Kabine Değişikliği

Kabine Değişikliği

Son dakika kabine değişikliği haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan kabine değişikliği ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını kabine değişikliği haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Kabine Değişikliği

haberleri sayfasında son dakika yaşanan kabine değişikliği gelişmeleri de dahil olmak üzere 316 kabine değişikliği haberi bulunmuştur. Tüm kabine değişikliği haberleri aşağıda listelenmiştir.
Mehmet Şimşek kimdir, nereli ve kaç yaşında? Eski Ekonomi Bakanı Mehmet Şimşek hakkında merak edilenler…
Mehmet Şimşek kimdir, nereli ve kaç yaşında? Eski Ekonomi Bakanı Mehmet Şimşek hakkında merak edilenler…Eski Ekonomi Bakanı Mehmet Şimşek'in hayatı merak ediliyor. 2009-2015 yılları arasında maliye bakanı olarak görev yapmış olan Şimşek, Recep Tayyip Erdoğan, Ahmet Davutoğlu ve Binali Yıldırım'ın kurduğu hükûmetlerde yer aldı. Peki, Mehmet Şimşek kimdir? Mehmet Şimşek nereli, kaç yaşında, şu an nerede, hangi partide çalışıyor?
23.03.2022Siyaset
Kabinede yeni değişiklik iddiası! Cumhurbaşkanı Erdoğan sinyali verdi
Kabinede yeni değişiklik iddiası! Cumhurbaşkanı Erdoğan sinyali verdiAbdulhamit Gül’ün ayrılıp Bekir Bozdağ’ın Adalet Bakanlığı’na getirilmesi sonucu kabinede yeni değişikliklerin olup olmayacağı merak konusu olmuştu. Kabinede yeni değişikliklerin olabileceği sinyali Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan geldi. İşte konuyla ilgili gelişmeler...
3.02.2022Siyaset
Avusturya’nın yeni başbakanı Karl Nehammer oldu!
Avusturya’nın yeni başbakanı Karl Nehammer oldu!Avusturya’da Alexander Schallenberg’in istifasının ardından Avusturya Halk Partisi (ÖVP) Genel Başkanlığına seçilen İçişleri Bakanı Karl Nehammer, başkent Viyana’da düzenlenen resmi törenle yemin ederek, ülkenin yeni başbakanı oldu.
6.12.2021Dünya
Yeni kabine toplantısı ne zaman? Bu hafta kabine toplantısı yapılacak mı?
Yeni kabine toplantısı ne zaman? Bu hafta kabine toplantısı yapılacak mı?Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzasıyla, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına Yanık'ın, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığına Bilgin'in ve Ticaret Bakanlığına da Muş'un getirilmesinin yeni kabine ile koronavirüs toplantısının ne zaman olacağı merak ediliyor. Yeni kabine toplantısı ne zaman yapılacak 2021?
21.04.2021Gündem
Mehmet Muş kimdir, kaç yaşında? Ticaret Bakanı Mehmet Muş nereli? Kabine değişikliği gerçekleşti!
Mehmet Muş kimdir, kaç yaşında? Ticaret Bakanı Mehmet Muş nereli? Kabine değişikliği gerçekleşti!Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bazı bakanlıklara yaptığı atamalara ilişkin karar Resmi Gazete'de yayımlandı. Mehmet Muş, yeni Ticaret Bakanı oldu. Peki Mehmet Muş kimdir, kaç yaşında, nereli? İşte Mehmet Muş'un hayatı
21.04.2021Siyaset
Kabine değişikliği yapıldı! İşte üç yeni bakan...
Kabine değişikliği yapıldı! İşte üç yeni bakan...Son dakika haberi... Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ikiye bölündü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın imzaladığı karar Resmi Gazete'de yayımlandı. Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı görevine Derya Yanık, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına Vedat Bilgin, Ticaret Bakanlığına Mehmet Muş atandı.
20.04.2021Gündem
Kabine değişikliği... Tüm gözler oraya çevrildi!
Kabine değişikliği... Tüm gözler oraya çevrildi!'Kabine değişikliği olacak mı?' sorusu özellikle son günlerde siyaset gündemini çalkalıyor. Türkiye ise gözlerini kabine toplantısı sonrası yapılacak olan açıklamalara dikti. Kabine değişikliği gerçekleşecek mi? Gerçekleşirse hangi isimler gidecek, hangi isimler gelecek? İşte konuyla ilgili tüm detaylar...
