Kandilli Son Depremler

Kandilli Son Depremler

Son dakika Kandilli son depremler haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan Kandilli son depremler ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını Kandilli son depremler haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kandilli Son Depremler

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kandilli son depremler gelişmeleri de dahil olmak üzere 323 kandilli son depremler haberi bulunmuştur. Tüm kandilli son depremler haberleri aşağıda listelenmiştir.
Etimesgut'ta deprem mi oldu? 24 Mart Ankara'da deprem mi oldu, kaç büyüklüğünde? AFAD deprem listesi
Etimesgut'ta deprem mi oldu? 24 Mart Ankara'da deprem mi oldu, kaç büyüklüğünde? AFAD deprem listesiAnkara'da deprem mi oldu sorusunun yanıtı merak ediliyor. Etimesgut ilçesinde yaşayan vatandaşların hissettiği sarsıntı sonrası AFAD depremler listesi araştırılmaya başlandı. İşte 24 Mart AFAD, Kandilli son depremler listesi..
23.03.2023Gündem
Tekirdağ’da deprem mi oldu, 7 Mart depremin merkez üssü neresi, Tekirdağ’da depremin büyüklüğü kaç? İşte AFAD ve KANDİLLİ son depremler listesi
Tekirdağ’da deprem mi oldu, 7 Mart depremin merkez üssü neresi, Tekirdağ’da depremin büyüklüğü kaç? İşte AFAD ve KANDİLLİ son depremler listesiTekirdağ''da 3.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD tarafından gelen son dakika açıklamasına göre; Marmara Denizi Tekirdağ açıklarında deprem meydana geldi. Sarsıntıyı hisseden vatandaşlar “7 Mart 2023 Tekirdağ'da deprem mi oldu, merkez üssü neresi, Marmara Denizi depremi kaç büyüklüğünde?" sorularına yanıt aramaya başladı. İşte AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi…
7.03.2023Gündem
22 Şubat Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesi! Az önce deprem nerede oldu, bugün deprem oldu mu, kaç şiddetinde?
22 Şubat Kandilli Rasathanesi ve AFAD son depremler listesi! Az önce deprem nerede oldu, bugün deprem oldu mu, kaç şiddetinde? Az önce nerede deprem oldu, deprem mi oldu? Türkiye’de yaşanan iki büyük depremin ardından vatandaşlar Kandilli Rasathanesi ve AFAD üzerinden son depremler listesini sorguluyor. Kahramanmaraş ve Hatay depremlerinin artçıları sürerken AFAD ve Kandilli son depremler listesi merakla takip ediliyor. Depreminin yaraları sarılırken artı depremleri hissedenler "22 Şubat 2023 Az önce deprem mi oldu, nerede deprem oldu, depremin büyüklüğü kaç?" sorularına yanıt arıyor. İşte AFAD ve Kandilli son depremler listesi...
22.02.2023Gündem
Artçı deprem ne kadar sürer? 10 ilde artçı depremler devam edecek mi? En son ne zaman artçı oldu?
Artçı deprem ne kadar sürer? 10 ilde artçı depremler devam edecek mi? En son ne zaman artçı oldu?Kahramanmaraş'ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki iki büyük deprem 10 ilde yıkıma neden oldu. Onbinlerce insanın hayatını kaybettiği bölgede binlerce bina yıkıldı. Artçı depremlerin sürdüğü bölgede arama kurtarma çalışmaları sürüyor. AFAD ve Kandilli artçı depremleri duyuruyor. Peki artçı deprem ne kadar sürer? En son artçı deprem nerede, kaç büyüklüğünde oldu?
13.02.2023Gündem
İkinci depremde tamamen çökmüştü! Gerçeği AFAD görevlileri fark etti
İkinci depremde tamamen çökmüştü! Gerçeği AFAD görevlileri fark ettiMalatya’da yıkılan binaların altında kalanları kurtarmak için çalışmalar aralıksız sürerken depremzedeler -6 derecede enkazların önlerinde yakınlarından umutlu bir haber bekliyor. Bu noktalardan biri ‘Hayat Sitesi’nin enkazı. Alt kattaki dükkânı genişletmek için binanın kolonlarının kesildiği iddia edildi.
