Ev Fiyatları Yükselir Mi

Ev Fiyatları Yükselir Mi

Son dakika ev fiyatları yükselir mi haberleri ile ilgili Gazete Vatan adresinde yer alan tüm haberlere bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Geçmişte yaşanan ev fiyatları yükselir mi ile ilgili gelişmeler, bugün yayınlanan güncel haberler ve çok daha fazlasını ev fiyatları yükselir mi haber sayfamızda bulabilirsiniz.

Ev Fiyatları Yükselir Mi

haberleri sayfasında son dakika yaşanan ev fiyatları yükselir mi gelişmeleri de dahil olmak üzere 17 ev fiyatları yükselir mi haberi bulunmuştur. Tüm ev fiyatları yükselir mi haberleri aşağıda listelenmiştir.
Konut fiyatlarındaki balon sönüyor! Büyük oyun deşifre oldu
Konut fiyatlarındaki balon sönüyor! Büyük oyun deşifre oldu SPK gözetiminde çalışan Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği’nin Başkanı Yaşar Bahçeci, gayrimenkul değerlemelerinde çok büyük bir rant oluştuğunu ve çok sayıda manipülasyon tespit ettiklerini açıkladı. Bahçeci, "Özellikle yabancıya vatandaşlık için yapılan satışlarda büyük usulsüzlükler var ." ifadelerini kullandı.
5.12.2023 Ekonomi
Ev satışında çirkin oyun! Fiyatları böyle yükseltiyorlar, büyük ceza yolda
Ev satışında çirkin oyun! Fiyatları böyle yükseltiyorlar, büyük ceza yolda SPK gözetiminde çalışan Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği’nin Başkanı Yaşar Bahçeci, gayrimenkul değerlemelerinde çok büyük bir rant oluştuğunu ve çok sayıda manipülasyon tespit ettiklerini açıkladı. Bahçeci, "Özellikle yabancıya vatandaşlık için yapılan satışlarda büyük usulsüzlükler var. SPK lisansı olan155 değerleme şirketinin üçte biri için soruşturma yürütüyoruz. Sonuçlanan dosyalara 15 milyon lira ceza kestik. 100’den fazla dosyada inceleme sürüyor. Çok büyük cezalar da yolda." ifadelerini kullandı.
4.12.2023 Ekonomi
Konut sektöründe bir dönem kapanıyor! 'Japon tipi'ne geçiş başladı
Konut sektöründe bir dönem kapanıyor! 'Japon tipi'ne geçiş başladı Gayrimenkul sektörü ile ilgili yeni gelişmeler özellikle ev almak isteyen vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Uzun süredir yükseliş trendinde olan konut fiyatları, sektörde yaşanan durgunluk nedeniyle düşüş eğilimine girdi. Peki bu düşüş kalıcı olacak mı? İşte satılık ev fiyatları ile ilgili ayrıntılar...
26.09.2023 Ekonomi
İlk kez ev alacaklara devlet desteği geliyor! İşte kiracılara müjde gibi haberin ayrıntıları
İlk kez ev alacaklara devlet desteği geliyor! İşte kiracılara müjde gibi haberin ayrıntıları Ev alacaklara güzel haber! Yeni destek kampanyası başlıyor. İlk kez ev alacakları kapsayan kampanyanın detayları belli oldu. Merkez Bankası ve BDDK çalışma başlattı. İlk kez ev alacaklara devlet desteği geliyor. Arka planda çalışmaların başladığını belirten Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, "İlk konut edinimini destekleyici çerçevede hareket edeceğiz. Konut arzını artırmak durumundayız" dedi. İşte ayrıntılar...
13.08.2023 Ekonomi
Satılık ev fiyatlarında talep durdu, fiyatlar düşüyor
Satılık ev fiyatlarında talep durdu, fiyatlar düşüyor Gayrimenkul sektörü ile ilgili yeni gelişmeler özellikle ev almak isteyen vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Uzun süredir yükseliş trendinde olan konut fiyatları, sektörde yaşanan durgunluk nedeniyle düşüş eğilimine girdi. Peki bu düşüş kalıcı olacak mı? İşte satılık ev fiyatları ile ilgili ayrıntılar...
