Koruma Ve Güvenlik Görevlisi

Koruma Ve Güvenlik Görevlisi

Son dakika koruma ve güvenlik görevlisi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan koruma ve güvenlik görevlisi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını koruma ve güvenlik görevlisi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Koruma Ve Güvenlik Görevlisi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan koruma ve güvenlik görevlisi gelişmeleri de dahil olmak üzere 368 koruma ve güvenlik görevlisi haberi bulunmuştur. Tüm koruma ve güvenlik görevlisi haberleri aşağıda listelenmiştir.
İstanbul Üniversitesi 299 sözleşmeli personel alacak! KPSS'den en az 50 puan şartı aranıyor!
İstanbul Üniversitesi 299 sözleşmeli personel alacak! KPSS'den en az 50 puan şartı aranıyor!İstanbul Üniversitesi sözleşmeli personel alacak! Yayımlanan ilana göre, başvuru yapacak adayların KPSS'den en az 50 puan almış olmaları gerekiyor. Başvurular, 3 Şubat'ta sona erecek. Peki, İstanbul Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte personel alımı başvuru şartları!
Düzce Üniversitesi KPSS'den en az 55 puanla personel alacak!
Düzce Üniversitesi KPSS'den en az 55 puanla personel alacak!Düzce Üniversitesi duyurdu! 48 sözleşmeli personel alacak. İlan Resmi Gazete'de yayımlandı. İlana göre adayların KPSS'den en az 55 puan almış olmaları gerekiyor. Başvurular 2 Şubat'ta sona erecek. Peki, Düzce Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Düzce Üniversitesi personel alımı şartları!
Abdullah Gül Üniversitesi 25 sözleşmeli personel alacak!
Abdullah Gül Üniversitesi 25 sözleşmeli personel alacak!Sözleşmeli personel alıcak! Abdullah Gül Üniversitesi duyurdu! Üniversite tarafından yayımlanan ilana göre, 2020 KPSS (B) grubu puan sıralamasına göre, 25 büro personeli, destek personeli, koruma ve güvenlik görevlisi alınacak. Peki, Abdullah Gül Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte sözleşmeli personel alımı şartları!
Pamukkale Üniversitesi en az lise mezunu 110 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
Pamukkale Üniversitesi en az lise mezunu 110 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!Pamukkale Üniversitesi duyurdu! Sözleşmeli personel alınacak! Üniversitenin Resmi Gazete'de yayımlanan ilanına göre, giderleri özel bütçeden karşılanmak üzere, hemşire, röntgen teknisyeni, eczacı, sağlık teknikeri, sağlık personeli, laborant, teknisyen, koruma ve güvenlik görevlisi ile destek personeli alımı yapılacak. Peki, Pamukkale Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Pamukkale Üniversitesi personel alımı şartları!
Harran Üniversitesi 107 sözleşmeli personel alacak!
Harran Üniversitesi 107 sözleşmeli personel alacak!Sözleşmeli personel alınacak! Harran Üniversitesi duyurdu. Üniversite hastanelerinde görevlendirilmek üzere sağlık ve genel hizmet birimlerine personel alımı yapılacak. Peki, Harran Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Harran Üniversitesi sağlık personeli alımı şartları!
Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu sözleşmeli personel alacak!
Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu sözleşmeli personel alacak!Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu, 3 koruma ve güvenlik görevlisi ile 3 destek personeli olmak üzere toplam 6 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Başvuru yapacak adayların en az lise ve ön lisans mezunu olmaları ve KPSS’den en az 70 puan almaları gerekiyor. Peki, Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte personel alımı başvuru şartları!
Binlerce kişiye iş fırsatı! Kamuya memur ve sözleşmeli personel alınacak!