8.02.2023Gündem
Kızı, üç gün önce aldığı evin enkazında kaldı: Kızıma ev değil mezar almışım!
Kızı, üç gün önce aldığı evin enkazında kaldı: Kızıma ev değil mezar almışım!Kahramanmaraş’ta kızı, üç gün önce hediye ettiği evin enkazında kalan acılı anne, “Kızıma ev değil mezar almışım" dedi.
8.02.2023Gündem
Diyarbakır'da deprem sonrası enkaz altında kalanlar kurtarılıyor: 'Ses geliyor mu'
Diyarbakır'da deprem sonrası enkaz altında kalanlar kurtarılıyor: 'Ses geliyor mu'Son dakika haberi... Kahramanmaraş merkezli 10 şehri etkileyen yıkıcı depremin ardından yıkılan binalardaki enkaz altında kalan vatandaşlara ulaşılmaya çalışılıyor. Diyarbakır Bağlar'da yıkılan bir binanın altında kalan aile fertleri kendilerini kurtarmaya gelenlerle iletişime geçti.
6.02.2023Gündem
Deprem hangi şehirlerde oldu, hangi illerde deprem oldu? Maraş depremi hangi illeri etkileri? 6 Şubat 2023 AFAD ve Kandilli son depremler listesi…
Deprem hangi şehirlerde oldu, hangi illerde deprem oldu? Maraş depremi hangi illeri etkileri? 6 Şubat 2023 AFAD ve Kandilli son depremler listesi…Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi merkezli 7,4 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremin ardından bölgede artçı sarsıntılar devam ederken depremin şiddeti Kahramanmaraş, Kilis, Diyarbakır, Adana, Osmaniye, Gaziantep, Şanlırurfa, Adıyaman, Malatya ve Hatay'ı da vurdu. Peki, Deprem hangi şehirlerde oldu, Pazarcık depremi hangi illerde hissedildi? 6 Şubat 2023 AFAD ve Kandilli son depremler listesi…
6.02.2023Gündem
Deprem mi oldu? Az önce nerede deprem oldu, kaç şiddetinde? 26 Kasım AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi…
Deprem mi oldu? Az önce nerede deprem oldu, kaç şiddetinde? 26 Kasım AFAD ve Kandilli Rasathanesi son depremler listesi…Son depremler listesi vatandaşlar tarafından sorgulanıyor. Kandilli Rasathanesi ve AFAD Türkiye ve yakın çevresindeki depremleri sitesinden listeliyor. Yaşadığı il ve ilçe de deprem olup olmadığını merak edenler ya da deprem olduğunu zannedenler sık sık arama motorları aracılığıyla nerede, kaç şiddetinde deprem olduğunu kontrol edebiliyor. Peki, 26 Kasım deprem oldu mu? AFAD Kandilli Rasathanesi 26 Kasım son depremler...
26.11.2022Gündem
İzmir son dakika depremi! İzmir’de deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli rasathanesi son depremler listesi!
İzmir son dakika depremi! İzmir’de deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli rasathanesi son depremler listesi!İzmir son dakika depremi… AFAD'dan son dakika deprem açıklaması geldi. Merkez üssü İzmir'in Gaziemir ilçesi olan 3.2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Depremi hisseden vatandaşlar büyük korku yaşadı. İşte AFAD ve Kandilli rasathanesi son depremler listesi…
26.11.2022Gündem
Balıkesir Gönen’de deprem! Kandilli Rasathanesi duyurdu!
Balıkesir Gönen’de deprem! Kandilli Rasathanesi duyurdu!Balıkesir Gönen’de deprem! 3.0 şiddetinde deprem meydana geldi. Depremi Kandilli Rasathanesi duyurdu. Kandilli son depremler listesinde yer alan verilere göre, Balıkesir Gönen Kınalar mevkiinde meydana gelen depremin şiddeti 3.0 olarak açıklandı. Peki, Deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu? 25 Ekim 2022 AFAD ve Kandilli son depremler listesi!
