Kamu Personel Alımı 2021

Kamu Personel Alımı 2021

Son dakika kamu personel alımı 2021 haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan kamu personel alımı 2021 ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını kamu personel alımı 2021 haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kamu Personel Alımı 2021

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kamu personel alımı 2021 gelişmeleri de dahil olmak üzere 413 kamu personel alımı 2021 haberi bulunmuştur. Tüm kamu personel alımı 2021 haberleri aşağıda listelenmiştir.
Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 407 sözleşmeli personel alacak!
Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü 407 sözleşmeli personel alacak!Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü merkez ve taşra hizmet birimlerinde çalıştırılmak 5 adet sözleşmeli büro personeli, 302 tekniker ve 100 koruma ve güvenlik görevlisi alacak. Başvurular 7 Ocak’ta sona erecek. Peki, Tapu Kadastro Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte personel alımı başvuru şartları!
Atatürk Orman Çiftliği ve ÖSYM personel alıyor! İşte başvuru şartları!
Atatürk Orman Çiftliği ve ÖSYM personel alıyor! İşte başvuru şartları!Atatürk Orman Çiftliği ve ÖSYM personel alıyor. Resmi Gazete'de yayımlanan ilanlara göre, Atatürk Orman Çiftliği işçi, ÖSYM ise, Ölçme ve Yerleştirme Merkezi uzman yardımcısı alacak. Peki, Başvurular nasıl yapılır? Atatürk Orman Çiftliği işçi alımı ve ÖSYM personel alımı başvuru şartları!
Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı’na KPSS’den en az 70 puanla 45 personel alınacak!
Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı’na KPSS’den en az 70 puanla 45 personel alınacak!Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı duyurdu. Başkanlık, yazılı ve sözlü sınav sonucuna göre 45 Strateji ve Bütçe Uzman Yardımcısı alınacak. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, adaylarda KPSS’den en az 70 puan şartı aranıyor. Peki, Cumhurbaşkanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Cumhurbaşkanlığı Strateji ve Bütçe Başkanlığı personel alımı şartları!
AFAD sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!
AFAD sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları!İçişleri Bakanlığı duyurdu! Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanlığı’na personel alınacak. Personel alımı ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı. İlana göre, taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere sözleşmeli arama ve kurtarma teknisyeni ile personel alımı yapacak. Peki, AFAD personel alımı başvurusu nasıl yapılır? AFAD personel alımı başvuru şartları ne? İşte başvuru ekranı!
TMSF fon uzman yardımcısı alacak! İşte başvuru şartları!
TMSF fon uzman yardımcısı alacak! İşte başvuru şartları!Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) İstanbul Merkez teşkilatında istihdam edilmek üzere, Fon Uzman Yardımcısı alacak. Başvuru yapacak adaylar için yazılı ve sözlü giriş sınavı ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı. Peki, TMSF fon uzman yardımcısı giriş sınavı başvurusu nasıl yapılır? TMSF fon uzman yardımcısı sınav başvuru şartları!
Diyanet TV KPSS'den en az 60 puanla personel alacak!
Diyanet TV KPSS'den en az 60 puanla personel alacak!Diyanet İşleri Başkanlığı merkez teşkilatında münhal bulunan kadrolara açıktan atama yoluyla personel alacak. Diyanet TV'de çalıştırılmak üzere, prodüktör, kameraman, montajcı, ses kayıtçısı, yönetmen, spiker, ışıkçı alınacak. Adayların 2020 KPSS'den en az 60 puan almaları gerekiyor. Peki, Diyanet İşleri Başkanlığı personel alımı başvuruları nasıl yapılır? Diyanet TV personel alımı başvuru şartları!
Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu Bağımsız Denetçi alacak!
Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu Bağımsız Denetçi alacak!Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu sınavla Bağımsız Denetçi alacak. Bağımsız Denetçilik Sınavına müracaatlar 27 Eylül’e kadar devam edecek. Peki, Bağımsız Denetçi alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Bağımsız Denetçi alımı başvuru şartları!
Kişisel Verileri Koruma Kurumu personel alacak! İşte başvuru şartları!