29.03.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Bulut'tan yerli ve milli ekonomi modeli açıklaması
Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Bulut'tan yerli ve milli ekonomi modeli açıklamasıCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut, spekülatif atakların ardından pazartesi günü yurt içinde 7,5 milyar doların üzerinde döviz satışı yapıldığını belirterek, "Pazartesi günü dolarizasyonun kabuğu çatladı. Çatlak büyüyor ve ters dolarizasyonla karşı karşıyayız. Önümüzdeki dönemde ters dolarizasyonun devam edeceğini ve hızlanacağını düşünüyorum." ifadelerini kullandı.
29.03.2021Ekonomi
Kabine ne zaman toplanacak? Kabine toplantısının gündeminde neler var?
Kabine ne zaman toplanacak? Kabine toplantısının gündeminde neler var?Milyonların gözü kulağı Kabine toplantısında... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında toplanacak Kabine toplantısında kritik konular görüşülecek. Öncelikle ana gündem maddesi koronavirüs vaka sayılarındaki hızlı yükseliş ve yeni önlemler... Ancak AK Parti’nin 7. Olağan kongre süreci ile birlikte kulislerde kabinenin bazı üyelerini değiştirebileceği iddiası ile ilgili herşey Kabine toplantısında netlik kazanacak. Peki, Kabine ne zaman toplanacak? Kabine toplantısının gündeminde neler var? Kabine değişikliği olacak mı? Kabine değişikliği ne zaman? İşte Kabine toplantısı ile ilgili merak edilen tüm detaylar...
28.03.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan döviz çağrısında bulunmuştu! Flaş gelişme
Cumhurbaşkanı Erdoğan döviz çağrısında bulunmuştu! Flaş gelişmeCumhurbaşkanı Başdanışmanı Yiğit Bulut CNN Türk canlı yayınında önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın halka döviz çağrısına da değinen Bulut, "Vatandaş çağrıyı savundu, dövizini bozdurdu." dedi.
26.03.2021Ekonomi
Kabine değişiyor! Tarih verdi, üç bakanlıkla ilgili flaş gelişme...
Kabine değişiyor! Tarih verdi, üç bakanlıkla ilgili flaş gelişme...AK Parti'nin olağan kongresini tamamladı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın A Takımı yenilendi. Sıra kabine değişikliğine geldi. Kabinede revizyon ile ilgili peş peşe açıklamalar geliyor. Ankara kulislerinde 5-6 bakanın değişeceği konuşuluyor. Hürriyet gazetesi yazarı Abdulkadir Selvi yeni bakanların bugün açıklanacağını yazdı. Şimdi herkes 'Hangi bakanlar değişecek, kim bakan olacak?' sorularına yanıt arıyor.
25.03.2021Siyaset
Yeni kabine listesi 2021 belli oldu mu, ne zaman açıklanacak 2021? Yeni kabine değişikliği 2021 süreci merak ediliyor!
Yeni kabine listesi 2021 belli oldu mu, ne zaman açıklanacak 2021? Yeni kabine değişikliği 2021 süreci merak ediliyor!Yeni kabine değişikliği hakkındaki aramalar arttı. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, olası kabine değişikliği ile ilgili dün yaptığı açıklamada “Cumhurbaşkanımız ekibiyle beraber yeni bir düzenleme yapacaktır, yeni bir düzenlemeye gidecektir” ifadesi kullanınca kabine değişikliği ile ilgili gelişmeler yakından takip edilmeye başlandı. Peki yeni kabine listesi ne zaman açıklanacak? Yeni kabine değişikliği oldu mu?
24.03.2021Gündem
AK Partili Mahir Ünal'dan kabine reziyonu açıklaması: Cumhurbaşkanı yeni düzenlemeye gidecek
AK Partili Mahir Ünal'dan kabine reziyonu açıklaması: Cumhurbaşkanı yeni düzenlemeye gidecekAK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal'dan önemli açıklamalar geldi. Ankara kulislerinde kabine değişikliği iddiaları konuşulmaya başladı. İddialara ilişkin ilk açıklama Mahir Ünal'dan geldi. Ünal, "Cumhurbaşkanı yeni bir düzenlemeye gidecektir" dedi.
23.03.2021Siyaset
Kabine değişiyor! Ankara kulislerini sallayan iddia
Kabine değişiyor! Ankara kulislerini sallayan iddiaCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti 7. Olağan Kongresi'nde vereceği mesajlar merakla bekleniyor. Ankara kulislerinde kabine değişikliği olacağı iddiaları artık yüksek sesle konuşulmaya başlandı. Kabinede bazı bakanlıkların da ayrılacağı ifade edildi. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal ise kabine değişikliği ile ilgili soruya cevap vererek, "Değişim konuşulmaya başlayınca kaçınılmaz olarak bir parça değiştiğinde sistemin hepsinde bir hareketlilik oluyor. 2023'e yönelik sadece partiye yönelik değil, ekibinde yeni bir düzenlemeye gidecektir. Önümüzdeki günlerde bunu göreceğiz." ifadelerini kullandı.
