Kapanma

Kapanma

Son dakika kapanma haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan kapanma ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını kapanma haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kapanma

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kapanma gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.529 kapanma haberi bulunmuştur. Tüm kapanma haberleri aşağıda listelenmiştir.
e-okul ne zaman kapanıyor 2023 (2. Dönem)? e okul not girişi kapandı mı?
e-okul ne zaman kapanıyor 2023 (2. Dönem)? e okul not girişi kapandı mı?e-Okul not girişi ne zaman kapanıyor, e okul not vermeye ne zaman kapanacak? e-Okul sisteminin ne zaman kapanacağı 2. Dönemi bitmesine az bir süre kala öğrenciler tarafından sorgulanmaya başlandı. 2022-2023 eğitim ve öğretim yılının biterken öğrenci ve öğretmenler e-Okul'un kapanacağı tarihi merak ediliyor. İşte e-Okul not girişi kapanma…
26.05.2023Eğitim
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Oy farkının kapanacağını düşünmüyorum
Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın: Oy farkının kapanacağını düşünmüyorumİkinci turun daha kolay geçeceğini söyleyen Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, ' Oy farkı çok açık şekilde ortada. Oy farkının kapanacağını düşünmüyorum' dedi. Kalın, 'Sinan Oğan ile bir görüşme oldu mu?' sorusuna da yanıt verdi.
16.05.2023Gündem
Sandıklar saat kaçta kapanıyor? Oylar ne zaman sayılmaya başlanacak, saat kaça kadar sandıklar açık olacak?
Sandıklar saat kaçta kapanıyor? Oylar ne zaman sayılmaya başlanacak, saat kaça kadar sandıklar açık olacak?YSK 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve 28'nci Dönem Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Seçimleri'nde uygulanacak kuralları açıkladı, kurallar Resmi Gazete'de yayımlandı. Seçim tarihi itibariyle 18 yaşını dolduran her Türk vatandaşı seçme ve halkoylamasına katılma hakkına sahiptir. Peki, Sandıklar saat kaçta kapanıyor? Oylar ne zaman sayılmaya başlanacak, saat kaça kadar sandıklar açık olacak?
10.05.2023Seçim 2023
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yurt dışında rekor bir katılım oranına ulaştık
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yurt dışında rekor bir katılım oranına ulaştıkCumhurbaşkanı Erdoğan, yurt dışında oy kullanan seçmene seslenerek, "Bu seçimlerde sizler sayesinde, yurt dışında rekor bir katılım sayısına ve oranına ulaştık. Engelleme çabalarına, bölücülerin saldırılarına rağmen özgür iradelerini sandığa yansıtan tüm kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum." dedi.
9.05.2023Gündem
Bakan Özer: Uluslararası MTAL sayısı 10'a yükseltildi
Bakan Özer: Uluslararası MTAL sayısı 10'a yükseltildiMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, uluslararası mesleki ve teknik Anadolu liselerinin (MTAL) sayısının, yeni açılan 3 okulla birlikte 10'a yükseltildiğini açıkladı.
27.04.2023Eğitim
Bakan Özer: Uluslararası MTAL sayısı 10'a yükseltildi
Bakan Özer: Uluslararası MTAL sayısı 10'a yükseltildiMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, uluslararası mesleki ve teknik Anadolu liselerinin (MTAL) sayısının, yeni açılan 3 okulla birlikte 10'a yükseltildiğini açıkladı.
27.04.2023Eğitim
Cinsel isteksizliğe yol açabilir! Mevsimlerin değişimi insanları da etkiliyor
Cinsel isteksizliğe yol açabilir! Mevsimlerin değişimi insanları da etkiliyorBahar depresyonunun yorgunluk belirtileriyle ortaya çıktığını söyleyen Psikolog Dilara Dalyan, “Kişiler çok belirgin bir şekilde dikkat ve konsantrasyon güçlüğü yaşar. Kişi eskiden mutlu olduğu şeylere ilgi duymaz, hatta hiçbir şey yapmak istemez. Yorgunluk, bitkinlik, enerji kaybı, motivasyon kaybı, cinsel isteksizlik, uyku bozukluğu, aşırı alınganlık, duygusallık, sabırsızlık, iştah kaybı, kilo verme ya da aşırı iştahla kilo alımı görülebilir. Bazen de bahar yorgunluğu kişilerde saldırganlık, yaşamı değersiz bulma ve intihar düşüncelerine yol açabilir” dedi.