Kişisel Verileri Koruma Kurumu personel alacak! İşte başvuru şartları!Kişisel Verileri Koruma Kurumu (KVKK) sınavla uzman yardımcısı alacak. İlan Resmi Gazete'de yayımlandı. İlana göre Kişisel Verileri Koruma Kurumu'nda Genel İdare Hizmetleri Sınıfında açık bulunan 10 adet Kişisel Verileri Koruma Uzman Yardımcısı kadrosu için sınav yapılacak. Başvurular 27 Eylül'de sona erecek. Peki, Kişisel Verileri Koruma Kurumu personel alımı başvurusu nasıl yapılır? KVKK personel alımı başvuru şartları!
Kamu kurumlarına 365 şehit yakını, gazi ve gazi yakınının ataması gerçekleştirildi!
Kamu kurumlarına 365 şehit yakını, gazi ve gazi yakınının ataması gerçekleştirildi!Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı kamu kurum ve kuruluşlarında 365 şehit yakını, gazi ve gazi yakınlarının atamasını gerçekleştirdi. Adaylar atama sonuçlarını http://sosyalatama.aile.gov.tr adresinden öğrenebilecek!
Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvurusu başlıyor! 14 Bin TL maaş ile personel alınacak!
Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvurusu başlıyor! 14 Bin TL maaş ile personel alınacak!2021 personel alımı müjdesi! Tarım ve Orman Bakanlığı duyurdu. Şartlar belli oldu. Personel alımı başvurusu için süreç resmen başlıyor. 14 Bin TL maaş ile personel alınacak. Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvuruları 8 Mart'ta alınacak. Peki, Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvuru şartları ne? İşte Tarım ve Orman Bakanlığı personel alımı başvuru şartları...
Kamu memur alımı 2021! KPSS'den 55 ve 60 puanla binlerce memur alınacak!
Kamu memur alımı 2021! KPSS'den 55 ve 60 puanla binlerce memur alınacak!Türkiye genelinde pek çok şehirde kamu kurum ve kuruluşlarında istihdam edilmek üzere memur alıcak. Şoför'den avukat, mühendis, teknikerden, uzman yardımcısına pek çok kadroda memur alımı gerçekleştirilecek. Peki, kamu memur alımı ilanlarına nasıl başvuru yapılır? Hangi kamu kurumları memur alıyor? İşte İŞKUR kamu memur alımı ilanlar...
Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu personel alacak! İşte insan hakları ve eşitlik uzman yardımcısı alımı sınav başvuru bilgileri ve şartları!
Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu personel alacak! İşte insan hakları ve eşitlik uzman yardımcısı alımı sınav başvuru bilgileri ve şartları!Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu duyurdu! Sınavla personel alınacak. İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. Yayımlanan ilana göre, Kuruma insan hakları ve eşitlik uzman yardımcısı alınacak. Peki, Türkiye İnsan Hakları ve Eşitlik Kurumu personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İnsan hakları ve eşitlik uzman yardımcısı alımı başvuru şartları!
TMSF KPSS’den en az 75 puanla 47 personel alacak! İşte başvuru şartları!
TMSF KPSS’den en az 75 puanla 47 personel alacak! İşte başvuru şartları!Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu (TMSF) personel alacak. Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, İstanbul Merkez teşkilatında istihdam edilmek üzere, 7 fon denetçi yardımcısı, 20 fon uzman yardımcısı ve 20 fon avukatı kadrosuna atama yapılacak. Atama için yazılı ve sözlü giriş sınavı için başvuru alınacak. Peki, TMSF personel alımı başvurusu nasıl yapılır? TMSF personel alımı başvuru şartları ne? İşte detaylar…
Polis Akademisi (PA) duyurdu! POMEM alımları başlıyor! 13 bin polis alımı başvuru şartları ne, başvurular nasıl yapılır? 29. dönem POMEM başvuru ekranı!
Polis Akademisi (PA) duyurdu! POMEM alımları başlıyor! 13 bin polis alımı başvuru şartları ne, başvurular nasıl yapılır? 29. dönem POMEM başvuru ekranı!Polis Akademisi Başkanlığı duyurdu! 29. Dönem POMEM giriş sınavı aday belirleme ön başvuruları başlıyor! Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Polis Akademisi Başkanlığına bağlı Polis Meslek Eğitim Merkezlerine önlisans ve lisans mezunu 13 bin öğrenci alımı yapılacak. POMEM başvuruları 14 Kasım’da başlıyor. Peki, POMEM başvuru şartları ne, başvurular nasıl yapılır? 29. dönem POMEM başvuru ekranı açıldı mı? İşte Polislik başvurusu ile ilgili detaylar…
Kamu personel alımı 2022! Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alacak! İşte başvuru şartları!
