Fahrettin Altun

Fahrettin Altun

Son dakika fahrettin altun haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan fahrettin altun ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını fahrettin altun haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Fahrettin Altun

haberleri sayfasında son dakika yaşanan fahrettin altun gelişmeleri de dahil olmak üzere 1.125 fahrettin altun haberi bulunmuştur. Tüm fahrettin altun haberleri aşağıda listelenmiştir.
Özlem Sarıkaya ne kanseriydi, neden öldü? NTV spikeri Özlem Sarıkaya kimdir, kaç yaşında, nereli, evli ve çocuğu var mı?
Özlem Sarıkaya ne kanseriydi, neden öldü? NTV spikeri Özlem Sarıkaya kimdir, kaç yaşında, nereli, evli ve çocuğu var mı? NTV spikeri Özlem Sarıkaya Yurt'tan acı haber geldi. 39 yaşındaki ünlü spiker Özlem Sarıkaya Yurt, yaşamını yitirdi. İletişim Başkanı Fahrettin Altun da başsağlığı mesajı paylaştı. Peki, NTV spikeri Özlem Sarıkaya kimdir? Özlem Sarıkaya ne kanseriydi, neden öldü, kaç yaşındaydı?
18.05.2022Yaşam
Türkiye-Cezayir arasında 15 anlaşma, bir ortak bildiri imzalandı
Türkiye-Cezayir arasında 15 anlaşma, bir ortak bildiri imzalandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cezayir Cumhurbaşkanı Abdülmecid Tebbun arasında Yüksek Düzeyli İşbirliği Konseyi 1. Toplantısı Ortak Bildirisi imzalandı. Ayrıca Türkiye ile Cezayir arasında siyasi, askeri, ekonomik, ticari, kültürel, turistik alanlarda iş birliğini içeren 15 anlaşma imzalandı.
16.05.2022Gündem
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: Girişimimiz uluslararası hegemonyaya bir itirazdır
Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Altun: Girişimimiz uluslararası hegemonyaya bir itirazdırCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, uluslararası dünyada bir avuç medya şirketinin hegemonyasının söz konusu olduğunu belirterek, "Bizim bugünkü girişimimiz, bu uluslararası hegemonyaya bir itirazdır. Bu itirazı önemsemeliyiz. Bu itiraz Türkiye'nin küresel adaletsizliğe itirazının bir yansımasıdır" dedi.
11.05.2022Siyaset
Kemal Kılıçdaroğlu, 30 bin TL tazminata mahkum edildi
Kemal Kılıçdaroğlu, 30 bin TL tazminata mahkum edildiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın avukatı Hüseyin Aydın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, 23 ve 30 Mart 2021 tarihlerinde TBMM'deki grup toplantılarında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik sözleri nedeniyle 30 bin lira manevi tazminata mahkum edildiğini açıkladı.
11.05.2022Siyaset
Fahrettin Altun: Sistematik dezenformasyonun son hedefi göçmen politikası oldu
Fahrettin Altun: Sistematik dezenformasyonun son hedefi göçmen politikası olduİletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Maruz kaldığımız sistematik dezenformasyon ve toplumsal mühendislik girişimlerinin son hedefi, ülkemizin göçmen politikası oldu. Ancak biz devlet ve millet olarak, bu konuda insani ve vicdani değerlerden uzak şekilde kötücül hesaplarla siyasal menfaat devşirme girişimlerine hiçbir şekilde fırsat vermeyeceğiz" dedi.
11.05.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kazak mevkidaşını resmi törenle karşıladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kazak mevkidaşını resmi törenle karşıladıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'ye resmi ziyarette bulunan Kazakistan Cumhurbaşkanı Kasım Cömert Tokayev'i resmi törenle karşıladı.
10.05.2022Siyaset
Genç iletişimcilerin ilk dersi Fahrettin Altun'dan
Genç iletişimcilerin ilk dersi Fahrettin Altun'danCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı'nca Antalya'da düzenlenen Uluslararası Genç İletişimciler (Stratcom Youth) Forumu'nun açılış dersini, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun verdi. Altun, genç iletişimcilere 'Türkiye İletişim Modeli'ni anlattı.
8.05.2022Siyaset
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Kaymakamlarla bir araya geldi