23.03.2021Siyaset
Ankara kulislerinde kabine değişikliği iddiası!
Ankara kulislerinde kabine değişikliği iddiası!AK Parti Çarşamba günü 7. Olağan Kongresini gerçekleştirecek. Ankara kulislerinde gerçekleşecek kongrede önemli değişikliklerin olacağı konuşuluyor. Kulislerde kabine ile ilgili de değişiklikler olabileceği ifade ediliyor.
22.03.2021Siyaset
Cezayir Cumhurbaşkanı erken seçime gitmek için parlamentoyu feshetti
Cezayir Cumhurbaşkanı erken seçime gitmek için parlamentoyu feshettiCumhurbaşkanı Abdulmecid Tebbun, erken seçime gitmek için parlamentoyu feshettiğini açıklarken, 48 saat içinde kabine değişikliği yapılacağını söyledi.
18.02.2021Dünya
Vatandaşlara kritik çağrı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş döviz ve enflasyon açıklaması...
Vatandaşlara kritik çağrı! Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan flaş döviz ve enflasyon açıklaması...Son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Erdoğan AK Parti Grup Toplantısı'nda ekonomiye ilişkin açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Vatandaşlarımızdan tercihlerini Türk Lirası'ndan yana kullanmalarını istiyorum. Yatırım yapıldığında en yüksek kazancın sağlanacağı ülkelerin başında Türkiye'nin geldiğini tüm dünyaya göstereceğiz. Ekonominin tüm taraflarıyla, tüm STK'larla yakın işbirliği halinde hareket ediyoruz." dedi.
11.11.2020Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok önemli Karabağ açıklaması! Bu sabah imzalandı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan çok önemli Karabağ açıklaması! Bu sabah imzalandıCumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda konuştu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Türkiye, anlaşmanın uygulanmasını gözetmek ve denetlemek üzere bölgede kurulacak ortak barış gücünde Rusya'yla birlikte yer alacak. Ateşkesin kontrolü ve denetimi için oluşturacağımız Ortak Türk-Rus Merkezi ile ilgili mutabakat zaptı bu sabah imzalandı." dedi.
11.11.2020Siyaset
Kabine değişikliği ile ilgili detaylar ortaya çıktı
Kabine değişikliği ile ilgili detaylar ortaya çıktıAnkara kulislerinde bir süredir konuşulan kabine değişikliği konusunda detaylar ortaya çıkmaya başladı. Kabine değişikliği için iki tarih öne çıktı.
7.07.2020Siyaset
Kabinede önemli değişiklikler geliyor
Kabinede önemli değişiklikler geliyorMustafa Şentop’un Meclis Başkanlığı’na devam etmesi kararı verildikten sonra, gözler kabine değişikliğine çevrildi. Meclis'te ayrıca bakanlıkların şekli üzerinde de değerlendirme yapıldığı ifade edildi.
26.06.2020Siyaset
Kabine değişikliği için o tarih işaret edildi!
Kabine değişikliği için o tarih işaret edildi!Erken seçim tartışmalarının bitmesinin ardından Ankara kulislerinde kabine değişikliği iddiaları gündeme geldi. Mevcut kabinenin 10 Temmuz'da değişebileceğine işaret edildi.
23.06.2020Siyaset
AK Parti'de çifte heyecan! Kabine değişikliği...
AK Parti'de çifte heyecan! Kabine değişikliği...Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın birkaç gündür Ankara dışında olması 'Kabine değişikliği olacak' iddialarını güçlendirdi. Konuyla ilgili değişimin sınırlı olacağı ifade edildi.
11.06.2020Siyaset
TBMM Başkanlığı için geri sayım başladı
TBMM Başkanlığı için geri sayım başladıHer yasama döneminde iki kez yapılan TBMM başkanlık seçimlerinin süresi doldu.
7.06.2020Siyaset
Dünya yeniden şekilleniyor! Erdoğan'dan yoğun mesai!
Dünya yeniden şekilleniyor! Erdoğan'dan yoğun mesai!Corona virüs sonrası dünyada güç dengesi yeniden şekilleniyor. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın bir süredir kriz sonrası senaryolar üzerinde çalıştığı söyleniyor.
11.05.2020Gündem
Ankara'da kabine değişikliği konuşuluyor
Ankara'da kabine değişikliği konuşuluyorAnkara kulislerindeki kabine değişikliği iddiaları yeniden günyüzüne çıktı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Marmaris’te yaptığı kısa tatilde revizyonu planladığı, ancak Elazığ depremi nedeniyle açıklamanın ertelendiği konuşuluyor.
1.02.2020Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Kabine Değişikliği ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki kabine değişikliği haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.