Binlerce kişiye iş fırsatı! Kamuya memur ve sözleşmeli personel alınacak!Kamuda memur olmak isteyenlere iş fırsatı! İş arayan binlerce kişi için kamu kurumları harekete geçti. Devlet kurumlarında pek çok kadroya alım yapılacak. Kamuda açık onbinlerce kadro için ilan bakanlıklar ve kurumlar ilana çıktı. Kamu personeline yönelik işlemler Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi'nce yürütülüyor. İşe alım süreçlerinin tamamı Kariyer Kapısı Platformu üzerinden gerçekleştiriliyor. Kamu ilanları "kariyerkapisi. cbiko.gov.tr" adresi üzerinden yayımlanıyor. Peki, Hangi kamu kurumu memur ve personel alımı gerçekleştiriyor? Memur alımı başvuruları nasıl yapılır? İşte Kariyer Kapısı memur ve personel alımı ilanları...
Memur ve emekli maaşları ne kadar oldu? İşte 2022 Memurların toplu sözleşme ve enflasyon farkıyla oluşan zamlı maaşı
Memur ve emekli maaşları ne kadar oldu? İşte 2022 Memurların toplu sözleşme ve enflasyon farkıyla oluşan zamlı maaşıMilyonlarca memur ve emeklisi aralık ayı enflasyon rakamlarını bekliyordu. TÜİK enflasyon verilerini açıkladı. Aralık enflasyon yüzde 13.58 olarak gerçekleşti. Memur ve memur emeklisi için yüzde 22.46 enflasyon farkı oluştu. 4 milyon memur ile 2 milyon memur emeklisinin alacağı zam yüzde 27.46 olacak. Peki, Memur ve emekli maaşları ne kadar oldu? Memur maaş zammı ne kadar? İşte 2022 Memurların toplu sözleşme ve enflasyon farkıyla oluşan zamlı maaşı…
3.01.2022Memur
Emekli ve memur maaşlarına zam! Enflasyon rakamları açıklandı! Zam oranları kuruşu kuruşuna hesaplandı
Emekli ve memur maaşlarına zam! Enflasyon rakamları açıklandı! Zam oranları kuruşu kuruşuna hesaplandıEmekli ve memur maaşlarına zam! Milyonların beklediği enflasyon rakamları açıklandı. Emekli ve memur maaşlarına yapılacak zam oranları kuruşu kuruşuna hesaplandı. Türkiye İstatistik Kurumu Aralık ayı enflasyon rakamlarını açıkladı. TÜİK'ten yapılan açıklamada Aralık ayında enflasyonun (TÜFE) aylık bazda yüzde 13,58 artış kaydettiği duyuruldu. Böylece 2021 enflasyonu yüzde 36,08 seviyesine ulaştı. Milyonlarca memur ve emekli bekliyordu. Yılın son enflasyon rakamının dün açıklanmasıyla birlikte memur ve emeklinin alacağı zam netleşti. Buna göre; işçi ve Bağkur emeklileri yüzde 25.46 zam alacak. Memur ve memur emeklilerinin toplu sözleşmeyle birlikte zam oranı yüzde 27.46 olacak. Refah payı ve ek zam düzenlemesi olursa ayrıca bu maaşlara eklenecek. İşte açıklanan enflasyon rakamlarıyla birlikte maaşlara yapılacak olan zam oranları...
3.01.2022Ekonomi
MSB 173 personel alımı yapacak! MSB personel alımı başvuruları ne zaman?
MSB 173 personel alımı yapacak! MSB personel alımı başvuruları ne zaman?Milli Savunma Bakanlığı (MSB) ve Genelkurmay Başkanlığı ile Kuvvet Komutanlıklarına çeşitli unvan ve branşlarda 173 personel alımı yapacak. İşte MSB personel alımı ilanının detayları…
Kamuda istihdam fırsatı! Başvurular yarın başlıyor, e-Devlet'ten...
Kamuda istihdam fırsatı! Başvurular yarın başlıyor, e-Devlet'ten...Memur adaylarına güzel haber haber! Kamu kurum ve kuruluşlarına personel alımı yapılacak. Tek tek açıklandı. Başvurular yarın başlıyor. İsteyenler e-Devlet üzerinden müracaatta bulunabilecek. Kurumlar tek tek duyurdu. Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında yayımlandı. İlanlarda çeşitli branşlarda 564 personel alınacağı duyuruldu.