Kamu personel alımı 2022! Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alacak! İşte başvuru şartları!Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı duyurdu! Rehberlik ve Teftiş Başkanlığına Aile ve Sosyal Hizmetler müfettiş yardımcısı alınacak. Yayımlanan ilana göre, hukuk, siyasal bilgiler, iktisat, işletme, iktisadi ve idari bilimler fakülteleri mezunları arasından 17, sosyal hizmet, psikolojik danışmanlık ve rehberlik, çocuk gelişimi, psikoloji ve sosyoloji alanlarında en az dört yıl eğitim veren bölüm mezunları arasından 3 olmak üzere giriş sınavı ile personel alınacak. Peki, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte müfettiş yardımcısı alımı sınavı başvuru şartları!
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) personel alacak! İşte başvuru şartları!
Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) personel alacak! İşte başvuru şartları!Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) duyurdu! Sözleşmeli personel alınacak. İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. Yayımlanan ilana göre, Hizmet Sunumu Genel Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere 10 sözleşmeli bilişim uzmanı ile 34 sözleşmeli programcı ve 11 sözleşmeli çözümleyici alınacak. Peki, SGK personel alımı başvurusu nasıl yapılır? SGK personel alımı başvuru şartları ne? İşte SGK personel alımı başvuru şartları!
Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) 50 personel alacak! KPSS 75 puan alanlar başvurabilecek! İşte başvuru şartları!
Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) 50 personel alacak! KPSS 75 puan alanlar başvurabilecek! İşte başvuru şartları!Sermaye Piyasası Kurulu (SPK) personel alımı ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı. İlana göre, 40 uzman yardımcısı ve 10 bilişim uzman yardımcısı alımı için giriş sınavı yapılacak. Adayların KPSS’den en az 75 puan almış olmaları gerekiyor. Peki, SPK personel alımı başvurusu nasıl yapılır? İşte Sermaye Piyasası Kurulu personel alımı şartları ve Kariyer kapısı başvuru ekranı!
29. Dönem POMEM başvuru tarihi ne zaman, POMEM 29. dönem başvuru şartları nelerdir?
29. Dönem POMEM başvuru tarihi ne zaman, POMEM 29. dönem başvuru şartları nelerdir?Polis Akademisi Başkanlığı, Polis Akademisi Polis Meslek Eğitim Merkezlerine 9.600 lisans (8.160 erkek ve 1.440 kadın), 2.400 önlisans (2.040 erkek ve 360 kadın) olmak üzere toplam 12.000 öğrenci alımı yapılacağını açıkladı. Peki, POMEM 29. dönem başvuru şartları nelerdir? 29. Dönem POMEM başvuru tarihi ne zaman?
Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu duyurdu! Sigortacılık uzman yardımcılığı sınav başvuruları başlıyor!
Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu duyurdu! Sigortacılık uzman yardımcılığı sınav başvuruları başlıyor!Sigortacılık ve Özel Emeklilik Düzenleme ve Denetleme Kurumu, sigortacılık uzman yardımcısı kadrolarına atama yapacak. Sigortacılık uzman yardımcısı sınavı için başvurular başlıyor. Peki, Sigortacılık uzman yardımcısı sınavı başvurusu nasıl yapılır? SEDDK sınav başvuru ekranı!
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı duyurdu! KPSS’den en az 70 puanla personel alınacak!
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı duyurdu! KPSS’den en az 70 puanla personel alınacak!Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alacak! İlan Resmi Gazete’de yayımlandı. İlana göre, merkez teşkilatındaki kadrolara atama yapılmak üzere sözlü sınavla Aile ve Sosyal Hizmetler Uzman Yardımcısı alınacak. Başvurular, 18 Kasım’da sona erecek. Peki, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı başvuruları nasıl yapılır? Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı personel alımı şartları ne? İşte personel alımı ilanı ve detayları…
Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu personel alacak! İşte başvuru şartları!
Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu personel alacak! İşte başvuru şartları!Kamu Gözetimi, Muhasebe ve Denetim Standartları Kurumu personel alımı ilanı Resmi Gazete’de yayımlandı. Yayımlanan ilana göre, Kuruma, uzman yardımcısı kadrolarında görevlendirilmek üzere personel seçimi için giriş sınavı yapılacak. Başvurular 13 Kasım’da sona erecek. Peki, Kamu Gözetimi Kurumu (KGK) personel alımı başvurusu nasıl yapılır? Personel alımı başvuru şartları ne? İşte detaylar…
TCDD KPSS’den 70 puanla personel alacak! Sınava başvuru şartları belli oldu! İşte TCDD personel alımı başvuru şartları!
TCDD KPSS’den 70 puanla personel alacak! Sınava başvuru şartları belli oldu! İşte TCDD personel alımı başvuru şartları!TCDD Genel Müdürlüğü duyurdu! Teftiş Kurulu Başkanlığında görevlendirilmek üzere personel alınacak. Yayınlanan ilanan göre, TCDD personel alımı için sınav yapacak. Adayların KPSS’den en az 70 puan almış olmaları gerekiyor. Personel alımı sınavı ve başvuru süreci pek çok kişi tarafından merak ediliyor. Peki, TCDD personel alımı başvurusu nasıl yapılır? TCDD müfettiş yardımcısı alımı başvuru şartları ne? İşte TCDD personel alımı sınavı detayları...
Milli Savunma Bakanlığı (MSB) uzman yardımcısı alacak! İşte MSB personel temin başvuru ekranı!
Milli Savunma Bakanlığı (MSB) uzman yardımcısı alacak! İşte MSB personel temin başvuru ekranı!Milli Savunma Bakanlığı (MSB) duyurdu! Uzman yardımcısı temini yapılacak. Genelkurmay Başkanlığı ve Kuvvet Komutanlıklarında istihdam edilmek üzere sınavla uzman yardımcısı alımı yapılacak. Peki, MSB uzman yardımcılığı başvurusu nasıl yapılır? MSB uzman yardımcısı alımı başvuru şartları ne? MSB personel temin başvuru ekranı!
KPSS 50 puanla nereye girebilirim, KPSS 55, 60, 65, 70, 75 puanla ne olunur? KPSS kaç puanla atanır?
KPSS 50 puanla nereye girebilirim, KPSS 55, 60, 65, 70, 75 puanla ne olunur? KPSS kaç puanla atanır?KPSS lisans sonuçları açıklandı. Puanlarını öğrenen adaylar aldıkları KPSS puanıyla nereye gireceğini sorgulamaya başladı. Adaylar, lisans sınavı kapsamında gerçekleşen Genel Yetenek Genel Kültür, Eğitim Bilimleri, Alan Bilgisi, ÖABT gibi oturumlardan aldıkları puanlar ile KPSS 50, 55, 60, 65, 70, 75 puanla nereye girilir, sorusuna yanıt arıyor. 2022 KPSS branş, kontenjan ve taban puanları bilgisi sorgulanıyor. Peki, KPSS lisans 50 puanla nereye girebilirim, KPSS 55, 60, 65, 70, 75 puanla ne olunur?
21.10.2022Eğitim
2022 KPSS taban puanları açıklandı mı, KPSS tercih kılavuzu yayınlandı mı, tercihler ne zaman? KPSS Lisan taban puanları ve tercih kılavuzu
2022 KPSS taban puanları açıklandı mı, KPSS tercih kılavuzu yayınlandı mı, tercihler ne zaman? KPSS Lisan taban puanları ve tercih kılavuzu2022 KPSS Lisans sonuçlarıyla KPSS Lisan taban puanları ve tercih kılavuzu aramaları yoğunlaştı. KPSS’ye giren adaylar memurluk için puanlarının hangi branş için yeterli olup olmadığını merak ediyor. Peki KPSS taban puanları açıklandı mı, KPSS Lisan tercih kılavuzu ne zaman yayınlanacak? İşte KPSS taban puanları ve tercih kılavuzu ile ilgili bilgiler…
21.10.2022Eğitim

Benzer Haber Etiketleri

Kamu Personel Alımı 2021 ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kamu personel alımı 2021 haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.