25.04.2023Sağlık
Kanuna aykırı 315 internet sitesine erişim engellendi
Kanuna aykırı 315 internet sitesine erişim engellendiAnkara İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince, 14-20 Nisan tarihleri arasında icra edilen sanal devriye faaliyetleri çerçevesinde yasa dışı bahis oynatan ve müstehcen içerikli paylaşım yapan 315 internet sitesine erişim engeli getirildi.
20.04.2023Gündem
Hayko Cepkin: Hayalim yurt dışına açılabilmek
Hayko Cepkin: Hayalim yurt dışına açılabilmek"Jekyll & Hyde" müzikali, bir süredir Antre Production tarafından sahneleniyor. Babası için tedavi ararken içindeki karanlık kişilik ‘Mr. Hyde’ı uyandıran Dr. Jekyll’i müzikalde Hayko Cepkin canlandırıyor. “Tiyatro benim ilk hayalimdi” diyen ünlü rock’çı, Elçin Sangu’yla birlikte rol aldığı proje için hayli iddialı konuşuyor: “Hayalim yurtdışına açılabilmek. Gerçekten gelmiş geçmiş en iyi versiyon olduğumuzu düşünüyorum. Bizi de bir seyretsinler bakalım.”
2.04.2023Magazin
Meclis seçim için ne zaman kapanıyor, seçim öncesi Meclis ne zaman kapanacak? Meclis ne zaman tatile girecek, 2023 seçimleri öncesi Meclis tatile girecek mi?
Meclis seçim için ne zaman kapanıyor, seçim öncesi Meclis ne zaman kapanacak? Meclis ne zaman tatile girecek, 2023 seçimleri öncesi Meclis tatile girecek mi?En düşük emekli maaşının 7 bin 500 liraya, bayram ikramiyesinin 2 bin liraya çıkarılması ile geçici işçilere kadro düzenlemesini içeren teklif, TBMM Genel Kurulu'nda kabul edildi. Meclis çalışma faaliyetlerine devam ederken Meclis ne zaman kapanıyor, seçim öncesi Meclis ne zaman kapanacak? Meclis ne zaman tatile girecek, 2023 seçimleri öncesi Meclis tatile girecek mi?
31.03.2023Gündem
vivo’dan Türkiye’de bir ilk: Giriş ve orta segment modellerde Android Güncelleme sözü
vivo’dan Türkiye’de bir ilk: Giriş ve orta segment modellerde Android Güncelleme sözüDünyanın en çok satan beş telefon markasından biri olan vivo, 2021 yılında Türkiye’de toplam 20 milyon dolarlık yatırımla hizmete giren fabrikasında yeni üretim bantlarını devreye alarak kapasitesini artırmayı ve daha fazla kişiyi istihdam etmeyi planlıyor. Tüketicilere kaliteli ve yüksek performanslı cihazlar sunmak amacıyla fabrikada üretilen tüm cihazların kalite kontrollerini en üst seviyede gerçekleştiren vivo, kendisine güven duyan Türk tüketicisine teşekkür etmek için ülkemizde ilk kez giriş ve orta segment telefonlarda iki büyük Android güncelleme garantisi sözü veriyor.
20.03.2023Advertorial
Okulların kapanma tarihi değişir mi? Bakan Özer: 1 Mart tarihini öteleyebiliriz
Okulların kapanma tarihi değişir mi? Bakan Özer: 1 Mart tarihini öteleyebilirizMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, CNN TÜRK canlı yayınında açıklamalarda bulundu. Bakan Özer, "1 Mart'ta eğitim-öğretim başlayacak demiyoruz. 1 Mart'a kadar ara verildiğini söylüyoruz. Hasarımız diğer binalara göre çok az. Tüm okulların hasar tespit raporlarını almadan eğitime başlamayacağız" dedi.
13.02.2023Eğitim
190 bin koruyucu aile başvurusu oldu! Refakatsiz depremzede çocukların durumu: Sistem nasıl işliyor?
190 bin koruyucu aile başvurusu oldu! Refakatsiz depremzede çocukların durumu: Sistem nasıl işliyor?Tüm Türkiye’yi yasa boğan deprem felaketinin ardından 10 ilde kurtarma çalışmaları devam ediyor. Arama kurtarma çalışmaları devam ederken uzmanlar bölgede depremden etkilenmiş refaekatsiz çocukların durumuna dikkat çekiyor. Uzmanlar, aileleri ile bağları kopan çocukların kurtulmasının ardından izlenmesi gereken yollar üzerinde önemle duruyor. Öte yandan bu çocuklara aile olmak isteyen on binlerce kişi başvuruda bulundu. Konuyu uzmanlarla konuştuk.
