Kızılırmak

Kızılırmak

Son dakika kızılırmak haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan kızılırmak ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını kızılırmak haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kızılırmak

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kızılırmak gelişmeleri de dahil olmak üzere 528 kızılırmak haberi bulunmuştur. Tüm kızılırmak haberleri aşağıda listelenmiştir.
Birçok hastalığın tedavisinde kullanılıyor, o bölgede yaşayanların geçim kaynağı...
Birçok hastalığın tedavisinde kullanılıyor, o bölgede yaşayanların geçim kaynağı...UNESCO Dünya Geçici Miras Listesi'nde yer alan Kızılırmak Deltası’ndaki göllerden toplanan sülükler, yöre halkının önemli bir geçim kaynağı haline geldi. Aylık 8 ile 10 bin TL arasında kazanan vatandaşların sattığı sülükler hastanelerde, tıp merkezleri tedavi maksatlı kullanılıyor.
14.03.2023Sağlık
Sinan Ateş'in tutuklanan cinayet şüphelisinin ifadesi ortaya çıktı
Sinan Ateş'in tutuklanan cinayet şüphelisinin ifadesi ortaya çıktıEski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş'in öldürülmesiyla ilgili soruşturmada tutuklanan Eray Özyağcı'nın (24) ifadesi ortaya çıktı. Silahı ateşleyen Özyağcı, "Sinan Ateş ile kişisel husumetim vardı" dedi.
9.02.2023Gündem
Sinan Ateş'in cinayetinde yeni gelişme! Eray Özyağcı tutuklandı
Sinan Ateş'in cinayetinde yeni gelişme! Eray Özyağcı tutuklandıEski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş cinayeti soruşturması çerçevesinde gözaltına alınan tetikçi Eray Özyağcı tutuklandı.
8.02.2023Gündem
Sinan Ateş cinayeti soruşturmasında avukata tutuklama
Sinan Ateş cinayeti soruşturmasında avukata tutuklamaEski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Genel Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş cinayetiyle ilgili gözaltına alınan avukat Serdar Öktem, tutuklandı. Soruşturmada tutuklu sayısı, 18 oldu.
27.01.2023Gündem
Sinan Ateş cinayeti soruşturmasında 3 gözaltı daha
Sinan Ateş cinayeti soruşturmasında 3 gözaltı dahaEski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş'in öldürülmesiyle ilgili soruşturmada 3 kişi daha gözaltına alındı.
25.01.2023Gündem
Sinan Ateş cinayeti soruşturmasında 2 kişi daha tutuklandı
Sinan Ateş cinayeti soruşturmasında 2 kişi daha tutuklandıAnkara'da eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş'in öldürülmesiyle ilgili soruşturma kapsamında 2 kişi daha tutuklandı. Soruşturmada tutuklu sayısı, 15 oldu.
24.01.2023Gündem
Sinan Ateş cinayetinde 4 kişi daha tutuklandı
Sinan Ateş cinayetinde 4 kişi daha tutuklandıEski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in öldürülmesiyle ilgili soruşturmada 4 kişi daha tutuklandı, tutuklu sayısı 10'a yükseldi.
5.01.2023Gündem
Sinan Ateş’i kim öldürdü? Sinan Ateş’in katili bulundu mu, kim çıktı?
Sinan Ateş’i kim öldürdü? Sinan Ateş’in katili bulundu mu, kim çıktı?Eski Ülkü Ocakları Başkanı Sinan Ateş'in öldürüldüğü olayla ilgili gözaltına alınan 3 şüpheliden birinin "Para için yaptık" diyerek suçu itiraf ettiği öne sürüldü. Saldırıda azmettirici olup olmadığı ise araştırılıyor. Peki, Sinan Ateş’i kim öldürdü? Sinan Ateş’in katili bulundu mu, kim çıktı?
2.01.2023Gündem
Eski Ülkü Ocakları Başkanı cinayetinde 3 kişi gözaltına alındı
Eski Ülkü Ocakları Başkanı cinayetinde 3 kişi gözaltına alındıAnkara'da, eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş'in (38) öldürülmesiyle ilgili 3 kişi gözaltına alındı.
31.12.2022Yaşam
Sinan Ateş kimdir, öldü mü? Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş’in son durumu ne?
