konut kredisi ve tavan fiyat uygulaması...
Kredi çekmek isteyenlere müjde! Ucuz kredi geliyor, resmen belli oldu! 0,89 ve 0,99 faizli konut kredisi ve tavan fiyat uygulaması...Ucuz konut kredisi müjdesi. Kredi çekmek isteyenleri sevindiren gelişme. Hazine ve Maliye Bakanlığı duyurdu. Ev sahibi olmak isteyen herkesi ilgilendiriyor. Yüzde 0,99 ve 0,89 faiz oranları ile konut kredisi sağlanacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdesini verdiği 0.89 0.99 faizli konut kredisi paketi ile ilgili, Hazine ve Maliye Bakanlığı önemli bir bilgilendirmede bulundu. Bakanlık, konut finansmanı projesi detaylarını açıkladı ve kredi kullanım şartlarını duyurarak "Konut Finansman Paketleriyle vatandaşlarımızın konut piyasasındaki dalgalanmaların olumsuz etkilerinden korumak ve ilk konutunu alacak vatandaşlarımızın çok uygun maliyetle konut erişimlerini artırmak hedeflenmiştir" dedi. Öte yandan Fahiş kira fiyatlarının önüne geçilecek. Yol haritası belli oldu. Tavan fiyat getirilmesi de dahil farklı alternatifler gündemde. Özellikle son bir yılda kira fiyatlarındaki artış vatandaşları ekonomik olarak zorluyordu. Ortalama kira fiyatları asgari ücret ile yarışır hale geldi. Asgari ücretli ya da asgari ücrete yakın ücret alan ve kiralık evde yaşayan vatandaşlar kiralardaki bu astronomik artışın önüne geçilmesini bekliyordu. Hükümet kira fiyatlarındaki artışı önlemek için çalışmalara başladı. Peki Düşük Faizli Konut Kredisi Nasıl Alınır, Şartları Neler? Kimler Düşük Faizli Konut Kredisi Alabilir? 0.89, 0.99 Faizli Konut Kredisi Ne Zaman Verilecek? 0.89, 0.99 Faizli Konut Kredisi Şartları Nedir, Hangi Bankalar Verecek? İşte son dakika haberinin detayları.
22.05.2022Ekonomi
Ucuz kredi müjdesi! Bakanlık resmen duyurdu, 0,89 ve 0,99 faizli konut kredisi! Şartlar belli oldu
Ucuz kredi müjdesi! Bakanlık resmen duyurdu, 0,89 ve 0,99 faizli konut kredisi! Şartlar belli olduUcuz konut kredisi müjdesi. Hazine ve Maliye Bakanlığı son dakika duyurdu. Ev sahibi olmak isteyen herkesi ilgilendiriyor. Yüzde 0,99 ve 0,89 faiz oranları ile konut kredisi sağlanacak. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın müjdesini verdiği 0.89 0.99 faizli konut kredisi paketi ile ilgili, Hazine ve Maliye Bakanlığı önemli bir bilgilendirmede bulundu. Bakanlık, konut finansmanı projesi detaylarını açıkladı ve kredi kullanım şartlarını duyurarak "Konut Finansman Paketleriyle vatandaşlarımızın konut piyasasındaki dalgalanmaların olumsuz etkilerinden korumak ve ilk konutunu alacak vatandaşlarımızın çok uygun maliyetle konut erişimlerini artırmak hedeflenmiştir" dedi. İşte son dakika haberinin detayları...
20.05.2022Ekonomi
Halkbank personel alımı ilanı yayınlandı! 150 uzman yardımcısı alınacak! İşte Halkbank personel alımı başvuru şartları!
Halkbank personel alımı ilanı yayınlandı! 150 uzman yardımcısı alınacak! İşte Halkbank personel alımı başvuru şartları!Halkbank duyurdu! 150 personel alınacak! Yayımlanan ilana göre, İstanbul’da istihdam edilmek üzere bilgi teknolojileri uzman yardımcısı kadrosunda 150 personel istihdam edilecek. Halkbank personel alımı başvuruları 6 - 27 Mayıs 2022 tarihleri arasında alınacak. Adaylara 25 Haziran’da sınav yapılacak. Peki, Halkbank personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Halkbank personel alımı başvuru şartları!