25.10.2022Gündem
Deprem mi oldu (Kahramanmaraş) 22 Ekim 2022? Kandilli ve AFAD son depremler listesi…
Deprem mi oldu (Kahramanmaraş) 22 Ekim 2022? Kandilli ve AFAD son depremler listesi…AFAD yaptığı açıklamada merkezüssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi olan, 4.5 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.
22.10.2022Yaşam
Deprem mi oldu (Kahramanmaraş 20 Ekim)? Kaç şiddetinde, nerede oldu? Son depremler Kandilli ve AFAD listesi!
Deprem mi oldu (Kahramanmaraş 20 Ekim)? Kaç şiddetinde, nerede oldu? Son depremler Kandilli ve AFAD listesi!Kahramanmaraş’ta deprem mi oldu? Merkez üssü Kahramanmaraş olan deprem meydana geldi. Deprem çevre illerden de hissedildi. İşte Son depremler Kandilli ve AFAD listesi!
20.10.2022Gündem
Son deprem ne zaman oldu? En son deprem nerede oldu? Aydın Kuşadası depremi hangi illerde hissedildi? Afad ve Kandilli son depremler listesi (18 Ekim 2022)
Son deprem ne zaman oldu? En son deprem nerede oldu? Aydın Kuşadası depremi hangi illerde hissedildi? Afad ve Kandilli son depremler listesi (18 Ekim 2022) Aydın’da deprem! AFAD verilerine göre 2 dakika arayla iki deprem oldu. Kuşadası ilçesinde saat 13.27’de 4.1, 13.29’da ise 4.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Deprem çevre illerden de hissedildi. Peki, Son deprem ne zaman oldu? En son deprem nerede oldu? Aydın Kuşadası depremi hangi illerden hissedildi? Aydın Kuşadası depremi kaç şiddetinde, saat kaçta oldu? Afad ve Kandilli son depremler listesi!
18.10.2022Gündem
Erzurum’da deprem mi oldu? En son deprem ne zaman oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi!
Erzurum’da deprem mi oldu? En son deprem ne zaman oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi!AFAD duyurdu. Erzurum'un Çat ilçesinde deprem meydana geldi. Erzurum'da 4,9 büyüklüğünde depremin ardından pek çok kişi de son depremler listesini araştırıyor. Peki, Son deprem nerede oldu? Erzurum’da deprem mi oldu? En son deprem ne zaman oldu? İşte AFAD ve Kandilli son depremler listesi!
17.09.2022Gündem
En son deprem nerede oldu? Deprem hangi illerde hissedildi? 31 Ağustos 2022 Kandilli ve AFAD son depremler listesi!
En son deprem nerede oldu? Deprem hangi illerde hissedildi? 31 Ağustos 2022 Kandilli ve AFAD son depremler listesi!Aydın'ın Kuşadası ilçesinda korkutan deprem! İzmir, Aydın ve Muğla’da hissedildi. Peş peşe depremler korkuya neden oldu. Aydın'ın Kuşadası ilçesi açıklarındaRichter ölçeğine göre, 4.7 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Peki, En son deprem nerede oldu? Hangi illerde hissedildi? Son deprem kaç şiddetinde oldu? İşte 31 Ağustos 2022 Kandilli ve AFAD son depremler listesi!
31.08.2022Gündem
Son depremler! Deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu? Deprem kaç şiddetinde oldu?
Son depremler! Deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu? Deprem kaç şiddetinde oldu? Son depremler gündemde! AFAD'dan yapılan son dakika açıklamasına göre; Van'ın Tuşba ilçesinde saat 12.37'de 4.1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Pek çok kişi de Kandilli Rasathanesi ile AFAD son depremler listesini araştırıyor. Peki, Deprem nerede oldu? Van’da deprem kaç şiddetinde oldu? Van’da deprem mi oldu? İşte detaylar…
10.07.2022Gündem
Tokat’ta deprem mi oldu, kaç şiddetinde? 7 Haziran AFAD ve Kandilli son depremler listesi!