13.07.2023 Ekonomi
Ev alacak ya da kiralayacak herkesi ilgilendiriyor! Fiyatlar...
Ev alacak ya da kiralayacak herkesi ilgilendiriyor! Fiyatlar... Ev almak yada kiralamak isteyenler 'ev fiyatları yükselecek mi?' diye merak ediyor. Pandemi ile birlikte evde geçirilen süreler arttı ve ev alırken düşünülen detaylar değişti. Artık daha çok bahçeli giriş katları ve terası olan evler tercih edilmeye başladı. Salgın nedeni ile uzaktan çalışma modelinin bir şok sektörde uygulanması ise yazlık bölgelere olan ilgili arttırdı. Ev fiyatlarında yüzde 62'lik artış oldu. Yaz aylarına doğru fiyatların daha da artması bekleniyor.
17.02.2021 Ekonomi
Konut fiyatları yükselir mi? İşte ev fiyatlarının en çok artış gösterdiği 5 il!
Konut fiyatları yükselir mi? İşte ev fiyatlarının en çok artış gösterdiği 5 il! Eylül 2020 Emlak Endeksi açıklandı. Endeksten elde edilen verilere göre; geçtiğimiz yıldan bugüne konut satışlarındaki fiyat artışı hız kesmedi. Bir yıllık süre içerisinde en büyük değişim Gaziantep’te gözlemlenirken, Türkiye’nin diğer illerindeki hareketlilik de dikkat çekiyor. Peki, Konut fiyatları yükselir mi? İşte ev fiyatlarının en çok artış gösterdiği 5 il!
12.10.2020 Ekonomi
Konut fiyatlarının artışıyla ilgili flaş açıklama! 'Artık düşmez' dedi ve ekledi: İnternet siteleri...
Konut fiyatlarının artışıyla ilgili flaş açıklama! 'Artık düşmez' dedi ve ekledi: İnternet siteleri... Konut fiyatlarının artışıyla ilgili flaş açıklama geldi. Sektör temsilcilerinden kritik toplantı. Konut fiyatları düşecek mi? Konut fiyatları artacak mı? sorusunu ev almak ya da satmak isteyen herkes merak ediyor. Konut sektörünün temsilcileri, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati ile bir araya geldikleri toplantıyı değerlendirdi. Toplantıda konut fiyatlarının artış sebebinden, konut sektöründeki fiyatları yukarıya çeken fırsatçılarla ilgili bir dizi konular konuşuldu. Toplantı sonrası açıklama yapan Gayrimenkul Yatırımcıları Derneği (GYODER) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kalyoncu konut fiyatlarıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Öte yandan Konut Geliştiricileri ve Yatırımcıları Derneği (KONUTDER) Yönetim Kurulu Başkanı Ziya Altan Elmas bakanlıkça, konut fiyatlarındaki artışlardan bazı internet sitelerinin de sorumlu olduğunun tespit edildiğini hatırlatarak konut fiyatlarının artıp artmayacağına ilişkin bilgiler verdi. İşte son dakika haberinin detayları...
16.05.2022 Ekonomi
Enflasyon ve büyüme ile ilgili kritik açıklama! Bakan Nebati duyurdu
Enflasyon ve büyüme ile ilgili kritik açıklama! Bakan Nebati duyurdu Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati önemli açıklamalarda bulunuyor. Bakan Nebati, "Son 5 yılda çiftçilerimize yaklaşık 90 milyar TL tarımsal destekleme gerçekleştirdik. Stratejik ürünlere ilave destekle çiftçimizin yanındayız. Çiftçiyi desteklemek için vergileri düşürdük." dedi.
13.05.2022 Ekonomi
Sebze fiyatları ile ilgili sevindiren haber! İndirim geliyor...
Sebze fiyatları ile ilgili sevindiren haber! İndirim geliyor... Sebze fiyatlarındaki artış devam ederken, indirim müjdesi geldi. Domates, patlıcan, salatalık, sivri biber, kabak ve dolmalık biber fiyatları bir haftada yarı yarıya düştü. Sebze fiyatlarının yaklaşık üç kat arttığını belirten sektör temsilcileri, yeni mahsulle birlikte fiyatların 20 gün içinde normal seviyesine ineceğini duyurdu. 20 gün içinde fiyatların daha da düşmesini beklediklerini dile getiren üreticiler, “Bütün fiyatlar yarı yarıya düşmüş durumda. Bu düşüş devam edecek. Havaların ısınmasıyla tüketicilerimiz daha ucuza ürün yiyeceklerdir” ifadelerini kullandı.