13.02.2023Gündem
Alışveriş bağımlılık yapıyor! Bu yaş grubundakiler risk altında
Alışveriş bağımlılık yapıyor! Bu yaş grubundakiler risk altındaAlışveriş yapmak çoğu kişiye iyi geliyor olabilir. Kimileri sadece ihtiyaçlarını karşılamak için, kimileri ise stres atmak ve daha iyi hissetmek için alışveriş yapıyor. Ne için olursa olsun yapılan bilimsel araştırmalara göre de alışveriş yapmak, mutluluğu sağlayan serotonin hormonunu arttırıyor. Pandemiyle birlikte mağazada yapılan alışverişler oldukça azaldı. İnsanlar online alışverişe yöneldi. Bir tık ile dünyanın her yerinden herhangi bir şey almak kolaylaştığı için insanlar kendini durduramaz oldu. Bu da online alışveriş bağımlılığını beraberinde getirdi.
Şırnak'ta 20 köy ve 8 mezra yolu kardan kapandı
Şırnak'ta 20 köy ve 8 mezra yolu kardan kapandıŞırnak'ın Beytüşşebap ile Uludere ilçelerinde etkili olan kar yağışı nedeniyle 20 köy ile 8 mezranın yolu, ulaşıma kapandı.
29.01.2023Gündem
e okul yoklama girişi ne zaman kapanacak? Devamsızlık ne zaman kapanıyor 2023?
e okul yoklama girişi ne zaman kapanacak? Devamsızlık ne zaman kapanıyor 2023? e okul devamsızlık ne zaman kapanıyor 2023, yoklama ne zaman kapanacak? e-Okul devamsızlık kapanma tarihi öğrenciler tarafından merak ediliyor. 2022-2023 eğitim ve öğretim yılı birinci döneminin bitmesine az bir süre kala, karne heyecanı öğrenciler sardı. Peki, e-Okul devamsızlık ne zaman kapanacak, yoklama ne zaman kapanıyor?
16.01.2023Eğitim
E okul ne zaman kapanıyor? Öğretmenler için E okul ne zaman kapanacak?  e-Okul not girişi kapanma tarihi!
E okul ne zaman kapanıyor? Öğretmenler için E okul ne zaman kapanacak?  e-Okul not girişi kapanma tarihi!2022-2023 eğitim ve öğretim yılı birinci dönemi sona eriyor. Karne heyecanı başlarken e-Okul not girişi kapanma tarihi öğrenciler ve öğretmenler tarafından sorgulanmaya başlandı. Peki, okul ne zaman kapanıyor, öğretmenler için E okul ne zaman kapanacak?
13.01.2023Eğitim
Türkiye'de yeni salgın alarmı! Griple COVID birbirine girdi
Türkiye'de yeni salgın alarmı! Griple COVID birbirine girdiSon günlerde hastaneler üst solunum yolu şikâyetleriyle dolup taşıyor. Influenza (grip), Rhinovirus, RSV, COVID gibi virüsler dolaşımda. Üstelik ABD’de yayılmaya başlayan Omikron’un Kraken varyantı da yeni bir dalga endişesine yol açtı. Peki bizi ülkece yatağa düşüren virüs hangisi? COVID miyiz grip mi? Yoksa Kraken de Türkiye’ye geldi mi? İşte tüm detaylar...
6.01.2023Gündem
Yılın ilk günü 2023 sözleri ve yılın ilk günü 2023 mesajları! 1 Ocak’a özel kısa, resimli, uzun, yeni yılın ilk günü Hoş geldin 2023 mesaj ve sözleri!
Yılın ilk günü 2023 sözleri ve yılın ilk günü 2023 mesajları! 1 Ocak’a özel kısa, resimli, uzun, yeni yılın ilk günü Hoş geldin 2023 mesaj ve sözleri!2023 yılına merhaba dedik. Yeni yıl, yeni heyecanların, umutların filizlendiği günlerin miladıdır. 2022 yılı geride kalırken yeni hedefler, yeni istekler, umutlarla ‘Hoşgeldin 2023’ demek ve motivasyon yüklenmek ve yüklemek için yılın ilk günü 2023 sözleri ve yılın ilk günü 2023 mesajları araştırılıyor.