Emeklilere 2750 TL ödeme! SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı fark etmiyor, hesaplara yatırılıyor
Emeklilere 2750 TL ödeme! SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı fark etmiyor, hesaplara yatırılıyorEmeklilere 2.750 TL nakit ödeme yapılacak! SSK, Bağ-Kur, Emekli Sandığı fark etmiyor. Milyonlarca emekliyi çok yakından ilgilendiriyor. Ödemeler anında hesaplara yatırılıyor. Yapı Kredi emeklilere promosyon ödemesi duyurusunu yaptı. Aylıklarını Yapı Kredi'ye taşıyan emekli müşterilere, maaşlarına göre en düşük 1.650 TL, en yüksek 2.500 TL ödeme yapılacak. Emekliler, bankaya maaşını taşıyan yakınları için de 250 TL nakit ödül kazanacak. Nakit promosyon ödemeleri 3 yıl için peşin olarak yapılacak. Promosyon kampanyası 31 Mart tarihine kadar geçerli olacak. Emekliler, ücretsiz EFT ve havale imkanından faydalanabileceği gibi banka tarafından belirlenen özel indirimlerden de yararlanacak. Banka müşterisi olmayan emekliler, e-Devlet'ten kolayca maaşlarını Yapı Kredi’ye taşıyabiliyor. Emeklilere 2.750 TL'ye varan promosyon ödemesinin detayları...
11.03.2022Ekonomi
Yapı Kredi resmen duyurdu! Bankada hesabı olan tüm müşterileri kapsıyor, ilk kez...
Yapı Kredi resmen duyurdu! Bankada hesabı olan tüm müşterileri kapsıyor, ilk kez...Yapı Kredi son dakika olarak açıkladı. Tüm banka müşterilerini ilgilendiren kararın detayları paylaşıldı. Bir ilk gerçekleştiriliyor. Tamamen değişiyor. Bankacılıkta büyük dönüşüm başlıyor. Yapı Kredi ve Gelir İdaresi Başkanlığı, yürüttükleri e-dekont projesiyle kâğıt olarak düzenlenen tüm dekontları elektronik ortama taşıyor. Sektörde bir ilk olan bu geçişle Yapı Kredi’nin gişedeki parasal işlemlerinin de artık ürün sözleşmelerinde olduğu gibi mobil onayla tamamlanabilmesine olanak sağlanacak. Müşterilerin yasal geçerlilik nedeniyle ıslak imzalı olarak basılması gereken dekontların da elektronik olarak kendilerine iletilmesiyle, zaman ve kâğıt tasarrufu sağlanarak sürdürülebilirliğe de katkıda bulunmak hedefleniyor.
7.03.2022Ekonomi
Araba alacaklara büyük fırsat! Yeni düzenleme geliyor, araç kredileri artık...
Araba alacaklara büyük fırsat! Yeni düzenleme geliyor, araç kredileri artık... Araba sahibi olmak isteyenlere müjde. Araç kredileriyle ilgili son dakika açıklaması geldi. Resmen değişiyor. Yeni düzenleme geliyor. Tarih belli oldu. BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben katıldığı canlı yayında taşıt kredileriyle ilgili yeni düzenleme olacağını bildirdi. Yerli otomobilin çıkışıyla otomobil kredileri konusunda artırım olacağını açıklayan Akben, taksit sayısının artırılması ile ilgili de görüşmelerin yapılacağını duyurdu. İşte son dakika haberini detayları...
4.02.2022Ekonomi
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı KPSS şartsız personel alacak! İşte başvuru şartları!
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı KPSS şartsız personel alacak! İşte başvuru şartları!Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı sınavla iletişim uzman yardımcısı alacak! Yayımlanan ilana göre, İletişim Uzman Yardımcısı unvanıyla atama yapılabilecek azami kadro sayısı 30 olarak belirlendi. İletişim uzman yardımcısı sınav başvurusu 24 Ocak’ta başlıyor. Peki, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte iletişim uzmanı alımı başvuru şartları!
Faizsiz kredi fırsatı! 6 ay ödemesiz ve... HalkBank, İş Bankası, Yapı Kredi, Akbank resmen duyurdu
Faizsiz kredi fırsatı! 6 ay ödemesiz ve... HalkBank, İş Bankası, Yapı Kredi, Akbank resmen duyurduFaizsiz kredi fırsatı devreye alındı. HalkBank, İş Bankası, Yapı Kredi, Akbank ve diğer bankalar kredi paketlerini duyurdu. Bazı kredilerin 6 ay ödemesiz ve uygun faizli ya da faizsiz seçenekleri bulunuyor. Girişimci, çiftçi, esnaf kadınlara destek olabilmek ve yeni iş kurmak isteyenler için bankalar kredi paketlerini devreye aldı. Limitler konusunda da çok sayıda seçenek sunuldu. İşte bankaların duyurduğu kredi paketleri...