Tokat’ta deprem mi oldu, kaç şiddetinde? 7 Haziran AFAD ve Kandilli son depremler listesi!Tokat’ta deprem mi oldu, kaç şiddetinde? AFAD’tan yapılan açıklamaya göre Tokat'ta deprem oldu. 7 Haziran AFAD ve Kandilli son depremler listesi…
7.06.2022Yaşam
Deprem mi oldu 4 Haziran, deprem nerede, kaç şiddetinde oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi 4 Haziran 2022!
Deprem mi oldu 4 Haziran, deprem nerede, kaç şiddetinde oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi 4 Haziran 2022!Deprem mi oldu 4 Haziran 2022, Balıkesir'de deprem mi oldu? Balıkesir'in Karesi ilçesinde sat 01.13 ve 01.58'de iki deprem meydana geldi. İlk depremin şiddeti 4.1 olurken, ikinci deprem ise 4.7 büyüklüğünde gerçekleşti. Depremler İstanbul, Bursa ve çevre illerde de hissedildi. İşte Kandilli ve AFAD son depremler listesi 4 Haziran 2022…
4.06.2022Gündem
Deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu? İşte AFAD ve Kandilli son depremler listesi!
Deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu? İşte AFAD ve Kandilli son depremler listesi!Korkutan deprem! AFAD'dan son dakika deprem açıklaması geldi. Bingöl'ün Yedisu ilçesinde deprem meydana geldi. AFAD’dan gelen son dakika açıklamasına göre, Bingöl'ün Yedisu ilçesinde saat 15.49'da 4 büyüklüğünde deprem oldu. Peki, En son deprem nerede oldu? İşte AFAD ve Kandilli son depremler listesi!
27.05.2022Gündem
Malatya'da deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi 9 Nisan 2022!
Malatya'da deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli son depremler listesi 9 Nisan 2022!Malatya'nın Pütürge ilçesinde 5,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD ve Kandilli Rasathanesi bugün meydana gelen son depremler listesi 9 Nisan 2022.. En son nerede deprem oldu?
9.04.2022Yaşam
Ebru Cizdam’ın ölümünde flaş gelişme! Dehşetin görüntüleri ortaya çıktı
Ebru Cizdam’ın ölümünde flaş gelişme! Dehşetin görüntüleri ortaya çıktıOrtaköy’de lüks bir otelin 7'inci katından düşen Ebru Cizdam’ın hayatını kaybettiği o dehşet anlarının güvenlik kamera görüntüleri ortaya çıktı. Görüntülerde, genç kadın otel girişine düşüyor. O esnada ise otelin önünden geçen bir bisikletli kıl payı kurtuluyor.
23.03.2022Gündem
Deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu? İşte AFAD ve Kandilli son depremler listesi!
Deprem mi oldu? En son deprem nerede oldu? İşte AFAD ve Kandilli son depremler listesi!Ege’de deprem! Aydın Nazilli’de deprem meydana geldi. Aydın’da 3.9 büyüklüğünde deprem son dakika olarak duyuruldu. AFAD’dan gelen son dakika açıklamasına göre, Aydın’ın Nazilli ilçesinde 3.9 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Peki, En son deprem nerede oldu? İşte AFAD ve Kandilli son depremler listesi!
23.03.2022Gündem
Adıyaman’da deprem mi oldu? Kandilli ve AFAD son depremler listesi, hangi illerde deprem oldu?
Adıyaman’da deprem mi oldu? Kandilli ve AFAD son depremler listesi, hangi illerde deprem oldu?Adıyaman’da deprem mi oldu? Adıyaman'da deprem oldu! 4.4 şiddetindeki deprem çevre illeri de salladı. Kandilli ve AFAD son depremler listesi, hangi illerde deprem oldu?
14.03.2022Yaşam

Benzer Haber Etiketleri

Kandilli Son Depremler ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kandilli son depremler haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.