1.01.2023Gündem
Berberler pazar günü açık mı 2023? Berberler 1 Ocak’ta kapalı mı, çalışıyor mu, hangi gün berberler ne zaman kapalı?
Berberler pazar günü açık mı 2023? Berberler 1 Ocak’ta kapalı mı, çalışıyor mu, hangi gün berberler ne zaman kapalı?Ticaret Bakanlığı, ülke genelinde tüm berber, kuaför ve güzellik salonlarının haftanın bir günü kapalı olması yönünde daha önce alınan ve 1 Ekim 2022'de uygulanması planlanan kararın 1 Ocak 2023'e ertelendiğini açıklamıştı. 1 Ocak 2023 tarihine az bir süre kala berberler de vatandaşlar da “Berberler pazar günü açık mı 2023? Berberler 1 Ocak’ta kapalı mı, çalışıyor mu, hangi gün berberler ne zaman kapalı?” sorularına yanıt arıyor.
30.12.2022Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Karadeniz gazı müjdesi: Pazartesi günü paylaşacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Karadeniz gazı müjdesi: Pazartesi günü paylaşacağızCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Erzurum'da Gürcükapı Kentsel Dönüşüm Projesi, İspir-Rize İl Sınırı Yolu ve Çat Afet Konutları ile yapımı tamamlanan diğer projelerin toplu açılış töreninde açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Karadeniz'de keşfettiğimiz gazı milli sistemimize bağlamak için gece gündüz çalışıyoruz. İnşallah Pazartesi günü bununla ilgili yeni müjdeleri paylaşacağız" dedi.
24.12.2022Gündem
Kemik yaşı nedir? Kemik yaşı nasıl hesaplanır? Kemik yaşı nasıl ölçülür?
Kemik yaşı nedir? Kemik yaşı nasıl hesaplanır? Kemik yaşı nasıl ölçülür?Bir bireyin yaş tespitinin yapılabilmesi için kullanılan bir yöntem olan kemik yaşı tespiti, Adli Tıp tarafından yapılıyor. Adli tıpta yaş tayini hem isteğe bağlı olarak hem de mahkeme talebi üzerine yaygın biçimde uygulanıyor. Peki, Kemik yaşı nedir? Kemik yaşı nasıl hesaplanır? Kemik yaşı nasıl ölçülür? Kemik yaşı testi gerçek yaş mıdır? Kemik yaşı testi nerede yapılır? İşte detaylar…
13.12.2022Sağlık
Okul iflas etti! Yüzlerce öğrenci ve öğretmen ortada kaldı
Okul iflas etti! Yüzlerce öğrenci ve öğretmen ortada kaldıBursa'da akıllara durgunluk veren bir olay yaşandı. Sabah okula giden öğrenci ve öğretmenler şoke oldu. Okulun sahibinin verdiği haber sonrası yüzlerce öğrenci ve öğretmenleri ortada kaldı. Durumu tepki gösteren öğrenci velileri Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yardım istedi. İşte haberin detayları...
3.12.2022Yaşam
Kuaförler ve berberler hangi gün kapalı? Kapanma günleri belli oldu mu? Kuaförler ve berberler Pazar günü açık mı, hangi gün kapalı?
Kuaförler ve berberler hangi gün kapalı? Kapanma günleri belli oldu mu? Kuaförler ve berberler Pazar günü açık mı, hangi gün kapalı?Kuaförler ve berberler çalışma günleri pek çok kişi tarafından araştırılıyor. Bilindiği üzere Ticaret Bakanlığı kuaför ve berberlerin tatil günü ile ilgili önemli bir karar almıştı. Karara göre, haftada 1 gün berber ve kuaförlerin kapalı olacağı gün ve hangi şartlarda kapanacağının belirlenmesi ise yerel ve bölgesel olarak belirleneceği ifade edilmişti. Özellikle berber ve kuaförlerin Pazar günü tatil yapmaları istenirken, bununla ilgili karar ve çalışma günleri ise valilikler ile meslek kuruluşları tarafından belirlenecek. Peki, Kuaförler ve berberler hangi gün kapalı? Kuaförler ve berberler Pazar günü açık mı, hangi günler açık ve kapalı olacak? İşte detaylar…
27.11.2022Gündem
HDP'ye kapatma davasında yeni gelişme
HDP'ye kapatma davasında yeni gelişmehttps://www.hurriyet.com.tr/gundem/ismini-duyanlar-inanamiyor-turkiyede-tek-dunyada-adasim-yok-42176910
25.11.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Kapanma ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kapanma haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.