Sinan Ateş kimdir, öldü mü? Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş’in son durumu ne?Ankara'da Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş'e silahlı saldırı düzenlendi. Peki, Sinan Ateş kimdir, öldü mü? Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş’in son durumu ne?
30.12.2022Gündem
Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş'e silahlı saldırı
Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş'e silahlı saldırıAnkara'da, eski Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı ve Hacettepe Üniversitesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Sinan Ateş (38), motosikletli bir kişinin silahlı saldırısında yaşamını yitirdi.
30.12.2022Gündem
Ankara’da kapalı yollar ne zaman açılacak, saat kaçta? Ankara trafiğe kapalı yollar, alternatif güzergahlar ve açılacağı saat…
Ankara’da kapalı yollar ne zaman açılacak, saat kaçta? Ankara trafiğe kapalı yollar, alternatif güzergahlar ve açılacağı saat…Ankara'nın Çankaya ilçesinde yapılan ilk Muhtarlar Evi'nin açılış töreni dolayısıyla bazı yollar araç trafiğine kapatılacak. Peki, Ankara’da hangi yollar trafiğe kapalı, Ankara’da kapalı yollar ne zaman açılacak, saat kaçta? İşte Ankara trafiğe kapalı yollar, alternatif güzergahlar ve açılacağı tarih…
19.10.2022Yaşam
Ankara kapalı yollar 19 Ekim! Ankara’da hangi yollar kapalı, neden kapalı olacak?
Ankara kapalı yollar 19 Ekim! Ankara’da hangi yollar kapalı, neden kapalı olacak?Ankara kapalı olan yollar araştırılıyor. Ankara’da Muhtarlar Evi açılışı ve 100 Muhtar Hizmet binasının toplu temel atma töreni nedeniyle bazı sokak ve caddeler bugün sabah saat 07.00’den itibaren trafiğe kapalı olacak. İşte Ankara kapalı yollar 19 Ekim…
19.10.2022Gündem
Ankara'da yarın bazı yollar trafiğe kapatılacak
Ankara'da yarın bazı yollar trafiğe kapatılacakAnkara’da Muhtarlar Evi açılışı ve 100 Muhtar Hizmet binasının toplu temel atma töreni nedeniyle bazı sokak ve caddeler yarın sabah saat 07.00’den itibaren trafiğe kapalı olacak.
18.10.2022Gündem
TOKİ arsa listesi ve yerleri! TOKİ arsaları nerede olacak, arsalar hangi illerde ve ilçelerde yapılacak?
TOKİ arsa listesi ve yerleri! TOKİ arsaları nerede olacak, arsalar hangi illerde ve ilçelerde yapılacak?'İlk Evim İlk İş Yerim' kampanyası kapsamında 1 milyon arsa ve 10 bin iş yeri için başvurular başladı. Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından yapılacak arsaların hangi illerde olacağı belli oldu. Peki, TOKİ arsaları nerede olacak, arsalar hangi illerde ve ilçelerde yapılacak? İşte TOKİ arsa listesi…
11.10.2022Ekonomi
TOKİ'nin arsa ve iş yeri listesi belli oldu! İşte illere göre tahsis edilen yerler
TOKİ'nin arsa ve iş yeri listesi belli oldu! İşte illere göre tahsis edilen yerlerToplu Konut İdaresi Başkanlığı kapsamında duyurulan 'İlk Evim Arsa' ve 'İlk İş Yerim' projesindeki yerlerin hangi illerde yapılacağı belli oldu.
10.10.2022Ekonomi
Antalya'da cinayet gibi kaza: Darp edilip yola bırakılan gencin üzerinden ticari taksi geçti
Antalya'da cinayet gibi kaza: Darp edilip yola bırakılan gencin üzerinden ticari taksi geçtiAntalya’da kimliği belirsiz kişilerce yol ortasında darp edilip yere yığılan genç, ticari taksinin çarpması sonucu olay yerinde hayatını kaybetti. Gencin darp edilme ve ticari taksinin üzerinden geçtiği anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.