22.11.2021Ekonomi
Yapı Kredi resmen duyurdu! Türkiye'de bir ilk, hesabı olanlar...
Yapı Kredi resmen duyurdu! Türkiye'de bir ilk, hesabı olanlar...Yapı Kredi harekete geçti ve resmen duyurdu. Türkiye'de bir ilk. Hesabı olan müşterileri ilgilendiriyor. Hizmete sunuldu. Dev banka yaptığı açıklamada banka şubesine gerek kalmadan internet şubesi üzerinden 'ihracat tahsil vesaik' gönderim işlemlerini Yapı Kredi müşterisi olan ihracatçı firmaların kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebileceğini açıkladı.
6.11.2021Ekonomi
SGK, bankalarla birlikte harekete geçiyor! O paraları geri alacak...
SGK, bankalarla birlikte harekete geçiyor! O paraları geri alacak...SGK bankalarla birlikte harekete geçiyor. O paralar geri alınıyor. Tek tek tespit ediliyor. Kredi kartı almak ya da kredi çekmek isteyenleri ve işverenleri ilgilendiriyor. Bankalar zorunlu olarak SGK'ya bildiriyor. SGK ile bankalar iş birliği yapıyor. Kredi ve kredi kartı talebinde bulunan çalışanlardan bankalar ücret bordrosu istiyor. Bankalar da bu bordroyu SGK'ya iletiyor. Böylece işverenin SGK'ya yaptığı bildirimlerle bordro arasında fark olup olmadığı tespit ediliyor. Eğer fark varsa para cezası uygulanıyor eksik primler tahsil ediliyor. SGK çoğu kez bu uygulamanın sonucunda kişilerin sigortasız çalıştırıldığını ve almaları gereken ücret ya da çalıştırıldıkları günlerin eksik bildirildiğini tespit etti.
29.10.2021Ekonomi
Yapı Kredi resmen duyurdu! Yüzde 34 yükseldi, hesabı olan herkes...
Yapı Kredi resmen duyurdu! Yüzde 34 yükseldi, hesabı olan herkes...Yapı Kredi resmen duyurdu. Hesabı olan herkesi ilgilendiriyor. 350 liraya yükseldi. Yüzde 34 arttı. Dev bankadan Yapı Kredi kartları ile ilgili açıklama yapıldı. Kredi kartı, banka kartı ve NFC mobil ödeme ile şifresiz temassız ödeme limiti önce 250 TL'ye, ardından 350 TL'ye yükseltildi. Kartlarla yapılan her 3 peşin fiziki işlemden 2’si temassız ödendi. Restoran harcamaları 2021’in ilk 8 ayında bir önceki yıla göre yüzde 34 artarak, pandemi öncesi seviyesinin de üzerine çıktı.
1.10.2021Ekonomi
Yapı Kredi resmen duyurdu, yeni karar! Hesabı olan tüm müşteriler...
Yapı Kredi resmen duyurdu, yeni karar! Hesabı olan tüm müşteriler... Yapı Kredi harekete geçti ve resmen duyurdu. Bankada hesabı olan tüm müşterileri yakından ilgilendiriyor. Yüzde 40'a varan indirim yapılıyor. Dev banka Aracım+ uygulamasını duyurdu. Ödemeden kasko sigortasına kadar tüm hizmetlere tek bir noktadan kolayca ulaşabiliyor. Aracı olan müşteriler plakasını Yapı Kredi'nin mobil uygulamasına kaydederek bilgileri görüp işlem yapabiliyor ve özel fırsatlardan yararlanabiliyor. Öte yandan kullanıcılar araç kiralamada yüzde 40 indirim avantajından da faydalanabiliyorlar.
28.09.2021Ekonomi
Kredi çekecek herkesi kapsıyor! Bankalar faizleri düşürüyor, 20 bin TL'ye...