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi sözleşmeli personel alacak!
Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi sözleşmeli personel alacak!Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi 40 sözleşmeli personel alacak. İlan Resmi Gazete'de yayımlandı. İlana göre, büro personeli, mühendis, tekniker, koruma ve güvenlik görevlisi ve temizlik destek personeli alınacak. Peki, Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi personel alımı başvuru şartları!
Hazine ve Maliye Bakanlığı 436 personel alacak! İşte başvuru kılavuzu!
Hazine ve Maliye Bakanlığı 436 personel alacak! İşte başvuru kılavuzu!ÖSYM duyurdu! KPSS-2021/2 tercih başvuruları başladı. Hazine ve Maliye Bakanlığı da, KPSS ile taşra ve merkez teşkilatında görev yapmak üzere avukat, defterdarlık uzman yardımcısı, büro personeli, destek personeli, koruma ve güvenlik görevlisi ile tekniker pozisyonlarında toplam 436 personel alacak. Peki, Hazine ve Maliye Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Hazine ve Maliye Bakanlığı başvuru şartları!
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 407 personel alacak! İşte başvuru şartları!
Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü 407 personel alacak! İşte başvuru şartları!Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü merkez ve taşra hizmet birimlerinde çalıştırılmak üzere 5 sözleşmeli büro personeli, 302 adet sözleşmeli tekniker ve 100 sözleşmeli koruma ve güvenlik görevlisi alacak. Başvurular 29 Aralık'ta başlıyor. Peki, Tapu Kadastro personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Tapu Kadastro personel alımı başvuru şartları!
Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 407 sözleşmeli personel alacak!
Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 407 sözleşmeli personel alacak!Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü merkez ve taşra hizmet birimlerinde çalıştırılmak 5 adet sözleşmeli büro personeli, 302 tekniker ve 100 koruma ve güvenlik görevlisi alacak. Başvurular 7 Ocak’ta sona erecek. Peki, Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte personel alımı başvuru şartları!
İnönü Üniversitesi 158 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
İnönü Üniversitesi 158 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!İnönü Üniversitesi sözleşmeli personel alacak. Resmi Gazete'de yayımlanan ilana göre, İnönü Üniversitesi'nde 158 sözleşmeli personel istihdam edilecek. Başvurular 21 Aralık'ta sona erecek. Peki, İnönü Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte İnönü Üniversitesi başvuru şartları!
Karadeniz Teknik Üniversitesi en az lise mezunu 39 sözleşmeli personel alacak!
Karadeniz Teknik Üniversitesi en az lise mezunu 39 sözleşmeli personel alacak!Karadeniz Teknik Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Yayımlanan ilana göre, Karadeniz Teknik Üniversitesi birimlerinde istihdam edilmek üzere, 2020 KPSS puanına göre, hemşire, büro personeli, destek personeli, koruma ve güvenlik görevlisi ile teknisyen alımı yapacak. Peki, Karadeniz Teknik Üniversitesi personel alımı başvuruları nasıl yapılır? İşte Karadeniz Teknik Üniversitesi sözleşmeli personel alımı şartları!
Kültür ve Turizm Bakanlığı 500 personel alımı yapacak! Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı şartları, başvuru tarihi ve şekli!
Kültür ve Turizm Bakanlığı 500 personel alımı yapacak! Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı şartları, başvuru tarihi ve şekli!Kültür ve Turizm Bakanlığı 400 koruma ve güvenlik görevlisi ile 100 destek personeli alacak. Son başvuru tarihi 17 Aralık 2021. İşte Kültür ve Turizm Bakanlığı personel alımı şartları ve diğer detaylar…
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi sözleşmeli personeli alacak! İşte başvuru şartları!
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi sözleşmeli personeli alacak! İşte başvuru şartları!Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi sözleşmeli personel alacak! Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’ne hemşire, sağlık teknikeri, koruma ve güvenlik görevlisi ile destek personeli kadrolarına alım yapılacak. Peki, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte sağlık personeli alımı başvuru şartları!