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Kaymakamlarla bir araya geldiDüzensiz Göç, Uyuşturucu ve Terör Değerlendirme Toplantısı'na katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, ilçe emniyet müdürleriyle görüşmesinin ardından kaymakamlarla bir araya geldi.
7.05.2022Siyaset
Fahrettin Altun: Tüm kurumlarımız göç konusunu yakından takip etmekte
Fahrettin Altun: Tüm kurumlarımız göç konusunu yakından takip etmekteCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Sayın Cumhurbaşkanımızın liderliğinde başta İçişleri Bakanlığımız ve Milli Savunma Bakanlığımız olmak üzere ilgili tüm kurumlarımız, sınırlarımız içinde ve dışında göç konusunu yakından takip etmekte, gerekli tedbirleri almakta, herhangi bir düzensizliğe asla izin vermemektedir" ifadelerini kullandı.
6.05.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Arabistan'da
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Suudi Arabistan'daCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bir dizi temaslarda bulunmak üzere Suudi Arabistan'ın Cidde şehrine geldi. Erdoğan'ı, Cidde Kral Abdulaziz Uluslararası Havalimanında Mekke Emiri Prens Halid el-Faysal karşıladı.
28.04.2022Siyaset
Cuhmurbaşkanı Erdoğan TÜRGEV heyetini kabul etti
Cuhmurbaşkanı Erdoğan TÜRGEV heyetini kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye Gençlik ve Eğitime Hizmet Vakfı (TÜRGEV) heyetini kabul etti.
27.04.2022Siyaset
İletişim Başkanı Altun: Demokratik hukuk devletinde halkın oylarıyla seçilmiş Cumhurbaşkanını tehdit edemezsiniz
İletişim Başkanı Altun: Demokratik hukuk devletinde halkın oylarıyla seçilmiş Cumhurbaşkanını tehdit edemezsinizİletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Türkiye Cumhuriyeti demokratik bir hukuk devletidir. Demokratik hukuk devletinde halkın oylarıyla seçilmiş Cumhurbaşkanını tehdit edemezsiniz” dedi.
26.04.2022Siyaset
İletişim Başkanı Altun'dan Ermenistan açıklaması
İletişim Başkanı Altun'dan Ermenistan açıklamasıCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, “Ermeni vatandaşlarımızla bin yıla varan köklü birlikteliğimizden ilham alarak geleceği beraber inşa etmeye devam ediyoruz. Daha adil bir hafızanın oluşturulması, Türkiye ile Ermenistan arasındaki normalleşmeye de elbette katkıda bulunacak bir husustur” dedi.
24.04.2022Siyaset
İletişim Başkanlığı'ndan çocuklara özel '23 Nisan' kutlaması
İletişim Başkanlığı'ndan çocuklara özel '23 Nisan' kutlamasıİletişim Başkanlığı'nca '23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı' nedeniyle çocuklara özel etkinlik düzenlendi.
22.04.2022Gündem
İletişim Başkanlığı'ndan çocuklara özel '23 Nisan' kutlaması
İletişim Başkanlığı'ndan çocuklara özel '23 Nisan' kutlamasıİletişim Başkanlığı'nca '23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı' nedeniyle çocuklara özel etkinlik düzenlendi.
22.04.2022Gündem
İletişim Başkanı Altun, TÜGVA'ya yapılan saldırıyı kınadı
İletişim Başkanı Altun, TÜGVA'ya yapılan saldırıyı kınadıİletişim Başkanı Fahrettin Altun, Türkiye Gençlik Vakfı'na (TÜGVA) yapılan saldırıyla ilgili, "Alçak saldırıyı şiddetle kınıyorum" dedi.
21.04.2022Siyaset
Fahrettin Altun: 1915 olaylarına ilişkin kararlar yok hükmündedir
Fahrettin Altun: 1915 olaylarına ilişkin kararlar yok hükmündedirİletişim Başkanı Fahrettin Altun, "1915 olayları tarihin ve bilimin konusu olması gerekirken; bugün üzerinden 100 yıldan fazla zaman geçmiş olmasına rağmen, hala siyasetin konusu olmaktan kurtulamamıştır. Birçok ülke parlamentosunun Türkiye aleyhine almış olduğu 1915 olaylarına ilişkin kararlar, bilimsel veriler ışığında da uluslararası hukuk nezdinde de yok hükmündedir" dedi.
20.04.2022Siyaset
PKK'ya para aktaran 44 kişi hakkında gözaltı kararı
PKK'ya para aktaran 44 kişi hakkında gözaltı kararıDiyarbakır merkezli 6 ilde, terör örgütü PKK'ya para transferi yaptıkları tespit edilen, aralarında Diyarbakır Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu başkan yardımcılarından birinin de olduğu 44 kişi için gözaltı kararı verildi.
20.04.2022Gündem