12.04.2022 Ekonomi
Araba alımında taksit nasıl olacak? Araç fiyatları yükselir mi? Otomobil taksit düzenlemesi ve güncel araba fiyatları!
Araba alımında taksit nasıl olacak? Araç fiyatları yükselir mi? Otomobil taksit düzenlemesi ve güncel araba fiyatları! Ticaret Bakanlığı resmen duyurdu. Resmi Gazete'de yayımlandı ve devreye girdi. Araba alacaklar için büyük fırsat. Düzenleme büyük avantaj sağlıyor. Ticaret Bakanlığı araba alımında taksit düzenlemesini hayata geçirdi. Ticaret Bakanlığı tarafından hazırlanan “Perakende Ticarette Uygulanacak İlke ve Kurallar Hakkında Yönetmelik’te Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” kapsamında otomobil alımlarında taksit düzenlemesinde değişikliğe gitti. Araçlara taksit 60 aya çıkarıldı. Peki, Araba alımında taksit nasıl olacak? Araçlara taksit kaç ay olacak? Araba fiyatları yükselir mi? İşte Otomobil taksit düzenlemesi detayları...
17.03.2021 Ekonomi
Enflasyon nedir? TEFE TÜFE ne demek? Enflasyon neden yükselir? Enflasyon türleri nelerdir?
Enflasyon nedir? TEFE TÜFE ne demek? Enflasyon neden yükselir? Enflasyon türleri nelerdir? 2020 Ocak ayı enflasyon oranının açıklanmasının ardından insanlar araştırma yapmaya başladı. TÜİK tarafından yapılan açıklamada Yurt içi üretici fiyat endeksi (Yİ-ÜFE) yıllık %8,84, aylık %1,84 arttı Yİ-ÜFE (2003=100) 2020 yılı Ocak ayında bir önceki aya göre %1,84, bir önceki yılın Aralık ayına göre %1,84, bir önceki yılın aynı ayına göre %8,84 ve on iki aylık ortalamalara göre %15,71 artış gösterdi. Peki enflasyon nedir? TEFE TÜFE ne demek? Enflasyon neden yükselir? Enflasyon türleri nelerdir?
3.02.2020 Gündem
1 gramlık altın kurtarıcı oldu
1 gramlık altın kurtarıcı oldu Ortadoğu’nun yeniden şekillenmesinin faturası altına çıktı
9.03.2011 Ekonomi
Döviz fırlar mı?
Döviz fırlar mı? Akbank Genel Müdürü Zafer Kurtul, ekonomideki son verileri yorumladı
18.01.2009 Ekonomi
ABD’de aylık 780 YTL taksitle ev alınabiliyor
ABD’de aylık 780 YTL taksitle ev alınabiliyor Türkiye’ye getirilen mortgage modeli, Amerika ve Avrupa’daki modellerin bir karışımı niteliğinde. Dünyada konut için kullandırılan kredilerin milli gelire oranı incelendiğinde, dünyadaki “mortgage” sisteminin ne kadar etkin bir şekilde işlediği ortaya çıkıyor
24.02.2007 Ekonomi
Emlak 2005'te patlar İstanbul'da dikkat edilecek yer Kavacık'tır (2)
Emlak 2005'te patlar İstanbul'da dikkat edilecek yer Kavacık'tır (2) Eskidji Yönetim Kurulu Başkanı Dikran Masis ile emlak piyasasının geleceğini ve yıldızı parlayacak bölgeleri konuştuk. Masis'e göre İstanbul'da Kavacık ve Beykoz'a dikkat etmek gerekiyor. Yatırım için Beyoğlu en cazip bölge görünüyor. Masis'in yalısı olanlara da bir tavsiyesi var: "Yalınızı sakın satmayın, yabancılar akın ettiğinde değeri çok artacak" diyor.
24.10.2004 Ekonomi

Benzer Haber Etiketleri

Ev Fiyatları Yükselir Mi ile ilgili olan tüm haberleri bu sayfa üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak ve diğer görselleri incelemek istiyorsanız haber başlıklarına tıklayabilirsiniz. Önceki ev fiyatları yükselir mi haberlerini görmek için Daha Fazla İçerik Göster butonunu kullanabilirsiniz.