Kredi çekecek herkesi kapsıyor! Bankalar faizleri düşürüyor, 20 bin TL'ye...Kredi çekecekler dikkat. Bankalar kredi faizlerinde indirim yapıyor. Faizler bazı durumlarda daha düşük oluyor. Ancak dikkat, bu sadece bir pazarlama yöntemi olabilir. Çeşitli ihtiyaçları için kredi çekmek isteyen vatandaşlar maliyetine bakmadan sadece kredinin çıkmasını önemsiyor. Ancak dikkat edilmesi gereken önemli hususlar bulunuyor. Faiz ve maliyetler hesaba katılmıyor, bankanın da sunduğu her şart kabul ediliyor. Düşük faiz oranları ise bazen yanıltabiliyor. 'Vade sonu toplam geri ödeme' kısmına bakılması gerekiyor. Vade de önemli, uzadıkça cepten çıkan para yükseliyor. Bu nedenle olabilecek en kısa vadenin tercih edilmesi gerekiyor. 20 bin lira kredi örneği ile tek tek açıklandı. Kredide maliyetlerini düşürmek için neler yapılabilir? İşte kredi ile ilgili önemli açıklamalar...
24.09.2021Ekonomi
AVAX nedir, kaç TL? Avalanche AVAX coin kimin?
AVAX nedir, kaç TL? Avalanche AVAX coin kimin?AVAX son 24 saat içinde en iyi performans sergileyen kripto para birimlerinden biri oldu. 24 saatte yüzde 38 artan AVAX bir anda dikkatleri üzerine çekti. Peki, AVAX nedir?
19.08.2021Gündem
Bankadan flaş kredi açıklaması! 3 ay ertelemeli, faiz indirimi...
Bankadan flaş kredi açıklaması! 3 ay ertelemeli, faiz indirimi...Kredi ile ilgili flaş açıklama. 3 ay ertelemeli, 48 aya kadar vadelerle kredi kullandırılıyor. Dev banka duyurdu, müşterileri yakından ilgilendiriyor. Faiz indirimi de uygulanıyor. Şekerbank duyurdu. İki yeni kampanya başlatıldı. EKOkredi ürünü kapsamında elektrikli ve hibrit araç alacak müşterilere yönelik kredi fırsatı sunuldu. Uygun taksit imkanları da sağlanıyor. Bir sonraki EKOkredi'den faydalanılması durumunda da yüzde 10 faiz indirimi sağlanacak.
29.07.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı personel alacak! KPSS şartı yok!
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı personel alacak! KPSS şartı yok!Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı sınavla iletişim uzman yardımcısı alacak. Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, atama yapılabilecek azami kadro sayısı 30 olarak açıklandı. Peki, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Anadolu Üniversitesi sınav başvurusu nasıl yapılır? İşte İletişim uzman yardımcısı alımı 2021 başvuru şartları...
Kredi çeken herkesi ilgilendiriyor! Tüm bankalar...
Kredi çeken herkesi ilgilendiriyor! Tüm bankalar...Bankalardan kredi çeken herkesi çok yakından ilgilendiriyor. Kredi çekenler için emsal nitelikte bir karara imza atıldı. Paralar iade ediliyor. Bankalar kredi sonrası zorunlu olarak yapıyor, işlemi yaparken müşterinin açık onayını almıyor. Bu da birtakım durumlarda mağduriyete neden oluyor. Özel bir bankadan kredi çeken kişiye banka tarafından açık onayı olmadan hayat sigortası yapılmış ve iptalini istemesine rağmen bir türlü olumlu sonuç alamamıştı. Vatandaşın tüketici hakem heyetlerine başvurması sonucunda açık onayı olmaması sebebiyle para iadesi kararı verilmişti. Peki kredi çekerken açık onayı olmadan hayat sigortası yapılan birinin hukuki hakları nelerdir? Uzmanlar değerlendirdi...
22.04.2021Ekonomi
Anadolujet'ten yüzde 30 indirim!
Anadolujet'ten yüzde 30 indirim!Anadolujet'ten indirim haberi geldi. Uçak biletlerinde yüzde 30'luk indirim yapıldı. Bahar indirimine KKTC uçuşları da dahil edildi.
9.03.2021Ekonomi
Halkbank resmen duyurdu! 6 ay ödemesiz kredi fırsatı
Halkbank resmen duyurdu! 6 ay ödemesiz kredi fırsatıHalkbank harekete geçti. Dev banka tüm vatandaşlara duyurdu. İmzalar atıldı. 6 ay anapara ödemesiz kredi fırsatı. 36 ay vade imkanı bulunuyor. Flaş finansman desteği açıklaması... 100 bin liraya kadar destek sağlanacak.
24.02.2021Ekonomi
Yapı Kredi bankası duyurdu! Yeni dönemde...