İstanbul Teknik Üniversitesi 36 sözleşmeli personel alıyor!
İstanbul Teknik Üniversitesi 36 sözleşmeli personel alıyor!İstanbul Teknik Üniversitesi sözleşmeli personel alıyor. Yayınlanan ilana göre, İstanbul Teknik Üniversitesi’ne, lisans, ön lisans ve lise mezunu olmak üzere büro personeli, teknisyen, koruma ve güvenlik görevlisi ile destek personeli alınacak. Peki, İstanbul Teknik Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte personel alımı başvuru şartları…
ODTÜ en az lise mezunu sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
ODTÜ en az lise mezunu sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!ODTÜ duyurdu. En az lise mezunu 4B sözleşmeli personel alınacak. İlan Resmi Gazete'de yayımlandı. Yayımlanan ilana göre, Orta Doğu Teknik Üniversitesi'ne 2020 KPSS (B) grubu puanıyla büro personeli, aşçı, koruma ve güvenlik görevlisi ile temizlik personeli istihdam edilecek. Peki, ODTÜ personel alımı başvurusu nasıl yapılır? ODTÜ sözleşmeli personel alımı başvuru şartları!
Ondokuz Mayıs Üniversitesi 80 sözleşmeli personel alacak!
Ondokuz Mayıs Üniversitesi 80 sözleşmeli personel alacak!Ondokuz Mayıs Üniversitesi sözleşmeli personel alacak. Yayınlanan ilana göre, 45 hemşire, 2 laborant, 15 sağlık teknikeri, 8 sağlık personeli, 2 koruma ve güvenlik görevlisi ile 8 temizlik görevlisi olmak üzere 80 sözleşmeli personel alınacak. Peki, Ondokuz Mayıs Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte 19 Mayıs Üniversitesi personel alımı şartları!
Hacettepe Üniversitesi 45 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
Hacettepe Üniversitesi 45 sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!Hacettepe Üniversitesi personel alımı ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. İlana göre, üniversite hastanesi ve birimlerine hemşire, sağlık teknikeri, büro personeli, destek personeli, koruma ve güvenlik görevlisi kadrolarında 45 personel alınacak. Peki, Hacettepe Üniversitesi personel alımı balşvurusu nasıl yapılır? Hacettepe Üniversitesi personel alımı şartları!
Yıldız Teknik Üniversitesi KPSS'den en az 50 puanla sözleşmeli personel alacak!
Yıldız Teknik Üniversitesi KPSS'den en az 50 puanla sözleşmeli personel alacak!Yıldız Teknik Üniversitesi KPSS ile en az lise mezunu 50 sözleşmeli personel alacak. İlan Resmi Gazete'de yayımlandı. Başvuru yapacak adayların en az lise mezunu ve KPSS'den en az 50 puan almaları gerekiyor. Peki, Peki, Yıldız Teknik Üniversitesi personel alımı başvuruları nasıl yapılır? Yıldız Teknik Üniversitesi sözleşmeli personel alımı şartları!
İstanbul Üniversitesi 36 sözleşmeli personel alacak!
İstanbul Üniversitesi 36 sözleşmeli personel alacak!İstanbul Üniversitesi personel alımı ilanı yayımlandı. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, İstanbul Üniversitesi’ne koruma ve güvenlik görevlisi, destek personeli, teknisyen, hemşire, sağlık teknikeri ve sağlık personeli kadrolarında sözleşmeli personel alınacak. Peki, Sağlık personelı alımı 2021! İstanbul Üniversitesi personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İstanbul Üniversitesi sözleşmeli personel alımı başvuru şartları!

Benzer Haber Etiketleri

personel alımı 2021Sözleşmeli personel alımıkoruma ve güvenlik görevlisiiş ilanlarıResmi Gazete

Koruma Ve Güvenlik Görevlisi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki koruma ve güvenlik görevlisi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.