Fahrettin Altun'un evinin fotoğraflanması davası: Savcılık yine mütalaa değiştirdi
Fahrettin Altun'un evinin fotoğraflanması davası: Savcılık yine mütalaa değiştirdi İletişim Başkanı Fahrettin Altun'un Kuzguncuk'taki evinin fotoğrafını çektiği gerekçesiyle tutuksuz yargılanan CHP Üsküdar İlçe Başkanı Suat Özçağdaş'ın davasında savcılık üçüncü kez mütalaasını açıkladı. İlk mütalaasında sanığın cezalandırılmasını isteyen ve 8 Mart'ta görülen duruşmada sanığın beraat etmesini isteyen savcılık, mütalaasını yine değiştirerek sanığın "Özel hayatın gizliliğini ihlal etme" suçundan 5 yıla kadar hapsini istedi.
20.04.2022Gündem
Ayasofya Fatih Medresesi açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tek parti zihniyetinin bu konuda sabıkası oldukça kabarıktır
Ayasofya Fatih Medresesi açıldı! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Tek parti zihniyetinin bu konuda sabıkası oldukça kabarıktırCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 86 yıl sonra yeniden ihya edilen Ayasofya Fatih Medresesi'nin açılışına katıldı. Erdoğan, "Türkiye bir dönem ecdat yadigarı eserlerin yaşatılması noktasında iyi bir imtihan vermemitşir. Tek parti zihniyetinin bu konuda sabıkası oldukça kabarıktır." dedi.
15.04.2022Siyaset
İletişim Başkanı Altun: Ülkemiz bu çatışmaların ortasına çekilmeye çalışıldı
İletişim Başkanı Altun: Ülkemiz bu çatışmaların ortasına çekilmeye çalışıldıİletişim Başkanı Fahrettin Altun, Rusya-Ukrayna savaşına ilişkin, "Bizim için öncelik şiddetin sona ermesi ve sivillerin daha fazla zarar görmeden ateşkesin sağlanmasıdır, barışın temin edilmesidir. Ukrayna'daki masum siviller üzerinden daha büyük hesaplar görme çabalarını doğru bulmadığımız gibi, bu sivillerin hedef yapılmasını da şiddetle kınıyoruz. Yaptırımların cezalandırıcı etkisinin sahada yaşanan dramı sona erdirmeye yetmediğini de görüyoruz" dedi.
14.04.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Mehmetçiğe iftar sürprizi
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Mehmetçiğe iftar sürpriziCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar ve TSK komuta kademesi Mehmetçiğe sürpriz bir ziyaret gerçekleştirerek, iftarı Yüksekova’daki 3. Piyade Tümen Komutanlığı'nda yaptı.
13.04.2022Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Son 14 yılda iki katına çıktı
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Son 14 yılda iki katına çıktıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 39. Türkiye Kitap ve Kültür Fuarı Açılışı törenine katıldı Erdoğan, "Beka mücadelesi yürüttüğümüz asırlarda sadece topraklarımızı geride bırakmakta kalmadık, kültürel bir çoraklıkla da karşı karşıya kaldık. Asıl geri kalmışlığı zihinlerde yaşamıştık. İnsanların kılıklarına, kıyafetlerine, ibadetlerine, oturmalarına, kalkmalarına takılı kalanlar bizi biz yapan asır mirasına sırt dönmüştü. Bugün Türkiye kitap üretimi ve sektörün büyüklüğü bakımında uluslararası yayıncılık birliğinde ilk 10'da yer almıştır. Okuma oranının son 14 yılda iki katından fazla olduğunu göstermektedir." dedi.
8.04.2022Siyaset
Avukatlarla ilgili Bakan Bozdağ'dan açıklama: Yeni adımlar atacağız
Avukatlarla ilgili Bakan Bozdağ'dan açıklama: Yeni adımlar atacağızAdalet Bakanı Bekir Bozdağ, avukatların insanların hak ve hürriyetlerinin korunması ve savunmasında Anayasa ve hukuk çerçevesinde önemli bir görev üstlendiklerini vurgulayarak, 5 Nisan Avukatlar Günü’nü kutladı.
5.04.2022Gündem
Fahrettin Altun: Cumhurbaşkanımızın gayretleri, ülkemizin istikrarlaştırıcı gücünü pekiştiriyor
Fahrettin Altun: Cumhurbaşkanımızın gayretleri, ülkemizin istikrarlaştırıcı gücünü pekiştiriyorCumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, "Cumhurbaşkanımızın bölge ve dünya barışını tesis etmeye yönelik samimi gayretleri, ülkemizin istikrarlaştırıcı gücünü pekiştiriyor" dedi.
5.04.2022Siyaset

Benzer Haber Etiketleri

Fahrettin Altun ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki fahrettin altun haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.