28.09.2022Gündem
Baraj suları çekildi; eski mahalle ortaya çıktı
Baraj suları çekildi; eski mahalle ortaya çıktıKayseri'nin Kocasinan ilçesinde Yamula Barajı'nın su seviyesi düşünce eski Çevril Mahallesi ortaya çıktı. Erciyes Üniversitesi’nden (ERÜ) Prof. Dr. Erdal Yılmaz, "Yaz aylarında tarımsal sulama olduğu için su seviyesinde azalmalar görülüyor. Yine son zamanlarda küresel ısınma ve buharlaşmanın etkisiyle su kayıpları söz konusu" dedi.
22.09.2022Yaşam
Ülke ekonomisine yıllık 230 milyon TL katkı sağlayacak! Projede sona gelindi
Ülke ekonomisine yıllık 230 milyon TL katkı sağlayacak! Projede sona gelindiTarım ve Orman Bakanlığı tarafından yürütülen, Çorum ve Çankırı’daki tarım arazilerini suyla buluşturacak olan Kızılırmak Tımarlı Sulama Projesi 2. kısım proje inşaatında çalışmalar hızla devam ediyor. Yüzde 93'ü tamamlanan proje 50 yıllık rüyanın gerçeğe dönüşmesini sağlarken, 15 bin kişiye de istihdam sağlayacak.
15.09.2022Ekonomi
Dodurga seçim sonuçları 2022! Dodurga nerede, Belediye Başkanı hangi partiden oldu? Dodurga'da seçimi kim kazandı?
Dodurga seçim sonuçları 2022! Dodurga nerede, Belediye Başkanı hangi partiden oldu? Dodurga'da seçimi kim kazandı?Dodurga seçim sonuçları 2022 merak ediliyor. Çankırı Dodurga, yeniden belde statüsü kazanmasının ardından 13 yılın sonra belediye başkanını seçti. Peki, Dodurga'da seçimi kim kazandı? Dodurga Belediye Başkanı hangi partiden oldu?
4.07.2022Siyaset
Takside vahşet! Şoför her şeyi itiraf etti: 'Ölsün, karakola gidelim'
Takside vahşet! Şoför her şeyi itiraf etti: 'Ölsün, karakola gidelim'Kocaeli'nin Gölcük ilçesinde, Seyhan Gözer'i (44) takside tabancayla vurarak öldürdüğü suçlamasıyla yargılanan Ali Akbaba (50), silahın emniyet mekanizması bozuk olduğu için ateş aldığını iddia etti. Taksi sürücüsü ise Ali Akbaba’nın silahını çıkarıp Gözer’i başından vurduğunu, hastaneye gitmek istediğinde de, 'Ölsün, karakola gidelim' dediğini söyledi.
16.06.2022Yaşam
3 gündür kayıp Elif'in Kızılırmak'ta cesedi bulundu
3 gündür kayıp Elif'in Kızılırmak'ta cesedi bulunduÇorum'un Osmancık ilçesinde, 3 gün önce kaybolan Elif Akıllı'nın (19), Kızılırmak Nehri'nde cansız bedenine ulaşıldı
16.06.2022Yaşam
Kızılırmak, adı gibi akmaya başladı
Kızılırmak, adı gibi akmaya başladıSivas'ta, son günlerde yağışlarla taşınan toprağın etkisiyle Kızılırmak Nehri'nin rengi, kızıla döndü. Nehrin kızıl akışı, havadan görüntülendi.
10.06.2022Yaşam
Cinsel istismarda bulunup öldürülen sevgililerin cesetlerine ulaşıldı
Cinsel istismarda bulunup öldürülen sevgililerin cesetlerine ulaşıldıKırşehir'de sevgilisi Şeyma Demir (18) ile birlikte öldürülüp Kızılırmak Nehri'ne atılan Hasan Aydoğan'ın (21), 77 gün sonra cesedine ulaşıldı.
9.06.2022Yaşam
Kayseri'de korkunç kaza: Karı-koca ırmaktan bu halde çıkarıldı
Kayseri'de korkunç kaza: Karı-koca ırmaktan bu halde çıkarıldıKayseri'de kontrolden çıkan otomobil Kızılırmak'a uçtu. Araçtan bir çiftin cansız bedeni çıkarılırken, ekiplerin suda arama çalışmaları sürüyor.
20.04.2022Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Kızılırmak ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kızılırmak haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.