Yapı Kredi bankası duyurdu! Yeni dönemde...Koronavirüs tedbirleri kapsamında kamu kurum ve kuruluşlarında çalışma saatlerinde düzenlemeye gidilmesiyle birlikte kamu ve özel bankalar da çalışma saatleri ve aldıkları önlemleri açıkladı. Yapı Kredi koronavirüs önlemleri kapsamında hem müşterilerinin hem de çalışanların sağlığını korumak amacıyla önemli bir karar aldı. Peki, Yapı Kredi çalışma saatleri değişti mi? Yapı Kredi banka işlemleri nasıl yapılacak? Yapı Kredi günlük nakit çekim limiti değişti mi? Yapı Kredi kredi başvuruları ertelendi mi? İşte Yapı Kredi kapatılan şubelerin listesi...
2.12.2020Ekonomi
Ziraat Teknoloji personel alımı! Ziraat Teknoloji işe alım sınavı başvuruları nasıl yapılır?
Ziraat Teknoloji personel alımı! Ziraat Teknoloji işe alım sınavı başvuruları nasıl yapılır?Ziraat Teknoloji sınavla uzman yardımcısı alıyor. Ziraat Teknoloji işe alım sınavı başvuruları başladı. Peki, Ziraat Teknoloji işe alım sınavı başvuruları nasıl yapılır? İşte başvuru şartları ve Ziraat Teknoloji işe alım sınavı...
Bankalardan flaş kredi hamlesi! Yeni dönem başlıyor, artık...
Bankalardan flaş kredi hamlesi! Yeni dönem başlıyor, artık...Bankalardan sorunlu krediler için önemli hamle! Yeni dönem başlıyor. Bankaların da şirketlerin de eli rahatlayacak. Bankalar sorunlu krediler için Varlık Yönetim Şirketi kuruyor. Yeni yapıyla bankalar donuk alacaklarını bilançodan çıkaracak. Şirketler ise tek bir varlık yönetimiyle muhatap olacak. Varlık Yönetim Şirketi'nin, donuk alacakların tahsilatının yanı sıra borcunun tahsil edilmesi zor şirketlere de destek vererek onları ekonomiye kazandırmayı planlıyor. Hızlı kararların alacağı yeni yapı sayesinde, bankalardaki sorunlu alacakların eritilmesi için menkul kıymetleştirme, tahvil ihracı gibi alternatif finansman kanallarına da başvurulabilecek.
25.06.2020Ekonomi
Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı başvuruları 3 şubatta! Sağlık Bakanlığı unvan değişikliği sınavı ne zaman?
Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği Sınavı başvuruları 3 şubatta! Sağlık Bakanlığı unvan değişikliği sınavı ne zaman?Sağlık Bakanlığı Unvan Değişikliği sınav başvuru tarihi belli oldu. Sağlık Bakanlığı Personeli 2020 Yılı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınav başvuruları 3 şubatta başlıyor, 14 şubatta sona eriyor. Başvurular http://www.yhgm.saglik.gov.tr üzerinden yapılacak. Sağlık Bakanlığı unvan değişikliği sınavı ne zaman?
Sağlık Bakanlığı görevde yükselme sınavı 3 şubatta! (2020 Sağlıkta yükselme sınavı ne zaman, başvuru şartları neler,?)
Sağlık Bakanlığı görevde yükselme sınavı 3 şubatta! (2020 Sağlıkta yükselme sınavı ne zaman, başvuru şartları neler,?)Sağlık Bakanlığı görevde yükselme sınav başvuru tarihi belli oldu. Sağlık Bakanlığı Personeli 2020 Yılı Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı başvuruları 3 şubatta başlıyor, 14 şubatta sona eriyor. Sağlık Bakanlığı görevde yükselme sınavı başvuruları Personel Bilgi Sitemi (PBS) üzerinden alınacak. Sağlıkta yükselme sınavına kimler girebilir? Sağlıkta yükselme sınavı başvuru şartları nelerdir? Sağlıkta yükselme sınavı ne zaman?
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığına uzman yardımcıları alınacak! Başvuru şartları neler?
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığına uzman yardımcıları alınacak! Başvuru şartları neler?Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı personel alımı yapacağını duyurdu. Yayınlanan ilanda yer alan personel alımı için detaylar belli oldu. Peki başvuru şartları neler? Sınav şekli ve detayları ne? İşte detaylar…

Benzer Haber Etiketleri

Kredi Banka ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kredi banka haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.